Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Boforsloppet

TävlingsinformationVisa startlista per klassSkriv ut

Tävlingens namn: Boforsloppet
Arrangörsorganisationer: Degerfors OK / OK Djerf
Datum: söndag 21 april 2019

Almby IK

34 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2139092Alfred SundemanU1 (17)1 460 m10:28:35
999903Lars KarlssonÖppen motion 7 (67)3 330 m10:41:09
1160477Jonas RunestavÖppen motion 7 (67)3 330 m11:02:52
2115588Vilmer SundemanU2 (22)2 020 m11:05:04
343575Erik HallonqvistH10 (12)2 020 m11:10
1110208Elliot RunestavH12 (17)2 170 m11:15
510821Anders RobertssonH65 (15)3 200 m11:17
1120809Oliver RunestavH10 (12)2 020 m11:20
2048617Freja IsenströmInskolning (17)1 460 m11:21:47
2088282Oscar KristofferssonH12 (17)2 170 m11:23
1061018Henrik IsenströmÖppen motion 7 (67)3 330 m11:24:44
540216Nils-Olof BodinH65 (15)3 200 m11:25
19433Helen LindkvistÖppen motion 5 (41)2 780 m11:30:27
1080920Amandus KraftH12 (17)2 170 m11:31
1080221Emma LindkvistD12 (15)2 170 m11:33
1130111Alma LindkvistInskolning (17)1 460 m11:33:54
5447910512Siri EnglundD21 (26)3 900 m11:34
601117Åke StridÖppen motion 7 (67)3 330 m11:34:16
9100216Klara IsenströmD10 (5)2 020 m11:36
2115585Lisa IsenströmÖppen motion 3 (20)2 170 m11:37:38
570907Bengt RobertssonH60 (15)3 510 m11:40
Annie LindkvistD10 (5)2 020 m11:42
9061018Alvin IsenströmH14 (16)2 780 m11:44
9590419Håkan SvenssonH60 (15)3 510 m11:50
1960503Gunilla SandströmÖppen motion 7 (67)3 330 m11:57:12
245835Henry VestergårdH60 (15)3 510 m12:00
2087479Annica KristofferssonD35 (6)3 900 m12:01
521002Ann-Britt GöranssonD65 (10)2 360 m12:21
640200Anne BodinD55 (13)3 070 m12:26
1310577Runestav SofiaÖppen motion 5 (41)2 780 m12:26:19
9031009Sofie BodinD16 (10)3 200 m12:27
19145Malin WiklundD40 (7)3 560 m12:27
1090918Anders LindkvistH45 (13)4 190 m12:32
9870105Cimmie WignellÖppen motion 8 (42)4 600 m12:33:13

Arboga OK

10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2075139Kristina BäckÖppen motion 5 (41)2 780 m11:42:20
443756Roland NotstamH60 (15)3 510 m11:56
9431011Per-Ivar MöllbergÖppen motion 7 (67)3 330 m12:03:30
2075428Filip BäckH20 (3)3 900 m12:11
2075155Peter BäckH50 (15)3 560 m12:15
443750Ann-Louise Notstam HjorthD55 (13)3 070 m12:24
264569Lena JansonD65 (10)2 360 m12:25
2075423Amanda BäckD14 (11)2 780 m12:28
2075357Eric BäckH16 (10)3 200 m12:49
1460627Barbro MöllbergD70 (3)2 360 m12:51

Attunda OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2115487Erica BlythD35 (6)3 900 m12:07

Bækkelagets SK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
196940105Simen WästlundH21 (58)4 600 m11:34

Björkfors GOIF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2060726Bengt-Ove BlomkvistH65 (15)3 200 m11:29

Brandval/Kongsvinger OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
340639Kay Håvard NyhusH60 (15)3 510 m11:48

Degerfors OK

25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
340664Oscar Marinsson VenU1 (17)1 460 m10:51:42
36288Wiliam Martinsson VenU2 (22)2 020 m10:54:42
403134Jonas LarssonÖppen motion 7 (67)3 330 m10:57:00
1771205Gabriel LaineH10 (12)2 020 m11:00
340656Bergströn Rosen LudvigU1 (17)1 460 m11:07:30
42205Emma NorgrenU1 (17)1 460 m11:14:25
340668Gustafsson SofiU1 (17)1 460 m11:14:26
259001Karlsson Nylin IdaÖppen motion 3 (20)2 170 m11:15:03
9201635Matheus LaineH12 (17)2 170 m11:21
408917Rolf LarssonÖppen motion 3 (20)2 170 m11:22:55
9130909Axel GustafssonU1 (17)1 460 m11:52:13
354906Maria LarssonÖppen motion 7 (67)3 330 m11:55:15
37306Isabella LaineD14 Kort (2)2 170 m12:05
259001Eriksson NovaInskolning (17)1 460 m12:06:20
9860311Vidar LövgrenInskolning (17)1 460 m12:06:22
9170605Erik GustafssonH14 (16)2 780 m12:08
1780925Johansson LindaÖppen motion 3 (20)2 170 m12:08:00
820317Mårten MartinssonÖppen motion 8 (42)4 600 m12:09:27
1470597Hanna BlomströmÖppen motion 5 (41)2 780 m12:09:29
9720315Carl LjungbergÖppen motion 5 (41)2 780 m12:14:17
9060416Gustav LjungbergÖppen motion 3 (20)2 170 m12:18:28
242530Erik RosénÖppen motion 5 (41)2 780 m12:21:24
340632Bergströn SofiaÖppen motion 5 (41)2 780 m12:21:26
8400014Ella LaineD14 (11)2 780 m12:30
340662Hedenfelt WernerInskolning (17)1 460 m

Domnarvets GOIF

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
5199811007Sara JohanssonD21 (26)3 900 m11:12
549811007Emma JohanssonD21 (26)3 900 m11:44
698810223Elin DahlinD21 (26)3 900 m11:48

