Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för OK Motalas vårtävling

TävlingsinformationVisa startlista per klassSkriv ut

Tävlingens namn: OK Motalas vårtävling
Arrangörsorganisation: OK Motala
Datum: söndag 28 april 2019

Almby IK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Karl-Göran WahlströmH65 (20)2 230 m10:58
Valter FallÖppen 7 (42)3 010 m11:05:52
Ann-Britt GöranssonD65 (6)2 110 m11:10
Mikael ÅhlundÖppen 7 (42)3 010 m11:15:18
Joakim DahlbergÖppen 8 (29)4 940 m11:36:09

Alvesta SOK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Elisabet Carcamo StormÖppen 3 (14)2 170 m10:41:43

Askersunds OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jens TörnmarckH65 (20)2 230 m11:13
Tomas OlaussonH65 (20)2 230 m11:37

Björkfors GOIF

28 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Molly ÖbergU2 (7)2 060 m10:16:23
Christina SvenssonÖppen 5 (21)2 630 m10:28:13
Sven-Olof SvenssonÖppen 8 (29)4 940 m10:28:24
Martin LindforsÖppen 8 (29)4 940 m10:40:40
Stig JonssonH75 (13)1 940 m10:47
Alva LindforsD12 (13)2 060 m10:48
Maria LindforsD35 (10)3 260 m10:50
Ellen LindforsD14 (10)2 170 m10:51
Cecilia BjörkhammerD45 (18)3 130 m10:55
Robert SvenssonH35 (9)3 670 m10:58
Karl-Johan BönnerH45 (26)3 140 m10:59
Karl KullbergH12 (10)2 060 m11:01
Stina KleinD10 (7)1 560 m11:01
102Gustaf KullbergH16 (12)2 630 m11:02
Joakim KjellbergH35 (9)3 670 m11:02
Elis BönnerH14 (18)2 300 m11:04
Moa ÖbergD12 Kort (4)1 560 m11:06
Frida SamuelssonD14 (10)2 170 m11:07
Kristian SamuelssonH35 (9)3 670 m11:08
Markus KleinÖppen 8 (29)4 940 m11:11:21
Kerstin ErikssonD65 (6)2 110 m11:12
Torgny JohanssonH65 (20)2 230 m11:16
111Albin KjellbergH16 (12)2 630 m11:20
Pia StålhandskeD55 (9)2 940 m11:20
Per ÖbergÖppen 8 (29)4 940 m11:26:14
Mattias NilssonH45 (26)3 140 m11:31
Arvid SvenssonH14 (18)2 300 m11:36
Lars-Åke KullbergH45 (26)3 140 m11:39

Boxholm-Mjölby OL

20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Nils WistedtU2 (7)2 060 m10:28:56
Moa KleistD14 Kort (2)2 060 m10:35
Rolf-Inge KarlssonH75 (13)1 940 m10:35
Viktoria LindholmD35 (10)3 260 m10:42
Jennie KleistD35 (10)3 260 m10:46
Erika LindholmD10 (7)1 560 m10:49
Ivar FrisellU2 (7)2 060 m10:50:20
Irma FrisellD12 (13)2 060 m10:52
Jakob LindholmH12 (10)2 060 m10:55
Patric MolinH55 (19)3 010 m10:57
Johanna KleistD12 (13)2 060 m10:58
Malin Rydell KleistÖppen 7 (42)3 010 m11:00:24
Håkan TengvallH65 (20)2 230 m11:01
Elisabeth TångringÖppen 3 (14)2 170 m11:03:54
Patrik KleistH45 (26)3 140 m11:05
Peter LaudonH55 (19)3 010 m11:18
Emil BruhnÖppen 8 (29)4 940 m11:21:13
Lars WistedtH45 (26)3 140 m11:23
Göran ValfridssonH55 (19)3 010 m11:30
Conny BruhnH55 (19)3 010 m11:42

Elverum OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Monika MathiassonD55 (9)2 940 m11:38

Finspångs SOK

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lena LindmanD45 (18)3 130 m10:33
Carina LindmanD75 (8)1 800 m10:37
Britten PerssonD75 (8)1 800 m10:41
206Alice JohanssonD16 (4)2 580 m10:48
Malin GöhlD10 (7)1 560 m10:53
Johan WänströmH45 (26)3 140 m11:43

