Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för FK Åsen, medel

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: FK Åsen, medel
Arrangörsorganisation: FK Åsen
Datum: söndag 15 september 2019

D21

4 150 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9781213Anna HellnerLunds OK09:58
7403243Pia OlssonSkåneslättens OL10:00
850404Pia-Maria BondessonFrosta OK10:02
1986122Ebba ThuressonOK Pan-Kristianstad10:04
7890202Matilda OlssonSkåneslättens OL10:06
8311029Camilla NilssonOK Torfinn10:08
961860Hilda AxelssonFK Göingarna10:10
8150607Emelie EklöfLunds OK10:12
7906300Annie LennartssonSkåneslättens OL10:14
940507Siri JeppsonKatrineholms OK10:16
8020414Hilma HolmströmHärlövs IF10:18
812212Hanna ModinLunds OK10:20
752112Emma DahlstedtKamrat och IF KIF10:22
2062041Linnea GillbergCentrum OK10:24
1020510Elin HugossonLunds OK10:26

H21

4 775 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
780131Henrik OlofssonOK Kompassen10:34
9130005Albin StrömbergOK Gynge10:36
886622Patrik LindebergSkåneslättens OL10:38
2147852Martin GranqvistKamrat och IF KIF10:40
437490Fredrik PerssonHalmstad OK10:42
781116Linus KajsajunttiKamrat och IF KIF10:44
240955Christian GlantzAndrarums IF10:46
529220Linnea GustafssonOK Gynge10:48
870513Mattias KillanderHästveda OK10:50
940833Joel KristianssonSkåneslättens OL10:52
9402150Joel SjöholmOK Pan-Kristianstad10:54
840417Jonas HjertFalköpings AIK OK10:56
7981025Fritjof AxelssonFK Göingarna10:58
868042Joel BergkvistCentrum OK11:00
41574David LarssonLunds OK11:02
787976Gustaf WennerbergOK Pan-Kristianstad11:04
8202181Jonathan GunnarssonMalmö OK11:06
8002110Gustav ÅmanOK Vilse 8711:08
528825Mikael KristenssonSkåneslättens OL11:10
8111094Simon EngelHässleholms OK11:12
740474Mikael NilssonLunds OK11:14
8020522Albin PerssonHalmstad OK11:16
38773Fajer WennerbergOK Klyftamo11:18
404331Simon PreutzOK Torfinn11:20

D18

3 450 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1416645Lovisa WahlbomLunds OK10:25
1202004Alva SvenssonFK Åsen10:31
9092001Tina LjungqvistLunds OK10:37

H18

3 825 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2078061Tobias CarlstedtHjärnarps OL10:24

H16

3 450 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7008010Jakob HåkanssonYstads OK10:25
452411Isak LevinFK Åsen10:31
2119842Elias NilssonHässleholms OK10:37
1040717Gustav AnderssonOK Pan-Kristianstad10:43
452403Erik OlssonFK Åsen10:49
8030322Erik AlbinssonHjärnarps OL10:55
8040706Axel TenghagenHärlövs IF11:01
2109399Edwin FalkstrandTormestorps IF11:07

D14

2 950 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1060803Ellen AnderssonOK Pan-Kristianstad10:23
8070718Liv LundsgaardOK Kontinent10:29
25598Ebba EdénVäxjö AIS10:35

H14

2 925 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1051123Gunnar WessbergHärlövs IF10:13
8009323Otto NybergÖrkelljunga FK10:16
2089123William SteffertOK Tyringe10:19
7210288Caspar PegardOK Gynge10:22
8202137Casper TuressonHärlövs IF10:25
8060515Hjalmar AxelssonFK Göingarna10:28
9583631Axel NilssonÖrkelljunga FK10:31
8051225Arvid AlbinssonHjärnarps OL10:34
15760Villyam JohanssonOK Tyringe10:37
9060824Erik WihlborgOK Gynge10:40
1071118Arvid FalkstrandTormestorps IF10:43
7006997Melwin IvarssonHärlövs IF10:46
2058801Aksel SjögärdSkåneslättens OL10:49

