Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Måsenstafetten

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationDölj laguppställningarSkriv ut

Tävlingens namn: Måsenstafetten
Arrangörsorganisation: OK Måsen
Datum: söndag 24 mars 2019

D16

25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
381Eksjö SOK 110:30
3819030425Agnes Djurstedt
3818040331Tilda Hagelberg
3818060208Alva Hagelberg
3811727087Ella Persson
382Gamleby OK 110:30
3828040601Tove Vallerius
3828030418Ellen Olovsson
3822059968Hanna Stalebrant
3828040629Hanna Öberg
383IFK Enskede / Gustavsbergs OK 110:30
3837040327Ida Österberg (Gustavsbergs OK)
3832093615Sofia Lindhagen
3832123575Tilda Dalekant
384IFK Lidingö SOK 110:30
384N.N.
384N.N.
384N.N.
385Järfälla OK 110:30
3858030570Miia Roller
385439840Edith Kuosku
3852107418Emma Alm
3851409862Astrid Rönnmark
3852093688Bella Pedersen
386Järla Orientering 110:30
3862066568Sonja Ahlquist
386225671Elisa Tallec
386225652Selina Håkansson
3862123503Tindra Åhlin
386450047Åsa Sundström
387Linköpings OK 110:30
3879030211Lova Elnegård
3879050800Sigrid Ljunggren
3871030309Kristin Herberthson
388Nyköpings OK 110:30
3889032003Frida Jarding
3882065334Katja Gustafsson
3889030621Caroline Guttke
389Nyköpings OK 210:30
3891030610Emma Westerlund
3899060923Filippa Guttke
3899031011Alice Ek
390OK Hällen 110:30
3902058123Elsa Linder
3902075302Vilma Johansson
390438964Vera Carlsson
391OK Kolmården 110:30
3918030204Linnea Lund
3918031011Fanny Östlund
391253947N.N.
391253989N.N.
3918030521Kerstin Ljungemyr
392OK Linné 110:30
3928220404Moa Lundin
3922075109Ines Aarnio
392437403Johanna Roos
393OK Linné 210:30
3931030512Joni Müller af Uhr
3939040725Liana Lagervik
3939987900Lisa Nilsson
394OK Ravinen 110:30
3941030414Amanda Granqvist
3942101635Emma Almgren
394846859Tilda Mårtensson
395OK Ravinen 210:30
3952101642Johanna Almgren
3952107352Vendela Rundström
3951420203Hedda Röstin
396OK Södertörn 110:30
396511210Elisabeth Larsson
3969201474Ester Andersson
3962107323Alicia Schandl
397Snättringe SK / Skarpnäcks OL 110:30
3978031004Cecilia Hector
3972067130Elin Wolgast
3972089124Karolina Bergh Papasikas (Skarpnäcks OL)
398Sundbybergs IK 110:30
3987030711Sigrid Carlsson
3981040509Ebba Hörling
3981041107Moa Fröstadius
399Surahammars SOK 110:30
399437568Rebecka Hasler
3992088607Tilde Johansson
399209852Agnes Johansson
3992075324Ellen Thorsén
400Söders-Tyresö 110:30
4001000811Emma Svidén
4001040120Alicia Björnberg
4002095578Emma Norin
4009201715Ida Svahn
4001030516Lovisa Göstas Källman
401Tullinge SK 110:30
4019040910Wilma Leickt
4019030909Alva Bladh
401431378Lena Persson
4019002204Märta Södervall
4019030623Tove Sjöberg
402Tumba-Mälarhöjden OK 110:30
4022065355Ebba Kolmodin
4029905131Liv Herne
4027040723Elsa Käll
4022089168Ingrid André
403Väsby OK / Täby OK 110:30
4031041225Wilma Josefsson
403450231Tilde Brederman
4039202066Madeleine Granath
4031110720Emelie Röken (Täby OK)
4031060116Alice Röken (Täby OK)
404Västerås SOK 110:30
4047030227Amanda Hall
4047040902Maja Ahlström
4049031028Klara Åkerman Sjöström
405Västerås SOK 210:30
4059102108Kristina Lindgren
4052101573Hanna Thulin
4051031010Felicia Sahlén

Annonser