Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Bahco Cup, stafett

TävlingsinformationVisa startlista per organisationDölj laguppställningarSkriv ut

Tävlingens namn: Bahco Cup, stafett
Arrangörsorganisation: Lidköpings VSK
Datum: söndag 22 september 2019

HD10

29 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
1Falköpings AIK OK / Gudhems IF 110:20
110902051. Elsa Fallgren (Gudhems IF)
176146182. Esperanza Balagué
1380072. Edwin Sundell
110000262. Maja Sundell
111109203. Hugo Fallgren (Gudhems IF)
2Sävedalens AIK 310:20
210508131. Erik Odén
220883242. Filip Ståhl
2147043. Moa Wallström
3Frölunda OL 110:20
31. N.N.
32. N.N.
33. N.N.
4IF Hagen 110:20
483719911. Vilma Bergqvist
42452502. Svea Wester
42577753. Edvin Arleberg
5IF Hagen 210:20
5153531. Vilma Westerberg
581006162. Jonatan Sahlén
52273783. Liam Eckerman
6Istrums SK 110:20
621155611. Valter Lindgren
621043912. Alva Stäpel
621354962. Emma Jinnestål
621155622. Ingrid Lindgren
621354513. Astrid Lomander
7Lerums SOK 110:20
711102211. Ellen Hederström
721355542. Tilda Bäck
721259592. Arvid Melander
77220003. Melker Samor
8Lerums SOK 210:20
881403091. Elsa Haablahe
821490112. Oskar Stenborg
821403602. Alfred Edman
8179033. Emil Zetterlund
9Lerums SOK 310:20
921355951. Anton Bäck
9283052. Elin Karlsson
921260202. Emilia Hederström
981662623. Hilding Martinsson
10Lidköpings VSK 110:20
1020527721. Sigrid Bergsten
1021093962. Alva Mellegård
1020527712. Linus Magnusson
1020527612. Hedvig Bergsten
1079080503. Stina Klintefelt
11Lidköpings VSK 210:20
112023051. Astrid Lindgren
1121390022. Maja Nyström
1121390342. Isabella Gustafsson
1120527502. Emelie Magnusson
1121390733. Lovisa Berglund
12Mariestads FK 110:20
124268911. Mary Karlsson
1294193052. Lilly Murtagh Östlin
12150542. Hilda Sjöberg
125556033. Sindre Van Agthoven
13Mullsjö SOK 110:20
1320839801. Theo Rydén
1371203252. Vera Westh
133648472. Efraim Victorzon
1320839622. Fabian Furehill
1378735153. Theo Kronmarker
14OK Alehof 110:20
1420745501. Alexander Lindell
142608502. Gabriel Andersson
1411011022. Alva Kullman
1483054683. Bianca Giobbi
15OK Alehof 210:20
1520754801. Moa Dahl
1521197302. Gabriel Slätt
1520745362. Märta Strelén
1511109092. Elias Svalin
154419713. Hjalmar Johansson
16OK Alehof 310:20
1621123011. Ebba Boge
163626162. Casper Karlén
1621123122. Madeleine Bergqvist
1671010313. Leo Berts
17OK Skogshjortarna 110:20
1721414871. Kerstin Johansson
1720837952. Hella Falk Alm
17195162. Kasper Ahlin
17284353. Olle Laas
18OK Skogshjortarna 210:20
1821414851. Pennie Svedjenäs
1820893012. Leonel Ståhlgren
18195432. Amanda Wellner
18110243. Henning Andreasson
19OK Skärmen 110:20
193434741. Jessica Eriksson
193438042. Patricia Eriksson
1911207262. Emma Johansson
1920953823. Rebecca Eriksson
20OK Tranan 110:20
2091004151. Gustaf Ingelsbo
2020590522. Moa Erlandsson
2011002163. Elsa Palmqvist
21Sävedalens AIK 110:20
214034021. Thure Sundbäck
2198102122. Wilmer Nordgren
2120527582. Angelika Ljungman
2191106153. Felix Weihard
22Sävedalens AIK 210:20
2211007281. Noah Grundberg
22147052. Leo Didriksen Redenius
2214288353. Vera Ingulf
23Tolered-Utby Ol-klubb 110:20
2321220631. Stina Petersson
2381106032. Frans Olsson
234524682. Jonas Nissar
234247482. Anton Nilsson
2380905133. Ulrik Olsson
24Tolered-Utby Ol-klubb 210:20
2414101771. Sixten Widéen
2428014232. Karin Ekdahl
2421321672. Molly Finndin
2421154212. Elsa Kafvelström
2428013783. Pontus Cliffordson
25Tolered-Utby Ol-klubb 310:20
2521322021. Elise Ehleskog
2522610252. Erik Lindenberg
2521322012. Axel Österberg
2580911193. Vilgot Vikström
26Trollhättans SOK 110:20
264489111. Oskar Gustafsson
26139532. Beyoncé Andersson
262086842. Lovisa Kristiansson
2670305103. Selma Martander
27Ulricehamns OK 110:20
275006001. Minna Kvarndal
274497412. Vilmer Örn
272636242. Mio Kvarndal
2711081262. Ville Gassner
2720590323. Johannes Holmberg
28Ulricehamns OK 210:20
281. N.N.
282. N.N.
283. N.N.
29Vänersborgs SK 110:20
2910470271. Max Sylvan
2920633192. Ivar Daleng
2911438892. Emil Hillebrand
294489052. Carolina Hallqvist
294380083. Zora Julia Járai

