Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Rånässtafetten

TävlingsinformationVisa startlista per organisationDölj laguppställningarSkriv ut

Tävlingens namn: Rånässtafetten
Arrangörsorganisation: Rånäs OK
Datum: söndag 7 april 2019

H17-

43 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
1Sundsvalls OK (35)09:30
1309801. Olov Vikström
1377162. Anders Erlandsson
114283743. Roger Palmgren
176606204. Henrik Lundgren
17303215. Erik Norin
2Alfta-Ösa OK 109:30
29014091. Olov Ericson
218308262. Andreas Davidsson
25705133. Stefan Carlsson
286218074. Peter Rosén
218810295. Fredrik Broman
3Attunda OK 109:30
380011191. Oskar Daniels
38954272. Axel Wrådhe
386332233. Gustav Wirén
39018104. Thomas Pettersson
399608165. Karl Enges
4Attunda OK 209:30
49668141. Samuel Lindén
49510192. Simon Martelius
479805303. Johan Persson
49908024. Oskar Enges
44384555. Christian Redtzer
5Centrum OK 109:30
578540621. Andreas Lundsten
520838482. Linus Rispling
58004223. Kristoffer Edshage
58878784. Jorrit Boekel
521154545. Henrik Lundgren
6Domnarvets GOIF 109:30
686267611. Andreas Elgesjö
69811032. Emil Byberg
680108113. Samuel Stålnäbb
680212314. Erik Brandt
64420965. Mikael Blessborn
7Gävle OK 109:30
78888011. Richard Hejdenberg
78888042. Felix Silver
715770263. Lasse Jansson
797602034. Erik Hansson
75. Patrik Svedberg
8Gävle OK 209:30
818002081. Jonatan Söderberg
891308982. Mårten Olsson
881308983. Isak Berggren
84421264. Alfred Liljeström
814013405. Erik Olsson
9Haninge SOK 109:30
920572991. Hugo Dahlberg
99995552. Gustav Näsman
998227093. Jakob Gadefors-Nau
980003284. Martin Skärlén
980429975. Joakim Skärlén
10IF Thor 109:30
1015510461. Emil Jonsell
1076913372. Matviy Khotyaintsev
1099902143. Erik Hannrup
1015510454. Mats Jonsell
1094278205. Bo Segerman
11IFK Mora OK 109:30
1177771231. Roman Ryapolov
1111506202. Simon Hodler
118953253. Linus Rapp
1171497094. Adrian Dahlstsröm
1182802965. Daniel Duhlbo
12Järfälla OK 109:30
1280104151. Anton Silier
126090992. Manne Hammarberg
1280206163. Oskar Edvardsson
1220936974. Robert Pedersen
1291018155. Aleksandr Manoilov
13Köping-Kolsva OK 109:30
137315201. Janne Selkälä
1378903252. Johan Celander
138607133. Cristian Larsson
137475004. Thomas Ek
138222235. Jonas Vikström
14Långhundra IF 109:30
149607151. Samuel Hedlund
1499801072. Waldemar Andersson
149510123. Jesper Kullin Alfredsson
1499505244. Fredrik Wigertz
1499312045. Anton Sundgren
15Länna IF 109:30
1599740101. Emil Andersson
1570425192. Johan Edenhamn
157607243. Jonas Selling
157605264. Jonas Eriksson
156464445. Andreas Krafft
16Malungs OK Skogsmårdarna 109:30
1686448761. Erik Rost
1683011962. Filip Wadsten
1681205943. Ludvig Åhlund
1610097584. Johan Bäckman
1680105835. Thomas Landqvist
17Malungs OK Skogsmårdarna 209:30
1770609131. Johan Nordlund
179509202. Oskar Lundqvist
178703203. Ola Nyberg
1786529024. Manuel Mexia de Almeida Horta
175200305. Karl Granat
18OK Kåre 109:30
188861161. Jonas Gustafsson
188861172. Isac von Krusenstierna
188861203. Johannes Öhgren
188861194. Melker Nordgren
188861185. Gustav Öhgren
19OK Linné 109:30
196446441. David Lingfors
199999832. Johan Höij
1920638763. Sixten Hillerhag
1999705244. Viktor Janrik
1972040575. Rassmus Andersson
20OK Linné 209:30
2099729321. Niklas Aldén
209308002. Johannes Ridefelt
2090203263. Emil Boström
2099403024. Erik Björklund
2094039445. Olof Eriksson
21OK Linné 309:30
218104251. Jan Troeng
217807112. Mats Troeng
218401043. Ulf Troeng
218505024. Mikael Janerås
2120044705. Csaba Gösswein