Främmestads IK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Linda LarssonD35 (10)3 260 m10:40
Linus IsebornH35 (9)3 670 m10:54

Hagaby GoIF Örebro

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Elsa AxinInskolning (5)1 450 m10:31:46
Birgitta GustafssonÖppen 7 (42)3 010 m10:45:31
Jan GustafssonÖppen 7 (42)3 010 m10:54:56
Jennie AxinÖppen 8 (29)4 940 m11:19:26
Mickael GöranssonH45 (26)3 140 m11:27

Hammarby IF OF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Britt ErikssonD75 (8)1 800 m10:35

Hjobygdens OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Håkan OlssonH65 (20)2 230 m10:52
Kajsa TofténD65 (6)2 110 m11:14

IF Hagen

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ida RoosD18 (4)3 260 m10:32

Järfälla OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Stefan SundeliusH55 (19)3 010 m11:06

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Liselott AnderssonÖppen 3 (14)2 170 m10:25:38

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Fredrik GummusÖppen 3 (14)2 170 m11:32:11

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Christer JohanssonÖppen 7 (42)3 010 m10:44:15

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jimmy JonssonÖppen 7 (42)3 010 m11:20:52

Laxå OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Håkan PerssonH55 (19)3 010 m11:15
Åsa PerssonD55 (9)2 940 m11:23

Leksands OK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Johanna DalinÖppen 8 (29)4 940 m10:28:48
Roland ArvidssonÖppen 5 (21)2 630 m10:29:01
Anders DalinH35 (9)3 670 m11:04
107Isak DalinH16 (12)2 630 m11:12

Lessebo OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Stig KarlssonH75 (13)1 940 m10:45

Linköpings OK

62 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Karin BeckiusÖppen 3 (14)2 170 m10:01:22
Gabriella LundqvistÖppen 7 (42)3 010 m10:03:38
Axel KullbergÖppen 8 (29)4 940 m10:04:03
Bo LundqvistÖppen 7 (42)3 010 m10:05:00
Jörgen SvenssonÖppen 7 (42)3 010 m10:15:08
Ann-Sofie SvenssonÖppen 7 (42)3 010 m10:16:59
Fredrik PetersonÖppen 8 (29)4 940 m10:20:09
Liselott RothD45 (18)3 130 m10:25
Hanna RothÖppen 7 (42)3 010 m10:27:35
Hanna LundgrenD18 (4)3 260 m10:28
Åsa ForsmanÖppen 5 (21)2 630 m10:31:52
Mats ForsmanÖppen 7 (42)3 010 m10:32:20
200Elin KjellmanD16 (4)2 580 m10:36
Mia EronnD45 (18)3 130 m10:37
Cecilia EnbergD35 (10)3 260 m10:38
Andreas BergÖppen 8 (29)4 940 m10:41:20
Sigrid ForsmanD14 (10)2 170 m10:43
Tina LindgrenÖppen 7 (42)3 010 m10:43:00
Åsa DetterfeltÖppen 5 (21)2 630 m10:43:19
Emma BerggrenD35 (10)3 260 m10:44
Alva ForsmanD14 (10)2 170 m10:45
Klara LjunggrenÖppen 8 (29)4 940 m10:45:44
Annika RantzerD45 (18)3 130 m10:47
Leif LindgrenÖppen 7 (42)3 010 m10:47:28
Marie RubérD35 (10)3 260 m10:48
Frida SöderqvistD12 (13)2 060 m10:50
Anna EnbergD10 (7)1 560 m10:51
Kristina LjunggrenD45 (18)3 130 m10:51
Börje AnderssonH55 (19)3 010 m10:51
Ulf WaldenfjordH75 (13)1 940 m10:53
Jonas RåbergH45 (26)3 140 m10:55
Magnus DjerfstenÖppen 7 (42)3 010 m10:55:31
Sara SöderqvistD35 (10)3 260 m10:56
Christian EnbergH45 (26)3 140 m10:57
Sigrid LjunggrenD14 (10)2 170 m10:59
Ebba SkullmanD12 (13)2 060 m11:00
Bertil EronnH35 (9)3 670 m11:00
Arvid RothH14 (18)2 300 m11:02
Stina SöderqvistD14 (10)2 170 m11:03
Åke LjunggrenH45 (26)3 140 m11:03
Pelle SkullmanH65 (20)2 230 m11:04
Markus HenrikssonH35 (9)3 670 m11:06
Stina BerggrenD12 (13)2 060 m11:08
Eva LindgrenD65 (6)2 110 m11:08
Björn BeckiusH45 (26)3 140 m11:11
Otto NilssonH14 (18)2 300 m11:12
Peter SvenmarckH55 (19)3 010 m11:12
Simon ÅttingU1 (5)1 560 m11:17:32
Lucas BerggrenH14 (18)2 300 m11:18
Patrik GustavssonH45 (26)3 140 m11:19
Gustaf OlssonH65 (20)2 230 m11:19
Edvin ÅttingH12 (10)2 060 m11:21
Gustav BeckiusInskolning (5)1 450 m11:26:00
Ludvig EronnH14 (18)2 300 m11:28
Magnus NilssonH45 (26)3 140 m11:29
116Johan ÅrbrinkH16 (12)2 630 m11:30
Roger DanielssonH65 (20)2 230 m11:31
Olle MalmströmH14 (18)2 300 m11:32
Per MagnussonH45 (26)3 140 m11:33
Inger BergD55 (9)2 940 m11:35
Anders BergH55 (19)3 010 m11:36
Theo ÅrbrinkH14 (18)2 300 m11:42

