Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Ljungsbrokampen

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Ljungsbrokampen
Arrangörsorganisation: OK Skogsströvarna
Datum: onsdag 8 maj 2019

D21

4 360 m, 29 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Fredrika VångellLinköpings OK18:01
Klara LjunggrenLinköpings OK18:03
Ellinor TjernlundOK Tisaren18:05
Amélie WallenhammarHagaby GoIF Örebro18:07
Kajsa HammarströmLinköpings OK18:09
Elin SvenssonNässjö OK18:11
Rebecka HeinrupTullinge SK18:13
Kristin WillamoSödertälje-Nykvarn OF18:15
Marika LundinTjällmo-Godegårds OK18:17
Stina NeroLinköpings OK18:19
Matilda ErikssonOK Kåre18:21
Lisa MalmströmTjalve IF Norrköping18:23
Alva OlssonLinköpings OK18:25
Malva EvebornOK Roxen18:27
Anna KempeOK Denseln18:29
Julia Modig TjärnströmLinköpings OK18:31
Sanna SkoogKils OK18:33
Frida KarlssonLinköpings OK18:35
Moa SvenssonNässjö OK18:37
Josefine HöögHagaby GoIF Örebro18:39
Jeanette Jönsson HellstadiusSödertälje-Nykvarn OF18:41
Anna WehlinLinköpings OK18:43
Tilda MarmelidOK Roxen18:45
Erika BlixtOK Hammaren18:47
Charlotte NedforsOK Roxen18:49
Karolina NygrenSkogspojkarnas OK18:51
Hanna Modig TjärnströmLinköpings OK18:53
Kristina TedhamreSnättringe SK18:55
Josefine DahlstedtTjalve IF Norrköping18:57

H21

5 170 m, 52 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
William PommerStora Tuna OK18:07
Erik MalmbergLinköpings OK18:08
Erik HelanderOK Roxen18:09
Jonathan AhlsénSödertälje-Nykvarn OF18:10
Albin AlsiöIF Hagen18:11
Ludvig ErikssonKils OK18:12
Jonathan JylltorpLinköpings OK18:13
Charlie StoltRehns BK18:14
Oskar HöglundMotala AIF OL18:15
Rasmus JonssonTjällmo-Godegårds OK18:16
Anton NilssonJärla Orientering18:17
Ville JohanssonOK Kolmården18:18
Per CarlborgHagaby GoIF Örebro18:19
August MollénOK Denseln18:20
Niklas OlssonLinköpings OK18:21
Lukas EvebornOK Roxen18:22
Erik MartinssonLinköpings OK18:23
Henrik TengvallBoxholm-Mjölby OL18:24
Hans BrolundOK Denseln18:25
Oskar DanielsAttunda OK18:26
Fritjof AxelssonFK Göingarna18:27
Malte EvebornOK Roxen18:28
Gustaf SundbüeOK Hällen18:29
Jesper SjöblomSödertälje-Nykvarn OF18:30
Anton JohanssonOK Orion18:31
Fredrik JohanssonLinköpings OK18:32
Hugo LindellLånghundra IF18:33
Henrik TostebergLinköpings OK18:34
Andreas MagnvallOK Södertörn18:35
Eric RosanderFinspångs SOK18:36
Arvid VågIFK Göteborg Orientering18:37
Vidar SjögrenTjällmo-Godegårds OK18:38
Magnus PerssonOK Tisaren18:39
Sven EngströmLinköpings OK18:40
Mathias HallménOK Denseln18:41
Simon NilssonEksjö SOK18:42
Joakim GustafssonFinspångs SOK18:43
Johan AllardLinköpings OK18:44
Erik SandhOK Roxen18:45
Arvid HenrikssonJärla Orientering18:46
Rickard BörjessonMalungs OK Skogsmårdarna18:47
Daniel NilssonNyköpings OK18:48
Arvid LinderOK Hällen18:49
Henrik HamreforsVästerås SOK18:50
Hugo EkingeOK Motala18:51
Pontus LindblomOK Roxen18:52
Victor BergstrandLinköpings OK18:53
Marcus HardtMotala AIF OL18:54
Erik BacktemanLinköpings OK18:55
Tobias KonradssonOK Roxen18:56
Andreas AxelssonTjällmo-Godegårds OK18:57
Johan PerssonHagaby GoIF Örebro18:58

