Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Hökensåsracet, medel

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Hökensåsracet, medel
Arrangörsorganisation: OK Gränsen
Datum: söndag 19 augusti 2018

D21

4 770 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
957344Filippa JohanssonJönköpings OK10:35
7841211Katarina ÖstbergBredaryds SOK10:39
8000424Maria SahlénIF Hagen10:41
800707Emelie SvalinVänersborgs SK10:43
800927Alice AxelssonIK Hakarpspojkarna10:45
9880918Pernilla OlssonSkåneslättens OL10:49
840284Stina HaraldssonJärla Orientering10:51
950530Moa SvenssonNässjö OK10:53
19685Anna RunessonOK Vivill10:55
9999Lisa GassnerUlricehamns OK10:59
25796Emma KindbomIF Hagen11:01

H21

5 530 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
760901Joakim KarlssonIK Hakarpspojkarna10:06
992410Elias AnderssonOK Norrvirdarna10:08
920674Michal BestaJönköpings OK10:10
8297890Viggo WulffOK Gränsen10:12
8070397Filip KarlssonIF Hagen10:14
820519Andreas JanssonIK Hakarpspojkarna10:16
666112Martin HammarlundMotala AIF OL10:18
515444Boris NavratilJönköpings OK10:20
801623Peter ArnessonUlricehamns OK10:22
1061008Liam HogedalVänersborgs SK10:24
551220Albin AxelssonIK Hakarpspojkarna10:26
2089407Magnus GassnerUlricehamns OK10:28
7105240Fredrik SvenssonJönköpings OK10:30
840417Jonas HjertFalköpings AIK OK10:32
9991212Carl HolmbergIF Hagen10:34
9107180Markus HederskogIK Hakarpspojkarna10:36
9512197Johan LöfströmJönköpings OK10:40
830405Petter HaraldssonKamrat och IF KIF10:42
7871889Ludvig DanforsMullsjö SOK10:43
25104Anders RyvalliusIK Hakarpspojkarna10:44
9800322Martin HogedalOK Alehof10:46

D20

4 560 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
341359Elin LoodIK Gandvik10:10

D18

4 350 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
510214Sofia JanssonHjobygdens OK10:32
9000202Stina JohanssonOK Bävern10:34

H18

4 560 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
719000Lukas GranstedtIK Hakarpspojkarna10:00
9011120Johan HolmbergIF Hagen10:02
7010606David NeroNässjö OK10:04

D16

4 290 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1791799Mira EnellJönköpings OK09:57
9439474Elsa SonessonFalköpings AIK OK09:59
441627Tilda SundkvistOK Gränsen10:01
2081953Bella PalmqvistIFK Sävsjö10:03
9031227Moa SkoogFalköpings AIK OK10:05
8436003Malin KindbomIF Hagen10:07
9021003Emely WeihartHestra IF10:09

H16

4 560 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1396453Mattias ÖhlundIK Hakarpspojkarna10:15
9116257Viktor GunnarssonIK Hakarpspojkarna10:17
7201150Philip VibergRyda SK10:19
1420191Albin GenbergUlricehamns OK10:21
9538774Rasmus JohanssonOK Stigen10:23
9001224Albin HjellströmIK Hakarpspojkarna10:25
2101654Adam SkoglundUlricehamns OK10:27
8031105Linus AhlénIF Hagen10:29

H16 Kort

3 600 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2089022Linus BägebyOK Vivill10:15

D14

3 440 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1311071Vega EnellJönköpings OK10:13
2075322Smilla LennartssonNässjö OK10:15
7040326Julia WesthMullsjö SOK10:17
354069Maja NordinUlricehamns OK10:19
8040331Tilda HagelbergEksjö SOK10:21
7960602Linda SahlinNässjö OK10:23
351739Elin AxelssonMullsjö SOK10:25
443510Emelie BägebyOK Vivill10:27

