Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Askersundsmedeln

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Askersundsmedeln
Arrangörsorganisation: Askersunds OK
Datum: lördag 10 augusti 2019

D21

3 490 m, 22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8290600Ellinor TjernlundOK Tisaren09:54
8414059Jessica NilssonOK Milan09:56
1930330Anna GranathTjällmo-Godegårds OK09:58
9990531Anna HallménOK Tisaren10:40
690410Hanna LundgrenLinköpings OK10:42
7970615Elin JohanssonFinspångs SOK10:44
2087479Annica KristofferssonAlmby IK10:46
8290601Josefin TjernlundOK Tisaren10:48
877877Frida JunegardTullinge SK10:50
7970101Josefin ErlandssonOK Milan10:52
9930809Anna OlssonTibro OK10:54
7900106Josefin AronssonOK Tisaren10:56
8201204Josefine WallenhammarHagaby GoIF Örebro10:58
27364Therese KorkeakoskiOK Milan11:00
8110201Elin LindbladOK Djerf11:02
890403Rebecka NylinOK Tisaren11:04
42982Jessica KorkeakoskiOK Milan11:06
9802150Saga SanderOK Milan11:08
8010300Lovisa WigertzLånghundra IF11:10
822119Lovisa PerssonOK Tisaren11:12
537853Karin FägerlindCentrum OK11:14
789123Fredrika VångellLinköpings OK11:16

H21

4 500 m, 23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1020817Valter PetterssonOK Tisaren09:59
441705Henrik HellborgCentrum OK10:10
8001119Oskar DanielsAttunda OK10:12
8121314Jonas AnderssonOK Roxen10:14
216474Sebastian AgerhällOK Tisaren10:16
245051Ola HoltbringOK Amne10:18
9950503Erik BerzellJärla Orientering10:20
8208230Patrik BlomRehns BK10:22
8133791Christoffer AndersénOK Tisaren10:24
9970417Jacob ErikssonKFUM Örebro OK10:26
449270Victor ArwesvedTibro OK10:28
690270Mats RöjgårdOK Kolmården10:30
9701223Tomas HallménOK Tisaren10:32
910927Tommy BatzSkarpnäcks OL10:34
1073842Johan GranathTjällmo-Godegårds OK10:36
960400Emil TellsénOK Roxen10:38
7880418Johan AronssonOK Tisaren10:40
950715Carl NäslundVästerås SOK10:42
9990924Hugo EkingeOK Motala10:44
666112Martin HammarlundMotala AIF OL10:46
13925Cristoffer StockmanOK Tisaren10:48
9403020Jesper LiderudTibro OK10:52
910727Erik FernlundOK Tisaren10:54

D20

3 650 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9020325Lovisa GustafssonKFUM Örebro OK09:59
9010519Lisa HallménOK Tisaren10:15
1020225Ellen EkingeOK Motala10:17
8185657Elin BlomkvistSkattkärrs SOK10:19

H18

3 650 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8200165Andreas NäslundVästerås SOK11:01
7023003Karl LundinOK Hällen11:03
2115893Ceasar TengbrandArboga OK11:05
1222441Johannes GreenAlmby IK11:07
7020610Linus MalmKFUM Örebro OK11:09
8010621Emanuel HerberthsonLinköpings OK11:11
7020330Melker LundinOK Hällen11:13
2104500Christopher AnderssonVingåkers OK11:15
8291102Mattis NilssonNAIS Orienteringsklubb11:17
7010922William SeguraKFUM Örebro OK11:19

D16

3 930 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
121888704Sanna SanderOK Milan10:28
1118150203Elin Sundvall KrügerGarphyttans IF10:30
112264878Johanna HalldinKFUM Örebro OK10:32
1149031009Sofie BodinAlmby IK10:36
115657868Jonna LindbladOK Djerf10:38
1167030304Julia BergKFUM Örebro OK10:40
1181222442Sofia GreenAlmby IK10:44
1198030425Karin LindgrenKFUM Örebro OK10:46

