Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Laxträffen

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Laxträffen
Arrangörsorganisation: Falkenbergs OK
Datum: söndag 17 mars 2019

D21

7 250 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
303Louise BorgHalmstad OK10:04
Lovisa RingHalmstad OK10:06
304Veronica LindgrenOK Skogshjortarna10:10
305Lisa JohanssonOK Tranan10:16

H21

10 260 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
220Adam GeorgssonKarlskrona SOK10:08
221Fredrik AnderssonIF Rigor10:14
222Adrian VartiaOK Löftan10:20
223Viktor KarlssonIK Trenne Ullared10:26
224Joakim KaminskyGöteborg-Majorna OK10:32
225Loke AgmarkenHalmstad OK10:38
226Martin LammFrölunda OL10:44
227Mikael LöfvingTibro OK10:50
228Tim JohanssonFK Friskus-Varberg10:56
229Jacob VikströmTolered-Utby Ol-klubb11:02
230Filip WadstenMalungs OK Skogsmårdarna11:08
231Mattias NilssonÄrla IF11:14
232Nils Wallentin TärkHalmstad OK11:20

H21 Kort

8 440 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Martin FalkebyLjungskile FK11:09
Anton HemlinIK Uven11:12
Oscar WestHalmstad OK11:15
Johan GustafssonOK Nackhe11:18

D20

5 650 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Alice HultinOK Löftan10:02
Elise JosefssonOK Pan-Kristianstad10:10
Paulina JägstedtHalmstad OK10:14

H20

8 000 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jacob EnbergHalmstad OK09:59

H18

7 250 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Noah BechtelFK Friskus-Varberg10:01
Hugo JohanssonOK Reftele10:07
Ludvig CarlbomUlricehamns OK10:13

D16

5 120 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
307Emmy WallinFalkenbergs OK09:58
308Frida MouchardIF Hallby SOK10:19
309Maja GraadIF Rigor10:22
310Emma EliassonFK Friskus-Varberg10:25
311Eline EricssonFalkenbergs OK10:28
312Lisa ÅkessonMarkbygdens OK10:31
313Klara PerssonHalmstad OK10:34
314Marta TörnströmFK Friskus-Varberg10:37
315Ida BengtssonOK Alehof10:40
316Erika ÅkessonMarkbygdens OK10:43
317Stina AnderssonAnderstorps OK10:46
318Evelina GlänneskogTolered-Utby Ol-klubb10:49
319Elina ReinholdssonOK Alehof10:52
320Olivia LundstedtSjövalla FK10:55
321Maja KarmstigFK Friskus-Varberg10:58
322Thilda SeldénIF Rigor11:01

H16

5 650 m, 23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
158Edvin TolestamIF Rigor09:56
159Victor HanssonOK Löftan10:00
160Malte KristianssonHalmstad OK10:04
161Alfred ErdeliusIF Rigor10:08
162Jonathan RundqvistOK Nackhe10:12
163Isak BengtssonOK Löftan10:16
164Adam SkoglundUlricehamns OK10:20
165Emil JägstedtHalmstad OK10:24
166David MorénHjärnarps OL10:28
167Love PerssonMalmö OK10:32
168Gustav AnderssonOK Löftan10:36
169Axel BechtelFK Friskus-Varberg10:40
170David AlménVänersborgs SK10:44
171Lukas LarssonOK Skogshjortarna10:48
172Alfred HallqvistUlricehamns OK10:52
173Tobias JohanssonOK Löftan10:56
174Erik AlbinssonHjärnarps OL11:00
175Jakob MobergOK Löftan11:04
176Martin HanssonIF Rigor11:08
177Alex JohanssonFK Friskus-Varberg11:12
178Hugo ÅkerbergOK Löftan11:16
179Samuel BökeOK Skogshjortarna11:20
180Erik RexfeltFalkenbergs OK11:24

H16 Kort

3 990 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Albin JägstedtHalmstad OK10:53

D14

3 990 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
324Elsa MoqvistLerums SOK09:53
325Jenny SeverinssonFalkenbergs OK09:59
326Sophia BengtssonLaholms IF OK10:05
327Frida OdénFjärås AIK10:11
328Felicia AhlstrandFK Friskus-Varberg10:17
329Fanny HanssonFalkenbergs OK10:23
330Emy HjertströmFK Friskus-Varberg10:29
331Wilma ReinholdssonOK Alehof10:35
332Audrey HanssonFrölunda OL10:41
333Lovisa EliassonFK Friskus-Varberg10:47

