Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Falkdrevet, dag 1

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Falkdrevet, dag 1
Arrangörsorganisation: OK Skogsfalken
Datum: lördag 5 oktober 2019

D21

3 760 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Hanna JohannessonRonneby OK10:36
Tonje PihlOK Roskilde10:38
Cecilia BrattOK Orion10:40
Lovisa RingHalmstad OK10:42
Olivia NilssonOK Pan-Kristianstad10:44
Alicia LundgrenVäxjö OK10:46
Moa PetterssonGöteborg-Majorna OK10:48
Emma MartnerOK Pan-Kristianstad10:50
Rebecca SvenssonVärend GN OL10:52
Sarah LindströmRonneby OK10:54
Tuva LövdahlSOK Viljan10:56
Katarina LenanderVäxjö OK10:58

H21

4 640 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Olle BjörneldKalmar OK10:37
Johan MyrénOK Orion10:39
Joel Käll KarlssonVäxjö OK10:41
Gabriel BengtssonStigmännen Karlshamns OK10:43
Isak HagbergKalmar OK10:45
Jens WängdahlIFK Göteborg Orientering10:47
Lukas LundgrenVäxjö OK10:49
Ola MartnerOK Pan-Kristianstad10:51
Simon HedlundÄrla IF10:53
Linus KajsajunttiKamrat och IF KIF10:55
Henrik KroksmyrVäxjö OK10:57
Moltas ViebkeMalmö OK10:59
Hugo LarssonKarlskrona SOK11:01
Rasmus SvenssonVärend GN OL11:03
Anton ÖsterbladKarlskrona SOK11:05
Erik AnderssonOK Orion11:07
Christian MichelsenVäxjö OK11:09
Pontus JohanssonKarlskrona SOK11:11
Måns FaxénVäxjö OK11:13
David GrossmannKalmar OK11:15
Jonas PalmSävedalens AIK11:17

D18

3 270 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Nelli OlvegårdFK Göingarna10:01

H18

3 570 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Arvid BlomsterRonneby OK11:04
Erik ÅkessonVäxjö OK11:06
Zacharias ÅkerlundStigmännen Karlshamns OK11:08
Simon GiselssonRonneby OK11:10
Nils KörleOK Landehof11:12
Simon FogelströmTorsås OK11:14
Arvid KronmarKarlskrona SOK11:16

D16

3 140 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
81Emma EmilssonOK Skogsfalken10:00
82Alma SvennerudKarlskrona SOK10:02
83Ella SöderbergOK Skogsfalken10:04
84Vilmalee SuwanOK Vilse 8710:06
85Lisa SwartzOK Orion10:08
86Sandra WiduchKarlskrona SOK10:10
87Anna Simonsson-SøndenåStigmännen Karlshamns OK10:12
88Elvira LjungbergOK Skogsfalken10:14
89Vilma EngströmOK Orion10:16
90Julia KarlssonOK Skogsfalken10:18

H16

3 140 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
92Melker LarssonOK Orion10:24
93Anton TörnqvistKarlskrona SOK10:26
94Lukas HagbergKalmar OK10:28
95Olle KallerbäckVäxjö OK10:30
96Adam CarlsenOK Roskilde10:32
97Theo LövdahlSOK Viljan10:34
98Rasmus EjermarkTorsås OK10:36
99Ville LundgrenKalmar OK10:38
100Filip HåkanssonOK Orion10:40

H16 Kort

2 730 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Erik SundelinOK Orion10:01

D14

2 730 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
102Lova KronmarKarlskrona SOK10:00
103Ebba EdénVäxjö AIS10:02
104Wilma KroksmyrVäxjö OK10:04
105Matilda Ekengren KarlssonTorsås OK10:06
106Lovisa KroksmyrVäxjö OK10:08
107Hedda SvenssonOK Orion10:10
108Emma LarssonKarlskrona SOK10:12
109Teresa SøndergaardOK Roskilde10:14
110Elin SaleskogRonneby OK10:16
111Anna ViktorssonOK Skogsfalken10:18
112Emma ZettervallKarlskrona SOK10:20
113Linn BjörneldKalmar OK10:22