D18

3 600 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Hanna KromnérSkogspojkarnas OK18:05

H18

4 180 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Arvid WesterbergOK Kolmården18:06
Hugo JakobssonEksjö SOK18:09
Erik SahlmanLinköpings OK18:12
Joar HertinIK Hakarpspojkarna18:15
Erik JohnssonOK Kolmården18:18

D16

3 360 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ida WaernqvistNAIS Orienteringsklubb18:11
Lova ElnegårdLinköpings OK18:14
Elin KjellmanLinköpings OK18:17
Linnea LundOK Kolmården18:20
Moa Algers OmholtSkogspojkarnas OK18:23
Kristin HerberthsonLinköpings OK18:29
Kerstin LjungemyrOK Kolmården18:35
Alice JohanssonFinspångs SOK18:38
Ida HjortOK Roxen18:41

H16

3 780 m, 23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Francesco SavaniSkogspojkarnas OK17:52
William SvartlingOK Motala18:02
Rasmus PåledalOK Roxen18:04
Hugo PerssonOK Denseln18:06
Oliver HöögOK Motala18:08
Ludvig KarlqvistTjällmo-Godegårds OK18:10
Samuel KleinBjörkfors GOIF18:12
Valter FredrikssonTjalve IF Norrköping18:14
Mattias JosefssonOK Roxen18:16
Carl HedegårdOK Kolmården18:18
Sverre RöjgårdOK Kolmården18:20
Alfons PetersonOK Denseln18:22
Emil SöderbergTjällmo-Godegårds OK18:24
Simon FlankegårdTjalve IF Norrköping18:26
John KinnanderMatteus SI18:30
Rasmus KarlssonOK Denseln18:32
Johan ÅrbrinkLinköpings OK18:34
Måns BjörnskiöldOK Roxen18:36
Noel HelmerssonOK Tisaren18:38
Pontus ÖstemarFinspångs SOK18:40
Albin KjellbergBjörkfors GOIF18:42
Emil LarssonOK Tisaren18:46
Olof EkmanFinspångs SOK18:48

D14

3 170 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ida SelimOK Roxen18:00
Ellen LindforsBjörkfors GOIF18:02
Sofie EttlingSkogspojkarnas OK18:03
Annie LundOK Kolmården18:04
Moa PihlströmOK Roxen18:05
Yrsa RöjgårdOK Kolmården18:06
Sigrid ForsmanLinköpings OK18:07
Stella RosengrenTjalve IF Norrköping18:08
Alva KarlssonOK Kolmården18:09
Line NidebornOK Roxen18:11
Stina SöderqvistLinköpings OK18:12
Fanny WalterssonOK Roxen18:14
Klara ZimmermanTjalve IF Norrköping18:15
Sigrid LjunggrenLinköpings OK18:16
Sofia TunessonSkogspojkarnas OK18:17
Frida SamuelssonBjörkfors GOIF18:19
Alva ForsmanLinköpings OK18:20
Mindra LangerOK Roxen18:21

H14

3 170 m, 28 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Arvid SvenssonBjörkfors GOIF18:22
Otto NilssonLinköpings OK18:23
Rasmus VibergOK Roxen18:25
Melker WaldfeltFinspångs SOK18:26
Lucas PilemalmMotala AIF OL18:28
Ian JohanssonLinköpings OK18:29
August EkingeOK Motala18:31
Arvid RothLinköpings OK18:32
Jacob PåledalOK Roxen18:33
Elias SjöwallOK Denseln18:34
Noah KorallMotala AIF OL18:35
Theo ÅrbrinkLinköpings OK18:36
Filip HöögOK Motala18:37
Gustav HellgrenSkogspojkarnas OK18:38
Lucas BerggrenLinköpings OK18:40
Wilmer KempeOK Denseln18:41
Ludvig EronnLinköpings OK18:42
Elis BönnerBjörkfors GOIF18:43
Elias OhlssonTjällmo-Godegårds OK18:44
Elis PetersonOK Denseln18:45
Vincent DahmTjalve IF Norrköping18:46
Martin PilemalmMotala AIF OL18:47
Olle MalmströmLinköpings OK18:48
Arvid Algers OmholtSkogspojkarnas OK18:49
Hugo BraamOK Denseln18:50
Rikard HellgrenFinspångs SOK18:51
Oliver HaleniusMotala AIF OL18:52
Ludvig ErikssonLinköpings OK18:54