Falköpings AIK OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
428925Sofia HjortD40 (7)3 560 m12:39
433611Tindra HjortD20 (3)3 560 m12:47

Fellingsbro GOIF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
530729Mats HastadH65 (15)3 200 m11:13

Filipstads OK

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
42216Wuigh Dahlgren IsabelleInskolning (17)1 460 m10:28:44
445588David Wigh-DahlgrenH12 (17)2 170 m11:05
180445600Anders Södersten-DahlgrenH21 (58)4 600 m11:10
340670Wigh Dahlged AntonU1 (17)1 460 m11:47:48
445573Tim Wigh-DahlgrenH14 (16)2 780 m11:56
38372Gunnar JohanssonH80 (8)2 360 m12:37

Fossum IF

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
545870906Maria BrodinD21 (26)3 900 m11:36
236887140Erik RåbergH21 (58)4 600 m12:16

Garphyttans IF

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2122030Elwin KungH10 (12)2 020 m11:06
8150203Elin Sundvall KrügerÖppen motion 5 (41)2 780 m11:07:34
8210868Leif KrügerÖppen motion 7 (67)3 330 m11:10:15
2089403Kung ArturInskolning (17)1 460 m12:22:55
2612089402Patrich KungH21 (58)4 600 m12:28

Grue IL

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
408985Bjørn Olav BergsløkkenH60 (15)3 510 m11:42

Gävle OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
43818Per SundbergÖppen motion 7 (67)3 330 m12:02:15
43817Anna-Lena LundellD70 (3)2 360 m12:53

Hagaby GoIF Örebro

28 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7830305Diana AsadÖppen motion 3 (20)2 170 m10:43:23
7780727Nicolas Nezar AlshammatÖppen motion 3 (20)2 170 m10:43:25
344622Wellelund CamillaÖppen motion 1 (11)2 020 m10:51:39
8087221Elin VinbladD21 (26)3 900 m10:58
2058877Edwin SäkerH12 (17)2 170 m11:01
405444Robert LarssonH65 (15)3 200 m11:05
517919102Lovisa FalkD21 (26)3 900 m11:08
1908289927Sebastian MånssonH21 (58)4 600 m11:22
998399Samuel AnderssonÖppen motion 8 (42)4 600 m11:26:53
5408201204Josefine WallenhammarD21 (26)3 900 m11:32
550314Ann-Charlotte WallenhammarÖppen motion 7 (67)3 330 m11:38:21
547960607Josefine HöögD21 (26)3 900 m11:40
18477Tyra GerdevågD12 (15)2 170 m11:43
502910Tobias KarlssonÖppen motion 8 (42)4 600 m11:50:36
710609Michael WennblomÖppen motion 8 (42)4 600 m11:52:49
931495Vilgot WennblomÖppen motion 7 (67)3 330 m12:00:26
960522Judit WennblomÖppen motion 5 (41)2 780 m12:01:46
700814Gabriella WennblomÖppen motion 8 (42)4 600 m12:02:47
2095118Ellen AnderssonÖppen motion 5 (41)2 780 m12:06:31
7101120Oweis AlshammatU1 (17)1 460 m12:09:53
2298089749Jakob WallenhammarH21 (58)4 600 m12:10
7131120Lamis AlshammatInskolning (17)1 460 m12:10:34
1220708Örjan SäkerH50 (15)3 560 m12:13
2095109Fia AnderssonD14 (11)2 780 m12:14
13855Gerd Uppsäll-LarssonD65 (10)2 360 m12:23
900608Benita MånssonÖppen motion 8 (42)4 600 m12:23:41
8040720Mickael GöranssonH45 (13)4 190 m12:36
8162706Johan GerdevågH35 (5)4 600 m13:00

Hällefors OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
46763Johnny BrandtH75 (17)2 920 m11:05
46784Nils MogrenH75 (17)2 920 m11:21
417380Bosse EngborgH60 (15)3 510 m11:38
1704901Jan GunnarssonH50 (15)3 560 m12:21

IFK Brattfors

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
247815Sören SvenssonÖppen motion 5 (41)2 780 m10:50:54
41856Vesa VilppulaÖppen motion 7 (67)3 330 m11:34:20

IFK Lidingö SOK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1857780916Andrew QuinH21 (58)4 600 m11:12

IK Vikings OK

11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1984702Stefan SöderströmÖppen motion 8 (42)4 600 m11:00:44
42060Karl-Erik PerssonH75 (17)2 920 m11:17
362589Jörgen AurénÖppen motion 8 (42)4 600 m11:19:28
721209Per-Martin SvärdÖppen motion 7 (67)3 330 m11:20:15
2058233Leif LindhH75 (17)2 920 m11:33
2148091227Adrian LundbergH21 (58)4 600 m11:46
9183776Sven-Åke LundbergH70 (11)2 920 m11:47
8090965Anders JonssonH50 (15)3 560 m12:05
438151Ewa LundbergD55 (13)3 070 m12:18
8200209Thea SvenssonD18 (6)3 750 m12:49
8068184Kristina KlingnéusD18 (6)3 750 m12:55

Järfälla OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2115600Carin HomannÖppen motion 7 (67)3 330 m12:35:30

Järla Orientering

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1979950503Erik BerzellH21 (58)4 600 m11:36