H16

3 930 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1011222443Jonatan GreenAlmby IK11:00
1027933820Anton KruseKFUM Örebro OK11:02
1032139797Oskar HanssonAskersunds OK11:04
1051415346Eskil WidehagSundbybergs IK11:08
1061040821Noel HelmerssonOK Tisaren11:10
1071030923Alexander JanssonOK Djerf11:12
1099041027Emil LarssonOK Tisaren11:16

D14

3 230 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
979060713Julia GustafssonKFUM Örebro OK09:57
98443250Hedda LindbergOK Tisaren09:59
917150305Johanna BergKFUM Örebro OK10:01
92600410Elsa GustavssonOK Tylöskog10:03
9326016Klara JunegardTullinge SK10:05
952115643Elena RodriguezAlicante-o10:17

H14

3 230 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
718000317Alfred SjödinOK Tisaren10:21
738050831Måns BergqvistGarphyttans IF10:25
74448313Edvin HalldinKFUM Örebro OK10:27
751050819August EkingeOK Motala10:29
762119693Rasmus KarlssonAskersunds OK10:31
788060929Viggo HolmbergOK Tylöskog10:35
79502834Hugo TofténSOK Träff10:37
807133769Oliver HaleniusMotala AIF OL10:39
811060520Robin HelmerssonOK Tisaren10:41
838450677Rasmus DoeringGarphyttans IF10:45
84448538Jonas OlssonOK Amne10:47
852104116Jonathan AnderssonVingåkers OK10:49

D14 Kort

2 440 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7060420Elsa CarlbergAlmby IK10:24

D12

2 440 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8414303Joline PetriOK Djerf09:58
7675057Ella KruseKFUM Örebro OK10:02
502832Ida TofténSOK Träff10:04
8080805Lovisa ThybeckLindebygdens OK10:06
242587Elsa HögströmOK Motala10:10
8070917Elin DoeringGarphyttans IF10:12
2119697Tindra KarlssonAskersunds OK10:14
7112008Emma SeguraKFUM Örebro OK10:18
1080221Emma LindkvistAlmby IK10:20
2139754Hanna HanssonAskersunds OK10:22

H12

2 440 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7070210Arvid TrofastTjällmo-Godegårds OK10:34
616469Axel GustafssonOK Tylöskog10:36
8070723Fabian BergqvistGarphyttans IF10:38
2119678Oliver WärmeAskersunds OK10:42
2058877Edwin SäkerHagaby GoIF Örebro10:44
8070131Axel ThybeckLindebygdens OK10:46
2072746Ted NilssonKFUM Örebro OK10:50
2119664Hugo SigvardssonAskersunds OK10:54

D10

2 130 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1090918Annie LindkvistAlmby IK10:21
9102159Allis SjödinOK Tisaren10:25
1222446Noomi GreenAlmby IK10:27
507001Disa KorallMotala AIF OL10:29
2101743Alva NilssonKFUM Örebro OK10:31
29507Elsa HasselströmAlmby IK10:33
205065Sofia HalldinKFUM Örebro OK10:37
2112582Astrid CarlbergAlmby IK10:39

H10

2 130 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2115588Vilmer SundemanAlmby IK10:03
9609281Rasmus KruseKFUM Örebro OK10:07

H35

4 500 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1830510Andreas AxelssonTjällmo-Godegårds OK10:00
7800715Daniel HasselströmMotala AIF OL10:02
9840913Henrik TengvallBoxholm-Mjölby OL10:04
8662369David KopeckySK UP Olomouc10:06

D40

3 530 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
19145Malin WiklundAlmby IK10:50
37576Sofia CarlssonLindebygdens OK10:52
451149Elin Sundkvist BergKFUM Örebro OK10:54
8060811Anna KorallMotala AIF OL10:56

H40

3 940 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
645502Tobias TrofastTjällmo-Godegårds OK09:58
2109113Petter WikströmOK Tisaren10:41
231352James MelanderTjällmo-Godegårds OK10:43
2104150Jesper AnderssonVingåkers OK10:45
9102163Peter SjödinOK Tisaren10:47
8670983Oscar RodriguezAlicante-o10:49
7501261Niklas DoeringGarphyttans IF10:51

