Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för MOL 10

TävlingsinformationVisa startlista per klassSkriv ut

Tävlingens namn: MOL 10
Arrangörsorganisation: Garda OK
Datum: torsdag 24 maj 2018

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18262Elsa BergBana1 (6)1 560 m16:53:51

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
452256Neo StavforsBana1 (6)1 560 m16:56:15

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
452279Jessica JohanssonBana1 (6)1 560 m16:56:19

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1050524Adam UllbergBana1 (6)1 560 m17:14:13

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8070916Neo CederqvistBana1 (6)1 560 m17:50:24

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18254Ida StavforsBana2 (13)2 020 m16:53:43

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7482918Katja EneqvistBana2 (13)2 020 m17:07:18

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18250Berndt BergBana2 (13)2 020 m17:12:56

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18257Birgitta BergBana2 (13)2 020 m17:15:08

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18108Leif AnderssonBana2 (13)2 020 m17:18:36

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
431141Ingrid DanielssonBana2 (13)2 020 m17:26:44

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
244941Brita AugustssonBana2 (13)2 020 m17:28:37

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
433888Oskar JenshammarBana2 (13)2 020 m17:41:27

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18222Ann-Christin SöderbergBana2 (13)2 020 m17:41:29

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1050524Adam Ullberg #3Bana2 (13)2 020 m17:43:31

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18041Elisabeth KimellBana2 (13)2 020 m17:51:10

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7060607Karin BengtssonBana2 (13)2 020 m17:51:57

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18228Anna TörnfeltBana2 (13)2 020 m18:22:46

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18259Ann-Britt LevinBana3 (15)2 710 m16:49:25

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1540313Lena NyströmBana3 (15)2 710 m17:09:08

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1217950Tommy UllbergBana3 (15)2 710 m17:14:23

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
352566Stefan ErlandssonBana3 (15)2 710 m17:22:32

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18099Aina ÖsterdahlBana3 (15)2 710 m17:28:48

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18323Gunnel FranssonBana3 (15)2 710 m17:31:28

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8041014Klara BäckstädeBana3 (15)2 710 m17:42:25

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8221115Örjan Hallgren BäckstädeBana3 (15)2 710 m17:50:23

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
445284Sara JernbergBana3 (15)2 710 m17:51:16

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9711122Göran KimellBana3 (15)2 710 m17:55:17

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
244970Annika ÖsterdahlBana3 (15)2 710 m17:59:50

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8440620Anna BäckstädeBana3 (15)2 710 m18:00:56

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9012000Folke SvangrenBana3 (15)2 710 m18:01:35

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9710610Ylva SvangrenBana3 (15)2 710 m18:04:32

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18219Jerker EnekvistBana4 (17)3 770 m16:53:24

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
245976Ulf AhlquistBana4 (17)3 770 m16:56:42

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
421268Fredrik StavforsBana4 (17)3 770 m16:57:52

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18107Eric JohanssonBana4 (17)3 770 m17:07:04

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2104139Anders HellminBana4 (17)3 770 m17:08:48

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
890401Andreas LiljegrenBana4 (17)3 770 m17:14:27

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
600202Ronny LiljegrenBana4 (17)3 770 m17:15:35

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18074Gunnar HallströmBana4 (17)3 770 m17:17:00

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18086Anki HallströmBana4 (17)3 770 m17:17:57

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8010626Albin LindgrenBana4 (17)3 770 m17:20:11

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
433880Paula JakobssonBana4 (17)3 770 m17:35:25

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8010213Mattias ÖsterdahlBana4 (17)3 770 m17:48:08

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
234514Herman FunkquistBana4 (17)3 770 m17:48:29

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18244Katarina FunkquistBana4 (17)3 770 m17:50:14

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
970912Vidar FunkquistBana4 (17)3 770 m17:52:20

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9200700Niklas GustafssonBana4 (17)3 770 m17:54:09

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18233Stefan FunkquistBana4 (17)3 770 m17:56:29

Visborgs OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
452267Oscar KoertgeBana1 (6)1 560 m17:14:06
433885Jenny KoertgeBana3 (15)2 710 m17:16:04

Annonser