Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för GMOK:s höstmedel

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: GMOK:s höstmedel
Arrangörsorganisation: Göteborg-Majorna OK
Datum: söndag 20 oktober 2019

Öppen 7

3 220 m, 108 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Mikael NömmIFK Göteborg Orientering10:00:40
Ola TegvaldOK Landehof10:00:47
Eric BäckströmKlubblös10:02:04
Conny SahlinVänersborgs SK10:04:38
Runa IversenHorsens OK10:07:17
Lars-Erik GaddeGöteborg-Majorna OK10:10:02
Bengt GrevenKlubblös10:11:37
Daniel HolmdellKlubblös10:13:03
Christina VestergrenIK Uven10:14:10
Lisbeth LindqvistNilssonOK Löftan10:15:47
Ann-Britt JohanssonIK Stern10:18:24
Stig JohanssonHestra IF10:19:25
Alfred RamhultHestra IF10:20:05
Love RamhultHestra IF10:20:07
Lars MathiassonIK Stern10:20:29
Karin BergGöteborg-Majorna OK10:22:41
Patrik HultGöteborg-Majorna OK10:23:07
Fredrik JohanssonHestra IF10:23:13
Martin EnströmTrollhättans SOK10:26:02
Kjell JeppsonIF Rigor10:28:10
Simon AlerydKlubblös10:28:59
Anders LarssonOK Landehof10:37:26
Annika OskarssonSjövalla FK10:37:50
Linda GunnarssonLerums SOK10:38:40
Frida StoltHestra IF10:39:23
Christer AndréIF Marin Väst10:40:45
Maria TryggöTrollhättans SOK10:41:55
Lena KollénIF Marin Väst10:42:17
Eric TofteredIF Rigor10:43:20
Alexandra HägglinKlubblös10:43:33
Peter NorbergIF Marin Väst10:45:50
Magnus BergqvistOK Alehof10:47:32
Clas BörjessonIK Uven10:48:05
Jan EismarkKlubblöls10:49:18
Sebastian SundbergOK Skogshjortarna10:49:59
Agneta LarssonIK Uven10:50:34
Erland SvensonFrölunda OL10:50:41
Daniel KlangefjellKlubblös10:51:09
Olof AnderssonIF Rigor10:51:16
Lars-Inge AnderssonOK Räven10:52:53
Pär LydmarkSjövalla FK10:53:36
Kirsten TofteredIF Rigor10:53:45
Fredrik WängberegIFK Göteborg Orientering10:54:02
Ann-Charlotte BäcklundIFK Göteborg Orientering10:56:13
Nils-Erik GunnarssonOK Gipen10:57:40
Ragnar FallströmLerums SOK10:58:07
Ingrid CullbrandIK Stern10:58:35
Martin EickhoffSävedalens AIK10:58:39
Sven ErikssonOK Landehof10:59:38
Lena ReisenIF Hagen11:00:13
Andreas NäsmanLerums SOK11:00:39
Johanna WernbomFrölunda OL11:00:50
Lars RenbergGöteborg Radio Orientering11:01:13
Carina SundbüeSträngnäs-Malmby OL11:02:37
Glen NivertFK Herkules11:02:50
Petra JohanssonTrollhättans SOK11:03:26
Karin NobornIFK Göteborg Orientering11:04:01
Lars HogedalVänersborgs SK11:04:03
Lizzie HansenOK Landehof11:04:23
Lena HermanssonGöteborg-Majorna OK11:04:40
Andreas KarlssonSävedalens AIK11:04:53
Patrik WisslerFK Herkules11:07:01
Ulrika JohanssonOK Löftan11:09:10
Gustaf HederströmLerums SOK11:09:22
Pär GustavssonNyköpings OK11:09:30
Lisa AnderssonUlricehamns OK11:09:38
Bo HermanssonGöteborg-Majorna OK11:09:54
Ingrid HesselSjövalla FK11:10:49
Alexandra SvantessonKlubblös11:11:17
Mats HanssonOK Alehof11:12:07
Martin EkströmOK Gläntan Vessigebro11:12:26
Julia JacobssonOK Kroppefjäll11:13:08
Sara SvenssonTibro OK11:13:18
Lotta NybergOK Alehof11:13:27
Anna GrahnIK Uven11:13:32
Lars LarssonSjövalla FK11:15:07
Jonas SvedbergTibro OK11:15:26
Stefan NormanSävedalens AIK11:16:14
Hanna LindbergOK Skogshjortarna11:16:28
Anna BeischerIK Uven11:16:30
Ing-Marie AronengBredareds IF11:17:07
Jonas BrånaltFrölunda OL11:18:09
Markus LindbergOK Skogshjortarna11:18:13
Fredrik NilssonKlubblös11:19:27
Anton WåhlinBorås GIF11:21:46
Karin WahlgrenSjövalla FK11:22:29
Christer WestbergIFK Göteborg Orientering11:23:36
Christer NordbergGöteborg-Majorna OK11:23:54
Ulf StrömSävedalens AIK11:23:59
Sara LydmarkSjövalla FK11:24:30
Karin ElfmanIF Marin Väst11:24:57
Torbjörn WikströmOK Orinto11:26:57
Anders ErikssonOK Gipen11:27:39
Ebba HjertbergHestra IF11:27:41
Albert Serra DalmauKlubblös11:28:11
Monica DahlbergIK Uven11:30:15
Christina StåhlSävedalens AIK11:30:18
Susanne BerglundSävedalens AIK11:30:20
Kristin SkaarRyda SK11:30:40
Torbjörn SaetreOK Landehof11:32:58
Stefan MadjarKlubblös11:35:40
Monica BrönnestamOK Gipen11:36:11
Sara HolmdellGöteborg-Majorna OK11:58:27
Lisa PalmSävedalens AIK11:59:44
Joanna MalmkvistSävedalens AIK12:00:25
Karin BergquistSjövalla FK12:01:06
Katarina FränkelIFK Göteborg Orientering12:01:34
Annika JohanssonOK Alehof

Annonser