Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Vårracet, dag 1, lång

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Vårracet, dag 1, lång
Arrangörsorganisation: OK Orion
Datum: lördag 31 mars 2018

D21

6 950 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1901019Jenny BjörkÖrkelljunga FK11:00
870317Maria ArvidssonKalmar OK11:02
820203Lina BergmanOK Skogsfalken11:04
8483848Louise LundgrenVäxjö OK11:06
9201726Fanny SundbladEksjö SOK11:08
980213Sophia BjörnlingerIK Hakarpspojkarna11:10
822119Lovisa PerssonOK Tisaren11:12
919396Elna ForsbergIK Hakarpspojkarna11:14
920406Anna ArvidssonKalmar OK11:16
551081Sara KindlundOK Tranan11:18
2065751Kersti KärnerOK Kobras11:20
8487432Gabriella S BerganderEksjö SOK11:22
877877Frida JunegardTullinge SK11:24
870601Sara EskilssonAlfta-Ösa OK11:26
9930428Maria JohanssonTorsås OK11:28
961220Moa PetterssonGöteborg-Majorna OK11:30
812238Rebecka OlssonOK Linné11:32
519281Sanna FastEksjö SOK11:34
2048230Eva ÖhlundIK Hakarpspojkarna11:36

H21

9 680 m, 31 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
910924Anton SjökvistStora Tuna OK11:00
961169Sven EngströmLinköpings OK11:02
9840913Henrik TengvallBoxholm-Mjölby OL11:04
8171215Daniel AttåsOK Tisaren11:06
930901Marcus BerggrenNyköpings OK11:08
8212122Erik LennartssonSOK Viljan11:10
970113Alexander WiklundFinspångs SOK11:12
860306David RunemalmNybro OK11:14
884421Fredrik JohanssonBredaryds SOK11:16
931302Anton ForsbergStora Tuna OK11:18
940902Simon LundinFinspångs SOK11:20
1007048Denys ShcherbakovRonneby OK11:22
880413Björn HellrupOK Pan-Kristianstad11:24
970502Lucas SundbladEksjö SOK11:26
910217Niklas OlssonLinköpings OK11:28
551116Heino OllinSävedalens AIK11:30
9890227Halvor Eid NielsenÄrla IF11:32
730717Torstein HoleNydalens Skiklub11:34
1090516Björn AnderssonKarlskrona SOK11:36
942310Fredrik WennermarkSävedalens AIK11:38
253951Joakim AndénSödertälje-Nykvarn OF11:40
8000303Olle KaleredStora Tuna OK11:42
970702Rasmus ArfwedsonGöteborg-Majorna OK11:44
7880418Johan AronssonOK Tisaren11:46
820900Isak BergmanOK Skogsfalken11:48
9930812Oscar BjörckJärla Orientering11:50
9202063Leon HanssonVisborgs OK11:52
1444006Joao Pedro JaberKarlskrona SOK11:54
7961231Arne LindströmTorsås OK11:56
890112Viktor SilvemarkÄrla IF11:58
9980705Henrik JohannessonStora Tuna OK12:00

D20

6 070 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
991212Ronja JungåkerOK Kåre11:40
992121Alice Svensson FinndahlIK Hakarpspojkarna11:42

H20

7 980 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2059757Ondrej HlavacÄrla IF11:17
9680535Hugo DalhammerOK Roxen11:19
7981025Fritjof AxelssonFK Göingarna11:21
990911Hugo LillieströmOK Roxen11:23
8383407Lukas LundgrenVäxjö OK11:25

D18

4 910 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
961860Hilda AxelssonFK Göingarna11:39
670428Wilma BerganderEksjö SOK11:41
810515Alma Holmqvist JohanssonIK Hakarpspojkarna11:43
8010616Alicia LundgrenVäxjö OK11:45
9001018Ella SjöbergTullinge SK11:47
9812368Hanna JohannessonRonneby OK11:49
848888Maja PorleVäxjö OK11:51
8656599Jana PeterovaFinspångs SOK11:53