H14

2 730 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
115Noah MulariOK Vilse 8710:24
116Oliver HåkanssonOK Orion10:26
117Valter RoothVäxjö OK10:28
118Carl GlivesonRonneby OK10:30
119Casper TuressonHärlövs IF10:32
120Emil RingRonneby OK10:34
121Hampus AbrahamssonKarlskrona SOK10:36
122Axel KjellvågOK Skogsfalken10:38
123Axel BrattOK Orion10:40
124Eddie KarlssonOK Vilse 8710:42
125Nils SwartzOK Orion10:44
126Jakob OmelchenkoKarlskrona SOK10:46
127Emil AlbinssonOK Skogsfalken10:48
128Melker OlssonStigmännen Karlshamns OK10:50
129Gunnar WessbergHärlövs IF10:52

D12

2 460 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
131Selma LeopoldOK Orion10:25
132Elin RydströmOK Skogsfalken10:27
133Hilma PaulinOK Vilse 8710:29
134Alva EngströmOK Orion10:31
135Märta SvennerudKarlskrona SOK10:33
136Hannah JosefssonOK Skogsfalken10:35
137Elin NilssonKarlskrona SOK10:37
138Matilda SöderbergOK Skogsfalken10:39
139Malva LarssonOK Orion10:41

H12

2 460 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
141Erik ZettervallKarlskrona SOK10:01
142Alfons JohansenOK Vilse 8710:03
143Anton FaxénVäxjö OK10:05
144Albin EmilssonOK Skogsfalken10:07
145Erik LeopoldOK Orion10:09
146Erik KarlssonOK Skogsfalken10:11
147Alvin LundgrenVäxjö OK10:13
148Elias LindströmRonneby OK10:15
149Filip MyrénOK Orion10:17
150Elias KronmarKarlskrona SOK10:19
151Olof OlssonOK Skogsfalken10:21

D10

1 980 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Linnea HedmanKarlskrona SOK10:00
Alice LagerströmRonneby OK10:02
Ebba MagnussonEmmaboda Verda OK10:04
Maja EdénVäxjö AIS10:06
Disa LundbergKarlskrona SOK10:08
Meja HåkanssonRonneby OK10:10
Inez KjellvågOK Skogsfalken10:12
Cornelia WestlundEmmaboda Verda OK10:14
Viola OlssonOK Skogsfalken10:16
Elsa EngströmOK Orion10:18
Alva LundgrenKarlskrona SOK10:20

H10

1 980 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Olle HåkanssonRonneby OK10:25
Sam MårtenssonKarlskrona SOK10:27
Oscar RydströmOK Skogsfalken10:29
Folke TyrbergKarlskrona SOK10:31
Olle SaleskogRonneby OK10:33
Melker SwärdhKarlskrona SOK10:35
Olle SchybergOK Skogsfalken10:37
Sixten EliassonKarlskrona SOK10:39
Filip PaulinOK Vilse 8710:41
Hjalmar SvennerudKarlskrona SOK10:43
Oskar SöderbergOK Skogsfalken10:45

H35

4 260 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Per RoothVäxjö OK10:54
Jakob EmanderStigmännen Karlshamns OK10:56
Anders LeopoldOK Orion10:58
Robert HedmanKarlskrona SOK11:00
Daniel PerssonRonneby OK11:02

D45

3 260 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Maria SibilevaKarlskrona SOK10:11
Ingela ThoressonAndrarums IF10:13
Marie MarkholmSkåneslättens OL10:15
Angelica BrandqvistTibro OK10:17
Annamaria CarlsenOK Roskilde10:19
Linda IngemarssonKarlskrona SOK10:21
Malin SvenssonOK Orion10:23
Louise AxelssonFK Göingarna10:25
Helena GummessonKarlskrona SOK10:27
Maria TuressonHärlövs IF10:29
Anna SvenssonSOK Viljan10:31
Jenny HåkanssonOK Orion10:33
Ann-Sofie BrinkMarkaryds FK10:35
Inge MeidahlOK Roskilde10:37
Lotta EnbergHalmstad OK10:39
Eva PetterssonKarlskrona SOK10:41
Jessica BjörckOK Älme10:43
Christina OlssonSkåneslättens OL10:45
Carina GustafssonOK Gynge10:47
Marie SvennerudKarlskrona SOK10:49
Christine SvendsenLunds OK10:51
Kerstin DahlHärlövs IF10:53
Caroline LiljebjörnNybro OK10:55
Weronica ZederinKarlskrona SOK10:57

