Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för O-event, dag 1, Sprint by Night

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: O-event, dag 1, Sprint by Night
Arrangörsorganisation: Borås GIF
Datum: fredag 8 november 2019

D21

2 410 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1Julia StrömUlricehamns OK20:10
2Sara HägnanderLidköpings VSK20:11
3Klara LjunggrenLinköpings OK20:12
4Emilie Westli AndersenLøten o-lag20:13
5Klara AxelssonEksjö SOK20:14
6Agnes LeoGöteborg-Majorna OK20:15
7Marie JinnemoHjärnarps OL20:16
8Camilla EngstrandIFK Göteborg Orientering20:17
9Erika ÅkessonMarkbygdens OK20:18
10Gabriella GustafssonIK Hakarpspojkarna20:19
11Emilia SvärmOK Gisle20:20
12Alice HägnanderLidköpings VSK20:21
13Linnea GustafssonOK Gynge20:22
14Frida BakkmanIFK Göteborg Orientering20:23
15Lisa ÅkessonMarkbygdens OK20:24
16Emma BoehmUlricehamns OK20:25
17Veronica LindgrenOK Skogshjortarna20:26
18Emma KindbomIF Hagen20:27
19Sina SeipelElfsborg SOK20:28
20Siri SuterEksjö SOK20:29
21Sara GranstedtIK Hakarpspojkarna20:30

H21

2 850 m, 29 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
101Rasmus SteenOK Enen20:01
102Anton SundströmBredareds IF20:02
103Emil ÖhlundIK Hakarpspojkarna20:03
104Oskar ErikssonOK Älgen20:04
105Ludvig DanforsMullsjö SOK20:05
106Daniel HåkanssonOK Gränsen20:06
107Philip HjellströmGränna-Bygdens OK20:07
108Johan NilssonHultsfreds OK20:08
109Pontus KarlssonMarkbygdens OK20:09
110Albin HjellströmIK Hakarpspojkarna20:10
111Sebastian SundbergOK Skogshjortarna20:11
112Samuel PihlströmOK Landehof20:12
113Felix AxelssonMarkbygdens OK20:13
114Mats NordbrødenHalden SK20:14
115Per ThunbergOK Vivill20:15
116Juho YlinenIkaalisten Nouseva-Voima20:16
117Bengt ÖhlundIK Hakarpspojkarna20:17
118Fredrik BakkmanIFK Göteborg Orientering20:18
119August MollénOK Denseln20:19
120Mattias ÖhlundIK Hakarpspojkarna20:20
121Alfred KjellénHelsingborgs SOK20:21
122Johannes AxelssonOK Norrvirdarna20:22
123Mattias OlofssonOK Enen20:23
124Jooseppi KalliokoskiGöteborg-Majorna OK20:24
125Albin AxelssonIK Hakarpspojkarna20:25
126Erik ClassonOK Orinto20:26
127Olle SörqvistMarkbygdens OK20:27
128Marius ØieLøten o-lag20:28
129Jonas GustafssonAndrarums IF20:29

D20

2 170 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Tove JohanssonOK Alehof21:05
Johanna RundqvistOK Löftan21:06
Ebba HjertbergHestra IF21:07
Sofie JosefssonOK Pan-Kristianstad21:08
Marie Helene HansenSarpsborg OL21:09
Olivia LönkvistOK Vivill21:10
Elise JosefssonOK Pan-Kristianstad21:11
Johanna WilhelmssonKarlskrona SOK21:12
Moa ErlandssonVimmerby OK21:13
Rikke Blakkestad IngesenFossum IF21:14
Lovisa BlomgrenEksjö SOK21:15
Kajsa IsidorssonOK Vivill21:16

H20

2 470 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Simon BjörnehällOK Gränsen21:07
Erik LundStenungsunds OK21:08
Njaal Ellegaard MelbyVang OL21:09
Johan GrahnIK Uven21:10
Johan KindbomIF Hagen21:11
Isac EricssonVäxjö OK21:12
Johan HjelmérSjövalla FK21:13
Tim JohanssonFK Friskus-Varberg21:14
Hugo LillieströmOK Roxen21:15
Erik ErikssonOK Älgen21:16

D18

2 170 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Marie Lindløv JensenOK Moss20:00
Beata PetterssonGotlands Bro OK20:01
Alma HjertbergHestra IF20:02
Vendela LönkvistOK Vivill20:03
Ella StenilsOK Hällen20:04
Marion NustadLillehammer OK20:05
Moa SahlstedtSol Tranås20:06
Alva RyttherVästerbergslagens OL20:07
Emma NilssonAlvesta SOK20:08
Sofia JanssonHjobygdens OK20:09
Jennifer DavidsonGöteborg-Majorna OK20:10
Tove RingiOK Kåre20:11
Linnea Wedberg-KilnäsSjövalla FK20:12
Matilda JohannessonFrölunda OL20:13
Bella PalmqvistOK Njudung20:14
Alma SandVästerbergslagens OL20:15
Elin NilssonAndrarums IF20:16
Tyra DernfalkVästerbergslagens OL20:17
Emmy LindgrenLinköpings OK20:18
Adine Blakkestad IngesenFredrikstad SK20:19
Elsa NilssonDomnarvets GOIF20:20
Emely WeihartHestra IF20:21
Celine YtternesKolbotn o Skimt OL20:22
Alma Holmqvist JohanssonIK Hakarpspojkarna20:23

H18

2 470 m, 38 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Olle ElfströmOK Orinto20:00
Thobias BrodinIFK Mora OK20:01
Mattis PerssonEksjö SOK20:02
Jesper CarlssonIK Uven20:03
Edvin BorneFrölunda OL20:04
Adrian SkobeKalmar OK20:05
Olaf Halsaa DolvenAsker SK20:06
Simon GiselssonRonneby OK20:07
Tim DalheimerIK Vikings OK20:08
Martin BirkelundAsker SK20:09
Fabian AnderssonRonneby OK20:10
Marcus RagnarssonMarkbygdens OK20:11
Wilmer HolmqvistSjövalla FK20:12
Felix BäckstädeVisborgs OK20:13
Nils GrimbeckSävedalens AIK20:14
Christopher LadimOK Moss20:15
Arvid BlomsterRonneby OK20:16
Gustav TräffNAIS Orienteringsklubb20:17
Edvin StrandbergKalmar OK20:18
Gustav BohmanOK Orinto20:19
Jesper JohanssonOK Löftan20:20
Felix FinsrudAsker SK20:21
Adrian VartiaOK Löftan20:22
Ludvig CarlbomUlricehamns OK20:23
Zacharias ÅkerlundStigmännen Karlshamns OK20:24
Emil SundströmOK Orinto20:25
Oleksii ZhelobkovKarlskrona SOK20:26
Carl JosefssonSävedalens AIK20:27
Sondre YtterbøAsker SK20:28
Hugo JohanssonOK Reftele20:29
Eilev KvaaleAsker SK20:30
Mattias LevinSvaide Roma SOK20:31
Gabriel ÖhgrenSävedalens AIK20:32
Gabriel HåkanssonRonneby OK20:33
Erik HanssonKarlskrona SOK20:34
Olle BergstedtMarkbygdens OK20:35
Erik JohanssonOK Alehof20:36
Rasmus Johansson FjordsideSävedalens AIK20:37

D16

2 120 m, 59 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
201Ingrid MobråthenBotne SK Orientering20:45
202Andrea LundellIF Hallby SOK20:46
203Helene Bjørkvold JendalFossum IF20:47
204Emma EliassonFK Friskus-Varberg20:48
205Emma EngehultNotodden OL20:49
206Elin KjellmanLinköpings OK20:50
207Netta Bar-NathanLillomarka OL20:51
208Vera CarlssonOK Hällen20:52
209Thea NordinKorsnäs IF OK20:53
210Ella SöderbergOK Skogsfalken20:54
211Selma HøivoldKongsberg OL20:55
212Alva SvärdhagenLidköpings VSK20:56
213Mille JægtvikKonnerud IL20:57
214Louise OlssonMölndal Outdoor IF20:58
215Elin RahmOK Norrvirdarna20:59
216Emilie JohansenSandefjord OK21:00
217Anine KjørholtPorsgrunn OL21:01
218Tuva-Cajsa SpikLeksands OK21:02
219Kajsa IvarssonVästerbergslagens OL21:03
220Julia KarlssonOK Skogsfalken21:04
221Ida WaernqvistNAIS Orienteringsklubb21:05
222Maja BergqvistKorsnäs IF OK21:06
223Frida MouchardIF Hallby SOK21:07
224Elsa LinderOK Hällen21:08
225Rebecka WestlundKils OK21:09
226Emma IsidorssonOK Vivill21:10
227Vendela SöderqvistOK Kåre21:11
228Emilia KraftIK Uven21:12
229Astrid ErikssonUlricehamns OK21:13
230Selma Tørudbakken JendalFossum IF21:14
231Elsa GörasLeksands OK21:15
232Filippa SöderbergKalmar OK21:16
233Konstanse MoholthKongsberg OL21:17
234Hanna WallinSvaide Roma SOK21:18
235Frida JardingNyköpings OK21:19
236Lerke HjelsethOL Tønsberg og Omegn21:20
237Martine SkjelsvikLillehammer OK21:21
238Hanna RehnKolbotn o Skimt OL21:22
239Mira EnellVäxjö OK21:23
240Emma WesterlundNyköpings OK21:24
241Thea Nordin AbajiEksjö SOK21:25
242Johanne Rognerud BøeFossum IF21:26
243Alva Marika NiklassonKolbotn o Skimt OL21:27
244Alma WallmanVästerbergslagens OL21:28
245Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK21:29
246Emilia JohnssonOK Kåre21:30
247Malin KindbomIF Hagen21:31
248Elvira LjungbergOK Skogsfalken21:32
249Siri LarsenTolered-Utby Ol-klubb21:33
250Tilda BorgströmAvesta OK21:34
251Hedda SpangbergKonnerud IL21:35
252Elsa AspMölndal Outdoor IF21:36
253Linn RistoOK Linné21:37
254Klara NordströmKils OK21:38
255Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK21:39
256Une HoltermannPorsgrunn OL21:40
257Rebecka PihlströmOK Landehof21:41
258Tiril KihleKonnerud IL21:42
259Thilda SeldénIF Rigor21:43