D45

2 940 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
42887Ulrika SanderOK Milan09:58
41706Annelie HallblomOK Tisaren10:00
9197008Maria PetterssonBoxholm-Mjölby OL10:02
9710521Charlotte FlansbjerOK Djerf10:04
700627Jenny RöjgårdOK Kolmården10:06
341059Angelica BrandqvistTibro OK10:08
2104481Monica AnderssonVingåkers OK10:10
1973807Malin HalldinKFUM Örebro OK10:12
702049Gith TellsénOK Roxen10:14
700123Tina JunegardTullinge SK10:16
9702258Karin AnderssonOK Tisaren10:18
7730227Maria PeterssonHalmstad OK10:20
1721217Marie LindbladOK Djerf10:22
449409Gabriella WennblomHagaby GoIF Örebro10:26
9412075Camilla KruseKFUM Örebro OK10:28
700213Annika IvarssonLinköpings OK10:30
711005Anna-Karin MattssonSkattkärrs SOK10:32
19433Helen LindkvistAlmby IK11:00

H45

3 940 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
29885Pär-Magnus BjurekTibro OK09:59
710430Pontus HalldinKFUM Örebro OK10:01
701502Thorbjörn GustafssonTjällmo-Godegårds OK10:03
7753753Jonas RåbergLinköpings OK10:05
2125985Kent MossbäckHagaby GoIF Örebro10:07
9731223Per HåstlundAlmby IK10:09
8390238Johan PetriOK Djerf10:11
740819Jakob BergKFUM Örebro OK10:13
7131111Martin JohanssonHalmstad OK10:15
1418166Henrik FranzonOK Älvsjö-Örby10:17
448815Mats ErikssonHagaby GoIF Örebro10:19
7730120Anders LindkvistAlmby IK10:21
736363Henrik LindbladOK Djerf10:23

D50

2 900 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
227215Ann JärplingOK Klemmingen09:58
950524Annette WigertzLånghundra IF10:01
9681028Nina GumaeliusTibro OK10:03
7651016Anna KullbergLinköpings OK10:05
29500Petra KorallMotala AIF OL10:07
449038Anette ForsbergKFUM Örebro OK10:09
662966Lena StrömbäckLinköpings OK10:11
341224Anna-Lena JacobssonDegerfors OK10:13
8630888Lucy LouTibro OK10:15
9680622Lotta BorgLinköpings OK10:17

H50

3 620 m, 29 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
245975Niklas SanderOK Milan09:57
2140388Arne JanssonOK Klemmingen09:59
8652929Henrik OlssonOK Tor10:01
29902Peter JarlTibro OK10:03
231356Lars JacobssonDegerfors OK10:05
355879Thord SalenbäckKristinehamns OK10:07
9526575Peter AgerhällOK Tisaren10:09
1691103Anders EkingeOK Motala10:11
7205402Patrik KorallMotala AIF OL10:13
9660219Johan MalmOK Kolmården10:15
8171167Anders JohanssonNAIS Orienteringsklubb10:17
9690320Johan KnutssonBoxholm-Mjölby OL10:19
7043327Thomas LjungqvistTibro OK10:21
2112248Joakim BergströmOK Letstigen10:23
651105Lars KarlssonValbo AIF10:25
670202Jonas PetterssonOK Tisaren10:27
30364Torbjörn AnderssonOK Motala10:29
43553Peter ErikssonKFUM Örebro OK10:31
9670923Johan JakobssonLånghundra IF10:33
7731377Ola HultinOK Roslagen10:35
1220708Örjan SäkerHagaby GoIF Örebro10:37
42693Mats AhnheimTibro OK10:39
8180010Ola TovenKöping-Kolsva OK10:41
8643481Micael LöfgrenO-riéntate10:43
216446Anders AttåsOK Tisaren10:45
8719089Johan PetterssonOK Motala10:47
8434343Patric HaleniusMotala AIF OL10:49
8111635Per JanssonOK Djerf10:51
8210868Leif KrügerGarphyttans IF10:53

