Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Nyköpingsorienteringen

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Nyköpingsorienteringen
Arrangörsorganisation: Nyköpings OK
Datum: lördag 23 mars 2019

H50

5 860 m, 59 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7640349Fredrik MouchardIF Hallby SOK11:14
680510Per ForsbergIFK Enskede11:16
780757Patrik LeicktTullinge SK11:18
8006712Mikael WesterbergOK Kolmården11:20
8080409Christer LindellLinköpings OK11:22
1401349Johan SundinWaxholms OK11:24
7896342Per MårtenssonOK Ravinen11:26
670702Anders LillieströmOK Roxen11:28
681019Jan OlmKils OK11:30
2025178Magnus RajanIFK Lidingö SOK11:32
435752Nils LinderOK Hällen11:34
7650928Gunnar KindlundhTrosabygdens OK11:36
451006Fredrik UrbergHammarkinds OK11:38
9111777Pär TögenmarkOK Linné11:40
530010Göran LängheimTullinge SK11:42
449681Magnus HedegårdOK Kolmården11:44
9701112Fredrik SoneAttunda OK11:46
650618Per WintherVästerbergslagens OL11:48
362580Anders KarlssonSnättringe SK11:50
8366991Magnus FredrikssonKorsnäs IF OK11:52
1050918Stefan LybertVäsby OK11:54
343543Magnus ElwinIFK Enskede11:56
606013Eric RollerJärfälla OK11:58
1220177Fredrik MorastHaninge SOK12:00
660502Anders SvenskTjällmo-Godegårds OK12:04
2138872Daniel HelanderTullinge SK12:06
7203449Gunnar MelinOK Kolmården12:08
7039309Fredrik SandbergOK Älvsjö-Örby12:10
8388704Simon SandgrenBromma-Vällingby SOK12:12
409336Peter ForsOK Grip12:14
9191315Erik HelanderOK Roxen12:16
2107448Petri SantaliusVäsby OK12:18
351110Jörgen StegardSkarpnäcks OL12:20
9670604Håkan OlofssonÄrla IF12:22
9690507Stefan DjurstedtEksjö SOK12:24
8171167Anders JohanssonNAIS Orienteringsklubb12:26
231356Lars JacobssonDegerfors OK12:28
7690423Lars SjöbergTullinge SK12:30
9102169Peter LundOK Kolmården12:32
7681123Johan OtterströmLinköpings OK12:34
7660407Kjell NordqvistWaxholms OK12:36
1009806Janne SalmiTurun Suunnistajat12:38
990500Nils EklöwOK Södertörn12:40
7770630Jonas KarlssonVäsby OK12:42
247632Eric HuijsersHammarby IF OF12:44
408902Torbjörn Nilsson AlataloStora Tuna OK12:46
261493Johan FridströmFinspångs SOK12:48
264147Kent BörjessonOK Måsen12:50
1680510Joachim LandströmOK Linné12:52
253657Erik BerggrenTullinge SK12:54
9690601Henrik LjungemyrOK Kolmården12:56
437022Mikael RingiOK Kåre12:58
431262Staffan BjessmoBromma-Vällingby SOK13:00
8006609Anders HolmqvistSnättringe SK13:02
701200Henrik PetterssonOK Roxen13:04
661011Anders BerkelundVäsby OK13:06
680506Peter AlbinssonIFK Enskede13:08
2066557Johan WestringJärfälla OK13:10
8060800Lars HagelbergEksjö SOK13:12

Annonser