Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Partilletrippeln, medel

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Partilletrippeln, medel
Arrangörsorganisation: Sävedalens AIK
Datum: söndag 6 oktober 2019

D21

4 100 m, 22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9012206Anna NärhiIFK Göteborg Orientering10:00:00
9140827Jennie HöyeOK Vivill10:02:00
8199407Moa EnmarkGöteborg-Majorna OK10:04:00
9504120Lovisa LemanGöteborgs SK10:06:00
1050604Klara HolmgårdKils OK10:10:00
7105015Åsa NordbergGöteborg-Majorna OK10:12:00
2072787Veronica LindgrenOK Skogshjortarna10:14:00
960996Andrea SvenssonOK Tisaren10:16:00
8030394Anna WallinGöteborg-Majorna OK10:20:00
950927Amanda BlennowFalköpings AIK OK10:22:00
970903Hanna LindströmOK Tranan10:24:00
930409Linnéa HolmqvistHagaby GoIF Örebro10:26:00
8649635Lucyna WiktorGöteborg-Majorna OK10:28:00
8029200Elin MånssonIFK Göteborg Orientering10:30:00
37606Emma SilvergrundLerums SOK10:32:00
7880729Elsa JanssonJärla Orientering10:34:00
9091909Louise BorgHalmstad OK10:36:00
7790209Annica EngIFK Göteborg Orientering10:38:00
717171Louise GöthforsGöteborg-Majorna OK10:40:00
8094052Josephine RegnellVäxjö OK10:42:00
302229Mia KajsajunttiOK Skogsfalken10:44:00
Camilla EngstrandIFK Göteborg Orientering11:59:20

H21

4 790 m, 56 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1971008Kristian AlgersSkogspojkarnas OK09:52:00
951200Johannes KuhlinGöteborg-Majorna OK09:54:00
7130998Håvard Sandstad EidsmoIFK Göteborg Orientering09:56:00
7980726Hugo ThunbergOK Alehof09:58:00
9881337Viktor WassénHalden SK10:00:00
900813Anders HedbergGöteborg-Majorna OK10:02:00
8229973Anders PelanderOK Djerf10:04:00
950821Gustav HindérOK Tisaren10:06:00
730514Tobias NobornIFK Göteborg Orientering10:08:00
811028Per-Åke BligårdGöteborg-Majorna OK10:10:00
8010497Loke AgmarkenHalmstad OK10:12:00
970517Arvid NordIK Hakarpspojkarna10:14:00
19550Calle StenbergGöteborg-Majorna OK10:16:00
2132134Fredrik NobornIFK Göteborg Orientering10:18:00
882011Martin HederskogKalmar OK10:20:00
7880305Marcus UllmanOK Alehof10:22:00
811222Erik EngstrandIFK Göteborg Orientering10:24:00
980310Johan OlsonGöteborg-Majorna OK10:26:00
8260126Martin AnkelOK Alehof10:28:00
451915Mattis HallbergGöteborg-Majorna OK10:30:00
8645081Eskil KinnebergIFK Göteborg Orientering10:32:00
9900630Richard SjöholmOK Pan-Kristianstad10:34:00
952413Kevin StåhlGöteborg-Majorna OK10:36:00
9871010Erik Ivarsson SandbergOK Denseln10:40:00
881226Jonas LundgrenStora Tuna OK10:42:00
13075Mattias KuoskuTolered-Utby Ol-klubb10:44:00
1050784Joakim KaminskyGöteborg-Majorna OK10:46:00
8278180Andreas SamuelssonOK Vivill10:48:00
830000Henrik EliassonIFK Göteborg Orientering10:48:52
9977545Jooseppi KalliokoskiGöteborg-Majorna OK10:50:00
352771Albin SvahnFrämmestads IK10:52:00
770721Jakob EngIFK Göteborg Orientering10:54:00
771023Johan AxenborgGöteborg-Majorna OK10:56:00
9107180Markus HederskogIK Hakarpspojkarna10:58:00
8199600Oskar LeinonenOK Kolmården11:02:00
8009801Rasmus LundbergOK Bävern11:04:00
667893Ola WallinderGöteborg-Majorna OK11:06:00
9062727Andreas HöyeIFK Göteborg Orientering11:08:00
8447271Oskar ErikssonOK Älgen11:10:00
980510Tuve MöllerOK Linné11:12:00
933796Joakim EliassonGöteborg-Majorna OK11:14:00
11320Fredrik NorellFrölunda OL11:18:00
13194Anton SundströmBredareds IF11:20:00
970702Rasmus ArfwedsonGöteborg-Majorna OK11:22:00
9806190Elias Bäcklund EkvallHalden SK11:24:00
940403Leif SvenssonOK Tisaren11:26:00
7207543Wojciech WiktorGöteborg-Majorna OK11:28:00
2088315Johan EngebrattGöteborgs SK11:30:00
405546Niklas HelmertzFrölunda OL11:32:00
760614Niclas JonassonIFK Göteborg Orientering11:34:00
9013370Johan GrahnIK Uven11:36:00
8199510Rasmus SvantessonOK Pan-Kristianstad11:40:00
930630Kristian Narbro PorathTolered-Utby Ol-klubb11:42:00
9760224Anders AxenborgGöteborg-Majorna OK11:44:00
9870215Tobias JohanssonOK Skogshjortarna11:46:00
880119Mattias NilssonÄrla IF11:48:00

D20

3 690 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9010810Elsa Aderstedt AlthoffKungälvs OK10:45
990830Hanna BoquistIK Uven10:47
9020301Isabella AumoKungälvs OK10:49
9001999Rikke Blakkestad IngesenFossum IF10:51
9000914Lisa BörnstedtKungälvs OK10:53
8341708Tove JohanssonOK Alehof10:55
8000620Elina HansonKungälvs OK10:57

H20

4 210 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8010308Samuel PihlströmOK Landehof10:27
9991209Hampus NyströmIF Hagen10:29
826010Thorsten SvenssonFinspångs SOK10:31
1123456Martin LammFrölunda OL10:35
2059033Jonas LauriFK Herkules10:37
8121299Carl HolmbergIF Hagen10:39
8091241Axel HalvarssonGöteborg-Majorna OK10:41
9991313Ludvig EkNyköpings OK10:43
8110110Erik ErikssonOK Älgen10:45
2112427Daniel GlimténOK Löftan10:47
8060199Felix AxelssonMarkbygdens OK10:49
9000827Johan HjelmérSjövalla FK10:51

D18

3 400 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9990222Jennifer DavidsonGöteborg-Majorna OK10:56
8020808Thea FagerströmIFK Göteborg Orientering10:58
2078174Linnea Wedberg-KilnäsSjövalla FK11:00
439701Felicia LorénOK Landehof11:02
9010511Klara WallinderGöteborg-Majorna OK11:04
902937Olivia AspIFK Göteborg Orientering11:06
9020219Märta LjungbergSjövalla FK11:08
8010327Tova LarssonLerums SOK11:10