D12

2 300 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7203425Fifi PegardOK Gynge10:00
1080717Esther Krogh NilssonLunds OK10:03
8071216Smilla ThomassonFK Göingarna10:06
7080813Kristina Nilsson CondoriHästveda OK10:09
433058Amelia Victor MendesHjärnarps OL10:12
7080111Elin AnzeliusHästveda OK10:15
1448611Evelina LindsjöSävedalens AIK10:18
2093648Astrid HjelmLunds OK10:21
2075201Emma WikströmHästveda OK10:24
2078068Sara CarlstedtHjärnarps OL10:27
445115Emma PerssonHalmstad OK10:30

H12

2 300 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1414499Eric WahlbomLunds OK09:49
2085383Alfred OlssonLunds OK09:55
204495Kasper RingströmLunds OK10:01
450460Tage SjögärdSkåneslättens OL10:07
1090906Axel FalkstrandTormestorps IF10:13
7080221Atle KulstadSkåneslättens OL10:19
2106190Love EnerothLunds OK10:25
1070723Philip HöglindOK Pan-Kristianstad10:31

D10

2 075 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7552266Emma LundsgaardOK Kontinent10:05
13690Elin Sjöberg DietschOK Pan-Kristianstad10:09
7100305Delia CondoriHästveda OK10:13
426898Maja EdénVäxjö AIS10:17
2089059Elina NordgrenOK Kontinent10:21
1090102Victoria HöglindOK Pan-Kristianstad10:25
450441Svea SjögärdSkåneslättens OL10:29

H10

1 900 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2078010Leander WennblomMalmö OK10:02
2107176Troj GunnarssonBig Foot Orienteers10:08
700318Vilgot BeringHelsingborgs SOK10:14
1426988Hjalmar AnderssonFK Boken10:20

D35

3 675 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2119827Elin FredinOK Nackhe11:02
2083871Emma LundgrenFalköpings AIK OK11:08

D40

3 425 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2139145Tereza PlanckLunds OK10:49
9102606Anna WikströmHästveda OK10:55
9790301Maria MickelåkerAndrarums IF11:01
7508223Linda GunnarssonHästveda OK11:07
330716Maria NilssonLunds OK11:13

H40

4 150 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2106196Fredrik NilssonÖrkelljunga FK10:41
7622001Martin SjöbergOK Pan-Kristianstad10:44
761207Håkan GunnarssonFK Göingarna10:47
7807110André BjärbyFrosta OK10:50
797246Patrik GunnarssonBig Foot Orienteers10:53
9999012Fredrik HolmerHästveda OK10:56
591016Ingemar MånssonRonneby OK10:59
2095443Mikael ThomassonFK Göingarna11:02
449826Martin LindsjöSävedalens AIK11:05
28756Petter SoldingFrosta OK11:08
2077275David WennblomMalmö OK11:11
2139943Johan AdetorpLunds OK11:14

D45

3 075 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7002200Anneli WihlborgOK Gynge10:28
8000626Marie AlbinssonHjärnarps OL10:31
404322Ewa PerssonTormestorps IF10:34
438134Kerstin JensenSkåneslättens OL10:37
345279Lotte HenrikssonSimrishamns OK10:40
39073Louise AxelssonFK Göingarna10:43
1030527Malin LeijonHärlövs IF10:46
521006Susanne AnderssonOK Pan-Kristianstad10:49
10170Malin ÅmanOK Vilse 8710:52
580810Christina OlssonSkåneslättens OL10:55
26658Ingrid LarssonFK Göingarna10:58
8010323Maria TuressonHärlövs IF11:01
1240373Kajsa BenattiSkåneslättens OL11:04
421160Anna BjärbyFrosta OK11:07
1720423Lotta MorénHjärnarps OL11:10
1973013Marie NilssonHärlövs IF11:13
9990619Anna LjungqvistLunds OK11:16

