Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Vinterrace 2018 etapp 2

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Vinterrace 2018 etapp 2
Arrangörsorganisation: OK Gipen
Datum: söndag 14 januari 2018

H-lång

6 780 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1017201321Joachim FribergIF Hagen11:00
10226458Mattias KlingbergLjungskile FK11:00
103431168Bo KronOK Flundrehof11:00
1049606638Linus OlssonOK Gipen11:00
1052081968Arne LundStenungsunds OK11:00
1067030208Arvid EkströmStenungsunds OK11:00
1072081943Erik LundStenungsunds OK11:00
1081020302Isak OlssonStigsökarna11:00
1099990321Eskil TryggöTrollhättans SOK11:00
110938016Anders OhlssonUddevalla OK11:00
111899047Axel WasseniusUddevalla OK11:00
112940092Victor FlingmarkUddevalla OK11:00
1139760229Robert EnbomVänersborgs SK11:00
114730227Tommy AnderssonVänersborgs SK11:00
1152081957Johan LundStenungsunds OK11:00
1169650426Martin MandingerTrollhättans SOK11:00
1178020820Hugo MandingerTrollhättans SOK11:00

D-lång

6 780 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1509200660Maria ErikssonEds SK11:00
1517003242Alicia FribergIF Hagen11:00
1522062800Agnes GleisnerOK Skärmen11:00
153800707Emelie SvalinVänersborgs SK11:00

H-mellan

4 530 m, 27 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2017740810Odd WallanderBrattås CK11:00
20226571Bo KarlssonLjungskile FK11:00
203433660Anders KjellbergOK Flundrehof11:00
2049101910Elias ThörnbladOK Flundrehof11:00
2051081226Gabriel ThörnbladOK Flundrehof11:00
2069101524Isak ThörnbladOK Flundrehof11:00
207451118Claes OlssonOK Gipen11:00
20826339Tomas NilssonOK Gipen11:00
2092093515Samuel BökeOK Kullingshof11:00
210355805Lars JohanssonOK Skogshjortarna11:00
2117050329Johan ErikssonOK Skogsvargarna11:00
2127660612Magnus EmanuelssonOK Skogsvargarna11:00
213521017Dan WidercrantzOK Skärmen11:00
21426508Kenneth OlssonOK Skärmen11:00
2158030415David AlménTrollhättans SOK11:00
2161531029Hans EkbergTrollhättans SOK11:00
2171531028Lars EkbergTrollhättans SOK11:00
218717445Lars LjungbergTrollhättans SOK11:00
2191470226Leif LöfTrollhättans SOK11:00
22026625Peter LarssonTrollhättans SOK11:00
221866886Gunnar BejbomUddevalla OK11:00
2222089090Hjalmar OlssonUddevalla OK11:00
223356093Johnny KarlssonUddevalla OK11:00
224501109Per IvarssonUddevalla OK11:00
2251061008Liam HogedalVänersborgs SK11:00
226807547Per-Arne JohanssonVänersborgs SK11:00
2279580504Stefan JohanssonTrollhättans SOK11:00

D-mellan

4 530 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
251451956Christina SüdhoffBrattås CK11:00
25244099Helena ErikssonEds SK11:00
253433652Karin LaurellOK Flundrehof11:00
2541808093Karin ThörnbladOK Flundrehof11:00
25533591Monica LarssonOK Gipen11:00
2567670628Ann-Charlotte SolvangOK Skogsvargarna11:00
2572093556Elin HelmerssonOK Skogsvargarna11:00
2587041117Linnea Solvang StaggOK Skogsvargarna11:00
2592093654Sara HelmerssonOK Skogsvargarna11:00
2602081945Kerstin Haugen LundStenungsunds OK11:00
261356097Eva KarlssonUddevalla OK11:00
262610801Nina BejbomUddevalla OK11:00
2632083903Birgitta StenströmVänersborgs SK11:00
2649761202Katarina EnbomVänersborgs SK11:00
2659530312Gunilla HogedalVänersborgs SK11:00
266226209Anna LarssonOK Gipen11:00

H-kort

2 270 m, 23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
301409569Janne ErikssonEds SK11:00
30226578Göte NatanaelssonLjungskile FK11:00
3031433667Elias PerssonOK Flundrehof11:00
3047972258Krister WessmarkOK Flundrehof11:00
305433666Rasmus PerssonOK Flundrehof11:00
3061477005Reine PerssonOK Flundrehof11:00
30726616Max NymanOK Gipen11:00
30833569Oscar NymanOK Gipen11:00
309234760Gunnar PerssonSvanesunds GIF11:00
31015878Karleric FranssonTrollhättans SOK11:00
31110784Elias ChristianssonUddevalla OK11:00
312202469Jakob KantzerUddevalla OK11:00
3132075196Måns LindénUddevalla OK11:00
3142075289Rasmus LindénUddevalla OK11:00
3152062726Tor LindénUddevalla OK11:00
3161080722Gabriel HogedalVänersborgs SK11:00
3179090312Johannes AnderssonVänersborgs SK11:00
3181090708Nore ModénVänersborgs SK11:00
31926608Gurjeet SinghVänersborgs SK11:00
320500306Lars HogedalVänersborgs SK11:00
321244284Elmer LillengHerrestads AIF11:00
322660522Patrik LillengOK Gipen11:00
32326588Sven PerssonLjungskile FK11:00

D-kort

2 270 m, 22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
35114224Lisa Hafstad WallanderBrattås CK11:00
352442222Celia KlingbergLjungskile FK11:00
353442241Vera KlingbergLjungskile FK11:00
354419721Annika WessmarkOK Flundrehof11:00
35526315Milia OlofssonOK Flundrehof11:00
35628476Lisbeth JohanssonOK Skogshjortarna11:00
3571819933Hilma NordinOK Skogsvargarna11:00
3582062773Liv LindOK Skärmen11:00
35925559Anna-Karin ChristianssonTrollhättans SK11:00
3602123913Alma OlssonUddevalla OK11:00
3612112574Elina ChristianssonUddevalla OK11:00
3622112570Emma ChristianssonUddevalla OK11:00
3632115589Olivia BjelkeUddevalla OK11:00
3642095570Tilia OlssonUddevalla OK11:00
3659709122Andrea EnbomVänersborgs SK11:00
3669070512Ida AnderssonVänersborgs SK11:00
36726609Kristina JohanssonVänersborgs SK11:00
3689709121Linn EnbomVänersborgs SK11:00
3691770410Louise ModénVänersborgs SK11:00
37025101Sara AnderssonVänersborgs SK11:00
3712109303Erica DahlqvistOK Gipen11:00
372202462Inez AngerEj klubbansluten11:00

Annonser