Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Björkstubbematchen

TävlingsinformationVisa startlista per klassSkriv ut

Tävlingens namn: Björkstubbematchen
Arrangörsorganisation: OK Kullingshof
Datum: fredag 25 maj 2018

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Niklas GrahnH40 (2)5 300 m18:30

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Stefan VorbergH40 (2)5 300 m18:35

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Thomas KarlssonH45 (5)5 200 m18:36

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Pär MoqvistH45 (5)5 200 m18:42

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Peter AspH45 (5)5 200 m18:45

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Mattias BååthH50 (12)4 700 m18:46

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jan HindérH50 (12)4 700 m18:50

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Hans NilssonH50 (12)4 700 m18:52

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Stefan HammarH50 (12)4 700 m18:54

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Anders JohanssonH50 (12)4 700 m18:56

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Anders WadstenH50 (12)4 700 m19:00

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Mats DahlrotH50 (12)4 700 m19:04

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Magnus Ö BernhedH50 (12)4 700 m19:08

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Hans MelinH55 (12)4 600 m18:31

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Maths CarlssonH55 (12)4 600 m18:35

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Börje PerssonH55 (12)4 600 m18:39

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Stig LarssonH55 (12)4 600 m18:45

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Håkan WåhlanderH55 (12)4 600 m18:49

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lars TorstenssonH55 (12)4 600 m18:53

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Asgeir EdvardsenH60 (17)4 500 m18:30

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Pierre KarlssonH60 (17)4 500 m18:32

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ulf SundinH60 (17)4 500 m18:34

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ulf PetterssonH60 (17)4 500 m18:38

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Bertil AxbomH60 (17)4 500 m18:40

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jens KaminskyH60 (17)4 500 m18:42

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Anders BjörklundH60 (17)4 500 m18:46

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Bengt OttossonH60 (17)4 500 m18:48

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ingemar CarlssonH60 (17)4 500 m18:52

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lars StålheimH60 (17)4 500 m18:54

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jan CarlssonH60 (17)4 500 m18:58

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Erland BergH65 (19)4 200 m18:33

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Sten BlomströmH65 (19)4 200 m18:37

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Magnus RehnH65 (19)4 200 m18:41

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Björn EngströmH65 (19)4 200 m18:45

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Tommy GustafssonH65 (19)4 200 m18:47

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Stanley MattssonH65 (19)4 200 m18:51

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jan KüchlerH65 (19)4 200 m18:55

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lennart AnderssonH65 (19)4 200 m18:59

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Sven Erik MolanderH65 (19)4 200 m19:03

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Björn JägerströmH65 (19)4 200 m19:07

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lars-Erik GaddeH70 (28)3 300 m18:30

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Sten OlssonH70 (28)3 300 m18:32

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Kenneth JohanssonH70 (28)3 300 m18:33

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Gösta MalmerH70 (28)3 300 m18:35

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Anders AxelssonH70 (28)3 300 m18:36

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jan LarssonH70 (28)3 300 m18:38

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Bengt-Rune WallströmH70 (28)3 300 m18:40

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Kjell BengtssonH70 (28)3 300 m18:42

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jukka RankanenH70 (28)3 300 m18:43

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Staffan BrobergH70 (28)3 300 m18:45

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ragnar FallströmH70 (28)3 300 m18:47

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Hans CarlstedtH70 (28)3 300 m18:49

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lars-Göran AxmalmH70 (28)3 300 m18:50

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Steffen RosénH70 (28)3 300 m18:52

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Kenneth RosénH70 (28)3 300 m18:53

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Mats KågesonH70 (28)3 300 m18:54

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Acke WåhlanderH70 (28)3 300 m18:56

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Magne HagströmH75 (25)3 100 m18:31

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Henrik HvoslefH75 (25)3 100 m18:33

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Per-Olof EckerlidH75 (25)3 100 m18:37

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Sune MentorH75 (25)3 100 m18:41

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Per LjungbergH75 (25)3 100 m18:47

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Claes GreenH75 (25)3 100 m18:49

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lars FinbomH75 (25)3 100 m18:51

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Karl-Axel JohanssonH75 (25)3 100 m18:53

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Per-Hugo LundgrenH80 (9)2 400 m18:28

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Agne ÖstenssonH80 (9)2 400 m18:34

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Andre AlexanderssonH80 (9)2 400 m18:40

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Leif EdsandH80 (9)2 400 m18:49

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Bertil AndreassonÖppen Skog (19)2 800 m18:29

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Bengt KvarnströmÖppen Skog (19)2 800 m18:30

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lennart CarlströmÖppen Skog (19)2 800 m18:31

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Kjell RybergÖppen Skog (19)2 800 m18:32

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Kjell EhrencronaÖppen Skog (19)2 800 m18:34

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lennart OlssonÖppen Skog (19)2 800 m18:36

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jan KjellströmÖppen Skog (19)2 800 m18:37

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lars MathiassonÖppen Skog (19)2 800 m18:39

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Bengt BörjessonÖppen Skog (19)2 800 m18:40

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Anders MohlinÖppen Skog (19)2 800 m18:42

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lennart JanssonÖppen Skog (19)2 800 m18:43

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Stig-Ove TollÖppen Skog (19)2 800 m18:45

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Pereric HasselgrenÖppen Skog (19)2 800 m18:47

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Sven-Erik AndreassonÖppen Stig (10)2 400 m18:33

