Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Götalandsmästerskapen, lång

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Götalandsmästerskapen, lång
Arrangörsorganisation: Hestra IF
Datum: lördag 10 augusti 2019

D20

3 990 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
901Ella PalmSmålands Orienteringsförbund12:42
902Moa SjöbergGöteborgs Orienteringsförbund12:44
903Alice Svensson FinndahlSmålands Orienteringsförbund12:46
904Johanna WilhelmssonBlekinge Orienteringsförbund12:48
905Lisa BörnstedtGöteborgs Orienteringsförbund12:50
906Pia Buchholz (ej GM)North German Youth Team12:52
907Johanna NilssonGöteborgs Orienteringsförbund12:54
908Sara GranstedtSmålands Orienteringsförbund12:56
909Maja KindlundVästergötlands Orienteringsförbund12:58

H20

4 490 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
951Tim JohanssonHallands Orienteringsförbund12:21
952Oscar KarlssonVästergötlands Orienteringsförbund12:23
953Jonas LauriGöteborgs Orienteringsförbund12:25
954Klas JohanssonVästergötlands Orienteringsförbund12:27
955Gustav OlssonBlekinge Orienteringsförbund12:29
956Carl HolmbergVästergötlands Orienteringsförbund12:31
957Daniel GlimténHallands Orienteringsförbund12:33
958Hampus NyströmVästergötlands Orienteringsförbund12:35
959Andreas GustafssonSmålands Orienteringsförbund12:37
960Olle SörqvistVästergötlands Orienteringsförbund12:39
961Isac EricssonSmålands Orienteringsförbund12:41
962Olle HedmanVästergötlands Orienteringsförbund12:43
963Gabriel SturessonGöteborgs Orienteringsförbund12:45
964Felix AxelssonVästergötlands Orienteringsförbund12:47
965Hugo LillieströmÖstergötlands Orienteringsförbund12:49
966Elias LjungqvistGöteborgs Orienteringsförbund12:51
967Oscar StombergVästergötlands Orienteringsförbund12:53

D18

3 680 m, 22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
801Hilma HolmströmSkånes Orienteringsförbund11:00
802Moa AlsiöVästergötlands Orienteringsförbund11:02
803Emma ErikssonSmålands Orienteringsförbund11:04
804Sofia PalmSkånes Orienteringsförbund11:06
805Linnea SkalbergSmålands Orienteringsförbund11:08
806Olivia AspGöteborgs Orienteringsförbund11:10
807Alma GustafssonSmålands Orienteringsförbund11:12
808Hanna RingBlekinge Orienteringsförbund11:14
809Rebecca HardenSkånes Orienteringsförbund11:16
810Elin DahlGotlands Orienteringsförbund11:18
811Elin RindstigSmålands Orienteringsförbund11:20
812Nellie RydlundSkånes Orienteringsförbund11:22
813Ellika GrothGöteborgs Orienteringsförbund11:24
814Agnes LindblomSkånes Orienteringsförbund11:26
815Alicia LundgrenSmålands Orienteringsförbund11:28
816Embla CinthioSkånes Orienteringsförbund11:30
817Emelie RönnborgGöteborgs Orienteringsförbund11:32
818Elin NilssonSkånes Orienteringsförbund11:34
819Clara SamuelssonSmålands Orienteringsförbund11:36
820Emma IvarssonVästergötlands Orienteringsförbund11:38
821Elin HugossonSkånes Orienteringsförbund11:40
822Linnea Wedberg-KilnäsGöteborgs Orienteringsförbund11:42