HD12

21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
31Frölunda OL 110:30
314433501. Anna Johannesson
3121103702. Hanna Holmer
3110706193. Ellen Skovbjerg
32Frölunda OL 210:30
3280705021. Emil Wallenius
3290100112. Björn Djupström
3221074752. illiam Fedje
3210902042. Martin Skovbjerg
3220853983. Jarvis Hansson
33IF Hagen 110:30
3313294001. Edvin Nordlund
3321490212. Albin Bergström
3384299662. Filip Bergqvist
3310568672. Malte Törn
3380803093. Hampus Sahlén
34Istrums SK 110:30
3420775211. Tuva Ekdahl
3420418402. Liv Westin
3421155813. Oskar Von Rosen
35Lerums SOK 110:30
3521259521. Amanda Melander
35140932. Adrian Borg
3521259573. Oskar Flyckt
36Lidköpings VSK 110:30
364411951. Sofia Jonsson
3620527402. Stina Hallberg
3621093812. Evelina Lindgren
3621093913. Alice Hult
37Lidköpings VSK 210:30
3720954351. Emilia Mellegård
3720954462. Alice Klintefelt
3720954403. Sebastian Jonsson
38Mariestads FK 110:30
382263881. Tea Bremer
384176402. Idrunn Van Agthoven
385556042. Mille Sjöberg
386000043. Elsa Bremer
39Mullsjö SOK 110:30
3920839551. Selma Rössvik
3921414592. Lydia Lindén
393648422. Althea Victorzon
3920936113. Cornelia Furehill
40OK Alehof 110:30
4020621771. Isak Dahl
4070802022. Linnéa Grönroos
4010702062. Signe Kullman
4020549623. Ebba Lövgärd
41OK Alehof 210:30
4120754871. Axel Slätt
4118489682. Maja Alenvik-dahl
4121071362. Agnes Boge
4120753273. Malte Ljungkvist
42Falköpings AIK OK 110:30
4220892591. Hugo Samuelsson
4220871012. Axel Karlström
4210006752. Melker Sundell
4215550142. Wilma Molin
4215550013. Ellen Gunnarsson
43Skien OK 110:30
4321478871. Juliette Holtskog-Feremans
4320527602. Emilie Venheim Knutsen
4320527622. Mie Skifjell
4320527473. Tobias Lode
44SOK Träff 110:30
444200481. Milou Andersson
444341252. Zebulon Andersson
444341242. Gösta Lundgren
444341262. Siri Björk
442292233. Carl Norberg
45Sävedalens AIK 110:30
4590708231. Emil Skepp
4580804222. Herman Pettersson
4520633892. Carl Davidsson
4590810042. Linus Weihard
4580711293. Gustav Ståhl
46Tolered-Utby Ol-klubb 110:30
4610706231. Elvis Åberg
4621154362. Alva Bodforss
4610903252. Hedda Ljungberg
464524622. Erik Nyström
4621322053. Agnes Åberg
47Tolered-Utby Ol-klubb 210:30
4714156581. Albin Törngren
4772034202. Erik Rothamel
4728012392. Martin Ekdahl
4712354653. Embla Sternö
48Trollhättans SOK 110:30
4870805161. Olivia Gustafsson
4874141082. Daniel Wong Larsson
4890804012. Melker Ockborn
4890807233. Lukas Englund
49Ulricehamns OK 110:30
4990801041. Anton Karlsson
4990912092. Gustav Karlsson
4914226492. Linus Claesson
494497563. Jacob Holmberg
50Vänersborgs SK 110:30
5070851161. Malte Zijp
5071008082. Elvira Åhlund
5075913622. Ole Hillebrand
5016606263. Ida Sylvan
51Vänersborgs SK 210:30
5110807221. Gabriel Hogedal
5190903122. Johannes Andersson
5170807013. Vilgot Åhlund