Linköpings OK Intensivkurs

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ingemar CederholmÖppen 3 (14)2 170 m10:26:30

Linköpings OK Intensivkurs

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Karin OlofssonÖppen 3 (14)2 170 m10:26:32

Linköpings OK Intensivkurs

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Christhoffer OmbergÖppen 5 (21)2 630 m10:27:38

Linköpings OK Intensivkurs

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Stefan PedersenÖppen 5 (21)2 630 m10:28:18

Linköpings OK Intensivkurs

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Martin RantzerÖppen 5 (21)2 630 m10:30:20

Linköpings OK Intensivkurs

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Susanne LindgrenÖppen 5 (21)2 630 m10:33:03

Linköpings OK Intensivkurs

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Sofia MedinÖppen 5 (21)2 630 m10:34:58

Linköpings OK Intensivkurs

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Anna LamberthzÖppen 5 (21)2 630 m10:35:00

Linköpings OK Intensivkurs

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Anna LjusbergÖppen 5 (21)2 630 m10:36:09

Linköpings OK Intensivkurs

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Hedvig ErlandaaonÖppen 5 (21)2 630 m10:37:12

Linköpings OK Intensivkurs

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Emy EngströmÖppen 5 (21)2 630 m10:38:13

Linköpings OK Intensivkurs

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lena StrömbäckÖppen 5 (21)2 630 m10:39:18

Linköpings OK Intensivkurs

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Agneta BengtssonÖppen 5 (21)2 630 m10:40:09

Linköpings OK Intensivkurs

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Linda Hansen JanssonÖppen 5 (21)2 630 m10:40:10

Linköpings OK Intensivkurs

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Anna KullbergÖppen 5 (21)2 630 m10:43:53

Linköpings OK Intensivkurs

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Per ZeijlonÖppen 7 (42)3 010 m10:17:35

Linköpings OK Intensivkurs

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Peter HallÖppen 7 (42)3 010 m10:18:39

Linköpings OK Intensivkurs

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Adam AiliÖppen 7 (42)3 010 m10:19:40

Linköpings OK Intensivkurs

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Filip StrömbäckÖppen 7 (42)3 010 m10:36:10

Linköpings OK Intensivkurs

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Fredrik GustafssonÖppen 8 (29)4 940 m10:19:16

Linköpings OK Intensivkurs

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Anders KnutssonÖppen 8 (29)4 940 m10:19:19

Linköpings Skidklubb

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Anna WirénÖppen 3 (14)2 170 m10:24:17

Linköpings Skidklubb

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Hans PetterssonÖppen 8 (29)4 940 m10:24:15