H18

3 690 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7201765Edvin BorneFrölunda OL09:59
9020903Oscar Wall JungbjerGöteborgs SK10:01
2077553Emrik LindFK Herkules10:03
1020312Arvid AronssonGöteborg-Majorna OK10:05
8353699Grunde Gjedtjernet IsaksætreIFK Göteborg Orientering10:07
8451065Erik JohanssonOK Alehof10:09
8020430Jesper JohanssonOK Löftan10:11
452207Daniel AnderssonFjärås AIK10:13
7011028Erik HogedalGöteborg-Majorna OK10:15
1559185Rasmus PetterssonOK Djerf10:17
444022Wilmer HolmqvistSjövalla FK10:19
8020507Emil AxelssonLerums SOK10:21
1021212Viktor Jellvert BörjesonGöteborg-Majorna OK10:23
27879Daniel StåhlOK Hammaren10:25
9016916Hugo JakobssonEksjö SOK10:27
8664659Tamás NédaTipo TKE10:29
9712120Felix DrejmoOK Landehof10:31
1337333Ivan MagnussonGöteborg-Majorna OK10:33
2058724Hannes RosendahlIF Marin Väst10:35
7010606David NeroNässjö OK10:39
8020522Albin PerssonHalmstad OK10:41

D16

3 300 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1410167Elvira SöderbergSävedalens AIK09:59
449230Ida BengtssonOK Alehof10:01
451903Emilia KraftIK Uven10:03
436046Ellen PelanderOK Djerf10:05
8640524Hedda Kärner GroossAllerød OK10:07
8040924Filippa FagerströmIFK Göteborg Orientering10:09
1041117Moa Algers OmholtSkogspojkarnas OK10:11
1040217Matilda WallströmSävedalens AIK10:13
2077599Molly GranängKungälvs OK10:15
8042004Elina ReinholdssonOK Alehof10:17
2079720Frida DahlbergIK Uven10:19
9040324Maja GraadIF Rigor10:21
9030104Elsa KarlssonOK Landehof10:25
2119352Matilda AspIFK Göteborg Orientering10:27
8030512Eleonora AlinderSjövalla FK10:29
9202077Amanda Ström EckerlidSävedalens AIK10:31
9101919Disa RangertKungälvs OK10:33
803010Rebecka PihlströmOK Landehof10:35

H16

3 440 m, 34 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Victor BeischerIK Uven09:54
2077299Tom EkenstråleFK Herkules09:56
2087216Karl GranforsOK Landehof09:58
8030411Samuel LjungqvistTolered-Utby Ol-klubb10:00
9041017Lucas BoströmOK Alehof10:02
1030712Fritjof Aderstedt AlthoffKungälvs OK10:04
8631454Kende KovácsTipo TKE10:06
9457768Gunnar FovaeusSävedalens AIK10:08
1401327Tobias JohanssonOK Löftan10:10
2054990Simon LjungkvistOK Alehof10:12
8041106Ebbe HolmqvistSjövalla FK10:14
2104110Carl-Henrik WassOK Kolmården10:16
8039596David AlménVänersborgs SK10:18
9040922Johan Wall JungbjerGöteborgs SK10:20
2087224Alvin OllanderOK Landehof10:22
9030217Casper SkeppSävedalens AIK10:24
2075494Edvin TolestamIF Rigor10:26
8451916William RönnborgIK Uven10:30
8001004Hannes EssungerSjövalla FK10:32
9202080Alvin RösehagVänersborgs SK10:34
11586Johan SaméusFrölunda OL10:36
8040721Melker ÅkessonOK Landehof10:38
8330111Lukas LarssonOK Skogshjortarna10:40
9990826Emil LindbladSävedalens AIK10:42
7041205Gustav BertsOK Alehof10:44
2112553Axel BjörkmanSjövalla FK10:48
2131962Rasmus ErikssonTolered-Utby Ol-klubb10:50
8140634Marcus SteneboAttunda OK10:52
8020403William SturessonLerums SOK10:54
8664243Hans Grønborg NielsenAllerød OK10:56
444049Simon BååthSävedalens AIK10:58
9040811Victor HanssonOK Löftan11:02
1234795Elias NordbergGöteborg-Majorna OK11:04
2077202Willy FjällborgStenungsunds OK11:06

D16 Kort

3 090 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
446154Alice NordqvistIF Rigor10:43
9992525Agnes ThulinKungälvs OK10:47

D14

3 010 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8050305Maja AxelssonLerums SOK09:57
2078015Maja TorseinFrölunda OL09:59
1050530Signe LundqvistSjövalla FK10:01
2075318Frida LindénEksjö SOK10:03
449751Clara LövgärdOK Alehof10:07
8020305Emma KarlssonOK Landehof10:09
8051216Ella PetterssonSävedalens AIK10:11
446217Tove Wedberg-KilnäsSjövalla FK10:13
13160Elsa MoqvistLerums SOK10:15
8266684Silje RingstadTolered-Utby Ol-klubb10:17
8000079Anna-Lisa KinellIFK Göteborg Orientering10:19
8061007Wilma ReinholdssonOK Alehof10:21
9060310Miranda WallströmSävedalens AIK10:23
1222006Signe HördegårdhIFK Göteborg Orientering10:25
446206Klara Wedberg-KilnäsSjövalla FK10:27
8414414Audrey HanssonFrölunda OL10:29
9061016Signe KullanderSävedalens AIK10:31
2107149Julia BogeOK Alehof10:33
2074611Frida Kärner GroossAllerød OK10:35
8051207Johanna PihlströmOK Landehof10:37
9060606Minna PalmIK Hakarpspojkarna10:39

H14

3 060 m, 33 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8061337Simon GrahnIK Uven09:54
2058274Adam GranhageSjövalla FK09:56
8297890Viggo WulffOK Gränsen09:58
2093439Ola LeireGöteborg-Majorna OK10:00
8050701Melvin AnderssonTolered-Utby Ol-klubb10:02
8050227Carl-Johan StåhlSävedalens AIK10:04
8436047Edvard PelanderOK Djerf10:06
2077936Isak NilssonOK Landehof10:08
8061016Arvid Algers OmholtSkogspojkarnas OK10:10
9990906Alwin EinarssonKungälvs OK10:14
8050909Fabian AlinderSjövalla FK10:16
8060507Ludwig RosénGöteborg-Majorna OK10:18
9555000Axel Ström EckerlidSävedalens AIK10:20
8106025David RothamelTolered-Utby Ol-klubb10:22
2059091Hannes PerssonFK Herkules10:26
7050531Åke FalkenströmSkogsluffarnas OK10:28
1061008Liam HogedalVänersborgs SK10:30
8050900Linus AlinderSjövalla FK10:32
7428685Albin SvenssonFK Herkules10:34
2058811Martin EkFrölunda OL10:36
9060405Karl Aderstedt AlthoffKungälvs OK10:38
2065219Pontus HedinTolered-Utby Ol-klubb10:40
446226Isak ÖhgrenSävedalens AIK10:44
8656158Erik Grønborg NielsenAllerød OK10:46
9143404Oskar BlomOK Löftan10:48
660902Adam NeroNässjö OK10:50
8060419Marcus LammFrölunda OL10:52
8150102Jakob BaierTolered-Utby Ol-klubb10:54
8062322Arvid HermanssonKungälvs OK10:56
450106Elias LauriFK Herkules10:58
8050321Simon CorneliussonOK Löftan11:00
8050720Elias NyqvistOK Landehof11:02
9050126Adam SjööarvOK Nackhe11:04

D14 Kort

2 460 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2059989Selma PetterssonKungälvs OK10:41
17371Alva ÖsterlinSävedalens AIK10:43
9060415Ella BergelindFK Herkules10:45
9060706Hanna SchälinOK Alehof10:47

H14 Kort

2 460 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1200505Olle KullmanOK Alehof10:24
1060411David BergströmFrölunda OL10:51

