Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Stockholm Indoor Cup

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Stockholm Indoor Cup
Arrangörsorganisation: Stockholms Inomhusorienterare
Datum: lördag 3 februari 2018 - söndag 4 februari 2018

Etapp 1Etapp 2

SIC Damer

23 780 m, 108 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Tove BrattgårdIFK Lidingö SOK10:01
Vera RolfssonSkarpnäcks OL10:03
Sofia CarlssonLindebygdens OK10:05
Isabelle SjöbergOK Österåker10:07
Anna NilsenDeeside OC10:09
Tilda BellanderGustavsbergs OK10:11
Roser Marre BadalloAmager OK10:13
Pat MoodyDeeside OC10:15
Linnéa GranlundTäby OK10:17
Therese HolmströmOK Ravinen10:19
Anne-Marie WigleSödertälje-Nykvarn OF10:21
Helena BergmanOK Ravinen10:23
Erika CarlingerSkogsluffarnas OK10:25
Frida ArnessonSkarpnäcks OL10:27
Sofie OhlssonSödertälje-Nykvarn OF10:29
Sofia IversAttunda OK10:31
Anna AronssonHässleholms OK10:33
Ebba LindmanIK Hakarpspojkarna10:35
Sissel WidehagSundbybergs IK10:37
Annika OhlssonÄrla IF10:39
Emelie HolmströmKamrat och IF KIF10:41
Sanna SkoogKils OK10:43
Hedda Persson VildirSkarpnäcks OL10:45
Astrid SimonssonSundbybergs IK10:47
Katarina BorgSödertälje-Nykvarn OF10:49
Charlotte WiknerOK Österåker10:51
Ella SjöbergTullinge SK10:53
Tove FlodmanOK Hammaren10:55
Lisa ÖsterlingOK Södertörn10:57
Marie HerrnholdAttunda OK10:59
Emmy AlbinssonIFK Enskede11:01
Emilia EngelOK Ravinen11:03
Susen LöschÄrla IF11:05
Monica RoosAttunda OK11:07
Jessica SjöbergTullinge SK11:09
Signe NilssonNyköpings OK11:11
Carina RydlundHässleholms OK11:13
Michaela LundellOK Österåker11:15
Mathilda LindeIF Åland11:17
Anna-Lena LängheimTullinge SK11:19
Eva PerssonOK Österåker11:21
Julia EngelOK Ravinen11:25
Karolina HellbergSundbybergs IK11:27
Alicia FribergIF Hagen11:29
Mikaela WallerströmOK Österåker11:31
Tone AlbrektssonOK Ravinen11:33
Sara JonassonCentrum OK11:35
Trine KarlbergTullinge SK11:37
Louise AlmIF Åland11:39
Carolina JonsellTäby OK11:41
Magdalena CarlsteinIFK Lidingö SOK11:43
Olga AxellKlubblös11:45
Lovisa LängheimTullinge SK11:47
Alva JonssonLånghundra IF11:51
Camilla EngelOK Ravinen11:53
Annika EngelHässleholms OK11:55
Emma LindgrenVisborgs OK11:57
Caroline WestbomOK Österåker11:59
Elin DahlmarkVästerås SOK12:03
Camilla AdlertegOK Enen12:05
Emma HagrotTäby OK12:07
Anna NordströmSigtuna OK12:09
Isabella NilssonGustavsbergs OK12:11
Malva SteenOK Enen12:13
Rebecca WinsnesSödertälje-Nykvarn OF12:15
Helen HanstockÖstersunds OK12:17
Matilda AhlquistJärla Orientering12:19
Hanna SundströmVästerås SOK12:21
Viktoria HedenlundTäby OK12:23
Pernilla SahlénVästerås SOK12:25
Anna EkSödertälje-Nykvarn OF12:27
Alva RyttherVästerbergslagens OL12:29
Adelina FunkeLeksands OK12:31
Therese KlintbergLinköpings OK12:33
Nickolina HedenlundTäby OK12:35
Cecilia LindgrenOK Kåre12:37
Anna LindgrenVästerås SOK12:39
Sofia DamneBromma-Vällingby SOK12:41
Ellinor ÖstervallTumba-Mälarhöjden OK12:43
Ylva SandénOK Södertörn12:45
Josefine AnderssonTäby OK12:47
Eva KappelOK Tyr12:49
Sofie RedtzerAttunda OK12:51
Elin NallgårdVästerås SOK12:53
Åsa WilestedtAttunda OK12:55
Evelina BergOK Ravinen12:59
Alma KappelOK Tyr13:02
Karin ModinBromma-Vällingby SOK13:05
Malin AnderssonOK Nolaskogsarna13:11
Annika BjörkOK Linné13:14
Linnea SamuelssonNAIS Orienteringsklubb13:20
Linda LönnebergTäby OK13:26
Lovisa LarssonTullinge SK13:29
Vilma GotheOK Ravinen13:32
Lydia MartinssonOK Tyr13:35
Gabriella FriskGustavsbergs OK13:38
Johanna Börjesson ErikssonStorviks IF13:41
Ronja HillTumba-Mälarhöjden OK13:44
Selma GumaeliusWaxholms OK13:47
Hanna RöstinOK Ravinen13:50
Ebba LeicktTullinge SK13:53
Lotten SandénOK Södertörn13:56
Sara TimnerSundsvalls OK13:59
Daniela RennerOK Södertörn14:02
Jennie Börjesson ErikssonStorviks IF14:08
Marit WiksellRehns BK14:11
Anette ÖnerudOK Ravinen14:14
Anna TimnerKatrineholms OK14:17

SIC Damer start timme 4

23 780 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Hanna KorhonenOK Ravinen13:08
Maria SjölanderOK Rodhen13:17
Lisa JohanssonOK Rodhen13:23
Anna TidermanSnättringe SK14:05