H14

3 990 m, 25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
126Samuel DahlbergIK Trenne Ullared10:00
127Leon RybergFalkenbergs OK10:03
128Marcus LammFrölunda OL10:06
129Filip HanssonOK Löftan10:09
130Gustav LundqvistHalmstad OK10:12
131Noah TörngrenTolered-Utby Ol-klubb10:15
132Simon TolestamIF Rigor10:18
133Gustaf GusedFalkenbergs OK10:21
134Noah KrikströmHjärnarps OL10:24
135Simon CorneliussonOK Löftan10:27
136Simon HanssonIF Rigor10:30
137Adam SjööarvOK Nackhe10:33
138Arvid AlbinssonHjärnarps OL10:36
139Victor HörnquistAnderstorps OK10:39
140Emil SeldénIF Rigor10:42
141Otto LarssonOK Tranan10:45
142Oskar BlomOK Löftan10:48
143Oliver CarlidenHalmstad OK10:51
144Isak SkoglundUlricehamns OK10:54
145Edvin AlexanderssonIF Rigor10:57
146Otto NybergÖrkelljunga FK11:00
147Olle FlorénIF Rigor11:03
148Hjalmar FolkestadAnderstorps OK11:06
149Isak TörnströmFK Friskus-Varberg11:09
150Albin PaulssonOK Löftan11:12

D14 Kort

3 050 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Sandra Johansson SeguraGöteborg-Majorna OK10:02

D12

3 050 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Mira WallinFalkenbergs OK10:00
Emma PerssonHalmstad OK10:26
Lova JohanssonFK Friskus-Varberg10:30
Elin AnderssonOK Löftan10:34
Hilma TrofastJönköpings OK10:38
Julia LönnHalmstad OK10:42
Edith HolmstrandOK Landehof10:46
Elvira KarmstigFK Friskus-Varberg10:50
Agnes PaulssonOK Löftan10:54

H12

3 050 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Hugo TolestamIF Rigor10:04
Gustav RexOK Landehof10:08
Melker OlaussonFalkenbergs OK10:12
Arvid JohanssonFK Friskus-Varberg10:16
Andy GranforsIF Rigor10:20
Hugo CorneliussonOK Löftan10:24
Albin TörngrenTolered-Utby Ol-klubb10:28
William RönnFK Friskus-Varberg10:32
Johan GusedFalkenbergs OK10:36
Alvar AlexanderssonIF Rigor10:40
Jarvis HanssonFrölunda OL10:44
Vilmer AntonssonFK Friskus-Varberg10:48
Jacob RuderfeltIF Rigor10:56
Elliot JägstedtHalmstad OK11:00

D12 Kort

2 320 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elisa SvenssonFalkenbergs OK09:59
Irene Johansson SeguraGöteborg-Majorna OK10:03
Frida SkoglundUlricehamns OK10:07

H12 Kort

2 320 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Henning Åström JönssonFalkenbergs OK10:01
Theo LarssonOK Tranan10:52

D10

2 320 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Alma TrofastJönköpings OK10:23
Ella RuderfeltIF Rigor10:27
Linnéa RexOK Landehof10:31
Stina PeterssonTolered-Utby Ol-klubb10:35
Sara LönnHalmstad OK10:39
Viola RönnFK Friskus-Varberg10:43
Tyra FlinkFjärås AIK10:47
Linnea LundstedtSjövalla FK10:51
Molly GraadIF Rigor10:55

H10

2 320 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Oskar WallinFalkenbergs OK10:21
Wilhelm BjöremarkFjärås AIK10:25
Folke FranssonFK Friskus-Varberg10:29
Isac YngvessonFalkenbergs OK10:33
Vilgot VikströmTolered-Utby Ol-klubb10:37
Hjalmar AntonssonFK Friskus-Varberg10:41
Albin StamfjordFalkenbergs OK10:45
Vide FlinkFjärås AIK10:49

D35

5 940 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Desiré RexOK Landehof10:53
Katarina ÖstbergBredaryds SOK10:57
Lena FlinkFjärås AIK11:01
Maria LönnHalmstad OK11:05

H35

8 440 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Thomas NilssonEslövs FK11:05
Jonas FagerholmHalmstad OK11:11