H45

3 950 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
735735Mikael PihlOK Pan-Kristianstad10:09
1416646Fredrik WahlbomLunds OK10:13
9700726Magnus WihlborgOK Gynge10:17
8101270Tomas VensrydEslövs FK10:21
9980503Henrik ModigOK Pan-Kristianstad10:25
7207837Mats EriksonLunds OK10:29
8182834Heide PerssonAndrarums IF10:33
8171171Thomas NilssonEslövs FK10:37
690610Fredrik HugossonLunds OK10:41
7710220Ola MarkholmSkåneslättens OL10:45
9731124Conny RaskHjärnarps OL10:49
9700604Fabian LjungqvistLunds OK10:53
7690327Johan JensenSkåneslättens OL10:57
42024Michael HusénOK Pan-Kristianstad11:01
8409307Jens SörvikLunds OK11:05
426711Tobias PalmEslövs FK11:09
8631097Michael LönnHjärnarps OL11:13

D50

2 925 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8191268Ingela ThoressonAndrarums IF10:43
421198Kristina HolmqvistFrosta OK10:46
8324901Karin JägrydSkåneslättens OL10:49
682312Camilla CarlssonHärlövs IF10:52
449728Malin WeidenSkåneslättens OL10:55
9680208Carina GustafssonOK Gynge10:58
7681220Helena KristianssonHässleholms OK11:01
42229Lotta BerntssonSkåneslättens OL11:04
660812Annika EngelHässleholms OK11:07
9650111Anne SvantessonHjärnarps OL11:10
581203Ingela EkelövSkåneslättens OL11:13
9526996Susanne KarlssonHärlövs IF11:16

H50

3 650 m, 25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7010181Anders NilssonFK Göingarna09:57
7660223Peter AnderssonOK Gynge10:00
8060565Jan GradinAndrarums IF10:03
448767Henrik WeidenSkåneslättens OL10:06
43701Per-Åke NilssonOK Pan-Kristianstad10:09
435822Olle SjöforsOK Älme10:12
8231268Magnus TenghagenHärlövs IF10:15
1690819Lennart MorénHjärnarps OL10:18
670630Håkan ErikssonHästveda OK10:21
429963Mats OrrhedeHelsingborgs SOK10:24
9670724Niklas NilssonHärlövs IF10:27
8638365Anders JägrydSkåneslättens OL10:30
672425Håkan AxelssonFK Göingarna10:33
1965090Magnus NilssonHärlövs IF10:36
15365Magnus LarsenFK Boken10:39
362392Lars ErikssonHjärnarps OL10:42
661001Morgan BjelkHästveda OK10:45
8200346Håkan CaesarHärlövs IF10:48
425180Jonas RothLinköpings OK10:51
438138Jan JohanssonSkåneslättens OL10:54
671112Niklas EdvardssonFK Göingarna10:57
9690415Torgny HolmströmHärlövs IF11:00
2077925Björn CarlstedtHjärnarps OL11:03
9670506Anders EricssonLunds OK11:06
208583Henric HöglindOK Pan-Kristianstad11:09

D55

2 825 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
26659Wiveka ErnstssonFK Göingarna10:06
9600831Kerstin TjernlundOK Vilse 8710:12
7008013Elisabeth HåkanssonYstads OK10:18
36677Lotta HanssonOK Kontinent10:24
8111659Tina HagårdRävetofta OK10:30
7620430Sara Snogerup LinseLunds OK10:36
9600206Lena OlssonSkåneslättens OL10:42
1070324Lollo NybergOK Kontinent10:48
610330Ann-Kristin SjöströmLunds OK10:54
306692Kerstin OlssonEslövs FK11:00

H55

3 400 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
630816Klaes AxelssonMullsjö SOK10:11
630912Bengt OlssonEslövs FK10:14
17434Bengt-Åke BerntssonSkåneslättens OL10:17
9630518Lars SvantessonHjärnarps OL10:20
9601024Sverker ErikssonOK Gynge10:23
8100200Ulf MinörLunds OK10:26
640831Tomas NilssonHässleholms OK10:29
641207Ulf LinderfalkSkåneslättens OL10:32
2101572Peo OlssonHärlövs IF10:35
205374Anders GranqvistVärend GN OL10:38
330841Jörgen AnderssonMalmö OK10:41
356018Mats SkäppegårdFK Åsen

