Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Uppsala möte, medel

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Uppsala möte, medel
Arrangörsorganisation: OK Linné
Datum: söndag 21 april 2019

H21 Elit

5 240 m, 47 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
11401340Erik HanssonGävle OK10:30
22126179Taras RachukOK Södertörn10:32
39101815Aleksandr ManoilovJärfälla OK10:34
4950219Daniel RoosAttunda OK10:36
51930623Joar SvartholmBergnäsets AIK10:38
6611129Lasse JanssonGävle OK10:40
78004830Joel Börjesson ErikssonStorviks IF10:42
8890297Kristian DahlströmIFK Mora OK10:44
9901409Olov EricsonAlfta-Ösa OK10:46
10880216Jimmy LarssonMalungs OK Skogsmårdarna10:48
11822223Jonas VikströmKöping-Kolsva OK10:50
128442002Alfred LiljeströmGävle OK10:52
131980819Gustav ÖhgrenOK Kåre10:54
149960966Mathias HallménOK Denseln10:56
158280296Daniel DuhlboIFK Mora OK10:58
168096096Oskar SandbergMalungs OK Skogsmårdarna11:00
17952413Kevin StåhlGöteborg-Majorna OK11:02
189130898Mårten OlssonGävle OK11:04
19951012Jesper Kullin AlfredssonLånghundra IF11:06
209960816Karl EngesAttunda OK11:08
219402080Simon AnderssonOK Rodhen11:10
229011190Olle BoströmTyrving IL11:12
23781087Erik SisellGävle OK11:14
248001119Oskar DanielsAttunda OK11:16
25868919Anton LifRehns BK11:18
268080116Joel LännevallOK Roslagen11:20
27950895Jens RönnolsJärla Orientering11:22
281577026Felix SilverGävle OK11:24
299980504Gustaf BerglundIFK Mora OK11:26
30960799Harald LarssonHagaby GoIF Örebro11:28
318010583Thomas LandqvistMalungs OK Skogsmårdarna11:30
32931212Robert PetterssonIF Thor11:32
339608140Erik HållströmGävle OK11:34
34901810Thomas PetterssonAttunda OK11:36
3518682Fredrik LindgrenIK Hakarpspojkarna11:38
36690725Tommy LindbergOK Roslagen11:40
37550285Øystein SørensenNydalens SK11:42
388151505Jakob SjöbergGävle OK11:44
397149709Adrian DahlströmIFK Mora OK11:46
407861105Christoffer SchönningJärfälla OK11:48
41811098Hans PerssonIFK Umeå11:50
42950715Carl NäslundVästerås SOK11:52
43888882Dan NorinGävle OK11:54
447777123Roman RyapolovIFK Mora OK11:56
45920619Torbjörn JacobssonOK Rodhen11:58
461960330Jonas CarlssonSundbybergs IK12:00
478071992Henrik JonssonÄrla IF12:02

Annonser