Matteus SI

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
105John KinnanderH16 (12)2 630 m11:08
Niclas KinnanderH45 (26)3 140 m11:35

Motala AIF OL

15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lisa KorallÖppen 7 (42)3 010 m10:05:15
Stina KorallÖppen 3 (14)2 170 m10:21:27
Stig BengtssonH75 (13)1 940 m10:31
Alvin KorallU1 (5)1 560 m10:39:34
Elsa KorallD12 (13)2 060 m10:40
Kerstin BengtssonD75 (8)1 800 m10:45
Lotta HaraldssonD45 (18)3 130 m10:49
Anna KorallD35 (10)3 260 m10:52
Anders RörbyÖppen 7 (42)3 010 m10:53:51
Märta HaraldssonD12 Kort (4)1 560 m11:14
Ulrik KarlssonÖppen 8 (29)4 940 m11:14:25
Hilda TörnqvistD12 Kort (4)1 560 m11:18
Carina Berger-SvenssonD55 (9)2 940 m11:26
Noah KorallH14 (18)2 300 m11:34
Thomas SvenssonH55 (19)3 010 m11:39

NAIS Orienteringsklubb

10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Tuva AnderssonD12 (13)2 060 m10:44
Emma LindgrenD12 (13)2 060 m10:54
Axel JarlH12 (10)2 060 m10:59
Nora PeterssonD12 (13)2 060 m11:02
Sixten WågbergH14 (18)2 300 m11:10
Tommy AnderssonH45 (26)3 140 m11:13
110Axel WågbergH16 (12)2 630 m11:18
Joel WestinU2 (7)2 060 m11:22:28
Jonas WestinÖppen 8 (29)4 940 m11:23:51
Ylva-Li JarlU2 (7)2 060 m

OK Denseln

14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Emmy AnderssonInskolning (5)1 450 m10:11:21
Sara AnderssonÖppen 7 (42)3 010 m10:20:32
Elsa LiljaInskolning (5)1 450 m10:23:01
Nils-Göran KempeH75 (13)1 940 m10:29
Nina AhlanderD45 (18)3 130 m10:39
Fredrik KempeÖppen 7 (42)3 010 m10:41:31
Hugo BraamH14 (18)2 300 m10:58
Per KempeH45 (26)3 140 m11:01
Åsa BraamÖppen 7 (42)3 010 m11:03:20
Magnus AnderssonÖppen 7 (42)3 010 m11:08:51
Thomas LiljaÖppen 8 (29)4 940 m11:14:16
112Rasmus KarlssonH16 (12)2 630 m11:22
Wilmer KempeH14 (18)2 300 m11:22
Catharina ForsÉND55 (9)2 940 m11:41

OK Eken

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Karolina RönnbäckD18 (4)3 260 m10:34

OK Hällen

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Christina ÖbergÖppen 3 (14)2 170 m10:10:11
Rolf KarlssonH65 (20)2 230 m11:22

OK Kolmården

10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Heinrich Josef WöbelÖppen 8 (29)4 940 m10:09:09
Ebba HedegårdD45 (18)3 130 m10:27
Johnny WallingeH75 (13)1 940 m10:51
100Carl HedegårdH16 (12)2 630 m10:58
Bengt SchwartzH55 (19)3 010 m11:00
Torbjörn AlmgrenÖppen 7 (42)3 010 m11:01:07
Linda AlmgrenÖppen 5 (21)2 630 m11:04:26
Carina AsperudÖppen 5 (21)2 630 m11:04:28
Maria NordwallD65 (6)2 110 m11:16
Johan MalmH45 (26)3 140 m11:17

OK Kåre

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Linnea PerssonU2 (7)2 060 m10:26:26
Martin PerssonÖppen 8 (29)4 940 m11:09:53

OK Motala

14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lars JohanssonÖppen 7 (42)3 010 m10:01:03
Helmer BengtssonU1 (5)1 560 m10:04:08
Simon LundqvistH10 (6)1 560 m10:30
Adam LundqvistH14 Kort (1)2 060 m10:34
Viggo TörnbergH10 (6)1 560 m10:38
Olle BengtssonH10 (6)1 560 m10:42
Emil HallinH12 (10)2 060 m11:05
August EkingeH14 (18)2 300 m11:06
Ellika Rashidi StåhlbergD12 Kort (4)1 560 m11:10
108William SvartlingH16 (12)2 630 m11:14
Oscar LarssonH12 Kort (2)1 560 m11:15
Filip HöögH14 (18)2 300 m11:20
Salmeh Rashidi StåhlbergU1 (5)1 560 m11:21:42
114Oliver HöögH16 (12)2 630 m11:26