H16

2 500 m, 65 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
301Henrik NorgrenStora Tuna OK20:39
302Gaute LindaasElverum OK20:40
303Gaute BerganNydalens SK20:41
304Olav MelheimIF Sturla20:42
305Liam JohanssonIF Hagen20:43
306Gustaf JohanssonOK Njudung20:44
307Anton KastrupSävedalens AIK20:45
308Albin GenbergUlricehamns OK20:46
309Jakob MobergOK Löftan20:47
310Gustaf KullbergBjörkfors GOIF20:48
311Henry NicholsonFrölunda OL20:49
312Hugo LarssonKarlskrona SOK20:50
313Jacob GrahnIK Uven20:51
314Martin AusenPorsgrunn OL20:52
315Kristian Fredriksen AasAsker SK20:53
316Andreas HolmqvistNyköpings OK20:54
317Simen Aure SkogedalAsker SK20:55
318Hallgeir BrevikStokke IL20:56
319Erik JohanssonFK Boken20:57
320Kasper LagerströmNyköpings OK20:58
321Jacob JohanssonLidköpings VSK20:59
322Conny BerggrenKarlskrona SOK21:00
323Peder HaugaardHalden SK21:01
324Simon Karlsson HolmerIFK Mora OK21:02
325Jørgen GlorvigenElverum OK21:03
326Tobias MathisenPorsgrunn OL21:04
327Atle Nikolai WølloKongsberg OL21:05
328Erik FredrikssonStora Tuna OK21:06
329Anton UllerKils OK21:07
330Birk Felland SaetnanFossum IF21:08
331Mikkel BerglundRingerike OL21:09
332Kasper Bakken UlsethNydalens SK21:10
333Emil JägstedtHalmstad OK21:11
334Sander Tonjer FingarsenElverum OK21:12
335Lukas KlausenIF Sturla21:13
336Sven SjöqvistOK Måsen21:14
337Axel BechtelFK Friskus-Varberg21:15
338Sigurd Saxe SandvikHalden SK21:16
339Axel LindgrenNyköpings OK21:17
340Anders RosenvoldPorsgrunn OL21:18
341Linus NorénOK Njudung21:19
342Gustav Andresen SkotteFossum IF21:20
343Tage KinellIFK Göteborg Orientering21:21
344Linus AhlénIF Hagen21:22
345Isak HenningssonOK Gisle21:23
346Edvin SahlinOK Löftan21:24
347Johan EgerKongsberg OL21:25
348Oscar HultgrenOK Njudung21:26
349David AlménVänersborgs SK21:27
350Filip HåkanssonOK Orion21:28
351Mats LindaasElverum OK21:29
352Jonathan EylertsenHalden SK21:30
353Hugo AuseliusBredaryds SOK21:31
354Johan LundStenungsunds OK21:32
355Erlend LangeggenKongsberg OL21:33
356Anton JosefssonOK Gisle21:34
357Daniel NystuenIF Sturla21:35
358Erik GullbrandIF Hagen21:36
359Hugo UnossonKalmar OK21:37
360Adam SkoglundUlricehamns OK21:38
361Anton TörnqvistKarlskrona SOK21:39
362Linus BenjaminssonLidköpings VSK21:40
363Simen VågeAsker SK21:41
364Lucas TreldalLunds OK21:42
365Elias PerssonFjärås AIK21:43

D15

2 140 m, 71 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF20:31
Henriette BergLøten o-lag20:32
Emma EmilssonOK Skogsfalken20:33
Maja KarmstigFK Friskus-Varberg20:34
Sunniva Alm-KristiansenVang OL20:35
Julie WoldOK Moss20:36
Ida BengtssonOK Alehof20:37
Emilie P. VoldLillomarka OL20:38
Wilma PetterssonOK Kullingshof20:39
Lisa SwartzOK Orion20:40
Gina BrevikØstmarka OK20:41
Frida DahlbergIK Uven20:42
Amanda AxelsonEiker OL20:43
Alicia BergkvistVästerbergslagens OL20:44
Natalie GardelinGotlands Bro OK20:45
Ingvild GustafssonKongsberg OL20:46
Maja BäcklundRonneby OK20:47
Maja LindénVäxjö OK20:48
Stella BurénIK Ymer20:49
Asta TörnkvistAnderstorps OK20:50
Emma H OlsenHalden SK20:51
Tilda HagelbergEksjö SOK20:52
Linnea HöökFjärås AIK20:53
Marie Lien BackstrømHalden SK20:54
Marte Sofie SkroveRingerike OL20:55
Maja GraadIF Rigor20:56
Selma HansenLillomarka OL20:57
Agnes KamforsOK Kullingshof20:58
Elina ReinholdssonOK Alehof20:59
Julia WesthMullsjö SOK21:00
Alice Eriksson BjörlingDomnarvets GOIF21:01
Linn AnderssonOK Tyr21:02
Klara ErssonOK Kåre21:03
Emelie ForslundKristinehamns OK21:04
Ragnhild Blom-HagenFossum IF21:05
Lovisa MasesStora Tuna OK21:06
Maria GrovanOL Tønsberg og Omegn21:07
Mina Akiko JohnsenIF Sturla21:08
Matilda WallströmSävedalens AIK21:09
Maja InghammarHestra IF21:10
Kristina BohmanOK Orinto21:11
Olga RindeskogVästerbergslagens OL21:12
Anna Simonsson-SøndenåStigmännen Karlshamns OK21:13
Filippa FagerströmIFK Göteborg Orientering21:14
Emma DåsnesVang OL21:15
Ebba ThernOK Skogshjortarna21:16
Nelly De Groot BoersmaRydboholms SK21:17
Ellen TollOK Njudung21:18
Martina NiklassonVäxjö OK21:19
Anne FrøislandVang OL21:20
Linn JohnssonMatteus SI21:21
Ingunn FossgardLillomarka OL21:22
Vera ElfströmOK Orinto21:23
Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL21:24
Ellen FunkeLeksands OK21:25
Agnes WallinKorsnäs IF OK21:26
Anja NilssonDomnarvets GOIF21:27
Linnea AxelssonÅmåls OK21:28
Stina AnderssonAnderstorps OK21:29
Saga MattssonDalaportens OL21:30
June Rogstad BekkevoldLøten o-lag21:31
Marta TörnströmFK Friskus-Varberg21:32
Marie KvarmeIF Sturla21:33
Klara BäckstädeVisborgs OK21:34
Alma SvennerudKarlskrona SOK21:35
Mathea GløersenOL Tønsberg og Omegn21:36
Anette Jauhojärvi MarkussenAsker SK21:37
Hanna ÖbergGamleby OK21:38
Kathinka Zahl HagenFossum IF21:39
Elsa WibergHelsingborgs SOK21:40
Katja GustafssonNyköpings OK21:41

H15

2 330 m, 89 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Alfred JohanssonOK Alehof20:14
Jakob CarlssonStora Tuna OK20:15
Benjamin ReulOK Orinto20:16
Tobias JohanssonOK Löftan20:17
Filip BrolingBredaryds SOK20:18
Sindre Vie StrislandFossum IF20:19
Linus VernströmRonneby OK20:20
William RönnborgIK Uven20:21
Isak DalinLeksands OK20:22
Ville LundgrenKalmar OK20:23
Anders SkoglundSol Tranås20:24
Mathias NyhaugAsker SK20:25
Gustav CarlssonOK Landehof20:26
John KinnanderMatteus SI20:27
Måns EliassonIK Hakarpspojkarna20:28
Martin KaiserIF Sturla20:29
Elias ThunbergOK Vivill20:30
Hannes EssungerSjövalla FK20:31
Melker ÅkessonOK Landehof20:32
Leo AlvolinOK Kåre20:33
David PerlanderFrölunda OL20:34
Martin Nøkleby MellingRingerike OL20:35
Hannes SvenssonRonneby OK20:36
Elmer WaldfeltFinspångs SOK20:37
Joel HolmbergUlricehamns OK20:38
Mikael BirkelundAsker SK20:39
Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss20:40
Jakob RastadAsker SK20:41
Oskar EricssonRonneby OK20:42
Simon BååthSävedalens AIK20:43
Arne BerganKongsberg OL20:44
Børge Nilsen BergFossum IF20:45
Ebbe HolmqvistSjövalla FK20:46
Albin SamuelssonOK Vivill20:47
Benjamin GjoneSandefjord OK20:48
Elias NordbergGöteborg-Majorna OK20:49
Johan ÅrbrinkLinköpings OK20:50
Rasmus LindblomGustavsbergs OK20:51
Love JonestrandFK Finn20:52
David PerssonHelsingborgs SOK20:53
Edvard PetterssonGotlands Bro OK20:54
Oscar NymanOK Gipen20:55
Joel RingströmOK Landehof20:56
Edvin TolestamIF Rigor20:57
Joel GolsäterKorsnäs IF OK20:58
Emil Ruud FossheimAsker SK20:59
Filip CarlqvistFK Friskus-Varberg21:00
Jonatan WickströmOK Tor21:01
Gustav AnderssonOK Löftan21:02
Alfred BjørnerødOK Moss21:03
Simon SahlinSjövalla FK21:04
Albin SjöblomOK Kåre21:05
Peder BryggenHalden SK21:06
Axel BjörkmanSjövalla FK21:07
Alfons EnellSol Tranås21:08
Isak AnderssonLunds OK21:09
Simon LjungkvistOK Alehof21:10
Filip IngemarssonHestra IF21:11
Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL21:12
Sebastian ÅkärbjärIFK Mora OK21:13
Alfred HallqvistUlricehamns OK21:14
Melker LarssonOK Orion21:15
Martin Johannessen LinneboAsker SK21:16
Karl GranforsOK Landehof21:17
Tarje EspelinAsker SK21:18
Jakob IngelströmOK Gynge21:19
Emil WernerOK Landehof21:20
Lucas BoströmOK Alehof21:21
Martin HanssonIF Rigor21:22
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL21:23
Albin LiljenvallTolered-Utby Ol-klubb21:24
Eirik Vie StrislandFossum IF21:25
Daniel LindDalaportens OL21:26
Herman Lien BackstrømHalden SK21:27
Jonathan FlodmanGotlands Bro OK21:28
Gunnar FovaeusSävedalens AIK21:29
Victor BeischerIK Uven21:30
Alvin OllanderOK Landehof21:31
Philip RomørenFossum IF21:32
Halvor LøkenKongsberg OL21:33
Sondre LadimOK Moss21:34
Ludvig HedströmOK Skogshjortarna21:35
Albin JägstedtHalmstad OK21:36
Vilmer NybergAsker SK21:37
Eric JohanssonOK Kåre21:38
Olle KarlssonIK Hakarpspojkarna21:39
Axel WågbergNAIS Orienteringsklubb21:40
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL21:41
Eric LuthmanDegerfors OK21:42

D14

2 140 m, 74 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
501Mira NordinKorsnäs IF OK20:19
502Sigrid ForsmanLinköpings OK20:20
503Martha WisløffAsker SK20:21
504Sanna HörnellDomnarvets GOIF20:22
505Ida KarlssonOK Gränsen20:23
506Tova DuellHestra IF20:24
507Elsa KaipeOK Kåre20:25
508Felicia EliassonDalaportens OL20:26
509Signe LundqvistSjövalla FK20:27
510Anna GenbergUlricehamns OK20:28
511Nora Cedeberg LöwgrenStora Tuna OK20:29
512Alma PetterssonGotlands Bro OK20:30
513Milla ForkéusOK Tyr20:31
514Nora Christine HansenAsker SK20:32
515Sigrid LjunggrenLinköpings OK20:33
516Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL20:34
517Moa HolstenHestra IF20:35
518Elsa BrandtDomnarvets GOIF20:36
519Matilda LekbergSävedalens AIK20:37
520Estrid Loré SundbladSvaide Roma SOK20:38
521Moa BirkebækStora Tuna OK20:39
522Matilda FolkessonIK Uven20:40
523Vega EnellVäxjö OK20:41
524Felicia AhlstrandFK Friskus-Varberg20:42
525Klara NilssonHestra IF20:43
526Sofie Karlsson HolmerIFK Mora OK20:44
527Gunde TumelionisFossum IF20:45
528Elsa HedinOK Linné20:46
529Meja LundinSvaide Roma SOK20:47
530Ingeborg EikåsSandefjord OK20:48
531Ragnhild Øfsthus GravirAsker SK20:49
532Frida MelinOK Rodhen20:50
533Julia NordvallDomnarvets GOIF20:51
534Hedda BorgströmAvesta OK20:52
535Amanda RådströmOK Enen20:53
536Tuva HøyerFossum IF20:54
537Sara OhlinOK Tranan20:55
538Maren Aure SkogedalAsker SK20:56
539Anja MickelsonAvesta OK20:57
540Signe ÖhgrenKarlsbyhedens OK20:58
541Irma BergDomnarvets GOIF20:59
542Vilma JohanssonOK Hällen21:00
543Emma OlinIK Hakarpspojkarna21:01
544Julia Hagelberg NordahlOK Kåre21:02
545Lovisa DjerfVästerbergslagens OL21:03
546Ane Kristine EidKongsberg OL21:04
547Audrey HanssonFrölunda OL21:05
548Julia ForsgrenOK Tyr21:06
549Ida AnderssonOK Löftan21:07
550Hanna NilssonHestra IF21:08
551Alva ForsmanLinköpings OK21:09
552Maren HenriksenVang OL21:10
553Elsa SödervallIK Gandvik21:11
554Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering21:12
555Hedvig Nyberg-HansenFossum IF21:13
556Matilda PetterssonDomnarvets GOIF21:14
557Alva ErssonIFK Mora OK21:15
558Sigrid HaugeSarpsborg OL21:16
559Karin Halsaa DolvenAsker SK21:17
560Alva OláRånäs OK21:18
561Emilie Agathe RehnKolbotn o Skimt OL21:19
562Sara MartiniAsker SK21:20
563Stina DernfalkVästerbergslagens OL21:21
564Enni LundbergOK Kåre21:22
565Anja BergerDomnarvets GOIF21:23
566Lovisa LundinAlfta-Ösa OK21:24
567Stina NalbinMullsjö SOK21:25
568Signe HoloFossum IF21:26
569Moa BergqvistKorsnäs IF OK21:27
570Emelie SvärdIF Thor21:28
571Maja TorseinFrölunda OL21:29
572Nelly MårtenssonGarphyttans IF21:30
573Sandra Johansson SeguraGöteborg-Majorna OK21:31
574Hilda PeterssonVäxjö OK21:32