H18

3 960 m, 34 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
851Mattis PerssonSmålands Orienteringsförbund11:53
852Hugo JakobssonSmålands Orienteringsförbund11:55
853Adrian VartiaHallands Orienteringsförbund11:57
854Viktor Jellvert BörjesonGöteborgs Orienteringsförbund11:59
855Edvin NilssonGotlands Orienteringsförbund12:01
856Arvid KronmarBlekinge Orienteringsförbund12:03
857Nilas Stamer (ej GM)North German Youth Team12:05
858Rasmus Johansson FjordsideGöteborgs Orienteringsförbund12:07
859Albin PerssonHallands Orienteringsförbund12:09
860Erik NilssonGotlands Orienteringsförbund12:11
861Olle BergstedtVästergötlands Orienteringsförbund12:13
862Axel ErikssonHallands Orienteringsförbund12:15
863Simon JohanssonÖstergötlands Orienteringsförbund12:17
864Jakob GunnarssonGöteborgs Orienteringsförbund12:19
865Simon FogelströmSmålands Orienteringsförbund12:21
866Hugo SetthagenVästergötlands Orienteringsförbund12:23
867Adrian SkobeSmålands Orienteringsförbund12:25
868Johan BergiusGotlands Orienteringsförbund12:27
869Felix DrejmoGöteborgs Orienteringsförbund12:29
870Felix BäckstädeGotlands Orienteringsförbund12:31
871Oscar Wall JungbjerGöteborgs Orienteringsförbund12:33
872Viktor WaernqvistÖstergötlands Orienteringsförbund12:35
873Simon GiselssonBlekinge Orienteringsförbund12:37
874Hugo JohanssonSmålands Orienteringsförbund12:39
875Arvid AronssonGöteborgs Orienteringsförbund12:41
876Tom Buchholz (ej GM)North German Youth Team12:43
877Marcus RagnarssonVästergötlands Orienteringsförbund12:45
878Olof LjunggrenÖstergötlands Orienteringsförbund12:47
879Linus LundbergSmålands Orienteringsförbund12:49
880Matti Bruns (ej GM)North German Youth Team12:51
881Carl ÅsSkånes Orienteringsförbund12:53
882Jesper JohanssonHallands Orienteringsförbund12:55
883Emil AxelssonGöteborgs Orienteringsförbund12:57
884Hugo DjurstedtSmålands Orienteringsförbund12:59

D16

4 880 m, 49 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
601Klara PerssonHallands Orienteringsförbund11:22
602Alma AppelgrenVästergötlands Orienteringsförbund11:24
603Thea BökmanSkånes Orienteringsförbund11:26
604Filippa SöderbergSmålands Orienteringsförbund11:28
605Siri LarsenGöteborgs Orienteringsförbund11:30
606Kristin HerberthsonÖstergötlands Orienteringsförbund11:32
607Olivia LundstedtGöteborgs Orienteringsförbund11:34
608Mirjam InemyrVästergötlands Orienteringsförbund11:36
609Olivia LarssonSkånes Orienteringsförbund11:38
610Stina LindSmålands Orienteringsförbund11:40
611Vilmalee SuwanBlekinge Orienteringsförbund11:42
612Sofia ElverlindVästergötlands Orienteringsförbund11:44
613Kerstin LjungemyrÖstergötlands Orienteringsförbund11:46
614Selma LarssonSkånes Orienteringsförbund11:48
615Elin KjellmanÖstergötlands Orienteringsförbund11:50
616Thea Nordin AbajiSmålands Orienteringsförbund11:52
617Elsa SonessonVästergötlands Orienteringsförbund11:54
618Elsa KarlssonGöteborgs Orienteringsförbund11:56
619Linnea LundÖstergötlands Orienteringsförbund11:58
620Linnea LeijonSkånes Orienteringsförbund12:00
621Malin KindbomVästergötlands Orienteringsförbund12:02
622Filippa KindeGöteborgs Orienteringsförbund12:04
623Moa SkoogVästergötlands Orienteringsförbund12:06
624Rebecka PihlströmGöteborgs Orienteringsförbund12:08
625Agnes DjurstedtSmålands Orienteringsförbund12:10
626Moa WallenborgSkånes Orienteringsförbund12:12
627Agnes ErikssonVästergötlands Orienteringsförbund12:14
628Elsa AspGöteborgs Orienteringsförbund12:16
629Ida EskilssonSmålands Orienteringsförbund12:18
630Hanna LarssonSkånes Orienteringsförbund12:20
631Alva SvenskÖstergötlands Orienteringsförbund12:22
632Thilda SeldénHallands Orienteringsförbund12:24
633Hilda MartanderVästergötlands Orienteringsförbund12:26
634Frida MouchardSmålands Orienteringsförbund12:28
635Sabina AumoGöteborgs Orienteringsförbund12:30
636Ella SöderbergBlekinge Orienteringsförbund12:32
637Elvira SöderbergGöteborgs Orienteringsförbund12:34
638Julia De AlmeidaSkånes Orienteringsförbund12:36
639Ida WaernqvistÖstergötlands Orienteringsförbund12:38
640Rebecka RundbladVästergötlands Orienteringsförbund12:40
641Fanny ÖstlundÖstergötlands Orienteringsförbund12:42
642Erika ÅkessonVästergötlands Orienteringsförbund12:44
643Eleonora AlinderGöteborgs Orienteringsförbund12:46
644Frida JohanssonBohuslän-Dals Orienteringsförbund12:48
645Alva NystedtSkånes Orienteringsförbund12:50
646Louise OlssonGöteborgs Orienteringsförbund12:52
647Elsa EricssonSkånes Orienteringsförbund12:54
648Evelina Svensson FinndahlSmålands Orienteringsförbund12:56
649Lisa ÅkessonVästergötlands Orienteringsförbund12:58