D55

2 900 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
353577Annika BrämersonTibro OK09:57
640200Anne BodinAlmby IK10:25
202314Anette ForssGarphyttans IF10:27
262468Barbro KarlssonKatrineholms OK10:29
7205403Ingrid RoosMotala AIF OL10:31
620929Inger BergLinköpings OK10:33
9600831Kerstin TjernlundOK Vilse 8710:35
409320Maria SkogsbergMariestads FK10:37
13891Sofia HolmgrenHagaby GoIF Örebro10:39
7600927Jane MelinGöteborg-Majorna OK10:41
8001126Anne-Marie ErikssonKristinehamns OK10:43
9640109Anna-Birgitta GustafssonOK Tylöskog10:45
443750Ann-Louise Notstam HjorthArboga OK10:47

H55

3 620 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9408190Jonas LundgrenTibro OK09:56
630530Stefan ThellsénOK Roxen10:00
341026Jens LindströmTibro OK10:02
9600410Bo GustafssonOK Tylöskog10:04
7816123Per BjurströmOK Tisaren10:06
9010302Sven WigertzLånghundra IF10:08
9630527Anders BergLinköpings OK10:10
7631216Johan OskarssonLaxå OK10:12
641124Peter BrämersonTibro OK10:14
610309Jonas KarlssonOK Tylöskog10:16
7630512Nils AronssonOK Tisaren10:18
7640625Björn LindgrenKFUM Örebro OK10:20
9620325Hans MelinGöteborg-Majorna OK10:22
600600Jörgen BatzSkarpnäcks OL10:24
11875Joacim AhnheimTibro OK10:26
438384Anders PalmqvistOK Tylöskog10:28
17328Göran AttåsOK Tisaren10:30
450877Rikard BorgLinköpings OK10:32

D60

2 540 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
33504Monika LarssonSkarpnäcks OL11:00
1561220Inger JohanssonNAIS Orienteringsklubb11:02
1580612Mona ÅkermanValbo AIF11:04
15628Eva Rabe MagnussonIF Hagen11:06
17306Barbro IsakssonOK Tisaren11:08
1901132Marite ÅkerströmSOK Träff11:10
2078259Lotta ValentinGustavsbergs OK11:12
561218Eva NordströmOK Älvsjö-Örby11:14
9110146Lena FröbergTjalve IF Norrköping11:16
8140555Yvonne TovenKöping-Kolsva OK11:18

H60

3 530 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
341100Torbjörn LöfvingMullsjö SOK10:51
570108Kenneth LarssonKöping-Kolsva OK10:53
9590419Håkan SvenssonAlmby IK10:55
590031Johnny JunegardTullinge SK10:57
8103202Sten GranathTjällmo-Godegårds OK10:59
1561208Ulf NordzellOK Djerf11:01
14395Jan LundgrenLinköpings OK11:03
8000227Mats CarlsvärdAlmby IK11:05
7203707Göran ValfridssonBoxholm-Mjölby OL11:07
25809Leif ErikssonOK Tisaren11:09
9090958Tore TjernlundOK Vilse 8711:11
443756Roland NotstamArboga OK11:13
570907Bengt RobertssonAlmby IK11:15
46775Åke SundinHällefors OK11:17
1550816Sven GranathTjällmo-Godegårds OK11:19

D65

2 540 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
13855Gerd Uppsäll-LarssonHagaby GoIF Örebro10:10
9520326Monica SvärdOK Klemmingen10:12
12639Maud Göthe LundgrenLinköpings OK10:14
15042Monica LööfMariestads FK10:16
350604Anna DahlLaxå OK10:18
17007Kerstin CarlssonOK Letstigen10:20
7510903Mona HullAlmby IK10:22
30392Mona PetersenOK Motala10:24

H65

2 940 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9191509Karl-Göran WahlströmAlmby IK09:57
2260788Peter ÅslundKFUM Örebro OK10:40
17311Karl-Åke RynoOK Tisaren10:42
520531Lennart JakobssonTibro OK10:44
15268Tommy HoltbringOK Amne10:46
8210351Leif HasselströmMotala AIF OL10:48
9510225Christer NordströmOK Älvsjö-Örby10:50
510821Anders RobertssonAlmby IK10:52
246645Hans-Olof CarlsénHagaby GoIF Örebro10:54
895424Magnus HaraldssonGustavsbergs OK10:56
2075187Eje DahlLaxå OK10:58
2075499Stefan ÖbergOK Milan11:00
247544Bengt JohanssonOK Skogshjortarna11:02
15023Håkan LööfMariestads FK11:04
540216Nils-Olof BodinAlmby IK11:06
405444Robert LarssonHagaby GoIF Örebro11:08
2078159Matz LarssonGustavsbergs OK11:10
216534Bo DavidssonSolna OK11:12
30388Sune CarlssonOK Motala11:14
15629Uno MagnussonIF Hagen11:16
519155Per-Åke HullAlmby IK11:18