D13

2 130 m, 74 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Iselin HøivoldBuskerud o-krets20:28
Havanna FilanderGotlands Bro OK20:29
Hanna BäcklundRonneby OK20:30
Maja EliassonDomnarvets GOIF20:31
Clara LövgärdOK Alehof20:32
Elsie HäggmarkMarkbygdens OK20:33
Hanna SpangbergKonnerud IL20:34
Åse KjerkreitHalden SK20:35
Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL20:36
Stina SöderqvistLinköpings OK20:37
Ellen AnderssonOK Pan-Kristianstad20:38
Signe HördegårdhIFK Göteborg Orientering20:39
Annika van RaaijHedrum OL20:40
Lovisa EliassonFK Friskus-Varberg20:41
Tuva EspelinAsker SK20:42
Cajsa AleniusNyköpings OK20:43
Stina ThernOK Skogshjortarna20:44
Lina WidelundOK Kåre20:45
Ida WestfältGotlands Bro OK20:46
Alva HagelbergEksjö SOK20:47
Nelly RindeskogVästerbergslagens OL20:48
Sigrid Schmitt GranHalden SK20:49
Emilia LindDalaportens OL20:50
Malin HållHJS-Vansbro OK20:51
Elin SaleskogRonneby OK20:52
Alice JohanssonFK Boken20:53
Irma WesthMullsjö SOK20:54
Silje Ruud FossheimAsker SK20:55
Linnea JunevikLeksands OK20:56
Johanne StorhaugKonnerud IL20:57
Mina HobbelstadEiker OL20:58
Elin BlomqvistMarkbygdens OK20:59
Lina AhlstedtÅmåls OK21:00
Lina UllerKils OK21:01
Sara BengtssonOK Alehof21:02
Anna BenattiSkåneslättens OL21:03
Hannah LandergrenHestra IF21:04
Ulrika PerssonGotlands Bro OK21:05
Klara EberlénOK Skogshjortarna21:06
Elli MickelåkerSvaide Roma SOK21:07
Thea LewisOK Vilse 8721:08
Frida OdénFjärås AIK21:09
Ingrid LestebergKongsberg OL21:10
Rebecka ÅkärbjärIFK Mora OK21:11
Evanna JohanssonOK Njudung21:12
Saga PalmertzHelsingborgs SOK21:13
Alice OlssonMölndal Outdoor IF21:14
Celia DaviesAsker SK21:15
Wilma ReinholdssonOK Alehof21:16
Ellen ThorssonRyda SK21:17
Elsa Sofie Lysheden-VogtBuskerud o-krets21:18
Minna PalmIK Hakarpspojkarna21:19
Emy HjertströmFK Friskus-Varberg21:20
Sara Storm-AnderssonOK Tyr21:21
Lovisa KroksmyrVäxjö OK21:22
Saga KällstrandÅmåls OK21:23
Helena ErikssonUlricehamns OK21:24
Jorunn Robsarve MalmrosGotlands Bro OK21:25
Hanna SchälinOK Alehof21:26
Astrid Juli YtterbøAsker SK21:27
Ella LaineDegerfors OK21:28
Nanna TorénHestra IF21:29
Amanda CliffordsonTolered-Utby Ol-klubb21:30
Greta BladlundKarlsbyhedens OK21:31
Miranda WallströmSävedalens AIK21:32
Ebba RanbroHelsingborgs SOK21:33
Ester SimonenStora Tuna OK21:34
Lova ElvingFK Finn21:35
Nellie EliassonDalaportens OL21:36
Siri KleinOK Vilse 8721:37
Julia AbajiEksjö SOK21:38
Wilma KroksmyrVäxjö OK21:39
Agnes AlexanderssonKristinehamns OK21:40
Tilda SundkvistOK Gränsen21:41

H13

2 060 m, 76 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Albin SvenssonFK Herkules20:27
Petter GranathOK Kåre20:28
Ludwig RosénGöteborg-Majorna OK20:29
Ludvig ErikssonLinköpings OK20:30
Martin Hendry HalvorsenStokke IL20:31
Carl ÖbergGamleby OK20:32
Marcus LammFrölunda OL20:33
Arvid HermanssonKungälvs OK20:34
Eskil SöderlundUlricehamns OK20:35
Simon TolestamIF Rigor20:36
Sixten WågbergNAIS Orienteringsklubb20:37
Simon BerglundKarlsbyhedens OK20:38
Max ÖsterbergGustavsbergs OK20:39
Wilhelm KarmetunOK Njudung20:40
Liam HogedalVänersborgs SK20:41
Johan OlarsLeksands OK20:42
Isak ÖhgrenSävedalens AIK20:43
Valter RoothVäxjö OK20:44
Sverre Karenus SandvikHalden SK20:45
Samuel RingströmOK Landehof20:46
Nils OdlindOK Kåre20:47
Rasmus ÖbergOK Hällen20:48
Walter HällåsOK Löftan20:49
Simon HanssonIF Rigor20:50
Adam SamuelssonFalköpings AIK OK20:51
Noa TorstensvikFK Friskus-Varberg20:52
Ola LeireGöteborg-Majorna OK20:53
Pontus HedbergKarlsbyhedens OK20:54
Edwin SundlingOK Njudung20:55
Viggo WulffOK Gränsen20:56
Simon GrahnIK Uven20:57
Axel Björnberg FärdigNyköpings OK20:58
Olle WallmanVästerbergslagens OL20:59
Hugo TofténSOK Träff21:00
Fredrik Fet AndersenKonnerud IL21:01
Oscar AnderssonOK Tyr21:02
Oskar HopeModum O-lag21:03
Isac ElingforsVäxjö OK21:04
Edvin JohanssonOK Kåre21:05
Albin SkottÅmåls OK21:06
August GrahnBredaryds SOK21:07
Felix JohanssonOK Alehof21:08
Jakob OmelchenkoKarlskrona SOK21:09
Albin WraneHestra IF21:10
Henrik KaiserIF Sturla21:11
Niclas GunnerødStokke IL21:12
Matti JohanssonOK Njudung21:13
Karl Aderstedt AlthoffKungälvs OK21:14
Hugo EkströmOK Tyr21:15
Sebastian RøkebergEiker OL21:16
Mikkel RastadAsker SK21:17
Martin BryggenHalden SK21:18
Melker WaldfeltFinspångs SOK21:19
Filip GummessonNybro OK21:20
Oscar KjellmanLinköpings OK21:21
Noah TörngrenTolered-Utby Ol-klubb21:22
Ossian ÖstergrenAlvesta SOK21:23
Isak TörnströmFK Friskus-Varberg21:24
Ludvig HedinNyköpings OK21:25
Axel RydgrenTolered-Utby Ol-klubb21:26
Konrad EnerothTidaholm SOK Sisu21:27
Hjalmar FolkestadAnderstorps OK21:28
Erik WihlborgOK Gynge21:29
Theo ÅrbrinkLinköpings OK21:30
Malte SöderlundKarlsbyhedens OK21:31
Ted JohnssonMatteus SI21:32
Nov Bar-NathanLillomarka OL21:33
Mathias BirkelundAsker SK21:34
William OksvoldOK Kåre21:35
Oskar WardOK Vivill21:36
Anton JonssonOK Tyr21:37
Felix FrykfeldtIK Hakarpspojkarna21:38
Jens WoldIF Sturla21:39
Birk BreimoOK Moss21:40
Alexander LännhultEds SK21:41
Edvin LennartsonUlricehamns OK21:42

H14

2 310 m, 76 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
701Olle DalinOK Kåre20:28
702Albin PaulssonOK Löftan20:29
703Martin EkFrölunda OL20:30
704Tom WeihartHestra IF20:31
705Hugo MartinssonFK Finn20:32
706Jonathan WoodhouseLillomarka OL20:33
707Elias MosebekkHalden SK20:34
708Oliver JohanssonBredareds IF20:35
709Ludvig EronnLinköpings OK20:36
710Erik SlättOK Alehof20:37
711Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL20:38
712Rasmus LarssonBredareds IF20:39
713Noah MulariOK Vilse 8720:40
714Martin G. DybvikStokke IL20:41
715Alfred AronsenLillomarka OL20:42
716Max NymanOK Gipen20:43
717Victor HörnquistAnderstorps OK20:44
718Axel ErikssonStora Tuna OK20:45
719Olle GahnshagOK Kåre20:46
720Rasmus BerglundRingerike OL20:47
721Arvid RothLinköpings OK20:48
722Kasper VemdalMullsjö SOK20:49
723Malcolm SvenssonAnderstorps OK20:50
724Vebjørn BlindheimLillomarka OL20:51
725Hugo AtterbrandOK Kåre20:52
726Noah SvenssonOK Vilse 8720:53
727Anton KarlssonFK Finn20:54
728Emil LindbladSävedalens AIK20:55
729Elias HällstenStora Tuna OK20:56
730Adam GranhageSjövalla FK20:57
731August GörasLeksands OK20:58
732Albin Lundvik-BarkeliusDalaportens OL20:59
733Wille SöderqvistOK Kåre21:00
734Caspar PegardOK Gynge21:01
735Sebastian Bøhn- BryntesenHalden SK21:02
736Noel BengtssonOK Skogshjortarna21:03
737Leon Jørve IngjerdLillomarka OL21:04
738Simon CorneliussonOK Löftan21:05
739Brage EikåsSandefjord OK21:06
740Nils Anders NiklassonKolbotn o Skimt OL21:07
741Wilhelm VictorzonMullsjö SOK21:08
742Kristoffer Børke SætabergetVang OL21:09
743Lukas KlangUlricehamns OK21:10
744Nils Arvid WedmanVästerbergslagens OL21:11
745Sindre MathisenOL Tønsberg og Omegn21:12
746Isak JohanssonOK Gisle21:13
747Torbjørn LundebyLillomarka OL21:14
748Olle MalmströmLinköpings OK21:15
749Fredrik WestlundKils OK21:16
750Isak SkoglundUlricehamns OK21:17
751Elias ThoresenHalden SK21:18
752Esben Bogsjö JensenHelsingborgs SOK21:19
753Alvin EdbäckOK Kåre21:20
754Sverre Norheim-MartinsenIF Sturla21:21
755Gabriel GjoneSandefjord OK21:22
756Simon WesthMullsjö SOK21:23
757Oskar BlomOK Löftan21:24
758Henrik Repstad StoremyrPorsgrunn OL21:25
759Hannes PerssonFK Herkules21:26
760Olof OlssonOK Kåre21:27
761Eskil BrændenLillomarka OL21:28
762Casper KarlssonOK Tor21:29
763Elias AndenæsAsker SK21:30
764Felix OhrgrenAnderstorps OK21:31
765Rasmus WidelundOK Kåre21:32
766Hjalmar HögsellKristinehamns OK21:33
767Rasmus EastwoodLillomarka OL21:34
768Hampus AbrahamssonKarlskrona SOK21:35
769Karl ForsgrenVästerbergslagens OL21:36
770Rasmus HedarOK Tor21:37
771Åke FalkenströmSkogsluffarnas OK21:38
772Helmer JöhnemarkStora Tuna OK21:39
773Edvin ÅttingLinköpings OK21:40
774Jakob Bogsjö JensenHelsingborgs SOK21:41
775Emil SeldénIF Rigor21:42
776Wilhelm TengrothOK Måsen21:43