H14

3 440 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8205790Erik GullbrandIF Hagen10:31
1504169Adrian SjödinIK Hakarpspojkarna10:33
2101675Isak SkoglundUlricehamns OK10:35
441688Elias DahlqvistOK Gränsen10:37
9051121Tom WeihartHestra IF10:39
7151017Simon WesthMullsjö SOK10:41
9202080Alvin RösehagVänersborgs SK10:43
8040717Albin SamuelssonOK Vivill10:45
244621Petter RybergMariestads FK10:47
2093646Wilhelm VictorzonMullsjö SOK10:49
451503Alfred HallqvistUlricehamns OK10:51
441637Aron MolanderOK Gränsen10:53
1050909Kasper VemdalMullsjö SOK10:55

D12

2 520 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2801078Wilma ErikssonNässjö OK10:11
7070412Irma WesthMullsjö SOK10:13
9454776Linnéa EdvardssonEksjö SOK10:15
8060616Emma AhlénIF Hagen10:17
1070516Moa VemdalMullsjö SOK10:19
8060208Alva HagelbergEksjö SOK10:21

H12

2 520 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1555011Elliott RehnGränna-Bygdens OK10:48
1080722Gabriel HogedalVänersborgs SK10:50
9080419Hjalmar IngelsboOK Tranan10:52
9060908Axel VibergRyda SK10:54
2072727Hannes HolmbergOK Gränsen10:56
444650Hugo GustavssonTibro OK10:58
502834Hugo TofténSOK Träff11:00
7579305Walter BlomqvistJönköpings OK11:02
2078136Adam SamuelssonFalköpings AIK OK11:04

D10

2 360 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1496586Siri RehnGränna-Bygdens OK09:56
2109381Evelina LindgrenLidköpings VSK09:58
1111199Nikki WeihartHestra IF10:00
8078008Hilma TrofastJönköpings OK10:02
502832Ida TofténSOK Träff10:04
787341Vera DahlbergJönköpings OK10:06
28002Lovisa DahlbergJönköpings OK10:08
8078010Alma TrofastJönköpings OK10:10

H10

2 380 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1080211Carl SjögrenTidaholm SOK Sisu10:26
2085410Hannes SonnerfjordJönköpings OK10:28
2077516Calle DahlsonOK Gränsen10:30
2095275Jonatan SahlénIF Hagen10:32
2801073Felix SvenssonJönköpings OK10:34
9080104Anton KarlssonUlricehamns OK10:36
2089259Hugo SamuelssonFalköpings AIK OK10:38
8080128Tage MöllerströmJönköpings OK10:40
2072800Linus HolmbergOK Gränsen10:42
2072788Hampus SahlénIF Hagen10:44
1081017Måns DjärvJönköpings OK10:46

D35

4 560 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9830502Johanna KarlssonUlricehamns OK10:07

D40

4 350 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2077916Anna LennartssonNässjö OK10:38
8070912Elisabeth HagelbergEksjö SOK10:40
7776913Jenny MartinssonJönköpings OK10:42
8140418Nina AhlénIF Hagen10:44
7750604Annika WesthMullsjö SOK10:46
15046Marita LemmingOK Skogsstjärnan10:48
1450943Hanna SamuelssonFalköpings AIK OK10:50

H40

4 770 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1697827Mattias RehnGränna-Bygdens OK09:59
8007409Niklas SahlénIF Hagen10:01
8078078Mikael TrofastJönköpings OK10:03
8007788Anders FranzénLidköpings VSK10:05
341641Magnus FranssonSOK Aneby10:07
8002496Anders BlomqvistJönköpings OK10:09
452940Linus VictorzonMullsjö SOK10:11
8123077Tobias MöllerströmJönköpings OK10:13
1033076Patrick EricsonMullsjö SOK10:15

D45

3 620 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
341059Angelica BrandqvistTibro OK10:15
9070569Monika HjellströmGränna-Bygdens OK10:17
512464Kajsa NordinUlricehamns OK10:19
404056Camilla HolmqvistOK Stigen10:21
2059172Ulrika RibbholmOK Njudung10:23
2089019Ann BägebyOK Vivill10:25
451502Johanna HallqvistUlricehamns OK10:27