H16

5 930 m, 61 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
761Olle MelénVästergötlands Orienteringsförbund10:56
701Linus AhlénVästergötlands Orienteringsförbund10:58
702Anton CarlssonVästergötlands Orienteringsförbund11:00
703William SturessonGöteborgs Orienteringsförbund11:02
704Jakob MobergHallands Orienteringsförbund11:04
705Erik LingSmålands Orienteringsförbund11:06
706Hugo LarssonBlekinge Orienteringsförbund11:08
707Anton BlomqvistVästergötlands Orienteringsförbund11:10
708Albin WeidenSkånes Orienteringsförbund11:12
709Casper SkeppGöteborgs Orienteringsförbund11:14
710Konrad Stamer (ej GM)Järfälla OK11:16
711Linus BägebySmålands Orienteringsförbund11:18
712Sverre RöjgårdÖstergötlands Orienteringsförbund11:20
713Viktor GunnarssonSmålands Orienteringsförbund11:22
714Lukas LarssonVästergötlands Orienteringsförbund11:24
715Erik JohanssonSkånes Orienteringsförbund11:26
716Erik PerssonBohuslän-Dals Orienteringsförbund11:28
717Anton KastrupGöteborgs Orienteringsförbund11:30
718Edvin SelinSkånes Orienteringsförbund11:32
719Mattias ÖhlundSmålands Orienteringsförbund11:34
720Johan LundBohuslän-Dals Orienteringsförbund11:36
721Axel EvebornSmålands Orienteringsförbund11:38
722Johan MårtenssonVästergötlands Orienteringsförbund11:40
723Fritjof Aderstedt AlthoffGöteborgs Orienteringsförbund11:42
724Wilhelm LarssonÖstergötlands Orienteringsförbund11:44
725Arvid EkströmBohuslän-Dals Orienteringsförbund11:46
726Hugo UnossonSmålands Orienteringsförbund11:48
727Anton TörnqvistBlekinge Orienteringsförbund11:50
728Alfons PetersonÖstergötlands Orienteringsförbund11:52
729Gustav LidmanVästergötlands Orienteringsförbund11:54
730Lucas TreldalSkånes Orienteringsförbund11:56
731Tage KinellGöteborgs Orienteringsförbund11:58
732Edvin HenryssonVästergötlands Orienteringsförbund12:00
733Alfred AhltinSkånes Orienteringsförbund12:02
734Albin HjellströmSmålands Orienteringsförbund12:04
735Adam SkoglundVästergötlands Orienteringsförbund12:06
736Hugo EricssonSmålands Orienteringsförbund12:08
737Klas LjungqvistSkånes Orienteringsförbund12:10
738Emil JägstedtHallands Orienteringsförbund12:12
739Noel BraunSmålands Orienteringsförbund12:14
740Alex JohanssonHallands Orienteringsförbund12:16
741Ivar HelmerssonSkånes Orienteringsförbund12:18
742Albin GenbergVästergötlands Orienteringsförbund12:20
743Filip HåkanssonBlekinge Orienteringsförbund12:22
744Alfred LeonVästergötlands Orienteringsförbund12:24
745Loke HedbergSkånes Orienteringsförbund12:26
746Melker AnderssonBohuslän-Dals Orienteringsförbund12:28
747Oscar HultgrenSmålands Orienteringsförbund12:30
748Valter FredrikssonÖstergötlands Orienteringsförbund12:32
749Johan HanssonSmålands Orienteringsförbund12:34
750Oscar LundborgGöteborgs Orienteringsförbund12:36
751David AlménVästergötlands Orienteringsförbund12:38
752Agust KronkvistSkånes Orienteringsförbund12:40
753Adam ÖsterdahlGotlands Orienteringsförbund12:42
754Albin NyqvistGöteborgs Orienteringsförbund12:44
755Arvid BjörkVästergötlands Orienteringsförbund12:46
756Joel BjörnlingerSmålands Orienteringsförbund12:48
757Samuel BökeVästergötlands Orienteringsförbund12:50
758Oscar OlinSmålands Orienteringsförbund12:52
759Axel BechtelHallands Orienteringsförbund12:54
760Felix GustafssonSkånes Orienteringsförbund12:56