D12

1 970 m, 67 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Emma PerssonHalmstad OK20:00
Ida HäggqvistKils OK20:01
Linn EnbomVänersborgs SK20:02
Maja MasesStora Tuna OK20:03
Wilma SandeliusFK Herkules20:03
Cathrine SognNotodden OL20:04
Ebba SkullmanLinköpings OK20:05
Minna WingstedtHalden SK20:06
Frida ÖhrvallOK Skogshjortarna20:07
Linnea NuudiFK Herkules20:08
Signe EskilssonIK Hakarpspojkarna20:09
Linnea StéenHelsingborgs SOK20:10
Ebba KopkaIFK Göteborg Orientering20:11
Hilda LindénVäxjö OK20:12
Andrea EnbomVänersborgs SK20:13
Alice CarlqvistFK Friskus-Varberg20:14
Arek MilevaTidaholm SOK Sisu20:15
Ida Kristine BueOL Tønsberg og Omegn20:16
Hanna HolmerFrölunda OL20:17
Lily WinsnesFK Herkules20:18
Elsa IvarssonVästerbergslagens OL20:19
Signe Eriksson BjörlingDomnarvets GOIF20:20
Moa BengtssonOK Skogshjortarna20:21
Alice HultLidköpings VSK20:22
Miriam GustafssonNyköpings OK20:23
Julia LönnHalmstad OK20:24
Emma LindgrenNAIS Orienteringsklubb20:25
Ella PetterssonOK Kullingshof20:26
Emma WisslerFK Herkules20:27
Cornelia HällåsOK Löftan20:28
Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL20:28
Amanda GustavssonVäxjö OK20:29
Alma KjellénHelsingborgs SOK20:30
Elvina BergdahlOK Orinto20:31
Sofia ÖhlundIK Hakarpspojkarna20:32
Daniella GjoneSandefjord OK20:33
Felice GardelinGotlands Bro OK20:34
Marta MagnussonOK Skogshjortarna20:35
Tilde FalkStora Tuna OK20:36
Selma Aure SkogedalAsker SK20:37
Erle Elise WoldOK Moss20:38
Emelina HolmqvistSjövalla FK20:39
Frida SkoglundUlricehamns OK20:40
Ida AnderssonVänersborgs SK20:41
Lova JohanssonFK Friskus-Varberg20:42
Moa VemdalMullsjö SOK20:43
Alma JöhnemarkStora Tuna OK20:44
Julia VildinFK Herkules20:45
Märta SvennerudKarlskrona SOK20:46
Tilde SvederDomnarvets GOIF20:47
Signe NygårdOK Skogshjortarna20:48
Agnes ErlandssonVimmerby OK20:49
Sofia JonssonLidköpings VSK20:50
Lola NymanOK Gipen20:51
Tyra ElgesjöDomnarvets GOIF20:52
Vilma LöfgrenOK Skogshjortarna20:53
Emma Aune JakobsenOK Moss20:54
Miranda NiklassonVäxjö OK20:55
Stina ElghIK Hakarpspojkarna20:56
Elin AnderssonOK Löftan20:57
Klara BerglundKarlsbyhedens OK20:58
Alice ReintzGotlands Bro OK20:59
Elsa GolsäterKorsnäs IF OK21:00
Edit TreptowAnderstorps OK21:01
Wilma PalmqvistOK Tranan21:02
Emilia MellegårdLidköpings VSK21:03
Matilda SöderbergOK Skogsfalken21:04

D11

1 860 m, 51 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Isabell KnutssonOK Kullingshof20:00
Ebba GranhageSjövalla FK20:01
Wilma JonssonOK Tyr20:02
Matilda BjörneldKalmar OK20:04
Ebba EberlénOK Skogshjortarna20:05
Tea BremerMariestads FK20:06
Elsa JohanssonBredareds IF20:07
Selma PerssonFK Herkules20:08
Evelina BjörkmanKungälvs OK20:09
Idun Haag LundinSjövalla FK20:10
Elin KarlssonOK Landehof20:11
Ella AnderssonOK Löftan20:12
Fifi PegardOK Gynge20:13
Cornelia BerglundLidköpings VSK20:14
Alva Lindh SporreVisborgs OK20:15
Elsa IngemarssonHestra IF20:16
Vera HöglundSjövalla FK20:17
Elsa BremerMariestads FK20:18
Siri RehnGränna-Bygdens OK20:19
Elvira JacobssonOK Gynge20:20
Lisa JohnssonFK Finn20:21
Alice KällstrandÅmåls OK20:22
Ida IvarssonOK Skogshjortarna20:23
Alivia EngströmKristinehamns OK20:24
Wilma RosénGöteborg-Majorna OK20:25
Felicia PerssonHelsingborgs SOK20:26
Frida SöderqvistLinköpings OK20:27
Elina KarlssonFK Herkules20:29
Anna EngströmSjövalla FK20:30
Linnea UnborgAlfta-Ösa OK20:31
Alva InelindKils OK20:32
Ebba LövgärdOK Alehof20:33
Evelina LindgrenLidköpings VSK20:34
Agnes PerssonHelsingborgs SOK20:35
Emmy EllbringFK Finn20:36
Elin JonssonSjövalla FK20:37
Junia TorstensvikFK Friskus-Varberg20:38
Alice FagerströmIFK Göteborg Orientering20:39
Evelina GomérIK Hakarpspojkarna20:40
Olivia SvenssonFK Åsen20:41
Frida AhlOK Norrvirdarna20:42
Alva JunkellFK Herkules20:43
Elin NilssonKarlskrona SOK20:44
Caroline Sundby JakobsenOK Moss20:45
Alice LarssonBredareds IF20:46
Vera FolkestadAnderstorps OK20:47
Tyra ÖforsSvaide Roma SOK20:48
Idrunn Van AgthovenMariestads FK20:49
Elvira KarmstigFK Friskus-Varberg20:50
Elsa ArvidssonSjövalla FK20:51
Agnes PaulssonOK Löftan20:52

H12

2 000 m, 63 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Eskil Pehrsen-LundeSarpsborg OL20:00
Linus HanssonAlfta-Ösa OK20:01
Albin TörngrenTolered-Utby Ol-klubb20:01
Calle WärnOK Skogshjortarna20:02
Emil SkeppSävedalens AIK20:03
Albert SvenssonFK Finn20:04
Andy GranforsIF Rigor20:05
Elias SamuelssonOK Vivill20:06
Brage Fuglseth OlsenAsker SK20:07
Frans SummersonOK Norrvirdarna20:08
Neo CederqvistVisborgs OK20:09
Elliott RehnGränna-Bygdens OK20:10
Walter SöderqvistOK Kåre20:11
Theo RistoOK Linné20:12
Gustav NilssonAlvesta SOK20:13
Marcus WindvikSandefjord OK20:14
Alvar AlexanderssonIF Rigor20:15
Olle BrandinOK Kåre20:16
Filip ValentinGöteborg-Majorna OK20:17
Elias JosefssonVästvärmlands OK20:18
Olof LevinSvaide Roma SOK20:19
Nils AndreassonIFK Göteborg Orientering20:20
Arvid JosefssonOK Vivill20:21
Sebastian AlinIFK Mora OK20:22
Silas Mestad HansenLillomarka OL20:23
Samuel JakobssonOK Skogshjortarna20:24
Adam AderlindOK Norrvirdarna20:25
Gustav HilmanssonKalmar OK20:26
Måns SandahlIK Hakarpspojkarna20:27
Ludvig Eggöy MarkhesterSnättringe SK20:28
Joakim GustafssonGotlands Bro OK20:29
Ole Magnus StoremyrPorsgrunn OL20:30
Elliot BurvallOK Orinto20:31
Eric ÅhlÅmåls OK20:32
Jens G DybvikStokke IL20:33
Selmer MånssonKalmar OK20:34
Carl DavidssonSävedalens AIK20:35
William JosefssonOK Kullingshof20:36
Rasmus SternerOK Gränsen20:37
Alvar NivertFK Herkules20:38
Joel GrenholmOK Kåre20:39
Fredrik Texmo GrønnSarpsborg OL20:40
Axel SlättOK Alehof20:41
Joar BlomqvistBredareds IF20:42
Elias HedHultsfreds OK20:43
Simen Dalen EriksenAsker SK20:44
Alvin RosénOK Skogshjortarna20:45
Charlie EmterbyOK Vivill20:46
Malte LjungkvistOK Alehof20:47
Viktor HedströmOK Skogshjortarna20:48
Gustav AspIFK Göteborg Orientering20:49
Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL20:50
Arvid EricssonRonneby OK20:51
Albert KylmäHelsingborgs SOK20:52
Henning FalkenströmSkogsluffarnas OK20:53
Magnus SigurdssonStokke IL20:54
Alfons JohansenOK Vilse 8720:55
Eskil SoelbergAndrarums IF20:56
Jacob HolmbergUlricehamns OK20:57
Rasmus EngehultNotodden OL20:58
Ask Felland SætnanFossum IF20:59
Aston GustafssonSvaide Roma SOK21:00
Jonatan BarthOK Orinto21:01