D70

2 650 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1460627Barbro MöllbergArboga OK10:01
13684Kajsa TofténHjobygdens OK10:03
15039Eva HöijeOK Skogsstjärnan10:05
1471122Gerd LindholmSol Tranås10:07
644726Stina KorallMotala AIF OL10:09
2078297Margareta HaraldssonGustavsbergs OK10:11

H70

3 050 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9461001Roger DanielssonLinköpings OK10:40
1947081Weine FredrikssonKFUM Örebro OK10:42
1460330Kjell LindholmSol Tranås10:44
30384Christer JohanssonOK Motala10:46
264869Ingvar HalldinOK Tylöskog10:48
581246Alf LindbergKöping-Kolsva OK10:50
7194902Christer ElfsbergKristinehamns OK10:52
2088521Gunnar HejdenbergMotala AIF OL10:54
9490730Göran SvärdOK Klemmingen10:56
2065397Bengt Åke HolgerssonOK Tisaren10:58
1213712Christer NälemarkOK Djerf11:00
9900752Jerry MartinssonOK Motala11:02
15019Hans-Gösta BernhardMariestads FK11:04
13656Håkan OlssonHjobygdens OK11:06
36091Per-Erik CarleniusKatrineholms OK11:08
46782Lars TörnblomHällefors OK11:10
7480826Gustaf OlssonLinköpings OK11:12
443223Lars-Åke WallOK Tisaren11:14
11885Vidar LöfvingTibro OK11:16
9474747Claus PetersenOK Motala11:18
8117070Göran AnderssonOK Tylöskog11:20
209633Bo LindkvistKöping-Kolsva OK11:22
8491106Ingemar ZiljatKristinehamns OK11:24
15261Bengtåke AnderssonOK Amne11:26

D75

2 170 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
10266Ann-Catrine AhlströmHjobygdens OK10:25
7205416Kerstin BengtssonMotala AIF OL10:27
16118Birgitta ArleboKFUM Örebro OK10:29
2041743Siv AnderssonKristinehamns OK10:31
7003123Britten PerssonFinspångs SOK10:33
30376Chatarina AnderssonOK Motala10:35
248521Anita NordbergOK Klyftamo10:37
2065338Asta SjöbergLindebygdens OK10:39
16116Eleonor GrönvallKFUM Örebro OK10:41
15038Birgit KarlssonMariestads FK10:45
17314Britt-Marie ÅbergOK Tisaren10:50

H75

3 050 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
18893Leif SamorTjällmo-Godegårds OK10:00
46784Nils MogrenHällefors OK10:02
1939504Gunnar BrystHjobygdens OK10:04
9191326Roland AlsénOK Roxen10:06
9441213Lennart LundhOK Tisaren10:08
531020Ulf WaldenfjordLinköpings OK10:10
9410906Stig IsraelssonOK Tylöskog10:12
9431011Per-Ivar MöllbergArboga OK10:14
30389Arne AnderssonOK Motala10:16
2112403Lennart HöijeOK Skogsstjärnan10:18
1245045Lars-Erik LarssonOK Amne10:20
46763Johnny BrandtHällefors OK10:22
204693Åke NordbergOK Klyftamo10:24
25020Roland NordLindebygdens OK10:26
17339Kurt ÅbergOK Tisaren10:28
714643Lennart MattssonLustens OK10:30
773944Bertil HolmgrenGävle OK10:32
2800759Åke KarlssonSOK Träff10:34
448394Uno BergOK Motala10:36