22OK Nolaskogsarna / Rehns BK 109:30
2292006921. Walter Lagerhäll (Rehns BK)
2284042442. Hugo Eriksson
2284311093. Isak Eriksson
2280004004. Per Magnusson
2299032655. Simon Dahlberg
23OK Ravinen 109:30
2314108571. Kalle Bergman
2314108602. Axel Granqvist
2314108613. Nick Barrable
2314108624. Martin Hunhammar
2314108645. Gustav Bergman
24OK Ravinen 209:30
2414108661. Hannes Svahn
2414108672. Bruno Godefroy
2414108703. Martin Rinnbäck
2414108714. Joachim Wansölin
2414108745. Ruslan Glebov
25OK Rodhen 109:30
2590003201. Simon Andersson
2594020802. Axel Bergström
2590202053. David Melin
2574211264. John McLelland
259206195. Torbjörn Jacobsson
26OK Rodhen 209:30
2699908291. Emil Grehn
26382022. Henrik Söderman
263. N.N.
264. N.N.
265. N.N.
27OK Roslagen 109:30
2780801161. Joel Lännevall
276907252. Tommy Lindberg
2777313773. Ola Hultin
2791103334. Jonas Nordström
2786624045. Liutauras Bilevicius
28OK Skogsfalken / OK Storsjön / Östersunds OK / Söderhamns OK 109:30
289703151. Jonas Hammarskiöld (OK Skogsfalken)
2886257502. David Sundström (Söderhamns OK)
2820855103. Axel Hedström
2820773654. Björn Olofsson (OK Storsjön)
286823035. Ulf Lindqvist
29OK Södertörn 109:30
299519511. Filip Möller
2980009212. Mattias Ivares
2982405993. Georg Eklöw
2919908204. Hugo Lindbärg
2983717955. Alexander Schandl
30Skogslöparna 109:30
3080101271. Benjamin Näslund
307808042. Börje Pauler
3099901113. Oskar Forsberg
30376314. Jonas Byström
307807235. Stefan Sjölund
31Skogslöparna 209:30
3184941041. Jonas Hälldal
3119980602. Emanuel Näslund
313063583. Linus Lindberg
3116704104. Torgny Näslund
315. Arvid Strandberg
32Söders-Tyresö 109:30
329204211. Olle Carlsson
3220487752. Göran Thimberg
3290006663. Niklas Wrane
3280006504. Mikael Wilhelmsson
32365885. Tomas Lilja
33Stora Tuna OK 109:30
3381703011. Viktor Svensk
339313022. Anton Forsberg
3394314923. Jonas Carlsson
3314088014. Niklas Löwegren
335270195. Joakim Svensk
34Stora Tuna OK 209:30
3481807131. Jesper Svensk
348310132. Henrik Löfås
3486444633. Sven Aschwanden
3480121084. Erik Liljequist
3480003035. Olle Kalered
35Stora Tuna OK 309:30
3598309181. Markus Lang
357603142. Rikard Claesson
357806223. Mattias Mårts
358707014. Jonas Andersson
35148465. Ulf Eriksson
36Sundbybergs IK 109:30
3614251721. Niklas Carlsson
3697677672. Kristoffer Tengroth
369402183. David Mellin
368869884. Simon Mellin
369302285. Fredrik Bjernulf
37Sundbybergs IK 209:30
3790105151. Jonatan Ståhl
378903252. Mårten Sundh
3797311293. Fredrik Johansson
3779909294. Christian Lindh
3714892015. Mårten Lundqvist
38Sundsvalls OK 109:30
3810207031. Hannes Lindahl
3820855552. Måns Eriksson
3899203293. Erik Toomingas
3899119914. Jonne Liukkonen
388205135. Anders Axling
39Sundsvalls OK 209:30
3990206231. Axel Lundgren
39309762. Johan Nordin
395566333. Jan Nordin
3920600064. Lukas Johansson
3999404305. Anders Vedin
40Täby OK 109:30
4012364301. Edvin Nordström
408124032. Anders Jansson
4015595513. David Kleman
4090104284. Fredrik Hansson
408878515. Robert Johansson
41Vallentuna-Össeby OL 109:30
4192006671. Fredrik Åkerlind
419189192. Kent Lundvall
4182507143. Jonas Giding
4184124124. Christer Arksand
41384085. Mats Edengren
42Västerås SOK 109:30
4298848551. Noa Sjöstrand
4280003192. Fredrik Hamrefors
4282001653. Andreas Näslund
4280422984. Henrik Hamrefors
429507155. Carl Näslund
43OK Linné / Sotkamon Jymy 409:30
4318677031. Jakob Andersson
435016912. Arvid Roos
4381282183. Ulrik Imberg
4383030474. Valtteri Kankainen (Sotkamon Jymy)
4390052705. Mattias Sundqvist