H45

4 770 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1126121Jan SamuelssonFalköpings AIK OK10:31
9710208Thomas WesterlundHerrljunga SK Skid o OL10:33
8120926Greger AhlénIF Hagen10:35
2088941Anders GenbergUlricehamns OK10:37
7206810David WesthMullsjö SOK10:39
256636Stefan ClaessonOK Stigen10:41
909558Brett WeihartHestra IF10:43
25795Anders KindbomIF Hagen10:45
534916Mattias HedfjärdGudhems IF10:47
29885Pär-Magnus BjurekTibro OK10:49

D50

3 450 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8006006Judith HoferOLG Thun09:59
815538Caroline LiljebjörnNybro OK10:01
2093498Helena KarlssonNässjö OK10:03
9681028Nina GumaeliusTibro OK10:05
9650706Anna JohanssonJönköpings OK10:07
433751Kristina Höök PatrikssonOK Klyftamo10:09
642421Pia Käck FritzellGudhems IF10:11
8630888Lucy LouTibro OK10:13
262667Ann-Kristin SpetzUlricehamns OK10:15
660616Ann-Kristin JanssonHjobygdens OK10:17
29879Marie OlssonTibro OK10:19
342443Marie AhlménJönköpings OK10:21

H50

4 350 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
10318Jonas AnderssonOK Norrvirdarna09:56
7202465Nils GustavssonLidköpings VSK09:58
9191315Erik HelanderOK Roxen10:00
262666Stefan SpetzUlricehamns OK10:02
7939598Magnus SvenssonNässjö OK10:04
42693Mats AhnheimTibro OK10:06
2087020Niclas SjögrenOK Stigen10:08
7670531Ingvar ÅkessonIFK Göteborg Orientering10:10
29886Stefan GustavssonTibro OK10:14
18603Ola AllvinIK Hakarpspojkarna10:16
9660611Philip HjellströmGränna-Bygdens OK10:18
7680611Per KlarTidaholm SOK Sisu10:20
11875Joacim AhnheimTibro OK10:22
8060800Lars HagelbergEksjö SOK10:24
229486Pontus LöfströmJönköpings OK10:26
9670713Stefan KarlssonTidaholm SOK Sisu10:28
341026Jens LindströmTibro OK10:30
29902Peter JarlTibro OK10:32

D55

2 940 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
15609Lotta StigsdotterIF Hagen10:54
409320Maria SkogsbergMariestads FK10:56
611026Annette Falck LarssonVänersborgs SK10:58
17867Anna DolkJönköpings OK11:00
41618Monica HenrikssonEksjö SOK11:02
27979Ann-Marie AnderssonTenhults SOK11:04
9590412Lena RunessonOK Vivill11:06
9591119Ingrid SchmiterlöwHjobygdens OK11:08
610126Britta SahlinVänersborgs SK11:10
41697Maritha HenrikssonJönköpings OK11:12
610801Nina BejbomUddevalla OK11:14
204440Pia LundbergOK Bävern11:16
610331Ann NyströmIF Hagen11:18

H55

4 290 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
961018Magnus JoelssonSOK 6810:11
890706Arto BlomdahlIK Hakarpspojkarna10:13
403472Conny SimonssonGränna-Bygdens OK10:15
620419Elis BengtssonOK Norrvirdarna10:17
343838Sven NilssonIK Vista10:19
600328Nils-Olof LarssonVänersborgs SK10:21
631031Per AnderssonUlricehamns OK10:23
17691Evert JohanssonOK Bävern10:25
9610604Lars HolmbergIF Hagen10:27
620321Bengt AnderssonTenhults SOK10:29
9005068Stefan OlofssonOK Gisle10:31
630816Klaes AxelssonMullsjö SOK10:33

