Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för DM, stafett, Värmland

TävlingsinformationVisa startlista per organisationDölj laguppställningarSkriv ut

Tävlingens namn: DM, stafett, Värmland
Arrangörsorganisation: OK Hierne
Datum: söndag 8 september 2019

D21

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
1Kils OK 110:20
19519191. Sanna Skoog
182812722. Anna Uller
17012123. Sofia Holmgård
2Västvärmlands OK 110:20
281042801. Jenny Gullqvist
22614042. Kristin Jansson
2389613. Anna Cajdell
3OK Tyr 110:20
320134141. Zlatimira Abadzhieva
380501252. Johanna Kindlund
314858003. Stina Granefelt
11Skattkärrs SOK 110:20
117110051. Anna-Karin Mattsson
1182442442. Lina Rööhs
1194990423. Erika Eriksson

H21

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
5Kils OK 110:00
581012981. Viktor Skoog
580008032. Lukas Olm
59307033. Ludvig Eriksson
6OK Djerf 110:00
615591851. Rasmus Pettersson
610309232. Alexander Jansson
68240783. Håkan Pettersson
7OK Tyr 110:00
780507311. Sören Kindlund
77201162. Lars-Håkan Bengtsson
719951233. Johan Söderlund
8OK Tyr 210:00
880009241. Oskar Nyman
880106152. Gustav Perman
880103263. Mattias Hane
9OK Tyr 310:00
99703021. Marcus Beckius
96111212. Thomas Hollowell
98308173. Anders Holtet-Lindberg
10OK Tyr 410:00
1084040481. Fredrik Hane
1079101032. Albin Sigby
1014094203. Andrey Abadzhiev

D12

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
48Kils OK 110:20
484072231. Alva Inelind
4819480521. Felicia Ahlstedt Neumann
484072282. Ida Häggqvist
49OK Djerf 110:20
4975091461. Lin Pelander
49169081. Matilda Henriksson Ribeiro
4984143032. Joline Petri
50Skattkärrs SOK 110:20
5083303041. Lilly Bergenfur
507100081. Tindra Blomkvist
5082212072. Lea Johannesdal
51OK Tyr 110:20
5114013171. Irma Eriksson
5181572452. Wilma Jonsson
52Skattkärrs SOK 210:20
527802111. Alva Rööhs
5280802171. Edith Bergenfur
5210805222. Ella Nyberg
53OK Tyr 210:20
5379248931. Mira Karlström
5314113902. Tuva Henricsson
54OK Tyr 310:20
5480703011. Tilda Kindlund
5480706232. Izabella Ljungberg

H12

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
55IK Vikings OK 110:30
5584688101. Elsa Höglund
5580971562. Emil Höglund
56Kils OK 110:30
5680911231. Henry Nordström
5690803052. Joel Holmgård
57OK Djerf 110:30
5710803101. Axel Lindblad
5781006051. Lucas Bodin Liliegren
5780805242. Linus Bodin-Liliegren
58Västvärmlands OK 110:30
5811379831. Elias Cajdell
5884655252. Elias Josefsson
59OK Tyr 110:30
5980907241. Lowe Ekström
5977264261. Birger Karlström
5980811182. Malte Granefelt
60OK Tyr 210:30
6021092631. Vincent Ljungberg
6070811181. Olle Granefelt
6080705252. Ivar Wikström
61Eidskog OL 110:30
614215051. Ida Mariann Bergersen
6115939781. Alexander Holtet Tangen
6112210072. Asbjørn Lande
62OK Tyr 310:30
6274920541. Gilbert Karlström
6221043082. William Lundqvist

H14

9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
63Kils OK 110:30
6380505151. Fredrik Westlund
6310506042. Isak Holmgård
64OK Djerf 110:30
64422021. Melvin Törshagen
6494360471. Edvard Pelander
645508032. Arvid Johansson
65OK Tyr 110:30
6580609051. Felix Lind
6580505191. Milla Forkéus
6590610122. Oscar Andersson
66OK Tyr 210:30
6680607081. Anton Jonsson
6690508152. Arvid Eriksson
67OK Tyr 310:30
6780606121. Hugo Ekström
6770649342. Albin Isaksson
68OK Tyr 410:30
6870503311. Julia Forsgren
6810510112. Linus Nilsson
69Skattkärrs SOK 110:30
697010161. Felicia Rööhs
6928013131. Linnea Johnsson
6910602242. Alfred Nyberg
70Västvärmlands OK 110:30
703547951. Lucas Olsson
70378392. Filip Schützer
71Eidskog OL 110:30
7182707051. Ragnar Lande
714215222. Oda Marissa Bergersen

D16

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
72Kils OK 110:30
7280311141. Klara Nordström
7280609271. Lina Uller
7280307182. Rebecka Westlund
73OK Djerf 110:30
736578681. Jonna Lindblad
734360462. Ellen Pelander
74OK Tyr 110:30
7481015061. Elin Boman
7480480071. Cornelia Kindlund
7490408092. Linn Andersson