D17-

36 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
101Alfta-Ösa OK 110:50
1018908241. Sara Eskilsson
1018706012. Ellen Davidsson
10118609013. Josefine Heikka
102Alfta-Ösa OK 210:50
1028602241. Ylva Kindlundh
1029607162. Elin Kindlundh
1026102193. Åsa Kindlundh
103Attunda OK 110:50
10370202051. Sofia Ivers
10381717172. Terese Herlin
1037310883. Maria Von Schmalensée
104Domnarvets GOIF 110:50
1048110071. Emma Johansson
10480104092. Moa Hjorth
1048282823. Sara Johansson
105Domnarvets GOIF 210:50
10514145001. Annika Östman
10580209202. Elsa Nilsson
1058102233. Elin Dahlin
106Domnarvets GOIF 310:50
10698110071. Klara Andersson
10671006022. Jessica Halliday
1063. Vakant
107Gävle OK 110:50
1074421371. Anna Berggren
1079603162. Kristin Boman
107187893. Ann-Sofi Karlsson
108Gävle OK 210:50
10818911211. Pernilla Eriksson
10818708022. Linda Eriksson
108188203. Ingela Eriksson
109Hellas Orientering / OK Roslagen 110:50
1097902131. Rebecka Lindberg
1097711302. Inga Kazlauskaité
10913002273. Galina Ribediuc (Hellas Orientering)
110IFK Mora OK 110:50
1105510811. Sara Kindlund
11081107072. Zhenya Ryapolova
11082705203. Eliane Deininger
111Järfälla OK 110:50
1116240201. Sofia Edvardsson
11180305702. Miia Roller
1114502963. Ellinor Hamberg
112Järfälla OK 210:50
11220936791. Maria Pedersen
11220936882. Bella Pedersen
1124398353. Alice Hallmén
113Korsnäs IF OK / Västerbergslagens OL 1/Leksand OK10:50
11310710031. Tuva-Cajsa Spik (Västerbergslagens OL)
1137703172. Therese Bergqvist
11320893503. Karin Wedman
114Långhundra IF 110:50
11480103001. Lovisa Wigertz
11420588282. Emma Bromark
11497747323. Lovisa Hambäck
115Leksands OK 110:50
1151. N.N.
1152. N.N.
1153. N.N.
116OK Kåre 110:50
1168861051. Jenny Eriksson
1168861062. Vilma Von Krusenstierna
1168861073. Kajsa Risby
117OK Kåre 210:50
1178861091. Matilda Eriksson
1178861102. Julia Adolfsson
1178861113. Matilda Andersson
118OK Kåre 310:50
1188861121. Vendela Söderquist
1188861132. Anna Krusenstierna von
1183. Vakant
119OK Linné 110:50
11999608071. Hedwig Haas
11980506042. Kristin Olovsson
1199320043. Hilda Forsgren
120OK Linné 210:50
12012073231. Kate Morrison
1209412062. Julia Ohlsson
1209703073. Sandra Näslund
121OK Linné 310:50
12181025171. Cécile Foltzer
12192017232. Anna Lithell
1218609123. Johanna Ragvald
122OK Linné 410:50
1224277101. Emma Isacsson
1222. N.N
1223. N.N.
123OK Nolaskogsarna 110:50
1238160391. Elina Mikaelsson
12380006002. Gudrun Wegeland
1233024653. Anna Quayle
124OK Ravinen 110:50
12414108751. Rebecca Waldenfjord
12414108832. Viktoria Helmersson
12414108883. Frida Forsberg
125OK Rodhen 110:50
12520894001. Maria Sjölander
12590500002. Emilia Bergström
125421913. Lisa Johansson
126Skogslöparna 1/Härnösands OK10:50
12680212141. Amelie Josefsson
12697702212. Tilde Engberg (Härnösands OK)
1268402143. Helena Forsberg
127Stora Tuna OK 110:50
12780105051. Tilda Östberg
12781015382. Maja Mörth
12791018693. Ronja Hugg
128Stora Tuna OK 210:50
12881990111. Magdalena Olsson
12896412282. Ingrid Alexandersson
12883937973. Frida Sandberg
129Stora Tuna OK 310:50
1297605221. Anna Mårsell
1298801092. Martina Karlsson
12999206143. Maria Björklund
130Sundbybergs IK 110:50
13099906031. Matilda Lindh
13019770612. Karolina Hellberg
13070202263. Kajsa Bogren
131Lunds OK / Sundbybergs IK 210:50
13177730001. Vilde Jonsson Wold
131151562. Tina Näsman Landh
13179711013. Karin Hagwall (Lunds OK)
132Sundsvalls OK 110:50
13284440011. Frida Vikström
1329606292. Johanna Sjölund
1327800003. Stina Nordin
133Sundsvalls OK 210:50
1339202161. Sara Lundsten
1334494972. Alice Palmgren
1339403223. Annika Carlberg
134Sundsvalls OK 310:50
1342639221. Maria Jonsson
13420507782. Julia Nordlander
1344398063. Jenny Erlandsson
135Sundsvalls OK 410:50
13580980441. Jonna Jungåker
1359203292. Gitte Leth
135431423. Kadri Kalvo
136Täby OK 110:50
13690203201. Ida Hofstedt
13690012082. Ellen Skuncke
13620891873. Josefine Andersson

H35-

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
201Härnösands OK 110:10
20181002121. Per Edström
20120873232. Magnus Nordgren
20180008243. Torbjörn Engberg
202Kamrat och IF KIF 110:10
2024511761. Mårten Frendelius
2025687722. Jonas Halai
20215018483. Casper Giding
203Långhundra IF 110:10
20320608581. Mats Warvelin
2036901212. Anders Lindgren
20320837843. Fredrik Nilsson
204Leksands OK 110:10
20477506101. Pontus Funke
20490312302. Klockar Mattias Nääs
2047203313. Magnus Göras
205OK Linné 110:10
20579070341. Mattias Nilsson
20599399492. Mats Åberg
20516805103. Vakant

