Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Traneträffen

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Traneträffen
Arrangörsorganisation: OK Tranan
Datum: söndag 6 oktober 2019

D21

7 770 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lisa ÅkessonMarkbygdens OK10:01
Elin ClassonOK Orinto10:05
Erika ÅkessonMarkbygdens OK10:09

H21

10 020 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Axel ElmbladBredaryds SOK10:00
Erik MartinssonLinköpings OK10:04
Anton KarlssonOK Kullingshof10:08
Emil KarlssonHestra IF10:12
Erik HanssonBredareds IF10:16
Erik ClassonOK Orinto10:20
Johan TörnrothHestra IF10:24
Andreas LundbladOK Nackhe10:28
Olle SörqvistMarkbygdens OK10:32
Johan IngemarssonHestra IF10:36
Ludvig CarlbomUlricehamns OK10:40
Albin AxelssonIK Hakarpspojkarna10:44
Petter BergstedtMarkbygdens OK10:48
Fredrik RosénJönköpings OK10:52

D21 Kort

4 990 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Martina JohanssonHestra IF10:11
Emma BrundinMarkbygdens OK10:15
Sofia LarssonHestra IF10:19

D18

5 030 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Thea BökmanHelsingborgs SOK10:15
Vendela LönkvistOK Vivill10:19
Ebba LindmanIK Hakarpspojkarna10:23
Alma GustafssonSOK Aneby10:27

H18

6 430 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gustav BohmanOK Orinto10:11

D16

4 980 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Stella BurénIK Ymer10:01
Sandra LingIK Hakarpspojkarna10:05
Stina AnderssonAnderstorps OK10:09
Nelly De Groot BoersmaRydboholms SK10:13
Matilda FagerlindMarkbygdens OK10:17
Julia WesthMullsjö SOK10:21
Maja InghammarHestra IF10:25
Asta TörnkvistAnderstorps OK10:29

H16

5 530 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Filip BrolingBredaryds SOK09:58
Linus BägebyOK Vivill10:02
Albin GenbergUlricehamns OK10:06
Isak HenningssonOK Gisle10:10
Adam SkoglundUlricehamns OK10:14
Anton JosefssonOK Gisle10:18
Alfred HallqvistUlricehamns OK10:22
Erik LingIK Hakarpspojkarna10:26
Joel HolmbergUlricehamns OK10:30
Filip IngemarssonHestra IF10:34
Albin HjellströmIK Hakarpspojkarna10:38

D16 Kort

3 980 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Maja NordinUlricehamns OK10:40

D14

3 980 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ida JosefssonOK Gisle10:02
Klara NilssonHestra IF10:06
Elsa SödervallIK Gandvik10:10
Elin BlomqvistMarkbygdens OK10:14
Stina NalbinMullsjö SOK10:18
Tova DuellHestra IF10:22
Irma WesthMullsjö SOK10:26
Alice WernklevIK Ymer10:30
Moa HolstenHestra IF10:34

H14

4 020 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Edvin LennartsonUlricehamns OK09:57
Erik PeterssonTolered-Utby Ol-klubb10:00
Johan ErikssonTrollhättans SOK10:03
Isak SkoglundUlricehamns OK10:06
Gustav FagerlindMarkbygdens OK10:09
Malcolm SvenssonAnderstorps OK10:12
Noel BengtssonOK Skogshjortarna10:15
Isak JohanssonOK Gisle10:18
Victor HörnquistAnderstorps OK10:21
Noah TörngrenTolered-Utby Ol-klubb10:24
Albin SundströmHestra IF10:27
Edvin OckbornTrollhättans SOK10:30
Emil LingIK Hakarpspojkarna10:33
Samuel DahlbergIK Trenne Ullared10:36
Einar SörqvistMarkbygdens OK10:39
Simon WesthMullsjö SOK10:42
Lukas KlangUlricehamns OK10:45
Hjalmar FolkestadAnderstorps OK10:48
Albin WraneHestra IF10:51

D14 Kort

2 800 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lilly AxelssonVaggeryds SOK10:21