D15

4 780 m, 60 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
401Maja InghammarVästergötlands Orienteringsförbund11:01
402Ebba NäsmanGöteborgs Orienteringsförbund11:03
403Emilia SandinBohuslän-Dals Orienteringsförbund11:05
404Meja BergerSmålands Orienteringsförbund11:07
405Emma EmilssonBlekinge Orienteringsförbund11:09
406Felicia FyhrSmålands Orienteringsförbund11:11
407Elsa WibergSkånes Orienteringsförbund11:13
408Julia WesthVästergötlands Orienteringsförbund11:15
409Matilda AspGöteborgs Orienteringsförbund11:17
410Hanna AlsiöVästergötlands Orienteringsförbund11:19
411Maja GraadHallands Orienteringsförbund11:21
412Tuva NylundSmålands Orienteringsförbund11:23
413Alice OlvegårdSkånes Orienteringsförbund11:25
414Maja LindénSmålands Orienteringsförbund11:27
415Alma SvennerudBlekinge Orienteringsförbund11:29
416Ida BengtssonGöteborgs Orienteringsförbund11:31
417Hanna ÖbergSmålands Orienteringsförbund11:33
418Linnea Solvang StaggVästergötlands Orienteringsförbund11:35
419Vilma EngströmBlekinge Orienteringsförbund11:37
420Filippa FagerströmGöteborgs Orienteringsförbund11:39
421Anna Marcao (ej GM)North German Youth Team11:41
422Nelly De Groot BoersmaVästergötlands Orienteringsförbund11:43
423Stina AnderssonSmålands Orienteringsförbund11:45
424Elina ReinholdssonGöteborgs Orienteringsförbund11:47
425Maja NordinVästergötlands Orienteringsförbund11:49
426Joanna PerssonSkånes Orienteringsförbund11:51
427Linnea AxelssonBohuslän-Dals Orienteringsförbund11:53
428Tove ValleriusSmålands Orienteringsförbund11:55
429Ellen ArneborgVästergötlands Orienteringsförbund11:57
430Ellen TollSmålands Orienteringsförbund11:59
431Viola HolmströmSkånes Orienteringsförbund12:01
432Klara BäckstädeGotlands Orienteringsförbund12:03
433Emmy GranstedtSmålands Orienteringsförbund12:05
434Lovis BergstrandBohuslän-Dals Orienteringsförbund12:07
435Emmy PalmSkånes Orienteringsförbund12:09
436Ebba ThernVästergötlands Orienteringsförbund12:11
437Sandra WiduchBlekinge Orienteringsförbund12:13
438Natalie GardelinGotlands Orienteringsförbund12:15
439Martina NiklassonSmålands Orienteringsförbund12:17
440Matilda FagerlindVästergötlands Orienteringsförbund12:19
441Linnea RydlundSkånes Orienteringsförbund12:21
442Elin DanielssonVästergötlands Orienteringsförbund12:23
443Alice JohanssonÖstergötlands Orienteringsförbund12:25
444Vendela SturekSmålands Orienteringsförbund12:27
445Annie ErikssonHallands Orienteringsförbund12:29
446Stella RangertSmålands Orienteringsförbund12:31
447Elin AxelssonVästergötlands Orienteringsförbund12:33
448Alice PerssonSkånes Orienteringsförbund12:35
449Maja KarmstigHallands Orienteringsförbund12:37
450Emma RindstigSmålands Orienteringsförbund12:39
451Molly GranängGöteborgs Orienteringsförbund12:41
452Lova HolgerssonVästergötlands Orienteringsförbund12:43
453Lisa SwartzBlekinge Orienteringsförbund12:45
454Enni LindskogSmålands Orienteringsförbund12:47
455Stella BurénVästergötlands Orienteringsförbund12:49
456Ida HjortÖstergötlands Orienteringsförbund12:51
457Marta TörnströmHallands Orienteringsförbund12:53
458Matilda WallströmGöteborgs Orienteringsförbund12:55
459Matilda CederbergVästergötlands Orienteringsförbund12:57
460Tilda HagelbergSmålands Orienteringsförbund12:59