D40

5 350 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Maria Rosén ThelinJönköpings OK09:55
Maria HolmstrandOK Landehof10:01
Susanne BiörsOK Tranan10:07
Linda CorneliussonOK Löftan10:13
Pernilla AlexanderssonIF Rigor10:19
Therese DahlströmOK Alehof10:25
Linda SternöTolered-Utby Ol-klubb10:31
Annika JohanssonOK Tranan10:37
Sandra HanssonFrölunda OL10:43
Johanna MobergOK Löftan10:49
Annieke GrahnGöteborgs SK10:55
Therese BlomOK Nackhe11:01
Maria PeterssonTolered-Utby Ol-klubb11:07

H40

8 000 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Magnus WallinIK Trenne Ullared09:57
Fredrik PerssonHalmstad OK10:03
Anders SjööarvOK Nackhe10:09
Max LarssonOK Tranan10:15
Jimmy HäggFK Friskus-Varberg10:21
Laust SörensenGöteborg-Majorna OK10:27
Patrik CorneliussonOK Löftan10:33
Mattias KarlssonIK Trenne Ullared10:39
Mikael TrofastJönköpings OK10:45
Mattias HolmstrandOK Landehof10:51
Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL10:57
Daniel BornefalkFK Friskus-Varberg11:03

D45

4 860 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Marie AlbinssonHjärnarps OL10:04
Ulrika GranforsIF Rigor10:10
Sabina MårtenssonIK Trenne Ullared10:16
Malin BrorsonOK Nackhe10:22
Johanna HallqvistUlricehamns OK10:28
Lotta MagnussonMalmö OK10:34
Malin JohanssonFK Friskus-Varberg10:40
Maria FolkestadAnderstorps OK10:46
Gunilla CarlssonIK Trenne Ullared10:52
Lotta MorénHjärnarps OL10:58
Annika BechtelFK Friskus-Varberg11:04
Ulrika OdénFjärås AIK11:10
Madeleine JohanssonOK Skogshjortarna11:16
Weronica ZederinOK Nackhe11:22

H45

6 860 m, 30 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lars EdbergOK Nackhe09:58
Niklas PerssonHalmstad OK10:00
Andreas EklundGöteborg-Majorna OK10:02
Gary LarssonOK Skogshjortarna10:04
Fredrik EnbergHalmstad OK10:06
Håkan RundqvistOK Nackhe10:08
Niklas FlorénIF Rigor10:10
Håkan AnderssonHalmstad OK10:12
Anders IvarssonFK Friskus-Varberg10:14
Niclas HörnquistAnderstorps OK10:16
Magnus HomannOK Orinto10:18
Mikael LundqvistHalmstad OK10:20
Fredrik BergIF Rigor10:22
Thomas JosarpFK Friskus-Varberg10:24
Henrik AnderssonOK Löftan10:26
Conny RaskHjärnarps OL10:28
Magnus HedmanKungälvs OK10:30
Emil ErdeliusIF Rigor10:32
Jan LagerHalmstad OK10:34
Henrik BechtelFK Friskus-Varberg10:36
Michael LönnHjärnarps OL10:38
Marcus HanssonFrölunda OL10:40
Tomas FridénOK Gränsen10:42
Magnus HanssonOK Löftan10:44
Mattias GrahnGöteborgs SK10:46
Magnus EliassonFK Friskus-Varberg10:48
Patrik AnderssonAnderstorps OK10:50
Martin BobergIF Rigor10:52
Styrbjörn TörngrenTolered-Utby Ol-klubb10:54
Ulrik MagnussonHalmstad OK10:56

D50

4 410 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lena TuressonBurseryds IF10:02
Carina AnderssonFK Friskus-Varberg10:08
Anna ErikssonOK Landehof10:14
Karin JägrydSkåneslättens OL10:20
Catarina BengtssonOK Nackhe10:26
Malin ÅrebäckGöteborg-Majorna OK10:32
Annika EngelHässleholms OK10:38
Berit BengtssonOK Lindéna10:44
Malin LammFrölunda OL10:50
Åsa JosarpFK Friskus-Varberg10:56
Camilla HolmqvistOK Stigen11:02