D12

2 430 m, 28 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2123521Signe AxelssonGöteborg-Majorna OK09:56
8070101Elin AxelssonLerums SOK09:58
2075447Emma LindénEksjö SOK10:00
2260614Alva JunkellFK Herkules10:02
2132205Agnes ÅbergTolered-Utby Ol-klubb10:04
11506Evelina BjörkmanKungälvs OK10:06
8080311Wilma RosénGöteborg-Majorna OK10:08
2059081Selma PerssonFK Herkules10:10
8080628Alice FagerströmIFK Göteborg Orientering10:12
2088301Vera HöglundSjövalla FK10:14
2059155Elin NobornIFK Göteborg Orientering10:16
11363Elin KarlssonOK Landehof10:18
214327Elin ZachrissonKungälvs OK10:20
2107136Agnes BogeOK Alehof10:22
1080319Elina KarlssonFK Herkules10:24
2119319Emma EkdahlSävedalens AIK10:26
2139879Elsa ArvidssonSjövalla FK10:28
2088440Alice BohlinIFK Göteborg Orientering10:30
9071223Edith HolmstrandOK Landehof10:32
1070206Signe KullmanOK Alehof10:34
9102627Elly EinarssonKungälvs OK10:36
2107498Ellen RubendahlFrölunda OL10:40
450117Emelina HolmqvistSjövalla FK10:42
2054962Ebba LövgärdOK Alehof10:44
1070825Emma WisslerFK Herkules10:46
1011971Hedda LjungbergTolered-Utby Ol-klubb10:48
1080701Linnea WestfeldtGöteborg-Majorna OK10:50
2041889Alice SjööarvOK Nackhe10:52

H12

2 440 m, 31 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9081109Theander HulthénMölndal Outdoor IF10:00
1080722Gabriel HogedalVänersborgs SK10:02
1070623Elvis ÅbergTolered-Utby Ol-klubb10:04
8070617Noah HedenblomSjövalla FK10:06
451907William KraftIK Uven10:08
1090716Max VetterSävedalens AIK10:10
1696016Filip ValentinGöteborg-Majorna OK10:12
9081004Linus WeihardSävedalens AIK10:16
2095392Lukas GudmundssonOK Landehof10:18
9071201Henning FalkenströmSkogsluffarnas OK10:20
7595037Artur StjernlöfIFK Göteborg Orientering10:22
451648Erik SaméusFrölunda OL10:24
8071129Gustav StåhlSävedalens AIK10:26
451205Gustav AspIFK Göteborg Orientering10:28
9070315Axel EkdalaKungälvs OK10:30
2075327Malte LjungkvistOK Alehof10:32
2132213Filip ThorTolered-Utby Ol-klubb10:34
9070823Emil SkeppSävedalens AIK10:36
2126199Otto BondesonIK Uven10:38
2112350Lukas RandåkerSjövalla FK10:40
2085398Jarvis HanssonFrölunda OL10:42
2063389Carl DavidssonSävedalens AIK10:44
2109400Nils AndreassonIFK Göteborg Orientering10:46
2087063Edvin SonedahlOK Landehof10:48
9995273Bruno FovaeusSävedalens AIK10:52
2420497Joel NilssonSjövalla FK10:54
2089113Arvid LanneKungälvs OK10:56
1180108Pontus BergströmFrölunda OL10:58
8080422Herman PetterssonSävedalens AIK11:00
1080525Nils LydmarkSjövalla FK11:02
8461102Erik RothamelTolered-Utby Ol-klubb11:04

D12 Kort

2 010 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2119391Klara HallerödFrölunda OL10:50

D10

1 990 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2107472Greta EngebrattGöteborgs SK09:55
1110221Ellen HederströmLerums SOK09:57
2123404Hilma AxelssonGöteborg-Majorna OK09:59
Angelika LjungmanSävedalens AIK10:01
2112301Ebba BogeOK Alehof10:03
1321321Hedvig GrahnIFK Göteborg Orientering10:05
2141485Pennie SvedjenäsOK Skogshjortarna10:07
14704Moa WallströmSävedalens AIK10:09
2095375Linnea NilssonOK Landehof10:13
426249Ingrid AndreassonIFK Göteborg Orientering10:15
2075345Molly GraadIF Rigor10:17
1428835Vera IngulfSävedalens AIK10:19
1016212Vera BergquistSjövalla FK10:21
7090909Elsie HördegårdhIFK Göteborg Orientering10:23
1813559Elin RönnqvistIF Rigor10:27
1090728Amanda SidebyGöteborg-Majorna OK10:29

H10

2 050 m, 32 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
11024Henning AndreassonOK Skogshjortarna09:56
448345Jakub DobsicekOK Orinto09:58
9110224Frederik HulthénMölndal Outdoor IF10:00
8166262Hilding MartinssonLerums SOK10:02
2101810Olle RoosIFK Göteborg Orientering10:04
1100504Axel LydmarkSjövalla FK10:06
2109254Robin SommanssonIK Uven10:08
1100728Noah GrundbergSävedalens AIK10:10
1090310Olle JohanssonIFK Göteborg Orientering10:12
30137Arild NorbergIF Marin Väst10:14
2112343Jesper RandåkerSjövalla FK10:16
2139801Arvid LiljaGöteborg-Majorna OK10:18
2059171Ted NömmIFK Göteborg Orientering10:20
2801378Pontus CliffordsonTolered-Utby Ol-klubb10:24
2095400Jakob GudmundssonOK Landehof10:26
2140360Alfred EdmanLerums SOK10:28
7810383Edvin StjernlöfIFK Göteborg Orientering10:30
2106179Alvar HedenblomSjövalla FK10:32
9110615Felix WeihardSävedalens AIK10:34
2101624Sven BörjessonJärla Orientering10:36
443637Ivar HolmstrandOK Landehof10:38
2095286Noel KjellbergerIFK Göteborg Orientering10:40
2132203Vilgot ÅbergTolered-Utby Ol-klubb10:42
2062139Joel BjörkmanKungälvs OK10:44
17903Emil ZetterlundLerums SOK10:46
7207326Herman EngIFK Göteborg Orientering10:48
14054Maximilian MellqvistSjövalla FK10:50
1090821Axel PerssonGöteborg-Majorna OK10:54
1105200Emil JohanssonIFK Göteborg Orientering10:56
1090501Sixten ÅbergTolered-Utby Ol-klubb10:58
2088324Filip StåhlSävedalens AIK11:00
2126217Gustav AgnvallIK Uven11:02

D35

3 690 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
800707Emelie SvalinVänersborgs SK11:03
2065751Kersti KärnerAllerød OK11:05
1811130Frida KjellbergIFK Göteborg Orientering11:07
810923Sara HolmdellGöteborg-Majorna OK11:09
1810306Lena FlinkFjärås AIK11:13
11079Lena MaxFrölunda OL11:15

H35

4 350 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2089192Martin SykGöteborgs SK10:23
1980999Daniel NybergMölndal Outdoor IF10:25
411969Lee FenyoeGVOC10:27
8208260Gustav HolmquistGöteborg-Majorna OK10:29
9667665Erik HulthénMölndal Outdoor IF10:31
800121Anders HöijeGöteborg-Majorna OK10:33
1008423Filip HolmHalmstad OK10:35