H15

5 810 m, 59 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
501Theo LövdahlSmålands Orienteringsförbund11:03
502Lucas BoströmGöteborgs Orienteringsförbund11:05
503Elias NilssonSkånes Orienteringsförbund11:07
504Bennet Grote (ej GM)North German Youth Team11:09
505Gustav BertsGöteborgs Orienteringsförbund11:11
506Liam JohanssonVästergötlands Orienteringsförbund11:13
507David PerssonSkånes Orienteringsförbund11:15
508Oskar EricssonBlekinge Orienteringsförbund11:17
509Markus LjungqvistSmålands Orienteringsförbund11:19
510Alvin OllanderGöteborgs Orienteringsförbund11:21
511Johan ÅrbrinkÖstergötlands Orienteringsförbund11:23
512Martin HanssonHallands Orienteringsförbund11:25
513Alexander GustafssonSmålands Orienteringsförbund11:27
514Albin LiljenvallGöteborgs Orienteringsförbund11:29
515Albin KjellbergÖstergötlands Orienteringsförbund11:31
516Edvard PetterssonGotlands Orienteringsförbund11:33
517Hannes EssungerGöteborgs Orienteringsförbund11:35
518Victor EricssonSkånes Orienteringsförbund11:37
519Johan Wall JungbjerGöteborgs Orienteringsförbund11:39
520Carl StadigVästergötlands Orienteringsförbund11:41
521Olof EdvardssonBlekinge Orienteringsförbund11:43
522Jakob AspGöteborgs Orienteringsförbund11:45
523Melker LarssonBlekinge Orienteringsförbund11:47
524Filip BrolingSmålands Orienteringsförbund11:49
525Kristaps Grahl (ej GM)North German Youth Team11:51
526Gustav EvebornSmålands Orienteringsförbund11:53
527Simon FlankegårdÖstergötlands Orienteringsförbund11:55
528Ebbe HolmqvistGöteborgs Orienteringsförbund11:57
529Daniel JonssonÖstergötlands Orienteringsförbund11:59
530Filip IngemarssonVästergötlands Orienteringsförbund12:01
531Alfred JohanssonGöteborgs Orienteringsförbund12:03
532Tobias JohanssonHallands Orienteringsförbund12:05
533Alfred HallqvistVästergötlands Orienteringsförbund12:07
534Arvid SkeppGöteborgs Orienteringsförbund12:09
535Carl-Henrik WassÖstergötlands Orienteringsförbund12:11
536Isak BengtssonHallands Orienteringsförbund12:13
537Axel BrönnestamBohuslän-Dals Orienteringsförbund12:15
538Axel BjörkmanGöteborgs Orienteringsförbund12:17
539Joel HolmbergVästergötlands Orienteringsförbund12:19
540Rasmus PåledalÖstergötlands Orienteringsförbund12:21
541Gunnar FovaeusGöteborgs Orienteringsförbund12:23
542Erik GullbrandVästergötlands Orienteringsförbund12:25
543Linus VernströmBlekinge Orienteringsförbund12:27
544Isak AnderssonSkånes Orienteringsförbund12:29
545Lukas GrothGöteborgs Orienteringsförbund12:31
546Hugo CedervallSkånes Orienteringsförbund12:33
547Elias NordbergGöteborgs Orienteringsförbund12:35
548Ludvig HedströmVästergötlands Orienteringsförbund12:37
549Jonathan RundqvistHallands Orienteringsförbund12:39
550Simon BååthGöteborgs Orienteringsförbund12:41
551Albin SamuelssonSmålands Orienteringsförbund12:43
552Hugo PerssonÖstergötlands Orienteringsförbund12:45
553Love PerssonSkånes Orienteringsförbund12:47
554Melker ÅkessonGöteborgs Orienteringsförbund12:49
555Lukas HagbergSmålands Orienteringsförbund12:51
556Hjalmar OlssonBohuslän-Dals Orienteringsförbund12:53
557David MorénSkånes Orienteringsförbund12:55
558Olle KarlssonSmålands Orienteringsförbund12:57
559William RönnborgGöteborgs Orienteringsförbund12:59