D60

2 675 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8461030Lotta LinseforsLunds OK10:16
8210458Eva EmanuelssonHelsingborgs SOK10:22
8110359Christina SegerslättSkåneslättens OL10:28
2140358Britt-Marie SvenssonOK Pan-Kristianstad10:34
554422Ina LindebergSkåneslättens OL10:40
304871Eva WildmarkFK Boken10:46
29773Eva Folkesson LööfOK Pan-Kristianstad10:52
10131Arja IngvarssonOK Vilse 8710:58

H60

3 350 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
878889Alf WestessonOK Kontinent10:01
2075166Thomas DagsbergMalmö OK10:04
449959Patrick AdlercreutzLunds OK10:07
9090958Tore TjernlundOK Vilse 8710:10
217140Björn FränkelHjärnarps OL10:13
8220257Sven-Åke EmanuelssonHelsingborgs SOK10:16
7570913Kyrre ThalbergLunds OK10:19
7570501Dan SjöholmHalmstad OK10:22
8262135Stellan MartinssonOK Tyringe10:25
10138Ingmar OlssonOK Vilse 8710:28
9009000Lars ForsstedtSöders-Tyresö10:31
561106Ingmar EkelövSkåneslättens OL10:34
26651Bengt LarssonFK Göingarna10:37
850410Kjell AnderssonMölndal Outdoor IF10:40
205249Håkan LindbergOK Vilse 8710:43
8011939Sten SegerslättSkåneslättens OL10:46
2089010Anders HellrupFrosta OK10:49

D65

2 575 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9025597Siv LarssonEmmaboda Verda OK10:12
7500417Karin LarssonOK Kompassen10:15
1025266Gudrun NilssonLunds OK10:18
540609Ulla EngelbyOK Pan-Kristianstad10:21
7500209Åsa StåhlHjärnarps OL10:24
9500520Margareta SvenssonOK Vilse 8710:27
228023Margareta SchölinTockarps IK10:30

H65

3 000 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8070907Olle BohmanHjärnarps OL10:30
1025267Bo Anders NilssonLunds OK10:33
1530711Mats IngvarssonOK Vilse 8710:36
26640Yngve ErnstssonFK Göingarna10:39
29686Lars JohanssonMalmö OK10:42
2107207Carl-Johan RoubertFK Finn10:45
7520401Kenneth FagerKarlskrona SOK10:48
511230Bengt HanssonAndrarums IF10:51
355950Arne AnderssonOK Torfinn10:54
6188Roland DahlmanMalmö OK10:57
500318Sven-Eric EricsonHelsingborgs SOK11:00
9199191Sven-Inge SvenssonHässleholms OK11:03
2087114Bert OlofssonOK Kompassen11:06

D70

2 500 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
13913Solbritt GustafssonOK Virdarna10:00
11276Inga LjungquistLunds OK10:03
9460203Ulla HåkanssonOK Gynge10:06
2052700Sonja HammarOK Kompassen10:09
17528Berit SchannongMalmö OK10:12
11650Carin BergmanLunds OK10:15
977532Barbro MartinssonOK Tyringe10:18
9101913Margareta SjöbergLunds OK10:21
28667Anna-Lisa HanssonOK Pan-Kristianstad10:24
16187Karin BengtssonOK Kompassen10:27
7206829Kristin LindbergLunds OK10:30
7451125Britt Forsell PirozziSkåneslättens OL10:33
17718Bodil RuterOK Älme10:36
970478Karin PerssonOK Tyringe10:39
17529Britt BülowMalmö OK10:42