D40

3 320 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7037239Marie-Louise StjernlöfIFK Göteborg Orientering10:01
2101557Karin BergquistSjövalla FK10:03
264578Åsa AgapievIK Uven10:05
2139205Sandra PerssonIFK Göteborg Orientering10:07
2101698Maria EngebrattGöteborgs SK10:09
2078185Ingrid AlinderSjövalla FK10:11
1197712Rakel MartinssonMarkbygdens OK10:13
8402044Jessica ÅbergTolered-Utby Ol-klubb10:15
2119795Linda RandåkerSjövalla FK10:17
202302Cecilia ThorTolered-Utby Ol-klubb10:19
2058814Malin BruhnIF Rigor10:21
452033Anna ArvidssonSjövalla FK10:23
1226100Åsa Holmstrand OllanderOK Landehof10:25
9790626Johanna HulthénMölndal Outdoor IF10:27
11394Linda HedenblomSjövalla FK10:29
2077232Frida PerssonFK Herkules10:31
7781229Linda CorneliussonOK Löftan10:33
2104455Lea NiiniskorpiTolered-Utby Ol-klubb10:35
7771106Maria HöglundSjövalla FK10:37
790209Maria HolmstrandOK Landehof10:43
1061007Therese DahlströmOK Alehof10:45

H40

4 210 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2088310Tobias HöglundSjövalla FK09:57
760929Sven GranforsOK Landehof09:59
8011034Magnus ÅbergTolered-Utby Ol-klubb10:01
262732Niklas JambrénGöteborgs SK10:03
13060Andreas PerssonGöteborg-Majorna OK10:05
2078298Magnus AlinderSjövalla FK10:09
780708Mattias HolmstrandOK Landehof10:11
15997Björn PerssonVäxjö OK10:13
2139780Ingvar LiljaGöteborg-Majorna OK10:15
437490Fredrik PerssonHalmstad OK10:17
9790819Anders SjööarvOK Nackhe10:19
2089495Per PerssonFK Herkules10:21
12402Jonas StjernlöfIFK Göteborg Orientering10:23

D45

3 050 m, 22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7720429Cathrine DavidsonGöteborg-Majorna OK10:03
214348Teres ZachrissonKungälvs OK10:05
1423492Katja Stenström BohlinIFK Göteborg Orientering10:07
2101587Åsa BörjessonJärla Orientering10:09
448720Lotta RosénGöteborg-Majorna OK10:11
2135529Gisela LindFK Herkules10:13
9721130Cecilia GrothKungälvs OK10:15
44405Sara LorénOK Landehof10:17
981611Angélique Grønborg RasmussenAllerød OK10:19
452066Marie-Louise LarssonLerums SOK10:21
451908Mari KraftIK Uven10:23
9700704Sofia KarlssonOK Landehof10:25
2062005Jeanette BlomOK Löftan10:27
741025Hanna RangertKungälvs OK10:29
451920Anna RönnborgIK Uven10:31
7711124Pia JohanssonOK Landehof10:33
2041859Karin AlthoffKungälvs OK10:35
1417468Pernilla HedinTolered-Utby Ol-klubb10:37
11519Anna LövgärdOK Alehof10:39
9005076Kristin EkdalaKungälvs OK10:41
1040519Maria AspIFK Göteborg Orientering10:43
431347Karin KullmanOK Alehof10:45

H45

3 720 m, 47 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7730306Johan BergmanMölndal Outdoor IF09:50
9701003Jonas AxelssonLerums SOK09:52
2057378Niklas GranhageSjövalla FK09:54
2260612Anders BäckLerums SOK09:56
7720210Anders LundellGöteborg-Majorna OK09:58
7404031Ulf BörjessonGöteborg-Majorna OK10:00
11568Sven BogeOK Alehof10:02
28434Per RubendahlOK Skogshjortarna10:04
263560Jesper GroossAllerød OK10:06
9991220Sören SturessonLerums SOK10:08
9710316Fredrik BergIF Rigor10:10
9700217Thomas KarlssonOK Landehof10:12
2141348Jimmy BondesonIK Uven10:14
7203420Fredrik RothamelTolered-Utby Ol-klubb10:16
2095203Anders LövgärdOK Alehof10:18
7730628Magnus HanssonOK Löftan10:20
9730526Erik AderstedtKungälvs OK10:22
14060Daniel ValentinGöteborg-Majorna OK10:24
14220Peter DellmingIFK Göteborg Orientering10:26
11593Anders HellgrenFrölunda OL10:28
8475663Patrik JohanssonLerums SOK10:30
2132207Petter ThorTolered-Utby Ol-klubb10:32
7080309Johan BertsOK Alehof10:34
438438Kristoffer LindFK Herkules10:36
9710404Jussi AumoKungälvs OK10:38
9740719Stefan GraadIF Rigor10:40
8000234Andreas EklundGöteborg-Majorna OK10:42
2075270Jonny LindénEksjö SOK10:44
7672080Jonas RothénTolered-Utby Ol-klubb10:48
209717Lars KullmanOK Alehof10:50
8629806Stefan KinellIFK Göteborg Orientering10:52
2107583Lars AxviLerums SOK10:54
14775Anders ThulinKungälvs OK10:56
7711110Henrik EssungerSjövalla FK10:58
14032Herman RosénGöteborg-Majorna OK11:00
2085387Marcus HanssonFrölunda OL11:02
8000509Per BaierTolered-Utby Ol-klubb11:04
7730620Magnus FalkenströmSkogsluffarnas OK11:06
2109127Rikard AndreassonIFK Göteborg Orientering11:08
9701103Ulf NyqvistOK Landehof11:10
9826041Stefan JohanssonKungälvs OK11:12
226998Erik LauriFK Herkules11:14
1553664Jörgen LjungbergGöteborg-Majorna OK11:16
981612Niels-Peter Vest NielsenAllerød OK11:18
7608311Tomas RönnqvistIF Rigor11:20
2135784Daniel GudmundssonOK Landehof11:22
2101679Claes BjörkmanSjövalla FK11:26

D50

2 810 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1670411Annika KuhlinGöteborg-Majorna OK09:57
423427Katarina BorneFrölunda OL09:59
8310868Anna ErikssonOK Landehof10:01
248224Katarina AlmehedFrölunda OL10:03
1671128Åsa JellvertGöteborg-Majorna OK10:05
2087204Marie NilssonTolered-Utby Ol-klubb10:07
302438Ann ChihaniFK Herkules10:09
14014Christina HalvarssonGöteborg-Majorna OK10:11
450858Eva NilssonKungälvs OK10:13
8002603Tone Karina IngesenSarpsborg OL10:15
1680711Malin LammFrölunda OL10:17
13989Gun RosendahlIF Marin Väst10:19
7680728Johanna WallinderGöteborg-Majorna OK10:21
1418175Mari HjeltMölndal Outdoor IF10:23
660628Suzy LarssonOK Skogshjortarna10:25
2088918Ann-Louise EliassonGöteborg-Majorna OK10:29
264518Susanne BerghMölndal Outdoor IF10:31
747284Anna ErikssonOK Älgen10:33
9650111Anne SvantessonHjärnarps OL10:35