H45-

17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
301Gävle OK 110:30
3018888821. Dan Norin
3016611222. Anders Olsson L
3016111293. Patrik Ottosson
302IF Thor 110:30
30280071101. Jörgen Hellgren
302389112. Daniel Olm
30270609113. Johan Blomster
303IF Thor 210:30
30317110131. Per Jemth
3032. Vakant
3033. Vakant
304Järfälla OK 110:30
3048268261. Nils Edvardsson
30496910142. Andreas Grunder
3046060133. Eric Roller
305Korsnäs IF OK / Västerbergslagens OL 110:30
3057206141. Sven Olsson
3055712022. Svante Lindgren
3054462003. Jakob Wedman (Västerbergslagens OL)
306Långhundra IF 110:30
3064521971. Jens Lindquist
30680901002. Daniel Unnerud
3064312713. Patrik Servin
307OK Linné 110:30
30791117771. Pär Tögenmark
3074072622. Ulf Isacsson
30784299433. Henrik Roos
308OK Rodhen 110:30
30897212231. Jonas Eklund
308421752. Per Melin
30897106153. Ulf Bergström
309OK Roslagen 110:30
30921320511. Ulf Rådberg
30921154742. Mats Lundman
309255053. Ove Eriksson
310Rasbo IK 110:30
31019421121. Jonas Ståhlbrandt
31077104282. Andreas Persson
3107311153. Johan Westerbergh
311Sigtuna OK 110:30
3117201021. Johan Kügler
31176607182. Stefan Nordström
31178811993. Kenneth Hermansson
312Skogslöparna 110:30
3123024771. Per-Johan Josefsson
3122615852. Leif Strandberg
31299404153. Lennart Strandberg
313Söders-Tyresö 110:30
31372077241. Stefan Norin
31317102242. Camilla Göstas
3137405173. Peter Andersson
314Sundbybergs IK 110:30
3145533971. Göran Jonsson
31477770042. Henrik Persson
3144030563. Anders Kolasko
315Täby OK 110:30
31520608391. Joakim Helgars
31596602062. Johan Lundvall
31581406733. Johan Lindqvist
316Täby OK 210:30
3164447511. Mats Ekman
3166801272. Oskar Nederheim
3166607083. Johan Hofstedt
317Väsby OK 110:30
3174453331. Torgny Rundlöf
3176610112. Anders Berkelund
31721074483. Petri Santalius

H55-

9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
401Attunda OK 110:10
4015804221. Björn-Ove Pettersson
4013540002. Sven Hedman
4014384753. Håkan Redtzer
402Järfälla OK 110:10
40270018561. Frank Steiner
40220871852. Jan Nettelbjer
40220772173. Leif Mörkfors
403Långhundra IF 110:10
40390103021. Sven Wigertz
4033648542. Mats Lundin
40397261383. Peter Hambäck
404OK Linné 110:10
40420581611. Björn Söderbäck
4045605232. Andreas Hjertson
4045911193. Peter Ridefelt
405OK Roslagen 110:10
40511311641. Thomas Källberg
40596210252. Anders Söderbärg
4056102203. Torbjörn Lännevall
406OK Södertörn 110:10
4066472011. Göran Hellgren
40610065212. Göran Ivarez
4064383683. Ola Nyqvist
407Rehns BK 110:10
4074488661. Göran Engblom
40721044752. Curt Landin
407290753. Olle Andersson
408Sundbybergs IK 110:10
408194691. Hans Olsén
408194952. Bengt Svensson
40881310123. Ronny Nordgren
409Sundbybergs IK 210:10
40915810151. Jan Kihl
4094446642. Göran Doyle
40975873333. Sven Edvardsson

H65-

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
501Långhundra IF 110:10
5014486371. Tommy Höglund
5013470372. Kjell Jansson
502Vallentuna-Össeby OL 110:10
502420781. Peter Brunnberg
50283011392. Anders Lindgren