KFUM Örebro OK

55 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
761206Jenny JohanssonÖppen motion 7 (67)3 330 m10:28:27
64585Gustav McConnellÖppen motion 1 (11)2 020 m10:46:01
530074Maria AskrothÖppen motion 7 (67)3 330 m10:49:09
740825Malin KlaseniusÖppen motion 7 (67)3 330 m10:54:59
9010812Marcus KlaseniusH21 (58)4 600 m10:56
890708Sara GarpenlundÖppen motion 7 (67)3 330 m10:59:39
8154620Fredrik NilssonH55 (19)3 510 m11:00
9609281Rasmus KruseH10 (12)2 020 m11:02
16130Peter ÅslundH65 (15)3 200 m11:03
216476Anne ErikssonÖppen motion 7 (67)3 330 m11:04:10
9672008Melker CarlssonH12 (17)2 170 m11:07
27032Harald CarlssonH10 (12)2 020 m11:12
532780630Anette CarlssonD21 (26)3 900 m11:16
189975346Marcus HalvarssonH21 (58)4 600 m11:20
1828282Erik ÖjeboÖppen motion 8 (42)4 600 m11:22:43
1981030Löf HelenaÖppen motion 5 (41)2 780 m11:22:48
21760Carlsson TureH10 (12)2 020 m11:26
17350Alma CarlssonÖppen motion 3 (20)2 170 m11:26:44
700910Anna GustafssonD45 (14)3 200 m11:31
7675057Ella KruseD12 (15)2 170 m11:35
7475251Robert KruseÖppen motion 7 (67)3 330 m11:35:45
446031Fredriksson SaraÖppen motion 5 (41)2 780 m11:36:30
16119Emma VictorinÖppen motion 8 (42)4 600 m11:36:56
205065Sofia HalldinD10 (5)2 020 m11:38
306010Theu ViktorinU1 (17)1 460 m11:38:33
1973807Malin HalldinD45 (14)3 200 m11:41
213720500Stefan AronssonH21 (58)4 600 m11:44
1947081Weine FredrikssonH70 (11)2 920 m11:45
428901Eva LindgrenÖppen motion 7 (67)3 330 m11:46:38
7112008Emma SeguraD12 (15)2 170 m11:51
9412075Camilla KruseD45 (14)3 200 m11:51
840309Elisabet HalvarssonD35 (6)3 900 m11:59
43553Peter ErikssonH50 (15)3 560 m11:59
448313Edvin HalldinH14 (16)2 780 m12:02
13876Zarah ÖhlinD35 (6)3 900 m12:05
2287020610Linus MalmH21 (58)4 600 m12:08
21277Carsson ElinÖppen motion 3 (20)2 170 m12:12:23
830914Daniel StunzÖppen motion 8 (42)4 600 m12:19:05
2389970417Jacob ErikssonH21 (58)4 600 m12:20
8030425Karin LindgrenD16 (10)3 200 m12:21
264878Johanna HalldinD16 (10)3 200 m12:29
263446073Albin ArleboH21 (58)4 600 m12:32
9060713Julia GustafssonD14 (11)2 780 m12:32
510116Mats GustafssonH45 (13)4 190 m12:38
9040914Hugo ÖrnH16 (10)3 200 m12:43
2697010922William SeguraH21 (58)4 600 m12:44
740130Henrik AskrothH45 (13)4 190 m12:46
449038Anette ForsbergD50 (4)3 070 m12:46
7030114Gustav AskrothH16 (10)3 200 m12:51
791009Michael ReinhartÖppen motion 8 (42)4 600 m12:51:46
16118Birgitta ArleboD75 (6)1 900 m12:52
710430Pontus HalldinH45 (13)4 190 m12:54
9020325Lovisa GustafssonD18 (6)3 750 m12:57
7933820Anton KruseH16 (10)3 200 m12:57
16116Eleonor GrönvallD75 (6)1 900 m12:58

Kils OK

31 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
407204Alf BörjarsÖppen motion 7 (67)3 330 m11:04:57
178681019Jan OlmH21 (58)4 600 m11:06
258542Charlotte SkoglundÖppen motion 7 (67)3 330 m11:07:38
418040Ulf MellerdalÖppen motion 7 (67)3 330 m11:08:34
407203Karin BörjarsÖppen motion 5 (41)2 780 m11:11:24
9000506Amanda MellerdalÖppen motion 7 (67)3 330 m11:12:13
407205Ylva OlmÖppen motion 7 (67)3 330 m11:14:23
9080305Joel HolmgårdH12 (17)2 170 m11:17
1889590119Christer SkoogH21 (58)4 600 m11:18
8003524Ulf SkoglundH55 (19)3 510 m11:18
1948000803Lukas OlmH21 (58)4 600 m11:30
8281272Anna UllerD45 (14)3 200 m11:33
407224Cornelia RebaneU1 (17)1 460 m11:38:26
212239721Martin KvarnströmH21 (58)4 600 m11:42
711022Anna NordströmD45 (14)3 200 m11:43
1050604Isak HolmgårdH14 (16)2 780 m11:46
701212Sofia HolmgårdD45 (14)3 200 m11:53
2188000602Jonathan UllerH21 (58)4 600 m11:54
8050515Fredrik WestlundH14 (16)2 780 m12:04
2278304093Joakim PerssonH21 (58)4 600 m12:06
407217Marit NilssonD65 (10)2 360 m12:13
8030718Rebecka WestlundD16 (10)3 200 m12:17
2378170973Jonas UllerH21 (58)4 600 m12:18
8060927Lina UllerD14 (11)2 780 m12:24
262690321Magnus NordströmH21 (58)4 600 m12:30
9670905Helen SkoogD50 (4)3 070 m12:40
2688101298Viktor SkoogH21 (58)4 600 m12:42
1040102William RebaneH16 (10)3 200 m12:45
5128010164Lars HolmgårdH21 (58)4 600 m12:50
741125Bengt HansskeH45 (13)4 190 m12:52
8030423Anton UllerH16 (10)3 200 m12:53

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2125918Edvin KraftInskolning (17)1 460 m11:21:48

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1470575Kian EckestadInskolning (17)1 460 m11:44:43

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
42206Ester RydbäckU1 (17)1 460 m11:00:52

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
42202Love RydbäckU1 (17)1 460 m11:00:56