SIC Herrar

22 890 m, 203 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Graham NilsenDeeside OC10:08
Tim DalheimerIK Vikings OK10:09
Per BerggrenNyköpings OK10:10
Simon ÖsterlingOK Södertörn10:11
Elis IversAttunda OK10:12
Albin HainkeSnättringe SK10:13
Sergei RjabyshkinSRD SK10:14
Jan-Olof BogrenSundbybergs IK10:15
Niclas ClashammarNyköpings OK10:16
Gunnar HedinSöders-Tyresö10:17
Fredrik HanssonTäby OK10:18
Simon AnderssonOK Kullingshof10:19
Christian LindhSundbybergs IK10:20
Albin FalkNyköpings OK10:21
Hampus LindmanOK Gränsen10:22
Gustav NirvinHaninge SOK10:23
Ludvig ErikssonKils OK10:24
Gustav BergmanOK Ravinen10:25
Ludvig EkNyköpings OK10:26
Anders LevinSvaide Roma SOK10:27
Jimmy AnderssonOK Kullingshof10:28
Erik HellstenNyköpings OK10:29
Fredrik SoneAttunda OK10:30
Peter LandénGustavsbergs OK10:31
Mats HainkeSnättringe SK10:32
Stefan NorinSöders-Tyresö10:33
Peter BergmanTullinge SK10:34
Christopher AnderssonVingåkers OK10:35
Joakim BacklundTäby OK10:36
Per EkNyköpings OK10:37
Emil AnderssonOK Kullingshof10:38
Arnau OrmellaAmager OK10:39
Anders WiknerOK Österåker10:40
Love BerzellOK Ravinen10:41
Sebastian BolleSundbybergs IK10:42
Fredrik EkenborgNyköpings OK10:43
Anders JanssonGrycksbo IF OK10:44
Henrik AnängenNyköpings OK10:45
Jonas Jensen-TornehedVästerås SOK10:46
Jesper AnderssonSnättringe SK10:47
Tobias AbrahamssonSundbybergs IK10:48
Johan HofstedtTäby OK10:49
Mathias LindgrenNyköpings OK10:50
Ulrik IversAttunda OK10:51
Mattias LevinSvaide Roma SOK10:52
Henrik BladhTullinge SK10:53
Börje PerssonOK Ravinen10:54
Mikael GuttkeNyköpings OK10:55
Viktor WaernqvistNAIS Orienteringsklubb10:56
Magnus StrömqvistAttunda OK10:57
Felix SpäthIFK Lidingö SOK11:00
Erik NallgårdVästerås SOK11:02
Ludvig HallabroHässleholms OK11:03
Göran LängheimTullinge SK11:04
Jesus HervasCDCEBE11:05
Tintin KarlbergTullinge SK11:06
Philip CarlssonNyköpings OK11:07
Ulf MagnussonLeksands OK11:08
Raphael MakMetropolitan Orienteering Club11:09
Oliver HagmanOK Roslagen11:10
Mats HeldtSödertälje-Nykvarn OF11:11
Rasmus LöfgrenStora Tuna OK11:12
Tobias AnderssonOK Österåker11:13
Mats WarvelinLånghundra IF11:14
Benjamin LangerakJärfälla OK11:15
Jerker DrottenmyrVisborgs OK11:16
Kalle PerssonOK Österåker11:17
Paolo ConsoliA.S.D. Unione Lombarda11:18
Martin NilssonSnättringe SK11:19
Victor ImarkTullinge SK11:20
Isac von KrusenstiernaOK Kåre11:21
Torbjörn KölzowOK Ravinen11:22
Filip MagnussonStora Tuna OK11:23
Peter HambäckLånghundra IF11:24
Carl CarlssonNyköpings OK11:25
Alfred LönnVästerås SOK11:26
Patrik ÄppelgranSnättringe SK11:27
Henrik ErlandssonOK Södertörn11:28
Joachim FribergIF Hagen11:29
Rasmus MöllerArboga OK11:30
Martin HunhammarOK Ravinen11:31
Johan LindqvistTäby OK11:32
Jyri RantalaKoovee11:33
Fredrik LundellOK Österåker11:34
Tomas LöfgrenStora Tuna OK11:35
Simon EngelHässleholms OK11:36
Per ÖbergOK Hällen11:37
Jan DalheimerIK Vikings OK11:38
Aleksandr ManoilovJärfälla OK11:39
Adam BrattTullinge SK11:40
Magnus RydlundHässleholms OK11:42
Göran JonssonSundbybergs IK11:43
Andreas MagnvallOK Södertörn11:44
Tomas AlbinssonOK Österåker11:45
Hugo DahlbergHaninge SOK11:46
Oskar KällmanOK Hällen11:47
Örjan SahlOK Klemmingen11:48
Jörgen HectorSnättringe SK11:49
William NilssonNyköpings OK11:50
Simon ImarkTullinge SK11:51
Björn BängtssonCentrum OK11:52
Krister KölzowOK Ravinen11:53
Linus AlbinssonIFK Enskede11:54
Gustav HeldtSödertälje-Nykvarn OF11:55
Victor SadaranganiJärla Orientering11:56
Simon ÖsterlundVästerås SOK11:57
Melvin JakobssonOK Södertörn11:59
Erik MattssonJärla Orientering12:08
Alexander AlnessLånghundra IF12:09
Martin SkärlénHaninge SOK12:10
Mattias HenrikssonCentrum OK12:11
Daniel HelanderTullinge SK12:12
Niklas SvenssonJärfälla OK12:13
Per SundströmVästerås SOK12:14
Christoffer NorrmanAttunda OK12:15
Fredrik DahlmarkVästerås SOK12:16
John GranathOK Kåre12:17
Oskar EdvardssonJärfälla OK12:18
Göran ThimbergSöders-Tyresö12:19
Christopher WilestedtAttunda OK12:20
James TurtonÖstersunds OK12:21
Michael ForslundKristinehamns OK12:22
Brent GodmanGotlands Bro OK12:23
Anton SilierJärfälla OK12:24
Pontus LindgrenVästerås SOK12:25
Tim SandgrenBromma-Vällingby SOK12:26
Albin LindgrenVisborgs OK12:27
Patrik BlidefalkOK Södertörn12:28
Erikas GudonisOSK Sakas12:29
Henrik FlordalKatrineholms OK12:30
David LindgrenVästerås SOK12:31
Andreas PerssonOK Hammaren12:32
Arne KvarnefalkJärfälla OK12:33
Joakim BjörkegrenGotlands Bro OK12:34
Noah BechtelFK Friskus-Varberg12:35
Sixten TörnqvistVästerås SOK12:36
Lucas GranbergOK Kåre12:37
Patrik ThybeckLindebygdens OK12:38
Lucas NorrmanAttunda OK12:39
Anton HänströmTäby OK12:40
Stefan TörnqvistVästerås SOK12:41
Emil RoosAttunda OK12:42
Daniel RejmentOK Linné12:43
Márk PorgányiOK Södertörn12:44
Hampus NorrbyJärfälla OK12:45
Marcus ArnoldssonVästerås SOK12:46
Åke KappelOK Tyr12:47
Emil GrehnOK Rodhen12:48
Cristian FranzénAnkarsrums OK12:49
Edvin NilssonGotlands Bro OK12:50
Albin KvarnefalkJärfälla OK12:51
Rune ØstergaardSøllerød OK13:06
Magnus EricsonJärla Orientering13:07
Erik AntonssonAttunda OK13:09
Axel Leijon ThorellLånghundra IF13:10
Patrik FriskGustavsbergs OK13:11
Fredrik OrmöSnättringe SK13:13
Thomas SteinthalFIF Hillerød13:14
Viggo KlassonOK Ravinen13:15
Anton GumaeliusWaxholms OK13:16
Johan NäsmanTäby OK13:17
Simon KappelHaninge SOK13:18
Samuel PihlströmOK Landehof13:19
Michael AhlquistJärla Orientering13:20
Fredrik AnderssonOK Södertörn13:21
Fredrik AhnlénOK Hammaren13:22
Axel WrådheAttunda OK13:24
Mikkel Lyskjær JensenFarumTisvilde OK13:25
Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK13:26
Emil Olander LorenzAllerød OK13:28
Simon SchusterIFK Lidingö SOK13:29
Måns HolmgrenOK Hammaren13:30
Michael ReforsJärla Orientering13:31
Oskar HermanssonCentrum OK13:32
Hannes SvahnOK Ravinen13:33
Alfred LiljeströmGävle OK13:34
Ola EklundKatrineholms OK13:36
Jan SturestigOK Södertörn13:37
Magnus LindblomGustavsbergs OK13:39
Max HoppeWaxholms OK13:40
Noa SjöstrandVästerås SOK13:41
Kalle LarssonÄrla IF13:43
Mattias SandqvistVallentuna-Össeby OL13:44
Josh BeechEspoon Suunta13:45
Benjamin NäslundSkogslöparna13:46
Simon FriskJärla Orientering13:47
Jakob RedtzerAttunda OK13:48
Fredrik AlzénGustavsbergs OK13:49
Anders LindgrenLånghundra IF13:50
Nick BarrableOK Ravinen13:51
Fredrik PerssonDomnarvets GOIF13:52
Henrik NorellSnättringe SK13:53
Anthony Covey-CrumpJesus OK13:54
Oskar EngesAttunda OK13:55
Joakim BergBromma-Vällingby SOK13:56
Niklas WansölinOK Ravinen13:57
Magnus FalkenströmSkogsluffarnas OK13:58
Olle SandénOK Södertörn13:59
Robert JohanssonTäby OK14:01
Emanuel NäslundSkogslöparna14:02
Harald MildGustavsbergs OK14:03
Martin AhlströmIFK Enskede14:04
Hugo FlordalSnättringe SK14:05

SIC Herrar Start timme 2

22 890 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anders AbelSnättringe SK11:01

SIC Herrar start timme 4

22 890 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Albin AnderssonOK Ravinen13:27

SIC Herrar start timme 5

22 890 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Fredrik JonssonAttunda OK14:00
Kalle BergmanOK Ravinen14:02

