Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Nyköpingsorienteringen

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Nyköpingsorienteringen
Arrangörsorganisation: Nyköpings OK
Datum: lördag 23 mars 2019

D16

4 730 m, 68 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8501038147Thea NordinKorsnäs IF OK11:00
8518030425Karin LindgrenKFUM Örebro OK11:02
8529031011Alice EkNyköpings OK11:04
853448771Maja HoppeWaxholms OK11:06
8542093615Sofia LindhagenIFK Enskede11:08
8552095578Emma NorinSöders-Tyresö11:10
8562121990Lisa ThunellIFK Lidingö SOK11:12
8579040321Felicia FyhrSOK Aneby11:14
8582093688Bella PedersenJärfälla OK11:16
8598220404Moa LundinOK Linné11:18
8602059968Hanna StalebrantGamleby OK11:20
8619031009Sofie BodinAlmby IK11:22
8621727087Ella PerssonEksjö SOK11:24
8639030909Alva BladhTullinge SK11:26
8649040308Meja AleniusNyköpings OK11:28
865436046Ellen PelanderOK Djerf11:30
866846859Tilda MårtenssonOK Ravinen11:32
867444176Lina HolmqvistOK Tor11:34
8698030204Linnea LundOK Kolmården11:38
8707030201Alva SvenskTjällmo-Godegårds OK11:40
8719040725Liana LagervikOK Linné11:42
8729040605Emmy GranstedtIK Hakarpspojkarna11:44
8732107323Alicia SchandlOK Södertörn11:46
8747040902Maja AhlströmVästerås SOK11:48
8752058123Elsa LinderOK Hällen11:50
8762065334Katja GustafssonNyköpings OK11:52
8771401323Sofia SundinWaxholms OK11:54
8788030629Ida WaernqvistNAIS Orienteringsklubb11:56
8791000811Emma SvidénSöders-Tyresö11:58
8808031004Cecilia HectorSnättringe SK12:00
8817203721Alice JohanssonFinspångs SOK12:02
8822089124Karolina Bergh PapasikasSkarpnäcks OL12:04
8832075109Ines AarnioOK Linné12:06
8848030418Ellen OlovssonGamleby OK12:08
885450047Åsa SundströmJärla Orientering12:10
8868040331Tilda HagelbergEksjö SOK12:12
8879030623Tove SjöbergTullinge SK12:14
8889030621Caroline GuttkeNyköpings OK12:16
8892107125Frida MouchardIF Hallby SOK12:18
8902123575Tilda DalekantIFK Enskede12:20
8911040120Alicia BjörnbergSöders-Tyresö12:22
8938030521Kerstin LjungemyrOK Kolmården12:26
8948030570Miia RollerJärfälla OK12:28
8959987900Lisa NilssonOK Linné12:30
8961041225Wilma JosefssonVäsby OK12:32
8979201474Ester AnderssonOK Södertörn12:34
8981127615Maja BergqvistKorsnäs IF OK12:36
8999040910Wilma LeicktTullinge SK12:38
9009032003Frida JardingNyköpings OK12:40
9012077362Saga JonssonWaxholms OK12:42
9021030414Amanda GranqvistOK Ravinen12:44
9031030516Lovisa Göstas KällmanSöders-Tyresö12:46
9042067130Elin WolgastSnättringe SK12:48
9059030409Elin KjellmanLinköpings OK12:50
9062063804Tindra JonssonSkarpnäcks OL12:52
9071030512Joni Müller af UhrOK Linné12:54
9088040601Tove ValleriusGamleby OK12:56
9099200685Klara BorgSödertälje-Nykvarn OF12:58
9109030425Agnes DjurstedtEksjö SOK13:00
9119002204Märta SödervallTullinge SK13:02
9121030610Emma WesterlundNyköpings OK13:04
9139201717Fanny CedstedtLånghundra IF13:06
9149102696Henna RantalaTurun Suunnistajat13:08
9159201715Ida SvahnSöders-Tyresö13:10
9178031011Fanny ÖstlundOK Kolmården13:14
918437403Johanna RoosOK Linné13:16
9198040629Hanna ÖbergGamleby OK13:18
920511210Elisabeth LarssonOK Södertörn13:20

Annonser