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
450663Broström MatildaÖppen motion 1 (11)2 020 m12:10:51

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1470600Broström PerÖppen motion 1 (11)2 020 m12:10:52

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
340621Moa ÅslundÖppen motion 5 (41)2 780 m10:40:25

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
340671Sander GregerÖppen motion 5 (41)2 780 m11:42:52

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
42214Kajsa RydbäckÖppen motion 5 (41)2 780 m11:59:39

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
42875Larsson PartikÖppen motion 7 (67)3 330 m10:58:29

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
452570Ahlgren AlexanderÖppen motion 7 (67)3 330 m11:06:13

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2087071Göttlin LauraÖppen motion 7 (67)3 330 m11:43:57

Klublös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
42201Malin PetterssonÖppen motion 1 (11)2 020 m11:17:19

Klublös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
340663Isabell PetterssonÖppen motion 1 (11)2 020 m11:17:21

Klublös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
340622Tilda ErikssonÖppen motion 3 (20)2 170 m10:57:07

Kristinehamns OK

37 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
402650Sten AnderssonÖppen motion 3 (20)2 170 m10:46:16
24672Österlund ErilInskolning (17)1 460 m10:50:14
402644Linnea KondurfU1 (17)1 460 m10:51:35
402614Simon KondrupU2 (22)2 020 m10:52:33
7570624Falemo BengtÖppen motion 5 (41)2 780 m10:54:17
402651Sofia ForslundInskolning (17)1 460 m10:54:53
9555003Österlund MariaÖppen motion 8 (42)4 600 m10:55:02
37397Liz ElfsbergÖppen motion 3 (20)2 170 m10:55:10
1430827Runo JohanssonH75 (17)2 920 m11:01
402606Michael ForslundÖppen motion 8 (42)4 600 m11:07:15
1541223Stefan GunnarssonH65 (15)3 200 m11:09
450294Roland ÖmanÖppen motion 5 (41)2 780 m11:09:51
262627Börje MüllerH65 (15)3 200 m11:19
355877Rolf SteinerH65 (15)3 200 m11:27
7640113Lars NymanH55 (19)3 510 m11:30
355879Thord SalenbäckÖppen motion 8 (42)4 600 m11:30:59
38294Carolina AnderssonD45 (14)3 200 m11:37
36530Christer ElfsbergH70 (11)2 920 m11:41
1560129Sven-Erik BrodinH60 (15)3 510 m11:44
2800839Johan JensewikÖppen motion 5 (41)2 780 m11:49:20
2800713Cecilia HagströmÖppen motion 5 (41)2 780 m11:49:21
2171000032Per FredbergH21 (58)4 600 m11:52
28936Christer GillenäsH70 (11)2 920 m11:53
7820523Jessica KarlssonD35 (6)3 900 m12:03
1580918Per NymanH60 (15)3 510 m12:04
28937Gunnel GillenäsD65 (10)2 360 m12:09
1150501Högsäll HjalmarÖppen motion 3 (20)2 170 m12:16:07
1080324Högsäll StrueÖppen motion 1 (11)2 020 m12:16:10
981117Jens AnderssonH50 (15)3 560 m12:19
1541217Britt GunnarssonD65 (10)2 360 m12:19
8050902Emelie ForslundD14 (11)2 780 m12:20
262632Nils GrannH80 (8)2 360 m12:27
1973921Jonas LarssonH45 (13)4 190 m12:34
1890228Roger AnderssonH80 (8)2 360 m12:35
2677140306David HenrikssonH21 (58)4 600 m12:40
7590331Elisabet FalemoD60 (3)2 360 m12:43
9801480David LindqvistH35 (5)4 600 m12:52

Kroppa IF

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
42766Kjell-Åke RyenH70 (11)2 920 m11:49
42772Britt FredrikssonD65 (10)2 360 m12:11

Köping-Kolsva OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
581246Alf LindbergH70 (11)2 920 m11:43

Laxå OK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2075187Dahl EjeÖppen motion 7 (67)3 330 m10:51:38
7631216Johan OskarssonH55 (19)3 510 m11:10
902904Håkan PerssonH55 (19)3 510 m11:34
350603Ann-Sofie LarssonÖppen motion 5 (41)2 780 m11:34:24
682293Åsa PerssonD55 (13)3 070 m12:08

Lindebygdens OK

15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
340694Ingrid ArnessonU2 (22)2 020 m10:45:20
352078Klara TheibeckInskolning (17)1 460 m10:49:31
25020Roland NordH75 (17)2 920 m11:03
2065364Patrik ThybeckH55 (19)3 510 m11:06
8070131Axel ThybeckH12 (17)2 170 m11:09
2065304Bengt WisénÖppen motion 7 (67)3 330 m11:15:13
42234Gillman GunnarÖppen motion 5 (41)2 780 m11:22:23
435837Oliver ArnessonH12 (17)2 170 m11:25
352082Arnesson HannaÖppen motion 5 (41)2 780 m11:26:17
263315Arnesson FredrikÖppen motion 8 (42)4 600 m11:42:17
2077378Lage JonssonH60 (15)3 510 m11:46
8080805Lovisa ThybeckD12 (15)2 170 m11:59
2065337Sofia CarlssonD40 (7)3 560 m12:41
25021Ethel NordD75 (6)1 900 m12:48
2065338Asta SjöbergD75 (6)1 900 m12:54

Linköpings OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
5202065391Elisabeth AhlgrenD21 (26)3 900 m11:14

Lustens OK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
228752Sven-Ove SvenssonÖppen motion 5 (41)2 780 m10:48:46
610407Björn EngströmH55 (19)3 510 m11:02
353554Anders OlssonÖppen motion 8 (42)4 600 m11:20:59
714643Lennart MattssonH75 (17)2 920 m11:29
44433Mariann NilssonD75 (6)1 900 m12:50