D14 Kort

2 540 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Moa KleistBoxholm-Mjölby OL18:06
Karolina JohanssonHammarkinds OK18:08

D12

2 540 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
101Ebba SkullmanLinköpings OK18:10
102Jennifer NyströmOK Roxen18:12
103Emma LindgrenNAIS Orienteringsklubb18:14
104Tilda MalmströmTjalve IF Norrköping18:16
105Elsa KorallMotala AIF OL18:18
106Johanna KleistBoxholm-Mjölby OL18:20
107Stina JonssonOK Roxen18:22
109Tilde EvebornOK Roxen18:26
110Agnes AdolfssonÖdeshögs SK18:28
111Frida SöderqvistLinköpings OK18:30
Tuva BodirozaÖdeshögs SK18:32
113Stina BerggrenLinköpings OK18:34
115Alva LindforsBjörkfors GOIF18:38
116Ebba HaapaniemiOK Roxen18:40
118Tora KolmodinOK Roxen18:44
119Johanna AnderssonBoxholm-Mjölby OL18:46
120Emma EngströmFinspångs SOK18:48
121Stina WallinOK Roxen18:50
122Tuva AnderssonNAIS Orienteringsklubb18:52

H12

2 510 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
131Anton NinoOK Roxen18:11
132Arvid TrofastTjällmo-Godegårds OK18:13
Fredrik SelldinStjärnorps SK18:15
134Emil ÖstemarFinspångs SOK18:17
136Edvin ÅttingLinköpings OK18:21
137Joel FrodinOK Roxen18:23
138Vilgot LidvikLinköpings OK18:25
140Oscar SvenskTjällmo-Godegårds OK18:29
142Emil OscarssonFinspångs SOK18:33
143Oskar KarlqvistTjällmo-Godegårds OK18:35
145Jakob LindholmBoxholm-Mjölby OL18:39
146Love OtterströmLinköpings OK18:41

D12 Kort

2 130 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elma MagnellKatrineholms OK18:04
Hilda BrantvallOK Denseln18:05
Elin RydbergLinköpings OK18:07

H12 Kort

2 130 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Linus FredsbergOK Roxen18:02
Rasmus SamuelssonOK Denseln18:03

D10

2 130 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Saga LindellOK Roxen18:12
Linnéa PåledalOK Roxen18:16
Malin GöhlFinspångs SOK18:20
Lova BraamOK Denseln18:22
Erika LindholmBoxholm-Mjölby OL18:26
Emma PilemalmMotala AIF OL18:30
Stina KleinBjörkfors GOIF18:32

H10

2 130 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Otto BrantvallOK Denseln18:34
Theo IllnerTjalve IF Norrköping18:36
Oskar SelldinStjärnorps SK18:38
Hugo AldénOK Roxen18:40
Elton MagnellKatrineholms OK18:42
Olof HertinIK Hakarpspojkarna18:44
Hannes PetersonOK Denseln18:46
Ville AnderssonMatteus SI18:48
Felix NidebornOK Roxen18:50
Ludvig RantzerLinköpings OK18:52
Edvin NobrantOK Roxen18:54
Lukas LarssonOK Roxen18:58

D40

3 600 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anna KorallMotala AIF OL18:18
Viktoria LindholmBoxholm-Mjölby OL18:21
Helene ÖhlundTjalve IF Norrköping18:24
Emma BerggrenLinköpings OK18:27

H40

4 430 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Albin TengvallBoxholm-Mjölby OL18:08
Kristian AlgersSkogspojkarnas OK18:11
Robert SvenssonBjörkfors GOIF18:14
Tommy AnderssonNAIS Orienteringsklubb18:17
James MelanderTjällmo-Godegårds OK18:20
Joakim KjellbergBjörkfors GOIF18:23
Bertil EronnLinköpings OK18:26
Mårten LindquistBoxholm-Mjölby OL18:29
Marcus AnderssonMatteus SI18:32
Henrik PetersonOK Denseln18:35
Erik KjellgrenNAIS Orienteringsklubb18:38
Kristian SamuelssonBjörkfors GOIF18:41
Jonas ViklundMatteus SI18:44
Stefan NidebornOK Roxen18:47

