Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Tisdags-OL Vallersjön

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Tisdags-OL Vallersjön
Arrangörsorganisation: IF Hagen
Datum: tisdag 19 juni 2018

Långa

5 300 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jens NyströmIF Hagen06:04:14
Greger AhlenIF Hagen06:16:21
Ola LundhIF Hagen06:33:55
Sören WilhelmssonFalköpings AIK OK06:34:13
Alma WilhemssonFalköpings AIK OK06:39:16
Henrik BalaguéFalköpings AIK OK06:48:08
Alicia FribergIF Hagen06:59:42
Joachim FribergIF Hagen07:05:18
Kristina HöökOK Klyftamo07:09:56
Elsa SonessonFalköpings AIK OK07:16:48
Maria SahlénIF Hagen07:17:58
Thomas HjertFalköpings AIK OK07:25:21

Mellan

4 100 m, 27 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Håkan SanderiLVSK05:53:42
Jan AlbertssonIstrums SK06:09:07
Roger AnderssonOK P406:12:24
Åke WijkmarkIF Hagen06:15:38
Tommy RoosFalköpings AIK OK06:17:05
Lars BörjessonIstrums SK06:22:41
Linus AhlenIF Hagen06:23:01
Anders JonssonOK P406:24:34
Jonas EricssonVolvo06:31:33
Johan LindgrenIF Hagen06:39:40
Karin AnderssonIF Hagen06:40:47
Mikael BrodenOK P406:41:11
Fredrik ÖdénIstrum06:41:32
Hans-Gösta BernhardMariestads FK06:43:19
Erik GullbrandIF Hagen06:48:52
Marie OlssonTibro OK06:53:06
Monica AbrahamssonGudhems IF06:55:01
Arvid LarssonÖvriga06:56:40
Susanne OlssonGudhems IF06:58:21
Jan-Åke EmilssonGudhems IF07:00:06
Gunilla SterudIF Hagen07:02:10
Björn SterudIF Hagen07:03:25
Therese SvantessonOK Klyftamo07:08:09
Jan LindströmIK Wilske07:12:51
Niklas SahlénIF Hagen07:19:35
Peter SvenssonIK Gandvik07:24:30
Yngve GustavssonVolvo07:30:58

Korta

2 400 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Stefan OlssonIF Hagen05:56:48
Joakim AhnheimTibro OK05:58:56
Ann NyströmIF Hagen06:03:10
Jonny FlinkÖvrig06:06:41
Carina WallgrenIstrums SK06:09:53
Per BrattRonneby OK06:18:16
Inger WesterbergIF Hagen06:19:18
Emma AhlénIF Hagen06:20:56
Agnes JohanssonIF Hagen06:20:57
Elise JohanssonFalköpings AIK OK06:49:20
Thomas NyströmIF Hagen06:51:52
Helena SonessonFalköpings AIK OK07:18:29
Karin B AnderssonIF Hagen07:18:54
Carl-Otto WijkmarkIF Hagen07:19:43
Emma LarssonIF Hagen07:20:32
Hampus NyströmIF Hagen07:20:33
Ulrika GöhleIK Gandvik07:24:24

Lätta

1 700 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Angelina LydinRonneby OK06:18:20
Hugo GustavssonTibro OK06:54:13

Annonser