H13-16

31 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
601Attunda OK 110:10
60180407301. Viktor Sone
60170402112. Elis Ivers
6014484503. Marcus Stenebo
602Attunda OK 210:10
60270509101. Joel Wallner
60212090052. Marcus Barboza
60270705152. Edvin Wallner
60280610303. Svante Sandvik
603Gävle OK 110:10
60390510231. Axel Hejdenberg
60310509192. Lucas Söderberg
60310312193. Rasmus Söderberg
604IF Thor 110:10
60480301261. Aron Hellgren
6044497172. Simon Segerman
60419777863. Love Bylund
605IF Thor 210:10
60580756471. Axel Andersson
60520885672. Theodor Von Seth
60510612223. Albin Jemth
606Järfälla OK 110:10
60676601261. Erik Bovallius
60691015002. Jesper Åkesson
60690303013. William Grunder
607Järfälla OK 210:10
60790508111. Marcus Grunder
60710506222. Erik Wällstedt
60721353172. Ludvig Broomé
60720653333. Jonatan Anderson
608Järfälla OK 310:10
60820507191. Anton Mörkfors
60821093372. Noah Mehreteab
60821093322. Elias Pettersson
60820796172. Hampus Sundberg
60810311113. Anton Wällstedt
609Korsnäs IF OK / OK Kåre / Västerbergslagens OL 110:10
60979624661. Christoffer Lindgren
60990503092. Wille Söderqvist
60920637282. Nils Arvid Wedman (Västerbergslagens OL)
60920779493. Joel Golsäter (Korsnäs IF OK)
610Långhundra IF 110:10
61020588751. Edvin Nilsson
6104486492. Love Umegård
61020889572. Benjamin Winninge
61070310303. Albin Warvelin
611Länna IF 110:10
61110307271. Cornelia Krafft
61176110232. Gabriel Östlund
61121060293. Aron Broman
612Leksands OK 110:10
61280303071. Markus Halvarsson
61280605212. Joel Allmungs
61220653702. Johan Olars
61292015892. August Göras
61280312303. Klockar-Eskil Nääs
613OK Hammaren 110:10
61380401161. Loke Holmgren
61390505222. Hampus Karlsson
61390609192. Isak Björk
61390511092. Oskar Björk
61370404093. Fabian Sund
614OK Hammaren 210:10
61470509241. Alfred Jeppsson
61490605172. Gustav Ljunggren
61470604132. Melker Sund
61471401063. Edvin Mäkinen
615OK Linné 110:10
61599979001. Pelle Nilsson
61590600002. Emil Åberg
61572011443. Axel Gidlund
616OK Linné 210:10
61621071511. Felix Johnsson
6164234672. Joel Ahlberg
61690305023. Simon Wahlnäs
617OK Linné 310:10
61790408191. Viktor Boström
61720853892. Viktor Fischer
61790920063. Edvin Tögenmark
618OK Österåker 110:10
6189511051. Linus Nilsson
6186824352. Axel Wikner
61810510102. Malte Albinsson
61820608253. Simon Lundell
619Rånäs OK 110:10
61980605231. Hugo Örtlund
61980608102. Gustav Svensson
61980406303. Jacob Henriksson
620Sigtuna OK 110:10
62070412261. Gustav Lyckebäck
6204420082. Sebastian Rönnqvist
62020894282. Emil Nylund
62021071122. Sean Berglund
62021235953. Elias Strömland
621Skogslöparna 110:10
62183713341. Jonatan Hälldal
62182018592. Liam Hälldal
62110407093. Filip Nordström
622Söders-Tyresö 110:10
62220935681. Olle Thimberg
62221154122. Elmin Hovmöller
62220671102. Mattias Hedin
62220952263. Erik Norin
623Stora Tuna OK 110:10
62371704051. Helmer Jöhnemark
623307872. Erik Fredriksson
62390105053. Mattias Östberg
624Storviks IF 110:10
62480504171. Vigor Kjellman
6244373022. Viktor Karlsson
62490506113. Anton Engstrand
625Sundbybergs IK 110:10
62580306021. Eskil Widehag
62521234652. Birger Norman
62520934113. Emil Franzén
626Sundsvalls OK 110:10
62620885761. Edvin Lake
62610014922. Andrei Kuzmin
62684440023. Oskar Vikström
627Sundsvalls OK 210:10
62770529101. Hugo Nordlander
6279030382. Elis Liukkonen
62720607752. Emil Lundgren
62710509053. Olov Norin
628Sundsvalls OK 310:10
62890505281. Wilmer Rex
62810511262. Mattias Larsson
6284494923. Oskar Erlandsson
629Täby OK 110:10
62980406181. Filip Lindqvist
6297110262. Erik Nederheim
6293440722. Fredrik Ahlberg
62915511243. Marcus Ekman
630Täby OK 210:10
63010509161. Gustaf Hofstedt
63086642012. Axel Balck
63090709062. Villehart Frölid
63090410283. Elias Ljungdell
631Väsby OK 110:10
63121073661. Noah Santalius
63121072252. Emil Anterud
63119111912. Erik Lidén
6314409543. Rasmus Lundström