Långhundra IF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2649980107Waldemar AnderssonH21 (58)4 600 m12:34

Malungs OK Skogsmårdarna

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
27481Sven NilssonH75 (17)2 920 m11:15
27457Janne JanssonH75 (17)2 920 m11:31
7206802Ronnie ErikssonH60 (15)3 510 m11:52
7002122Lars HarkmanH60 (15)3 510 m12:02
782009Håkan ErikssonH45 (13)4 190 m12:56

Mariestads FK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
15042Monica LööfÖppen motion 5 (41)2 780 m11:11:48
15023Håkan LööfH65 (15)3 200 m11:23
409320Maria SkogsbergD55 (13)3 070 m12:30

Notodden OL

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
920209Ole Christian JohnsenH55 (19)3 510 m11:24
640427Malin WästlundD55 (13)3 070 m12:12

Nyköpings OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
193930901Marcus BerggrenH21 (58)4 600 m11:28

Odal OL

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
682224Henrik Åserud SørensenH20 (3)3 900 m12:09
8652904Sondre SkytterenH20 (3)3 900 m12:13
8085779Martin SkytterenÖppen motion 7 (67)3 330 m12:39:20
452747Emil SkytterenH16 Kort (1)2 780 m12:40

OK Alferna

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
18463Kjell LarssonH75 (17)2 920 m11:19

OK Amne

9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
245051Ola HoltbringÖppen motion 8 (42)4 600 m11:02:10
2107550Ekgoshin MishaU1 (17)1 460 m11:07:19
231152Ekgoshin NataliaÖppen motion 1 (11)2 020 m11:10:59
715250Reits HallH75 (17)2 920 m11:11
15248Stig BengtssonH75 (17)2 920 m11:27
15261Bengtåke AnderssonH70 (11)2 920 m11:39
448599Anette TolonenÖppen motion 3 (20)2 170 m12:22:17
448593Mika TolonenH45 (13)4 190 m12:50
15253Marina WästlundD75 (6)1 900 m12:56

OK Djerf

20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
600218Frida JohanssonÖppen motion 7 (67)3 330 m10:16:19
229545Cecilia WinqvistÖppen motion 3 (20)2 170 m10:41:33
435793Robin PerssonU2 (22)2 020 m11:05:39
8080524Linus Bodin-LiliegrenH12 (17)2 170 m11:13
8100605Lucas Bodin LiliegrenH10 (12)2 020 m11:14
7509146Lin PelanderU2 (22)2 020 m11:20:24
340608Gustavsson HannaInskolning (17)1 460 m11:20:33
42204Lindkvist IsakInskolning (17)1 460 m11:21:42
16908Henriksson MatildaU2 (22)2 020 m11:26:35
9436047Edvard PelanderH12 (17)2 170 m11:29
2112314Karin LundbladÖppen motion 3 (20)2 170 m11:37:04
550803Arvid JohanssonH14 (16)2 780 m11:42
1470580Kallbäck ChrstyÖppen motion 3 (20)2 170 m11:48:44
2106178Joline PetriD12 (15)2 170 m11:49
227210Anna JanssonÖppen motion 5 (41)2 780 m12:01:20
2104126Emma LiliegrenÖppen motion 5 (41)2 780 m12:03:19
727106Amanda JanssonÖppen motion 5 (41)2 780 m12:04:09
9030418Emma WahlströmD16 (10)3 200 m12:25
436046Ellen PelanderD16 (10)3 200 m12:33
253877Alexander JanssonH16 (10)3 200 m12:41

OK Fryksdalen

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
46901Paavo YlikiiskiläH65 (15)3 200 m11:15
46903Karin JanssonD65 (10)2 360 m12:15
46915Bo GunnarssonH80 (8)2 360 m12:31

OK Hammaren

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
351608Johansson KalleÖppen motion 8 (42)4 600 m11:12:07
341515Johansson KarinÖppen motion 8 (42)4 600 m11:13:24

OK Hedströmmen

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2135798Ragnar ErikssonH75 (17)2 920 m11:09

OK Hierne

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
25232Christer HoltH75 (17)2 920 m11:23

OK Järnbärarna

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2095421Ove JohanssonH75 (17)2 920 m11:13
2095424Hjalmar NordquistH80 (8)2 360 m12:39

OK Klyftamo

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
19291Anna-Karin RybergD45 (14)3 200 m11:47
7660501Claes-Håkan SvenssonÖppen motion 8 (42)4 600 m12:42:20
7010208Irma SvenssonD18 (6)3 750 m12:51

OK Letstigen

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
17012Samuel ErikssonÖppen motion 1 (11)2 020 m10:36:43
2112232Tjäder LovisU2 (22)2 020 m10:49:14
2112243Färnefors-Tjäder KianU2 (22)2 020 m10:49:18
2112224Anna SjömanÖppen motion 5 (41)2 780 m10:50:19
2112210Bergström NilsU2 (22)2 020 m10:51:16
353033Lisa Dömstedt DalénÖppen motion 7 (67)3 330 m11:14:21
2112248Joakim BergströmÖppen motion 8 (42)4 600 m12:12:46

OK Linné

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2088404Sigrid Gillman WikstrandU2 (22)2 020 m11:22:12
450662Anna GillmanÖppen motion 8 (42)4 600 m11:22:14
2088405Märta Gillman WikstrandD10 (5)2 020 m11:40
9488784Tor NylundH14 (16)2 780 m11:52