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lars-Olov DahlbergÖppen Stig (10)2 400 m18:36

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lennart AlmströmÖppen Stig (10)2 400 m18:39

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Kurt-Åke KarlssonÖppen Stig (10)2 400 m18:45

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Holger JohanssonÖppen Stig (10)2 400 m18:48

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Sven EdlundÖppen Stig (10)2 400 m18:51

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jan JohanssonÖppen Stig (10)2 400 m18:54

GBG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Gösta GrahnÖppen Stig (10)2 400 m19:00

VG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Peter GrahnH45 (5)5 200 m18:33

VG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Magnus HomannH45 (5)5 200 m18:39

VG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jonatan BörjessonH50 (12)4 700 m18:48

VG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lars BjörkingH50 (12)4 700 m18:58

VG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Kjell EinarssonH50 (12)4 700 m19:02

VG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Stefan AronengH50 (12)4 700 m19:06

VG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ola LundhH55 (12)4 600 m18:33

VG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lars ErikssonH55 (12)4 600 m18:37

VG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Björn KarlssonH55 (12)4 600 m18:41

VG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Andres LaasH55 (12)4 600 m18:43

VG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Håkan ErikssonH55 (12)4 600 m18:47

VG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lars HolmbergH55 (12)4 600 m18:55

VG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Bengt JonssonH60 (17)4 500 m18:28

VG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Per-Olof LarssonH60 (17)4 500 m18:36

VG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Bengt-Åke JanssonH60 (17)4 500 m18:44

VG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ulf PalmérH60 (17)4 500 m18:50

VG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lennart KarlssonH60 (17)4 500 m18:56

VG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jörgen IvarssonH60 (17)4 500 m19:00

VG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Åke JohanssonH65 (19)4 200 m18:31

VG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Sten OlssonH65 (19)4 200 m18:35

VG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Tommy WesterbergH65 (19)4 200 m18:39

VG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Kjell MartinssonH65 (19)4 200 m18:43

VG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Bo HerderssonH65 (19)4 200 m18:49

VG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Per FredrikssonH65 (19)4 200 m18:53

VG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Kjell KaminskyH65 (19)4 200 m18:57

VG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Hans SkoglundH65 (19)4 200 m19:01

VG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Kent IvarssonH65 (19)4 200 m19:05

VG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Pertti HeedH70 (28)3 300 m18:29

VG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Henry DjurbäckH70 (28)3 300 m18:31

VG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Kent OlaussonH70 (28)3 300 m18:34

VG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Karl Evert SvenssonH70 (28)3 300 m18:37

VG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Torbjörn WikströmH70 (28)3 300 m18:39

VG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Mats ElofssonH70 (28)3 300 m18:41

VG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Dag LorénH70 (28)3 300 m18:44

VG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Carl-Henry AnderssonH70 (28)3 300 m18:46

VG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ingvar BergmanH70 (28)3 300 m18:48

VG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Kalle JohanssonH70 (28)3 300 m18:51

VG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Styrbjörn JanssonH70 (28)3 300 m18:55

VG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Bengt AnderssonH75 (25)3 100 m18:30

VG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Bengt-Åke SvenssonH75 (25)3 100 m18:32

VG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Bengt OlssonH75 (25)3 100 m18:34

VG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Harry SundbergH75 (25)3 100 m18:35

VG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Karl-Inge KarlssonH75 (25)3 100 m18:36

VG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Kurt FredrixonH75 (25)3 100 m18:38

VG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Sigvard OscarssonH75 (25)3 100 m18:39

VG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Hans KarlssonH75 (25)3 100 m18:40

VG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lars-Åke LarssonH75 (25)3 100 m18:42

VG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lars JohanssonH75 (25)3 100 m18:43

VG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Kenneth IvehagH75 (25)3 100 m18:44

VG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Folke DahlénH75 (25)3 100 m18:45

VG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Per-Olof JohanssonH75 (25)3 100 m18:46

VG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Rune ArvidssonH75 (25)3 100 m18:48

VG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ulf NyströmH75 (25)3 100 m18:50

VG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lars-Olof LannfeltH75 (25)3 100 m18:52

VG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Hans EkbergH75 (25)3 100 m18:54

VG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Håkan SkogumH80 (9)2 400 m18:31

VG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Gunnar BylundH80 (9)2 400 m18:37

VG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Kuno EkdahlH80 (9)2 400 m18:43

VG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Åke DavidssonH80 (9)2 400 m18:46

VG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ingemar HolmbergH80 (9)2 400 m18:52

VG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Arne SvahnH85 (3)2 400 m18:32

VG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Stig SahlH85 (3)2 400 m18:35

VG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Bertil HolmqvistH85 (3)2 400 m18:38

VG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Gert IvarssonÖppen Skog (19)2 800 m18:33

VG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Dan LeanderssonÖppen Skog (19)2 800 m18:35

VG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Carl-Erik JohnsonÖppen Skog (19)2 800 m18:38

VG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Sven-Olof RingÖppen Skog (19)2 800 m18:41

VG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Gösta ClaessonÖppen Skog (19)2 800 m18:44

VG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Roland NilssonÖppen Skog (19)2 800 m18:46

VG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Kjell-Åke IsakssonÖppen Stig (10)2 400 m18:42

VG

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Hans EmilssonÖppen Stig (10)2 400 m18:57

Annonser