H11

1 960 m, 55 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Bruno FovaeusSävedalens AIK20:00
Malte AnderssonMatteus SI20:02
Sebastian JonssonLidköpings VSK20:03
Albin ThunbergOK Vivill20:04
Albin EmilssonOK Skogsfalken20:05
Sture HögsellKristinehamns OK20:06
Kasper HellerströmFK Friskus-Varberg20:07
William LännhultEds SK20:08
Gustav RexOK Landehof20:09
Gabriel HogedalVänersborgs SK20:10
Carl SjögrenTidaholm SOK Sisu20:11
Nils LydmarkSjövalla FK20:12
Elias KronmarKarlskrona SOK20:13
Linus ClaessonUlricehamns OK20:14
Olof TholénOK Skogshjortarna20:15
Jonatan LennemyrKils OK20:16
Elias LindströmRonneby OK20:17
Albin SchröderOK Skogshjortarna20:18
Albin PerssonKarlskrona SOK20:19
Henrik MathisenOL Tønsberg og Omegn20:20
Nils JohnssonMatteus SI20:21
Hjalmar IngelsboOK Tranan20:22
Erlend ØpstadAsker SK20:23
Melker SundströmHestra IF20:24
Jarvis HanssonFrölunda OL20:25
Anton KarlssonUlricehamns OK20:26
Selmer LøkenOK Moss20:27
Lukas NyströmGotlands Bro OK20:28
Gustav HellminVisborgs OK20:29
Wilhelm EkFjärås AIK20:30
Melker MalmEds SK20:31
Artur StjernlöfIFK Göteborg Orientering20:32
Sebastian LundgrenFK Friskus-Varberg20:33
Axel LindqvistIK Uven20:34
Herman PetterssonSävedalens AIK20:35
Jonas LeireGöteborg-Majorna OK20:36
Gustav LindqvistOK Gisle20:37
Noah OlssonStigsökarna20:38
Karl Hugo NilssonOK Orinto20:39
Joel NilssonSjövalla FK20:40
Teo PalmérUlricehamns OK20:41
Elias BengtssonOK Tranan20:42
Mikael BergOK Enen20:43
Erik Petersson MarkusOK Norrvirdarna20:44
Casper AronsenLillomarka OL20:45
Vilgot ÅhlundVänersborgs SK20:46
Arvid ErikssonÅmåls OK20:47
Elias PalmertzHelsingborgs SOK20:48
Vilmer AntonssonFK Friskus-Varberg20:49
Jonathan BäckmanIFK Göteborg Orientering20:50
Hugo CorneliussonOK Löftan20:51
Arvid BjörnstamOK Skogshjortarna20:52
Hugo TolestamIF Rigor20:53
Linus WeihardSävedalens AIK20:54
Fredrik SignebøenHalden SK20:55

D10

1 640 m, 42 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jonna ÅhlÅmåls OK20:00
Elise HaugeSarpsborg OL20:01
Linnéa RexOK Landehof20:02
Hedvig GrahnIFK Göteborg Orientering20:03
Alice LagerströmRonneby OK20:04
Hilda NivertFK Herkules20:05
Tilde BrickarpSol Tranås20:06
Ebba SundlingOK Njudung20:07
Moa WallströmSävedalens AIK20:08
Astrid LindgrenLidköpings VSK20:09
Astrid HellerströmFK Friskus-Varberg20:10
Tyra FlinkFjärås AIK20:11
Jonna Jodal GöthforsGöteborg-Majorna OK20:12
Elsa AxelssonOK Norrvirdarna20:13
Lovisa LexellFK Finn20:14
Tilda AlmqvistLidköpings VSK20:15
Amanda SidebyGöteborg-Majorna OK20:16
Elsie HördegårdhIFK Göteborg Orientering20:17
Klara JeppssonOK Kullingshof20:18
Linnea LundstedtSjövalla FK20:19
Cajsa LindqvistOK Gisle20:20
Karolin GraffnerOK Löftan20:21
Ellen AlexanderssonKristinehamns OK20:22
Cornelia WestlundEmmaboda Verda OK20:23
Lovisa StavenrotOK Vivill20:24
Ellen HederströmLerums SOK20:25
Hilma KnopfHalmstad OK20:26
Maja EliassonFK Friskus-Varberg20:27
Alma EreltOK Norrvirdarna20:28
Meja HåkanssonRonneby OK20:29
Celia HöglundFK Herkules20:30
Meja PetterssonOK Kullingshof20:31
Ellen KarlssonOK Skogshjortarna20:32
Elsa PerssonGöteborg-Majorna OK20:33
Felicia Ahlstedt NeumannKils OK20:34
Ebba MagnussonEmmaboda Verda OK20:35
Maja KylmäHelsingborgs SOK20:36
Sara LönnHalmstad OK20:37
Tuva LundsrudOK Moss20:38
Signe JohanssonOK Gynge20:39
Molly GraadIF Rigor20:40
Elsa PeterssonVäxjö OK20:41

H10

1 840 m, 70 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gustav KarlssonUlricehamns OK20:00
Erik ZettervallKarlskrona SOK20:01
Olle BlomqvistMarkbygdens OK20:02
Adam UllbergSvaide Roma SOK20:03
Anton KroksmyrVäxjö OK20:04
Gustaf IngelsboOK Tranan20:05
Hugo BäcklundRonneby OK20:06
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK20:07
Svante GustafssonGotlands Bro OK20:08
Marcus UnborgAlfta-Ösa OK20:09
Ville AnderssonMatteus SI20:10
Aksel FingarsenElverum OK20:11
Jonatan LundgrenFK Friskus-Varberg20:12
Arvid LiljaGöteborg-Majorna OK20:13
Gustav Eggöy MarkhesterSnättringe SK20:14
Ralf GustavssonOK Löftan20:15
Emil ÖbergOK Hällen20:16
Erik AhlOK Norrvirdarna20:17
Simon SkottÅmåls OK20:18
Arvid RosanderSOK Aneby20:19
Elis MarmanderFK Friskus-Varberg20:20
Sindre Van AgthovenMariestads FK20:21
Robin SommanssonIK Uven20:22
Olle JohanssonIFK Göteborg Orientering20:23
Vilmer HagelbergEksjö SOK20:24
Linus LindénVäxjö OK20:25
Sixten ThunbergOK Vivill20:26
Ivar ViklundMatteus SI20:27
Oskar SöderbergOK Skogsfalken20:28
Robin NileviHaninge SOK20:29
Mathias Bredland EidKongsberg OL20:30
Ludvig BurvallOK Orinto20:31
Joel Bronebakk JohanssonHalden SK20:32
Theo LundinAlfta-Ösa OK20:33
Jakob FjellnerMatteus SI20:34
Johannes BlomqvistBredareds IF20:35
Olle SchybergOK Skogsfalken20:36
Anton JacobssonOK Gynge20:37
Folke FranssonFK Friskus-Varberg20:38
Almer HanningOK Löftan20:39
Lowe EkströmOK Tyr20:40
Vide FlinkFjärås AIK20:41
Joar AnderssonVäxjö OK20:42
Nils TholénOK Skogshjortarna20:43
Ossian OláRånäs OK20:44
Olle SaleskogRonneby OK20:45
Hjalmar JohanssonOK Alehof20:46
Wilmer AxenborgGöteborg-Majorna OK20:47
Emil BjörksvedGotlands Bro OK20:48
Jakob Bredland EidKongsberg OL20:49
Johannes HolmbergUlricehamns OK20:50
Alexander JohanssonOK Gipen20:51
Anton SoelbergAndrarums IF20:52
Gabriel LaineDegerfors OK20:53
Hjalmar AntonssonFK Friskus-Varberg20:54
Linus Mestad HansenLillomarka OL20:55
Hugo SamuelssonFalköpings AIK OK20:56
Gabriel SlättOK Alehof20:57
Martin Svensson EikenesSvaide Roma SOK20:58
Oscar AhlstedtÅmåls OK20:59
Henry NordströmKils OK21:00
Axel PerssonGöteborg-Majorna OK21:01
Albert AxelssonOK Norrvirdarna21:02
Emil SternerOK Gränsen21:03
Eirik LestebergKongsberg OL21:04
Ville WingstedtHalden SK21:05
Axel LydmarkSjövalla FK21:06
Mikkel BergmanIK Uven21:07
Arvid GustavssonVäxjö OK21:08
Anders Rostveit ElmiOK Moss21:09

D35

2 120 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Desiré RexOK Landehof20:00
Maria LönnHalmstad OK20:01
Jenny GullqvistVästvärmlands OK20:02
Emelie SvalinVänersborgs SK20:03

H35

2 200 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Erik JakobsenOK Moss20:03
Per SternerOK Gränsen20:04
Daniel SundqvistOK Orinto20:05
Kristian ErikssonMarkbygdens OK20:06
Henrik TengvallBoxholm-Mjölby OL20:07
Audun FingarsenElverum OK20:08
Henrik AnderssonOK Gynge20:09
Carl LundinAlfta-Ösa OK20:10
Martin HedHultsfreds OK20:11
Oscar SchybergOK Skogsfalken20:12
Martin HogedalOK Alehof20:13

D40

2 120 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Line-Susanne SkavhellenBotne SK Orientering21:02
Marion BüchliOLG Suhr21:03
Ann-Christine NilssonGällstadbygdens SOK21:04
Susanna CaleklintKarlskrona SOK21:05
Malin JonssonOK Tyr21:06
Katarina EnbomVänersborgs SK21:07
Hanna PerssonGöteborg-Majorna OK21:08
Sara LindgrenLidköpings VSK21:09
Line Bar NathanLillomarka OL21:10
Therése IvarssonOK Skogshjortarna21:11
Jennie GustavssonVäxjö OK21:12
Michaela KällstrandÅmåls OK21:13
Eva GustafssonVäxjö OK21:14
Sara WulffOK Gränsen21:15
Jeanette PerssonOK Löftan21:16
Anja WingstedtHalden SK21:17
Hedvig Engström JakobssonOK Skogshjortarna21:18
Therese DahlströmOK Alehof21:19
Annika LännhultEds SK21:20
Kajsa NiemiEmmaboda Verda OK21:21
Maria MickelåkerAndrarums IF21:22
Emma HultLidköpings VSK21:23
Elisabeth HagelbergEksjö SOK21:24
Jenny JohanssonOK Gisle21:25

H40

2 200 m, 48 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Godfried Van AgthovenMariestads FK20:54
Michael ForslundKristinehamns OK20:55
Fredrik ElingforsVäxjö OK20:56
Mattias BerglundLidköpings VSK20:57
Sven GranforsOK Landehof20:58
Magnus BertilssonOK Skogshjortarna20:59
Andréas PalmertzHelsingborgs SOK21:00
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL21:01
David HellerströmFK Friskus-Varberg21:02
Tobias GustavssonVäxjö OK21:03
Patrick EricsonMullsjö SOK21:04
Mikael GummessonNybro OK21:05
Mattias RehnGränna-Bygdens OK21:06
Ola LestebergKongsberg OL21:07
Björn CarlssonOK Hällen21:08
Patrik CorneliussonOK Löftan21:09
Albin TengvallBoxholm-Mjölby OL21:10
Marcus AnderssonMatteus SI21:11
Magnus UnborgAlfta-Ösa OK21:12
Henrik KroksmyrVäxjö OK21:13
Viktor ThorssonRyda SK21:14
Robert EnbomVänersborgs SK21:15
Per ÖbergOK Hällen21:16
Tomas TorstensvikFK Friskus-Varberg21:17
Linus LännhultEds SK21:18
Daniel MobergOK Löftan21:19
Urban RingströmRydboholms SK21:20
Bertil EronnLinköpings OK21:21
Joakim JacobssonOK Gynge21:22
Albin AnderssonVäxjö OK21:23
Henrik EricksonUlricehamns OK21:24
Andreas PerssonGöteborg-Majorna OK21:25
Magnus FärdigNyköpings OK21:26
Marcus JosefssonOK Vivill21:27
Per RoothVäxjö OK21:28
Jonas ViklundMatteus SI21:29
Frans SvenssonFK Finn21:30
Mikael MellegårdLidköpings VSK21:31
Daniel GrahnIFK Göteborg Orientering21:32
Johan SchröderOK Skogshjortarna21:33
Magnus LindblomGustavsbergs OK21:34
Anders LundeVarteig OL21:35
Henrik SöderqvistLinköpings OK21:36
Ingvar LiljaGöteborg-Majorna OK21:37
Magnus HolmskauTrøsken IL21:38
Stefan CaleklintKarlskrona SOK21:39
Øyvind LøkenOK Moss21:40
Peter JohanssonVäxjö OK21:41