H45

3 820 m, 27 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Christian HåkanssonRonneby OK10:03
Magnus KronmarKarlskrona SOK10:05
Thomas JohannessonRonneby OK10:07
Anders SundelinOK Orion10:09
Sven LundgrenVäxjö OK10:11
Tomas NilssonStigmännen Karlshamns OK10:13
Per-Åke NilssonOK Pan-Kristianstad10:15
Johan JacobssonOK Orion10:17
Niklas EkelöfVärend GN OL10:19
Tomas KarlssonKexholms SK10:21
Mikael WahlbomOK Orion10:23
Torgny LindströmRonneby OK10:25
Håkan AxelssonFK Göingarna10:27
Björn KarlssonKexholms SK10:29
Michael AdamssonNybro OK10:31
Ola JönssonOK Vilse 8710:33
Jan GradinAndrarums IF10:35
Magnus GraadRonneby OK10:37
Ola MarkholmSkåneslättens OL10:39
Marcus SvennerudKarlskrona SOK10:41
Jonas PerssonTorsås OK10:43
Lars-Ola LarssonOK Orion10:45
Lars DahlHärlövs IF10:47
Yuri OmelchenkoOK Orion10:49
Mikael PihlOK Pan-Kristianstad10:51
Jakob SøndergaardOK Roskilde10:53
Pär-Magnus BjurekTibro OK10:55

D55

2 620 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Kristina JohanssonKalmar OK10:07
Birgitta NilssonStigmännen Karlshamns OK10:09
Leni MøllsøeOK Roskilde10:11
Ingrid JohanssonLaholms IF OK10:13
Eva EklundVäxjö OK10:15
Kati NémethStigmännen Karlshamns OK10:17
Britt-Marie BengtssonFK Åsen10:19
Lena SwartzOK Orion10:21
Hanne Möller JensenOK Roskilde10:23
Mona PalmLessebo OK10:25
Hanne PedersenOK Roskilde10:27
Eva Folkesson LööfOK Pan-Kristianstad10:29
Berit RuneforsVäxjö OK10:31
Katarina SundelinOK Orion10:33
Eva TollsternVäxjö AIS10:35
Ann NilssonMarkaryds FK10:37
Ann ÖhlinStigmännen Karlshamns OK10:39
Kerstin TjernlundOK Vilse 8710:41
Jette KreibergOK Roskilde10:43

H55

3 600 m, 30 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Benjamin ViebkeMalmö OK10:06
Morten JensenOK Roskilde10:08
Per NilssonStigmännen Karlshamns OK10:10
Roger ThörnOK Vilse 8710:12
Stellan MartinssonOK Tyringe10:14
Ola SvenssonOK Orion10:16
Bo PeterssonLessebo OK10:18
Håkan LindbergOK Vilse 8710:20
Lars EklundVäxjö OK10:22
Per-Ola MelanderStigmännen Karlshamns OK10:24
Lars MagnussonOK Älme10:26
Kent PihlOK Roskilde10:28
Jan KarlssonVäxjö OK10:30
Tore TjernlundOK Vilse 8710:32
Jens LindströmTibro OK10:34
Thommy BergmanStigmännen Karlshamns OK10:36
Bo SalomonsonKalmar OK10:38
Ingmar OlssonOK Vilse 8710:40
Michael Leth JessOK Roskilde10:42
Ingemar MånssonRonneby OK10:44
Ove LernåKalmar OK10:46
Thomas HenmyrOK Vilse 8710:48
Anders Laage KraghOK Roskilde10:50
Glen HåkanssonVäxjö OK10:52
Sverker ErikssonOK Gynge10:54
Johnny NimvikFK Åsen10:56
Kent OlssonOK Orion10:58
Mats KarlssonOK Vilse 8711:00
Magnus PorleVäxjö OK11:02
Lars ErikssonKalmar OK11:04