D45

2 970 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Malin PerssonOK Denseln18:03
Annika IvarssonLinköpings OK18:06
Maria PetterssonBoxholm-Mjölby OL18:09
Kristina LjunggrenLinköpings OK18:12
Nina AhlanderOK Denseln18:15
Cecilia BjörkhammerBjörkfors GOIF18:18
Mia EronnLinköpings OK18:21
Karin ZimmermanTjalve IF Norrköping18:24

H45

3 900 m, 26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Peter EttlingSkogspojkarnas OK18:06
Niclas KinnanderMatteus SI18:08
Per MagnussonLinköpings OK18:10
Henrik MarmelidOK Roxen18:12
Erik KarlssonTjällmo-Godegårds OK18:14
Sven-Johan PrytzTjalve IF Norrköping18:16
Jonas RåbergLinköpings OK18:18
Jonas JohnssonOK Kolmården18:20
Thorbjörn GustafssonTjällmo-Godegårds OK18:22
Andreas PihlströmOK Landehof18:24
Åke LjunggrenLinköpings OK18:26
Henrik GöhlFinspångs SOK18:28
Johan DahmTjalve IF Norrköping18:30
Andreas KarlqvistTjällmo-Godegårds OK18:32
Jesper WaldfeltFinspångs SOK18:34
Patrik KleistBoxholm-Mjölby OL18:36
Martin JarelandLinköpings OK18:38
Karl-Johan BönnerBjörkfors GOIF18:40
Per KempeOK Denseln18:42
Johan WänströmFinspångs SOK18:44
Leif LindgrenLinköpings OK18:46
Matz HöögOK Motala18:48
Jan JohanssonLinköpings OK18:50
Kjell SvenssonStjärnorps SK18:52
Anders JohanssonFinspångs SOK18:54
Mattias NilssonBjörkfors GOIF18:56

D50

2 970 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ebba HedegårdOK Kolmården18:27
Anna KullbergLinköpings OK18:30
Sofia GustafssonOK Roxen18:33
Lotta BorgLinköpings OK18:36
Helena HolmOK Roxen18:39
Gitte EngströmLinköpings OK18:42
Lena MalmströmTjalve IF Norrköping18:45
Anna Sofie BarkLinköpings OK18:48

H50

3 870 m, 26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Björn AnderssonBredaryds SOK18:05
Johan KnutssonBoxholm-Mjölby OL18:07
Johan PetterssonOK Motala18:09
Patric HaleniusMotala AIF OL18:11
Jonas RothLinköpings OK18:13
Anders SvenskTjällmo-Godegårds OK18:15
Gunnar NilssonFinspångs SOK18:17
Johan ÅttingLinköpings OK18:19
Ola SvärmOK Roxen18:21
Magnus HedegårdOK Kolmården18:23
Torbjörn AnderssonOK Motala18:25
Magnus SahlmanLinköpings OK18:27
Fredrik JönssonMotala AIF OL18:29
Andreas HellgrenHammarkinds OK18:31
Thomas PerssonOK Denseln18:33
Lars WistedtBoxholm-Mjölby OL18:35
Fredrik UrbergHammarkinds OK18:37
Johan OtterströmLinköpings OK18:39
Johan MalmOK Kolmården18:41
Roger JohanssonOK Vargen18:43
Per JohanssonMotala AIF OL18:45
Ulf JohnssonSkogspojkarnas OK18:47
Anders EkingeOK Motala18:49
Christer BroströmOK Denseln18:51
Patrik NilssonLinköpings OK18:53
Olle LindmanFinspångs SOK18:55

D55

2 620 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Pia VångellLinköpings OK18:19
Ingrid RoosMotala AIF OL18:22
Inger BergLinköpings OK18:25
Carina KaleredOK Denseln18:28
Maria BergstrandMotala AIF OL18:31

H55

3 070 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Conny BruhnBoxholm-Mjölby OL18:02
Jens LindströmTibro OK18:04
Lennart GustafssonBoxholm-Mjölby OL18:06
Jonas KarlssonOK Tylöskog18:08
Peter LaudonBoxholm-Mjölby OL18:10
Rikard BorgLinköpings OK18:12
Mats JohanssonSol Tranås18:14
Anders MolinBoxholm-Mjölby OL18:16
Anders BergLinköpings OK18:18

D60

2 700 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lena RosanderFinspångs SOK18:22
Pia StålhandskeBjörkfors GOIF18:25
Inger JohanssonNAIS Orienteringsklubb18:28
Marianne AxelssonTjällmo-Godegårds OK18:31
Carina FaxénLinköpings OK18:34