D60

2 710 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1901132Marite ÅkerströmSOK Träff10:30
540504Monica MartinssonOK Tranan10:32
1954011Anna-Karin ArgusSol Tranås10:34
249613Katarina SjöholmMullsjö SOK10:36
550913Elise JohanssonFalköpings AIK OK10:38
7570307Marianne ThorssonIK Trenne Ullared10:40
9551116Inger WesterbergIF Hagen10:42
409705Maria AnderssonBredaryds SOK10:44
2123869Liselott SigbyIK Vista10:46
247511Ulla RagnarssonMarkbygdens OK10:48
246052Ing-Marie HjertFalköpings AIK OK10:50
540201Monica AbrahamssonGudhems IF10:52

H60

3 620 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9560619Owe TörnrothHjobygdens OK10:55
341100Torbjörn LöfvingMullsjö SOK10:57
580812Arne KlintbergEksjö SOK10:59
8056052Thomas HjertFalköpings AIK OK11:01
541106Kjell NeroNässjö OK11:03
9550413Lennart LarssonJönköpings OK11:05
582612Lars RunessonOK Vivill11:07
7560703Ulf PalmérUlricehamns OK11:09
8023045Jan-Ola KarlssonOK Njudung11:11
431231Bengt-Åke JanssonFrämmestads IK11:13
421589Leif AsplundJönköpings OK11:15

D65

2 710 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1500423Marion HallstenUddevalla OK10:56
36441Marianne RosénIK Ymer10:58
7490413Inger LindblomOK Orinto11:00
858890Majvie AnnegårdSOK Viljan11:02
9530312Gunilla HogedalVänersborgs SK11:06

H65

3 450 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
24903Bill AnderssonHestra IF10:21
37605Bengt ElmerssonOK Norrvirdarna10:23
520101Göran SvensonSOK Viljan10:25
442350Sven-Olof FranssonSOK Aneby10:27
1428388Kjell KaminskyIF Hagen10:29
13656Håkan OlssonHjobygdens OK10:31
36860Lars-Inge AnderssonOK Räven10:33
8420823Lars GrehnMullsjö SOK10:35
7521201Håkan AnderssonMarkbygdens OK10:37
451942Lennart GustafssonJönköpings OK10:39
2112551Roland SvenssonOK Skogsstjärnan10:41
7530214Göran CarnanderIK Hakarpspojkarna10:43
522260Göran LarssonVänersborgs SK10:45
9189469Hans SvensonSOK Viljan10:47
890406Kjell MartinssonOK Tranan10:49
661414Tommy WesterbergIF Hagen10:51
1951607Bernhard GrenaboHjobygdens OK10:53
536373Ulf SvenssonOK Njudung10:55
205295Rainer ScholzIK Vista10:57
27959Stefan ElmquistTenhults SOK10:59
866886Gunnar BejbomUddevalla OK11:01
520531Lennart JakobssonTibro OK11:03
7530413Björn PetterssonUlricehamns OK11:05
9500514Lars HogedalVänersborgs SK11:07

D70

2 530 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
15039Eva HöijeOK Skogsstjärnan10:00
25754Ann-Gerd CarlssonGällstadbygdens SOK10:02
7206830Kaarina VoudinmäkiMullsjö SOK10:04
29382Kerstin GunnarssonNässjö OK10:06
19601Barbro BörjessonOK Skogshjortarna10:08
727645Margareta LarssonOK Njudung10:10
9002070Lisbeth KarlssonVaggeryds SOK10:12
1471122Gerd LindholmSol Tranås10:14
28051Vega SlottnerJönköpings OK10:16
26609Kristina JohanssonVänersborgs SK10:18
30333Bibbi AppelgrenMariestads FK10:20
13684Kajsa TofténHjobygdens OK10:22
37365Berith IvehagFrämmestads IK10:24