H18

6 920 m, 23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8200121Joar HertinIK Hakarpspojkarna11:00
2101805Edvin StrandbergKalmar OK11:02
8656613Ondrej VolakFinspångs SOK11:04
7000611Gustav RuneforsVäxjö OK11:06
770212Gunnar EngströmLinköpings OK11:08
9091337Axel OlssonIF Hagen11:10
246071Simon SvahnEksjö SOK11:12
9010601Albin KronkvistÖrkelljunga FK11:14
2088520Adrian SkobeKalmar OK11:16
9010107Hugo SetthagenOK Tranan11:18
8010821Simon GiselssonRonneby OK11:20
7100028Simon FreylandEksjö SOK11:22
8656620Martin RoudnyFinspångs SOK11:24
8010628Albin FalkNyköpings OK11:26
8011021Emil ÖhlundIK Hakarpspojkarna11:28
8000417Oscar ModigOK Pan-Kristianstad11:30
8010211Viktor WaernqvistNAIS Orienteringsklubb11:32
9000707Isac EricssonVäxjö OK11:34
8640282Jonas WepferKarlskrona SOK11:36
8656619Jan RusinFinspångs SOK11:38
931227Algot NajvikOK Pan-Kristianstad11:40
7543288Albin TollOK Njudung11:42
430171Oskar SvahnEksjö SOK11:44

D16

4 700 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8030629Ida WaernqvistNAIS Orienteringsklubb11:25
9020829Hanna RingRonneby OK11:27
1426461Filippa SöderbergKalmar OK11:29
930108Evelina Svensson FinndahlIK Hakarpspojkarna11:31
1060302Klara AnderssonOK Orion11:33
9021228Embla CinthioSkåneslättens OL11:35
1399951Dorota ŠmelíkováKarlskrona SOK11:37
1030329Ida EskilssonIK Hakarpspojkarna11:39
2083990Tuva LövdahlSOK Viljan11:41
9021008Alma GustafssonSOK Aneby11:43
9030110Ella SöderbergOK Skogsfalken11:45
1020927Hilda Holmqvist JohanssonIK Hakarpspojkarna11:47
9030623Tove SjöbergTullinge SK11:49
2062074Amanda SvenssonOK Orion11:51
452308Ellen OlovssonGamleby OK11:53

H16

5 280 m, 25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7071723Jakob WilhelmssonKarlskrona SOK11:01
8020625Emil AxelssonLerums SOK11:03
8448722Fabian ValleriusGamleby OK11:05
9020812Simon FogelströmTorsås OK11:07
2065300Erik OscarssonOK Orion11:09
8021109Aron ÖstangårdGamleby OK11:11
7021219Arvid KronmarKarlskrona SOK11:13
9130829Agust KronkvistÖrkelljunga FK11:15
8021021Isak HagbergKalmar OK11:17
9030219Hugo LarssonKarlskrona SOK11:19
9020609Philip ForngrenTäby OK11:21
439618Olle KallerbäckVäxjö OK11:23
1396453Mattias ÖhlundIK Hakarpspojkarna11:25
9085619Hugo EricssonVäxjö OK11:27
344548Fabian AnderssonRonneby OK11:29
7474111Anton TörnqvistKarlskrona SOK11:31
448444Oscar HultgrenOK Njudung11:33
9116257Viktor GunnarssonIK Hakarpspojkarna11:35
2027218Frantisek SvetnickyKarlskrona SOK11:37
8030306Isak LiljeholmGamleby OK11:39
7020313Maxim OmelchenkoKarlskrona SOK11:41
9030929Edvin HellstenNyköpings OK11:43
8130416Filip HåkanssonOK Orion11:45
8030901Edvin SelinFK Göingarna11:47
2107428Hugo UnossonKalmar OK11:49

D16 Kort

4 110 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2115463Clara HöglindIFK Enskede11:35

H16 Kort

4 040 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2109211Oleksii ZhelobkovKarlskrona SOK11:01

D14

4 110 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8040601Tove ValleriusGamleby OK11:01
2057315Vilma EngströmOK Orion11:03
1050824Emma ZettervallKarlskrona SOK11:05
1453214Anja SvenssonGamleby OK11:07
9619427Ellen TollOK Njudung11:09
1411411Sandra WiduchKarlskrona SOK11:11
2059968Hanna StalebrantGamleby OK11:13
8050305Maja AxelssonLerums SOK11:15
9050409Hedda SvenssonOK Orion11:17
26016Klara JunegardTullinge SK11:19
8050913Tuva SelinFK Göingarna11:21
7050326Tuva ÖstangårdGamleby OK11:23
2109204Alma SvennerudKarlskrona SOK11:25
8040501Lisa SwartzOK Orion11:27
8040629Hanna ÖbergGamleby OK11:29
2049221Hedda Kärner GroossAllerød OK11:31