D14

3 960 m, 51 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
201Emma ZettervallBlekinge Orienteringsförbund11:01
202Maja NordenfeltGöteborgs Orienteringsförbund11:03
203Sofia TunessonÖstergötlands Orienteringsförbund11:05
204Stina NalbinVästergötlands Orienteringsförbund11:07
205Hedda SvenssonBlekinge Orienteringsförbund11:09
206Hilda PeterssonSmålands Orienteringsförbund11:11
207Moa HolstenVästergötlands Orienteringsförbund11:13
208Julia BogeGöteborgs Orienteringsförbund11:15
209Emma OlinSmålands Orienteringsförbund11:17
210Tuva SelinSkånes Orienteringsförbund11:19
211Lisa ÖstenssonVästergötlands Orienteringsförbund11:21
212Signe LundqvistGöteborgs Orienteringsförbund11:23
213Felicia SandinBohuslän-Dals Orienteringsförbund11:25
214Ida KörleGöteborgs Orienteringsförbund11:27
215Sara OhlinVästergötlands Orienteringsförbund11:29
216Emma LarssonBlekinge Orienteringsförbund11:31
217Yrsa RöjgårdÖstergötlands Orienteringsförbund11:33
218Johanna PihlströmGöteborgs Orienteringsförbund11:35
219Fanny WalterssonÖstergötlands Orienteringsförbund11:37
220Alva BjörkVästergötlands Orienteringsförbund11:39
221Sandra LingSmålands Orienteringsförbund11:41
222Sofie EttlingÖstergötlands Orienteringsförbund11:43
223Tuva ÖstangårdSmålands Orienteringsförbund11:45
224Agnes IvarssonVästergötlands Orienteringsförbund11:47
225Silje RingstadGöteborgs Orienteringsförbund11:49
226Fanny HanssonHallands Orienteringsförbund11:51
227Maja AxelssonGöteborgs Orienteringsförbund11:53
228Anna ViktorssonBlekinge Orienteringsförbund11:55
229Elsa MartanderVästergötlands Orienteringsförbund11:57
230Sigrid ForsmanÖstergötlands Orienteringsförbund11:59
231Emilia LundstedtGöteborgs Orienteringsförbund12:01
232Anna GenbergVästergötlands Orienteringsförbund12:03
233Alva KarlssonÖstergötlands Orienteringsförbund12:05
234Alma PetterssonGotlands Orienteringsförbund12:07
235Alice HallSmålands Orienteringsförbund12:09
236Annie LundÖstergötlands Orienteringsförbund12:11
237Ella PetterssonGöteborgs Orienteringsförbund12:13
238Linn BjörneldSmålands Orienteringsförbund12:15
239Alma AnderVästergötlands Orienteringsförbund12:17
240Ebba UlvagårdenSmålands Orienteringsförbund12:19
241Elsa SödervallVästergötlands Orienteringsförbund12:21
242Alva ForsmanÖstergötlands Orienteringsförbund12:23
243Alice TryggGöteborgs Orienteringsförbund12:25
244Emelia CarlströmSkånes Orienteringsförbund12:27
245Nathalie RingströmVästergötlands Orienteringsförbund12:29
246Sigrid LjunggrenÖstergötlands Orienteringsförbund12:31
247Audrey HanssonGöteborgs Orienteringsförbund12:33
248Klara ZimmermanÖstergötlands Orienteringsförbund12:35
249Maja KarlssonGöteborgs Orienteringsförbund12:37
250Johanna OttossonSkånes Orienteringsförbund12:39
251Tova RangertSmålands Orienteringsförbund12:41