D65

2 280 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Marie-Louise KarlssonNybro OK10:00
Bigge BengtssonStigmännen Karlshamns OK10:02
Kerstin HjalmarssonEmmaboda Verda OK10:04
Britt-Mari KarlssonVäxjö OK10:06
Margareta LarssonOK Njudung10:08
Ann-Helen LinnersjöOK Orion10:10
Eva PetterssonVäxjö OK10:12
Solbritt GustafssonOK Virdarna10:14
Inge JørgensenOK Roskilde10:16
Ann-Mari PerssonVäxjö OK10:18
Ingrid SalomonssonSkåneslättens OL10:20
Bodil RuterOK Älme10:22
Majvie AnnegårdSOK Viljan10:24
Gullevi SvenssonRonneby OK10:26
Ros-Mari KarlssonNybro OK10:28
Britt-Marie MagnussonLaholms IF OK10:30
Lisa KumlinVäxjö OK10:32

H65

2 860 m, 40 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Karl-Evert AnnegårdSOK Viljan10:00
Arne AnderssonOK Torfinn10:02
Kalle LindqvistVäxjö OK10:04
Lennart SohlinOK Orion10:06
Tommy OlssonKarlskrona SOK10:08
Per-Olof FernbergIS Skanne10:10
Lars PerssonOK Kompassen10:12
Gert OlssonSkåneslättens OL10:14
Åke PerssonHjärnarps OL10:16
Janne BrunstedtOK Roskilde10:18
Björn PalmLessebo OK10:20
Kent TörnqvistKarlskrona SOK10:22
Asger JensenOK Roskilde10:24
Nils-Arne HåkanssonStigmännen Karlshamns OK10:26
Conny BerggrenVäxjö AIS10:28
Per EngkvistRonneby OK10:30
Olle BohmanHjärnarps OL10:32
Bengt-Göran MånssonOK Pan-Kristianstad10:34
Lars GranefeltOK Tyr10:36
Krister NilssonVäxjö OK10:38
Bengt ElmerssonOK Norrvirdarna10:40
Lennart SmedenmarkRonneby OK10:42
Nils KarlssonVäxjö AIS10:44
Roland NilssonSOK Viljan10:46
Lars OlsenOK Roskilde10:48
Stefan G LarssonOK Njudung10:50
Tommy HeldFK Åsen10:52
Owe NilssonStigmännen Karlshamns OK10:54
Kenneth LindblomVäxjö OK10:56
Lars-Åke ÅbergKalmar OK10:58
Håkan NilssonMalmö OK11:00
Göran SvensonSOK Viljan11:02
Kenneth FagerKarlskrona SOK11:04
Aksel AndersenOK Roskilde11:06
Lennart AnderssonOK Orion11:08
Anders PerssonOK Vilse 8711:10
Lars-Gunnar BengtssonStigmännen Karlshamns OK11:12
Olle GranathSurahammars SOK11:14
Nils-Erik BondessonFrosta OK11:16
Jan DanielssonKalmar OK11:18

D75

2 050 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Torill SvendsenFrosta OK10:03
Gunilla GrönbladHärlövs IF10:05
Ulla NilssonSOK Viljan10:07
Siv EkelöfVärend GN OL10:09
Brita DahlbergHässleholms OK10:11
Kerstin HenmyrOK Vilse 8710:13
Berit NilssonOK Älme10:15
Laila MalmqvistVäxjö OK10:17
Gull SvenssonÖrkelljunga FK10:19
Inga-Lill WikingssonStigmännen Karlshamns OK10:21
Elsa SvenssonOK Vilse 8710:23
Eva BergstrandVärend GN OL10:25
Berit ByströmOK Virdarna10:27
Helen AndertoftMarkaryds FK10:29
Barbro NilssonAlvesta SOK10:31

H75

2 580 m, 29 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anders BuhréNybro OK10:00
Åke EkstrandHärlövs IF10:02
Sivert AxelssonKalmar OK10:04
Roland OffrellFrosta OK10:06
Erling EkelöfVärend GN OL10:08
Johan JanssonVäxjö OK10:10
Lars HenrikssonOK Älme10:12
Rune BengtssonRonneby OK10:14
Ole SvendsenOK Roskilde10:16
Verner LönnquistHärlövs IF10:18
Bo SvenssonÖrkelljunga FK10:20
Roland KarlssonRonneby OK10:22
Raimo SalminenOK Pan-Kristianstad10:24
Leif LindströmNybro OK10:26
Krister SandbladVäxjö OK10:28
John-Erik BergstrandVärend GN OL10:30
Björn LinnersjöOK Orion10:32
Inge ÅkessonStigmännen Karlshamns OK10:34
Arne SvenssonOK Njudung10:36
Göran AnderssonStigmännen Karlshamns OK10:38
Sven RuterOK Älme10:40
Stig KarlssonLessebo OK10:42
Peo BengtssonOK Pan-Kristianstad10:44
Hagbert PerssonVäxjö OK10:46
Christer GrönbladHärlövs IF10:48
Anders CarlssonSkåneslättens OL10:50
Ingemar AnderssonOK Orion10:52
Kjell MånssonRonneby OK10:54
Benkt AnderssonFrosta OK10:56

