Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för MOL 13

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: MOL 13
Arrangörsorganisation: IF Hansa-Hoburg
Datum: torsdag 5 juli 2018

Öppen motion 7

3 800 m, 56 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
18258Tom WickströmGarda OK16:41:20
2089223Svante SirviöUmeå OK16:51:21
37589Torbjörn TirénHellas Orientering16:55:01
18061Nils HallgrenVisborgs OK16:58:47
1540313Lena NyströmVisborgs OK17:01:02
18107Eric JohanssonIF Hansa-Hoburg17:01:19
431141Ingrid DanielssonVisborgs OK17:01:22
18084Ingrid EnekvistVisborgs OK17:02:13
18202Anne-Marie KarlssonSvaide Roma SOK17:10:49
2112392Helene LindelavOK Roslagen17:10:52
202539Ingemar JohnssonOK Södertörn17:11:02
27883Sture NilssonStockholmspolisens IF OF17:11:21
2058940Reinhold LenneboIF Thor17:13:35
18083Ing-Marie BergmanVisborgs OK17:15:42
9200691Katarina JakobssonGarda OK17:20:45
18252Ingemar PetterssonGarda OK17:21:41
2119346Jan Olof BrolundSödertälje-Nykvarn OF17:24:06
343939Carin KihlströmTäby OK17:24:09
8010213Mattias ÖsterdahlVisborgs OK17:24:32
2132122Sandra AndreiOK Linné17:26:22
8221115Örjan Hallgren BäckstädeVisborgs OK17:26:45
8060923Peter ÖsterdahlVisborgs OK17:28:20
244970Annika ÖsterdahlVisborgs OK17:30:48
444523Mats EnglundSvaide Roma SOK17:35:05
17416Jan FlansbjerKinnaströms SK17:41:38
18177Svenerik JohanssonVisby IF Gute SOK17:41:47
18041Elisabeth KimellGotlands Bro OK17:42:16
17415Ulla-Britt FlansbjerKinnaströms SK17:45:00
551414Ebba LindmanIK Hakarpspojkarna17:45:35
202453Andreas ClaessonOK Kullingshof17:49:34
245899Helena LindmanOK Gränsen17:52:34
8170403Pippa CarcasScottish Junior Squad17:53:46
8260802Alice WilsonScottish Junior Squad17:55:22
433880Paula JakobssonGarda OK17:55:45
9030812Rachel BrownScottish Junior Squad17:56:08
8040302Lizzie StansfieldScottish Junior Squad17:56:54
8150902Izzy CoxScottish Junior Squad17:57:22
2064254Ewan MusgraveMAROC17:57:43
8112004Jamie GoddardScottish Junior Squad17:57:47
8632157Finlay RaynorScottish Junior Squad17:57:48
8281103rona shearerScottish Junior Squad17:57:49
8100104Hannah KinghamScottish Junior Squad17:57:50
8040504Anna CoxScottish Junior Squad17:57:52
8657480Joel GoochScottish Junior Squad17:58:19
8150920Felix WilsonScottish Junior Squad17:58:42
38850Olle BlomgrenOK Södertörn17:59:02
445283Anna BäckstädeVisborgs OK18:01:30
8632166Matthew GoochScottish Junior Squad18:04:38
18219Jerker EnekvistIF Hansa-Hoburg18:06:44
8230268Max Carcas18:07:48
2121760Åsa GunnarssonVisborgs OK18:08:39
245976Ulf AhlquistIF Hansa-Hoburg18:10:34
18222Ann-Christin SöderbergIF Hansa-Hoburg18:12:10
445288Christer LindbergOK Enen18:25:30
7201128Mats SandewallUmeå OK18:28:25
720915Anders EklundSvaide Roma SOK18:53:31

Annonser