OK Milan

29 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
306595Eva KorkeakoskiÖppen motion 3 (20)2 170 m10:29:10
7870118Susanne ErikssonÖppen motion 7 (67)3 330 m10:29:37
42862Annette HalvorsenÖppen motion 5 (41)2 780 m10:36:53
208317Bengt StarkÖppen motion 5 (41)2 780 m10:37:06
27363Tom KorkeakoskiÖppen motion 8 (42)4 600 m10:40:55
42982Jessica KorkeakoskiÖppen motion 7 (67)3 330 m10:52:49
16028Jörgen HolmströmÖppen motion 7 (67)3 330 m10:54:08
16027Inga HolmströmÖppen motion 7 (67)3 330 m10:57:18
340983Hans LibergÖppen motion 8 (42)4 600 m10:58:32
51327364Therese KorkeakoskiD21 (26)3 900 m11:00
9530822Lars ÖstlinH65 (15)3 200 m11:01
402940Catrine StoltÖppen motion 5 (41)2 780 m11:03:25
246045Håkan LibergÖppen motion 8 (42)4 600 m11:03:55
1196009Jan-Åke Stolt KarlssonÖppen motion 7 (67)3 330 m11:09:35
1399757Åke MossbergH65 (15)3 200 m11:11
2075499Stefan ÖbergH65 (15)3 200 m11:21
5369890206Lisa WesterbergD21 (26)3 900 m11:24
42887Ulrika SanderD45 (14)3 200 m11:39
42867Ida SanderÖppen motion 5 (41)2 780 m11:39:52
550888706Marika LindahlD21 (26)3 900 m11:46
2075443Ingela PetterssonÖppen motion 7 (67)3 330 m11:49:00
2199102012Per EklöfH21 (58)4 600 m11:56
245975Niklas SanderH50 (15)3 560 m11:57
302608Cecilia ErikssonÖppen motion 1 (11)2 020 m12:05:09
2058769Anton ErikssonÖppen motion 7 (67)3 330 m12:06:16
8627850Anders ErikssonÖppen motion 7 (67)3 330 m12:10:26
2058768Carolina ErikssonÖppen motion 7 (67)3 330 m12:10:27
9802150Sanna SanderD16 (10)3 200 m12:19
246029Ing-Marie LindahlD55 (13)3 070 m12:32

OK Orinto

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
701214Magnus HomannH45 (13)4 190 m12:42

OK Ravinen

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
12656Junlen CarlInskolning (17)1 460 m10:44:18
2121908Max JunlénU2 (22)2 020 m11:00:39
9201461Hugo NyströmH10 (12)2 020 m11:04
2123463Leo JunlénH10 (12)2 020 m11:22
239682286Mikael NyströmH21 (58)4 600 m12:22
7978214Sanna-Kaisa NyströmD40 (7)3 560 m12:37

OK Roslagen

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
246733Sivert SöderbärgH80 (8)2 360 m12:29

OK Roxen

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1798121314Jonas AnderssonH21 (58)4 600 m11:08
5339010211Tove PetterssonD21 (26)3 900 m11:18
5399980908Emma PetterssonD21 (26)3 900 m11:30
344010Susanne PetterssonD50 (4)3 070 m12:42

OK Tisaren

34 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
306517Laila HallménÖppen motion 8 (42)4 600 m10:42:50
216496Torbjörn AndrénÖppen motion 7 (67)3 330 m10:51:00
839336Hanna AndrénÖppen motion 7 (67)3 330 m10:55:08
41714Per-Erik AndrénÖppen motion 7 (67)3 330 m10:58:23
9102152Isak LarssonH12 (17)2 170 m10:59
2131909Evert JohanssonH65 (15)3 200 m11:07
1869102711Mykyta ZviahinH21 (58)4 600 m11:14
7630512Nils AronssonH55 (19)3 510 m11:14
9441213Lennart LundhÖppen motion 7 (67)3 330 m11:20:08
535822119Lovisa PerssonD21 (26)3 900 m11:22
192941227Oskar AndrénH21 (58)4 600 m11:26
8110118Oskar PihelU2 (22)2 020 m11:27:01
7900106Josefin AronssonÖppen motion 8 (42)4 600 m11:32:57
940801Niklas GustafssonÖppen motion 8 (42)4 600 m11:35:22
880418Jonatan AronssonÖppen motion 8 (42)4 600 m11:35:27
1989701223Tomas HallménH21 (58)4 600 m11:38
8080703Lovisa PihelD12 (15)2 170 m11:41
216427Henrik ToressonÖppen motion 8 (42)4 600 m11:41:03
2115554Leif ToressonÖppen motion 7 (67)3 330 m11:41:05
8110119Alfred PihelU2 (22)2 020 m11:41:59
5487950523Ellinor ErikssonD21 (26)3 900 m11:42
51240Lennart GustafssonÖppen motion 7 (67)3 330 m11:43:40
216940226Erik LindgrenH21 (58)4 600 m11:50
2065397Bengt Åke HolgerssonH70 (11)2 920 m11:51
1060520Robin HelmerssonH14 (16)2 780 m11:58
225741130Magnus PerssonH21 (58)4 600 m12:02
235502902Mikael PihelH21 (58)4 600 m12:14
2609730625Dan LarssonH21 (58)4 600 m12:26
2667880418Johan AronssonH21 (58)4 600 m12:38
1040821Noel HelmerssonH16 (10)3 200 m12:39
9990531Anna HallménD20 (3)3 560 m12:43
17306Barbro IsakssonD60 (3)2 360 m12:45
5111007668Viacheslav MatiashH21 (58)4 600 m12:48
9041027Emil LarssonH16 (10)3 200 m12:55

OK Tylöskog

11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
264856James Jiohn ForsbergU1 (17)1 460 m10:41:03
234917Anna-Maria IsraelssonÖppen motion 7 (67)3 330 m10:59:55
234625Robert ForsbergÖppen motion 7 (67)3 330 m11:13:30
610309Jonas KarlssonH55 (19)3 510 m11:16
9561016Åke AlgotssonÖppen motion 7 (67)3 330 m11:20:12
9410906Stig IsraelssonH75 (17)2 920 m11:25
229923Monika AlgotssonÖppen motion 5 (41)2 780 m11:26:19
9600410Bo GustafssonH55 (19)3 510 m11:32
616469Axel GustafssonH12 Kort (1)2 020 m11:34
264869Ingvar HalldinH70 (11)2 920 m11:35
9640109Anna-Birgitta GustafssonD55 (13)3 070 m12:20