H70

2 940 m, 28 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9470105Bo TuressonIFK Sävsjö10:00
1945081Nils-Birger JohanssonSol Tranås10:02
578285Ove ThorssonIK Trenne Ullared10:04
11885Vidar LöfvingTibro OK10:06
2057237Per-Olof NilssonJönköpings OK10:08
28526Ronny RagnarssonMarkbygdens OK10:10
30674Rolf GabrielssonFalköpings AIK OK10:12
1440331Kalle JohanssonOK Skogshjortarna10:14
550523Rune SandbergUddevalla OK10:16
19286Lars-Olof GustafssonOK Klyftamo10:18
7471222Karl-Evert AnnegårdSOK Viljan10:20
421587Lars WürsigJönköpings OK10:22
7001947Olle AdolfssonLerums SOK10:24
353538Gunnar AnderssonIK Vista10:26
807547Per-Arne JohanssonVänersborgs SK10:28
1460330Kjell LindholmSol Tranås10:30
7441027Ingemar LindblomOK Orinto10:32
2122039Sune GustavssonTibro OK10:34
17869Per GranevikJönköpings OK10:36
33625Roland BomanUlricehamns OK10:38
7480322Stig JohanssonFalköpings AIK OK10:40
27739Roland SandahlAnnebergs GIF10:42
9461001Roger DanielssonLinköpings OK10:44
445454Karl Evert SvenssonIF Hagen10:46
15019Hans-Gösta BernhardMariestads FK10:48
28038Bengt SörensenJönköpings OK10:50
29814Stellan AhnströmForserums SOK10:52
9450325Stefan G LarssonOK Njudung10:54

D75

2 530 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
15037Anne-Catrine PerssonMariestads FK10:28
29812Ann-Marie BirgerssonForserums SOK10:30
10266Ann-Catrine AhlströmHjobygdens OK10:32
19267Ulla HöökOK Klyftamo10:34
28059Anna-Cajsa ErikssonJönköpings OK10:36

H75

2 710 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2112403Lennart HöijeOK Skogsstjärnan10:00
25749Leif CarlssonGällstadbygdens SOK10:02
7206820Toivo VoudinmäkiMullsjö SOK10:04
355805Lars JohanssonOK Skogshjortarna10:06
37384Kenneth IvehagFrämmestads IK10:08
345319Arne SvenssonOK Njudung10:10
1939504Gunnar BrystHjobygdens OK10:12
19990Torgny GrönlundLidköpings VSK10:14
17975Bengt AnderssonTidaholm SOK Sisu10:16
2083995Sven Erik SjöholmMullsjö SOK10:18
2083775Åke GatelidOK Skogshjortarna10:20
7202810Lars-Åke ClaessonSkillingaryds FK10:22
28328Bernt EkfeldtVaggeryds SOK10:24
245832Rune GunnarssonNässjö OK10:26

D80

2 110 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
15602Margareta HolmbergIF Hagen10:10
28476Lisbeth JohanssonOK Skogshjortarna10:12
451423Bernice AntonssonFK Friskus-Varberg10:14

H80

2 530 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
29811Mats BirgerssonForserums SOK10:01
30690Ingemar HolmbergIF Hagen10:03
409290Lennart KammenhedJönköpings OK10:05
7750921Torild BornetunSkillingaryds FK10:07
702005Kjell PerssonMariestads FK10:09
409289Per LarssonJönköpings OK10:11
37647Rune AhlanderJönköpings OK10:13

Inskolning

1 840 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
245838Marcus HolmgrenNässjö OK09:39:56
9787341Elric SonnerfjordJönköpings OK10:01:04
2104414Emil MilevTidaholm SOK Sisu10:05:36
15954Emma-Kajsa PerssonVäxjö OK10:15:17
2078244Astrid NilssonBredaryds SOK10:27:58
260779Elin KarlssonLerums SOK10:40:09
17874Adam HinsénSundbybergs IK10:55:03
8140209Assar SandHalden SK10:55:09
8110502Sixten SandHalden SK10:55:33
25737Ville GassnerUlricehamns OK12:33:22
2089257Vilmer ÖrnUlricehamns OK

U1

2 290 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
208097Bo MöllerströmJönköpings OK09:28:46
7120325Vera WesthMullsjö SOK09:30:14
7607300Felicia SvenssonJönköpings OK09:30:59
2081976Oskar BerggrenIFK Sävsjö09:35:22
12413Alfred MartinssonJönköpings OK09:41:08
405494Kasper KarlssonJönköpings OK10:07:11
2112231Alvin HogedalOK Alehof10:07:31
7210272Victor KarlssonOK Gränsen10:19:45
17872Elin HindsénSundbybergs IK10:55:00
421288Emil SternerOK Gränsen10:56:48
2112544Norah BlomqvistJönköpings OK
443609Wilbur ClaessonIK Hakarpspojkarna