OK Roxen

43 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Maja-Stina GustavssonÖppen 7 (42)3 010 m10:08:44
Per GustavssonÖppen 7 (42)3 010 m10:14:40
Felix NidebornH10 (6)1 560 m10:28
Line NidebornD14 Kort (2)2 060 m10:29
Jonna AlfredssonD18 (4)3 260 m10:30
Maria LillieströmD45 (18)3 130 m10:31
Britt PetterssonD75 (8)1 800 m10:33
Roland AlsénH75 (13)1 940 m10:37
Mattias FrisbergÖppen 8 (29)4 940 m10:38:39
Susanne PetterssonD45 (18)3 130 m10:41
203Ida HjortD16 (4)2 580 m10:42
Tilde EvebornD12 (13)2 060 m10:42
Linn AldénÖppen 7 (42)3 010 m10:42:40
Pernilla HörwingD45 (18)3 130 m10:45
Hugo AldénH10 (6)1 560 m10:46
Moa PihlströmD14 (10)2 170 m10:47
207Lova FrodinD16 (4)2 580 m10:50
Dan JosefssonÖppen 7 (42)3 010 m10:51:45
Erik SandhH35 (9)3 670 m10:52
Susanne AldénD45 (18)3 130 m10:53
Oliver VibergU1 (5)1 560 m10:54:15
Tyra LindellD14 (10)2 170 m10:55
Stefan NidebornH35 (9)3 670 m10:56
Linnéa PåledalD10 (7)1 560 m10:59
Gith TellsénD45 (18)3 130 m10:59
101Mattias JosefssonH16 (12)2 630 m11:00
Anna-Stina PåledalD21 (5)4 350 m11:02
Saga LindellD10 (7)1 560 m11:03
Annika LindellÖppen 7 (42)3 010 m11:03:30
103Rasmus PåledalH16 (12)2 630 m11:04
Mille LangerH12 (10)2 060 m11:07
Mikael LangerH45 (26)3 140 m11:07
Jan PetterssonH65 (20)2 230 m11:10
Joel FrodinH12 (10)2 060 m11:13
Johan FrodinH45 (26)3 140 m11:15
Joakim FornanderH45 (26)3 140 m11:21
Sören Nilsson PåledalH45 (26)3 140 m11:25
Rasmus VibergH14 (18)2 300 m11:26
Stefan ThellsénH55 (19)3 010 m11:33
Ola SvärmH45 (26)3 140 m11:37
Jacob PåledalH14 (18)2 300 m11:40
Bo JernbergH65 (20)2 230 m11:43
Örjan SandellH45 (26)3 140 m11:45

OK Tisaren

12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Barbro IsakssonÖppen 8 (29)4 940 m10:28:59
Urban SärnbrinkÖppen 8 (29)4 940 m10:32:29
Morgan SvenssonÖppen 7 (42)3 010 m10:33:16
Johanna SärnbrinkÖppen 8 (29)4 940 m10:36:24
Kurt ÅbergH75 (13)1 940 m10:39
Britt-Marie ÅbergD75 (8)1 800 m10:43
Lennart LundhH75 (13)1 940 m10:43
Monica HallorÖppen 7 (42)3 010 m10:44:10
Evert JohanssonH65 (20)2 230 m10:49
Nina HallorD21 (5)4 350 m10:58
Reinert HallorH55 (19)3 010 m11:09
Per BjurströmH55 (19)3 010 m11:45

OK Tylöskog

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jonas KarlssonH55 (19)3 010 m11:03
Axel GustafssonH12 Kort (2)1 560 m11:11
Bo GustafssonH55 (19)3 010 m11:27
Ingvar HalldinH65 (20)2 230 m11:28
Anna-Birgitta GustafssonD55 (9)2 940 m11:29