OK Tyr

75 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7570103Åke KappelÖppen motion 7 (67)3 330 m10:39:19
1170465Eva KappelÖppen motion 7 (67)3 330 m10:43:28
1409420Andrey AbadzhievÖppen motion 8 (42)4 600 m10:44:29
8468977Sören AnderssonÖppen motion 3 (20)2 170 m10:46:10
669452671Anders HedqvistH21 (58)4 600 m10:58
1751974107Jörgen GranefeltH21 (58)4 600 m11:00
302269Johanna Holtet-LindbergÖppen motion 5 (41)2 780 m11:02:42
8081118Malte GranefeltH12 (17)2 170 m11:03
5152013414Zlatimira AbadzhievaD21 (26)3 900 m11:04
560312Sixten WestlundH55 (19)3 510 m11:04
1811800Sverre WikströmÖppen motion 8 (42)4 600 m11:06:34
8069788Lottie LindÖppen motion 8 (42)4 600 m11:10:22
8070525Ivar WikströmH12 (17)2 170 m11:11
260632Per HögkvistH55 (19)3 510 m11:12
7081118Olle GranefeltH10 (12)2 020 m11:16
353857Daniel DjuvfeltÖppen motion 8 (42)4 600 m11:17:28
1080227Fabian WästlundÖppen motion 3 (20)2 170 m11:17:42
981205Sandra HaneÖppen motion 7 (67)3 330 m11:18:05
7087052Johannes IsakssonH12 (17)2 170 m11:19
5341485800Stina GranefeltD21 (26)3 900 m11:20
611121Thomas HollowellH55 (19)3 510 m11:20
2109263Vincent LjungbergU2 (22)2 020 m11:20:54
436129Anette WästlundÖppen motion 7 (67)3 330 m11:21:52
191970302Marcus BeckiusH21 (58)4 600 m11:24
1560243Alrik WikströmH10 (12)2 020 m11:24
2119807Albin RansjöH12 (17)2 170 m11:27
5381771123Malin JonssonD21 (26)3 900 m11:28
260628Lars AnderssonH55 (19)3 510 m11:28
9631369Anna HaneD45 (14)3 200 m11:29
1080509Malin NilssonD12 Kort (2)2 020 m11:30
9600322Leif SandahlH55 (19)3 510 m11:36
5468050125Johanna KindlundD21 (26)3 900 m11:38
2107579Izabella LjungbergD12 (15)2 170 m11:39
260614Isak ForsgrenU2 (22)2 020 m11:42:36
8070301Tilda KindlundD12 (15)2 170 m11:47
215700419Henric BrohedeH21 (58)4 600 m11:48
8060708Anton JonssonH14 (16)2 780 m11:48
1972326Linn NilssonD45 (14)3 200 m11:49
342555Kirsty Mc IntyreÖppen motion 7 (67)3 330 m11:52:45
8060905Felix LindH14 (16)2 780 m11:54
1411390Tuva HenricssonD12 (15)2 170 m11:55
260736Leif SalinH70 (11)2 920 m11:55
441290Johan HenricssonÖppen motion 8 (42)4 600 m11:57:00
2065324Mikael AlfredssonÖppen motion 8 (42)4 600 m11:58:12
2248050731Sören KindlundH21 (58)4 600 m12:00
8060412Adam StråleH14 (16)2 780 m12:00
9201633Wilma JonssonD12 (15)2 170 m12:01
9030802Anders HaneH50 (15)3 560 m12:01
8220270Sara Storm-AnderssonD14 Kort (2)2 170 m12:03
7064934Albin IsakssonH14 (16)2 780 m12:06
260606Monica DjurbergD65 (10)2 360 m12:07
611126Tone HollowellD55 (13)3 070 m12:10
260659Colin Mc IntyreÖppen motion 7 (67)3 330 m12:11:09
230830817Anders Holtet-LindbergH21 (58)4 600 m12:12
1051011Linus NilssonH14 (16)2 780 m12:12
260629Catarina HögkvistD55 (13)3 070 m12:16
8050263Örjan BeckiusH50 (15)3 560 m12:17
208897Eva TrangiusD65 (10)2 360 m12:17
8050519Milla ForkéusD14 (11)2 780 m12:18
610926Anna Weckner WestlundD55 (13)3 070 m12:22
240721030David WästlundH21 (58)4 600 m12:24
7050331Julia ForsgrenD14 (11)2 780 m12:26
260626Ann-Sofie HultsvedD55 (13)3 070 m12:28
8441291Amanda AlfredssonD16 (10)3 200 m12:31
1791023Angelica WikströmD40 (7)3 560 m12:33
8150051Emma AlfredssonD14 (11)2 780 m12:34
2658010326Mattias HaneH21 (58)4 600 m12:36
8048007Cornelia KindlundD16 (10)3 200 m12:37
8373530Mats VesterbergH45 (13)4 190 m12:40
661024Erik ForsgrenÖppen motion 8 (42)4 600 m12:40:09
8404048Fredrik HaneH16 (10)3 200 m12:47
260611Karin Creutzer BlomgrenD70 (3)2 360 m12:49
260641Magnus StråleH35 (5)4 600 m12:54
37947Martin LjungbergH35 (5)4 600 m12:58
1773590Pertti PalokangasÖppen motion 5 (41)2 780 m

