Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för DM, stafett, Småland

TävlingsinformationVisa startlista per organisationDölj laguppställningarSkriv ut

Tävlingens namn: DM, stafett, Småland
Arrangörsorganisation: Bredaryds SOK
Datum: söndag 8 september 2019

D12

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
65Anderstorps OK 110:30
654518521. Edit Treptow
6520954252. Alma Svensson
6572101712. Ella Andersson
6520509062. Astrid Treptow
654518553. Vera Folkestad
66FK Finn 110:30
6621041471. Emmy Ellbring
6621075182. Lovisa Lexell
6610804193. Lisa Johnsson
67IK Hakarpspojkarna 110:30
6713964051. Sofia Öhlund
6770704052. Stina Elgh
6780708283. Signe Eskilsson
68Jönköpings OK 110:30
6882008111. Vera Dahlberg
6821388582. Alice Ullerteg
6882010082. Lovisa Dahlberg
6880780083. Hilma Trofast
69Kalmar OK 110:30
6921478801. Emmy Argus
6921354132. Vendela Stighag
6921199652. Alice Ellin
6928012173. Matilda Björneld
70Nybro OK 110:30
7021399961. Hilda Helmersson
7021399942. Hilda Hartwig Löhnert
7021399972. Saga Axelsson
70292943. Emilia Jakobsson
71Nässjö OK 110:30
7120780901. Ebba Stenhag
7128010782. Wilma Eriksson
7120707572. Ida Säleby
7120753123. Tilde Lennartsson
72Växjö OK 110:30
7220797731. Hilda Lindén
7220932752. Amanda Gustavsson
7290706033. Miranda Niklasson

H12

9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
50Eksjö SOK 110:40
5094547761. Linnéa Edvardsson
5020873102. Måns Persson
5080907282. Wilmer Hagelberg
5017950173. Alfred Lundbom
51Eksjö SOK 210:40
514517861. Wilmer Rydestrand
5120754472. Emma Lindén
514517012. Truls Truhlund Hägg
5121041743. Pelle Jakobsson
52IK Hakarpspojkarna 110:40
5271387771. Måns Sandahl
5271106012. Harald Carlsson
524232452. Olof Hertin
5296720082. Melker Carlsson
5280705053. Emil Ling
53Jönköpings OK 110:40
5380801281. Tage Möllerström
5382145592. Walter Blomqvist
53288822. Kasper Bjurgren Karlsson
534493673. Alfred Carlsson
54Kalmar OK 110:40
5421354111. Johan Glatz
5421354462. Selmer Månsson
5421478883. Gustav Hilmansson
55OK Gränsen 110:40
5580801201. Hannes Holmberg
5520775802. Emil Sterner
5581949102. Victor Karlsson
5581394953. Rasmus Sterner
56OK Norrvirdarna 110:40
5686460711. Frida Ahl
5611001062. Elsa Axelsson
5610811143. Erik Petersson Markus
57OK Vivill 110:40
5781709251. Elias Samuelsson
5720890482. Alvin Lönkvist
5720775382. Christoffer Svensson
574435092. Elma Friberg
57196933. Arvid Josefsson
58Växjö OK 110:40
5820885491. Linus Lindén
5811105112. Anton Kroksmyr
583437422. Joar Andersson
5820936192. Arvid Gustavsson
5880811103. Alvin Lundgren

D14

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
95Eksjö SOK 110:20
9520753181. Frida Lindén
9570601142. Julia Abaji
9580602083. Alva Hagelberg
96Gamleby OK 110:20
961. N.N.
962. N.N.
963. N.N.
97IK Hakarpspojkarna 110:20
9777837091. Tova Rangert
9790606062. Minna Palm
9790507303. Sandra Ling
98Nässjö OK 110:20
9879606021. Linda Sahlin
9821220752. Moa Säleby
9820954523. Tuva Johansson
99Växjö OK 110:20
9913613751. Wilma Kroksmyr
9914843672. Lovisa Kroksmyr
9910505062. Hilda Petersson
9910602233. Filippa Braun