H14

3 980 m, 58 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
301Malcolm SvenssonSmålands Orienteringsförbund10:58
302Alwin EinarssonGöteborgs Orienteringsförbund11:00
303Hugo MartinssonSmålands Orienteringsförbund11:02
304Otto LarssonVästergötlands Orienteringsförbund11:04
305Edvin AlexanderssonHallands Orienteringsförbund11:06
306Elis PetersonÖstergötlands Orienteringsförbund11:08
307Alfred KjellénSkånes Orienteringsförbund11:10
308Isak SkoglundVästergötlands Orienteringsförbund11:12
309Viktor JanssonGöteborgs Orienteringsförbund11:14
310Albin Lindh SporreGotlands Orienteringsförbund11:16
311Jan AntonowiczBlekinge Orienteringsförbund11:18
312Alfred TyrbergSmålands Orienteringsförbund11:20
313Fabian AlinderGöteborgs Orienteringsförbund11:22
314Nils SwartzBlekinge Orienteringsförbund11:24
315Olle PetersénSmålands Orienteringsförbund11:26
316Albin SundströmVästergötlands Orienteringsförbund11:28
317Noah KrikströmSkånes Orienteringsförbund11:30
318Kasper VemdalVästergötlands Orienteringsförbund11:32
319Simon CorneliussonHallands Orienteringsförbund11:34
320Svante SelinSkånes Orienteringsförbund11:36
321Axel BrattBlekinge Orienteringsförbund11:38
322Ivar HenrikssonGöteborgs Orienteringsförbund11:40
323Robin WilhelmsonÖstergötlands Orienteringsförbund11:42
324Pontus HedinGöteborgs Orienteringsförbund11:44
325Casper TuressonSkånes Orienteringsförbund11:46
326Albin PaulssonHallands Orienteringsförbund11:48
327Isak EskilssonSmålands Orienteringsförbund11:50
328Emil SeldénHallands Orienteringsförbund11:52
329Kalle ÖhlundSmålands Orienteringsförbund11:54
330Noel BengtssonVästergötlands Orienteringsförbund11:56
331Magnus HammarqvistGöteborgs Orienteringsförbund11:58
332Otto NilssonÖstergötlands Orienteringsförbund12:00
333Edvin OckbornVästergötlands Orienteringsförbund12:02
334Victor HörnquistSmålands Orienteringsförbund12:04
335Ludvig EronnÖstergötlands Orienteringsförbund12:06
336Wilmer SelinSkånes Orienteringsförbund12:08
337Erik SlättGöteborgs Orienteringsförbund12:10
338Emil AlbinssonBlekinge Orienteringsförbund12:12
339Olle FlorénHallands Orienteringsförbund12:14
340Axel WernerssonSmålands Orienteringsförbund12:16
341Viktor AhltinSkånes Orienteringsförbund12:18
342Linus AlinderGöteborgs Orienteringsförbund12:20
343Emil KreutnerSmålands Orienteringsförbund12:22
344Elia KämpeSkånes Orienteringsförbund12:24
345Simon WesthVästergötlands Orienteringsförbund12:26
346Jakob BaierGöteborgs Orienteringsförbund12:28
347Elis BönnerÖstergötlands Orienteringsförbund12:30
348Edwin FalkstrandSkånes Orienteringsförbund12:32
349Jacob PåledalÖstergötlands Orienteringsförbund12:34
350Johan ErikssonVästergötlands Orienteringsförbund12:36
351Oskar BlomHallands Orienteringsförbund12:38
352Melvin AnderssonGöteborgs Orienteringsförbund12:40
353Oliver HåkanssonBlekinge Orienteringsförbund12:42
354Adam SjööarvHallands Orienteringsförbund12:44
355Lukas KlangVästergötlands Orienteringsförbund12:46
356Joel Svensson FinndahlSmålands Orienteringsförbund12:48
357Elias NyqvistGöteborgs Orienteringsförbund12:50
358Arvid SvenssonÖstergötlands Orienteringsförbund12:52