H70

2 925 m, 31 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
342621Lennart RevströmLunds OK09:54
9025593Sven-Olof LarssonEmmaboda Verda OK09:57
9491230Gert LundquistGotlands Bro OK10:00
1480109Conny BerggrenVäxjö AIS10:03
27906Sven-Erik PerssonFrosta OK10:06
8490529Stig JohanssonHelsingborgs SOK10:09
947815Eric TenlandStigmännen Karlshamns OK10:12
11805Per EngkvistRonneby OK10:15
600109Göran LarssonOK Kompassen10:18
439918Christer JönssonLunds OK10:21
12343Jan-Evert OlssonAndrarums IF10:24
7480502Åke PerssonHjärnarps OL10:27
27905Leif KarlssonFrosta OK10:30
17931Dag Lewis-JonssonHelsingborgs SOK10:33
36139Per-Olof FernbergIS Skanne10:36
987000Agne BengtssonOK Kompassen10:39
7460826Lennart BohmanKarlskrona SOK10:42
347003Erland MartinssonOK Tyringe10:45
7015986Krister NilssonVäxjö OK10:48
7471006Bengt StåhlHjärnarps OL10:51
9490705Kent R NilssonAndrarums IF10:54
2141481Kaare HanssonMalmö OK10:57
8100081Kenth SundgrenSkåneslättens OL11:00
263059Lennart SvenssonRävetofta OK11:03
27900Janne LindholmFrosta OK11:06
41480Jan HanssonLunds OK11:09
7480704Bill SchölinTockarps IK11:12
7480607Kjell LönnHjärnarps OL11:15
9200092Gert OlssonSkåneslättens OL11:18
262131Lennart MartinssonOK Tyringe11:21
2095205Mats HåkanssonMalmö OK11:24

D75

2 175 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
17432Maria Foster SchadSkåneslättens OL09:59
444637Lena PehrssonOK Silva10:02
444055Gull SvenssonÖrkelljunga FK10:05
7993552Marianne CarlssonSkåneslättens OL10:08
1662309Brita DahlbergHässleholms OK10:11
7430315Berit ByströmOK Virdarna10:14
445397Gunilla GrönbladHärlövs IF10:17
25912Berit NilssonOK Älme10:20
2088984Barbro NilssonAlvesta SOK10:23
714542Lena LeanderssonÄlvdalens IF OK10:26
9876542Elsa SvenssonOK Vilse 8710:29
1662900Ann-Charlotte JensenHässleholms OK10:32
25270Torill SvendsenFrosta OK10:35

H75

2 675 m, 26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2050839Kenneth LindborgHässleholms OK10:00
7206840Tom LindbergLunds OK10:03
28568Nils-Åke NilssonHärlövs IF10:06
25268Benkt AnderssonFrosta OK10:09
444060Håkan BrostMalmö OK10:12
15219Åke EkstrandHärlövs IF10:15
11262Christer LjungquistLunds OK10:18
42309Olle AnderssonIFK Mora OK10:21
8260713Bo SvenssonÖrkelljunga FK10:24
27828Hubert HugossonOK Gynge10:27
445369Christer GrönbladHärlövs IF10:30
33722Kjell LindauOK Kompassen10:33
41894Sven ThelanderssonLunds OK10:36
2107546Inge PerssonFK Boken10:39
33435Verner LönnquistHärlövs IF10:42
2050912Kjell MånssonRonneby OK10:45
9430124Johnny MalmgrenHjärnarps OL10:48
204697Rune BergLunds OK10:51
17701Lars HenrikssonOK Älme10:54
259422Torsten LindénIS Kullen10:57
8001962Roland OffrellFrosta OK11:00
27256Björn LinnersjöOK Orion11:03
428978Sven RuterOK Älme11:06
41484Roland AkselssonLunds OK11:09
9664311Sven-Erik ForsellSkåneslättens OL11:12
208228Stig LarssonRävetofta OK11:15

D80

1 825 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
10010Barbro HugossonLunds OK10:01
450325Gun HanssonYstads OK10:11
417450Karin LexellOK Torfinn10:21

H80

2 500 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9127172Ingemar SvenssonLunds OK10:01
1391130Anders CarlssonSkåneslättens OL10:07
9101537Arne GustafssonMalmö OK10:13
743217Torbjörn WingqvistSkåneslättens OL10:19
502218Peo BengtssonOK Pan-Kristianstad10:25

H85

2 175 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2104423Torsten HannrupOK Kompassen10:04
9005071Klas TykessonSkåneslättens OL10:10
404321Bengt EdvardssonOK Torfinn10:16
9193301Leif ClaessonTormestorps IF10:22