U2

2 380 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
202305Astrid LindgrenLidköpings VSK09:46:39
9100415Gustaf IngelsboOK Tranan09:47:56
44566Andreas WesterlundHerrljunga SK Skid o OL10:13:17
2083980Theo RydenMullsjö SOK10:15:41
2077512Moa DahlsonOK Gränsen10:30:15

Öppen motion 1

2 360 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1781226Kaisa RehnGränna-Bygdens OK09:57:12
17971Arek MilevTidaholm SOK Sisu10:05:35
2135410Alma GullbrandIF Hagen10:17:56
2077539Nils-Inge CarlssonKlubblös10:28:02
203906Monika AnderssonUlricehamns OK10:31:08

Öppen motion 3

2 600 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2081974Ulf PalmqvistIFK Sävsjö09:46:31
341391Tilda PerssonAndrarums IF09:53:22
1670108Lena JohanssonIFK Sävsjö09:53:50
2078090Ebba StenhagNässjö OK09:55:57
19102Britt-Marie EkbergOK Orinto09:58:39
28230Gunnar GrönkvistBottnaryds IF10:05:23
229485Helene LöfströmJönköpings OK10:14:56
36429Jan RosenIK Ymer10:15:07
354064Catrin EricsonOK Tranan10:22:39
9810110Anna GöranssonIFK Sävsjö10:23:18
29273Chenjie YuKlubblös10:33:39
2075403Irene WolsHOC '9310:36:05
203859Kajsa SvenssonKlubblös10:38:12
7210283Malin SonnerfjordJönköpings OK10:38:58
435902Linnea EkmarkHjobygdens OK10:47:07
8194909Helen KarlssonLerums SOK11:19:14

Öppen motion 5

3 600 m, 31 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
28058John-Erik ErikssonJönköpings OK09:30:51
9988777Ida FranzenLidköpings VSK09:40:56
1258812Anton LevinssonGränna-Bygdens OK09:43:40
2800368Lars EkmarkHjobygdens OK09:43:43
2139012Gunnar EckertIK Hakarpspojkarna09:46:18
229267Karin StattinSOK Träff09:50:49
2106047Anna-Lena WullfGällstadbygdens SOK09:51:21
403477Victoria LindénGränna-Bygdens OK09:52:11
28081Marie HanssonLekeryd-Svarttorps SK09:54:06
2095134Charlotte StenhagNässjö OK09:55:58
2107578Therse SvantessonOK Klyftamo09:56:23
2801079Rasmus ErikssonNässjö OK09:56:48
441162Anders EspåkerLidköpings VSK09:59:16
245887Veronica SahlinNässjö OK10:07:17
2112245Anni HogedalOK Alehof10:08:01
2126123Sofia WelinKlubblös10:10:35
2077501Alida WängbergIFK Göteborg10:11:29
1520127Stig WallermanBorås GIF10:12:10
2089024Erika KlahrTidaholm SOK Sisu10:12:40
9792414Therese FribergOK Vivill10:22:34
443508Lea FribergOK Vivill10:22:35
442351Henrik EkwurtzelVaggeryds SOK10:29:05
2077506Lizette KavrénAnderstorps OK10:31:15
217180Birgitta AugustssonTibro OK10:35:30
9420524Mats LindgrenIF Hallby SOK10:38:16
9047163Kiril MilevTidaholm SOK Sisu10:45:26
2126162Peter RingbergBredaryds SOK10:48:16
8007501Hans DjärvJönköpings OK10:49:00
2107348Anna HögbergOK Tranan10:52:52
2107540Jesper IngelsboOK Tranan10:52:53
2075275Jonas NilssonBredaryds SOK10:59:37