H60

3 070 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Mats StrandhagenGöteborg-Majorna OK18:22
Tommy ErikssonTjalve IF Norrköping18:24
Mats RosanderFinspångs SOK18:26
Jan-Erik KarlssonBoxholm-Mjölby OL18:28
Sven GranathTjällmo-Godegårds OK18:30
Bengt SchwartzOK Kolmården18:32
Börje AnderssonLinköpings OK18:34
Mats AnderssonFinspångs SOK18:36
Tommy TörndahlMatteus SI18:38
Karl MollénOK Denseln18:40
Thomas StenströmLinköpings OK18:42
Leif EfraimssonMotala AIF OL18:44
Göran ValfridssonBoxholm-Mjölby OL18:46
Christer KarlssonTjällmo-Godegårds OK18:48

D65

2 700 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ulla KjellLinköpings OK18:04
Carin AnderssonOK Denseln18:07
Mona PetersenOK Motala18:10
Gerd HagströmTjalve IF Norrköping18:13
Lena PerssonGamleby OK18:16

H65

3 030 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Kjell ErikssonStjärnorps SK18:13
Håkan ÅbergTjällmo-Godegårds OK18:15
Håkan TengvallBoxholm-Mjölby OL18:17
Torgny JohanssonBjörkfors GOIF18:19
Kent GranqvistVästerviks OK18:21
Leif HasselströmMotala AIF OL18:23
Pelle SkullmanLinköpings OK18:25
Magnus WrethmanOK Roxen18:27
Pär ForsströmStjärnorps SK18:29
Anders KjellLinköpings OK18:31
Sune CarlssonOK Motala18:33
Rolf AxelssonTjällmo-Godegårds OK18:35
Per-Åke TengvallBoxholm-Mjölby OL18:37
Hans OlstrandStjärnorps SK18:39
Hannes CarlssonHammarkinds OK18:41
Stephan SvenssonLinköpings OK18:43
Anders ÅbergTjällmo-Godegårds OK18:45
Göran BlombergTjalve IF Norrköping18:47
Bengt-Ove BlomkvistBjörkfors GOIF18:49
Ingemar PerssonGamleby OK18:51

D70

2 060 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Inger PetterssonBjörkfors GOIF18:33
Ulla LindellOK Hällen18:35
Kerstin BlomOK Kolmården18:37
Eva LindgrenLinköpings OK18:39
Kerstin ErikssonBjörkfors GOIF18:41
Vivianne HolgerssonOK Måsen18:43

H70

2 720 m, 23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Rolf KarlssonOK Hällen18:17
Peter HagströmTjalve IF Norrköping18:19
Roland NilssonSOK Viljan18:21
Jerry MartinssonOK Motala18:23
Christer SandhOK Roxen18:25
Anders MonteliusBoxholm-Mjölby OL18:27
Stellan AhnströmForserums SOK18:29
Ove JohanssonOK Kolmården18:31
Ingemar MagnussonBoxholm-Mjölby OL18:33
Peter JakobssonLinköpings OK18:35
Claus PetersenOK Motala18:37
Hans-Ove ErikssonNyköpings OK18:39
Bo JernbergOK Roxen18:41
Gunnar EnbergMålilla OK18:43
Hans PerssonMatteus SI18:45
Hans HolgerssonOK Måsen18:47
Anders HedinMotala AIF OL18:49
Per-Martin GustavsonTjällmo-Godegårds OK18:51
Rune RingsgårdOK Roxen18:53
Gustaf OlssonLinköpings OK18:55
Håkan GustafssonBoxholm-Mjölby OL18:57
Per WirénOK Kolmården18:59
Christer JohanssonOK Motala19:01

D75

2 060 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lotta GranholmLinköpings OK18:01
Kerstin BengtssonMotala AIF OL18:03
Carina LindmanFinspångs SOK18:05
Sonja HanssonTjalve IF Norrköping18:07
Britten PerssonFinspångs SOK18:09
Chatarina AnderssonOK Motala18:11
Ann-Catrine AhlströmHjobygdens OK18:13
Inger GustafssonOK Roxen18:15