HD-12

28 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
701Attunda OK 110:50
70110723111. Sara Strömqvist
70112311072. Linda Strömqvist
70180731012. Greta Sandvik
70171004112. Maximilian Mazya
70110810143. Emily Blyth
702Gävle OK 110:50
7021. N.N.
7022. N.N.
70221356872. Love Forsslund
7023. N.N.
703Härnösands OK 110:50
70380703241. Eskil Engberg
70321194562. Ture Nordgren
70321261472. Tyra Stattin
70321194573. Elmer Nordlander
704IF Thor 110:50
7044526611. Tora Jonsell
70418060092. Ellinor Kruys
7044517842. Edvin Sandberg
7044517602. Ellen Sandberg
70410301263. Algot Hellgren
705IF Thor 210:50
70512004071. Lukas Lind
7052039822. Oskar Lind
70521044722. Jakob Wåhlström
70510806083. Rickard Jemth
706Järfälla OK 110:50
7064447901. Amanda Mörkfors
70621093282. Max Hedin
7066724152. Anton Ramsell
70621238742. Klara Loberg
70620653163. Simon Anderson
707Järfälla OK 210:50
70770708001. Max Boström
70720934192. Vera Enbom
70721071882. Meja Michelsen
70721093482. Sigrid Alm
70721234933. Leo Uvhagen
708Järfälla OK 310:50
70870709131. Julia Pettersson
70879061312. Samuel Andersson
70821238512. Arthur Lindquist
70820936672. David Nyman
70810614153. Carl Örnebrand
709Järfälla OK 410:50
70990803291. Benjamin Hjertén
7096924152. Julia E Pettersson
70921234522. Sophia Örnebrand
7092295412. Sofia Sollenberg
70921093503. Viktor Tofte
710Länna IF 110:50
7103624291. Oliver Erlandsson
7104021452. Theodore Butler
7103451922. Alma Wessel
7104021433. Rufus Butler
711OK Kåre/Domnarvets Goif 110:50
71180620071. Walter Söderquist
71111201752. Wille Elgesjö
71110806163. Oskar Kaipe
712OK Linné 110:50
71211103111. Ellen Hedin
712439592. Harry Pettersson
7123527882. Axel Vikman
7125020382. Måns Troeng
71220753093. Signe Palm
713OK Linné 210:50
71391434761. Arvid Tögenmark
71397608222. Moa Pettersson
71310903112. Ida Jarhede
71390907093. Anton Åberg
71410:50
7144513611. Albin Dalsätt
7142.
7143.
714OK Roslagen / Rånäs OK 110:50
71410807241. Gustav Lindberg (OK Roslagen)
71484871482. Wilgot Dalsätt
7144513633. Mateo Östlund
715Sigtuna OK 110:50
71521073901. Erik Resare
71521399442. Ellen Lindén
7154525692. Wilmer Norman
71521071283. Arvid Runfeldt
716Skogslöparna 110:50
7162615611. Ida Pauler
7162629512. Ture Forsberg
71690709073. Signe Forsberg
717Söders-Tyresö 110:50
71720891891. Maja Thimberg
71721375792. Ebba Sahlstedt
71790805183. Elin Almgren
718Storviks IF 110:50
71870805111. Arvid Kjellman
7184527232. Oskar Wennberg
71890707193. Adam Engstrand
719Sundbybergs IK 110:50
71919770621. Noel Hellberg
71911010322. Saga Hellberg
71911010312. Ida Hellberg
7194030822. Arvid Hellberg
71919770633. Alice Hellberg
720Sundbybergs IK 210:50
7204361161. Botvid Simonsson
72021125812. Stella Näsman Landh
72070803182. Irma Widehag
72090909242. Folke Johansson
72080909243. Bodil Johansson
721Sundsvalls OK 110:50
72190904211. Herman Eliasson
721419202. Alexander Dufva
72121199962. Tobias Opel
72121200073. Linus Opel
722Täby OK 110:50
72221016381. Simon Trossing
7228878432. Emil Söderström
72210910162. Ella Ljungdell
72221072852. Dagny Iko
72212906073. Emelie Holmström
723Täby OK 210:50
72383573691. Max Lindqvist
72390904012. Moa Persson
723361342. Viktor Teder
72310710162. Elliot Ljungdell
72321016043. Elias Trossing
724Täby OK 310:50
72490701161. Albin Persson
72418858752. Lovisa Nederheim
72486529463. Ella Lindqvist
725Väsby OK 110:50
72520951031. Edvin Johansson
72598534822. Victor Granath
72512397122. Iben Stattin
7252459443. Fanny Karls
726OK Linné 310:50
72690704251. Birk Lagervik
72670801122. Cedric Wangheim
7269729322. Flora Pettersson
726375903. Sara Roos
727OK Hammaren 110:50
72790812171. Vera Jeppsson
72791003232. Ludvig Ljunggren
72710702113. Nilla Enquist

D35-

10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
251Attunda OK 110:10
25121154871. Erica Blyth
2512295952. Åsa Wilestedt
25120608323. Anette Brunander
252Centrum OK 110:10
2528402091. Erika Lindholm
2528002412. Sara Jonasson
25220837853. Lena Öhman
253IF Thor 110:10
253383001. Sara Lind
2532591692. Åsa Kruys
25398343293. Sofie Bergendahl
254OK Linné 110:10
254186451. Helene Nilsson
254439442. Maria Hart
25492017123. Pia Gustås
255OK Österåker 110:10
25520608311. Caroline Westbom
25521259442. Nayara Gillsparr
2556824413. Michaela Lundell
256OK Rodhen 110:10
25697108131. Yvonne Grehn
25620418532. Gabriella Melin
2568206053. Elin Sjölander
257OK Roslagen 110:10
2572629991. Louise Johansson
257141482. Johanna Sandström
25792002793. Maria Kvarnlöf
258Rasbo IK 110:10
2587704091. Jenny Westerbergh
2584522342. Laila Svensson
25821198173. Ida Sundstedt
259Söders-Tyresö 110:10
25919791111. Camilla Hellström
25997506302. Elisabeth Hovmöller
25913931283. Karin Almgren
260Sundsvalls OK 110:10
260309791. Charlotte Vikström
2607576772. Sara Timner
260198973. Charlotta Palmgren

