Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Dag-KM

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Dag-KM
Arrangörsorganisation: Lindebygdens OK
Datum: lördag 26 maj 2018

D21

3 580 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
27364Therese KorkeakoskiOK Milan10:30:14
537853Karin FägerlindCentrum OK10:32:08
7870118Susanne ErikssonOK Milan10:34:09

H21

4 800 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2075335Andreas MogrenOK Milan10:48:11
8000217Erik KlingLindebygdens OK10:50:00
9102012Per EklöfOK Milan10:52:23
8000007Anton HallorOK Tisaren10:54:00
340983Hans LibergOK Milan10:54:14
27363Tom KorkeakoskiOK Milan10:56:08
444681Hans EgefalkHagaby GoIF Örebro10:58:15

D10

1 980 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
340694Ingrid ArnessonLindebygdens OK10:34:18

H10

1 980 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
17331Albin ReteliusLindebygdens OK10:32:00
435837Oliver ArnessonLindebygdens OK10:36:38
435843Rasmus LindebergLindebygdens OK10:38:55

D40

3 460 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
642109Anna-Maria BackrydLindebygdens OK10:51:15
2065352Susanne HellsingLindebygdens OK10:55:40
2065337Sofia CarlssonLindebygdens OK11:01:55

H40

4 150 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
711116Tomas L KarlssonLindebygdens OK10:40:11
263315Fredrik ArnessonLindebygdens OK10:44:11

H50

3 580 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2065364Patrik ThybeckLindebygdens OK10:33:21
435836Jonas KlingLindebygdens OK10:37:00

H55

3 580 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
25025Klas ThybeckLindebygdens OK10:31:11
600314Reinert HallorOK Tisaren10:37:04
626614Henrik HallorLindebygdens OK10:39:18
245981Jan-Åke IsraelssonOK Milan10:43:20
448711Mikael GrönborgLindebygdens OK10:47:15

H60

3 580 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
46775Åke SundinHällefors OK10:50:09
2077378Lage JonssonLindebygdens OK10:54:11
2065367Eddie IsraelssonLindebygdens OK10:58:14

D75

2 490 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2065338Asta SjöbergLindebygdens OK10:42:08
25021Ethel NordLindebygdens OK10:46:15

H75

3 460 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
17339Kurt ÅbergOK Tisaren10:34:55
2065303Rolf HelmerssonLindebygdens OK10:42:01
435842Gert IngvarssonLindebygdens OK10:45:12

Öppen motion 3

2 420 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
306534Alexander HedlundOK Tisaren10:37:05
352082Hanna ArnessonLindebygdens OK10:39:20

Öppen motion 5

3 020 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2125985Kent MossbäckHagaby GoIF Örebro10:28:12

Öppen motion 7

3 580 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2095416Kjell GustafssonOK Järnbärarna10:40:37

Öppen motion 8

4 150 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9731223Per HåstlundAlmby IK10:36:58
2065360Annika BrodinLindebygdens OK10:38:05
9191509Karl-Göran WahlströmAlmby IK10:39:45
246045Håkan LibergOK Milan10:41:04
19145Malin WiklundAlmby IK10:43:09

Annonser