D12

2 800 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Edit TreptowAnderstorps OK10:01
Elvina BergdahlOK Orinto10:04
Frida SkoglundUlricehamns OK10:07
Siri RehnGränna-Bygdens OK10:10
Vera FolkestadAnderstorps OK10:13
Alice LarssonBredareds IF10:16

H12

2 930 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elliott RehnGränna-Bygdens OK10:01
Anton KarlssonUlricehamns OK10:04
Felix SvenssonJönköpings OK10:07
Albin TörngrenTolered-Utby Ol-klubb10:10
Linus ClaessonUlricehamns OK10:13
Melker SundströmHestra IF10:16
Jacob HolmbergUlricehamns OK10:19

D12 Kort

2 520 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ella AnderssonAnderstorps OK10:33

H12 Kort

2 510 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Alvin LönkvistOK Vivill10:25

D10

2 520 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ebba ÅbergHestra IF10:00
Moa JohanssonOK Gisle10:04
Stina PeterssonTolered-Utby Ol-klubb10:08
Felicia SvenssonJönköpings OK10:12
Lovisa StavenrotOK Vivill10:16
Vera WesthMullsjö SOK10:20
Astrid TreptowAnderstorps OK10:24
Lisa InghammarHestra IF10:28

H10

2 510 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Johannes HolmbergUlricehamns OK10:02
Einar GranatMarkbygdens OK10:06
Assar Rosén ThelinJönköpings OK10:10
Olle BlomqvistMarkbygdens OK10:14
Gustav KarlssonUlricehamns OK10:18

D35

6 010 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elin FredinOK Nackhe10:02
Ulrika BornetunSkillingaryds FK10:06

H35

7 930 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Karl-Anton KarlssonUlricehamns OK10:02

D40

5 040 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Charlotte JosefssonOK Vivill10:05
Malin SörstrandIstrums SK10:13
Johanna SundströmHestra IF10:17
Maria PeterssonTolered-Utby Ol-klubb10:21
Ann-Christine NilssonGällstadbygdens SOK10:25

H40

7 590 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Martin AnderssonSjövalla FK10:02
Magnus WåkeråsRydboholms SK10:06
Mikael BergstedtMarkbygdens OK10:10
Marcus JosefssonOK Vivill10:14
Anders PåhlmanIstrums SK10:18
Magnus WallinIK Trenne Ullared10:22
Magnus BertilssonOK Skogshjortarna10:26
Peter WernklevIK Ymer10:30
Per ThunbergOK Vivill10:34

D45

4 520 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anette CarlssonGällstadbygdens SOK10:00
Veronica AdolfssonAnderstorps OK10:03
Helena BlomqvistMarkbygdens OK10:06
Kajsa NordinUlricehamns OK10:09
Jessica De Groot BoersmaRydboholms SK10:12
Annica BerglundUlricehamns OK10:15
Maria FolkestadAnderstorps OK10:18
Ann BägebyOK Vivill10:21
Maria Rosén ThelinJönköpings OK10:24
Maria IngemarssonHestra IF10:27
Johanna HallqvistUlricehamns OK10:30

H45

6 640 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Fredrik HerderssonMarkbygdens OK09:49
Magnus HedmanKungälvs OK09:53
Tomas PetterssonOK Reftele09:57
Anders HolmbergOK Vivill10:01
Roland PeterssonTolered-Utby Ol-klubb10:05
Jan LagerHalmstad OK10:09
Stefan NordinUlricehamns OK10:13
Ulf JohanssonOK Gisle10:17
Fredrik SundströmHestra IF10:21
Anders LingIK Hakarpspojkarna10:25
Robert SvenssonAnderstorps OK10:29
Magnus ClaessonJönköpings OK10:33
Anders ArfwedsonFrölunda OL10:37
Patrik AnderssonAnderstorps OK10:41
Fredrik SvenssonJönköpings OK10:45
Magnus HomannOK Orinto10:49
Anders GenbergUlricehamns OK10:53
Henrik EkwurtzelVaggeryds SOK10:57
Styrbjörn TörngrenTolered-Utby Ol-klubb11:01
Håkan AnderssonHalmstad OK11:05
Peter TudénIK Hakarpspojkarna11:09