H14

4 040 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7050627Isak EskilssonIK Hakarpspojkarna11:05
1041209Melker LarssonOK Orion11:07
8420033Emil AlbinssonOK Skogsfalken11:09
8001001Svante SelinFK Göingarna11:11
253709Erik JönssonStigmännen Karlshamns OK11:13
8050420Axel BrattOK Orion11:15
1504169Adrian SjödinIK Hakarpspojkarna11:17
2119984Ville LundgrenKalmar OK11:19
9005102Oskar ErikssonRonneby OK11:21
8040829Hugo CedervallÖrkelljunga FK11:23
9202076Rasmus EjermarkTorsås OK11:25
1396641Kalle ÖhlundIK Hakarpspojkarna11:27
9040312Linus VernströmRonneby OK11:29
8262490Nils SwartzOK Orion11:31
1050708Joel Svensson FinndahlIK Hakarpspojkarna11:33
2088526Theo LövdahlSOK Viljan11:35
8100100Wilmer SelinFK Göingarna11:37
8001712Lukas HagbergKalmar OK11:39

D14 Kort

2 720 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1111005Agnes OlssonOK Skogsfalken11:04
354805Alexia WaldschmidtStigmännen Karlshamns OK11:06

H14 Kort

2 720 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2119982Hugo LundgrenKalmar OK11:00

D12

2 780 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2112445Tyra StalebrantGamleby OK11:00
2075318Frida LindénVäxjö OK11:02
18654Signe EskilssonIK Hakarpspojkarna11:04
451398Lova KronmarKarlskrona SOK11:06
9070724Matilda SöderbergOK Skogsfalken11:08
441095Molly WirefeldtNybro OK11:10
7060517Evanna JohanssonOK Njudung11:12
18700Sofia ÖhlundIK Hakarpspojkarna11:14
2075447Emma LindénVäxjö OK11:16
2074611Frida Kärner GroossAllerød OK11:18
2109207Märta SvennerudKarlskrona SOK11:20
1102206Elin SaleskogRonneby OK11:22
2057337Alva EngströmOK Orion11:24
8070101Elin AxelssonLerums SOK11:26
1071105Hannah JosefssonOK Skogsfalken11:28

H12

2 780 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7138777Måns SandahlIK Hakarpspojkarna11:32
364896Erik KindlundOK Tranan11:34
9061103Emil RingRonneby OK11:36
9060214Eddie KarlssonOK Vilse 8711:38
2062779Carl ÖbergGamleby OK11:40
1070314Olof OlssonOK Skogsfalken11:42
9060112Wille VernströmRonneby OK11:44
9071219Filip MyrénOK Orion11:46
2801115Vidar PihlGamleby OK11:48
444710Jakob OmelchenkoKarlskrona SOK11:50
433821Filip GummessonNybro OK11:52
2800744Nico MankonenKarlskrona SOK11:54
9070309Arvid ErikssonRonneby OK11:56
8170517Matti JohanssonOK Njudung11:58
8060515Hjalmar AxelssonFK Göingarna12:00

D12 Kort

2 120 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1401388Nanna SundelinOK Orion11:16

H12 Kort

2 120 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
205260Noah MulariOK Vilse 8711:10
1831006Hugo FlinkOK Orion11:12

H10

2 120 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1708209Olle SaleskogRonneby OK11:20
9090307Olof HertinIK Hakarpspojkarna11:22
7080525Elias KronmarKarlskrona SOK11:24
510616Alvin LundgrenVäxjö OK11:26
1090930Erik ZettervallKarlskrona SOK11:28
1080223Elias LindströmRonneby OK11:30

D40

4 910 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1399754Lotta EkbergÖrkelljunga FK11:27
26690Camilla SelinFK Göingarna11:29
1240373Kajsa BenattiSkåneslättens OL11:31
752112Emma DahlstedtKamrat och IF KIF11:33
770601Sarah LindströmRonneby OK11:35

H40

7 550 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8265224Richard OlovssonGamleby OK11:13
741018Henrik ModigOK Pan-Kristianstad11:15
2032383Jan Senior RusinFinspångs SOK11:17
797246Patrik GunnarssonBig Foot Orienteers11:19
740409Ingemar ErikssonRonneby OK11:21
781116Linus KajsajunttiKamrat och IF KIF11:23
263560Jesper GroossAllerød OK11:25
999555Gustav NäsmanHaninge SOK11:27
24753Mikael GummessonNybro OK11:29
667220Ulrik KarlssonMotala AIF OL11:31
9200677Petter ValleriusGamleby OK11:33
9101727Johan SanderSkåneslättens OL11:35
781005Daniel MillbournOK Skogsfalken11:37
9740821Henrik FlordalKatrineholms OK11:39

