Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för MOL 2

TävlingsinformationVisa startlista per klassSkriv ut

Tävlingens namn: MOL 2
Arrangörsorganisation: Garda OK
Datum: torsdag 12 april 2018

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2801007Juris DzenitisÖppen 1 (12)1 980 m17:54:21

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
445291445291 Öppen 3 (15)3 230 m17:17:46

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9717273Linnea KimellÖppen 3 (15)3 230 m18:12:41

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
433885Philips SchalinÖppen 3 (15)3 230 m18:13:34

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
433895Morgan ÖrtlundÖppen 3 (15)3 230 m18:13:44

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
433894Malcolm SennströmÖppen 3 (15)3 230 m18:13:45

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
433890Thomas EliassonÖppen 3 (15)3 230 m18:13:54

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
452256Christofer SehlinÖppen 3 (15)3 230 m18:14:07

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
452279Benjamin HoffnerÖppen 3 (15)3 230 m18:14:08

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
452239Filip SandellÖppen 3 (15)3 230 m18:14:12

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1041102David Westf�ltÖppen 6 (5)5 400 m18:02:42

Bjursås OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9102597Johan HallgrenÖppen 9 (4)7 130 m17:07:22

Garda IK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
421268Jonas NilssonÖppen 1 (12)1 980 m17:54:20

Garda OK

17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
452212Cheryl WhiteÖppen 1 (12)1 980 m16:00:00
452298Anton IvanellÖppen 8 (16)4 620 m16:00:00
18250Berndt BergÖppen 3 (15)3 230 m16:56:11
352566Stefan ErlandssonÖppen 7 (21)3 460 m16:58:00
18258Tom WickströmÖppen 7 (21)3 460 m17:06:19
452260Elviria EneqvistÖppen 1 (12)1 980 m17:07:53
7482918Katja EneqvistÖppen 1 (12)1 980 m17:07:54
433900X PetterssonÖppen 1 (12)1 980 m17:12:07
433889Vendela IvanellÖppen 1 (12)1 980 m17:12:08
433893Mattias PetterssonÖppen 8 (16)4 620 m17:13:36
352557Mikael JakobssonÖppen 8 (16)4 620 m17:25:04
9200691Katarina JakobssonÖppen 8 (16)4 620 m17:25:06
18252Ingemar PetterssonÖppen 7 (21)3 460 m17:28:50
433880Paula JakobssonÖppen 8 (16)4 620 m17:44:01
421261Mattias WhiteÖppen 8 (16)4 620 m17:44:03
9200700Niklas GustafssonÖppen 8 (16)4 620 m17:50:30
433887Alma NygrenÖppen 1 (12)1 980 m18:08:41

Gotlands Bro OK

13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
42140Leif SvangrenÖppen 7 (21)3 460 m16:00:00
18041Elisabeth KimellÖppen 7 (21)3 460 m17:15:52
227886Per LindskogÖppen 7 (21)3 460 m17:17:22
433891Nellie LeveauÖppen 1 (12)1 980 m17:20:50
41731Magnus IhreskogÖppen 8 (16)4 620 m17:32:50
9710610Ylva SvangrenÖppen 7 (21)3 460 m17:34:59
451551Karin MårtenssonÖppen 7 (21)3 460 m17:47:01
205413David WestfältÖppen 3 (15)3 230 m17:57:02
8070424Felice GardelinÖppen 3 (15)3 230 m18:06:29
8040425Natalie GardelinÖppen 6 (5)5 400 m18:09:02
18054Jacob TynnvallÖppen 1 (12)1 980 m18:12:08
730323Mattias WestfältÖppen 9 (4)7 130 m18:14:16
9711122Göran KimellÖppen 8 (16)4 620 m18:18:22

IF Hansa-Hoburg

12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18107Eric JohanssonÖppen 7 (21)3 460 m17:01:28
245976Ulf AhlquistÖppen 7 (21)3 460 m17:05:57
18233Stefan FunkquistÖppen 7 (21)3 460 m17:09:39
234514Herman FunkquistÖppen 7 (21)3 460 m17:12:35
18244Katarina FunkquistÖppen 7 (21)3 460 m17:12:37
970912Vidar FunkquistÖppen 3 (15)3 230 m17:17:45
18230Bertil AllmungsÖppen 7 (21)3 460 m17:18:48
445285Petter AllmungsÖppen 3 (15)3 230 m17:19:07
209464Arvid HultÖppen 3 (15)3 230 m17:22:44
445295Göran HultÖppen 1 (12)1 980 m17:22:46
18222Ann-Christin SöderbergÖppen 7 (21)3 460 m17:34:20
18248Viktoria OlssonÖppen 6 (5)5 400 m18:09:05

Svaide Roma SOK

9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18207Per-Inge KarlssonÖppen 7 (21)3 460 m16:55:13
18202Anne-Marie KarlssonÖppen 8 (16)4 620 m17:01:17
1050524Kasper UllbergÖppen 1 (12)1 980 m17:15:07
1217950Tommy UllbergÖppen 8 (16)4 620 m17:15:08
18086Anki HallströmÖppen 8 (16)4 620 m17:19:47
18128Greger WesterlundÖppen 9 (4)7 130 m17:57:07
720915Anders EklundÖppen 9 (4)7 130 m18:04:21
7102133Pernilla MellinÖppen 8 (16)4 620 m18:08:36
206404Monika JonssonÖppen 8 (16)4 620 m18:19:17

Svalde Roma SOK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
433778Håkan LundbergÖppen 6 (5)5 400 m16:12:15

Visborgs OK

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
244941Brita AugustssonÖppen 7 (21)3 460 m16:55:32
18061Nils HallgrenÖppen 7 (21)3 460 m17:06:36
18091Joakim AhrlingÖppen 8 (16)4 620 m17:07:45
18074Gunnar HallströmÖppen 8 (16)4 620 m17:21:47
244970Annika ÖsterdahlÖppen 7 (21)3 460 m17:39:13
2121760Måns PerssonÖppen 7 (21)3 460 m17:58:03
8041014Klara BäckstädeÖppen 6 (5)5 400 m18:01:28
8221115Örjan Hallgren BäckstädeÖppen 7 (21)3 460 m18:06:32

Annonser