H50

6 180 m, 23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Olle SjöforsOK Älme09:53
Fredrik MouchardIF Hallby SOK09:57
Bengt JohanssonFK Friskus-Varberg10:01
Magnus AbrahamssonHalmstad OK10:05
Anders WadstenOK Landehof10:09
Anders SjöbergOK Reftele10:13
Anders JägrydSkåneslättens OL10:17
Lennart MorénHjärnarps OL10:21
Jan HildingHestra IF10:25
Anders GustafssonFK Friskus-Varberg10:29
Jan TuressonBurseryds IF10:33
Magnus OlssonHjärnarps OL10:37
Niklas NilssonHärlövs IF10:41
Johan MarsMarkbygdens OK10:45
Anders LammFrölunda OL10:49
Kennet HorvathHalmstad OK10:53
Tobias Den BraverOK Gränsen10:57
Magnus TrofastBredaryds SOK11:01
Per KristianssonHalmstad OK11:05
Gert WildheimFK Friskus-Varberg11:09
Graham KempGöteborg-Majorna OK11:13
Lars ErikssonHjärnarps OL11:17
Per JohanssonOK Reftele11:21

D55

4 410 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Britt-Marie StenssonHelsingborgs SOK10:05
Iréne BengtssonOK Kompassen10:11
Ann NilssonMarkaryds FK10:17
Lena OlssonSkåneslättens OL10:23
Ingrid JohanssonLaholms IF OK10:29
Christina SöderblomÄtrans IF10:35
Marita FilipssonMarkaryds FK10:41
Christina OlssonSkåneslättens OL10:47

H55

5 810 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Sven-Erik DahlbergIK Trenne Ullared10:11
Sven TolestamIF Rigor10:15
Per GerdleHalmstad OK10:19
Bengt HolménHylte OK10:23
Bertil ÅkessonMarkbygdens OK10:27
Per GustavssonGöteborg-Majorna OK10:31
Lennart StenssonHelsingborgs SOK10:35
Lars PetrissonHjärnarps OL10:39
Lars GerhardssonAttunda OK10:43
Jan-Olof SvenssonHalmstad OK10:47
Stefan JohanssonBredaryds SOK10:51
Per-Arne WahlgrenSjövalla FK10:55
Håkan JönssonOK Kontinent10:59
Tomas NilssonHässleholms OK11:03
Klaes AxelssonMullsjö SOK11:07
Arto BlomdahlIK Hakarpspojkarna11:11
Tomas AnderssonVänersborgs SK11:15
Leif SandahlOK Tyr11:19

D60

3 610 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lena RunessonOK Vivill10:02
Anna Thorell-JönssonOK Kontinent10:06
Anne-Marie RöllikeOK Lindéna10:10
Maria HalvarssonFjärås AIK10:14
Monika NilssonOK Alehof10:18
Maria AnderssonBredaryds SOK10:22

H60

5 320 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Stig NilssonOskarströms OK10:26
Lars RunessonOK Vivill10:30
Dan SjöholmHalmstad OK10:34
Ingemar MånssonRonneby OK10:38
Asgeir EdvardsenGöteborg-Majorna OK10:42
Bernt AnderssonIF Rigor10:46
Ulf BengtssonOK Kompassen10:50
Thomas GeorgssonOK Nackhe10:54
Ulf PalmérUlricehamns OK10:58
Torsten BacktemanLerums SOK11:02
Clas BörjessonIK Uven11:06
Per-Martin JohanssonIF Rigor11:10
Anders BorgHjärnarps OL11:14
Hans GarmerGöteborg-Majorna OK11:18
Roy GjerdingOK Moss11:22

D65

3 610 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Eva TykessonRävetofta OK10:26
Karin LarssonOK Kompassen10:30
Karin AxelssonIK Uven10:34
Erén Lång AlbinssonBredaryds SOK10:38
Marita LarssonMarkbygdens OK10:42
Åsa StåhlHjärnarps OL10:46
Britt-Marie MagnussonLaholms IF OK10:50
Solveig HedenblomSjövalla FK10:54
Margareta SchölinTockarps IK10:58
Mona PetersenOK Motala11:02
Ulla EngelbyOK Pan-Kristianstad11:06

H65

4 860 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Kenneth WalterssonBredaryds SOK10:01
Jan ÅsbergHäverödals SK10:07
Bill AnderssonHestra IF10:13
Thom SandvikAvesta OK10:19
Arne AnderssonBredaryds SOK10:25
Bernt-Ove KarlssonFK Finn10:31
Hasse ÅbergValbo AIF10:37
Gert OlssonTockarps IK10:43
Kent KardellLjungskile FK10:49
Håkan AnderssonMarkbygdens OK10:55
Thomas AlbinssonBredaryds SOK11:01
Sven Erik MolanderTolered-Utby Ol-klubb11:07
Bengt JohanssonOK Skogshjortarna11:13
Hans TrofastTenhults SOK11:19