D45

1 980 m, 35 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Angelica BrandqvistTibro OK20:55
Malin JohanssonFK Friskus-Varberg20:56
Suzanne QvistAndrarums IF20:57
Karin Rahm BjörneldKalmar OK20:58
Tina LindgrenLinköpings OK20:59
Maria PetterssonBoxholm-Mjölby OL21:00
Lotta EkbergÖrkelljunga FK21:01
Marina AxelssonMarkbygdens OK21:02
Johanna HallqvistUlricehamns OK21:03
Gisela LindFK Herkules21:04
Pia JohanssonOK Landehof21:05
Cathrine DavidsonGöteborg-Majorna OK21:06
Kristina LjunggrenLinköpings OK21:07
Elisabet Lindblom LarssonOK Enen21:08
Maria AuseliusBredaryds SOK21:09
Karin RundqvistOK Nackhe21:10
Anna KullbergBjörkfors GOIF21:11
Mia EronnLinköpings OK21:12
Anna OlinIK Hakarpspojkarna21:13
Petra RosénVäxjö OK21:14
Karin AlthoffKungälvs OK21:15
Josefina BerglundFK Boken21:16
Anna MattssonOK Norrvirdarna21:17
Anna UllerKils OK21:18
Ulrika OdénFjärås AIK21:19
Annika BechtelFK Friskus-Varberg21:20
Madeleine JohanssonOK Skogshjortarna21:21
Louise GöthforsGöteborg-Majorna OK21:22
Siv WiersdalenPorsgrunn OL21:23
Liselott RothLinköpings OK21:24
Yvonne WeihardSävedalens AIK21:25
May Ingela HopeModum O-lag21:26
Hanne WoldOK Moss21:27
Anne SkoglundSol Tranås21:28
Ellen Aure SkogedalAsker SK21:29

H45

2 460 m, 78 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Darren SummersonOK Norrvirdarna20:00
Martin BobergIF Rigor20:01
Fredrik SturessonOK Alehof20:02
Joel GöranssonLidköpings VSK20:03
Patrik GustavssonLinköpings OK20:04
Klas KarlssonIK Hakarpspojkarna20:05
Heide PerssonAndrarums IF20:06
William RexOK Landehof20:07
Pontus JohnssonMatteus SI20:08
Torgny LindströmRonneby OK20:09
Niklas GranhageSjövalla FK20:10
Johan ÅhlundVänersborgs SK20:11
Marcus PherssonOK Linné20:12
Jonas RothénTolered-Utby Ol-klubb20:13
Anders Anno PerssonHelsingborgs SOK20:14
Steinar EastwoodLillomarka OL20:15
Christian HåkanssonRonneby OK20:16
Olle BjörneldKalmar OK20:17
Henrik OlssonMölndal Outdoor IF20:18
Mikael SvenssonFK Herkules20:19
Erik SkoglundSol Tranås20:20
Ulf JohanssonOK Gisle20:21
Martin LarssonIFK Göteborg Orientering20:22
Marcus HanssonFrölunda OL20:23
Daniel ValentinGöteborg-Majorna OK20:24
Martin JarelandLinköpings OK20:25
Pål Martin EidKongsberg OL20:26
Magnus WihlborgOK Gynge20:27
Olle SchälinOK Alehof20:28
Tore SandvikHalden SK20:29
Johan NiklassonVäxjö OK20:30
Per ErlandssonVimmerby OK20:31
Greger AhlénIF Hagen20:32
Robert SvenssonAnderstorps OK20:33
Herman RosénGöteborg-Majorna OK20:34
Conny ErixonOK Kullingshof20:35
Jerker AnderssonOK Tyr20:36
Stefan KinellIFK Göteborg Orientering20:37
Magnus HomannOK Orinto20:38
Michael NilssonAndrarums IF20:39
Morten BreimoOK Moss20:40
Håkan HöglindFK Herkules20:41
Gary LarssonOK Skogshjortarna20:42
Niclas KinnanderMatteus SI20:43
Leif LindgrenLinköpings OK20:44
Matthias Kalle DalheimerIK Vikings OK20:45
Jonas LarssonKristinehamns OK20:46
Mats JohanssonOK Hällen20:47
Knut Jostein SaetnanFossum IF20:48
Thomas KarlssonOK Landehof20:49
Ulf JonareLinköpings OK20:50
Jesper WaldfeltFinspångs SOK20:51
Henrik AnderssonOK Löftan20:52
Peter LekbergSävedalens AIK20:53
Joakim KarmetunOK Njudung20:54
Martin JohanssonOK Orinto20:55
Ola SöderbergOK Skogsfalken20:56
Per HolmbergUlricehamns OK20:57
Per Olav AndersenVang OL20:58
Mats RanbroHelsingborgs SOK20:59
Ingemar EricssonRonneby OK21:00
Mattias JägstedtHalmstad OK21:01
Eelco van RaaijHedrum OL21:02
Anders IvarssonFK Friskus-Varberg21:03
Åke LjunggrenLinköpings OK21:04
Anders GenbergUlricehamns OK21:05
Ronnie BohmanOK Orinto21:06
Mats GustafssonNyköpings OK21:07
Jan SamuelssonFalköpings AIK OK21:08
Lars BerglundRingerike OL21:09
Anders LövgärdOK Alehof21:10
Jonas K JohanssonOK Skogsfalken21:11
Patrik IngelströmOK Gynge21:12
Knut Ivar JohansenSandefjord OK21:13
Styrbjörn TörngrenTolered-Utby Ol-klubb21:14
Tomas PetterssonOK Reftele21:15
Håkan RundqvistOK Nackhe21:16
Magnus FalkenströmSkogsluffarnas OK21:17

D50

1 980 m, 29 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Sarah StutzOLG Suhr20:05
Ingela ThoressonAndrarums IF20:06
Suzy LarssonOK Skogshjortarna20:07
Helena SvenssonFK Herkules20:08
Heléne SvenssonKristinehamns OK20:09
Maria StrömbergAvesta OK20:10
Maria LillieströmOK Roxen20:11
Ulrika RibbholmOK Njudung20:12
Maria KjellmanLinköpings OK20:13
Anneli KarlssonFK Finn20:14
Ann-Kristin JanssonHjobygdens OK20:15
Anna-Karin LövgrenAvesta OK20:16
Annika JosefssonKarlskrona SOK20:17
Erika AspMölndal Outdoor IF20:18
Tuuli SaariFK Herkules20:19
Annika JohanssonOK Alehof20:20
Anna ErikssonOK Älgen20:21
Karin FreylandSOK Aneby20:22
Malin LammFrölunda OL20:23
Monika HjellströmGränna-Bygdens OK20:24
Camilla ÖhgrenSävedalens AIK20:25
Maria SibilevaKarlskrona SOK20:26
Carola VeltmanOK Skogshjortarna20:27
Wenche LindløvSarpsborg OL20:28
Erica HållHJS-Vansbro OK20:29
Pamela ÅstenKolbotn o Skimt OL20:30
Ulrika GustafssonIK Vista20:31
Marie HedarOK Tor20:32
Agnetha Le ClaireFK Herkules20:33

H50

2 270 m, 51 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Magnus NordströmKils OK20:51
Dan JohanssonFK Boken20:52
Terje BlindheimLillomarka OL20:53
Johan AnderssonHultsfreds OK20:54
Dan-Olof JohanssonOK Alehof20:55
David GabrielssonSävedalens AIK20:56
Fridolf EskilssonIK Hakarpspojkarna20:57
Jonas LundqvistSjövalla FK20:58
Tony GullqvistVästvärmlands OK20:59
Johan ÅttingLinköpings OK21:00
Joakim KopkaIFK Göteborg Orientering21:01
Mats LiljaOK Älgen21:02
Fredrik CarlqvistFK Friskus-Varberg21:03
Rune EngehultNotodden OL21:04
Lars-Åke KullbergBjörkfors GOIF21:05
Patrik SteenOK Enen21:06
Johan BlomgrenSOK Aneby21:07
Per-Anders AxelssonMarkbygdens OK21:08
Lars-Ola LarssonOK Orion21:09
Pär JohanssonOK Alehof21:10
Mikael GustafssonOK Gynge21:11
Håkan KarlssonFK Finn21:12
Ola NilssonAlvesta SOK21:13
Patrik NilssonLinköpings OK21:14
Jonas OlssonOK Roxen21:15
Mattias BååthSävedalens AIK21:16
Nils GustavssonLidköpings VSK21:17
Jörgen DalénSala OK21:18
Espen SvaeSarpsborg OL21:19
Knut GjoneSandefjord OK21:20
Mikael ÖrnOK Bävern21:21
Anders KindbomIF Hagen21:22
Richard TorseinFrölunda OL21:23
Stefan ErikssonOK Älgen21:24
Jonas KylmäHelsingborgs SOK21:25
Manne FreylandSOK Aneby21:26
Stefan KarlssonTidaholm SOK Sisu21:27
Anders SjöbergOK Reftele21:28
Jan GradinAndrarums IF21:29
Anders WestlundKils OK21:30
Hans-Olof PerssonOK Alehof21:31
Christer LindellLinköpings OK21:32
Anders AspMölndal Outdoor IF21:33
Lars HagelbergEksjö SOK21:34
Anders LillieströmOK Roxen21:35
Henrik ÖsterbergGustavsbergs OK21:36
Johan MarsMarkbygdens OK21:37
Fredrik MouchardIF Hallby SOK21:38
Roar MathisenOL Tønsberg og Omegn21:39
Trond MøretrøKolbotn o Skimt OL21:40
Johan KnutssonBoxholm-Mjölby OL21:41

D55

1 860 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lena SwartzOK Orion20:34
Camilla AdlertegOK Enen20:35
Annika SvenssonSolna OK20:36
Lena PeterssonOK Alehof20:37
Maria Wallin JohanssonOK Skogshjortarna20:38
Eva HägnanderLidköpings VSK20:39
Laila B HöglundFK Herkules20:40
Anita BodinGällstadbygdens SOK20:41

H55

2 270 m, 25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Hans LindgrenOK Skogshjortarna20:00
Arne FossheimAsker SK20:01
Bengt NiklassonKolbotn o Skimt OL20:02
Bjørn BendiktsenKonnerud IL20:03
Sven TolestamIF Rigor20:04
Lars KarlssonOK Gränsen20:05
Leif JohanssonSol Tranås20:06
Stefan UnossonKalmar OK20:07
Martin AxelssonOK Skogshjortarna20:08
Øystein JensenSarpsborg OL20:09
Kjell RistoOK Linné20:10
Peter LaudonBoxholm-Mjölby OL20:11
Martin WidmerOLG Suhr20:12
Øyvind Johannessen LinneboAsker SK20:13
Pär GustavssonGöteborg-Majorna OK20:14
Hans VokseppOK Skogshjortarna20:15
Jens LindströmTibro OK20:16
Roy JohanssonOK Skogsvargarna20:17
Per AnderssonUlricehamns OK20:18
Mats SöderbergKalmar OK20:19
Kjell EinarssonOK Skogshjortarna20:20
Mats JönssonKorsnäs IF OK20:21
Øystein HoloFossum IF20:22
Mats G AnderssonIFK Göteborg Orientering20:23
Pär StenbergOK Skogshjortarna20:24

D60

1 860 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lena LarssonSala OK20:00
Elisabeth BybergerSolna OK20:01
Kerstin Haugen LundStenungsunds OK20:02
Ann Warma LaasOK Skogshjortarna20:03
Anna-Lena SvenssonLidköpings VSK20:04
Ulla RagnarssonMarkbygdens OK20:05
Ann SvärmOK Gisle20:06

