Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Närtävling skid-o

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Närtävling skid-o
Arrangörsorganisation: Domnarvets GOIF
Datum: söndag 18 februari 2018

Öppen motion 1

2 575 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Karl EmilssonDomnarvets GOIF10:49:28
Darin HagfalkDomnarvets GOIF10:54:23
Maja MaxénStora Tuna OK10:55:34
Simon ÅttingLinköpings OK10:57:11
Olle GahnshagOK Kåre11:01:28
Anton ArvidssonBrattås CK11:02:59
Axel SandVästerbergslagens OL11:10:01
Noa ArkebäckOK Kåre11:14:19
Eimy AndréSvärdsjö Skid och Orienteringsklubb11:19:52
Alexis AndréSvärdsjö Skid och Orienteringsklubb11:19:56
Ella SandVästerbergslagens OL11:25:09
Ellen ForsgrenVästerbergslagens OL11:31:11
Malva ArvidssonBrattås CK11:43:29
Matilda PetterssonDomnarvets GOIF11:47:29
Julia NordvallDomnarvets GOIF11:47:31
Anna-Karin RyttherVästerbergslagens OL11:57:28
Alfons WesterberghRasbo IK

Öppen motion 2

4 400 m, 30 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Irma BergDomnarvets GOIF10:45:19
Karin EmilsdotterDomnarvets GOIF10:51:20
Kristina HagfalkOK Hällen10:51:52
Edvin ÅttingLinköpings OK10:53:58
Izabell BirklinOK Kåre10:55:25
Alma BirklinOK Kåre10:55:26
Anja BergerDomnarvets GOIF10:57:41
Hennie LöfgrenStora Tuna SK10:59:10
Maria EmanuelssonDomnarvets GOIF11:01:22
Alicia BergkvistVästerbergslagens OL11:10:43
Mats WallmanVästerbergslagens OL11:11:33
Olle WallmanVästerbergslagens OL11:12:17
Sanna HörnellDomnarvets GOIF11:13:36
Jenny WesterberghRasbo IK11:15:42
Elias WesterberghRasbo IK11:20:06
Lovisa MasesDomnarvets GOIF11:21:10
Elias HörnellDomnarvets GOIF11:21:53
Karl ForsgrenVästerbergslagens OL11:25:43
Lisbeth HörnellDomnarvets GOIF11:26:38
Alma WallmanVästerbergslagens OL11:26:52
Alice Eriksson BjörlingDomnarvets GOIF11:29:03
Lena MasesDomnarvets GOIF11:33:24
Agnes WallinKorsnäs IF OK11:34:38
Charlotta WallinKorsnäs IF OK11:41:45
Mats HörnellDomnarvets GOIF11:53:38
Alva RyttherVästerbergslagens OL11:57:56
Maja EliassonDomnarvets GOIF12:00:49
Olga PasichnaGävle OK12:12:45
Ingela HagfalkDomnarvets GOIF12:20:53
Elke WilkeTierps SOK

Öppen motion 3

5 850 m, 29 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Simon ForsKvarnsvedens GOIF OK10:48:42
Lars NordvallDomnarvets GOIF10:51:57
Marcus NordvallDomnarvets GOIF10:52:00
Maria RostAlfta-Ösa OK10:55:42
Petra LorentzonLeksands OK10:58:54
Maria HjorthDomnarvets GOIF11:01:16
Mirjam JoonsLeksands OK11:02:10
Frida EmanuelssonDomnarvets GOIF11:03:27
Johanna MaxénTimrå SOK11:04:58
Cecilia LindgrenOK Kåre11:05:39
Robert ÖstlundSäterbygdens OK11:07:39
Isabella JoonsLeksands OK11:08:20
Lisbet Lidman LarssonHJS-Vansbro OK11:11:39
Mohammad MahmoodiSäterbygdens OK11:11:45
Rune NolåkersKvarnsvedens GOIF OK11:12:32
Elis ÅbergStorviks IF11:13:01
Anna-Karin NilssonMalungs OK Skogsmårdarna11:15:16
Christoffer LindgrenOK Kåre11:15:28
Patrik SöderqvistOK Kåre11:18:14
Elsa ForsgrenVästerbergslagens OL11:18:36
Vendela SöderqvistOK Kåre11:21:17
Jesper BergDomnarvets GOIF11:24:57
Bernt ForsgrenVästerbergslagens OL11:27:02
Emil LarssonDomnarvets GOIF11:32:57
Maria BoisMalungs OK Skogsmårdarna11:33:47
Madeleine ÖlfvingssonLinköpings OK11:56:45
Annika ÖstmanDomnarvets GOIF12:01:27
Johan ÅttingLinköpings OK12:12:02
Helena WallmanVästerbergslagens OL

Öppen motion 4

8 000 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jonn Are MyhrenIFK Lidingö SOK10:50:04
Kjell EmanuelssonDomnarvets GOIF10:51:21
Erik BrandtDomnarvets GOIF10:56:26
Sven LundbäckVittjärvs IK10:57:32
Lotta JungåkerKorsnäs IF OK11:01:35
Björn ArvidssonStora Tuna OK11:02:54
Thomas HøjsgaardDomnarvets GOIF11:04:55
Peter BergkvistVästerbergslagens OL11:11:09
Elin DahlinDomnarvets GOIF11:17:19
Erik SundbergStora Tuna OK11:18:56
Kjell KlarSäterbygdens OK11:21:39
Anders PrästingsDomnarvets GOIF11:33:37
Lars DahlströmHJS-Vansbro OK11:34:29
Jessica ErikssonDomnarvets GOIF12:00:15
Magnus EliassonDomnarvets GOIF12:00:56

Annonser