H14

15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
61Falköpings AIK OK 110:10
6110601311. William Härström
612278442. Tuva Molin
6115550152. Oliver Hammar
6120781362. Adam Samuelsson
6194394733. Alice Wahlberg
62Frölunda OL 110:10
6284144141. Audrey Hansson
6220780152. Maja Torsein
6220588112. Martin Ek
6220588892. Alexander Fedje
6280604193. Marcus Lamm
63Istrums SK / OK Skärmen 110:10
6321155781. Fritiof Lomander
6320775812. Elin Ekdahl
6320775943. Felicia Sandin (OK Skärmen)
64Lerums SOK / Tolered-Utby Ol-klubb 410:10
6470798451. Noah Törngren (Tolered-Utby Ol-klubb)
6421260292. Axel Rudmark
6420707673. Levin Lummander
65Mullsjö SOK 110:10
6581509091. Kasper Vemdal
6520936462. Wilhelm Victorzon
6582005173. Simon Westh
66Mariestads FK / OK Tranan 110:10
6610506151. Otto Larsson (OK Tranan)
6682006042. Erik Kindlund (OK Tranan)
6680809142. Elias Bengtsson (OK Tranan)
665556012. Sixten Ljungström
6690804193. Hjalmar Ingelsbo (OK Tranan)
67Skien OK 110:10
6720527451. Vilde Aakre Leistad
6721478662. Emilie Holtskog-Feremans
679819393. Gaute Nysæter
68Skien OK 210:10
6820527341. Sindre Flatin Erichsen
684411062. Thomas Myhre
684411123. Kristian Ekeberg Fliid
69Sävedalens AIK 110:10
6999908261. Emil Lindblad
6980502272. Carl-Johan Ståhl
6920572382. Arild Erikmats
694462263. Isak Öhgren
70Tolered-Utby Ol-klubb 110:10
7081920941. Ivar Henriksson
7020652192. Pontus Hedin
7081501023. Jakob Baier
71Tolered-Utby Ol-klubb 210:10
7172034401. David Rothamel
714528352. Axel Styrenius
714422352. Harry Liderfelt
7180507013. Melvin Andersson
72Tolered-Utby Ol-klubb 310:10
722635331. Jacob Eriksson
7214101562. Primus Häggbom
724339352. Axel Nilsson
7221220852. Erik Petersson
7214705333. Ludvig Medin
73Trollhättans SOK 110:10
7390502221. Edvin Ockborn
7380506242. lsa Martander
7390503293. Johan Eriksson
74Ulricehamns OK 110:10
7414226351. Lukas Klang
7421016672. Helena Eriksson
7420893102. Eskil Söderlund
7420885463. Edvin Lennartson
75Vänersborgs SK 110:10
7597091221. Andrea Enbom
7590705122. Ida Andersson
7597091212. Linn Enbom
7590603232. Maja Nyman
7510610083. Liam Hogedal