D70

3 050 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Solbritt GustafssonOK Virdarna10:01
Karin PerssonOK Tyringe10:05
Lena JönssonLaholms IF OK10:09
Rosa JohanssonIK Uven10:13
Barbro BengtssonOskarströms OK10:17
Hjördis ErlandssonOK Lindéna10:21
Sonja HammarOK Kompassen10:25
Ulla LingJönköpings OK10:29
Ingrid Rex WallströmOK Landehof10:33
Ylva HäggströmIF Rigor10:37
Eva AlsinIK Ymer10:41
Maja-Lisa HanssonOK Lindéna10:45

H70

4 410 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Kjell-Åke NilssonUlricehamns OK10:00
Hans CarlssonIFK Göteborg Orientering10:03
Göran LarssonOK Kompassen10:06
Jan VulcanTolered-Utby Ol-klubb10:09
Ulf JönssonLaholms IF OK10:12
Leif RylanderOK Gläntan Vessigebro10:15
Torbjörn WikströmOK Orinto10:18
Sven-Olof PetterssonMullsjö SOK10:21
Dag Lewis-JonssonHelsingborgs SOK10:24
Kjell ErlandssonOK Lindéna10:27
Kjell LönnHjärnarps OL10:30
Benny IvarssonFjärås AIK10:33
Torgny PetterssonMarkbygdens OK10:36
Åke PerssonHjärnarps OL10:39
Carl-Henry AnderssonOK Orinto10:42
Per-Olof FernbergIS Skanne10:45
Sölve AnderssonBredaryds SOK10:48
Claus PetersenOK Motala10:51
Kjell AnderssonOK Reftele10:54
Bill SchölinTockarps IK10:57
Lars PerssonOK Kompassen11:00
Bo SenjeHalmstad OK11:03
Gert OlssonSkåneslättens OL11:06
Sören SvenssonSjövalla FK11:09

D75

3 050 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Carola AnderssonOK Löftan10:35
Ingrid HermanssonIK Ymer10:39
Kerstin ErnvidUlricehamns OK10:43
Kaarina VoudinmäkiMullsjö SOK10:47
Gun LarssonOK Lindéna10:51
Gunnel SvenssonIK Ymer10:55
Mariann KjellbergBredareds IF10:59
Gull SvenssonÖrkelljunga FK11:03
Helen AndertoftMarkaryds FK11:07
Britt RangertIK Ymer11:11

H75

3 610 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Rolf GabrielssonFalköpings AIK OK09:56
Ronny AnderssonOK Skogshjortarna10:00
Dag LorénOK Frisene10:04
Magne HagströmFrölunda OL10:08
Ingvar BengtssonOskarströms OK10:12
Ivan ErnvidUlricehamns OK10:16
Sten Åke KvistIS Kullen10:20
Steffen HäggströmIF Rigor10:24
Gunnar JohanssonOK Nackhe10:28
Bengt-Åke SvenssonIK Ymer10:32
Erland LingJönköpings OK10:36
Bo SvenssonÖrkelljunga FK10:40
Kjell LindauOK Kompassen10:44
Bert LuvöFK Herkules10:48
Lars JohanssonOK Skogshjortarna10:52
Allan SunnergrenHjärnarps OL10:56
Christer WestbergIFK Göteborg Orientering11:00
Bengt GardOskarströms OK11:04
Karl-Axel JohanssonIK Uven11:08

D80

2 670 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gudrun BromanGöteborg-Majorna OK10:58
Karin LexellOK Torfinn11:02
Lisbeth JohanssonOK Skogshjortarna11:06
Gunni EkbergÄtrans IF11:10
Gunnel BörjessonIK Uven11:14

H80

3 050 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Stig GustafssonHalmstad OK10:03
Jan-Eric NelkingFK Åsen10:07
Börje KarlssonHalmstad OK10:11
Bernt LarssonOK Lindéna10:15
Ernie BroströmHalmstad OK10:19
Peo BengtssonOK Pan-Kristianstad10:23
Stig JohanssonHalmstad OK10:27

H85

2 670 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Klas TykessonSkåneslättens OL11:04
Ingvar LennerstedtLunds OK11:08
Sven-Erik LundAnderstorps OK11:12
Lasse OlssonIK Trenne Ullared11:16
Bengt EdvardssonOK Torfinn11:20

