Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Trettondags OL

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Trettondags OL
Arrangörsorganisation: Visborgs OK
Datum: lördag 6 januari 2018

Öppen motion 3

2 780 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Hanna WallinSvaide Roma SOK10:09:55
Gustav HellminVisborgs OK10:23:28
Cajsa HellminVisborgs OK10:23:32
Neo CederqvistVisborgs OK10:23:40
Anita ArneforsOK Södertörn10:32:17
Margareta ReihsSvaide Roma SOK10:32:55
Karin MårtenssonGotlands Bro OK10:33:43
Edvin BäckstädeVisborgs OK10:35:09

Öppen motion 6

5 000 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Rolf AnderssonSvaide Roma SOK09:55:29
Torsten FlemmingSvaide Roma SOK09:59:25
Olof GardellGotlands Bro OK10:00:24
Ylva SvangrenGotlands Bro OK10:08:24
Ulrika NikolaussonSvaide Roma SOK10:13:06
Tuva NikolaussonSvaide Roma SOK10:13:08
Christina GustavssonSvaide Roma SOK10:14:41
Per WallinSvaide Roma SOK10:16:13
Folke SvangrenGotlands Bro OK10:17:21
Leif SvangrenGotlands Bro OK10:17:51
Magnus ThomssonGotlands Bro OK10:20:38
Anne-Marie KarlssonSvaide Roma SOK10:21:40
Anders NilssonGotlands Bro OK10:23:42
Paula JakobssonGarda OK10:25:33
Gunnar HallströmVisborgs OK10:28:37
Göran KimellGotlands Bro OK10:29:39
Monika JonssonSvaide Roma SOK10:30:32
Eric JohanssonIF Hansa-Hoburg10:30:48
Niklas GustafssonGarda OK10:32:47
Adam HallströmSvaide Roma SOK10:34:46
Olle BlomgrenOK Södertörn10:36:48
Birgitta HjerthénGotlands Bro OK10:51:08
Bo MagnussonVisborgs OK10:59:56
Greger WesterlundSvaide Roma SOK11:02:30

Öppen motion 7

2 790 m, 22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ing-Marie BergmanVisborgs OK09:53:39
Pär GustafssonSvaide Roma SOK09:54:34
Annika ErikssonGotlands Bro OK09:57:53
Gunnar ErikssonGotlands Bro OK09:59:10
Gurli RondahlVisborgs OK10:05:13
Ann-Christin SöderbergIF Hansa-Hoburg10:11:38
Gunnel FranssonVisborgs OK10:14:24
Rolf MalmrosVisborgs OK10:18:31
Lena NyströmVisborgs OK10:23:38
Lina AllmungsIF Hansa-Hoburg10:28:40
Niklas CallenmarkSvaide Roma SOK10:28:57
Ingrid EnekvistVisborgs OK10:30:13
Rogert HäggSvaide Roma SOK10:31:30
Anna BäckstädeVisborgs OK10:32:20
Mikael JakobssonGarda OK10:40:12
Katarina JakobssonGarda OK10:40:14
Svenerik JohanssonVisby IF Gute SOK10:53:11
Stefan FunkquistIF Hansa-Hoburg11:01:28
Sara JernbergIF Hansa-Hoburg11:01:57
Vidar FunkquistIF Hansa-Hoburg11:01:58
Herman FunkquistIF Hansa-Hoburg11:01:59
Katarina FunkquistIF Hansa-Hoburg11:02:01

Öppen motion 9

7 830 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Olle SvangrenGotlands Bro OK10:01:59
Leon HanssonVisborgs OK10:04:15
Carl-Erik BerglöwFagersta OK10:06:12
Håkan MattssonGotlands Bro OK10:22:05
Anders HellminVisborgs OK10:24:52
Mattias WhiteGarda OK10:26:39
Anders EklundSvaide Roma SOK10:28:44
Pontus GustafssonSvaide Roma SOK10:37:43
Andreas NikolaussonVisborgs OK10:45:35
Stefan WittmannGotlands Bro OK11:06:47

Annonser