Inskolning

1 890 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Isac HåkanssonRonneby OK10:59:31
Charlie PhilipRonneby OK11:06:33
Signe JohanssonRonneby OK11:25:52
Oscar JohanssonRonneby OK11:26:27

U1

2 020 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Edvin HedmanKarlskrona SOK09:57:01
Isak MattssonStigmännen Karlshamns OK10:00:38
Emil Kärrman SjöbergStigmännen Karlshamns OK10:00:44
Arvid OlssonStigmännen Karlshamns OK10:18:20
Klara OlssonStigmännen Karlshamns OK10:18:21
Elenor PihlOK Pan-Kristianstad10:18:51
Franka SøndergaardOK Roskilde10:24:17
Nora MårtenssonKarlskrona SOK10:29:04
Alma FaxénVäxjö OK10:44:01
Ebba  TannerfalkKlubblös10:45:10
Saga TannerfalkKlubblös10:45:12
Smilla KaisajunttiKamrat och IF KIF10:46:50
Svante KaisajunttiKamrat och IF KIF10:48:40
Arvid EmanderStigmännen Karlshamns OK11:27:07

U2

1 890 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Tuva BohlinOK Skogsfalken10:09:22
Frida Weigelt SvendsenOK Roskilde10:13:28
Sofia RobertssonFK Göingarna10:23:07
Axel RobertssonFK Göingarna10:23:08
Wilma LundgrenKarlskrona SOK10:23:23
Esther AllwoodKarlskrona SOK10:23:24
Herman SchybergOK Skogsfalken10:27:36
Svante EliassonKarlskrona SOK10:38:27
Viggo FridlundOK Skogsfalken10:44:52
Erik StenbergOK Skogsfalken11:33:31

Öppen motion 1

1 890 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lars-erik MalmqvistVäxjö OK09:55:20
Sven-Åke AndertoftMarkaryds FK10:13:18
Siv LarssonEmmaboda Verda OK10:38:40
Sven-Olof LarssonEmmaboda Verda OK10:38:56
Måns TannerfalkKlubblös10:50:37

Öppen motion 3

2 600 m, 27 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ingegerd ThorellStigmännen Karlshamns OK09:55:09
Marie FranssonRonneby OK09:55:10
Dennis TuressonHärlövs IF09:57:47
Jan DahlbergHässleholms OK09:59:23
Anette BohmanHjärnarps OL10:01:13
Mikael WiduchKarlskrona SOK10:05:18
Christer SvenssonRonneby OK10:06:03
Per-Erik SvenssonEmmaboda Verda OK10:13:21
Eric TenlandStigmännen Karlshamns OK10:16:37
Anna-Lena SöderbergOK Gynge10:17:22
Eivor NydahlStigmännen Karlshamns OK10:18:12
Victor JosefssonOK Skogsfalken10:22:18
Kerstin JönssonOK Älme10:23:30
Hugo FlinkOK Orion10:26:25
MariAnne MånssonRonneby OK10:26:53
Rosita KarlssonVäxjö AIS10:27:08
Semona NilssonOK Orion10:28:08
Ingrid NilssonVäxjö OK10:29:07
Jennie SaleskogRonneby OK10:36:12
Agneta PeterssonRonneby OK10:38:15
Svante BohlinOK Skogsfalken10:40:10
Maja-Stina MalmqvistRonneby OK10:40:32
Ann-Marie MånssonRonneby OK10:43:03
Helena BlomsterRonneby OK10:43:06
Christel NilssonOK Älme10:45:48
Margareta RingRonneby OK10:47:04
Gustav NilssonAlvesta SOK11:05:40