D45-

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
351Attunda OK 110:30
35112132901. Madelene Barboza
35177002112. Nina Ivers
35196705013. Monica Roos
352IF Thor 110:30
3527227221. Annika Ridell
3527207002. Dorothe Spillmann
35282468103. Sofie Bergendahl
353Järfälla OK 110:30
3537005031. Ann Roller
35310505732. Teresia Wällstedt
3534420853. Maria Edvardsson
354Länna IF 110:30
3546307161. Carina Hammarling
3544519002. Inger Skantz
3544461843. Karolina Andersson
355Leksands OK 110:30
3557014111. Åsa Spik
3557014122. Marita Olars
3557014133. Madelene Allmungs

D55-

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
451Attunda OK 110:50
45180000641. Ulla Molin
45116204142. Anna Lindskoog Pettersson
452OK Roslagen 110:50
4522199781. Birgitta Skoglund
45280708632. Maria Lännevall
453Sigtuna OK 110:50
4533543091. Eva Elnerud
453105602. Dagny Gustavsson

D13-16

22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
651Attunda OK / Väsby OK 110:30
65110412251. Wilma Josefsson
65192020662. Madeleine Granath
65120955562. Maja Rundlöf
65111402053. Malin Strömqvist (Attunda OK)
652Domnarvets GOIF 110:30
65280509201. Elsa Brandt
6529808082. Elsa Byberg
6526001113. Anja Nilsson
653Gävle OK 110:30
65390408271. Sara Åbom
65321155442. Svea Forsslund
65390406193. Ebba Ottosson
654Härnösands OK 110:30
6544529701. Elsa Lindahl
65480405212. Hanny Edström
65480602212. Nova Stattin
6544360642. Rakel Rahm
6544483933. Elmina Molin
655IF Thor 110:30
65580307291. Ellen Hannrup
65580604022. Emmy Roos
65512107063. Emily Kruys
656Korsnäs IF OK / OK Kåre 110:30
65612405051. Moa Bergqvist
65699906262. Agnes Wallin
65695466072. Elin Bryggar
65610510033. Elsa Kaipe (OK Kåre)
657Långhundra IF 110:30
65792017171. Fanny Cedstedt
65720837722. Junia Winninge
65720588963. Sara Sundqvist
658Långhundra IF 210:30
65820607341. Ella Servin
65820509162. Olivia Unnerud
65870604142. Nora Svedin Jakobsson
65820509093. Isabel Unnerud
659Leksands OK 110:30
65992016051. Elsa Göras
6592. Vakant
6592. Vakant
6592. Vakant
6593. Vakant
660OK Linné 110:30
66020754821. Ida Palm
66010507222. Stina Jarhede
66010505163. Nadine Huss Landström
661OK Linné 210:30
66120751091. Ines Aarnio
66190407252. Liana Lagervik
661439473. Klara Hart
662OK Ravinen 110:30
6628468591. Tilda Mårtensson
6624440622. Wilma Mårtensson
66210304143. Amanda Granqvist
663OK Rodhen 110:30
6634373861. Frida Melin
66391206042. Agnes Söllvander Eklund
66370404272. Fannie Sjölander
6633542652. Erica Karlsson
66390509173. Elsa Söllvander Eklund
664Sigtuna OK 110:30
66420894081. Lovisa Bolander
6644525232. Liv Boshuis
66421071062. Alva Strömland
6643. N.N.
665Söders-Tyresö 110:30
66510305161. Lovisa Göstas Källman
66510008112. Emma Svidén
66511505032. Jenny Göstas Källman
66520955783. Emma Norin
666Stora Tuna OK 110:30
66690507261. Moa Birkebæk
66610803262. Maja Maxén
66670403143. Lovisa Mases
667Sundbybergs IK 110:30
66780601091. Ingrid Johansson
66790602132. Maja Falk
66720953912. Ingrid Tillegård
66792017282. Lisa Wadenbrant
66770307113. Sigrid Carlsson
668Sundsvalls OK 110:30
66890309281. Astrid Rex
66820599932. Emma Johansson
66821398732. Amanda Schönfeldt
66820772783. Lisa Jakobsson
669Sundsvalls OK 210:30
66920638951. Wilma Larsson
66990601232. Alva Eliasson
66920772613. Lovisa Dufva
670Täby OK 110:30
67080303271. Ida Hänström
67021073582. Doris Iko
67010403153. Fredrika Nordquist
671Västerbergslagens OL 110:30
67120607981. Olga Rindeskog
67172083782. Kajsa Ivarsson
67172083773. Alma Wallman
672OK Linné 310:30
6724374031. Johanna Roos
67290511042. Elsa Hedin
67282204043. Moa Lundin