D45

4 700 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
46975Jessica SjöbergTullinge SK11:01
9690301Josefine AlbinssonOK Skogsfalken11:03
710300Maria ModigOK Pan-Kristianstad11:05
28626Helena GunnarssonIK Hakarpspojkarna11:07
700413Sara ElfvingRonneby OK11:09
9690823Maria LillieströmOK Roxen11:11
9101405Marina JohanssonOK Njudung11:13
700123Tina JunegardTullinge SK11:15
8091269Annika EricssonVäxjö OK11:17
452364Susanne GranGamleby OK11:19
18683Åsa EskilssonIK Hakarpspojkarna11:21
717478Louise AxelssonFK Göingarna11:23

H45

6 830 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1972830Paul OlssonOK Skogsfalken11:26
691026Fridolf EskilssonIK Hakarpspojkarna11:28
8182834Heide PerssonAndrarums IF11:30
2088543Viktor SkobeKalmar OK11:32
2122018Jonny LagerströmRonneby OK11:34
452366Christer ÖbergGamleby OK11:36
9691211Magnus CinthioSkåneslättens OL11:38
2048217Bengt ÖhlundIK Hakarpspojkarna11:40
344550Magnus ThörnbladRonneby OK11:42
7210176Björn KarlssonKexholms SK11:44
721107Anders ArfwedsonFrölunda OL11:46
720731Tony LövdahlSOK Viljan11:48
9710611Mats KindlundOK Tranan11:50
710829Magnus LarssonKarlskrona SOK11:52
16277Anders SelinFK Göingarna11:54
449106Edo DrenthHelsingborgs SOK11:56
435968Stefan PeterssonKalmar OK11:58
9701003Jonas AxelssonLerums SOK12:00
720811Stefan SandahlIK Hakarpspojkarna12:02
46978Lars SjöbergTullinge SK12:04

D50

4 050 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7661106Karin FreylandSOK Aneby11:34
2093498Helena KarlssonNässjö OK11:36
504975Anna MalmqvistKalmar OK11:38
1399741Christina BjörkÖrkelljunga FK11:40
44710Ewa Edström ForsbergLånghundra IF11:42
7576777Gitte EngströmLinköpings OK11:44
815538Caroline LiljebjörnNybro OK11:46
9650327Karin ÖhlinSOK Aneby11:48
9680622Lotta BorgLinköpings OK11:50

H50

6 070 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
670702Anders LillieströmOK Roxen11:00
16966Stefan EngströmLinköpings OK11:02
681127Thomas NajvikOK Pan-Kristianstad11:04
24428Håkan JohanssonIK Hakarpspojkarna11:06
9670123Jonas PerssonTorsås OK11:08
777929Magnus PorleVäxjö OK11:10
449627Pierre DanielssonOK Skogsfalken11:12
208583Henric HöglindOK Pan-Kristianstad11:14
9609592Lennart SöderbergIK Hakarpspojkarna11:16
533000Anders DalhammerOK Roxen11:18
601337Conny ForsbergLånghundra IF11:20
10011Michael HertinIK Hakarpspojkarna11:22
7670129Thomas JohannessonRonneby OK11:24
641204Mats SöderbergKalmar OK11:26
672425Håkan AxelssonFK Göingarna11:28
7671026Tomas KarlssonKexholms SK11:30
342078Sven LundgrenVäxjö OK11:32
351061Magnus ForsbergOK Norrvirdarna11:34
670108Lars SvenssonIK Hakarpspojkarna11:36

D55

4 050 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
620228Britt-Marie BengtssonFK Åsen11:24
451996Ann ÖhlinStigmännen Karlshamns OK11:26
9600831Kerstin TjernlundOK Vilse 8711:28
600325Kristina JohanssonKalmar OK11:30

H55

5 280 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9610407Mats JönssonKorsnäs IF OK11:51
600812Thomas HenmyrOK Vilse 8711:53
450877Rikard BorgLinköpings OK11:55
600524Ove LernåKalmar OK11:57
505605Ulf JungstrandOK Skogsfalken11:59
33639Peder KarlssonRånäs OK12:01
620325Johnny NimvikFK Åsen12:03
262721Glen HåkanssonVäxjö OK12:05