H75

2 720 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Bertil ArdellOK Roxen18:01
Stig JonssonBjörkfors GOIF18:02
Gunnar BrystHjobygdens OK18:03
Ove CaesarTjällmo-Godegårds OK18:04
Lars HammarströmOK Kolmården18:05
Leif SamorTjällmo-Godegårds OK18:06
Arne AnderssonOK Motala18:07
Lennart PetterssonBjörkfors GOIF18:08
Bengt KarlssonLinköpings AIK18:09
Nils SjödinTjalve IF Norrköping18:10
Uno BergOK Motala18:11
Göran LillieströmSOK Aneby18:12
Rolf-Inge KarlssonBoxholm-Mjölby OL18:13
Ulf WaldenfjordLinköpings OK18:14
Kjell HolmströmBjörkfors GOIF18:15

H80

2 060 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anders AdlerLinköpings AIK18:21
Holger PerssonOK Eken18:23
Leif AnderssonOK Motala18:25
Per-Inge SvenssonOK Eken18:27
Sune LindellOK Hällen18:29
Stig BengtssonMotala AIF OL18:31

H85

2 060 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Nils-Erik ÅbergTjällmo-Godegårds OK18:17
Sven JonssonOK Roxen18:19

Inskolning

1 670 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Polly RogbjerFinspångs SOK17:38:27
Astrid HörbergOK Roxen17:49:46
Hanna HörbergOK Roxen17:49:48
Alvar SjölanderÖdeshögs SK18:02:20
Nils HendebyOK Roxen18:03:59
Konrad SamuelssonOK Denseln18:08:52
Simon SvenssonTjällmo-Godegårds OK18:10:12
Emil OhlssonTjällmo-Godegårds OK18:20:05
Emmy AnderssonOK Denseln18:21:27
Arvid BobergOK Roxen18:27:38
Arvid NobrantOK Roxen

U1

1 680 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Grete WistedtBoxholm-Mjölby OL17:24:14
Johanna RylanderFinspångs SOK17:39:41
Elvin MagnellKatrineholms OK17:45:11
Amanda PlawskiOK Roxen17:52:09
Alicia SassOK Roxen17:58:36
Alvin KorallMotala AIF OL18:07:02
Maja SamuelssonOK Denseln18:08:54
Elsa SamuelssonOK Denseln18:09:00
Einar SelldinStjärnorps SK18:15:04
Alva CederborgMotala AIF OL18:22:12
Oliver VibergOK Roxen18:24:31
Axel WallinOK Roxen18:35:34

U2

2 370 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Levi OnelövOK Roxen17:56:58
Malva StrömkvistMotala AIF OL18:02:17
Elvira LankerOK Roxen18:18:12
Sigrid LythOK Roxen18:18:14
Alma BrantvallOK Denseln18:33:16
Hugo RylanderFinspångs SOK
Anna WiklundLinköpings OK
Ammy ÖstemarFinspångs SOK

Öppen 1

2 370 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Åsa NilssonBoxholm-Mjölby OL17:37:52
Ulla NilssonSOK Viljan17:44:44
Emma ZecÖdeshögs SK18:08:50

Öppen 3

2 390 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Christina ÖbergOK Hällen17:28:49
Axel KarlssonÖdeshögs SK17:36:49
Elisabeth TångringBoxholm-Mjölby OL17:37:56
Alexander LarssonFinspångs SOK17:41:35
André SternsonFinspångs SOK17:41:37
Angelica BrandqvistTibro OK17:48:03
Eva JylltorpLinköpings OK17:48:49
Anna WirenKlubblös17:51:10
Lise-Lotte AnderssonKlubblös17:51:16
Jennie KleistBoxholm-Mjölby OL17:54:24
Sandra MalmstenLinköpings OK17:59:19
Rolf NorinTjällmo-Godegårds OK18:14:04
Lars-Åke HolmLinköpings OK18:14:27
Inger EkmanOK Roxen18:15:16
Hugo RantzerLinköpings OK18:29:40
Fredrik IllnerTjalve IF Norrköping18:36:53
Gustav LevanderLinköpings OK18:42:57
Amanda WestbergKlubblös18:48:06