H90

1 825 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
802005Rune IsakssonHelsingborgs SOK10:00
9060227Curth SvenssonSkåneslättens OL10:15

Inskolning

1 725 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
204918Amelie NordgrenOK Kontinent10:14:50
356016Emma RanåkerFrosta OK10:23:36
19369Julie RoosOK Pan-Kristianstad10:25:12
264196Stig WilsonLunds OK11:31:47

U1

1 900 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
27904Erik EkbladFrosta OK09:40:51
19649Smilla DahlstedtKamrat och IF KIF09:53:12
2147852Viggo GranqvistKamrat och IF KIF09:54:58
343257Svante DahlstedtKamrat och IF KIF09:54:59
345265Alva NordfeldtFK Åsen10:01:06
820218Carl IsgrenMalmö OK10:02:49
18986Filip BengtslinLunds OK10:04:39
1141104Alice CondoriHästveda OK10:06:06
426856Iris HultqvistKlubblös10:11:42
426714Freja HörströmEslövs FK10:27:38
426738Stina HanssonEslövs FK10:36:37
421242Eleonor PihlOK Pan-Kristianstad11:09:28
2107321Joel Wallin ÖdénLunds OK11:14:39
343284Vilgot HeldFK Åsen11:18:33

U2

2 075 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
26029Alma RingströmLunds OK10:01:01
2139019Anna EriksonLunds OK10:04:12
2144619Vilgot HjelmLunds OK10:19:44
2089114Vincent SteffertOK Tyringe10:21:50
204915Ida NilssonFK Åsen10:30:15
234922Viggo OlssonSkåneslättens OL11:09:47
9110407Signe JohanssonOK Gynge11:25:23

Öppen 1

1 900 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
570206Bertil JohanssonSkåneslättens OL09:52:10
2078016Daphne WennblomMalmö OK10:15:46
10316Eva BergstrandVärend GN OL10:21:43
204912Tomicic MariaKlubblös10:26:25
421246Valdemar DelgadoMalmö OK10:36:30
426732Åsa HanssonEslövs FK10:36:41

Öppen 3

2 750 m, 35 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2095447Annelie ThomassonFK Göingarna09:41:10
445076Asta NilssonHärlövs IF09:44:54
18042Anne-Marie LundquistGotlands Bro OK09:46:28
16622Jan DahlbergHässleholms OK09:48:28
28751Anne SoldingFrosta OK09:50:47
445343Dennis TuressonHärlövs IF09:52:17
910018Bertil OttossonFK Göingarna09:55:54
2144588Margareta EdbergMalmö OK10:03:24
10315John-Erik BergstrandVärend GN OL10:05:11
433418Arvid BrännströmHästveda OK10:06:34
2093538Ulla KarlssonOK Tyringe10:11:47
8192019Kati NémethStigmännen Karlshamns OK10:12:17
410304Annette Victor-MendesHjärnarps OL10:14:52
28961Anneli WihlborgOK Gynge10:17:22
17502Leslie VeryserMalmö OK10:17:57
7480618Karin MalmgrenHjärnarps OL10:25:04
1080305Anton CarlströmFK Boken10:30:14
1721017Marie CarlströmFK Boken10:30:18
2087141Marita OlofssonOK Kompassen10:32:33
2107398Marlene GranÖrkelljunga FK10:34:31
240951Barbro NilssonAndrarums IF10:35:11
2093513Kerstin MartinssonOK Tyringe10:37:57
302584Kerstin FränkelHjärnarps OL10:39:23
7080423Alexander BjärbyFrosta OK10:46:50
2095119Ellinor HellrupHässleholms OK10:47:13
2123504Anja NilssonKlubblös10:47:15
41580Ingrid NilssonVäxjö OK10:48:08
452405Ida MeijerFK Åsen10:55:19
7711009Kim KulstadSkåneslättens OL10:59:28
341969Leila EkmanYstads OK11:04:15
1082012Viktor Wallin ÖdénLunds OK11:15:10
902930Veronica DahlbomHelsingborgs SOK
431975Astrid EkecransMalmö OK
2139200David EriksonLunds OK
421174Manfred SoldingFrosta OK

