Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för MOL 6

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: MOL 6
Arrangörsorganisation: Garda OK
Datum: torsdag 10 maj 2018

Öppen 1

1 320 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
433895Loke EkenståhlGarda OK17:06:30
433886Klara MattssonVisborgs OK17:18:46
433887Ella BjörkanderVisborgs OK17:18:48
18082Alva Lindh SporreVisborgs OK17:19:53
443670Ellen AnelandOK Ravinen17:24:24
2101814Alvar KnutasSvaide Roma SOK17:33:44
18132Lovis KnutasSvaide Roma SOK17:33:48

Öppen 3

2 420 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
27173Barbro FyrmanVäxjö OK16:57:10
450836Gerhard HåkanssonVisborgs OK17:06:58
9071023Olof LevinSvaide Roma SOK17:08:02
18368Freja EkenståhlGarda OK17:08:34
441923Ulrika Lindh-SporreVisborgs OK17:20:11
2083762Oscar KoertgeVisborgs OK17:39:43

Öppen 6

2 820 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
18254Leif JohanssonGarda OK16:27:33
452256Jonas LindVisborgs OK17:03:21
8009199Lisa LindVisborgs OK17:03:22
8041014Klara BäckstädeVisborgs OK17:26:57
244982Albin Lindh SporreVisborgs OK17:27:47
8070916Neo CederqvistVisborgs OK17:35:37

Öppen 7

3 040 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
18103Roland JohanssonVisborgs OK15:00:00
208347Ann-Sofi LindskogGotlands Bro OK16:37:25
227886Per LindskogGotlands Bro OK16:38:40
18319Siv JohanssonVisborgs OK16:47:29
244941Brita AugustssonVisborgs OK16:51:30
18084Ingrid EnekvistVisborgs OK16:56:23
18177Svenerik JohanssonVisby IF Gute SOK17:12:18
9200691Katarina JakobssonGarda OK17:12:23
433880Paula JakobssonGarda OK17:14:19
408572Maria PerssonVisborgs OK17:19:56
18233Stefan FunkquistIF Hansa-Hoburg17:27:03
8221115Örjan Hallgren BäckstädeVisborgs OK17:28:01
234514Herman FunkquistIF Hansa-Hoburg17:29:45
18244Katarina FunkquistIF Hansa-Hoburg17:29:48
8440620Anna BäckstädeVisborgs OK17:34:25
433881Jenny KoertgeVisborgs OK17:39:39
18041Elisabeth KimellGotlands Bro OK18:01:38

Öppen 8

3 930 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1217950Tommy UllbergSvaide Roma SOK16:43:31
18086Anki HallströmSvaide Roma SOK16:54:11
18258Tom WickströmGarda OK17:01:48
18107Eric JohanssonIF Hansa-Hoburg17:02:19
18259Annbritt LevinGarda OK17:02:50
640826Anders LevinSvaide Roma SOK17:05:30
343939Carin KihlströmTäby OK17:08:33
9200700Niklas GustafssonGarda OK17:10:04
9710610Ylva SvangrenGotlands Bro OK17:11:39
206404Monika JonssonSvaide Roma SOK17:13:54
2801007Rasmus GunnarssonVisborgs OK17:15:39
42140Leif SvangrenGotlands Bro OK17:16:00
38218Stefan WångbergOK Ravinen17:27:11
421262Brent GodmanGotlands Bro OK17:51:43

Öppen 9

4 990 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
18074Gunnar HallströmVisborgs OK16:53:02
1162149Olle SvangrenGotlands Bro OK17:03:12
2104139Anders HellminVisborgs OK17:05:53
8050927Brent GodmanGotlands Bro OK17:10:01
720915Anders EklundSvaide Roma SOK17:10:37
445825Mårten KorallGotlands Bro OK17:11:02
980125Albin LarssonGotlands Bro OK17:11:44
8010626Albin LindgrenVisborgs OK17:17:09
9030626Oscar AnelandOK Ravinen17:24:53
245058Peter AxelssonOK Ravinen17:25:45
8020612Felix BäckstädeVisborgs OK17:26:01
2058106Kristina AnelandOK Ravinen17:31:11
421261Mattias WhiteGarda OK17:48:57
9711122Göran KimellGotlands Bro OK18:04:56

Annonser