Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Uppsala möte, medel

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Uppsala möte, medel
Arrangörsorganisation: OK Linné
Datum: söndag 21 april 2019

H45

4 120 m, 45 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Johan SundénVästerås SOK10:31
8320739John SolbreckLånghundra IF10:33
9710615Ulf BergströmOK Rodhen10:35
7060911Johan BlomsterIF Thor10:37
7206816Jon SundbergJärfälla OK10:39
9740906Björn LjunggrenOK Hammaren10:43
9700702Per ErlandssonVimmerby OK10:45
646444Andreas KrafftLänna IF10:47
730928Johan AhlströmVästerås SOK10:49
2088562Fredrik LundströmOK Renen10:51
431271Patrik ServinLånghundra IF10:53
826826Nils EdvardssonJärfälla OK10:55
2112375Jörgen FondeliusVästerbergslagens OL10:57
2106193Niklas TimbyUmeå OK10:59
1424711Markus BylundIF Thor11:01
351841Per BrandtDomnarvets GOIF11:03
700304Jens AndertoftVästerås SOK11:05
2060740Mats LundbäckJärfälla OK11:09
440061Mattias HolmbergCentrum OK11:11
431144Jerker DrottenmyrVisborgs OK11:13
9050872Fredrik LindellIF Thor11:15
700125Martin HasselströmOK Renen11:17
9711122Göran KimellGotlands Bro OK11:19
1942112Jonas StåhlbrandtRasbo IK11:21
249156Daniel BjörnbergVästerås SOK11:23
7721010Mårten WaldenfjordJärfälla OK11:25
343793Fredrik MäkinenOK Hammaren11:27
9721223Jonas EklundOK Rodhen11:29
2135527Patrik SöderlundUlricehamns OK11:31
752597Jonas AnderssonIF Thor11:33
2115542Martin ForsslundGävle OK11:35
2083784Fredrik NilssonLånghundra IF11:37
7414166Jan NoringVästerås SOK11:39
42175Per MelinOK Rodhen11:41
2089135Thierry ReignierJärfälla OK11:43
720614Sven OlssonKorsnäs IF OK11:45
8007110Jörgen HellgrenIF Thor11:47
720331Magnus GörasLeksands OK11:49
7102260Lars HenrikssonSundsvalls OK11:51
409868Lars HallVästerås SOK11:53
608647Claes TuressonOK Renen11:55
731115Johan WesterberghRasbo IK11:57
8140673Johan LindqvistTäby OK11:59
2058155Stefan BergOK Ravinen12:01
9721014Niklas SöderlundAvesta OK12:03

Annonser