D14

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
81Falköpings AIK OK 110:10
811. N.N.
812. N.N.
813. N.N.
82IF Hagen / Mariestads FK 110:10
8290602181. Agnes Johansson
8270609082. Alva Karlsson (Mariestads FK)
8280606163. Emma Ahlén
83IK Gandvik 110:10
8320589481. Hilda Ahlgren
8320841032. Aida Mehmedagic
8320589503. Hanna Widegren
84Lerums SOK 110:10
8490012131. Elsa Moqvist
8480603152. Maja Haablahe
8421123992. Lovisa Wright
8480503053. Maja Axelsson
85Mullsjö SOK 110:10
8510705161. Moa Vemdal
8580704122. Irma Westh
8520936392. Fredrika Furehill
85308013. Stina Nalbin
86OK Tranan 110:10
8670502091. Lisa Östensson
8610706082. Wilma Palmqvist
8620590932. Lisa Rigert
8680588003. Sara Ohlin
87Sävedalens AIK 110:10
8790603101. Miranda Wallström
8790610162. Signe Kullander
8780512163. Ella Pettersson
88Tolered-Utby Ol-klubb 110:10
8880609281. Isabella Baier
8822610522. Selma Crona
8828007613. Amanda Cliffordson

D16

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
111Falköpings AIK OK 110:00
11110409071. Lisa Nyberg Fredriksson
111383242. Tindra Molin
11190406253. Ebba Karlström
112IF Hagen / Mullsjö SOK 110:00
1121. N.N.
1122. N.N.
1123. N.N.
113Istrums SK / Mullsjö SOK 210:00
11380403261. Julia Westh (Mullsjö SOK)
1134432102. Alma Ander
11380733733. Elin Danielsson
114Trollhättans SOK 110:00
11481711041. Linnea Solvang Stagg
11482003012. Hilda Martander
11490302103. Alma Appelgren
115OK Skärmen / Sävedalens AIK / Trollhättans SOK 210:00
11570311011. Agnes Eriksson (Trollhättans SOK)
11510402172. Matilda Wallström (Sävedalens AIK)
11520775923. Emilia Sandin

H16

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
101IF Hagen 110:00
10182057901. Erik Gullbrand
10180311052. Linus Ahlén
10121044852. Cristian Linderoth
10180403063. Liam Johansson
102IK Gandvik 110:00
10220589291. Carl Stadig
10280610182. Johan Andersson
10270501223. Elsa Södervall
103Tolered-Utby Ol-klubb 110:00
10381896751. Jakob Lundberg
10321319622. Rasmus Eriksson
10378877883. Albin Liljenvall
104IF Hagen / Mullsjö SOK / Vänersborgs SK 210:00
10484360031. Malin Kindbom
10492020802. Alvin Rösehag (Vänersborgs SK)
1043517393. Elin Axelsson

HD18Ö

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
121Ryda SK 110:00
12172011501. Philip Viberg
12190609082. Axel Viberg
12120509863. Daniel Johansson
122SOK Träff 110:00
1224341231. Rasmus Florin
12280109092. Ida Roos
1222292542. Viktoria Andersson
1224341292. Johan Norberg
1224200473. Stefan Björk
123Tolered-Utby Ol-klubb 110:00
12314101891. Ulf Nilsson
12397611102. Erik Österberg
12380714133. Jörgen Kafvelström
124Tolered-Utby Ol-klubb 210:00
12428011181. Elin Finndin
12421322252. Daniel Widéen
12428012183. Anders Ekdahl

Annonser