H50

3 420 m, 28 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9620325Hans MelinGöteborg-Majorna OK09:54
2079764Lars LjungbergSjövalla FK09:56
2107490Richard TorseinFrölunda OL09:58
1366622Magnus JohanssonOK Löftan10:00
2123455Ulrik EnglundTumba-Mälarhöjden OK10:02
8628688Bjørn Idar SætranIF Trauma10:04
1660813Anders LammFrölunda OL10:06
2048652Hans NilssonKungälvs OK10:08
671203Göran NordSol Tranås10:10
2095217Henrik ErdalenIFK Göteborg Orientering10:12
11061Anders JohanssonGöteborg-Majorna OK10:14
2048799Joakim ÅkessonOK Landehof10:16
989898Thomas AspIFK Göteborg Orientering10:18
690129Anders AspMölndal Outdoor IF10:20
8009788Stefan ErikssonOK Älgen10:22
451063Ole IngesenSarpsborg OL10:24
650410Per KjellanderGöteborg-Majorna OK10:26
431241Bernt BerndtssonFrölunda OL10:28
451911Johan WettergrenFK Herkules10:30
9101409Martin EkdalaKungälvs OK10:32
247912Mats DahlrotIK Uven10:34
8006909Mattias LjungqvistTolered-Utby Ol-klubb10:40
1670913Thomas GustafssonGöteborg-Majorna OK10:42
248204Torbjörn KjörkFrölunda OL10:44
679999Per-Anders AxelssonMarkbygdens OK10:46
9670415Stefan L JohanssonKungälvs OK10:48
17662Mats RönnborgIK Uven10:50
2057359Stefan LemurellSjövalla FK10:52

D55

2 810 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1230531Maria WidmarkIF Hagen11:07
641125Helena SellgrenGöteborg-Majorna OK11:09
8301063Annika AasaIK Uven11:13
2107480Lena PeterssonOK Alehof11:15
1440169Åsa NybergGöteborg-Majorna OK11:17
17893Sari HåkanssonOK Gränsen11:19
2070765Karin HelmertzFrölunda OL11:21
8111648Laila B HöglundFK Herkules11:23

H55

3 270 m, 25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1958045Magnus OhlssonSjövalla FK10:00
11551Börje PerssonOK Alehof10:02
641903Ulf AlmehedFrölunda OL10:04
600801Sven BörjesonGöteborg-Majorna OK10:06
26198Johan ByströmKFUK-KFUM Göteborg10:08
29029Stefan GustafssonOK Skogshjortarna10:10
452061Philip MullinsSjövalla FK10:12
258651Jan GrahnIK Uven10:14
610422Ulf AnderssonGöteborg-Majorna OK10:16
9630518Lars SvantessonHjärnarps OL10:18
610827Andres LaasOK Skogshjortarna10:20
26162Magnus WideFrölunda OL10:22
9110619Christer BorgGöteborg-Majorna OK10:24
2101680Hans WedbergSjövalla FK10:26
1230705Håkan EggertIF Hagen10:28
8281261Maths CarlssonTolered-Utby Ol-klubb10:30
450149Gunnar MarkinhuhtaGöteborgs SK10:32
1001035Anders WestfeldtGöteborg-Majorna OK10:34
620305Per-Arne WahlgrenSjövalla FK10:36
362061Hans LindgrenOK Skogshjortarna10:38
14167Mikael JungbjerGöteborgs SK10:42
2081941Jonas SjöbergGöteborg-Majorna OK10:44
352258Martin CarlsonTolered-Utby Ol-klubb10:46
451919Robert HallbergIK Uven10:48
9631106Göran StuhlhoferOK Landehof10:50

D60

2 510 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1581107Monika NilssonOK Alehof10:45
2057246Ulrika GreenIK Stern10:47
19734Birgitta LööfGöteborg-Majorna OK10:49
8000715Lena FromIK Stern10:51
30160My EngströmIK Stern10:55
1958103Ann Warma LaasOK Skogshjortarna10:57

H60

3 130 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2088949Sven SundströmBredareds IF10:53
1570804Anders SpånérGöteborg-Majorna OK10:55
7550429Pierre KarlssonOK Alehof10:57
7590714Jan SveideFrölunda OL10:59
234493Hans GarmerGöteborg-Majorna OK11:01
17892Håkan HåkanssonOK Gränsen11:05
448916Christer KlintGöteborg-Majorna OK11:07
850410Kjell AnderssonMölndal Outdoor IF11:09
8337777Clas BörjessonIK Uven11:11
590609Thomas SellgrenGöteborg-Majorna OK11:13
19548Lars-Erik FredrikssonOK Skogshjortarna11:15
7570114Örjan WängdahlOK Gipen11:17
9581202Jörgen IvarssonGöteborg-Majorna OK11:19
2109213Tomas KarlssonOK Skogshjortarna11:21
2148804Gunnar LangsSkarpnäcks OL11:23

D65

2 510 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
14380Karin AxelssonIK Uven10:29
11005Solveig HedenblomSjövalla FK10:31
17386Ingela NelsénFalkenbergs OK10:33
11029Ann-Kristin LindegårdhTolered-Utby Ol-klubb10:35
14001Ing-Marie Brander StrandGöteborg-Majorna OK10:37
11319Maria NorellFrölunda OL10:39
1396300Maria NordwallOK Kolmården10:41

H65

2 810 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2088436Bo HåkanssonIFK Göteborg Orientering10:39
541106Kjell NeroNässjö OK10:41
448602Bengt SvedjebySkattkärrs SOK10:45
14031Torbjörn OlssonGöteborg-Majorna OK10:47
1011018Sven Erik MolanderTolered-Utby Ol-klubb10:49
14440Ulf PetersonKungälvs OK10:51
11318Yngve NorellFrölunda OL10:53
9540930Bengt JonassonGöteborg-Majorna OK10:55
231052Jan AnderssonFjärås AIK10:57
9121953Bent GalborgenIndre Østfold OK10:59
446293Kent ErikssonLerums SOK11:01

D70

2 260 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8161681Lotta GranholmLinköpings OK09:59
14373Rosa JohanssonIK Uven10:01
7201252Ulla LindheIK Stern10:03
1572001Gun-Britt FranssonEmmaboda Verda OK10:05
11520Britt-Marie GrönroosOK Alehof10:07
7470816Eva AlsinIK Ymer10:09
505560Barbro AnderssonOK Skogshjortarna10:13
14493Ulla-Britt OrdasiKungälvs OK10:15
444608Monica PåhlstorpEmmaboda Verda OK10:17
1947412Elisabeth RosénGöteborg-Majorna OK10:19

H70

2 800 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2119695Dan JohanssonFjärås AIK09:59
11032Thomas ÅbergTolered-Utby Ol-klubb10:01
8470831Hans CarlssonIFK Göteborg Orientering10:03
7001947Olle AdolfssonLerums SOK10:05
7491206Lennart AnderssonGöteborgs SK10:07
11045Claes LindegårdhTolered-Utby Ol-klubb10:11
7194902Christer ElfsbergKristinehamns OK10:13
940309Bertil JohanssonOK Skogshjortarna10:15
8470220Jörgen FranssonEmmaboda Verda OK10:17
14797Kenneth JohanssonTolered-Utby Ol-klubb10:19
11521Jack GrönroosOK Alehof10:21
247929Sten HelmertzFrölunda OL10:23

D75

2 130 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7909934Elvy BörjessonOK Alehof10:59

H75

2 600 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
11508Bengt BörjessonOK Alehof10:54
14122Kenneth RosénGöteborg-Majorna OK10:56
1430317Lars-Olof LannfeltOK Skogshjortarna10:58
2420179Acke WåhlanderGöteborg-Majorna OK11:02
7201243Henrik HvoslefIK Stern11:04
7542091Kalle JohanssonOK Skogshjortarna11:06
14030Sune MentorGöteborg-Majorna OK11:08
2079762Magne HagströmFrölunda OL11:10
14594Lars FinbomOK Landehof11:12
505535Ronny AnderssonOK Skogshjortarna11:14
438426Karl-Axel JohanssonIK Uven11:16