D50

4 110 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Monika HjellströmGränna-Bygdens OK10:02
Karin ÖhlinSOK Aneby10:06
Agneta Hallberg HanssonJönköpings OK10:10
Lena TuressonBurseryds IF10:14
Helena LindmanOK Gränsen10:18

H50

5 990 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Bo HallbergFalköpings AIK OK09:53
Anders SjöbergOK Reftele09:57
Jimmy NicklassonKexholms SK10:01
Jan TuressonBurseryds IF10:05
Svante BerglundUlricehamns OK10:09
Jonas NiklassonFalköpings AIK OK10:13
Philip HjellströmGränna-Bygdens OK10:17
Per JohanssonOK Reftele10:21
Klas FriborgJönköpings OK10:25
Jonas AnderssonOK Norrvirdarna10:29
Stefan MusslinderFalköpings AIK OK10:33
Stefan AronengHestra IF10:37
Ingvar ÅkessonIFK Göteborg Orientering10:41
Johan HanssonJönköpings OK10:45
Kalle WraneSävedalens AIK10:49
Martin JakobssonHammarkinds OK10:53

D55

3 910 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Christina SöderblomÄtrans IF10:01
Anita BodinGällstadbygdens SOK10:05
Annette Falck LarssonVänersborgs SK10:09
Helena LarssonHestra IF10:13
Marianne HanssonBredareds IF10:17
Helena JohanssonOK Gisle10:21
Britta SahlinVänersborgs SK10:25
Jenny HomannOK Orinto10:29
Marie HögstrandMarkbygdens OK10:33
Katarina AnderssonÄtrans IF10:37
Susann BerntssonOK Reftele10:41
Maritha HenrikssonJönköpings OK10:45

H55

5 560 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Christer MannfolkUlricehamns OK09:59
Ola AllvinIK Hakarpspojkarna10:03
Pär ClaessonSävedalens AIK10:07
Lasse Karlsson-LodIstrums SK10:11
Klaes AxelssonMullsjö SOK10:15
Bertil ÅkessonMarkbygdens OK10:19
Jan-Olof SvenssonHalmstad OK10:23
Gunnar GustavssonOK Reftele10:27
Kent KlassonHestra IF10:31
Sven-Erik DahlbergIK Trenne Ullared10:35
Stefan OlofssonOK Gisle10:39
Magnus JoelssonSOK 6810:43
Ulf HolstenHestra IF10:47
Tommy LjungdahlIK Hakarpspojkarna10:51
Lennart JosefssonRydboholms SK10:55
Nils-Olof LarssonVänersborgs SK10:59

D60

3 510 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Marianne ThorssonIK Trenne Ullared10:20
Lena RunessonOK Vivill10:24
Jane JohanssonIstrums SK10:28
Maria AnderssonBredaryds SOK10:32
Gunilla LarssonBredareds IF10:36
Ann SvärmOK Gisle10:40

H60

5 020 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lars RunessonOK Vivill10:00
Owe TörnrothHjobygdens OK10:04
Ulf SundinGöteborg-Majorna OK10:08
Bengt JonssonHestra IF10:12
Ulf PalmérUlricehamns OK10:16
Thomas GeorgssonOK Nackhe10:20
Magnus AnderssonUlricehamns OK10:24
Torbjörn LöfvingMullsjö SOK10:28
Mikael JohanssonOK Gisle10:32

D65

3 510 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Marita LarssonMarkbygdens OK09:58
Ann-Britt WinnbergIK Trenne Ullared10:02
Anne KaillIK Omega10:06
Ingrid ÖhlundUlricehamns OK10:10
Britt-Marie LarssonSOK 6810:14