D60

3 640 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1570402Birgitta NilssonStigmännen Karlshamns OK11:36
29647Lotta LinseforsLunds OK11:38

H60

4 910 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9090958Tore TjernlundOK Vilse 8711:01
2052786Lennart KalénSOK Viljan11:03
205058Ove ErikssonNyköpings OK11:05
9541208Jan JohanssonGamleby OK11:07
2059178Jan-Ola KarlssonOK Njudung11:09
18589Jan DanielssonKalmar OK11:11
16663Inge GötessonKarlskrona SOK11:13
7070600Bengt SchwartzOK Kolmården11:15
580812Arne KlintbergEksjö SOK11:17
7206337Adrie Van OpstalTorsås OK11:19
550812Per NilssonStigmännen Karlshamns OK11:21
7899999Roger ThörnOK Vilse 8711:23

D65

3 640 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9510605Lena SöderbergOK Skogsfalken11:24
21069Kristin JohanssonKarlskrona SOK11:26
9500520Margareta SvenssonOK Vilse 8711:28
507049Marie-Louise KarlssonNybro OK11:30
19571Bigge BengtssonStigmännen Karlshamns OK11:32

H65

4 460 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7520401Kenneth FagerKarlskrona SOK11:25
421736Roger BergvikVäxjö OK11:27
443441Anders GunnarssonSurahammars SOK11:29
8021216Lennart SmedenmarkRonneby OK11:31
9189469Hans SvensonSOK Viljan11:33
15223Nils-Arne HåkanssonStigmännen Karlshamns OK11:35
37605Bengt ElmerssonOK Norrvirdarna11:37
9025593Sven-Olof LarssonEmmaboda Verda OK11:39
10162Lars SvenssonOK Vilse 8711:41
26977Åke KarlssonAlvesta SOK11:43
8460264Leif CarlssonSOK Viljan11:45
2048741Tommy OlaussonSOK Aneby11:47
9525487Kalle LindqvistVäxjö OK11:49

D70

2 990 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
902980Marianne SellgrenSigtuna OK11:09
776222Ros-Mari KarlssonNybro OK11:11
9102779Ulla NilssonSOK Viljan11:13
727645Margareta LarssonOK Njudung11:15
1572001Gun-Britt FranssonEmmaboda Verda OK11:17
9002070Lisbeth KarlssonVaggeryds SOK11:19

H70

4 050 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9450325Stefan G LarssonOK Njudung11:00
449535Anders SellgrenSigtuna OK11:02
16659Tommy OlssonKarlskrona SOK11:04
15704Kent EkdahlEmmaboda Verda OK11:06
10711Lars-Gunnar BengtssonStigmännen Karlshamns OK11:08
17579Folke RingbergLessebo OK11:10
9460113Roland NilssonSOK Viljan11:12
914074Lars-Åke ÅbergKalmar OK11:14
7451005Ingvar PerssonFK Åsen11:16
8470220Jörgen FranssonEmmaboda Verda OK11:18
7461009Leif IngemarssonKarlskrona SOK11:20

H75

3 640 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2050912Kjell MånssonKarlskrona SOK11:10
341095Stig KarlssonTorsås OK11:12
17565Stig KarlssonLessebo OK11:14
11800Göran AnderssonStigmännen Karlshamns OK11:16
17587Kurt BergstrandLessebo OK11:18
1396333Leif LindströmNybro OK11:20

H80

2 990 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2093390Inge ÅkessonStigmännen Karlshamns OK11:01
12373Rune BengtssonRonneby OK11:03
440714Roland EkelöfStigmännen Karlshamns OK11:05

Inskolning

2 060 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
354807Kimberly WaldschmidtStigmännen Karlshamns OK

U1

2 100 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
440935Astrid AnderssonOK Orion
354806Erik WaldschmidtStigmännen Karlshamns OK

U2

2 100 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2107565Arvidas GunnarssonBig Foot Orienteers
2107176Troj GunnarssonBig Foot Orienteers
Zeb MillbournOK Skogsfalken

Öppen motion 3

2 720 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2119586Petra  LundgrenKalmar OK

Öppen motion 7

3 330 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9650504Elisabet JannerRonneby OK
710331Karolina KarlssonNybro OK
38268Ida OlssonHagaby GoIF Örebro
7701006Henrik PeterssonNybro OK

Öppen motion 8

4 460 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1684407Sara EliassonKarlskrona SOK

Annonser