Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för SkidO, DM, natt

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: SkidO, DM, natt
Arrangörsorganisation: Brunflo IF
Datum: onsdag 7 februari 2018

D21

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
501797Kristina NordeboÄlvsby IF OK19:00
2087137Malin SjöblomÖstersunds OK19:00
403940Hanna Sunnerheim SjöbergÖstersunds OK19:00

H21

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2085496Marcus AmrénÖstersunds OK19:00
9102165Johan HalvarssonÖstersunds OK19:00
8339273Hampus LindblomÅsarna IK19:00
682303Ulf LindqvistÖstersunds OK19:00

D16

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2077317Ester OlofssonOK Storsjön19:00

H16

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2081807Tor RönnestrandFrösö IF19:00

D14

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2085490Hanna LindqvistÖstersunds OK19:00

D12

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2077323Edit OlofssonOK Storsjön19:00

H12

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
19473Loa NordströmFrösö IF19:00
262354Nils RönnestrandFrösö IF19:00
2081937Erik TengbladFrösö IF19:00

D40

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1970041Anna Hedström RingvallÖstersunds OK19:00
404228Ingela RönnestrandFrösö IF19:00

D50

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1428351Camilla GillströmÖstersunds OK19:00

H50

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2077365Björn OlofssonOK Storsjön19:00
20520Per-Erik RönnestrandFrösö IF19:00
2085479Hans ÅgrenÖstersunds OK19:00

H60

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8000621Lars-Eric GahlinÖstersunds OK19:00
1510208Ove HemmingssonBrunflo IF19:00
2104205Bengt JonssonÖstersunds OK19:00
2085493Ola LindgrenÖstersunds OK19:00
2085534Claes SöderhjelmÖstersunds OK19:00
2058202Bernt ÅkerlundFältjägarnas IF19:00

D70

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
343324Eivor LindgrenBrunflo IF19:00

H70

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8460419Åke BengtssonÖstersunds OK19:00
351272Tom BrantheimÖstersunds OK19:00
2050989Kurt HalvarssonÖstersunds OK19:00
2085551Bengt HannersjöÖstersunds OK19:00
1440410Sven RingvallÖstersunds OK19:00

Öppen motion 3

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1950612James TurtonÖstersunds OK19:03:17
891216Helen HanstockÖstersunds OK19:03:22

Öppen motion 6

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
441267Elina MikaelssonNolaskogsarna19:00
567726Josefin MikaelssonNolaskogsarna19:00

Annonser