SIC Damer light

18 240 m, 28 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Karin PalmqvistNyköpings OK10:00
Cecilia EnbäckSöders-Tyresö10:03
Ann-Sofie TäckOK Hammaren10:06
Sofia BjörnbergNyköpings OK10:09
Carina AronssonHässleholms OK10:12
Åsa LarssonOK Hällen10:15
Gun JanssonOK Klemmingen11:07
Gittan GeliusSnättringe SK11:09
Ylva PaavoOK Klemmingen11:11
Anna WolgastSnättringe SK11:13
Marie LarssonOK Klemmingen11:15
Anna JacobsonSundbybergs IK11:17
Gunilla SahlOK Klemmingen11:19
Mia HallabroHässleholms OK11:27
Erika LeandersAlfta-Ösa OK11:29
Lena LjungbergTumba-Mälarhöjden OK12:01
Karin AbelSnättringe SK12:04
Lena TörnqvistVästerås SOK12:07
Alva LindellIF Thor12:10
Lill NallgårdVästerås SOK12:16
Anna BäckstädeVisborgs OK12:19
Catharina DahlmarkVästerås SOK12:22
Caroline OlsmatsTäby OK13:00
Lova  Aggefors Gustavsbergs OK13:03
Akvile PreiksaiteIFK Lidingö SOK13:09
Marika LundinSkogsluffarnas OK13:12
Cecilia AlzénGustavsbergs OK13:15
Barbora PijákováIFK Lidingö SOK13:18

SIC Herrar light

18 240 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Stellan TäckOK Hammaren10:24
Magnus FredrikssonNyköpings OK10:27
Roger NorbergOK Hällen10:30
Steve BurgeLakeland Orienteering Club11:25
Ronny NordgrenSundbybergs IK11:29
Mats AnderlingOK Klemmingen11:31
Torbjörn BergmanSnättringe SK11:33
Mårten ThalénSundbybergs IK11:35
Mattias EklundOckelbo OK11:37
Alvin AnderlingOK Klemmingen11:39
Mikael WallnäsSundbybergs IK11:41
Örjan Hallgren BäckstädeVisborgs OK12:28
Stefan LjungbergTumba-Mälarhöjden OK12:31
Anders ElovssonIK Standard12:34
Tomas GauffinSödertälje-Nykvarn OF12:37
Gustav LidmarSnättringe SK13:19
Joel Börjesson ErikssonStorviks IF13:22
Erik MöllerOK Södertörn13:28
Anthony BarrableRAFO13:31

D16

18 740 m, 90 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Alma EmbretsenTäby OK10:14
Sofia WigleSödertälje-Nykvarn OF10:16
Hillevie SvärdSträngnäs-Malmby OL10:18
Märta LjungbergSjövalla FK10:20
Ronja StåhlSundbybergs IK10:22
Emma BellanderGustavsbergs OK10:24
Emma WesterlundNyköpings OK10:26
Tove SjöbergTullinge SK10:28
Cornelia IvarssonOK Hammaren10:30
Alice EkNyköpings OK10:32
Ella BroquistIFK Lidingö SOK10:34
Sara HedeSödertälje-Nykvarn OF10:36
Kajsa BogrenSundbybergs IK10:38
Caroline GuttkeNyköpings OK10:40
Alva BladhTullinge SK10:42
Ida HofstedtTäby OK10:44
Hilda Holmqvist JohanssonIK Hakarpspojkarna10:46
Maja SandvikAttunda OK10:48
Tilde CarlingerSkogsluffarnas OK10:50
Malin HanssonTäby OK10:52
Thea FagerströmIFK Göteborg Orientering10:54
Frida JardingNyköpings OK10:56
Mildred PetterssonSödertälje-Nykvarn OF10:58
Vera CarlssonOK Hällen11:00
Thea SvenssonIK Vikings OK11:03
Lisa HeldtSödertälje-Nykvarn OF11:06
Tilde JonssonOK Österåker11:09
Agnes EdgrenSkarpnäcks OL11:12
Kristina KlingnéusIK Vikings OK11:15
Nellie RydlundHässleholms OK11:18
Cecilia HectorSnättringe SK11:21
Karolina Bergh PapasikasSkarpnäcks OL11:24
Clea WallnäsSundbybergs IK11:27
Linnea PerssonValbo AIF11:30
Sigrid CarlssonSundbybergs IK11:33
Amanda GranqvistOK Ravinen11:36
Elsa LinderOK Hällen11:39
Lovisa HambäckLånghundra IF11:42
Sanna HedbergOK Södertörn11:45
Mathilda KarlssonValbo AIF11:48
Vilde Jonsson WoldSundbybergs IK11:51
Kajsa IvarssonVästerbergslagens OL12:11
Elsa NilssonDomnarvets GOIF12:12
Lovisa Göstas KällmanSöders-Tyresö12:13
Kristina LindgrenVästerås SOK12:14
Thea NordinKorsnäs IF OK12:15
Tuva-Cajsa SpikLeksands OK12:16
Clara HöglindIFK Enskede12:17
Rebecka PihlströmOK Landehof12:18
Mirjam JoonsLeksands OK12:19
Elsa ForsgrenVästerbergslagens OL12:20
Elsa KarlssonOK Landehof12:21
Lisa ThunellIFK Lidingö SOK12:22
Petronella HedenlundTäby OK12:23
Felicia SahlénVästerås SOK12:24
Kajsa LjungbergTumba-Mälarhöjden OK12:25
Emilia NilssonGustavsbergs OK12:26
Malin WilhelmssonKorsnäs IF OK12:27
Klara AnderssonDomnarvets GOIF12:28
Smilla MogensenOK Ravinen12:29
Maja BergqvistKorsnäs IF OK12:30
Agnes DambergIFK Lidingö SOK12:31
Karin WedmanVästerbergslagens OL12:32
Amanda HallVästerås SOK12:33
Ebba LindellIF Thor12:34
Emilia JohnssonOK Kåre12:35
Tyra DernfalkVästerbergslagens OL12:36
Louise LindellGustavsbergs OK12:37
Ella KarlssonSnättringe SK12:38
Emma EliassonDomnarvets GOIF12:39
Tove RingiOK Kåre12:40
Tilda GolsäterKorsnäs IF OK12:41
Hedda RöstinOK Ravinen12:42
Isabella JoonsLeksands OK12:43
Sara MöllerOK Södertörn13:04
Ida LarssonVästerås SOK13:10
Ella StenilsOK Hällen13:13
Maja HoppeWaxholms OK13:19
Nora LundinSkogsluffarnas OK13:22
Amelie RajanIFK Lidingö SOK13:28
Embla KamsvågGustavsbergs OK13:31
Lovisa NilssonAttunda OK13:34
Åsa SundströmJärla Orientering13:37
Tove SvedellSkarpnäcks OL13:40
Katja LeicktTullinge SK13:43
Ester AnderssonOK Södertörn13:46
Nina PerssonHaninge SOK13:49
Rut Johnsson ThomeliusWaxholms OK13:52
Sofia EdvardssonJärfälla OK13:55
Sofia HagnellSkogsluffarnas OK13:58

D16 start timme 4

18 740 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Fanny CedstedtLånghundra IF13:07
Emilia BergströmOK Rodhen13:25