OK Tyr

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Börje RåbergH65 (20)2 230 m10:46

OK Älvsjö-Örby

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lennart StenbergH85 (2)1 780 m10:33
Solveig DillmanD75 (8)1 800 m10:39

Sidensjö IK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Mattias OlssonÖppen 7 (42)3 010 m10:15:44

Skattkärrs SOK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Nils JanssonH85 (2)1 780 m10:31

SOK Träff

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Åke KarlssonH75 (13)1 940 m10:49
Roland KarlssonÖppen 7 (42)3 010 m10:50:12
Catarina KarlssonÖppen 7 (42)3 010 m11:01:15
Hugo TofténH14 (18)2 300 m11:16
Karin StattinÖppen 5 (21)2 630 m11:17:09
Torben GustavssonÖppen 7 (42)3 010 m11:17:30

Spårvägens OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Robert RylanderÖppen 3 (14)2 170 m10:45:36

Stjärnorps SK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Pär ForsströmÖppen 7 (42)3 010 m11:30:49
Kjell ErikssonH65 (20)2 230 m11:34

Stora Tuna OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Mari-Louise LundgrenD55 (9)2 940 m11:32

Tenhults SOK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Per RynerÖppen 3 (14)2 170 m10:56:13

Tibro OK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Angelica BrandqvistÖppen 3 (14)2 170 m10:39:10
Lucy LouD45 (18)3 130 m10:43
Jens LindströmH55 (19)3 010 m10:54
JOACIM AhnheimH55 (19)3 010 m11:24
Lennart JakobssonH65 (20)2 230 m11:25

Tjalve IF Norrköping

16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lena MalmströmD45 (18)3 130 m10:29
Sonja HanssonD75 (8)1 800 m10:31
Theo IllnerH10 (6)1 560 m10:34
Sofie IllnerÖppen 3 (14)2 170 m10:34:29
Tilda MalmströmD12 (13)2 060 m10:38
Helene ÖhlundD35 (10)3 260 m10:54
Peter HagströmH65 (20)2 230 m10:55
Lisa MalmströmD21 (5)4 350 m10:56
Karin ZimmermanD45 (18)3 130 m10:57
Per FröbergÖppen 8 (29)4 940 m10:59:46
Clara IllnerD12 (13)2 060 m11:04
Klara ZimmermanD14 (10)2 170 m11:05
Gerd HagströmD65 (6)2 110 m11:06
Stella RosengrenD14 (10)2 170 m11:09
Lena FröbergD55 (9)2 940 m11:17
Göran BlombergH65 (20)2 230 m11:40

Tjällmo-Godegårds OK

16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Thorbjörn GustafssonÖppen 8 (29)4 940 m10:16:41
Marie SvenskD45 (18)3 130 m10:35
Leif SamorH75 (13)1 940 m10:41
Emil OhlssonInskolning (5)1 450 m10:42:43
Tony EloffÖppen 5 (21)2 630 m10:42:48
Anna KarlqvistÖppen 7 (42)3 010 m10:54:28
Elvira SvenskD10 (7)1 560 m10:55
Håkan SamorÖppen 8 (29)4 940 m10:57:10
Marika LundinD21 (5)4 350 m11:00
Elias OhlssonH14 (18)2 300 m11:00
Oskar KarlqvistH12 (10)2 060 m11:03
Anna GranathD21 (5)4 350 m11:04
Lars StrömH65 (20)2 230 m11:07
Arvid KarlssonH12 (10)2 060 m11:09
Arvid TrofastH12 (10)2 060 m11:17
Sven GranathH55 (19)3 010 m11:21

Tullinge SK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Claes OlssonÖppen 1 (1)2 060 m10:41:34
Alma OlssonU2 (7)2 060 m10:42:34
Göran LängheimH45 (26)3 140 m11:41

Valbo AIF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lars KarlssonH45 (26)3 140 m11:09

Västerviks OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lennart SturessonH75 (13)1 940 m10:33

Östgöta Helikopter SK & IF

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Bo PetterssonÖppen 7 (42)3 010 m10:35:07
Simon KärrströmÖppen 8 (29)4 940 m11:20:20
Clas KärrströmÖppen 8 (29)4 940 m11:26:37

Annonser