H14

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
80Anderstorps OK 110:30
8080604221. Hjalmar Folkestad
8020953692. Malcolm Svensson
8021397602. Felix Ohrgren
8094518543. Victor Hörnquist
81Gamleby OK 110:30
8121124441. Emil Nilsson
8122607762. Casper Björklund
8128011152. Vidar Pihl
8181604063. Carl Öberg
82IK Hakarpspojkarna 110:30
8210507081. Joel Svensson Finndahl
8270607072. Felix Frykfeldt
8280506273. Isak Eskilsson
83Kalmar OK 110:30
8321042071. Viktor Argus
836005242. Olof Glatz
8321074043. Jakob Ellin
84Nybro OK / Växjö OK 110:30
8480608231. Filip Gummesson (Nybro OK)
8410604262. Valter Rooth
8413526413. Isac Elingfors
85OK Gränsen 110:30
8582978901. Viggo Wulff
854416272. Tilda Sundkvist
8520775663. Ida Karlsson
86OK Njudung 110:30
8684701551. Wilhelm Karmetun
8681133772. Olle Petersén
863450502. Felicia Gustafsson
8681705173. Matti Johansson
87OK Vivill 110:30
874435041. Oskar Andrén Skoglund
872257052. Oskar Ward
874435182. Albin Thunberg
8720775402. Charlie Emterby
8783504033. Lea Friberg

D16

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
120Anderstorps OK 110:00
12020953521. Stina Andersson
12071712242. Asta Törnkvist
1203. N.N.
121Eksjö SOK 110:00
12170310061. Thea Nordin Abaji
12180403312. Tilda Hagelberg
12190304253. Agnes Djurstedt
122Gamleby OK 110:00
12280503261. Tuva Östangård
12221124452. Tyra Stalebrant
12280406012. Tove Vallerius
12214532142. Anja Svensson
12280406293. Hanna Öberg
123IK Hakarpspojkarna 110:00
12384060501. Emmy Granstedt
1236009272. Tilda Palm
12310408023. Stella Rangert
124Kalmar OK 110:00
12421042041. Malva Jönsson
12421042022. Lova Jönsson
12421042313. Linn Björneld
125SOK Viljan 110:00
1259970361. Vendela Sturek
12570302142. Stina Lind
1254510783. Emma Rindstig
126Växjö OK 110:00
12690411211. Martina Niklasson
12617917992. Mira Enell
1264511343. Maja Lindén

H16

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
105IK Hakarpspojkarna 110:10
10591162571. Viktor Gunnarsson
10513964532. Mattias Öhlund
10590012242. Albin Hjellström
10590052682. Erik Ling
1056605553. Olle Karlsson
106IK Hakarpspojkarna 210:10
1063438211. Joel Björnlinger
10690012242. Albin Hjellström
1063. N.N.
107Kalmar OK 110:10
10780304141. Hugo Unosson
10721199842. Ville Lundgren
10780017123. Lukas Hagberg
108OK Njudung 110:10
10894157291. Alexander Gustafsson
10896194272. Ellen Toll
10821060533. Gustaf Johansson
109OK Vivill 110:10
10982005261. Elias Thunberg
10980407172. Albin Samuelsson
10980507413. Linus Bägeby
110SOK Viljan 110:10
11020885261. Theo Lövdahl
11099799042. Olle Erlandsson
11071711042. Gustav Eveborn
11019060032. Johan Hansson
11070301093. Axel Eveborn
111Växjö OK 110:10
11180305041. Noel Braun
11180985012. Olle Kallerbäck
11180307143. Hugo Ericsson