Öppen 5

3 450 m, 31 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
36619Madeleine HellqvistOK Kontinent09:41:49
342572Mikael AnderssonEj klubbansluten09:43:16
670130Håkan FranssonRonneby OK09:49:07
36187Enar MagnussonIS Skanne09:51:18
451069Richard BengtssonLunds OK09:55:30
9821223Marie JohanssonOK Gynge10:02:43
1801285Anders NilssonFrosta OK10:03:44
2149001Kristina RylanderLunds OK10:07:30
15285Linda ErikssonEj klubbansluten10:09:58
745675Cecilia HugossonLunds OK10:13:32
990913Albin HugossonLunds OK10:13:34
444625Karin WikforssLunds OK10:16:05
2104047Fanni Gustafson FaegerstenLunds OK10:21:28
26670Rickard MattissonFK Göingarna10:25:46
9020414Anette HolmströmHärlövs IF10:26:05
9808808Line LundsgaardOK Kontinent10:26:06
256883Karin JohanssonLunds OK10:26:26
12045Greger IngemanssonYstads OK10:26:41
8001104Ing-Mari PerssonHärlövs IF10:28:03
444065Annika ØstbyMalmö OK10:28:09
426736Olof HanssonEslövs FK10:33:22
19071Stefan HanssonEslövs FK10:33:24
439993Viktor NordquistLunds OK10:48:43
19064Sven-Otto JönssonEslövs FK10:54:21
7924162Marianne EriksonLunds OK10:56:57
7060228Atle KulstadSkåneslättens OL10:56:59
342354Ulf WidemarkYstads OK11:04:09
7790803Jonas HörströmEslövs FK11:31:17
421247Cecilia CollrydKlubblös
364907Annika GranqvistVärend GN OL
38363Mats HornedOK Pan-Kristianstad

Öppen 7

3 275 m, 46 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7802050Cecilia ÖdénLunds OK09:51:53
253648Tor HellbergLunds OK09:56:26
405160Christin OlssonOK Gynge09:59:43
208013Åsa EnerothLunds OK10:00:14
1970629Kerstin WessbergHärlövs IF10:00:20
591007Lena StrandMarkaryds FK10:00:33
9800720Kaj NilssonOK Tyringe10:02:48
8446071Ann-Katrin AlmquistFK Göingarna10:03:03
433420Kristofer BrännströmHästveda OK10:06:02
15840Roland ErikssonHästveda OK10:08:13
1964112Jan WessbergHärlövs IF10:14:07
21058Louise PihlOK Pan-Kristianstad10:16:03
437061Fredrik PerssonHelsingborgs SOK10:16:36
15842Mats RosénHästveda OK10:16:52
345367Kim PeterssonHästveda OK10:18:29
260946Björn EdénVäxjö AIS10:18:36
445524Pamela SvenssonLunds OK10:19:10
259440Sten Åke KvistIS Kullen10:19:37
16984Maritha SchönAndrarums IF10:22:12
1040903David MorénHjärnarps OL10:23:00
1570411Eivor MagnussonOK Pan-Kristianstad10:26:09
16982Ingvar SchönAndrarums IF10:26:12
17743Karin AnderssonFrosta OK10:28:06
744744Marie MarkholmSkåneslättens OL10:28:11
262139Bengt IvarssonOK Tyringe10:28:52
262759Anders YngveOK Kontinent10:28:59
2139940Lina RoosOK Pan-Kristianstad10:30:08
246735Lena DanielssonHärlövs IF10:30:16
991100Jenny VinbladLunds OK10:32:09
443523Adrian HardenFK Boken10:33:12
340605Thomas VinbladLunds OK10:34:02
2106186Ebba NilssonÖrkelljunga FK10:34:06
12026Susanne IngemanssonYstads OK10:34:36
405600Anette BjelkHästveda OK10:36:09
2078070Emma CarlstedtHjärnarps OL10:36:12
30902Gunnar SvenssonAndrarums IF10:37:21
7201375Willie OlssonRävetofta OK10:39:21
9921121Martin HeydenLunds OK10:40:32
9920912Christina-A-M RönngrenLunds OK10:40:34
19061Eva-Lena EkbladFrosta OK10:41:19
14007Johan PetterssonReijmyre IF10:44:12
345109Tomas KarlssonOK Njudung10:48:29
259282Kerstin LarssonOK Pan-Kristianstad11:14:06
451014Hanna MellbyEslövs FK11:19:39
9870718Gustaf SchejaFrosta OK11:20:28
678900Carolina NilssonOK Kompassen11:20:35