H60

2 120 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Karl MollénOK Denseln20:00
Per-Olof LarssonHestra IF20:01
Ulf PalmérUlricehamns OK20:02
Sven SundströmBredareds IF20:03
Arne LundStenungsunds OK20:04
Jens KaminskyGöteborg-Majorna OK20:05
Magnus AnderssonUlricehamns OK20:06
Clas BörjessonIK Uven20:07
Torbjörn ErikssonSnättringe SK20:08
Tommy RoosFalköpings AIK OK20:09
Håkan SjunnestrandSolna OK20:10
Jörgen IvarssonGöteborg-Majorna OK20:11
Lasse JohanssonEds SK20:12

D65

1 640 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Kerstin HjalmarssonEmmaboda Verda OK20:12
Åsa StåhlHjärnarps OL20:13
Lena SöderbergOK Skogsfalken20:14
Anne KaillIK Omega20:15
Britt-Marie AnderssonOK Amne20:16
Gunilla HogedalVänersborgs SK20:17
Siv LarssonEmmaboda Verda OK20:18
Monica IvarssonOK Skogshjortarna20:19
Eva PetterssonVäxjö OK20:20

H65

2 120 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Göran LarssonSala OK20:54
Sven Erik MolanderTolered-Utby Ol-klubb20:55
Stefan GunnarssonKristinehamns OK20:56
Ingvar AnderssonOK Amne20:57
Bent GalborgenIndre Østfold OK20:58
Arvid GalborgenEds SK20:59
Lars HogedalVänersborgs SK21:00
Björn PetterssonUlricehamns OK21:01
Kent KardellLjungskile FK21:02
Sven-Erik BodinGällstadbygdens SOK21:03
Kent IvarssonOK Skogshjortarna21:04
Pelle SkullmanLinköpings OK21:05
Jan CarlssonIFK Göteborg Orientering21:06

D70

1 640 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gun-Britt FranssonEmmaboda Verda OK20:43
Inger LindblomOK Orinto20:44
Kajsa TofténHjobygdens OK20:45
Ingrid TengelandIK Gandvik20:46
Lena BarkestamIK Hakarpspojkarna20:47

H70

1 820 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Kent OlaussonOK Orinto20:23
Hans CarlssonIFK Göteborg Orientering20:24
Ronny HjalmarssonEmmaboda Verda OK20:25
Stig JohanssonHelsingborgs SOK20:26
Kjell BengtssonSävedalens AIK20:27
Ulf KjellinOK Hedströmmen20:28
Bengt StåhlHjärnarps OL20:29
Torbjörn WikströmOK Orinto20:30
Lars-Göran AxmalmSävedalens AIK20:31
Sven Erik JönssonOK Tyringe20:32
Kurt BodinGällstadbygdens SOK20:33
Sven-Olof LarssonEmmaboda Verda OK20:34
Johnny GustafssonGamleby OK20:35
Kjell-Åke NilssonUlricehamns OK20:36
Hans CarlstedtSävedalens AIK20:37
Jörgen FranssonEmmaboda Verda OK20:38
Ronny RagnarssonMarkbygdens OK20:39
Lars-Åke SjökvistVärend GN OL20:40
Jan BojlingSolna OK20:41

D75

1 640 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gunnel BörjessonIK Uven20:00
Gudrun BromanGöteborg-Majorna OK20:01
Ulla LindheIK Stern20:02

H75

1 820 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Herluf JensenSvendborg OK20:00
Ronny AnderssonOK Skogshjortarna20:01
Henrik HvoslefIK Stern20:02
Per LjungbergOK Alehof20:03
Kurt FredrixonOK Skogshjortarna20:04
Ingemar LindblomOK Orinto20:05
Kalle JohanssonOK Skogshjortarna20:06
Lars LjungbergTrollhättans SOK20:07
Lars JohanssonOK Skogshjortarna20:08
Dag LorénOK Frisene20:09

Inskolning

1 570 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gabriel KällstrandÅmåls OK20:09:33
William Douglas HillgaarSandefjord OK20:12:24
Oliver Martin AndersenSandefjord OK20:12:26
Ludwig PetterssonHjobygdens OK20:13:29
Lukas RåbergOK Landehof20:17:18
Astrid LundgrenFK Friskus-Varberg20:36:18
Eivind KjernsmoAsker SK20:39:17
Mira LundsrudOK Moss20:39:41
Fredrik Sundby JakobsenOK Moss20:49:38
Gustav ThorssonRyda SK20:52:56

U1

1 630 m, 37 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Alvar SirénHjobygdens OK20:00:00
Othilie Kvilhaug SkavhellenBotne SK Orientering20:02:40
Stella SjöholmOK Norrvirdarna20:04:01
Amanda JonssonLidköpings VSK20:04:10
Emelie MagnussonLidköpings VSK20:09:15
Linus MagnussonLidköpings VSK20:09:23
Nova SiliFK Friskus-Varberg20:09:44
Viktor BerggrenIFK Sävsjö20:09:58
Ellen HedHultsfreds OK20:10:23
Elliot BlissingOK Vilse 8720:11:27
Oskar BerggrenIFK Sävsjö20:12:33
Saga PetterssonHjobygdens OK20:14:04
Magnus LestebergKongsberg OL20:14:06
Linus SvenssonOK Vilse 8720:18:21
Oliver SvenssonOK Vilse 8720:18:25
Hedda AnderssonHjobygdens OK20:21:52
Ellie AnderssonHjobygdens OK20:21:57
Emilia HederströmLerums SOK20:23:15
Melinda BergOK Enen20:23:59
Stina AnderssonOK Löftan20:24:47
Solan LøkenOK Moss20:25:33
Alma AderlindOK Norrvirdarna20:26:29
Sofia ForslundKristinehamns OK20:32:20
Veronica Holtedahl SimonsenSandefjord OK20:32:27
Harry KnopfHalmstad OK20:35:06
Anton FyhrRydboholms SK20:35:27
Endre GjerdalenAsker SK20:35:44
Jacob EllbringFK Finn20:41:49
Jonathan RexOK Landehof20:46:21
Tage EkbergGöteborg-Majorna OK20:50:07
Ludvig AxenborgGöteborg-Majorna OK20:50:08
Gustav LemjanOK Moss20:52:48
Samuel BäckmanIFK Göteborg Orientering20:57:43
Emil OlinIK Hakarpspojkarna20:58:32
Gunnar HäggmarkMarkbygdens OK21:09:08
Aisha Rostveit ElmiOK Moss
Aron Rostveit ElmiOK Moss

U2

1 890 m, 80 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Axel GustafssonNyköpings OK20:00:00
Fredrik Hovinbøle HagenAsker SK20:00:00
Egon NordgrenSävedalens AIK20:00:00
Oskar RanbroHelsingborgs SOK20:00:00
Signe RanbroHelsingborgs SOK20:00:00
Jonathan ThorssonRyda SK20:00:00
Elsa WisslerFK Herkules20:00:00
Frida AnderssonVisborgs OK20:00:22
Siri EngströmVisborgs OK20:00:22
Alice HejdströmVisborgs OK20:01:24
Josef NygrenVisborgs OK20:01:53
Tuva HejdströmVisborgs OK20:02:03
Theodor BjörklundVisborgs OK20:03:12
Oscar BromanVisborgs OK20:03:51
Leon SjöholmOK Norrvirdarna20:03:58
Tim AhlströmEmmaboda Verda OK20:03:59
Linus FridénOK Gränsen20:04:12
Eric FridénOK Gränsen20:04:15
Tyra HäggqvistKils OK20:04:47
Gustav WikströmVisborgs OK20:05:23
Aleksander AndenæsAsker SK20:08:39
Gaute Fuglseth OlsenAsker SK20:08:39
Oliver Petersson MarkusOK Norrvirdarna20:08:45
Arvid KleinOK Vilse 8720:10:39
Viggo LewisOK Vilse 8720:10:46
Nils NilvérFK Herkules20:12:38
Emil EreltOK Norrvirdarna20:14:15
Valdemar EhnSjövalla FK20:15:10
Alva MellegårdLidköpings VSK20:15:36
August LennartssonUlricehamns ok20:15:57
Moa JohanssonOK Gisle20:17:13
Selma SamuelssonOK Vivill20:18:01
Ebba ÅbergHestra IF20:18:12
Simon JohanssonOK Gynge20:18:53
Gry EmterbyOK Vivill20:19:33
Oskar LindqvistOK Gisle20:20:04
Max EidertEmmaboda Verda OK20:20:47
Maya EidertEmmaboda Verda OK20:21:15
Ellen NordlundOK Vivill20:21:29
Emma SvenssonOK Vivill20:21:29
Mingus EmterbyOK Vivill20:21:30
Christoffer SvenssonOK Vivill20:21:31
Mio EidertEmmaboda Verda OK20:21:32
Svante FlorénIF Rigor20:21:38
Elsa HolstHjobygdens OK20:21:54
Leon CarlssonFK Friskus-Varberg20:23:04
Viktoria JohanssonOK Gipen20:24:37
David Rondahl ÅströmVisborgs OK20:25:06
Mattis LindströmRonneby OK20:26:38
Lowe PalmertzHelsingborgs SOK20:26:42
Liv PalmertzHelsingborgs SOK20:29:17
Lukas BlissingOK Vilse 8720:32:03
Robin NilssonOK Vilse 8720:32:03
Agnes MalmEds SK20:33:29
Helene ØpstadAsker SK20:33:30
Algot MalmEds SK20:33:34
Ragne KlavenesSandefjord OK20:33:57
Una NastadAsker SK20:33:57
Herman SchybergOK Skogsfalken20:34:07
Melvin SönnerSol Tranås20:35:33
Eirik NastadAsker SK20:37:46
Oliver LagerSandefjord OK20:38:25
Casper AnderssonOK Nackhe20:39:08
Oskar AnderssonOK Nackhe20:40:31
Vera EngelbrektssonSvaide Roma SOK20:41:47
Ellen NybomSvaide Roma SOK20:41:47
Peterson AliceBorås GIF20:43:09
Robin AhlmAndrarums IF20:44:58
Alfons MickelåkerAndrarums IF20:44:59
Vera BergquistSjövalla FK20:46:08
Didrik Rønning BøeSandefjord OK20:46:52
Einar GranatMarkbygdens OK20:47:03
Linn Hermann StrømSandefjord OK20:47:58
Wilmer NordgrenSävedalens AIK20:48:05
Wille RådströmOK Enen20:49:46
Saga EnglundOK Gisle20:49:47
Felix WeihardSävedalens AIK20:55:07
Amalie BirkelundAsker SK20:56:04
Emma KinnanderMatteus SI21:22:37
Jakob AnderssonOK Löftan21:25:31

Öppen motion 1

1 630 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
August PalmOK Orinto20:00:00
Michael PalmOK Orinto20:00:00
Thea Pihl-WendellSOK 6820:12:45
Tilde Pihl-WendellSOK 6820:12:45
Stefan PihlSOK 6820:12:47
Malin PetterssonHjobygdens OK20:14:24
Ulrika StrömbergFjärås AIK20:31:02
Hanna PalmOK Orinto20:33:40
Alexia PalmOK Orinto20:33:44
Harriet RolénOK Älgen20:37:48
Tuva MolinFalköpings AIK OK20:38:26