D80

2 170 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
302626Britt PetterssonOK Roxen10:15
15602Margareta HolmbergIF Hagen10:17
15037Anne-Catrine PerssonMariestads FK10:19

H80

2 650 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1890228Roger AnderssonKristinehamns OK10:21
9610604Ingemar HolmbergIF Hagen10:23
702005Kjell PerssonMariestads FK10:25
1420205Leif AnderssonOK Motala10:27
7205413Stig BengtssonMotala AIF OL10:29
408917Rolf LarssonDegerfors OK10:31

H85

2 170 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2119543Nils-Erik ÅbergTjällmo-Godegårds OK09:59
36178Nils JanssonSkattkärrs SOK10:11
256456Bengt HolgerssonOK Tisaren10:13

Inskolning

1 830 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1130111Alma LindkvistAlmby IK09:30:51
9860311Nylin WilliamDegerfors OK09:52:17
1960503Walldén EllisAlmby IK10:08:17
2119701Elis HallinCentrum OK10:12:39
2119682Nike Eklind LudvigssonOK Tisaren10:33:12
507007Elis KorallMotala AIF OL10:39:30
450014Lovisa KorallMotala AIF OL10:40:10
2112208Selma EvsellOK Letstigen11:13:57
2119699Tyra KarlssonAskersunds OK

U1

2 160 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2115572Ingrid CarlbergAlmby IK09:32:25
242594Lisa HögströmOK Motala09:52:03
2139092Alfred SundemanAlmby IK10:04:44
39965Arvid HasselströmAlmby IK10:35:42

U2

2 130 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
449641Rafael SanhuezaOK Motala09:54:00
448381Beatrice SanhuezaOK Motala09:54:02
448357Elsa HögströmOK Motala09:54:03
450610Jonna DoeringGarphyttans IF10:05:19
2088599Petter BergqvistGarphyttans IF
19432Hanna FranzonOK Älvsjö-Örby

Öppen 1

2 240 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
710129Brigitte AlsénOK Roxen09:53:16
256470Hanna SundemanAlmby IK09:53:28
2139789Erik LundbomAskersunds OK10:05:49
2119666Emmelie LundbomAskersunds OK10:05:50
427943Emma Ring ErikssonHagaby GoIF Örebro10:36:11
2119673Karl Gustaf MattssonOK Tisaren10:46:15

Öppen 3

3 080 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
17012Samuel ErikssonOK Letstigen09:41:00
259001Ida NylinDegerfors OK09:51:20
449647Lillvor NordströmKFUM Örebro OK09:57:16
2139768Moa HjalmarssonAskersunds OK09:58:17
2119689Natalie KindervallAskersunds OK09:58:17
7800313Anna CarlbergAlmby IK10:00:54
403738Ana RodriguezAlicante-o10:15:14
37397Liz ElfsbergKristinehamns OK10:16:07
208065Susanna KarlssonOK Tylöskog10:16:20
2139796Lotta BergvallKlubblös10:16:21

Öppen 5

3 530 m, 23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
428280Jitka KopeckaSK UP Olomouc09:37:07
229923Monika AlgotssonOK Tylöskog09:42:51
2139779Charlotte JertelSkarpnäcks OL09:47:52
506095Lena RoosSOK Träff09:49:04
530074Maria AskrothKFUM Örebro OK09:49:33
17318Margareta NylinOK Tisaren09:50:08
8343434Tony HolmbergOK Tylöskog09:50:40
8343435Cecilia HolmbergOK Tylöskog09:52:42
2139124Fredrik BernströmHagaby GoIF Örebro09:57:00
2112224Anna SjömanOK Letstigen09:59:28
730314Björn BergqvistGarphyttans IF10:00:30
8010909Ida RoosIF Hagen10:01:55
229238Torben GustavssonSOK Träff10:08:44
428901Eva LindgrenKFUM Örebro OK10:10:53
920414Pia VångellLinköpings OK10:11:54
229267Karin StattinSOK Träff10:14:31
27045Birgitta BjörkKFUM Örebro OK10:20:37
306595Eva KorkeakoskiOK Milan10:26:21
570718Pelle HöökKöping-Kolsva OK10:32:45
7531028Bo HöökOK Tisaren10:34:01
443253Elin AhlKlubblös10:35:06
443220Karin AhlKlubblös10:38:29
550314Ann-Charlotte WallenhammarHagaby GoIF Örebro10:54:20

