Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för MOL 5

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: MOL 5
Arrangörsorganisation: Gotlands Bro OK
Datum: torsdag 3 maj 2018

ÖM1

2 510 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Nellie LeveauGotlands Bro OK04:57:14
Neo CederqvistVisborgs OK05:22:02

ÖM3

2 590 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anne-Marie LundquistGotlands Bro OK04:51:14
Siv JohanssonVisborgs OK04:55:24
Sussanne KorallGotlands Bro OK05:14:16
Rolf MalmrosVisborgs OK05:18:26
Bille WidellVisby IF Gute SOK05:45:35
Sara JernbergKlubblös06:21:17

ÖM5

4 210 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Hanna WallinSvaide Roma SOK05:08:53
Torsten FlemmingVisby IF Gute SOK05:17:06
Birgitta HjerthénGotlands Bro OK05:37:21

ÖM6

5 240 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gert LundquistGotlands Bro OK04:49:50
Anki HallströmSvaide Roma SOK05:18:21
Gunnar HallströmVisborgs OK05:20:04
Ulrika NikolaussonSvaide Roma SOK05:36:51
Folke SvangrenGotlands Bro OK05:42:45
Karin BengtssonVisborgs OK05:45:18
Monika JonssonSvaide Roma SOK05:46:14
Ylva SvangrenGotlands Bro OK05:47:47
Mårten KorallGotlands Bro OK05:52:09
Leif SvangrenGotlands Bro OK05:53:18
Pontus GustafssonSvaide Roma SOK05:55:13

ÖM6

3 640 m, 35 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anders BlomérGotlands Bro OK04:46:43
Tommy UllbergSvaide Roma SOK04:47:08
Jerker EnekvistIF Hansa-Hoburg04:48:10
Ulf AhlquistIF Hansa-Hoburg04:48:46
Måns PerssonVisborgs OK04:51:10
Nils HallgrenVisborgs OK05:00:36
Eric JohanssonIF Hansa-Hoburg05:00:55
Helge GardelinGotlands Bro OK05:03:45
Folke LindgrenVisborgs OK05:04:08
Olle GardellVisborgs OK05:06:57
Ingrid EnekvistVisborgs OK05:08:08
Felix BäckstädeVisborgs OK05:13:40
Anna BäckstädeVisborgs OK05:13:55
Maj-Britt GardeliusIF Hansa-Hoburg05:15:52
Ann-Christin SöderbergIF Hansa-Hoburg05:17:16
Stefan PerssonVisborgs OK05:17:20
Johan BergiusVisborgs OK05:18:02
Örjan Hallgren BäckstädeVisborgs OK05:18:47
Ing-Marie BergmanVisborgs OK05:20:11
Klara BäckstädeVisborgs OK05:20:45
Viktoria OlssonIF Hansa-Hoburg05:28:16
Svenerik JohanssonVisby IF Gute SOK05:30:32
Ann-Charlotte DahlVisborgs OK05:34:25
Jenny KoerVisborgs OK05:39:51
Lena NyströmVisborgs OK05:44:19
Anders NilssonGotlands Bro OK05:45:49
Ulla NyströmVisborgs OK05:46:32
Stefan HellströmVisborgs OK05:50:35
David WestfeltGotlands Bro OK05:50:44
Mattias WestfältGotlands Bro OK05:50:46
Erland GardellGotlands Bro OK06:05:09
Herman FunkquistIF Hansa-Hoburg06:18:47
Katarina FunkquistIF Hansa-Hoburg06:18:48
Vidar FunkquistIF Hansa-Hoburg06:21:14
Stefan FunkquistIF Hansa-Hoburg06:21:20

ÖM9

7 730 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Stefan WittmannGotlands Bro OK03:12:00
Magnus IhreskogGotlands Bro OK04:57:12
Olof PerssonSvaide Roma SOK05:17:57
Albin LindgrenVisborgs OK05:22:01
Armin SchollerVisborgs OK05:22:32

Annonser