H16

19 860 m, 77 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Martin RinnbäckOK Ravinen10:05
Tiger LandénGustavsbergs OK10:07
Hugo BacklundTullinge SK10:09
Isak AnängenNyköpings OK10:11
Martin BygdénSödertälje-Nykvarn OF10:13
Linus TäckOK Hammaren10:15
Kasper LagerströmNyköpings OK10:17
Melker LundinOK Hällen10:21
Eskil WidehagSundbybergs IK10:23
Andreas HolmqvistNyköpings OK10:25
Wilhelm BergmanTullinge SK10:27
Linus HalvorsenSkarpnäcks OL10:29
Hampus WiknerOK Österåker10:31
Emil SoneAttunda OK10:33
Karl LundinOK Hällen10:35
Edvin HellstenNyköpings OK10:37
Vincent WippJärla Orientering10:39
Axel LindgrenNyköpings OK10:41
Gustav NorbergOK Hällen10:43
Viktor LöfgrenSödertälje-Nykvarn OF10:45
Nils Forsberg RundströmIFK Enskede11:00
Erik Lidström LauriSnättringe SK11:02
Alfred LängheimTullinge SK11:04
Ludde BlomIFK Enskede11:06
Eric HallnerOckelbo OK11:08
Alvar MelinHaninge SOK11:10
Olle MolinOK Klemmingen11:12
Tobias Janzon SjöstedtOK Måsen11:14
Klas BränströmIFK Enskede11:16
Anton WällstedtJärfälla OK11:18
Andreas BorängSnättringe SK11:20
Joel ThalénSundbybergs IK11:22
Isak GeliusSnättringe SK11:24
Elis SandbergAlfta-Ösa OK11:26
Ludvig SigrandOK Södertörn11:28
Jakob Gadefors NauHaninge SOK11:30
Pontus AxellIFK Enskede11:32
Hampus HatlenTullinge SK11:34
Manne HammarbergJärfälla OK11:36
Lukas ÖstmanSkarpnäcks OL11:38
Gustav BjörklundIFK Enskede11:40
Henrik LundforsIFK Enskede11:42
Adrian Hansson BångaAlfta-Ösa OK11:50
Felix BäckstädeVisborgs OK12:21
Simon Karlsson HolmerIFK Mora OK12:23
Oscar AnelandOK Ravinen12:27
Jakob WidelundOK Kåre12:29
Axel BechtelFK Friskus-Varberg12:31
Axel FlordalKatrineholms OK12:33
Erik FredrikssonStora Tuna OK12:35
Folke SvangrenGotlands Bro OK12:37
Elias AdebrantTumba-Mälarhöjden OK12:39
Erik NilssonGotlands Bro OK12:41
William MöllerSkarpnäcks OL12:43
Henrik NorgrenStora Tuna OK12:45
Tamás SzütsVästerås SOK12:47
Elmer ÖhgrenKarlsbyhedens OK12:51
Johan BergiusVisborgs OK12:53
John WolgastSnättringe SK12:55
Christoffer LindgrenOK Kåre12:57
Theodor Karlsson BrabieJärfälla OK13:02
Filip BäckArboga OK13:08
Olle KallurOK Ravinen13:11
Ivo Cousins ClarhällSöders-Tyresö13:17
David TörnqvistTullinge SK13:20
Björn KökeritzSnättringe SK13:26
Hugo KindbornOK Hällen13:29
Jakob TedhamreSnättringe SK13:35
Olle Pettersson GradinAttunda OK13:38
William GrunderJärfälla OK13:44
Mattis SandénOK Södertörn13:47
Robert Olsson KihlborgIFK Lidingö SOK13:50
Albin LindskogOK Ravinen13:53
Fredrik AhlbergTäby OK13:56
Otto BalckTäby OK14:01
Axel MålargårdTäby OK14:04
Erik BovalliusJärfälla OK

H16 start timme 4

19 860 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
John McLellandOK Rodhen13:05
Wilhelm NordqvistWaxholms OK13:14
Simon LiljaIFK Lidingö SOK13:23
Terje StormoGustavsbergs OK13:32
Kevin SjölanderOK Rodhen13:41

D14

23 630 m, 75 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Märta SandvikAttunda OK10:05
Tilde MansénSkarpnäcks OL10:08
Meja AleniusNyköpings OK10:11
Lisa EdénSödertälje-Nykvarn OF10:14
Lovis HellstenNyköpings OK10:17
Ida ÖsterbergGustavsbergs OK10:20
Hanna AnängenNyköpings OK10:23
Molly BroquistIFK Lidingö SOK10:29
Emilia BergmanTullinge SK10:32
Klara BorgSödertälje-Nykvarn OF10:35
Liana LagervikNyköpings OK10:38
Emma NorinSöders-Tyresö10:41
Elin JärvallNyköpings OK10:44
Doris IkoTäby OK10:47
Malin StrömqvistAttunda OK10:50
Alicia BjörnbergSöders-Tyresö10:53
Miranda FredrikssonNyköpings OK10:56
Linnea RydlundHässleholms OK11:00
Vilma JohanssonOK Hällen11:02
Nova MatthewsTullinge SK11:04
Linn De BoussardIFK Enskede11:06
Liv HerneOK Ravinen11:08
Turid WärngårdSkarpnäcks OL11:10
Stina BygdénSödertälje-Nykvarn OF11:12
Emma HallendalIFK Enskede11:14
Tilda LarssonOK Klemmingen11:16
Annika KällmanOK Hällen11:18
Louise ByströmBromma-Vällingby SOK11:20
Isabel UnnerudLånghundra IF11:22
Malva Habana LindénOK Klemmingen11:24
Olivia EngelOK Ravinen11:26
Ella SandbergAlfta-Ösa OK11:28
Fanny SundbergTullinge SK11:30
Lovisa LindqvistIFK Enskede11:32
Leija MagnussonAlfta-Ösa OK11:34
Elin WolgastSnättringe SK11:36
Elin LadängesAlfta-Ösa OK11:38
Sonja AhlquistJärla Orientering12:00
Emelie ForslundKristinehamns OK12:02
Alice Eriksson BjörlingDomnarvets GOIF12:04
Elisabeth LarssonOK Södertörn12:06
Moa BergqvistKorsnäs IF OK12:08
Lovisa MasesStora Tuna OK12:10
Klara ErssonOK Kåre12:12
Signe ÖhgrenKarlsbyhedens OK12:14
Stina DernfalkVästerbergslagens OL12:16
Natalie GardelinGotlands Bro OK12:18
Mira NordinKorsnäs IF OK12:20
Alma GauffinSödertälje-Nykvarn OF12:22
Måra StegardSkarpnäcks OL12:24
Fanny AnderssonVästerås SOK12:26
Klara BäckstädeVisborgs OK12:30
Elin BryggarGrycksbo IF OK12:32
Alva NordinKorsnäs IF OK12:36
Jenny Göstas KällmanSöders-Tyresö12:38
Jonna FribäckHärnösands OK12:40
Elsa KaipeOK Kåre12:42
Tindra JonssonSkarpnäcks OL12:44
Katja GustafssonTrosabygdens OK12:46
Ellen FunkeLeksands OK12:48
Miia RollerJärfälla OK12:50
Agnes WallinKorsnäs IF OK12:54
Anja NilssonDomnarvets GOIF12:56
Alva Lidström LauriSnättringe SK13:03
Linn NilssonSöders-Tyresö13:06
Felicia StrindérIFK Enskede13:09
Fredrika NordquistTäby OK13:12
Märta SödervallTullinge SK13:15
Ingrid AndréTumba-Mälarhöjden OK13:18
Klara JunegardTullinge SK13:21
Meja LundinSvaide Roma SOK13:30
Wilma LeicktTullinge SK13:33
Ella BelecBromma-Vällingby SOK13:36
Märta WigleOK Södertörn13:39
Wilma JosefssonVäsby OK13:45

D14 start timme 4

23 630 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Maja LiljaIFK Lidingö SOK13:27
Bella PedersenJärfälla OK13:42