D80

2 130 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1446024Barbro VallinKungälvs OK10:43
14439Gull-Britt GrönbergKungälvs OK10:47
8652919Gunnel BörjessonIK Uven10:49
14437Eivor Steen-OlssonKungälvs OK10:51

H80

2 260 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
403682Rolf BååthHestra IF10:33
202441Ragnar BewertOK Landehof10:37
30915Ragnar GudmundssonIF Rigor10:39

H85

1 940 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
36178Nils JanssonSkattkärrs SOK10:41
14328Carl-Henrik HallbergIK Uven10:43
244893Gösta CederinGöteborg-Majorna OK10:45

Inskolning

1 470 m, 23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
423231Veronica AnderssonFjärås AIK09:51:03
8144448Elmer MartinssonLerums SOK09:54:39
1110606Liv HederströmLerums SOK09:56:10
2115405Alva BergquistSjövalla FK10:21:14
13171Daniel GunnarssonKlubblös10:30:06
14792Hannes Bergagård GillTolered-Utby Ol-klubb10:34:23
13198Frans HagsjöKlubblös10:39:06
260694Ruben HolmquistGöteborg-Majorna OK10:45:01
699202Maja EngIFK Göteborg Orientering10:48:05
18878Agnes AhlgrenIFK Göteborg Orientering10:50:13
878421Ester MännerIFK Göteborg Orientering10:50:15
2124715Jack ThoméKlubblös10:54:54
13199Oliver AgrérIK Uven11:11:48
13186Ellen PerssonKlubblös11:20:23
13055Erik MaxFrölunda OL11:23:13
451272Hulda AlbrektssonIFK Göteborg Orientering11:37:15
13252Linnea BastaKlubblös11:52:19
11353Emilia JernbergSjövalla FK11:58:25
810423Olle EngstrandIFK Göteborg Orientering11:59:20
13083Engstrand ElsaIFK Göteborg Orientering11:59:23
13100Tilda MartnerIFK Göteborg Orientering
810423Engstrand OlleIFK Göteborg Orientering
12067Doris PilbladIFK Göteborg Orientering

U1

2 020 m, 33 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
444505Ellen EkströmOK Gläntan Vessigebro09:57:04
13200Emil Welander EricssonSävedalens AIK10:06:23
780626Viggo Kjellberg NielsenIFK Göteborg Orientering10:09:07
14227Vera Kjellberg NielsenIFK Göteborg Orientering10:09:20
443633Sally PilbladIFK Göteborg Orientering10:09:44
801027Melker MartnerIFK Göteborg Orientering10:09:46
2126041Tage EkbergGöteborg-Majorna OK10:10:57
14349Arvid RosénIK Uven10:13:49
11303Dexter HanssonFrölunda OL10:15:39
8110603Frans OlssonTolered-Utby Ol-klubb10:17:53
209722Torsten Pettersson HorneTolered-Utby Ol-klubb10:17:59
2115444Johanna ThorTolered-Utby Ol-klubb10:18:02
2109258Alexander RosénGöteborg-Majorna OK10:18:17
452841Holger WeilerTolered-Utby Ol-klubb10:21:29
452467Sixten WeilerTolered-Utby Ol-klubb10:21:56
2057387Aina HolmqvistSjövalla FK10:23:05
439708Arthur BrattbergSjövalla FK10:29:21
2109289Signe SvedbergTibro OK10:31:02
13163Simon KarttunenKlubblös10:32:02
13195Kasper KarttunenKlubblös10:33:13
2078270Tage EngelkeGöteborg-Majorna OK10:38:33
13069Moa KjellbergerIFK Göteborg Orientering10:40:08
7060211John HermanssonKungälvs OK10:44:19
209530Hampus LöfgrenIK Uven10:46:31
2124696Ester ThoméSävedalens AIK10:55:54
403402Thure SundbäckSävedalens AIK10:56:29
37970Jonathan BrolinSjövalla FK11:17:13
13058Astrid ZetterlundLerums SOK11:17:54
13078Katerina DobsicekOK Orinto11:19:29
13191Oskar SvahnOK Landehof11:20:08
13063Vilmer GudmundssonOK Landehof11:29:18
13064Axel LindeqvistKlubblös11:29:19
7130514Ronja BergmanMölndal Outdoor IF11:30:10

U2

2 270 m, 30 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1011164Mailis HolmqvistSjövalla FK09:54:00
1010301Elsa WisslerFK Herkules09:54:58
8100609Lin PelanderOK Djerf09:58:05
451936Arvid JunkellFK Herkules09:58:25
258687Adam HemmendorffIK Uven10:03:03
452044Vera ArvidssonSjövalla FK10:03:21
262636Freja HesselSjövalla FK10:06:37
331776Emil RosénIK Uven10:13:26
1426981Artur IngulfSävedalens AIK10:27:32
1120316Hjalmar ÅbergTolered-Utby Ol-klubb10:29:14
2041801Märta PetterssonKungälvs OK10:40:13
435808Selma EngelkeGöteborg-Majorna OK10:40:34
2041893Amanda SjööarvOK Nackhe10:42:29
1112141Astrid GrahnIFK Göteborg Orientering10:44:23
253736Linnea LöfgrenStångenäs AIS10:45:55
1410176David ErikssonTolered-Utby Ol-klubb10:47:04
7020311Folke BergmanMölndal Outdoor IF11:04:10
2089463Axel PerssonFK Herkules11:04:57
1080811Franz LöfstrandGöteborg-Majorna OK11:20:21
2147967Jonas EhlersSjövalla FK11:23:36
7414108Daniel Wong LarssonTrollhättans SOK11:36:44
13091Karl PerssonKlubblös11:37:08
13096Oscar Wong LarssonTrollhättans SOK11:39:16
13097Masaki AnderssonOK Landehof11:44:27
13084Eskil ZetterbergIK Uven11:46:58
2049221Henrik groosAllerød OK11:49:52
13193Olle AneforsOK Landehof11:52:04
14716Casper EngstrandIFK Göteborg Orientering12:01:20
8110621Max CliffordsonTolered-Utby Ol-klubb
1101102Alva KullmanOK Alehof

Öppen motion 1

2 270 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
226978Siw PetterssonGöteborg-Majorna OK10:12:06
2088443Danica TasevaIFK Göteborg Orientering10:25:03
14572Lillie PetterssonKlubblös10:28:07
2139036Wilhelm HedendahlKungälvs OK10:34:04
352261Evelina Bergagård GillTolered-Utby Ol-klubb10:35:10
1410169Daniel Bergagård GillTolered-Utby Ol-klubb10:35:12