D17-20

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
40Eksjö SOK 110:00
4081411141. Klara Axelsson
4092017262. Fanny Sundblad
4080212283. Emma Eriksson
41IK Hakarpspojkarna 110:00
4110209271. Hilda Holmqvist Johansson
419921212. Alice Svensson Finndahl
4180204113. Emma Ling
42IK Hakarpspojkarna 210:00
4281431511. Isa S Envall
429919112. Julia Rangert
4280007183. Sara Granstedt
43OK Vivill 110:00
4380210101. Clara Samuelsson
4320890312. Sara Erlandsson
4320890383. Vendela Lönkvist

H17-20

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
30Eksjö SOK 110:00
308384081. Mattis Persson
3082805012. Hugo Djurstedt
3090169163. Hugo Jakobsson
31Eksjö SOK 210:00
3171000281. Simon Freyland
312460712. Simon Svahn
314301713. Oskar Svahn
32IK Hakarpspojkarna 110:00
3282301991. Andreas Gustafsson
327190002. Lukas Granstedt
3282001213. Joar Hertin
33IK Hakarpspojkarna 210:00
338011101. Jakob Ingström
3380110212. Emil Öhlund
337009273. Viktor Ossiansson
34Växjö OK 110:00
3481178391. Isac Ericsson
3492008652. Christian Michelsen
3480006113. Gustav Runefors

D21

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
20Eksjö SOK 110:10
2084874321. Gabriella S Bergander
205272782. Linda Nordin
208703033. Cecilia Bergander
21IK Hakarpspojkarna 110:10
2196333211. Tova Olsson
2181406492. Louise Beech
2180307973. Gabriella Gustafsson
22Jönköpings OK 110:10
229573441. Filippa Johansson
2274837012. Anna Nilsson
223309703. Stina Eriksson
23Nässjö OK 110:10
2380383801. Moa Svensson
236807202. Anna Nero Nordmark
2380476263. Elin Svensson
24SOK Viljan 110:10
2470202241. Elin Rindstig
2420839902. Tuva Lövdahl
247106233. Anna Svensson
25Växjö OK 110:10
2580106161. Alicia Lundgren
258488882. Maja Porle
2584838483. Louise Lundgren

H21

9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
1IK Hakarpspojkarna 110:10
119405131. Adam Granstedt
19610232. Anton Hansson
15512203. Albin Axelsson
2IK Hakarpspojkarna 210:10
29610171. Martin Djerf
299013122. Eric Hansson
291071803. Markus Hederskog
3IK Hakarpspojkarna 310:10
38310061. Joakim Hederskog
37812072. Magnus Johansson
38904193. Marcus J Karlsson
4Jönköpings OK 110:10
480013121. Victor Hansson
47609012. Joakim Karlsson
480210233. Benjamin Claesson
5Kalmar OK 110:10
58820111. Martin Hederskog
521018052. Edvin Strandberg
521042083. Magnus Argus
6OK Bävern 110:10
680108291. Linus Lundberg
698002222. Mikael Hall
680098013. Rasmus Lundberg
7Sol Tranås 110:10
779801061. Victor Thörnkvist
77513372. Emil Lindström
781974053. Andreas Ekbladh
8Växjö OK 110:10
87109181. Simon Christoferson
879008162. Joen Käll-Karlsson
882848703. Patrik Karlsson
9Växjö OK 210:10
98403261. Mattias Karlsson
95556572. Måns Faxén
98844213. Fredrik Johansson

D35

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
145Eksjö SOK 110:00
14580709121. Elisabeth Hagelberg
1456708172. Carina Bergander
14596907243. Susanna Djurstedt
146IK Hakarpspojkarna 110:00
1466801241. Anette Granstedt
14675041402. Helena Sandahl
1467806303. Anette Carlsson
147Jönköpings OK 110:00
14777769131. Jenny Martinsson
14776073002. Liselotte Svensson
14772028093. Therese Barje
148OK Vivill 110:00
14895904121. Lena Runesson
1482257742. Annika Isidorsson
148177993. Charlotte Josefsson
149OK Vivill 210:00
14920890191. Ann Bägeby
14997924142. Therese Friberg
1494435163. Ida Thunberg
150Västerviks OK 110:00
1508212081. Elisabet Larsson
150439292. Maria Ernfridsson
15019811213. Camilla Matanovic
151Växjö OK 110:00
15110751211. Maria Braun
15178052662. Jennie Gustavsson
1517901113. Katarina Lenander