H14

20 080 m, 90 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ludvig FerdmanTullinge SK10:04:00
Ludvig LangeTumba-Mälarhöjden OK10:07:00
Odin EkNyköpings OK10:10:00
Noel Persson-FerreraSkarpnäcks OL10:13:00
Erik MånssonSödertälje-Nykvarn OF10:16:00
Gustaf HofstedtTäby OK10:19:00
Emanuel ErikssonNyköpings OK10:22:00
Max ÖsterlingOK Södertörn10:25:00
Oscar EkenborgNyköpings OK10:28:00
Axel WiknerOK Österåker10:31:00
Emil BrunbergNyköpings OK10:34:00
Noa BerglundTäby OK10:37:00
Sebastian ÅkärbjärIFK Mora OK10:40:00
Isak SöderblomNyköpings OK10:43:00
Mattias HedinSöders-Tyresö10:46:00
Viktor SoneAttunda OK10:49:00
Melker CarlingerSkogsluffarnas OK10:52:00
Axel TrofastTullinge SK10:55:00
Melker BerggrenNyköpings OK10:58:00
Olle BrohagenOK Ravinen11:19:00
Edvin MäkinenOK Hammaren11:21:00
Mattias BorängSnättringe SK11:23:00
Elis Forsberg RundströmIFK Enskede11:25:00
Simon LundellOK Österåker11:27:00
Erik WällstedtJärfälla OK11:29:00
Filip LindqvistTäby OK11:31:00
Malte AlbinssonOK Österåker11:33:00
Filip HatlenTullinge SK11:35:00
Erik LundquistOK Ravinen11:37:00
Niklas ErlandssonOK Södertörn11:39:00
Marcus BarbozaAttunda OK11:41:00
Felix ArkängTullinge SK11:43:00
Måns EdgrenSkarpnäcks OL11:45:00
Mikael KökeritzSundbybergs IK11:47:00
Hannes LindqvistIFK Enskede11:49:00
Melker GardbyTumba-Mälarhöjden OK11:51:00
Robin HyppelOK Österåker11:53:00
Eric JohanssonOK Kåre12:16:00
Justus ArenanderSkarpnäcks OL12:18:00
Edvard PetterssonGotlands Bro OK12:20:00
Olle ThimbergSöders-Tyresö12:22:00
Emil HelanderTullinge SK12:24:00
Hugo AtterbrandOK Kåre12:26:00
Emil BlidefalkOK Södertörn12:28:00
Joel GolsäterKorsnäs IF OK12:30:00
Arvid KristofferssonSkarpnäcks OL12:32:00
Elis WiklundVästerås SOK12:34:00
Albin SjöblomOK Kåre12:36:00
Karl KvarnforsSkarpnäcks OL12:38:00
Lucas WannerAvesta OK12:40:00
Malachy BrunkerIK Standard12:42:00
Karl KvarnforsSkarpnäcks OL12:43:06
Nils Arvid WedmanVästerbergslagens OL12:44:00
Sixten SlagbrandVästerås SOK12:46:00
Karl ForsgrenVästerbergslagens OL12:48:00
Peter LindvallHaninge SOK12:50:00
Hannes MogensenOK Ravinen12:52:00
Marcus SteneboAttunda OK12:54:00
Leo AlvolinOK Kåre12:56:00
Björn RennerOK Södertörn13:02:00
Hugo LindskogOK Ravinen13:04:00
Elias LjungdellTäby OK13:06:00
Lucas AlzénGustavsbergs OK13:10:00
Jannick Karlsson BrabieJärfälla OK13:12:00
Teodor EricsonJärla Orientering13:14:00
Jakob NordströmSigtuna OK13:16:00
Mathias DryseliusSkarpnäcks OL13:18:00
Anton DyreliusSnättringe SK13:20:00
Rasmus LindblomGustavsbergs OK13:24:00
Olle SandströmOK Ravinen13:26:00
Axel FribergerJärla Orientering13:28:00
Oskar EureniusOK Hammaren13:32:00
Linus SkattOK Södertörn13:34:00
Eric BäckArboga OK13:36:00
Axel Linder LinnersjöGustavsbergs OK13:38:00
Teo StruckOK Ravinen13:40:00
Marcus GrunderJärfälla OK13:42:00
Hugo SjölanderTäby OK13:44:00
Vidar NettelmarkSurahammars SOK13:46:00
Filip DryseliusSkarpnäcks OL13:48:00
Åke FalkenströmSkogsluffarnas OK13:50:00
Loke HolmgrenOK Hammaren13:52:00
Johan FochsenWaxholms OK13:54:00
Erik FranklingIFK Lidingö SOK13:56:00
Folke KåbergOK Ravinen13:58:00
Anton MörkforsJärfälla OK13:59:00
Axel BalckTäby OK14:01:00
Leo LjungbergSkarpnäcks OL14:02:00
Jonatan AndersonJärfälla OK14:04:00
Robin BjörklundTullinge SK14:06:00

H14 start timme 4

20 080 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Birger NormanSundbybergs IK13:08
Emil FunemyrBromma-Vällingby SOK13:22
Love PalmgrenSkogsluffarnas OK13:30
Morris RassètBromma-Vällingby SOK14:00

D12

12 060 m, 51 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Rebecka ÅkärbjärIFK Mora OK10:02
Linda StrömqvistAttunda OK10:05
Adele PalmqvistNyköpings OK10:08
Greta SandvikAttunda OK10:11
Filippa GuttkeNyköpings OK10:14
Tuva HolmströmOK Ravinen10:17
Irma WidehagSundbybergs IK10:20
Cajsa AleniusNyköpings OK10:23
Sara StrömqvistAttunda OK10:26
Elin AlmgrenSöders-Tyresö10:29
Hilda TrofastTullinge SK10:32
Ida WesterlundNyköpings OK10:35
Fanny BergmanTullinge SK10:38
Viola HolmströmOK Ravinen10:41
Elsa BrunbergNyköpings OK10:44
Lovisa BorgSödertälje-Nykvarn OF10:47
Minna KökeritzSundbybergs IK11:05
Ella MatthewsTullinge SK11:08
Elin AbelSnättringe SK11:11
Ida WarvelinLånghundra IF11:14
Moa GlanshedHaninge SOK11:17
Signe AlbinssonOK Österåker11:20
Olivia UnnerudLånghundra IF11:23
Molly GeliusSnättringe SK11:26
Alice HellbergSundbybergs IK11:29
Ella LindqvistTäby OK11:32
Kerstin ChristieSnättringe SK11:35
Lovisa ThybeckLindebygdens OK11:38
Ellen NybäckTullinge SK12:08
Miriam GustafssonTrosabygdens OK12:11
Nova SahlénVästerås SOK12:14
Alice LjungbergTumba-Mälarhöjden OK12:17
Tova SandgrenBromma-Vällingby SOK12:20
Nike HasslerSöders-Tyresö12:23
Sofie LindellGustavsbergs OK12:26
Märta AhlquistJärla Orientering12:29
Maja EliassonDomnarvets GOIF12:32
Maja ThimbergSöders-Tyresö12:35
Jodie FribäckHärnösands OK12:38
Pauline HaglundIFK Hedemora OK13:04
Britta BörjessonJärla Orientering13:07
Paulina AlzénGustavsbergs OK13:10
Amanda BäckArboga OK13:13
Blenda SandénOK Södertörn13:16
Agnes MildGustavsbergs OK13:19
Alva EliassonSundsvalls OK13:22
Saskia CousinsSöders-Tyresö13:24
Anna FranklingIFK Lidingö SOK13:25
Fanny  Karls Väsby OK13:28
Elli MickelåkerSvaide Roma SOK13:31
Ellen FlordalSnättringe SK14:00

D12 start timme 4

12 060 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Frida DäckforsTullinge SK13:34

H12

12 350 m, 50 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Botvid SimonssonSundbybergs IK10:01
Anders PeterssonNyköpings OK10:04
Malte BellanderGustavsbergs OK10:07
Birk LagervikNyköpings OK10:10
Erik NorinSöders-Tyresö10:13
Axel GräfningsGrycksbo IF OK10:16
Filip ÅkärbjärIFK Mora OK10:19
Svante SandvikAttunda OK10:22
Ludvig HedinNyköpings OK10:25
Elias BladhTullinge SK10:28
Joel BjörklundAttunda OK10:31
Emil ClashammarNyköpings OK10:34
Olof LevinSvaide Roma SOK10:37
Axel Björnberg FärdigNyköpings OK10:40
Max ÖsterbergGustavsbergs OK10:43
Hampus GlanshedHaninge SOK11:13
Melvin JohanssonOK Hällen11:16
Noel HellbergSundbybergs IK11:19
Svante BrohagenOK Ravinen11:22
Rasmus ÖbergOK Hällen11:25
Oliver LiwångIFK Lidingö SOK11:28
Axel ThybeckLindebygdens OK11:31
Erik WallnäsSundbybergs IK11:34
Leo MagnussonAlfta-Ösa OK11:37
Oscar KoertgeTäby OK12:09
Castor FlordalKatrineholms OK12:12
Neo CederqvistVisborgs OK12:15
David EideforsSundbybergs IK12:18
Ted LagerströmAttunda OK12:21
Jonathan NilssonGustavsbergs OK12:27
Hugo JaremalmTäby OK12:30
Petter FochsenWaxholms OK13:00
Egon WistedtSundbybergs IK13:03
Frode SmittSödertälje-Nykvarn OF13:06
Henning FalkenströmSkogsluffarnas OK13:09
Arvid MyrbergerTullinge SK13:12
Arthur MildGustavsbergs OK13:15
Jonatan HaglundIFK Hedemora OK13:21
Herman EliassonSundsvalls OK13:24
Elliot LjungdellTäby OK13:30
Aron HöglundTullinge SK13:33
Lukas SjöblomAttunda OK13:42
Johannes NorrbyOK Södertörn13:45
Arvid HammarbäckSkogsluffarnas OK13:48
Jens FochsenWaxholms OK13:51
Sebastian LindblomGustavsbergs OK13:54
Gustav MyrbergerTullinge SK13:57
Erik BalckTäby OK14:00
Ture JohanssonSkogsluffarnas OK14:00
Hugo AggeforsGustavsbergs OK14:03