Öppen Budk

22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
801Alfta-Ösa OK 110:10
8014462731. Herman Larsson
8014212142. Joakim Larsson
80175610143. Thomas Ericson
802Alfta-Ösa OK 210:10
8021. Peter Karsbo
802139452. Pontus Karsbo
8024462483. Robert Ladänges
803Brunflo IF / Frösö IF / Östersunds OK 110:10
80320854901. Hanna Lindqvist
80320817962. Vidar Bäckman (Frösö IF)
8034279253. Helena Olsson (Brunflo IF)
804Domnarvets GOIF 110:10
8044512291. Tyra Elgesjö
80480005062. Magnus Hjorth
80420620463. Andreas Elgesjö
805Domnarvets GOIF 210:10
8051. N.N.
8052. N.N.
8053. N.N.
806Gävle OK 110:10
8068888141. Martin Forsslund
80697701272. Karl Smiding
80684420023. Nicolas Lavigne
807Härnösands OK 110:10
8074529441. Stina Engberg
80782005062. Nils Engberg
80720873143. Mattias Nordlander
808Järfälla OK 110:10
80821403931. Mikael Pettersson
80872068162. Jon Sundberg
80820838473. Mark Åkesson
809Länna IF 110:10
80991002011. Alfred Wessel
8092269702. Emma Butler
8094360203. Robert Cederholm
810Leksands OK 110:10
8107014141. Vidar Brodén
8107014152. Petra Lorentzon
8107014163. Isabella Joons
811OK Linné 110:10
81114224421. Tommy Stenvi
81119735212. Robert Noack
81197408063. Carl Wennertorp
812OK Linné 210:10
81217119271. Erika Troeng
81221043132. Andreas Fischer
81297501233. Mika Numminen
813OK Österåker 110:10
81310907091. Signe Albinsson
81380203142. Therese Nilsson
813173963. Marcus Åhlén
814OK Österåker 210:10
81479102601. Lena Nilsson
81479107092. Kristina Canow
8149031403. Kalle Persson
815Rasbo IK 110:10
8154522151. Linda Wikstrand
81521198262. Hedvig Sundstedt
8154508523. Felix Svensson
816Rasbo IK 210:10
81621198571. Vega Sundstedt
8162593802. Anna Westerbergh
8165504113. Elias Westerbergh
817Sigtuna OK 110:10
817251901. Emelie Runfeldt
81721399042. Eva Sköld
817251913. Åsa Berg
818Sundbybergs IK 110:10
81896511031. Cecilia Westström
81820620812. Eleonora Dell'Orto
81821155913. Stefan Hellberg
819Valbo AIF 110:10
81920952071. Göran Hedman
8194447542. Linnea Persson
8196511053. Lars Karlsson
820Valbo AIF 210:10
82020665131. Mathilda Karlsson
8204516862. Håkan Persson
82076609093. Johan Andersson
821Valbo AIF 310:10
82120665191. Lennarth Karlsson
82121074742. Tyra Forsberg
82180512213. Jenny Johansson
822Väsby OK 110:10
82214161921. Katrin Josefsson
82290121112. Dennis Nyqvist
82290060113. Joakim Olsson

Inskolningskavle

10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
751Järfälla OK 110:30
75160131. Jamie Roller
75121353202. Alva Lind Sundin
7512607542. Edith Lindén
75121398053. Emil Tofte
752Järfälla OK 210:30
75220781251. Melvin Binnberg
75221093292. Nellie Binnberg
75221093302. Edvin Pettersson
75221353053. Walter Lindquist
753Järfälla OK 310:30
7534311791. Hugo Sundelin
75321092022. Arvid Enbom
75321075122. Mira Michelsen
75321390003. Folke Wällstedt
754Järfälla OK 410:30
75421093241. Björn Edemyr
75421397072. Emton Insulander
7542295182. Marcus Edemyr
7542. Folke Wällstedt
75414108723. Isak Anderson
755Långhundra IF 110:30
75592014501. Kai Unnerud
75521073852. Johan Nordén
75521398303. Christina Nordén
756OK Roslagen / Rånäs OK 110:30
75611009071. Aron Lindberg (OK Roslagen)
75621320802. Signe Lindelav (OK Roslagen)
7564513622. Tore Gustafsson
7564513543. Isac Holtling
757Rånäs OK 210:30
75781211071. Albin Tynell
7574516122. Casper Holtling
7574513652. Ranja Gustafsson
7574513612. Magda Edenhill
75791392623. Oskar Gålnander Gelinder
758Sundbybergs IK 110:30
75820838221. Sofia Dell'Orto
75821403992. Esther Oliv
758194242. Nova Falk
75821125962. Cornelia Näsman Landh
7582399703. Viktor Hellberg
759Vallentuna-Össeby OL 110:30
75921235111. Tim Jansson
75921235122. Julia Lotfi
75979602292. Freja Sundblad
75912626263. Dan Tirén
760Gävle OK 110:30
76091003161. Siri Hejdenberg
760425922. Annie Lavigne
76011011003. Ellie Söderberg

Annonser

Mila