H35

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
135Eksjö SOK 110:10
1354506861. Jonas Håkansson
1354394562. Rickard Jakobsson
1354506033. Magnus Nilsson
136Jönköpings OK 110:10
1361. N.N.
1362. N.N.
1363. N.N.
137OK Vivill 110:10
13781912751. Per Thunberg
13797907152. Marcus Josefsson
13782781803. Andreas Samuelsson
138Växjö OK 110:10
1387601251. Daniel Evaldsson
1387779292. Magnus Porle
13879021143. Albin Andersson

D45

9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
180IK Hakarpspojkarna 110:30
180286261. Helena Gunnarsson
1806803082. Helena Rangert
1807106273. Anna Envall
181Jönköpings OK 110:30
18119638171. Maritha Henriksson
18196507062. Anna Johansson
18190096933. Agneta Hallberg Hansson
182Kalmar OK 110:30
18221074371. Karin Rahm Björneld
182150892. Linda Kraft Unosson
18216608193. Anne Lindell
183Nybro OK 110:30
183292951. Magdalena Jonsson
18381553802. Caroline Liljebjörn
1837103313. Karolina Karlsson
184OK Bävern 110:30
1841. N.N.
1842. N.N.
1843. N.N.
185OK Njudung 110:30
18520591721. Ulrika Ribbholm
185172592. Rose-Marie Hjalmarsson
18581206113. Maria Sundberg
186OK Stigen 110:30
18611127081. Malin Classon
1863559672. Charlott Lilja
1864040563. Camilla Holmqvist
187Växjö OK 110:30
18780912691. Annika Ericsson
1875106162. Susanne Lundgren
1876707013. Lena Regnell
188Anderstorps OK 110:30
18820509421. Kristina Areskoug
18820509762. Maria Sturesson
1883026043. Maria Folkestad

H45

13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
160Anderstorps OK 110:20
16012366481. Andreas Kaverén
1603026172. Geir Inge Folkestad
1604518583. Niclas Hörnquist
161Eksjö SOK 110:20
16186541521. Lars Nordgren
1617109092. Anders Edvardsson
16196905073. Stefan Djurstedt
162Eksjö SOK 210:20
162172571. Jonas Frohlund
16280608002. Lars Hagelberg
1623620773. Daniel Wärnsberg
163IK Hakarpspojkarna 110:20
1636701081. Lars Svensson
1636555652. Matti Envall
16396095923. Lennart Söderberg
164IK Hakarpspojkarna 210:20
16420482171. Bengt Öhlund
164244282. Håkan Johansson
1643437263. Stefan Eriksson
165IK Hakarpspojkarna 310:20
1657204071. Peter Tudén
1657401002. Daniel Gustafsson
1656910263. Fridolf Eskilsson
166Jönköpings OK 110:20
16677303261. Niklas Alvaeus
1667005242. Johan Hansson
16671052403. Fredrik Svensson
167Kalmar OK 110:20
16721042431. Olle Björneld
16721354472. Fredrik Ellin
16720885433. Viktor Skobe
168OK Bävern 110:20
16897309141. Fredrik Augustsson
168176942. Mikael Örn
16897310133. Mikael M Karlsson
169OK Gisle 110:20
16970051801. Ulf Johansson
16990050682. Stefan Olofsson
169155753. Henrik Klasson
170OK Njudung 110:20
17081005091. Anders Petersson
17091014292. Dennis Toll
17077308213. Joakim Karmetun
171OK Reftele 110:20
17180334321. Tomas Pettersson
1716903022. Hans Johansson
171286393. Per Johansson
172Växjö OK 110:20
17217004161. Peter Braun
1729804072. Sven Lundgren
1726704183. Patrik Rosén

