Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Trettondags OL

TävlingsinformationVisa startlista per klassSkriv ut

Tävlingens namn: Trettondags OL
Arrangörsorganisation: Visborgs OK
Datum: lördag 6 januari 2018

Fagersta OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Carl-Erik BerglöwÖppen motion 9 (10)7 830 m10:06:12

Garda OK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Paula JakobssonÖppen motion 6 (24)5 000 m10:25:33
Mattias WhiteÖppen motion 9 (10)7 830 m10:26:39
Niklas GustafssonÖppen motion 6 (24)5 000 m10:32:47
Mikael JakobssonÖppen motion 7 (22)2 790 m10:40:12
Katarina JakobssonÖppen motion 7 (22)2 790 m10:40:14

Gotlands Bro OK

14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Annika ErikssonÖppen motion 7 (22)2 790 m09:57:53
Gunnar ErikssonÖppen motion 7 (22)2 790 m09:59:10
Olof GardellÖppen motion 6 (24)5 000 m10:00:24
Olle SvangrenÖppen motion 9 (10)7 830 m10:01:59
Ylva SvangrenÖppen motion 6 (24)5 000 m10:08:24
Folke SvangrenÖppen motion 6 (24)5 000 m10:17:21
Leif SvangrenÖppen motion 6 (24)5 000 m10:17:51
Magnus ThomssonÖppen motion 6 (24)5 000 m10:20:38
Håkan MattssonÖppen motion 9 (10)7 830 m10:22:05
Anders NilssonÖppen motion 6 (24)5 000 m10:23:42
Göran KimellÖppen motion 6 (24)5 000 m10:29:39
Karin MårtenssonÖppen motion 3 (8)2 780 m10:33:43
Birgitta HjerthénÖppen motion 6 (24)5 000 m10:51:08
Stefan WittmannÖppen motion 9 (10)7 830 m11:06:47

IF Hansa-Hoburg

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ann-Christin SöderbergÖppen motion 7 (22)2 790 m10:11:38
Lina AllmungsÖppen motion 7 (22)2 790 m10:28:40
Eric JohanssonÖppen motion 6 (24)5 000 m10:30:48
Stefan FunkquistÖppen motion 7 (22)2 790 m11:01:28
Sara JernbergÖppen motion 7 (22)2 790 m11:01:57
Vidar FunkquistÖppen motion 7 (22)2 790 m11:01:58
Herman FunkquistÖppen motion 7 (22)2 790 m11:01:59
Katarina FunkquistÖppen motion 7 (22)2 790 m11:02:01

OK Södertörn

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Anita ArneforsÖppen motion 3 (8)2 780 m10:32:17
Olle BlomgrenÖppen motion 6 (24)5 000 m10:36:48

Svaide Roma SOK

17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Pär GustafssonÖppen motion 7 (22)2 790 m09:54:34
Rolf AnderssonÖppen motion 6 (24)5 000 m09:55:29
Torsten FlemmingÖppen motion 6 (24)5 000 m09:59:25
Hanna WallinÖppen motion 3 (8)2 780 m10:09:55
Ulrika NikolaussonÖppen motion 6 (24)5 000 m10:13:06
Tuva NikolaussonÖppen motion 6 (24)5 000 m10:13:08
Christina GustavssonÖppen motion 6 (24)5 000 m10:14:41
Per WallinÖppen motion 6 (24)5 000 m10:16:13
Anne-Marie KarlssonÖppen motion 6 (24)5 000 m10:21:40
Anders EklundÖppen motion 9 (10)7 830 m10:28:44
Niklas CallenmarkÖppen motion 7 (22)2 790 m10:28:57
Monika JonssonÖppen motion 6 (24)5 000 m10:30:32
Rogert HäggÖppen motion 7 (22)2 790 m10:31:30
Margareta ReihsÖppen motion 3 (8)2 780 m10:32:55
Adam HallströmÖppen motion 6 (24)5 000 m10:34:46
Pontus GustafssonÖppen motion 9 (10)7 830 m10:37:43
Greger WesterlundÖppen motion 6 (24)5 000 m11:02:30

Visborgs OK

16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ing-Marie BergmanÖppen motion 7 (22)2 790 m09:53:39
Leon HanssonÖppen motion 9 (10)7 830 m10:04:15
Gurli RondahlÖppen motion 7 (22)2 790 m10:05:13
Gunnel FranssonÖppen motion 7 (22)2 790 m10:14:24
Rolf MalmrosÖppen motion 7 (22)2 790 m10:18:31
Gustav HellminÖppen motion 3 (8)2 780 m10:23:28
Cajsa HellminÖppen motion 3 (8)2 780 m10:23:32
Lena NyströmÖppen motion 7 (22)2 790 m10:23:38
Neo CederqvistÖppen motion 3 (8)2 780 m10:23:40
Anders HellminÖppen motion 9 (10)7 830 m10:24:52
Gunnar HallströmÖppen motion 6 (24)5 000 m10:28:37
Ingrid EnekvistÖppen motion 7 (22)2 790 m10:30:13
Anna BäckstädeÖppen motion 7 (22)2 790 m10:32:20
Edvin BäckstädeÖppen motion 3 (8)2 780 m10:35:09
Andreas NikolaussonÖppen motion 9 (10)7 830 m10:45:35
Bo MagnussonÖppen motion 6 (24)5 000 m10:59:56

Visby IF Gute SOK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Svenerik JohanssonÖppen motion 7 (22)2 790 m10:53:11

Annonser