Inskolning

1 350 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Theo LindebladFalkenbergs OK09:25:37
Lisa EliassonFK Friskus-Varberg09:36:32
Julia BergHalmstad OK09:47:38
Elin BergHalmstad OK09:48:43
Vidar WallinIK Trenne Ullared09:55:29
Ebba & Filip FornellFalkenbergs IK10:05:06
Ebba FranssonFK Friskus-Varberg10:08:15
Elton PetterssonSävedalens AIK10:08:54
Alice MarmanderFK Friskus-Varberg10:15:18
Stina EliassonFK Friskus-Varberg10:20:12
Nadine BjernqvistKlubblös10:32:03
Love ThuressonFalkenbergs OK10:35:47
Nova CarlidenHalmstad OK10:48:47
Alfred KarlssonFalkenbergs OK10:50:26
Elsa KarlssonFalkenbergs OK10:50:32
Hillevi Åström-JönssonFalkenbergs OK10:59:43

U1

2 050 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Inez LingOK Gläntan Vessigebro09:36:45
Elin SeverrinssonKlubblös09:56:22
Agnes SeverrinssonKlubblös09:56:25
Alva BjöremarkFjärås AIK09:58:04
Robin LönnHalmstad OK10:07:46
Elin BöregårdFalkenbergs OK10:14:08
Stina AnderssonOK Löftan10:14:26
Dexter HanssonFrölunda OL10:24:06
Milo BjermqvistKlubblös10:31:38
444549Alve NygrenOK Gläntan Vessigebro10:32:08
Lova NygrenOK Gläntan Vessigebro10:32:10
Olle CarlbergKlubblös10:36:09
Simon HicksKlubblös10:57:14
Jonathan RexOK Landehof11:10:49
Lukas MobergOK Löftan

U2

2 150 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Tim AnderssonOK Tranan09:53:18
Noel AnderssonOK Tranan09:53:19
Elin RönnqvistIF Rigor09:53:51
Ivar HolmstrandOK Landehof09:54:40
Amanda SvenssonFalkenbergs OK09:59:32
Johannes DahlbergIK Trenne Ullared10:01:02
Sonja FagerholmHalmstad OK10:02:04
Loke JagetegFalkenbergs OK10:11:43
Agnes BöregårdFalkenbergs OK10:14:07
Elis MarmanderFK Friskus-Varberg10:15:52
Robin HildingHestra IF10:16:16
Carl-Philip JahnFalkenbergs OK10:16:18
Love VikströmTolered-Utby Ol-klubb10:37:06
Axel MagnussonHalmstad OK10:40:54
Axel StamfjordFalkenbergs OK10:44:32
William HicksKlubblös10:56:34
Maja EliassonFK Friskus-Varberg11:09:48
Svante FlorénIF Rigor11:18:17

Öppen 1

2 150 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Owe DammvikOskarströms OK09:27:59
Anneli AnsbölFK Friskus-Varberg09:36:17
Marlene GranÖrkelljunga FK09:45:07
Margareta JohanssonLaholms IF OK09:59:35
Lova ClaessonKlubblös10:01:45
Edvin NilssonOskarströms OK10:22:13
Alf KjellbergBredareds IF10:25:43
Maria HermanssonIK Ymer10:32:38
Jan BogsjöHelsingborgs SOK10:41:49

Öppen 2

3 930 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Rasmus HildingHestra IF10:13:15
Ingemar BrunssonOK Skogshjortarna11:31:58

Öppen 3

3 050 m, 26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gunilla Maria BrusVästerbergslagens OL09:31:05
Ulla KarlssonOK Tyringe09:36:09
Margareta RylanderOK Gläntan Vessigebro09:41:55
Lars RylanderOK Gläntan Vessigebro09:41:57
Camilla JohanssonLaholms IF OK09:59:49
Niclas PetterssonOK Reftele10:02:43
Sune JohanssonLaholms IF OK10:03:40
Gudrun PetterssonOK Reftele10:03:45
Lars-Göran JohanssonHalmstad OK10:06:53
Martina BengtssonFK Friskus-Varberg10:09:35
Marie-Louise StridhHestra IF10:10:35
Emmelie GeorgssonOK Nackhe10:11:48
Lovisa Loveby GustavssonKlubblös10:12:46
Ella AnderssonOK Löftan10:14:01
Gunilla GlimténOK Löftan10:20:01
Anna-Stina ArnessonIK Dran10:31:59
Lisa KjellénHelsingborgs SOK10:39:39
Alma KjellénHelsingborgs SOK10:39:41
Märta GrahnGöteborgs SK10:43:55
Elis GrahnGöteborgs SK10:43:58
Hilda GrahnGöteborgs SK10:43:59
Anita PalmérUlricehamns OK10:44:04
Allan HammarOK Kompassen10:44:23
Isabell IsidorssonOK Vivill10:47:24
Annika BengtssonOK Löftan11:08:48
Anders ReimertzGällstadbygdens SOK11:12:17