Öppen 8

4 450 m, 49 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9670715Helena ÅhlinHelsingborgs SOK09:48:36
9030463Jonas ÅhlinHelsingborgs SOK09:49:45
43704Kerstin JohnssonKlubblös09:49:58
8460823Claes LinseforsLunds OK09:51:37
820130Fredrik NordgrenOK Kontinent09:51:51
436160Mårten MellbyEslövs FK09:53:19
620125Miklos MolnarLunds OK09:54:34
7006994Mattias WallinLunds OK09:55:06
2077396Anders SandbergEj klubbansluten10:03:30
7899999Roger ThörnOK Vilse 8710:04:39
2095142Johan WensäterLunds OK10:07:55
8373109Eddie KarlssonOK Vilse 8710:09:08
7444066Stein ØstbyMalmö OK10:09:52
910526Anders ÅbergSkåneslättens OL10:10:13
340175Håkan JönssonOK Pan-Kristianstad10:11:06
2078038Alexander GameliusMalmö OK10:12:23
7922001Jimmy AnderssonKlubblös10:13:18
7030101Ronny FhermHästveda OK10:15:05
7730101Charlie FhermHästveda OK10:15:07
2139957Per PegardOK Gynge10:18:08
340700Hampus ÅgrenLunds OK10:21:20
256334Magnus SchönEj klubbansluten10:23:03
1334770Katarina FastOK Pan-Kristianstad10:25:02
249167Per EnerothLunds OK10:26:17
1810318Anna NordgrenOK Kontinent10:26:50
13914Anders FreijLunds OK10:29:30
9991004Jon MobergFK Göingarna10:33:08
426857Gustav JonssonKlubblös10:34:49
47183Staffan HaglindKlubblös10:36:26
15756Göran JohanssonOK Tyringe10:37:54
8112250David AnderssonIFK Lidingö SOK10:40:04
342548Bengt-Arne ClaessonMalmö OK10:41:29
750300Isak EngOK Pan-Kristianstad10:43:27
7680501Håkan GrubbMalmö OK10:48:20
508105Göran SundblomLunds OK10:51:18
426710Erik LindbergEslövs FK10:51:32
19083Ronny LiljenbergEslövs FK10:51:33
8060200Elisabeth HanssonIFK Lidingö SOK10:53:03
342460Jenny GustafssonLunds OK10:53:05
19070Göran FrankEslövs FK11:04:31
1240440Ulf BeringHelsingborgs SOK11:05:27
760629Peter BengtslinLunds OK11:05:45
919919Johan AspegrenOK Kontinent11:09:33
204907Magnus LinderotKlubblös11:12:50
770407Eva-Lotta BengtslinLunds OK11:14:30
800430David BengtssonFK Åsen11:25:08
9101727Johan SanderSkåneslättens OL11:29:18
1233321Mattias KovacicFrosta OK11:37:52
8071192Karl MinörLunds OK

Öppen 9

6 975 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
560209Fredrik HjortHelsingborgs SOK10:02:59
205243Per-Ola OlssonOK Vilse 8710:05:38
1218542Göran FastOK Pan-Kristianstad10:12:45
8443322Gert PetterssonLunds OK10:14:22
9015849Stefan RosénHästveda OK10:20:01
420173Jörgen OlssonOK Pan-Kristianstad10:28:00
2104190Anders NilssonMalmö OK10:32:29
2060853Robert BertilssonLunds OK10:51:25
27914Andreas EkbladFrosta OK11:18:35
25419Stefan CollrydBredaryds SOK11:28:34
421250Victor IngemanssonEj klubbansluten11:30:11

Annonser