OK Älgen

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
540323Hans PerssonH75 (17)2 920 m11:07
8447271Oskar ErikssonÖppen motion 7 (67)3 330 m11:34:31
445345Åke GustavssonH70 (11)2 920 m11:37
1998110110Erik ErikssonH21 (58)4 600 m11:40
423447Torbjörn JohanssonÖppen motion 7 (67)3 330 m11:54:08
230571Mats LiljaH50 (15)3 560 m12:07
970088Stefan ErikssonH50 (15)3 560 m12:23

Raumar Orientering

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
5189115578Linda EngenD21 (26)3 900 m11:10
9402901Knut EngenH60 (15)3 510 m12:06
9560074Ida EngenD55 (13)3 070 m12:14

Rehns BK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1778208230Patrik BlomH21 (58)4 600 m11:04

Ronneby OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
591016Ingemar MånssonH60 (15)3 510 m11:58

Skarpnäcks OL

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
33504Monika LarssonD60 (3)2 360 m11:00
600600Jörgen BatzH55 (19)3 510 m11:26

Skattkärrs SOK

17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
780211Alva RööhsU2 (22)2 020 m10:39:12
1240413Edvin JohannesdalU1 (17)1 460 m11:17:13
710008Tindra BlomkvistD12 Kort (2)2 020 m11:32
711005Anna-Karin MattssonD45 (14)3 200 m11:35
8221207Lea JohannesdalD12 (15)2 170 m11:37
1060224Alfred NybergH14 (16)2 780 m11:50
1080522Ella NybergD12 (15)2 170 m11:53
1830402Jenny NybergD35 (6)3 900 m11:57
1080481Anna JohannesdahlÖppen motion 5 (41)2 780 m12:03:08
670528Håkan BlomkvistH50 (15)3 560 m12:25
8244244Lina RööhsD40 (7)3 560 m12:29
8330304Arvo HyvönenH80 (8)2 360 m12:33
701016Felicia RööhsD14 (11)2 780 m12:36
36178Nils JanssonH80 (8)2 360 m12:41
8245245Mikael RööhsH45 (13)4 190 m12:44
8185657Elin BlomkvistD20 (3)3 560 m12:45
1810706Mikael NybergH35 (5)4 600 m12:56

Snättringe SK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9555560Per WolgastÖppen motion 7 (67)3 330 m11:30:16

SOK Viljan

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
340638Ella FarebohU2 (22)2 020 m11:04:38
340617Folke FahrebohÖppen motion 1 (11)2 020 m11:05:42

Stora Tuna OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
220910326Mikael AnderssonH21 (58)4 600 m11:58
270950214William PommerH21 (58)4 600 m12:46

Sundbybergs IK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7777004Göran JonssonH50 (15)3 560 m12:09
7773000Vilde Jonsson WoldD18 (6)3 750 m12:53

Sävedalens AIK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
5162060847Anna BrodinD21 (26)3 900 m11:06

Södertälje-Nykvarn OF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2268009501Johan Ek-LarssonH21 (58)4 600 m12:04

Tibro OK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2095296Molly IvarssonU2 (22)2 020 m10:33:34
11875JOACIM AhnheimH55 (19)3 510 m11:22
2132133Arvid IvarssonInskolning (17)1 460 m11:26:22
14009Per IvarssonÖppen motion 7 (67)3 330 m11:27:05
29885Pär-Magnus BjurekH45 (13)4 190 m12:48

Täby OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2065330Patrik AhlgrenH55 (19)3 510 m11:08
450622Annica AhlgrenÖppen motion 5 (41)2 780 m11:12:47
1871559551David KlemanH21 (58)4 600 m11:16

Umeå OK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
5148071421Charlotte KungD21 (26)3 900 m11:02
1240663Hugo RydbergU2 (22)2 020 m11:11:18
5371401347Cecilia RydbergD21 (26)3 900 m11:26
1951401368Johan RydbergH21 (58)4 600 m11:32
1157923Saga RydbergD14 (11)2 780 m12:22

Valbo AIF

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1580612Mona ÅkermanÖppen motion 7 (67)3 330 m11:35:40
651105Lars KarlssonH50 (15)3 560 m12:11

Västerbergslagens OL

9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
37449Anna-Lena AnderssonÖppen motion 7 (67)3 330 m11:17:34
343943Ella SandD12 (15)2 170 m11:45
7879371Mats WallmanH60 (15)3 510 m11:54
7789755Olle WallmanH14 (16)2 780 m12:10
9000529Alva RyttherÖppen motion 5 (41)2 780 m12:21:38
7208377Alma WallmanD16 (10)3 200 m12:23
9623711Helena WallmanD40 (7)3 560 m12:35
7650601Anna-Karin RyttherD50 (4)3 070 m12:44
7208376Alma SandD18 (6)3 750 m12:59

Västvärmlands OK

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
449176Doverhög JoelU2 (22)2 020 m10:53:08
449167Doverhög OscarU1 (17)1 460 m11:00:58
8047971Maria DåverhögD45 (14)3 200 m11:45
8037839Kristin JohanssonD45 (14)3 200 m11:55
8628700Anders JohanssonH50 (15)3 560 m12:03
449155Fredrik KarlssonÖppen motion 8 (42)4 600 m12:23:30

Åmåls OK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1061051Emil HellströmU2 (22)2 020 m10:31:16
1975072Kristina HellströmÖppen motion 8 (42)4 600 m10:33:24
1978070Magnus HellströmÖppen motion 8 (42)4 600 m11:23:05
2093689Emma HellströmD10 (5)2 020 m11:44
2093683Emilie HellströmD12 (15)2 170 m11:57

Åre OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1401352Öhlin SofieÖppen motion 5 (41)2 780 m10:52:09
176600002Andreas KarlssonH21 (58)4 600 m11:02

Østmarka OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
7570355Andreas RambergÖppen motion 7 (67)3 330 m11:22:27
7797700Inge RambergÖppen motion 7 (67)3 330 m11:28:17

Annonser