Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Nyköpingsorienteringen

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Nyköpingsorienteringen
Arrangörsorganisation: Nyköpings OK
Datum: lördag 23 mars 2019

H18

6 330 m, 57 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2008000531Fredrik GlänneforsSöders-Tyresö11:30
2019010812Marcus KlaseniusKFUM Örebro OK11:32
2028010211Viktor WaernqvistOK Kolmården11:34
2039020623Axel LundgrenSundsvalls OK11:36
2048010614Max HoppeWaxholms OK11:38
2058020914Emil SoneAttunda OK11:40
206264353Hugo HanssonIF Thor11:42
2078054321Johan CallebergSnättringe SK11:44
2087020330Melker LundinOK Hällen11:46
2098010621Emanuel HerberthsonLinköpings OK11:48
2108371795Alexander SchandlOK Södertörn11:50
211246071Simon SvahnEksjö SOK11:52
2128448722Fabian ValleriusGamleby OK11:54
2138202120Alvar MelinHaninge SOK11:56
2147020108Henrik PetrisiVästerbergslagens OL11:58
2158010508Ludvig HolmqvistOK Tor12:00
216580020Leevi RöntynenTurun Suunnistajat12:02
217439480Malte EvebornOK Roxen12:04
2182066573Isak WestringJärfälla OK12:06
2199555561John WolgastSnättringe SK12:08
2202132088Albin LindskogOK Ravinen12:10
2217010521Johannes BladhTullinge SK12:12
2222078162Ludde BlomIFK Enskede12:14
2239010528Hugo DjurstedtEksjö SOK12:16
2242050859Joel Aristondo MagnussonOK Tor12:18
2259121121Melker ForsbergKFUM Örebro OK12:20
2268010805Leo JohanssonOK Kolmården12:22
2278010423Albin KårénSundsvalls OK12:24
2288291102Mattis NilssonNAIS Orienteringsklubb12:26
229450052Olle Pettersson GradinAttunda OK12:28
2301279018Arvid BylundIF Thor12:30
2312089372Albin HainkeSnättringe SK12:32
2327023003Karl LundinOK Hällen12:34
233700521Olof LjunggrenLinköpings OK12:36
2341020003Nils Forsberg RundströmIFK Enskede12:38
2358455455Lukas NovakEksjö SOK12:40
2362104500Christopher AnderssonVingåkers OK12:42
2371020817Valter PetterssonOK Tisaren12:44
2389200690David BorgSödertälje-Nykvarn OF12:46
239501691Arvid RoosOK Linné12:48
2409580421Onni SinerväTurun Suunnistajat12:50
2419020427Anton BörjessonOK Måsen12:52
2428020103Johan LundbäckJärfälla OK12:54
2432062053Erik Lidström LauriSnättringe SK12:56
244500801Martin RinnbäckOK Ravinen12:58
2457782161Alfred LängheimTullinge SK13:00
246449776Gustav BjörklundIFK Enskede13:02
247838408Mattis PerssonEksjö SOK13:04
2488011205Casper HedarOK Tor13:06
2497020610Linus MalmKFUM Örebro OK13:08
250452367Erik JohnssonOK Kolmården13:10
2511020703Hannes LindahlSundsvalls OK13:12
2528153002Touko SeppäTurun Suunnistajat13:14
253966814Samuel LindénAttunda OK13:16
2547561783Jesper LidmarSnättringe SK13:18
2552089374Pontus AxellIFK Enskede13:20
2569016916Hugo JakobssonEksjö SOK13:22

Annonser