H12 start timme 4

12 350 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ruben HårdSkogsluffarnas OK13:18
Simon PalmgrenSkogsluffarnas OK13:36
Axel NordqvistWaxholms OK13:39
Carl NormanSundbybergs IK14:06

SIC Gubbar

18 880 m, 98 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Trevor RobertsMDOC10:02
Magnus FlodmanOK Hammaren10:04
Mikael AleniusNyköpings OK10:06
Jan LindhSundbybergs IK10:08
Tommy AnderssonSöders-Tyresö10:10
Hans SöderbergGamleby OK10:12
Henrik TrofastTullinge SK10:14
Jesper AnderssonVingåkers OK10:16
Patrick HolmqvistNyköpings OK10:18
Ansgar SimonssonSundbybergs IK10:20
Matthew CochraneSouth Ribble OC10:22
Lars GerhardssonAttunda OK10:24
Magnus FärdigNyköpings OK10:26
Tony UdrisSYO10:28
Michael BroquistIFK Lidingö SOK10:30
Mattias BerglundBromma-Vällingby SOK10:32
Roland PerssonSkarpnäcks OL10:34
Thomas PeterssonNyköpings OK10:36
Peter EdénSödertälje-Nykvarn OF10:38
Anders MansénSkarpnäcks OL10:40
Peter WippJärla Orientering10:42
Stefan FerdmanTullinge SK10:44
Kurt AnderssonOK Kullingshof10:46
Mats JohanssonOK Hällen11:01
Lars GustafssonOK Kåre11:03
Anders BjörklundIFK Enskede11:05
Lennarth KarlssonValbo AIF11:07
Henrik ByströmBromma-Vällingby SOK11:09
Arne LindqvistTäby OK11:11
Fredrik MäkinenOK Hammaren11:13
Peter AlbinssonIFK Enskede11:15
Stefan BergOK Enen11:17
James ChristieSnättringe SK11:19
Daniel UnnerudLånghundra IF11:23
Björn LundquistOK Ravinen11:25
Matthias Kalle DalheimerIK Vikings OK11:27
Svante JonsellVallentuna-Össeby OL11:29
Patric De BoussardIFK Enskede11:31
Leif LundinJärla Orientering11:33
Ulf HenrikssonKorsnäs IF OK11:35
Björn CarlssonOK Hällen11:37
Andreas HerneOK Ravinen11:39
Hans LiwångIFK Lidingö SOK11:41
Anders KökeritzSundbybergs IK11:45
Erik JonssonLånghundra IF11:47
Mats KarlssonTullinge SK11:49
Tomas GlanshedHaninge SOK11:51
Christopher LindqvistIFK Enskede11:53
Stefan LindvallHaninge SOK12:01
Jesper NordinKorsnäs IF OK12:03
Ola LagerströmAttunda OK12:05
Fredrik LindellIF Thor12:07
Simon SandgrenBromma-Vällingby SOK12:09
Leif BjörkegrenGotlands Bro OK12:11
Fredric HöglindIFK Enskede12:13
Tomas BjörelindJärla Orientering12:15
Jörgen StegardSkarpnäcks OL12:17
Anders HedbergOK Södertörn12:19
Mats GustafssonTrosabygdens OK12:21
Martin WidmerOLG Suhr12:23
Stefan MarteliusAttunda OK12:25
Stefan NordströmSigtuna OK12:27
Mårten KällmanSöders-Tyresö12:29
Göran HanssonTäby OK12:31
Patrik SteenOK Enen12:33
Andreas DernfalkVästerbergslagens OL12:35
Per WolgastSnättringe SK12:37
Anders SahlénVästerås SOK12:39
Jan DahlbergHaninge SOK12:41
Mats JönssonKorsnäs IF OK12:43
Arne KlintbergEksjö SOK12:45
Fredrik HuldtTumba-Mälarhöjden OK12:57
Claes ElvhammarAttunda OK13:00
Douglas LundinSkogsluffarnas OK13:03
Eric JaremalmTäby OK13:06
Erik DyreliusSnättringe SK13:09
Torgny NäslundSkogslöparna13:12
Stefan BergOK Ravinen13:15
Lars WaernulfSkarpnäcks OL13:18
Anders PerssonJärla Orientering13:21
Magnus LarssonVästerås SOK13:24
Johan LidmarSnättringe SK13:27
Patrik StenilsOK Hällen13:30
Evgenii SheianovSRD SK13:33
Colin DutkiewiczSLOW13:36
Nikiforos PapasikasSkarpnäcks OL13:45
Patrik LeicktTullinge SK13:48
Mikael NyströmOK Ravinen13:51
Jonas HolmgrenOK Hammaren13:54
Lars KlassonOK Ravinen13:57
Jonas SjöblomAttunda OK14:00
Bjarne JohanssonSkogsluffarnas OK14:03
Jens WernerGustavsbergs OK14:06
Per WistedtSundbybergs IK14:09
Krister GumaeliusWaxholms OK14:12
Bengt SvenssonSundbybergs IK14:15
Jörgen EklundKatrineholms OK14:18
Leif MörkforsJärfälla OK14:24

SIC Gubbar start timme 4

18 880 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Kjell NordqvistWaxholms OK13:39
Pär LiljaIFK Lidingö SOK14:21