Öppen motion 5

3 280 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Håkan FranssonRonneby OK09:55:15
Lena GustafssonStigmännen Karlshamns OK10:03:01
Linda AllwoodKarlskrona SOK10:05:13
Cecilia NilssonKarlskrona SOK10:08:47
Annica RosengrenOK Orion10:11:02
Marie MelanderStigmännen Karlshamns OK10:12:15
Petra LundgrenKalmar OK10:15:25
Hasse AxelssonStigmännen Karlshamns OK10:16:01
Anki HaraldssonStigmännen Karlshamns OK10:17:41
Anders SaleskogRonneby OK10:18:01
Lena OlssonStigmännen Karlshamns OK10:21:31
Anna HagbergKalmar OK10:22:15
Helen ÅkessonVäxjö AIS10:26:23
Karin JohanssonOK Orion10:39:45
Agnes BerlinKarlskrona SOK10:42:24
Jennie BlomkvistVäxjö OK10:45:06
Jesper TannerfalkKlubblös10:55:00
Ulf NilssonSalsjögänget11:18:49
Johan OlssonSalsjögänget11:18:51

Öppen motion 7

3 060 m, 34 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Göran ThourVärend GN OL09:57:53
Daniel MagnussonEmmaboda Verda OK10:01:43
Wilma MarkholmSkåneslättens OL10:07:09
Siw BlomkvistOK Vilse 8710:07:15
Ulf JönssonKlubblös10:07:44
Stig NydahlStigmännen Karlshamns OK10:11:24
Lillemor BlomqvistOK Vilse 8710:12:11
Tomas KarlssonKexholms SK10:17:28
Bengt SalomonssonSkåneslättens OL10:18:43
Magnus LarssonKarlskrona SOK10:20:07
Anders NilssonOK Orion10:21:29
Karin LindqvistStigmännen Karlshamns OK10:30:29
Peter SunnegårdhRonneby OK10:31:52
Johan SwartzOK Orion10:32:18
Katarina FastOK Pan-Kristianstad10:35:05
Mats HolmVäxjö OK10:36:08
Clas NilssonKarlskrona SOK10:38:43
Jonas PerssonOK Gynge10:40:04
Maria HåkanssonVäxjö OK10:43:07
Kristina BerlinKarlskrona SOK10:43:09
Olle RingRonneby OK10:43:17
Lars MartinssonRonneby OK10:43:20
Göran MånssonStigmännen Karlshamns OK10:44:26
Eivor MagnussonOK Pan-Kristianstad10:45:03
Kerstin WessbergHärlövs IF10:53:31
Ulrik JohanssonRonneby OK10:54:19
Martin JohanssonRonneby OK10:54:49
Louise PihlOK Pan-Kristianstad10:56:22
Staffan KällOK Älme10:58:02
Jan WessbergHärlövs IF10:58:15
Stella KällOK Älme10:58:22
Jörgen SvenssonRonneby OK10:58:53
Mattias JacobssonMalmö OK11:15:07
Tomas KarlssonOK Njudung

Öppen motion 8

4 260 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Annika EmanderStigmännen Karlshamns OK09:59:44
Henrik PeterssonNybro OK10:04:53
Rebecka OlssonKarlskrona SOK10:05:36
Per-Olof AnderssonOK Tyringe10:06:16
Susanne JohannessonRonneby OK10:08:56
Jonas SvenssonOK Orion10:11:14
Linda HammarquistStigmännen Karlshamns OK10:15:06
Jens BohlinKarlskrona SOK10:17:20
Linda LarssonKarlskrona SOK10:21:03
Sven GiselssonRonneby OK10:21:39
Magnus ThörnbladRonneby OK10:24:28
Håkan CarlssonSkåneslättens OL10:27:21
Björn CarlssonSkåneslättens OL10:30:16
Peter AnderssonOK Orion10:30:27
Håkan JönssonOK Pan-Kristianstad10:37:39
Henrik BerlinOK Orion10:41:16
Sven TörnkvistTormestorps IF10:42:02
Martin JohanssonOK Orion10:43:34
Emil NilssonTorsås OK10:49:25
Maria JohanssonTorsås OK10:55:45
Anders MalmqvistMotala AIF OL11:02:28
Ola NilssonAlvesta SOK11:02:32
Daniel LorentzsonStigmännen Karlshamns OK11:18:00
Svante LorentzsonStigmännen Karlshamns OK11:22:40

Annonser