Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för MOL 18

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: MOL 18
Arrangörsorganisation: Gotlands Bro OK
Datum: torsdag 30 augusti 2018

Öppen motion 1

2 060 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Aston GustafssonSvaide Roma SOK18:27:33
Wanja PetterssonSvaide Roma SOK18:27:35

Öppen motion 3

2 640 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anne-Marie LundquistGotlands Bro OK17:04:32
Annelie AnderssonVisborgs OK17:10:18
Anneli Annas MartellSvaide Roma SOK17:17:43
Mattias ÅkerblomGotlands Bro OK17:38:17

Öppen motion 5

3 040 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Rolf MalmrosVisborgs OK17:02:08
Marie-Louise KarlkvistSvaide Roma SOK17:03:42
Magnus GustafssonGotlands Bro OK17:24:57
Joakim GustafssonGotlands Bro OK17:32:00
Svante GustafssonGotlands Bro OK17:32:02
Erik AnderssonKlubblös17:37:48
Karin MårtenssonGotlands Bro OK17:41:38

Öppen motion 6

5 160 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gunnar HallströmVisborgs OK17:01:51
Anki HallströmSvaide Roma SOK17:02:33
Gert LundquistGotlands Bro OK17:04:30
Gunnar HaglundFrösö IF17:04:35
Viktoria OlssonIF Hansa-Hoburg17:07:03
Pernilla MellinSvaide Roma SOK17:11:18
Ulf NilssonGotlands Bro OK17:12:08
Håkan LundbergSvaide Roma SOK17:20:02
Anders HellminVisborgs OK17:20:39
Maria PerssonVisborgs OK17:22:16
Christina GustavssonSvaide Roma SOK17:26:32
Göran PerssonGotlands Bro OK17:27:20
Mattias VejlensVisborgs OK17:36:01
Åsa GunnarssonVisborgs OK17:51:37

Öppen motion 7

3 740 m, 36 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Tommy UllbergSvaide Roma SOK16:59:00
Anders BlomérGotlands Bro OK17:00:08
Thomas BlomérGotlands Bro OK17:00:16
Siv JohanssonVisborgs OK17:02:12
Birgitta ArleboKFUM Örebro OK17:03:07
Ing-Marie BergmanVisborgs OK17:03:45
Pär GustafssonSvaide Roma SOK17:03:48
Leo LövdahlVisby IF Gute SOK17:05:13
Eric JohanssonIF Hansa-Hoburg17:07:14
Svenerik JohanssonVisby IF Gute SOK17:09:38
Roland JohanssonVisborgs OK17:09:55
Lars ArleboKFUM Örebro OK17:10:52
Edith BergvallVisby IF Gute SOK17:12:15
Anders NilssonGotlands Bro OK17:12:59
Leif AnderssonVisborgs OK17:13:12
Ingrid EnekvistVisborgs OK17:13:55
Ing-Marie BackOK Södertörn17:15:34
Bo SandahlGotlands Bro OK17:18:38
Olle GardellVisborgs OK17:19:34
Helge GardelinGotlands Bro OK17:21:24
Robert GustafssonVisborgs OK17:27:43
Ingemar PetterssonGarda OK17:30:33
Lena NyströmVisborgs OK17:31:00
Nils HallgrenVisborgs OK17:31:13
Folke SvangrenGotlands Bro OK17:32:54
Ylva SvangrenGotlands Bro OK17:35:14
Anna LebarGöteborg-Majorna OK17:37:49
Ann-Christin SöderbergIF Hansa-Hoburg17:41:33
Leif SvangrenGotlands Bro OK17:41:36
Karin BengtssonVisborgs OK17:43:03
Monika JonssonSvaide Roma SOK17:46:39
Vidar FunkquistIF Hansa-Hoburg17:49:01
Herman FunkquistIF Hansa-Hoburg17:49:05
Katarina FunkquistIF Hansa-Hoburg17:49:06
Måns PerssonVisborgs OK17:54:15
Maj-Britt GardeliusIF Hansa-Hoburg

Öppen motion 9

6 350 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Pontus GustafssonSvaide Roma SOK17:06:23
Ronny LiljegrenGotlands Bro OK17:09:02
Lennart MalmbergSvaide Roma SOK17:28:38
Anders EklundSvaide Roma SOK17:46:54
Daniel SeestrandVisborgs OK18:00:44
Patrik RönnbäckVisborgs OK18:30:51

Annonser