D13

3 810 m, 46 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1Filippa BraunSmålands Orienteringsförbund10:58
2Alice JohanssonSkånes Orienteringsförbund11:00
3Emilia ElverlindVästergötlands Orienteringsförbund11:02
4Lovisa KroksmyrSmålands Orienteringsförbund11:04
5Signe HördegårdhGöteborgs Orienteringsförbund11:06
6Emy HjertströmHallands Orienteringsförbund11:08
7Miranda WallströmGöteborgs Orienteringsförbund11:10
8Lina AhlstedtBohuslän-Dals Orienteringsförbund11:12
9Klara EberlénVästergötlands Orienteringsförbund11:14
10Klara Wedberg-KilnäsGöteborgs Orienteringsförbund11:16
11Hanna WidegrenVästergötlands Orienteringsförbund11:18
12Liena Grahl (ej GM)North German Youth Team11:20
13Minna PalmSmålands Orienteringsförbund11:22
14Annika Stamer (ej GM)North German Youth Team11:24
15Agnes JohanssonVästergötlands Orienteringsförbund11:26
16Tilia OlssonBohuslän-Dals Orienteringsförbund11:28
17Wilma ReinholdssonGöteborgs Orienteringsförbund11:30
18Tilda SundkvistSmålands Orienteringsförbund11:32
19Maren Strauß (ej GM)North German Youth Team11:34
20Anna-Lisa KinellGöteborgs Orienteringsförbund11:36
21Hilda AhlgrenVästergötlands Orienteringsförbund11:38
22Jenny SeverinssonHallands Orienteringsförbund11:40
23Evanna JohanssonSmålands Orienteringsförbund11:42
24Molly BergstrandBohuslän-Dals Orienteringsförbund11:44
25Sara BengtssonGöteborgs Orienteringsförbund11:46
26Nanna TorénVästergötlands Orienteringsförbund11:48
27Alva HagelbergSmålands Orienteringsförbund11:50
28Isabella BaierGöteborgs Orienteringsförbund11:52
29Wilma KroksmyrSmålands Orienteringsförbund11:54
30Lina ÅsSkånes Orienteringsförbund11:56
31Emma ChristianssonBohuslän-Dals Orienteringsförbund11:58
32Tove Wedberg-KilnäsGöteborgs Orienteringsförbund12:00
33Pia EliassonSmålands Orienteringsförbund12:02
34Saga KällstrandBohuslän-Dals Orienteringsförbund12:04
35Amanda CliffordsonGöteborgs Orienteringsförbund12:06
36Elsie HäggmarkVästergötlands Orienteringsförbund12:08
37Felicia GustafssonSmålands Orienteringsförbund12:10
38Lovisa EliassonHallands Orienteringsförbund12:12
40Stina ThernVästergötlands Orienteringsförbund12:16
41Alice OlssonGöteborgs Orienteringsförbund12:18
42Aprilia CinthioSkånes Orienteringsförbund12:20
43Malva ArvidssonBohuslän-Dals Orienteringsförbund12:22
44Clara LövgärdGöteborgs Orienteringsförbund12:24
45Elin BlomqvistVästergötlands Orienteringsförbund12:26
46Lova KronmarBlekinge Orienteringsförbund12:28
47Julia AbajiSmålands Orienteringsförbund12:30

H13

3 910 m, 38 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
101Wilhelm KarmetunSmålands Orienteringsförbund11:01
102Eddie KarlssonBlekinge Orienteringsförbund11:03
103Alexander LännhultBohuslän-Dals Orienteringsförbund11:05
104Karl Aderstedt AlthoffGöteborgs Orienteringsförbund11:07
105Erik KindlundVästergötlands Orienteringsförbund11:09
106Isac ElingforsSmålands Orienteringsförbund11:11
107Adam SamuelssonVästergötlands Orienteringsförbund11:13
108Simon HanssonHallands Orienteringsförbund11:15
109Noah TörngrenGöteborgs Orienteringsförbund11:17
110Wilmer KempeÖstergötlands Orienteringsförbund11:19
111Elias LauriGöteborgs Orienteringsförbund11:21
112Albin WraneVästergötlands Orienteringsförbund11:23
113Gustav HellgrenÖstergötlands Orienteringsförbund11:25
114Albin SkottBohuslän-Dals Orienteringsförbund11:27
115Filip GummessonSmålands Orienteringsförbund11:29
116Vincent DahmÖstergötlands Orienteringsförbund11:31
117Jakob OmelchenkoBlekinge Orienteringsförbund11:33
118Hjalmar FolkestadSmålands Orienteringsförbund11:35
119Marcus LammGöteborgs Orienteringsförbund11:37
120Viggo WulffSmålands Orienteringsförbund11:39
121Ludwig RosénGöteborgs Orienteringsförbund11:41
122Isak TörnströmHallands Orienteringsförbund11:43
123Liam HogedalVästergötlands Orienteringsförbund11:45
124Isak ÖhgrenGöteborgs Orienteringsförbund11:47
125Hjalmar AxelssonSkånes Orienteringsförbund11:49
126Julius WiklundVästergötlands Orienteringsförbund11:51
127Carl ÖbergSmålands Orienteringsförbund11:53
128Emil RingBlekinge Orienteringsförbund11:55
129Arvid Algers OmholtÖstergötlands Orienteringsförbund11:57
130Noah MulariBlekinge Orienteringsförbund11:59
131Matti JohanssonSmålands Orienteringsförbund12:01
132Felix JohanssonGöteborgs Orienteringsförbund12:03
133Leon RybergHallands Orienteringsförbund12:05
134Viktor NilssonBohuslän-Dals Orienteringsförbund12:07
135Samuel DahlbergHallands Orienteringsförbund12:09
136Hugo BraamÖstergötlands Orienteringsförbund12:11
137Ola LeireGöteborgs Orienteringsförbund12:13
138Edvin LennartsonVästergötlands Orienteringsförbund12:15

Annonser