H65

4 520 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Leif AsplundJönköpings OK10:37
Arne SvärmOK Gisle10:40
Kjell KaminskyIF Hagen10:43
Håkan AnderssonMarkbygdens OK10:46
Gunnar EckertIK Hakarpspojkarna10:49
Ulf SvenssonOK Njudung10:52
Björn PetterssonUlricehamns OK10:55
Tommy WesterbergIF Hagen10:58
Lennart GustafssonJönköpings OK11:01
Bill AnderssonHestra IF11:04

D70

2 990 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Märtha LundhSvenljunga OK10:49
Vega SlottnerJönköpings OK10:51
Marianne RosénIK Ymer10:53
Evy GabrieliiBredareds IF10:55
Lena BarkestamIK Hakarpspojkarna10:57
Ulla LingJönköpings OK10:59
Ann-Gerd CarlssonGällstadbygdens SOK11:01
Enid IngemarssonHestra IF11:03
Inger JönssonIK Ymer11:05
Eva HöijeOK Skogsstjärnan11:07
Lisbeth KarlssonVaggeryds SOK11:09

H70

4 090 m, 23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Kjell-Åke NilssonUlricehamns OK10:00
Johnny GustafssonGamleby OK10:03
Carl-Henry AnderssonOK Orinto10:06
Sune AnderssonHalmstad OK10:09
Bengt BengtssonSkillingaryds FK10:12
Kurt JohanssonSvenljunga OK10:15
Per GranevikJönköpings OK10:18
Christer SandhOK Roxen10:21
Per-Olof FernbergIS Skanne10:24
Sölve AnderssonBredaryds SOK10:27
Kjell AnderssonOK Reftele10:30
Bo JohanssonOK Stigen10:33
Håkan GustafssonBoxholm-Mjölby OL10:36
Bo-Göran GunnarssonRydboholms SK10:39
Rune EliassonFalkenbergs OK10:42
Benny IvarssonFjärås AIK10:45
Roland BomanUlricehamns OK10:48
Stellan AhnströmForserums SOK10:51
Håkan WinnbergIK Trenne Ullared10:54
Sonny AnderssonIK Hakarpspojkarna10:57
Bengt SörensenJönköpings OK11:00
Kent OlaussonOK Orinto11:03
Agne RybeckVaggeryds SOK11:06

D75

2 990 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anna-Cajsa ErikssonJönköpings OK10:24
Britt RangertIK Ymer10:26
Birgitta StenströmVänersborgs SK10:28
Britta LarssonOK Frisene10:30
Mariann KjellbergBredareds IF10:32
Ingrid HermanssonIK Ymer10:34
Inger BylanderSvenljunga OK10:36
Kaarina VoudinmäkiMullsjö SOK10:38
Gunnel SvenssonIK Ymer10:40
Kerstin JohanssonMarkbygdens OK10:42
Ingrid ÅhlundSvenljunga OK10:44

H75

3 380 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Bob KaillIK Omega09:59
Lars-Åke ClaessonSkillingaryds FK10:02
Sören AnderssonIK Dran10:05
Bengt-Åke SvenssonIK Ymer10:08
Gunnar AnderssonIK Vista10:11
Gösta LindqvistOK Löftan10:14
Leif CarlssonGällstadbygdens SOK10:17
Lennart HöijeOK Skogsstjärnan10:20
Toivo VoudinmäkiMullsjö SOK10:23
Lars FranssonBottnaryds IF10:26
Sven Erik SjöholmMullsjö SOK10:29
Dag LorénOK Frisene10:32
Kjell JohanssonDalsjöfors GoIF10:35
Erland LingJönköpings OK10:38
Bertil IngemarssonHestra IF10:41
Lars JohanssonOK Skogshjortarna10:44

D80

2 610 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Bernice AntonssonFK Friskus-Varberg10:00
Vivi-Anne BylundRydboholms SK10:04
Lisbeth JohanssonOK Skogshjortarna10:08
Gunni EkbergÄtrans IF10:12