Öppen 4

4 900 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Magnus HallqvistUlricehamns OK10:25:14

Öppen 5

3 340 m, 25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Roland NilssonOK Lindéna09:40:01
Andreas NilssonLaholms IF OK09:41:05
Axel NilssonÖrkelljunga FK09:43:34
Ann-Sofie PetterssonSimlångsdalens IF09:49:10
Annika SvärdOskarströms OK09:52:17
Lena NilssonUlricehamns OK09:52:51
Ingrid HolménHylte OK09:53:55
Marcus RagnarssonMarkbygdens OK09:55:24
Daniel KarlssonOskarströms OK09:55:44
Anders ElvlandHalmstad OK10:05:32
Susanne ModigLaholms IF OK10:21:44
Elsa BobergIF Rigor10:22:16
Ellen HeymanIF Rigor10:22:33
Karin VidarssonOK Nackhe10:24:05
Matilda TörngrenTolered-Utby Ol-klubb10:27:19
Mikael RuderfeltIF Rigor10:28:11
Ulf-Björn RönnFK Friskus-Varberg10:34:16
Ann-Britt WinnbergIK Trenne Ullared10:34:55
Signe HördegårdhIFK Göteborg Orientering10:35:00
Jan NilssonFK Friskus-Varberg10:36:21
Ing-Britt GlänneskogTolered-Utby Ol-klubb10:46:24
Mikael AnderssonÄtrans IF10:48:26
Terese LarssonOK Tranan10:52:05
Dan LundstedtSjövalla FK10:52:25
Kristina PerssonHalmstad OK11:03:51

Öppen 6

5 300 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jonas ÅhlinHelsingborgs SOK09:33:44
Pernilla AntonssonFK Friskus-Varberg10:08:01
Kristina LorentzonGöteborg-Majorna OK10:15:31
Alva WallinIK Trenne Ullared10:19:42
Christoffer Yngvesson-10:33:52
Therese WahlgrenSimlångsdalens IF10:40:04
Mikael NilssonFK Friskus-Varberg10:42:33
Lena GustavssonKlubblös10:50:49
Håkan AnderssonSäffle OK11:01:04
Anders TallhageKlubblös11:01:10
Johan TallhageKlubblös11:01:13
Benny JohanssonOK Reftele11:08:01

Öppen 7

3 090 m, 49 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Joanna MalmkvistSävedalens AIK09:29:41
Krister KristianssonOK Lindéna09:30:27
Kristian ErikssonMarkbygdens OK09:33:11
Lars-Olof RönnqvistOK Löftan09:35:38
Lina ErdeliusIF Rigor09:45:38
Andreas WerlinSimlångsdalens IF09:49:08
Ronny RagnarssonMarkbygdens OK09:56:05
Hans LindgrenOK Skogshjortarna09:58:20
Anders AnderssonOK Löftan09:58:22
Bo AnderssonOK Löftan09:59:44
Sara SöderblomÄtrans IF10:01:07
Sven-Arne BengtssonOK Nackhe10:04:39
Björn HåkanssonKlubblös10:05:37
Göran GahmHalmstads OK10:07:10
Bertil FritzellIF Rigor10:08:48
Karin KarlssonHalmstad OK10:09:22
Johanna RundqvistOK Löftan10:10:37
Liselotte JohanssonOK Löftan10:12:22
Bengt StåhlHjärnarps OL10:13:04
Terese RuderfeltIF Rigor10:16:09
Per Johan PerssonFjärås AIK10:19:25
Anna BeischerIK Uven10:19:35
Susanne JohanssonFjärås AIK10:25:24
Kristin FranssonFK Friskus-Varberg10:29:04
Lennart NybergFjärås AIK10:31:24
Ingemar ArnessonIK Dran10:31:57
Jenny HomannOK Orinto10:32:54
Charlotte NordlindOK Nackhe10:33:37
Dag SvenssonHylte OK10:37:48
Jeanette PerssonOK Löftan10:39:06
Annika IsidorssonOK Vivill10:47:21
Katarina AnderssonÄtrans IF10:48:28
Morgan CarlidenHalmstad OK10:49:50
Jonas NielsenOK Skogshjortarna10:50:10
Michael FranssonFK Friskus-Varberg10:52:43
Kristoffer JagetegFalkenbergs OK10:54:28
Anna EngelbrektssonHalmstads OK10:55:27
Magdalena JohanssonHalmstad OK10:57:24
Marie Ståhl NordströmHjärnarps OL10:58:44
Arne BogrenOK Vivill10:59:48
Agnes PetterssonSävedalens AIK11:01:02
Lasse BjörfjällBredareds IF11:01:50
Ulf TörnströmFK Friskus-Varberg11:02:56
Hans JohanssonOK Reftele11:11:22
Karin ReimertzGällstadbygdens SOK11:11:35
Elin JönssonKlubblös11:12:04
Isabell EngvallHalmstad OK11:20:23
Jesper ThuressonHalmstad Garnisons IF11:23:14
Anna BengtssonHalmstads OK11:24:20