SIC Tanter

19 020 m, 90 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Marie RobertsMDOC10:00
Marianne PetterssonSödertälje-Nykvarn OF10:03
Priscilla FerreraSkarpnäcks OL10:06
Maria FredrikssonNyköpings OK10:09
Åsa LindhSundbybergs IK10:12
Gunilla GräfningsGrycksbo IF OK10:15
Nina IversAttunda OK10:18
Jill CochraneSouth Ribble OC10:21
Kristina NorinSöders-Tyresö10:24
Marie HermanssonOK Kullingshof10:27
Jenny AxelssonSnättringe SK10:30
Cecilia WestströmSundbybergs IK10:33
Ann-Marie HolmströmGustavsbergs OK10:36
Jessica StrömqvistAttunda OK10:39
Monica AnderssonVingåkers OK10:42
Elisabeth ÅkärbjärIFK Mora OK10:45
Lena HellströmOK Ravinen10:48
Cina BroquistIFK Lidingö SOK10:51
Anethe MansénSkarpnäcks OL10:54
Kane AnderssonIFK Mora OK10:57
Elisabeth HectorSnättringe SK11:00
Ewa AlbrektssonOK Ravinen11:02
Teresia WällstedtJärfälla OK11:06
Ingalill TimgrenOK Österåker11:08
Malin AlbinssonIFK Enskede11:10
Judy BurgeLakeland Orienteering Club11:12
Monika ÖstbergAlfta-Ösa OK11:14
Lina MatthewsTullinge SK11:16
Anneli ChristieSnättringe SK11:18
Josefin LindqvistIFK Enskede11:22
Jenny KällmanOK Hällen11:24
Karin LinderOK Hällen11:28
Andrea JonssonLånghundra IF11:30
Monica HatlenTullinge SK11:32
Carina HallendalIFK Enskede11:34
Anette EngströmValbo AIF11:36
Mia GustafssonOK Kåre11:38
Helena BångaAlfta-Ösa OK11:40
Anna Skårstedt JohanssonOK Hällen11:42
Stina BorängSnättringe SK11:44
Jeanette JonssonOK Österåker11:46
Annica HedbergOK Södertörn11:48
Teresa Diaz-ToledoCDCEBE11:50
Ulla EngelbyOK Pan-Kristianstad11:52
Elke WilkeTierps SOK11:54
Cecilia JanzonOK Måsen11:56
Jenny ReménSnättringe SK11:58
Åsa ByströmBromma-Vällingby SOK12:00
Moni WinsnesSödertälje-Nykvarn OF12:02
Anna HallVästerås SOK12:04
Charlotta ÖstervallTumba-Mälarhöjden OK12:06
Kristina AnelandOK Ravinen12:08
Lotta JungåkerKorsnäs IF OK12:10
Camilla GöstasSöders-Tyresö12:12
Inger GlansOK Torfinn12:16
Christel BergOK Enen12:18
Ann RollerJärfälla OK12:20
Annika BechtelFK Friskus-Varberg12:22
Monica SandgrenBromma-Vällingby SOK12:24
Christel NilssonHaninge SOK12:26
Louise NilssonJärfälla OK12:28
Marion BüchliOLG Suhr12:30
Pia AnderssonVästerås SOK12:32
Anna EideforsSundbybergs IK12:36
Malena DernfalkVästerbergslagens OL12:38
Anna LindellGustavsbergs OK12:42
Carina JohanssonTumba-Mälarhöjden OK13:03
Annika LundströmVäsby OK13:05
Sara ThörnOK Södertörn13:07
Heidi BjerkhaugOK Ravinen13:09
Sara LarssonOK Bävern13:13
Anna HaglundLeksands OK13:15
Ingrid PaulssonSkogsluffarnas OK13:17
Kristina AnderssonOK Södertörn13:19
Gunilla BergOK Ravinen13:21
Catarina LarssonVästerås SOK13:23
Åsa LinnersjöOK Tor13:27
Sanna-Kaisa NyströmOK Ravinen13:31
Åsa BörjessonJärla Orientering13:33
Lisa LeicktTullinge SK13:35
Charlotte EngesAttunda OK13:37
Elin AhlströmIFK Enskede13:39
Katrin JosefssonVäsby OK13:41
Ingalill KåbergOK Ravinen13:43
Mari-Helen LidströmSnättringe SK13:45
Anna-Clara WistedtSundbybergs IK13:47
Malin LindskogOK Ravinen13:49
Margareta BerghSkarpnäcks OL13:51
Gunilla KreissJärla Orientering13:53
Sofia SmittSödertälje-Nykvarn OF13:55

SIC Tanter start timme 4

19 020 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Mia LiljaIFK Lidingö SOK13:25
Anna KarlssonSundbybergs IK13:29

U2

5 920 m, 83 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Joel BertilssonJärla Orientering10:00:00
Filippa BäcklundJärla Orientering10:00:00
Ingrid CarlenarsonJärla Orientering10:00:00
Hugo NyströmOK Ravinen10:00:00
Filip SjölanderTäby OK10:00:00
Emil ÖbergOK Hällen10:00:00
Truls MansénSkarpnäcks OL10:00:09
Vera RevenySkarpnäcks OL10:02:00
Alfred HäggSolna OK10:09:19
Linus DanielssonSolna OK10:13:16
Elmer GardbyTumba-Mälarhöjden OK10:17:23
Johannes JakobssonOK Klemmingen10:26:47
Teodor GerholmJärla Orientering10:27:08
Filip SoneAttunda OK10:30:31
Frida SjöblomOK Kåre10:32:10
Ludvig Björnberg FärdigNyköpings OK10:36:35
Sigrid WärngårdSkarpnäcks OL10:42:52
Max LindqvistTäby OK10:44:28
Albin JohanssonOK Hällen10:47:19
Ida HellbergSundbybergs IK10:47:32
Saga HellbergSundbybergs IK10:47:37
Mikael BergOK Enen10:48:07
Matilda FlordalSnättringe SK10:49:10
Vilma WallstenSnättringe SK10:49:18
Anton WallstenSnättringe SK10:49:21
Tilda DalekantIFK Enskede10:54:19
Edvin CarlsteinIFK Lidingö SOK10:59:15
Thea GeliusSnättringe SK11:00:08
Melinda BergOK Enen11:00:41
Jonah StenilsOK Hällen11:00:48
Erik GräfningsGrycksbo IF OK11:08:07
Pontus KlintBromma-Vällingby SOK11:13:05
Alice Slars PaulssonSundbybergs IK11:13:39
Lilly Slars PaulssonSundbybergs IK11:13:41
Kajsa EdgrenSkarpnäcks OL11:18:10
Gustav StenbackSkarpnäcks OL11:18:11
Tilde HammarwallTullinge SK11:19:00
Tindra ÅhlinJärla Orientering11:20:55
Jon Forsberg RundströmIFK Enskede11:24:30
Anna EureniusOK Hammaren11:43:12
Erik AnderssonKlubblös11:43:16
Ella EureniusOK Hammaren11:43:16
Alma RothschildJärla Orientering11:46:33
Hugo AbelSnättringe SK11:49:35
Disa UtbultJärla Orientering11:51:53
Lukas Ferner ThurénSkarpnäcks OL11:56:58
Nova Dahlstedt2NULL1611:57:56
Wilmer LindqvistTäby OK12:06:32
Bastian EricssonKlubblös12:10:10
Noah JaremalmTäby OK12:11:11
Lo almKlubblös12:11:21
Alve WistedtSundbybergs IK12:14:29
Sarah LundellOK Österåker12:26:11
Ester HöglindIFK Enskede12:31:22
Nora AhlströmIFK Enskede12:35:07
Ture WienisSkarpnäcks OL12:36:13
Felix AhlströmIFK Enskede12:43:58
Simon AhlströmIFK Enskede12:44:00
Milla KlassonOK Ravinen12:48:08
Ella LjungdellTäby OK12:50:15
Erik SjölanderTäby OK12:54:09
Teodor EricssonKlubblös12:54:14
Elliot EddingSkarpnäcks OL12:56:17
Stina EddingSkarpnäcks OL12:56:18
Emil ThimbergSöders-Tyresö12:57:06
Klara BergkvistSkarpnäcks OL12:58:45
Anton LindIK Standard13:00:02
Filippa LindIK Standard13:00:16
Oliver JonssonAttunda OK13:05:13
Märta FalkenströmSkogsluffarnas OK13:07:08
Leo WisborgTullinge SK13:08:08
Sven BörjessonJärla Orientering13:08:21
Teodor JonssonSkarpnäcks OL13:09:09
Lova JonssonSkarpnäcks OL13:10:11
Helena EideforsSundbybergs IK13:17:13
Joel Linder LinnersjöGustavsbergs OK13:17:51
Love NorellSnättringe SK13:23:08
Harry NorellSnättringe SK13:23:13
Eskil MyrbergerTullinge SK13:55:09
Elliot johanssonKlubblös14:01:09
Nora RingertKatrineholms OK14:06:52
Samuel JonasSkarpnäcks OL14:13:28
Alli Graff-LonnevigKlubblös