Öppen motion 3

2 840 m, 34 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
345068Rune JungbjerGöteborgs SK09:51:45
7850302Lena CardfeltKlubblös09:54:55
30189Cecilia KrookKlubblös09:57:55
2801119Hana TrefnáOK Orinto09:58:06
1110207Anna HederströmLerums SOK09:58:11
28440Gunnel AxelssonOK Skogshjortarna10:04:23
441573Mattias HanssonFrölunda OL10:04:26
2077250Alvin LindFK Herkules10:04:37
2093526Linnea OskarssonSjövalla FK10:21:34
247599Joar Sennelöv FöranderOK Landehof10:27:31
13066Anne AlsholmSävedalens AIK10:32:04
302387Helena NorbergIF Marin Väst10:32:33
14182Albert NorbergIF Marin Väst10:32:37
30719Anna-Stina ArnessonIK Dran10:38:24
226987Carl GrundbergKlubblös10:41:19
355713Mary LarnerGöteborg-Majorna OK10:42:27
2112589Helena BjörkmanSjövalla FK10:43:15
442121Camilla EkendalTolered-Utby Ol-klubb10:45:39
263749Maria Wallin JohanssonOK Skogshjortarna10:52:03
8080225Hugo CorneliussonOK Löftan10:55:02
8310778Patrik CorneliussonOK Löftan10:55:03
2260687Anna ForsaeusGöteborg-Majorna OK11:00:54
234566Joakim KjällströmKlubblös11:01:52
2048773Johan VestlundGöteborgs SK11:02:14
15817Nanna LarsenIFK Göteborg Orientering11:06:33
2144638Linda PerssonGöteborg-Majorna OK11:10:27
13164Nina SvahnOK Landehof11:20:04
2801316Ida Abrahamsson-HjelmqvistOK Vivill11:27:13
7511810Cicilia DjurleKlubblös11:42:59
13092Joel GunnarssonSävedalens AIK11:48:36
13088Nils GunnarssonKlubblös11:52:11
7888999Gofsiå kolosinskåKlubblös11:56:01
448899Anna HallOK Skogsvargarna12:02:06
423476Gunnar HallOK Skogsvargarna12:02:09

Öppen motion 5

3 290 m, 64 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7181236Anders AnderssonOK Löftan09:50:18
2420581Sune WikströmKlubblös09:51:12
2135501Lars-Olof RönnqvistOK Löftan09:52:23
16801Carola AnderssonOK Löftan09:53:02
7620344Eric BäckströmKlubblös09:54:48
2075313Ingalill MullinsSjövalla FK09:55:15
259433Anna GranforsOK Landehof09:56:26
26197Anna DurgéKFUK-KFUM Göteborg09:57:50
651010Helmut HansenKlubblös09:58:16
1917303Jonas LundqvistSjövalla FK10:00:06
2059087Maria JunkellFK Herkules10:00:13
26200Thomas BlomqvistKFUK-KFUM Göteborg10:02:11
451289Malin AlbrektssonIFK Göteborg Orientering10:05:31
2107473Pia HeikkinenFrölunda OL10:07:16
14288Ingrid CullbrandIK Stern10:08:26
2058883Håkan FärnlöfIF Rigor10:09:03
13062Ola TegvaldOK Landehof10:09:52
13175Victoria FalkenströmSkogsluffarnas OK10:10:25
13158Christine LarssonGöteborg-Majorna OK10:13:17
26158Sofia UllmanOK Alehof10:13:23
306585Christer NelsénFalkenbergs OK10:15:23
7203440Helena RothamelTolered-Utby Ol-klubb10:17:41
352268Katarina Rydén MarkinhuhtaGöteborgs SK10:18:24
1120573Åsa LarsenTolered-Utby Ol-klubb10:18:38
1128079Pia JohanssonIFK Göteborg Orientering10:20:52
451082Anna BertsOK Alehof10:21:12
2112586Annika OskarssonSjövalla FK10:21:37
2088318Agnes MårildGöteborgs SK10:22:42
14199Per RobertssonIFK Göteborg Orientering10:23:08
2101688Arvid MårildGöteborgs SK10:23:14
2101553Marie MårildGöteborgs SK10:24:12
2079741Anna-Maria SaméusFrölunda OL10:25:12
448567Robert BengtssonFjärås AIK10:30:54
40940Filip TagessonStenungsunds OK10:38:37
408858Hans NybergKlubblös10:42:41
19807Gabriela EgerupTullinge SK10:43:26
2084037Marika GrebergIK Uven10:43:39
13070Tomas NilssonFjärås AIK10:45:08
446153Anna NordqvistIF Rigor10:46:00
13179Jens AxelssonKlubblös10:47:20
342374Jonas KlassonKlubblös10:48:08
2101819Sven TolestamIF Rigor10:48:19
8010060Klara MartinssonLerums SOK10:48:36
2147824Björn DavidssonSjövalla FK10:50:04
13067Sandra BaumannKlubblös10:53:00
17867Anna DolkJönköpings OK10:53:16
15830Hanna JohanssonOK Skogshjortarna10:56:08
2113888Sandra CervinIFK Göteborg Orientering10:56:30
13061Jonas JohanssonIFK Göteborg Orientering10:57:15
1690530Eva Lamm-BergströmFrölunda OL10:58:31
2260611Stefan NilssonGöteborg-Majorna OK11:01:01
41741Frida EkströmOK Gläntan Vessigebro11:05:19
2148926Andreas HesselSjövalla FK11:16:42
402595Lukas RosénOK Vivill11:27:05
7206842Marcus SöderbomSävedalens AIK11:28:56
2058899Reinhold ReulOK Orinto11:33:10
263990Mattilda SvenssonÅmåls OK11:33:28
13251Josefin PeterssonMölndal Outdoor IF11:42:17
2126221Ken AlexanderssonIK Uven11:49:06
13087Stina GunnarssonSävedalens AIK11:52:13
13082Erik BjärkbyKlubblös11:53:17
2139127Elisabeth PrinsKungälvs OK
2058842Benjamin ReulOK Orinto
2101829Simon TolestamIF Rigor