Öppen 5

3 400 m, 23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Hans GuldbrandMotala AIF OL17:31:59
Elsa KarlssonÖdeshögs SK17:36:46
Åsa StåhlklooBoxholm-Mjölby OL17:43:59
Jonathan AnderssonLiTHe Vilse17:54:34
Susanne LindgrenKlubblös17:58:16
Markus MeyerMatteus SI18:09:32
Helena LindgrenNAIS Orienteringsklubb18:12:17
Julia SjöbrinkOK Tranan18:13:20
Fredrik RylanderFinspångs SOK18:14:22
Per-Ove EkmanOK Roxen18:15:18
Martin AllardTjällmo-Godegårds OK18:18:32
Daniel ChristenssonSödertälje-Nykvarn OF18:19:41
Pernilla TunessonSkogspojkarnas OK18:21:12
Moa GöhlFinspångs SOK18:26:14
Anna-Karin SalovaaraKlubblös18:28:23
Petra KorallMotala AIF OL18:29:31
Tobias JanssonNAIS Orienteringsklubb18:30:07
Niklas KolmodinOK Roxen18:41:35
Ellen BromanOK Roslagen18:44:59
Peter PilemalmMotala AIF OL18:47:39
Fredrik GummusKlubblös19:02:33
Åsa ForsmanLinköpings OK
Cornelia LarssonFinspångs SOK

Öppen 7

3 180 m, 31 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Mats ForsmanLinköpings OK17:30:11
Sara HelanderDomnarvets GOIF17:31:41
Torgny FaxénLinköpings OK17:32:21
Lars-Erik SpaakEksjö SOK17:36:21
Helen AnderssonBoxholm-Mjölby OL17:36:42
Mattias KarlssonÖdeshögs SK17:36:51
Malin Rydell KleistBoxholm-Mjölby OL17:38:01
Lars LundbladOK Roxen17:39:19
Gustaf KullbergBjörkfors GOIF17:41:21
Anna KullbergBjörkfors GOIF17:41:54
Anna LjusbergLinköpings OK17:59:04
Bo PetterssonÖstgöta Helikopter SK & IF17:59:51
Gunnel SundbergFinspångs SOK18:00:05
Anna KarlqvistTjällmo-Godegårds OK18:01:46
Magnus EngströmFinspångs SOK18:07:07
Mattias OlssonSidensjö IK18:15:55
Eva LindsténStjärnorps SK18:18:27
Åsa BraamOK Denseln18:22:05
Bo FrisbergOK Roxen18:24:11
Per-Inge JohanssonKlubblös18:24:36
Adam LidvikLinköpings OK18:24:59
Rickard JakobssonEksjö SOK18:25:56
Per DanielssonStjärnorps SK18:29:26
Christian Eriksson SternerLinköpings OK18:31:04
Jörgen SköldLinköpings OK18:35:41
Patrik GustavssonLinköpings OK18:36:50
Malin AxFinspångs SOK18:40:07
Karolina HellgrenFinspångs SOK18:44:27
Annika RantzerLinköpings OK18:45:24
Niklas RönnbäckOK Eken18:55:23
Elmer WaldfeltFinspångs SOK

Öppen 8

4 260 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Joakim TostebergLinköpings OK17:27:52
Anders TostebergLinköpings OK17:29:39
Lars SonnertSol Tranås17:30:17
Emil BruhnBoxholm-Mjölby OL17:46:07
Henrik LjungemyrOK Kolmården17:47:06
Lovisa JohanssonVästerviks OK17:48:24
Åke LarssonFinspångs SOK17:49:45
Hans PetterssonKlubblös17:51:06
Magnus JohanssonOK Kolmården17:52:12
Rolf E JohanssonVästerviks OK17:59:24
David SundbergFinspångs SOK17:59:57
Fredrik GustafssonLinköpings OK18:00:49
Håkan BerlinHästveda OK18:01:15
Jenny RöjgårdOK Kolmården18:03:00
Mats EkmanFinspångs SOK18:05:17
Björn KarlssonOK Denseln18:09:04
Jonas WestinNAIS Orienteringsklubb18:12:51
Robert WingrenKlubblös18:13:47
Lars-Olof MagnellKatrineholms OK18:16:07
Emma ForsbergOK Kåre18:17:19
Andreas BergLinköpings OK18:28:16
John HylandStjärnorps SK18:37:30
Markus KleinBjörkfors GOIF18:41:41
Jonas AnderssonOK Roxen

Prov1

2 300 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Fanny AsketunOK Roxen15:50:01

Prov2

2 800 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Hugo DalhammerOK Roxen15:42:56

Prov4

2 400 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Adam TellsénOK Roxen15:57:01

Annonser