H80

2 990 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Torild BornetunSkillingaryds FK10:01
Bernt JohanssonOK Gisle10:03
Rune AhlanderJönköpings OK10:05
Göran OlofssonFjärås AIK10:07
John-Erik ErikssonJönköpings OK10:09
Ernie BroströmHalmstad OK10:11
Håkan SkogumMarkbygdens OK10:13
Gunnar BylundRydboholms SK10:15
Stig JohanssonHalmstad OK10:17
Per LarssonJönköpings OK10:19

H85

2 610 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lasse OlssonIK Trenne Ullared10:18
Sven-Erik LundAnderstorps OK10:22

Inskolning

1 750 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Selma BrundinMarkbygdens OK10:15:00
Nils ThuressonVaggeryds SOK10:23:09
Simon SmithOK Tranan10:57:24
Thom SmithOK Tranan10:57:35
Norton BernspångKlubblös11:18:22

U1

1 720 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lova BergdahlOK Orinto09:52:52
Edith WingrenMarkbygdens OK09:58:15
Sixten FagerlindMarkbygdens OK10:00:28
August LennartsonUlricehamns OK10:02:00
Judith GranatMarkbygdens OK10:04:28
Molly HallenbergKlubblös10:15:15
Natanael ThuressonVaggeryds SOK10:22:58
Signe ThuressonVaggeryds SOK10:23:01
Emil InghammarHestra IF10:26:57
Axel HofflanderGöteborg-Majorna OK11:11:47

U2

2 460 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Astrid FagerlindMarkbygdens OK10:04:32
Johannes DahlbergIK Trenne Ullared10:14:10
Elof TreptowAnderstorps OK10:24:25
Valter LindkvistMarkbygdens OK10:28:26
Nike BergstrandHestra IF10:32:55
Olle BergstrandHestra IF10:37:27
Ebba PetterssonKlubbös11:05:59
Kevin ThorenKlubblös11:06:06
Ludde PetterssonKlubblös11:06:09
Bojan WallentinLerums SOK11:16:06
Solveig WallentinLerums SOK11:16:10

Öppen 1

2 450 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Alf KjellbergBredareds IF09:56:08
Bo AndreassonOK Reftele10:55:18

Öppen 2

3 150 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Pernilla NilssonHestra IF09:54:08
Monica HagesjöAnderstorps OK09:57:37
Kevin OlssonKlubblös10:15:08
Tobias OlssonKlubblös10:15:11
Anna EinarssonKlubblös11:11:18

Öppen 3

2 860 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Malin ÖsterlundIK Ymer10:00:20
Nils LennartsonUlricehamns OK10:01:55
Annie GustafssonMarkbygdens OK10:03:24
Samuel CarlssonMarkbygdens OK10:03:34
Stellan HelgessonMarkbygdens OK10:04:12
Ellen CarlssonMarkbygdens OK10:04:21
Anita PalmérUlricehamns OK10:04:52
Karolina GranatMarkbygdens OK10:06:15
Estrid FranssonVaggeryds SOK10:09:03
Katharina MyrénIK Trenne Ullared10:15:23
Martin GranatMarkbygdens OK10:25:38
Emmelie GeorgssonOK Nackhe10:26:18
Isac AnderssonOK Norrvirdarna10:27:22
Anna WernklevBredareds IF10:32:18
Ida HäggmarkMarkbygdens OK10:39:11
Lennart BarkestamIK Hakarpspojkarna10:39:57

Öppen 4

4 970 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Åsa DryseliusMarkbygdens OK09:35:09

Öppen 5

3 520 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Sofia SkördeBredaryds SOK09:39:50
Stephanie BaidaUlricehamns OK09:42:20
Karin BengtssonBredaryds SOK09:55:27
Julia BjuvensjöBredaryds SOK09:55:28
Charlotta TreptowAnderstorps OK09:57:14
Lena NilssonUlricehamns OK09:58:20
Nils GruvebäckIK Ymer10:10:58
Gunitha RobertssonVaggeryds SOK10:13:21
Matilda TörngrenTolered-Utby Ol-klubb10:14:14
Kent RobertssonVaggeryds SOK10:14:17
Ulf ClaessonUlricehamns OK10:15:19
Ann-Sofie LönkvistOK Vivill10:18:42
Jesper RundbäckVaggeryds SOK10:22:13
David WesthMullsjö SOK10:22:51
Mikael AnderssonÄtrans IF10:37:14
Rickard ÖlanderMarkbygdens OK10:39:58
Gertie OdelbergIK Ymer10:44:46
Helena JohanssonJönköpings OK11:20:42