Öppen motion 7

2 970 m, 83 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2077384Miriam ZetterlundLerums SOK09:49:43
14783Lisbeth BergagårdTolered-Utby Ol-klubb09:56:06
2132204Per LiedmanTolered-Utby Ol-klubb09:56:46
750820Annica Clevnert LeireGöteborg-Majorna OK10:00:06
426239Mikael NömmIFK Göteborg Orientering10:00:44
439703Anders LarssonOK Landehof10:01:13
446161Olof AnderssonIF Rigor10:05:23
7630302Annika HogedalGöteborg-Majorna OK10:09:31
26161Sofia WideFrölunda OL10:10:05
1946072Ragnar FallströmLerums SOK10:11:03
247523Martin AxelssonOK Skogshjortarna10:15:13
2078176Kristina Wall JungbjerGöteborgs SK10:16:36
400031Malin JonssonSävedalens AIK10:17:01
242281Tobias KarlssonOK Landehof10:17:03
2088314Sara LydmarkSjövalla FK10:19:10
1006354Lene KinnebergRaumar Orientering10:20:00
13197Mats LarssonTrollhättans SOK10:20:23
2088320Kurt-Åke KarlssonSjövalla FK10:20:32
2088317Pär LydmarkSjövalla FK10:20:57
247997Örjan SöderlundKlubblös10:21:28
330549Madelene SöderlundKlubblös10:21:29
28208Caroline LövhammerIFK Göteborg Orientering10:23:09
302451Karin WahlgrenSjövalla FK10:23:17
306034Ingemar CarlssonLunds OK10:25:32
720413Karin NobornIFK Göteborg Orientering10:27:07
9590118Michael AnderssonGöteborg-Majorna OK10:27:16
1447484Mikael SvenssonFK Herkules10:28:23
2135677Calle Randåker BokedalSjövalla FK10:29:14
2106198Jörgen HedinTolered-Utby Ol-klubb10:29:18
988150Jessica ElmerssonOK Bävern10:29:49
8012210Oliwer LundbergOK Bävern10:29:52
429836Per BrattbergSjövalla FK10:30:32
2144607Lisa AgnvallIK Uven10:30:46
38609Marie-louise PerssonFK Herkules10:32:06
446216Andreas NäsmanLerums SOK10:32:36
13162Anders GunnarssonKlubblös10:33:07
426242Ann-Charlotte BäcklundIFK Göteborg Orientering10:33:28
13980Peter NorbergIF Marin Väst10:33:37
449164Gunilla GlimténOK Löftan10:34:28
362551Pertti HeedOK Orinto10:35:11
439711Anna GrahnIK Uven10:35:52
516789Elin CarlssonGöteborg-Majorna OK10:37:17
354182Sofia JohanssonOK Alehof10:37:47
2132219Helena Bergagård GillTolered-Utby Ol-klubb10:38:29
30718Ingemar ArnessonIK Dran10:40:20
30105Espen SkanckeGoat10:40:35
209064Elin WinbergStenungsunds OK10:43:10
354390Roger HallgrenIFK Göteborg Orientering10:43:38
259346Kajsa WinbergStenungsunds OK10:43:44
11545Sten OlssonOK Alehof10:46:15
13165Marika Ogrelius EngströmIK Stern10:47:31
7203837Gunilla GedinGöteborg-Majorna OK10:48:23
2125974Hans EricssonHalmstad OK10:48:45
302590Katarina ÖstlingOK Skogshjortarna10:49:37
2124609Greta JodalGoat10:49:38
11546Ingegerd OlssonOK Alehof10:50:14
2261038Gustaf HederströmLerums SOK10:54:17
1720727Sofia HansonTolered-Utby Ol-klubb10:54:31
2125979Patrik WisslerFK Herkules10:56:59
409292Elin DolkJönköpings OK10:57:13
244129Linnéa AnderssonIK Vista10:57:14
13071Ella SjöbergTullinge SK10:59:06
13074Johanna GustfssonKlunnlös11:00:29
19520Anna SjödinOK Skogshjortarna11:01:14
424722Per-Erik OlssonKlubblös11:01:36
600115Elisabeth StrandhagenGöteborg-Majorna OK11:04:18
258691Lena OlssonKlubblös11:04:48
1399784Lena HermanssonGöteborg-Majorna OK11:08:05
550401Mats StrandhagenGöteborg-Majorna OK11:08:23
2139872Jakob ArvidssonSjövalla FK11:15:16
13076Alexandra HägglinKlubblös11:22:42
8016908Lena WesterlundOK Djerf11:23:56
217174Jonas SvedbergTibro OK11:24:09
996633Aarnes SofiaNydalens SK11:26:58
217300Sara SvenssonTibro OK11:30:34
7206843Magnus SöderbomSävedalens AIK11:34:38
13085Karl BeckmanKlbblös11:37:36
7660404Jan StenhoffOK Landehof11:37:57
404424David LundeviOK Skogsvargarna11:41:32
7772244Åsa HagnestålMarkbygdens OK11:42:07
14206Andreas ViltfjällIFK Göteborg Orientering11:45:26
13253Fredrik NilssonKlubblös11:52:53
2109279Monica DahlbergIK Uven

Öppen motion 8

4 130 m, 73 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
244656Ulrik LassenIFK Göteborg Orientering09:55:14
15999Anna PerssonVäxjö OK10:05:08
7720209Kristoffer SidebyGöteborg-Majorna OK10:07:49
9160203Siri LarsenTolered-Utby Ol-klubb10:09:55
7807614Christofer Björn FredrikssonSödertälje IF10:11:12
2101790Axel NiklassonIK Uven10:11:21
9196802Magnus Wall JungbjerGöteborgs SK10:15:06
866866Johan HördegårdhIFK Göteborg Orientering10:18:24
2081964Göran LundqvistJärfälla OK10:19:01
7805177Annieke GrahnGöteborgs SK10:22:04
1010511Oskar EkbergGöteborg-Majorna OK10:22:09
2800761Amanda CliffordsonTolered-Utby Ol-klubb10:23:48
8060928Isabella BaierTolered-Utby Ol-klubb10:23:49
610111Tord HederskogJönköpings OK10:25:42
449564Arvid PerssonMölndal Outdoor IF10:25:42
2141323Markus FridénIK Uven10:26:06
11590Jörgen SaméusFrölunda OL10:26:58
209657Erik JanssonOK Linné10:27:42
1710711Fredrik BergströmFrölunda OL10:29:09
9641006Magnus KarlssonOK Landehof10:29:11
18877Anna-Lena AxelssonTjällmo-Godegårds OK10:34:18
340258Jesper DalgrenKlubblös10:38:55
302420Per-Erik JohanssonKlubblös10:44:38
930613Viktor RunnbyGöteborg-Majorna OK10:44:41
770110Tobias AhnoffGöteborg-Majorna OK10:45:54
1403176Halvor SaunesNydalens SK10:47:15
217195Agneta TörnkvistIK Uven10:48:17
2059170Andreas NyströmTolered-Utby Ol-klubb10:49:21
532330Ulf WallinGöteborg-Majorna OK10:51:46
7711711Johan HallmanTrollhättans SOK10:52:49
7130702Magnus ZetterlundLerums SOK10:52:52
355954Peter FlycktLerums SOK10:54:11
2085399Olof BjörkmanKungälvs OK10:54:36
9201444Axel HansonTolered-Utby Ol-klubb10:55:11
501623Angelika LarssonÖrkelljunga FK10:55:55
7921219Jonatan FridolfssonOK Gränsen10:56:51
2089499Håkan HöglindFK Herkules10:56:56
7556087Per StrandemoIK Stern10:57:17
880607Emil TengvallGöteborgs SK10:57:20
15575Henrik KlassonOK Gisle10:57:39
13167Linus ÅbergTjällmo-Godegårds OK11:00:46
2109203Anders BerglundOK Skogshjortarna11:01:51
13180Joakim RingsgårdKlubblös11:03:56
1410171Ralph KindeTolered-Utby Ol-klubb11:04:05
8050916Tobias HolmqvistSjövalla FK11:04:50
13152Joakim HermanssonKlubblös11:04:53
231164Rickard PehrsonGöteborg-Majorna OK11:05:03
14372Jonas HemlinIK Uven11:07:11
14022Johan RosénGöteborg-Majorna OK11:07:20
2089253Fredrik EinarssoKlubblös11:07:38
1423490Joakim KopkaIFK Göteborg Orientering11:07:56
26435Andreas WikströmIK Uven11:11:11
13156Per RosénIK Uven11:13:17
28921Magnus BrobackOK Flundrehof11:15:03
810200Fredrik PerssonIFK Göteborg Orientering11:16:19
438784Rikard WeilerTolered-Utby Ol-klubb11:22:12
438445Arvid HammarFK Herkules11:22:35
13077Simon GöthbergKlubblös11:22:40
790403Åsa HellquistIFK Göteborg Orientering11:26:01
14384Anneli ZetterbergIK Uven11:40:04
2135563Anna LebarGöteborg-Majorna OK11:41:05
670709Claes HagstrandLerums SOK11:43:22
343488Pål SchmidtFrölunda OL11:45:20
2085374Albin SchmidtFrölunda OL11:45:33
344579Håkan BerndtssonFrölunda OL11:47:06
810420Anders JernbergSjövalla FK11:49:02
30991Niklas GrahnGöteborgs SK11:49:20
870101Johan StrandGöteborg-Majorna OK11:51:01
264382Jonas NilssonOK Nackhe11:51:50
344910Viktoria WallinMölndal Outdoor IF11:56:53
940718Irma FridolfssonOK Gränsen11:58:48
444027Felix KindeTolered-Utby Ol-klubb
1410170Filippa KindeSävedalens AIK

Annonser