D55

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
205OK Reftele 110:20
20576306101. Katarina Westin-Karlsson
2053026622. Karin Helmius
205286433. Susann Berntsson
206Växjö OK 110:20
20681301611. Eva Eklund
20670006112. Berit Runefors
20695601133. Bente Käll

H55

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
195Anderstorps OK 110:20
1953026241. Roger Karlsson
19520509502. Peter Valtersson
195258603. Sten Karlsson
196IK Hakarpspojkarna 110:20
19615611101. Kurt Svensson
19615605112. Svante Bjurgren
1966305043. Bo Granstedt
197IK Hakarpspojkarna 210:20
197100111. Michael Hertin
1978606142. Tommy Ljungdahl
197186033. Ola Allvin
198Kalmar OK 110:20
19881005241. Ove Lernå
19821042262. Stefan Unosson
1986412043. Mats Söderberg
199OK Vivill 110:20
199196821. Gustav Erlandsson
1992257632. Stefan Johansson
1995826123. Lars Runesson

D65

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
220Växjö OK 110:10
2203507471. Ulla-Britt Karlsson
220160002. Ann-Mari Persson
220271593. Britt-Mari Karlsson

H65

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
210FK Finn 110:00
21021072071. Carl-Johan Roubert
21095010042. Gunnar Eriksson
210336813. Bernt-Ove Karlsson
211IK Hakarpspojkarna 110:00
2115048101. Staffan Dittmer
2115401272. Susanne Dittmer
211186763. Per Lindgren
212SOK Viljan 110:00
21220527861. Lennart Kalén
21291894692. Hans Svenson
2125201013. Göran Svenson
213Växjö OK 110:00
2132399601. Anders Wiberg
2133309922. Lars-gunnar Skoog
21311220643. Bo W Larsson

Propaganda 1

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
225Jönköpings OK 110:40
22581105081. Felicia Svensson
22521388692. Ester Ullerteg
22597873413. Elin Forsén
226Nybro OK 110:40
22621399701. Alvin Jakobsson
22621399872. Karl-Vincent Lönert
22621399722. Isak Axelsson
22621399673. Julius Gummesson
227OK Norrvirdarna 110:40
22711106021. Erik Ahl
22711202062. Oliver Petersson Markus
22711080513. Albert Axelsson
228OK Reftele 110:40
2282182851. Felix Johansson
228286572. Maja Johansson
2283483903. Ella Brunnsgård
229OK Vivill 110:40
2294435171. Sixten Thunberg
22920775372. Gry Emterby
22920775343. Ellen Nordlund
230OK Vivill 210:40
23020775331. Algot Nordlund
23020775362. Emma Svensson
23020775442. Judith Hakkarainen
2302182523. Lovisa Stavenrot
231Västerviks OK 110:40
23111001071. David Matanovic
23121352302. Selma Ernfridsson
23121352312. Ellen Ernfridsson
23111208133. Alice Matanovic