Öppen 7

3 190 m, 44 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2139776Jörgen JonssonKlubblös09:30:11
1991683Lars JohanssonOK Motala09:30:50
1957611Bo MagnussonKFUM Örebro OK09:31:51
341296Pär EvsellOK Letstigen09:34:49
43542Tony CarlssonKFUM Örebro OK09:40:12
41714Per-Erik AndrénOK Tisaren09:41:03
12198Tomas DömstedtOK Letstigen09:47:31
451339Anna-Karin MouazzenOK Letstigen09:48:30
8148864Reinert HallorOK Tisaren09:51:06
1980207Catarina KarlssonSOK Träff09:52:17
1570425Roland KarlssonSOK Träff09:52:20
264855Johan SvärdOK Tylöskog09:52:54
264854AnnaLena SvärdOK Tylöskog09:52:56
229918Jeanette BoströmOK Tylöskog09:52:57
839336Hanna AndrénOK Tisaren09:54:26
1800929Marie RubérLinköpings OK09:56:44
402632Rebecka SalenbäckKristinehamns OK10:03:04
216476Anne ErikssonKFUM Örebro OK10:05:05
641210Johan G JohanssonTjällmo-Godegårds OK10:07:30
451219Bo GustavssonTjällmo-Godegårds OK10:10:17
9500211Lars LindegrenOK Tylöskog10:11:21
9480417Lars AlbertssonOK Tylöskog10:11:22
630409Magnus HerberthsonLinköpings OK10:12:09
2079665Tomas VångellLinköpings OK10:13:47
408170Carina ÄlgmyrLaxå OK10:14:43
262453Bo KarlssonKatrineholms OK10:16:34
409463Valter FallAlmby IK10:23:04
264870Leif GödeckeOK Tylöskog10:23:10
2077905Per Inge JohanssonKlubblös10:27:05
571230Mikael ÅhlundAlmby IK10:28:46
264583Lars StrömTjällmo-Godegårds OK10:30:07
217158Ragnar OlssonTibro OK10:32:44
446031Sara FredrikssonKFUM Örebro OK10:33:22
430082Nore RingRönnehytta10:36:32
430083Fredrik AhlKlubblös10:39:38
9101410Johanna SärnbrinkOK Tisaren10:40:15
1400686Karin ProforsKöping-Kolsva OK10:41:06
16107Lars ArleboKFUM Örebro OK10:45:09
353033Lisa Dömstedt DalénOK Letstigen10:46:29
259254Dan HöökArboga OK10:47:09
16028Jörgen HolmströmOK Milan10:49:17
16027Inga HolmströmOK Milan10:52:33
9561028Mats ZackrissonOK Älvsjö-Örby10:56:01
9110140Per FröbergTjalve IF Norrköping11:07:02

Öppen 8

4 260 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2104462Cristina HallinKatrineholms OK09:31:01
9561016Åke AlgotssonOK Tylöskog09:35:23
234794Ruhdi KarlssonVästerås SOK09:37:35
710609Michael WennblomHagaby GoIF Örebro09:50:57
8000809Johan AlfredssonOK Milan09:52:37
9650110Jan AsketunOK Roxen09:59:02
25825Erik SundemanAlmby IK10:01:00
700303Annika AsketunOK Roxen10:04:01
900113Andreas BergLinköpings OK10:05:03
881128Erik MelénÄrla IF10:05:25
990900Victoria AsketunOK Roxen10:08:03
451830Michael PerssonIF Hagen10:17:54
8060967Dennis RoosSOK Träff10:20:28
7475251Robert KruseKFUM Örebro OK10:25:37
449540Johanna NordströmKFUM Örebro OK10:32:49
446073Albin ArleboKFUM Örebro OK10:35:34
7790401Magnus CarlbergAlmby IK10:43:42
990812Emil AlpbergAlmby IK11:04:06
9611012Björn AlpbergAlmby IK11:05:08
7874792Fredrik GustafssonLinköpings OK

Annonser