Öppen 6

5 980 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Karl-Johan LennartsonUlricehamns OK10:03:48
Ronnie BohmanOK Orinto10:09:43
David EinarssonKlubblös11:09:11
Marianne GustavssonHestra IF11:13:34

Öppen 7

2 990 m, 29 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Agneta JohanssonRydboholms SK09:42:56
Lars ErikssonMarkbygdens OK09:45:48
Kurt ModinGällstadbygdens SOK09:48:24
Hanna NilssonHestra IF09:58:17
Emilia ÖsterlundIK Ymer10:00:58
Joakim ÖsterlundIK Ymer10:00:58
Helena AnderssonMarkbygdens OK10:05:13
Lars-Inge AnderssonOK Räven10:06:38
Åsa LindqvistHestra IF10:09:00
Susanne AxelssonVaggeryds SOK10:09:01
Linnea BurenIK Ymer10:09:51
Bengt MattssonOK Orinto10:13:47
Hasse AdolfssonOK Gisle10:17:38
Marita HaglundBredareds IF10:17:52
Ing-Marie AronengBredareds IF10:18:13
Arvid PeterssonTolered-Utby Ol-klubb10:20:27
Elin HanssonHjobygdens OK10:21:11
Johanna KarlssonUlricehamns OK10:22:55
Kent JogelandIK Ymer10:23:12
Johan LindkvistMarkbygdens OK10:28:31
Albin LindkvistMarkbygdens OK10:28:33
Per HolmbergUlricehamns OK10:28:35
Johanna WillstrandBurseryds IF10:32:41
Benny MildGällstadbygdens SOK10:35:00
Maria LennartsonUlricehamns OK10:37:47
Margareta HofflanderGöteborg-Majorna OK11:11:44
Frida WallentinLerums SOK11:11:57
Håkan HagmanOK Orinto11:13:45
Fredrik HofflanderGöteborg-Majorna OK11:17:05

Öppen 8

4 520 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Sven-Arne SvenningssonKlubblös09:45:51
Johan LundbladMarkbygdens OK09:59:16
Jimmy HäggFK Friskus-Varberg10:00:47
Johan BökmanHelsingborgs SOK10:08:14
Jan-Olof SvenssonBurseryds IF10:08:36
Micael ElmbladBredaryds SOK10:11:53
Andreas LidénDalsjöfors GoIF10:12:21
Johan EdströmBottnaryds IF10:15:31
Martin JohanssonGöteborg-Majorna OK10:18:09
Ulf PerssonBottnaryds IF10:21:10
Ola WillstrandKlubblös10:27:29
Morgan BodinGällstadbygdens SOK10:31:23
Benny JohanssonOK Reftele10:41:14
Erik EinarssonLerums SOK11:13:11
Daniel OlssonDalsjöfors GoIF11:18:16

Öppen 9

7 590 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jonas BergdahlOK Orinto09:55:43
Jan OlaussonMarkbygdens OK09:57:35
Linnea GustafssonUddevalla OK10:01:17
Urban SörqvistMarkbygdens OK10:03:20
Tobias LidénMarkbygdens OK10:06:22
Marcus GustafssonIF Hallby SOK10:08:51
Anders YngveIK Hakarpspojkarna10:21:23
Elias AnderssonOK Norrvirdarna10:24:49
Ludvig DanforsMullsjö SOK10:35:39
Rickard StoltHestra IF10:41:18
Simon LarssonSävedalens AIK10:51:33
Anders FagerlindMarkbygdens OK11:01:52
Ulf JonssonLerums SOK11:04:36

Annonser