Öppen 8

5 120 m, 41 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Mia DammvikStora Tuna OK09:29:54
Holger SigboOK Kompassen09:30:14
Mats EliassonFK Friskus-Varberg09:39:57
Fredrik NilssonÖrkelljunga FK09:43:30
Göran AnderssonFK Friskus-Varberg09:46:25
Axel KarlssonSimlångsdalens IF09:46:35
Kristina AreskougAnderstorps OK09:51:40
Tomas RönnqvistIF Rigor09:52:47
Tobias JohanssonLaholms IF OK09:53:03
Julia SvärdOskarströms OK09:54:00
Thomas AnderssonOK Tranan09:54:44
Stig JohanssonHelsingborgs SOK09:59:07
Niklas JohanssonGöteborg-Majorna OK10:04:59
Susanne HåkanssonKlubblös10:06:41
Frans JohanssonFK Friskus-Varberg10:09:32
Adam OdénFjärås AIK10:10:31
Lovisa LagerHalmstad OK10:12:01
Linus BägebyOK Vivill10:12:24
Patrik CarlbomUlricehamns OK10:13:05
Mats NordahlHalmstad Garnisons IF10:15:56
Daniel GlimténOK Löftan10:19:01
Pär MoqvistLerums SOK10:22:11
Roger NilssonLaholms IF OK10:22:26
Pia HjertströmFK Friskus-Varberg10:24:20
Simon SvenssonLaholms IF OK10:28:55
Oskar BergHalmstad OK10:29:26
Ann BägebyOK Vivill10:30:13
Susanna BergHalmstad OK10:31:42
Håkan WinnbergIK Trenne Ullared10:33:17
Sebastian SanellBurseryds IF10:33:19
Björn KarlssonHalmstad OK10:33:32
Sören AnderssonFK Boken10:35:39
Ralf VidarssonOK Nackhe10:37:54
Johan DavidssonSimlångsdalens IF10:40:02
Sofia KarmstigFK Friskus-Varberg10:42:05
Karin SundhFjärås AIK10:54:59
Erik MarmanderFK Friskus-Varberg10:56:05
Mats AnderssonOK Löftan11:14:00
Erik SjöbergHalmstad OK11:21:28
Emil AlexanderssonHalmstad OK11:21:43
Fabian OdénFjärås AIK

Öppen 9

7 250 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Henrik BrusSävedalens AIK09:29:39
Fredrik StåhlHjärnarps OL09:47:34
Mikael SvärdOskarströms OK09:52:03
Jonas Pettersson-BergHalmstad OK10:13:31
Johan AsplundLaholms IF OK10:17:56
Björn KarlssonOK Orinto10:24:02
Per-Martin BjöremarkFjärås AIK10:25:50
Klas FriborgJönköpings OK10:29:32
Christer BorgGöteborg-Majorna OK10:33:14
Christer NordOskarströms OK10:34:14
Morgan ErikssonHylte OK10:37:47
Roland PeterssonTolered-Utby Ol-klubb10:42:23
Fredrik SturessonOK Alehof10:59:04
Lucas TreldalLunds OK11:14:37
Pontus GustavssonLunds OK11:14:38
Andreas KaverénAnderstorps OK11:30:01

Annonser