Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Stockholm Indoor Cup

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Stockholm Indoor Cup
Arrangörsorganisation: Stockholms Inomhusorienterare
Datum: lördag 3 februari 2018 - söndag 4 februari 2018

Etapp 1Etapp 2

OK Ravinen

64 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Hugo NyströmU25 920 m10:00:00
Martin RinnbäckH1619 860 m10:05
Elinor LangeSIC Motion svår19 860 m10:07:36
Tuva HolmströmD12 12 060 m10:17
Therese HolmströmSIC Damer23 780 m10:19
Helena BergmanSIC Damer23 780 m10:23
Gustav BergmanSIC Herrar22 890 m10:25
Ann GranqvistSIC Motion lätt12 060 m10:31:08
Michael GranqvistSIC Motion lätt12 060 m10:34:50
Love BerzellSIC Herrar22 890 m10:41
Viola HolmströmD12 12 060 m10:41
Lena HellströmSIC Tanter19 020 m10:48
Börje PerssonSIC Herrar22 890 m10:54
Ewa AlbrektssonSIC Tanter19 020 m11:02
Emilia EngelSIC Damer23 780 m11:03
Liv HerneD14 23 630 m11:08
Olle BrohagenH14 20 080 m11:19
Torbjörn KölzowSIC Herrar22 890 m11:22
Svante BrohagenH12 12 350 m11:22
Julia EngelSIC Damer23 780 m11:25
Björn LundquistSIC Gubbar18 880 m11:25
Olivia EngelD14 23 630 m11:26
Mats BrohagenSIC Motion lätt12 060 m11:27:36
Ylva SvärdströmSIC Motion lätt12 060 m11:29:09
Martin HunhammarSIC Herrar22 890 m11:31
Tone AlbrektssonSIC Damer23 780 m11:33
Amanda GranqvistD16 18 740 m11:36
Erik LundquistH14 20 080 m11:37
Andreas HerneSIC Gubbar18 880 m11:39
Camilla EngelSIC Damer23 780 m11:53
Krister KölzowSIC Herrar22 890 m11:53
Kristina AnelandSIC Tanter19 020 m12:08
Oscar AnelandH1619 860 m12:27
Smilla MogensenD16 18 740 m12:29
Hedda RöstinD16 18 740 m12:42
Milla KlassonU25 920 m12:48:08
Hannes MogensenH14 20 080 m12:52
Evelina BergSIC Damer23 780 m12:59
Hugo LindskogH14 20 080 m13:04
Hanna KorhonenSIC Damer start timme 423 780 m13:08
Heidi BjerkhaugSIC Tanter19 020 m13:09
Olle KallurH1619 860 m13:11
Viggo KlassonSIC Herrar22 890 m13:15
Stefan BergSIC Gubbar18 880 m13:15
Sarah-Jane BarrableSIC Motion lätt12 060 m13:18:34
Gunilla BergSIC Tanter19 020 m13:21
Olle SandströmH14 20 080 m13:26
Albin AnderssonSIC Herrar start timme 422 890 m13:27
Sanna-Kaisa NyströmSIC Tanter19 020 m13:31
Vilma GotheSIC Damer23 780 m13:32
Hannes SvahnSIC Herrar22 890 m13:33
Sarah-Jane BarrableSIC Motion svår19 860 m13:36:31
Teo StruckH14 20 080 m13:40
Ingalill KåbergSIC Tanter19 020 m13:43
Malin LindskogSIC Tanter19 020 m13:49
Hanna RöstinSIC Damer23 780 m13:50
Nick BarrableSIC Herrar22 890 m13:51
Mikael NyströmSIC Gubbar18 880 m13:51
Albin LindskogH1619 860 m13:53
Niklas WansölinSIC Herrar22 890 m13:57
Lars KlassonSIC Gubbar18 880 m13:57
Folke KåbergH14 20 080 m13:58
Kalle BergmanSIC Herrar start timme 522 890 m14:02
Anette ÖnerudSIC Damer23 780 m14:14

Annonser