Öppen motion 7

3 620 m, 41 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
19489Börje WahlgrenSundbybergs IK09:29:14
25428Stina AlbinssonBredaryds SOK09:29:28
556643Bengt SchmelingOK Roxen09:40:33
9770417Hanna Pansell EdvardssonEksjö SOK09:43:29
229238Torben GustavssonSOK Träff09:49:56
352996Per NorgrenGällstadbygdens SOK09:51:19
29368Kenneth AnderssonNässjö OK09:55:11
261478Mats PetterssonJönköpings OK09:57:05
19101Kurt EkbergOK Orinto09:58:07
426246Sara LindgrenLidköpings VSK10:01:12
38896Sven-Erik BodinGällstadbygdens SOK10:02:04
691030Dennis PerssonVäxjö OK10:02:34
2125999Kent HolmgrenNässjö OK10:02:56
9201725Johan EdströmBottnaryds IF10:03:18
1940216Måns FritzellGudhems IF10:03:54
202571Peter SahlinNässjö OK10:07:20
1061975Sigrid VemdalMullsjö SOK10:08:19
7989593Åsa Flink SvenssonNässjö OK10:10:08
261479Lena HögrellJönköpings OK10:11:21
7640349Fredrik MouchardIF Hallby SOK10:12:34
2125990Fredrik ElofssonIFK Göteborg10:14:25
7800117Peter RosenIK Ymer10:15:04
1414963Bert MolenaarHOC '9310:22:55
249615Thomas SjöholmMullsjö SOK10:25:48
1414962Joke Molenaar-de JongHOC '9310:26:47
239578Frida MannfolkUlricehamns OK10:30:58
2083871Emma LundgrenFalköpings AIK OK10:33:32
600708Christer MannfolkUlricehamns OK10:34:10
1431103Bengt ÅkerströmSOK Träff10:35:35
2075467Linda WolsHOC '9310:36:08
1038652Bo AnderssonFalköpings AIK OK10:38:04
557799Jessica HolstHjobygdens OK10:38:18
2089487Rhonny AnderssonForserums SOK10:38:53
960800Clara MannfolkUlricehamns OK10:40:07
1423496Ragnar BjörnlingerIK Vista10:40:44
24042Ingela KlintbergEksjö SOK10:46:58
2050986Daniel JohanssonRyda SK10:47:29
351278Mark ReisenIF Hagen10:50:26
38920Tommy KarlssonGudhems IF10:53:28
550815Pia SvenssonFalköpings AIK OK10:56:10
7210271Daniel SonnerfjordJönköpings OK11:12:33

Öppen motion 8

5 200 m, 26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
581219Morgan TidemanJönköpings OK09:42:59
26484Malin SandHalden SK09:57:38
7441177Frida KjellmanLidköpings VSK09:58:06
9731011Mattias GunnarssonBredaryds SOK10:01:41
352990Curt NorgrenGällstadbygdens SOK10:02:16
8408408Hans PerssonAndrarums IF10:02:28
352988Morgan BodinGällstadbygdens SOK10:02:41
7971118Filippa AnderssonLidköpings VSK10:03:58
519094Anton GunnarssonBredaryds SOK10:05:56
2119393Hans Jörgen HanssonLekeryd-Svarttorps SK10:06:19
28204Marcus PerssonBottnaryds IF10:07:08
17451Sara RosengrenKlubblös10:08:51
408759Christian AnderssonOK Tranan10:14:14
435830Svante BerglundUlricehamns OK10:16:10
9101405Marina JohanssonOK Njudung10:17:13
947575Johan SandlundOK Njudung10:29:53
620504Per SandlundOK Njudung10:33:21
2077595Marcus GustafssonIF Hallby SOK10:34:29
8260970Tommy StenkvistRyda SK10:38:36
217158Ragnar OlssonTibro OK10:40:16
7210285Richard WolsHOC '9310:42:43
2075489Andreas KaverénAnderstorps OK10:46:15
980412Rickard DjerfHalden SK10:48:07
760902Marcus SennevikIK Hakarpspojkarna10:50:04
29268Andreas ÅkerströmSOK Träff10:53:12
208522Lena ReisenIF Hagen11:05:22

Annonser