Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Nattcup 4

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Nattcup 4
Arrangörsorganisation: Visborgs OK
Datum: fredag 23 mars 2018

Kort

2 420 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Neo CederqvistVisborgs OK19:03
Oscar KoertgeVisborgs OK19:03
Lukas NyströmGotlands Bro OK19:03

Mellan avkortad

3 180 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ing-Marie BergmanVisborgs OK19:03
Anna BäckstädeVisborgs OK19:03
Klara BäckstädeVisborgs OK19:03
Natalie GardelinGotlands Bro OK19:03
Örjan Hallgren BäckstädeVisborgs OK19:03
Elisabeth KimellGotlands Bro OK19:03
Jenny KoertgeVisborgs OK19:03
Albin Lindh SporreVisborgs OK19:03
Rolf MalmrosVisborgs OK19:03
Erik NilssonGotlands Bro OK19:03
Ylva SvangrenGotlands Bro OK19:03

Mellan

4 550 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Frida AnsinSvaide Roma SOK19:03
Anders EklundSvaide Roma SOK19:03
Katarina FunkquistIF Hansa-Hoburg19:03
Magnus IhreskogGotlands Bro OK19:03
Monika JonssonSvaide Roma SOK19:03
Göran KimellGotlands Bro OK19:03
Håkan MattssonGotlands Bro OK19:03
Ulrika NikolaussonSvaide Roma SOK19:03
Edvin NilssonGotlands Bro OK19:03
Ulf NilssonGotlands Bro OK19:03
Viktoria OlssonIF Hansa-Hoburg19:03
Anna SameliusVisborgs OK19:03
Gustaf SameliusVisborgs OK19:03
Armin SchollerVisborgs OK19:03
Folke SvangrenGotlands Bro OK19:03
Leif SvangrenGotlands Bro OK19:03
Adam ÖsterdahlVisborgs OK19:03
Mattias ÖsterdahlVisborgs OK19:03
Peter ÖsterdahlVisborgs OK19:03

Lång

7 440 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Joakim BjörkegrenGotlands Bro OK19:03
Felix BäckstädeVisborgs OK19:03
Brent GodmanGotlands Bro OK19:03
Mårten KorallGotlands Bro OK19:03
Andreas LiljegrenGotlands Bro OK19:03
Ronny LiljegrenGotlands Bro OK19:03
Andreas NikolaussonVisborgs OK19:03
Olof PerssonSvaide Roma SOK19:03
Duncan RobertsonSvaide Roma SOK19:03
Olle SvangrenGotlands Bro OK19:03

Annonser