H16

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
75Kils OK 110:20
7510401021. William Rebane
7580304232. Anton Uller

D20

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
76OK Djerf 110:10
7681116231. Amanda Jansson
7681102012. Elin Lindblad
77Västvärmlands OK 110:10
7780016611. Klara Johansson
774491202. Mirja Backlund
78IK Vikings OK 110:10
7880681841. Kristina Klingnéus
7882002092. Thea Svensson

D40

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
12OK Tyr 110:10
127111081. Anna Isaksson Forsgren
1284210002. Johan Wennermark
1219723263. Linn Nilsson

H40

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
13IK Vikings OK 110:10
1380909651. Anders Jonsson
1381102092. Mats Bergenfur
133625893. Jörgen Aurén
14Kils OK 110:10
1481709731. Jonas Uller
144411072. Anders Westlund
144180403. Ulf Mellerdal
16OK Djerf 110:10
167363631. Henrik Lindblad
1683902382. Johan Petri
162299733. Anders Pelander
17Skattkärrs SOK 110:10
1780102091. Jonas Bergenfur
1782452452. Mikael Rööhs
1713555133. Markus Johnsson
18Västvärmlands OK 110:10
1880003221. Joakim Mellqvist
1880467182. Magnus Jonsson
1880671413. Tommy Johansson
19OK Tyr 110:10
1997411141. Mattias Persson
1981003752. Martin Ljungberg
197004193. Henric Brohede
20OK Tyr 210:10
204412901. Johan Henricsson
207301032. Fredrik Ekström
2092006863. Mikael Lind
21Eidskog OL 110:10
214215201. Jon Ivar Bergersen
2112705762. Julie Finsrud Lande
2180303703. Eivind Lande

D50

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
22Kils OK 110:00
2296709051. Helen Skoog
222591572. Mona Ordqvist
2280304133. Ylva Olm
24Västvärmlands OK 110:00
24440291. Christina Gabrielsson
24440242. Mary Olsson
2421015503. Gunilla Peterson
25OK Tyr 110:00
256111261. Tone Hollowell
2595605182. Elisabeth Öström
2596002213. Ingrid Kensby
26OK Tyr 210:00
262606291. Catarina Högkvist
266109262. Anna Weckner Westlund
269702073. Lottie Lind

H50

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
27Kils OK 110:00
276903211. Magnus Nordström
2780101642. Lars Holmgård
276810193. Jan Olm
28Lustens OK 110:00
28444391. Jonas Samuelsson
284442042. Henrik Gynnemo
283535543. Anders Olsson
29Lustens OK / SK Örnen 210:00
292267381. Anders Eriksson
292267152. Björn Svensson (SK Örnen)
296104073. Björn Engström
30OK Älgen 110:00
3021208651. Jan-Olov Andersson
302305712. Mats Lilja
306412243. Conny Gunnarsson
31OK Tyr 110:00
312606971. Pär Nyman
312606322. Per Högkvist
312606593. Colin Mc Intyre
32OK Djerf 110:00
3281116351. Per Jansson
326511032. Håkan Lindberg
329029843. Björn Svensson

H60

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
33Kils OK 110:20
3395901191. Christer Skoog
335118002. Lars Nordström
35Västvärmlands OK 110:20
352614391. Tord Jansson
352639522. Bengt Nilsson
36OK Tyr 110:20
365909271. Rolf Wikström
365603122. Sixten Westlund
37OK Tyr 210:20
372422431. Jan Svensson
3774566382. Christer Höglund

DH70

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
38Kristinehamns OK 110:30
3884911061. Ingemar Ziljat
3871949022. Christer Elfsberg
39OK Älgen 110:30
394453451. Åke Gustavsson
3987190482. Hans Persson
40Västvärmlands OK 110:30
402614431. Thorbjörn Nilsson
402614382. Sven-Arne Nilsson

ÖM5S

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
04OK Djerf 110:00
042272101. Anna Jansson
044360472. Lena Westerlund
41Kristinehamns OK 110:00
41289371. Gunnel Gillenäs
41289362. Christer Gillenäs
42Kristinehamns OK 210:00
4215412171. Britt Gunnarsson
4215412232. Stefan Gunnarsson
43OK Tyr 110:00
4320609001. Thomas Boman
4320608932. Agneta Boman
44Skattkärrs SOK 110:00
4486529301. Ann Hyvönen
4418304022. Jenny Nyberg
45OK Djerf 110:00
4521041261. Emma Liliegren
4597105092. Viktoria Lindberg
46OK Tyr 210:00
462088971. Eva Trangius
462607362. Leif Salin
47OK Tyr 310:00
473425551. Kirsty Mc Intyre
4721092532. Jenny Nilsson

Annonser