SIC Motion lätt

12 060 m, 79 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Viktoria AmatiKlubblös10:00:00
Mia BarklandGustavsbergs OK10:00:00
Per LjungStockholms OK10:05:33
Åsa SjöblomOK Kåre10:07:49
Emma HäggSolna OK10:09:15
Helena StrömSundbybergs IK10:11:08
Thomas IvarssonOK Hammaren10:13:38
Selma IvarssonOK Hammaren10:13:39
Per ArnessonSkarpnäcks OL10:13:44
Karin FlordalSnättringe SK10:17:10
Veronica ÖsterbergGustavsbergs OK10:19:10
Anna GuttkeNyköpings OK10:19:17
Henrik ÖsterbergGustavsbergs OK10:23:50
Ann GranqvistOK Ravinen10:31:08
Michael GranqvistOK Ravinen10:34:50
Aija SadurskisCentrum OK10:48:10
Axel Björnberg FärdigNyköpings OK10:57:39
Margit MelinHaninge SOK10:58:09
Malin SundströmTäby OK10:58:11
Lilly ChristieSnättringe SK10:58:20
Nora Svedin JakobssonLånghundra IF11:14:44
Ulrika AxellIFK Enskede11:20:31
Sara BladhTullinge SK11:20:49
Sofia HammarwallTullinge SK11:20:50
Helena HammarwallTullinge SK11:20:53
Navid GhaznaviaKlubblös11:21:25
Örjan ArkängTullinge SK11:22:09
Åsa SvedenheimKlubblös11:22:52
Mats BrohagenOK Ravinen11:27:36
Ylva SvärdströmOK Ravinen11:29:09
Alexander MagnvallOK Södertörn11:32:09
Lisa SundbergTullinge SK11:32:46
Jenny MagnvallOK Södertörn11:35:42
Annica SundqvistOK Österåker11:40:27
Katarina AskdalKlubblös11:40:30
Magdalena Hoffsten-ArkängTullinge SK11:42:14
Patrik EureniusOK Hammaren11:46:37
Agnes WeissLånghundra IF11:50:08
Karin LindellIF Thor11:53:21
Tilde HammarwallTullinge SK11:53:56
Elisabeth StålhammarTullinge SK12:01:57
Tanja LindqvistTäby OK12:06:36
Per StålhammarTullinge SK12:08:11
Robin LjungdellTäby OK12:20:22
Veronika Bergh PapasikasSkarpnäcks OL12:25:08
Therese Nilsson12:25:10
Miki JaremalmTäby OK12:30:12
Björn SandénOK Södertörn12:37:20
Katarina WigleOK Södertörn12:51:07
Rasmus RilegårdWaxholms OK12:51:55
Carina MöllerOK Södertörn12:53:43
Lova MattilaTullinge SK12:57:54
Holly AdamsWaxholms OK12:59:17
Andrew DoyleWaxholms OK12:59:19
Hampus AlzénGustavsbergs OK13:00:17
Elliot JonssonAttunda OK13:03:06
Amanda LindIK Standard13:03:12
Sanna NorrmanIK Standard13:03:13
Elin LindhagenIFK Enskede13:04:07
Johanna Lundström13:06:08
Stefan WisborgTullinge SK13:07:52
Jörgen DäckforsTullinge SK13:09:10
Olof AnderssonOK Södertörn13:10:08
Åsa SjölanderTäby OK13:12:06
Angelica LindblomGustavsbergs OK13:15:14
Lennart FriskGustavsbergs OK13:16:14
Sarah-Jane BarrableOK Ravinen13:18:34
Lena SödervallTullinge SK13:18:40
Moa JohanssonVäsby OK13:20:36
Tilde BredermanVäsby OK13:24:12
Sara CousinsSöders-Tyresö13:26:06
Gunilla ErikssonTullinge SK13:31:07
Lovisa HöglundTullinge SK13:33:09
Anette LinnersjöGustavsbergs OK13:38:07
Cecilia NorellSnättringe SK13:41:12
Jakob LundinSkogsluffarnas OK13:45:26
Matilda SjöblomAttunda OK13:47:13
Alva SandqvistKlubblös14:18:36
Anneli LidmarSnättringe SK

SIC Motion svår

19 860 m, 92 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Peter AnderssonSöders-Tyresö10:00:00
Ingela ArenanderSkarpnäcks OL10:00:00
Maria FranklingIFK Lidingö SOK10:00:00
Dejan IlicParacin Ok10:00:00
Albin JohanssonSkogsluffarnas OK10:00:00
Cecilia VälijeesiöVästerås SOK10:00:12
Magnus EmbretsenTäby OK10:02:14
Henrik LöfgrenSödertälje-Nykvarn OF10:03:11
Gustaf HedinNyköpings OK10:07:08
Niclas SjöblomOK Kåre10:07:24
Elinor LangeOK Ravinen10:07:36
Johan DanielssonSolna OK10:12:26
Anders LavforsCentrum OK10:15:11
Stefan JärvallNyköpings OK10:16:40
Peter HainesAire10:16:57
Krister ÅkärbjärIFK Mora OK10:23:06
Hector HainesIFK Lidingö SOK10:29:22
Alice GardbyTumba-Mälarhöjden OK10:29:40
Per ForsbergIFK Enskede10:36:09
Fredrik LevinSvaide Roma SOK10:37:06
Stefan GardbyTumba-Mälarhöjden OK10:37:27
Per WidénHellas Orientering10:39:10
Filip WidénHellas Orientering10:39:11
Sarah HainesAire10:39:29
Nina WallanderJärla Orientering10:40:09
Jesper LagerbergOK Södertörn10:41:54
Markus MalmstrandKlubblös10:43:16
Jonas LindholmCentrum OK10:44:20
Joel LundgrenSkarpnäcks OL10:48:46
Anton HaeffnerJärla Orientering10:49:13
Roger HagelinGustavsbergs OK10:51:25
Johan HagelinGustavsbergs OK10:51:27
Maria HagelinGustavsbergs OK10:52:21
Inger HagelinGustavsbergs OK10:52:23
Nina LindahlKlubblös10:52:25
Moheb AziziKlubblös10:52:27
Anders HagelinKlubblös10:52:30
Sofia LindhagenIFK Enskede10:54:25
Kristoffer TengrothSundbybergs IK10:58:18
Marita SamuelssonSundbybergs IK10:58:25
Carolina SigrandOK Södertörn11:00:13
Norna MolinOK Klemmingen11:07:08
Mattias KallhaugeSnättringe SK11:14:20
Mattias HammarwallTullinge SK11:20:57
Atakilte BeyeneOK Gränsen11:21:08
Helena LindmanOK Gränsen11:21:11
Torbjörn SvenssonTullinge SK11:26:09
Vendela AnderssonKlubblös11:27:24
Maria ForsbergTullinge SK11:31:15
Maria Slars PaulssonSundbybergs IK11:38:52
Jasinta RajanIFK Lidingö SOK11:39:06
Lars-Gunnar LarssonOK Södertörn11:39:37
Niklas KarlssonBoxholm-Mjölby OL11:40:34
Jonas HugossonSkarpnäcks OL11:42:08
Björn NordinVingåkers OK11:43:14
Tobias DahlmarkVästerås SOK11:46:42
Åsa EdgrenSkarpnäcks OL11:47:08
Tindra OhlinJärla Orientering11:56:14
Klas BirgerssonLånghundra IF11:57:10
Simon Stålhammar12:01:55
Per WesterlundSkogsluffarnas OK12:02:16
Richard NilssonGustavsbergs OK12:11:07
Nikita HeinonenKlubblös12:25:13
Jenny WåhlinDomnarvets GOIF12:32:11
Alva KarlssonSnättringe SK12:33:11
Jan RisingerLånghundra IF12:33:15
Petra LjungdellTäby OK12:38:15
Anna LöwegrenKatrineholms OK12:39:18
Carl JanssonGävle OK12:43:08
Robin RaneKlubblös12:46:18
Therese JohanssonCentrum OK12:46:56
Jennifer Minnhagen12:54:06
Lena GumaeliusWaxholms OK12:56:19
Erik FochsenWaxholms OK13:01:10
Noomi MattilaTullinge SK13:01:23
Carin MattilaTullinge SK13:01:29
Cleo MattilaTullinge SK13:01:32
Anna MyrbergerTullinge SK13:03:15
Mikael NordquistTäby OK13:05:09
Fredrik PalmgrenSkogsluffarnas OK13:11:10
Anders SjöbomNjurunda OK13:11:30
Susanna LindströmNjurunda OK13:11:58
Gustaf EricsonJärla Orientering13:17:07
Anders ClarhällSöders-Tyresö13:24:09
Niklas ErlandssonOK Södertörn13:27:28
Ellmin HovmöllerSöders-Tyresö13:30:25
Klas BringertKatrineholms OK13:35:18
Sarah-Jane BarrableOK Ravinen13:36:31
Saskia ClarhällSöders-Tyresö13:56:08
Harvey Jackson WhiteSnättringe SK13:56:09
Erik MyrbergerKlubblös13:58:07
Erik BovalliusJärfälla OK

Annonser