Propaganda 2

28 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
250Anderstorps OK / OK Pan-Kristianstad 210:40
25099122121. Sofie Josefsson (OK Pan-Kristianstad)
2504518602. Hjalmar Hörnquist
25020953952. Jenny Andersson
25020752832. Patrik Andersson
25014174453. Robert Svensson
251Anderstorps OK 110:40
25173003361. Joakim Fransson
25120509342. Sven-Erik Lund
2514518573. Maria Hörnquist
252Eksjö SOK 110:40
2528603031. Simon Nilsson
2523434962. Ruben Qwick
25282804013. Wilma Bergander
253Eksjö SOK 210:40
253197361. Anette Olsson
2535753902. Susanne Bergander
2536704283. Christer Johansson
254FK Finn 110:40
25491021571. Håkan Karlsson
2544519302. Anton Karlsson
2543431863. Anneli Karlsson
255IF Hallby SOK / OK Pan-Kristianstad 110:40
25521071251. Frida Mouchard
25580406212. Andrea Lundell
25599122113. Elise Josefsson (OK Pan-Kristianstad)
256IF Hallby SOK 210:40
25676403491. Fredrik Mouchard
25680918232. Kjell Lundell
25682703273. Erik Stillemark
257Jönköpings OK 110:40
25780024961. Anders Blomqvist
257280022. Dick Ullerteg
257280062. Ulrika Ullerteg
25781977052. Maria Dahlberg
25780780783. Mikael Trofast
258Nybro OK 110:40
258247531. Mikael Gummesson
25818308302. Jenny Löhnert
258293503. Lena Jakobsson
259Nässjö OK 110:40
2592025711. Peter Sahlin
2592458872. Veronica Sahlin
25920780712. Charlotte Stenhag
25921060252. Ingela Klason
25920779163. Anna Lennartsson
260OK Bävern 110:40
26090505041. Hugo Hedström
2609881502. Jessica Elmersson
26090002273. Rickard Bardh
261OK Gränsen 110:40
261282101. Per Sterner
26120775542. Lars Karlsson
26120754522. Sara Wulff
2614527113. Tobias Den Braver
262OK Gränsen 210:40
26210005241. Simon Björnehäll
262174512. Sara Rosengren
26281210683. Mats Holmberg
263OK Njudung 110:40
26394503251. Stefan G Larsson
2637276452. Margareta Larsson
2633453193. Arne Svensson
264OK Njudung 210:40
264172471. Bo Hultgren
26421060752. Alvin Johansson
26477509153. Cecilia Karmetun
265OK Njudung 310:40
26521060591. Magnus Johansson
26590505172. Tomas Petersén
2654492163. Dennis Gustafsson
266OK Reftele 110:40
26677701161. Nils-Anders Brunnsgård
2663483892. Patrik Nilsson
26690404213. Hugo Johansson
267OK Stigen 110:40
267277111. Christer Lilja
2672566362. Stefan Claesson
267277272. Oskar Nilsson
2674217832. Gustav Classon
26711124523. Magnus Classon
268OK Vivill 110:40
26820936851. Mikael Ward
26820775422. Maria Hakkarainen
26820775412. Maj-Lis Emterby
26820775452. Janne Hakkarainen
26820936863. Annelie Ward
269OK Vivill 210:40
26980103161. Vendela Lönkvist
2694435032. Jan Skoglund
269445422. Ola Samuelsson
269196892. Arne Bogren
26920890313. Sara Erlandsson
270SOK Viljan 110:40
27020549031. Emil Kreutner
27020549142. Lars Kreutner
27091126082. Arne Erlandsson
2704433303. Johan Eveborn
271Sol Tranås 110:40
2713524031. Anne Skoglund
27194805252. Elin Ekbladh
27114283972. Simon Karlsson
2713524083. Stefan Åslund
272Sol Tranås 210:40
2723524021. Anders Skoglund
27280508232. Svea Ekbladh
2723524183. Erik Skoglund
273Sol Tranås 310:40
2733524341. Moa Sahlstedt
27398989882. Emil Åslund
27321198702. Carole Carlsson
273199523. Hanna Skoglund
274Värend GN OL 110:40
2743442231. Rasmus Svensson
2744525272. Rebecca Svensson
2744525793. Pär Svensson
275Växjö OK 110:40
27513526421. Fredrik Elingfors
27521091922. Sofia Enell
2754218883. Petra Rosén
276Växjö OK 210:40
27676112331. Tobias Gustavsson
27617803292. Maria Kroksmyr
2762446532. Johanna Lindén
2764218893. Johan Niklasson
277OK Norrvirdarna 110:40
277103181. Jonas Andersson
27718509132. Johannes Axelsson
27799977993. Anders Ahl

Annonser