Öppen motion 3

1 970 m, 38 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Renate SundbyOK Moss20:03:07
Janne ErikssonEds SK20:04:15
Maria UnborgAlfta-Ösa OK20:04:20
Maria KroksmyrVäxjö OK20:05:17
Lena OlssonKinnaströms SK20:05:56
Carina SalomonssonKinnaströms SK20:05:58
Rasmus GunnarssonVisborgs OK20:06:38
Måns PerssonVisborgs OK20:06:38
Aina NilvérFK Herkules20:08:26
Johanna LindénVäxjö OK20:08:31
Fia PerssonHelsingborgs SOK20:09:26
Ida HolstenHestra IF20:10:50
Jan BogsjöHelsingborgs SOK20:14:45
Jennie SaleskogRonneby OK20:15:13
Sofia LagerströmRonneby OK20:15:15
Annette ReulOK Orinto20:17:06
Anna-Lena WullfGällstadbygdens SOK20:23:03
William BoehmUlricehamns OK20:23:28
Susanna LindellLinköpings OK20:30:02
Lena JohanssonOK Njudung20:30:18
Hanna WahlqvistVästerbergslagens OL20:34:27
Anna HederströmLerums SOK20:37:38
Emma JacobssonOK Gynge20:38:43
Cornelia MellbergOK Kullingshof20:40:44
Robert MellbergOK Kullingshof20:40:45
Agnes NilssonDomnarvets GOIF20:43:16
Maria TomicicOK Pan-Kristianstad20:43:25
Per-Erik SvenssonEmmaboda Verda OK20:43:38
Jacob EylertsenHalden SK20:46:05
Josefin EylertsenHalden SK20:46:05
Anders SaleskogRonneby OK20:49:14
Tindra MolinFalköpings AIK OK20:49:24
Tilda KjellnerFalköpings AIK OK20:49:26
Helen JosefssonOK Kullingshof20:50:59
Casper JosefssonOK Kullingshof20:51:00
Sören AnderssonOK Tyr20:56:43
Lise-Lott AhlstedtÅmåls OK21:03:04
Elin HäggqvistKils OK21:04:54

Öppen motion 5

2 170 m, 64 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Åsa ForsmanLinköpings OK20:00:00
Ylva KinnanderMatteus SI20:00:00
Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL20:00:00
Maria DelinFK Åsen20:00:04
Axel GrimbeckSävedalens AIK20:03:18
Ann GrimbeckSävedalens AIK20:03:46
Håkan AuseliusBredaryds SOK20:05:16
Malin NilssonOK Tranan20:07:53
Mikael HindgårdBredareds IF20:09:19
Leif BlomqvistBredareds IF20:09:25
Andreas SjögrenTidaholm SOK Sisu20:09:35
Helena DalénSala OK20:10:54
Ulf ClaessonUlricehamns OK20:16:06
Eva SchönquistOK Linné20:17:15
Linda SävenstrandOK Kullingshof20:17:22
Ellen DuivenvoordenMariestads FK20:20:55
Claes BjörkmanSjövalla FK20:21:25
Anna GöranssonIFK Sävsjö20:22:11
Patrik FranssonEmmaboda Verda OK20:22:29
Carina StenbergOK Skogshjortarna20:23:50
Gunnel AxelssonOK Skogshjortarna20:23:52
Lina Lundberg20:29:05
Anna HögbergOK Tranan20:29:08
Agnes BerlinKarlskrona SOK20:30:33
Jenny WåhlinDomnarvets GOIF20:30:39
Helena LindgrenNAIS Orienteringsklubb20:33:05
Joakim MånssonKalmar OK20:33:43
Kristin BogsjöHelsingborgs SOK20:34:08
Robert LindqvistOK Gisle20:37:12
Tobias LöfstrandRydboholms SK20:39:08
Hamed AhmadiHultsfreds OK20:39:33
Robert BillingHultsfreds OK20:40:07
Carola BillingHultsfreds OK20:40:22
Michael FolkessonIK Uven20:40:29
Annika FjellnerMatteus SI20:40:54
Urban BillingHultsfreds OK20:41:01
Emma NivertFK Herkules20:41:45
Beata FranssonEmmaboda Verda OK20:42:21
Marianne LøkenOK Moss20:43:20
Per EnellVäxjö OK20:43:37
Gunilla ÖstergrenAlvesta SOK20:44:51
Mats FridénOK Gränsen20:45:05
Åsa EllbringFK Finn20:45:18
Isac AnderssonOK Norrvirdarna20:48:50
Marie JohanssonOK Gynge20:51:05
Merete BergmanIK Uven20:51:54
Anneli WihlborgOK Gynge20:52:15
Ingrid Kristine HansenSarpsborg OL20:56:00
Rickard BarthOK Orinto20:56:31
Mikael NilssonFK Friskus-Varberg20:56:33
Ulf EngströmKristinehamns OK20:57:34
Ellen HeymanIF Rigor20:57:55
Maria Petersson MarkusOK Norrvirdarna20:58:13
Karolina AnderssonDalaportens OL20:59:23
Liza JohanssonSol Tranås21:02:07
Christina LindqvistOK Gisle21:02:13
Emma EidertEmmaboda Verda OK21:07:24
Tobias Petersson JohanssonEmmaboda Verda OK21:07:47
Eva AlsinIK Ymer21:18:39
Ulf CarlssonVäxjö OK21:20:53
Sigrid MøretrøKolbotn o Skimt OL21:25:32
Bjørn Sverre GulheimKolbotn o Skimt OL21:29:14
Annette SeldénIF Rigor21:35:25
Annelie WardOK Vivill21:36:39

Öppen motion 7

2 270 m, 114 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gustav GranströmNAIS Orienteringsklubb20:00:00
Åsa GranströmNAIS Orienteringsklubb20:00:00
Oliwer GöranssonLidköpings VSK20:00:00
Steinar HansenLillomarka OL20:00:00
Aase MestadLillomarka OL20:00:00
Arild NyhaugAsker SK20:00:00
Ellinor DelinFK Åsen20:00:06
Fredrik StåhlHjärnarps OL20:00:08
Johan MickelåkerAndrarums IF20:00:12
Elin BirkestadOK Orinto20:00:15
Anna BäckstädeVisborgs OK20:01:04
Peter GrimbeckSävedalens AIK20:01:14
Henrik BirkestadOK Orinto20:02:44
Elisabeth Aune JakobsenOK Moss20:03:05
Lena MasesStora Tuna OK20:03:16
Malin LjunggrenMarkbygdens OK20:03:18
Magnus HärwellAndrarums IF20:03:49
Emma AuseliusBredaryds SOK20:05:11
Jacob AxenborgMölndal Outdoor IF20:05:27
Eskil PetersonBorås GIF20:06:18
Viktor ParkOK Stigen20:08:21
Martin EnströmTrollhättans SOK20:09:15
Linus SundbergOK Skogshjortarna20:09:23
Hanna SkoglundSol Tranås20:10:14
Lina ParkOK Stigen20:10:23
Mats BernerssonOK Enen20:10:55
Albert BrickarpSol Tranås20:10:57
Erik BernerssonOK Enen20:11:17
Linus LailehedOK Stigen20:11:22
Anders SwedinLidköpings VSK20:13:18
Daniel HällåsOK Löftan20:14:17
David HallbergIK Ymer20:14:25
Klas BogsjöHelsingborgs SOK20:14:48
John GabrielssonSävedalens AIK20:15:45
Karl GustavssonOK Löftan20:16:04
Robbie AndersonGöteborg-Majorna OK20:16:19
Per PerssonFK Herkules20:17:13
Magnus BåthSOK 6820:17:55
Anne FarbrotGöteborg-Majorna OK20:19:31
Per StinessenDalaportens OL20:19:33
Elin GustafssonOK Gynge20:19:34
Clas NorgrenGällstadbygdens SOK20:23:06
Curt NorgrenGällstadbygdens SOK20:24:08
Anders SöderstenOK Enen20:24:10
Frida KjellmanLidköpings VSK20:24:49
Jenny JohnssonLidköpings VSK20:24:52
Mathias PerssonHelsingborgs SOK20:26:04
Åsa LindqvistHestra IF20:27:33
Kristina BerlinKarlskrona SOK20:28:42
Clas NilssonKarlskrona SOK20:30:16
Anna WikströmHästveda OK20:32:07
Emma WikströmHästveda OK20:32:09
Patrik WisslerFK Herkules20:35:10
Per-Johan PerssonFjärås AIK20:35:14
Jonas BergdahlOK Orinto20:35:15
Sara SöderqvistLinköpings OK20:36:08
Johannes JakobssonTidaholm SOK Sisu20:36:36
Lars RenbergGöteborg Radio Orientering20:37:04
Johan HofvanderOK Gynge20:37:35
Clara JakobssonTidaholm SOK Sisu20:38:16
Klara IngelströmOK Gynge20:38:56
Robert JakobssonTidaholm SOK Sisu20:39:04
Nina KastrupFK Herkules20:39:15
Pontus KastrupFK Herkules20:40:19
Egon LundsrudOK Moss20:41:15
Fredrik EkströmOK Tyr20:41:25
Joel AnderssonIK Gandvik20:41:33
Hans AnderssonIK Gandvik20:41:40
Anna FröbergOK Roxen20:41:42
Jenny OlssonStigsökarna20:43:06
Johanna RönnqvistOK Löftan20:43:08
Marie Ståhl NordströmHjärnarps OL20:43:09
Marie WibergHelsingborgs SOK20:43:32
Moltas ÖstergrenAlvesta SOK20:44:07
Alfred ÖstergrenAlvesta SOK20:45:02
Samuel HåkanssonRonneby OK20:45:10
Stefan BergOK Enen20:45:51
Olof BjörkmanKungälvs OK20:46:21
Lasse BjörfjällBredareds IF20:46:47
Tobias FarbrotGöteborg-Majorna OK20:47:07
Fredrik JohanssonHestra IF20:48:22
Viktoria AhlströmEmmaboda Verda OK20:48:28
Marie SvenssonFK Åsen20:50:09
Oskar EkbergGöteborg-Majorna OK20:51:09
Bert ThorssonRyda SK20:51:27
Annelie BlomqvistDegerfors OK20:53:03
Björn Ketil HansenSarpsborg OL20:55:02
Gustaf HederströmLerums SOK20:58:12
Pål BackströmHalden SK20:58:30
Maxim JohanssonSol Tranås21:00:04
Ida RoosIF Hagen21:00:06
Albin EronnLinköpings OK21:01:03
Christel BergOK Enen21:01:33
Fredrik HöökFjärås AIK21:02:08
Helena BlomqvistMarkbygdens OK21:02:11
Per PegardOK Gynge21:02:15
Mathias DuellHestra IF21:02:17
Niklas FlorénIF Rigor21:03:31
Simon FreylandEksjö SOK21:05:04
Dennis TollOK Njudung21:06:12
Morgan NilssonHestra IF21:07:56
Maria FolkestadAnderstorps OK21:08:16
Tomas CarlssonÅmåls OK21:09:04
Marina JohanssonOK Njudung21:10:06
Adam OdénFjärås AIK21:11:18
Andreas ElgesjöDomnarvets GOIF21:12:59
Bo HultgrenOK Njudung21:15:10
Gustaf BergquistSjövalla FK21:18:46
Mattis GranströmNAIS Orienteringsklubb21:19:14
Veronika PalmertzHelsingborgs SOK21:20:08
Carl GranströmNAIS Orienteringsklubb21:20:32
Sofia EnellVäxjö OK21:21:14
Stephan ÖstergrenAlvesta SOK21:21:46
Mikael WardOK Vivill21:36:05

Annonser