Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för O-Event, dag 3, Zoorientering

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: O-Event, dag 3, Zoorientering
Arrangörsorganisation: IK Ymer
Datum: söndag 10 november 2019

D21

2 800 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
18Therese LjungbergGöteborgs SK12:13
17Klara LjunggrenLinköpings OK12:14
16Ida WillénFalköpings AIK OK12:15
15Lovisa LemanGöteborgs SK12:16
14Sofia EbermarkSävedalens AIK12:17
13Linda NeroMullsjö SOK12:18
12Agnes LeoGöteborg-Majorna OK12:19
11Marie JinnemoHjärnarps OL12:20
9Linnea GustafssonOK Gynge12:22
8Julia StrömUlricehamns OK12:23
7Camilla EngstrandIFK Göteborg Orientering12:24
6Emilie Westli AndersenLøten o-lag12:25
5Klara AxelssonEksjö SOK12:26
4Frida BakkmanIFK Göteborg Orientering12:27
3Gabriella GustafssonIK Hakarpspojkarna12:28
2Erika ÅkessonMarkbygdens OK12:29
1Lisa ÅkessonMarkbygdens OK12:30

H21

3 480 m, 35 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
136Martin SténIK Uven12:11
135Anton PetterssonTibro OK12:12
134Tobias NobornIFK Göteborg Orientering12:13
133Erik StillemarkIF Hallby SOK12:14
131Anders FrickTrollhättans SK12:16
130Erik NeroMullsjö SOK12:17
129Joakim GumaeliusTibro OK12:18
128Ola JohanssonOK Gisle12:19
127Anton AhlbergFK Herkules12:20
126Erik EngstrandIFK Göteborg Orientering12:21
125Benjamin SeipelHestra IF12:22
124Oskar AhlbergFK Herkules12:23
123Rikard PentonenIFK Göteborg Orientering12:24
122Jacob SvenssonSöders-Tyresö12:25
121Oskar ErikssonOK Älgen12:26
120Mats NordbrødenHalden SK12:27
119Bengt ÖhlundIK Hakarpspojkarna12:28
118Emil ÖhlundIK Hakarpspojkarna12:29
117Anton SundströmBredareds IF12:30
116Johannes AxelssonOK Norrvirdarna12:31
115Jonas GustafssonAndrarums IF12:32
114Johan NilssonHultsfreds OK12:33
113Alfred KjellénHelsingborgs SOK12:34
112Albin HjellströmIK Hakarpspojkarna12:35
111Per ThunbergOK Vivill12:36
110Marius ØieLøten o-lag12:37
109Ludvig DanforsMullsjö SOK12:38
108Mattias ÖhlundIK Hakarpspojkarna12:39
107Olle SörqvistMarkbygdens OK12:40
106Albin AxelssonIK Hakarpspojkarna12:41
105Samuel PihlströmOK Landehof12:42
104Felix AxelssonMarkbygdens OK12:43
103Fredrik BakkmanIFK Göteborg Orientering12:44
102August MollénOK Denseln12:45
101Erik ClassonOK Orinto12:46

D20

2 190 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Johanna WilhelmssonKarlskrona SOK10:42
Sofie JosefssonOK Pan-Kristianstad10:43
Lovisa BlomgrenEksjö SOK10:44
Johanna RundqvistOK Löftan10:45
Kajsa IsidorssonOK Vivill10:46
Rikke Blakkestad IngesenFossum IF10:47
Sofia BorneFrölunda OL10:48
Linn PeterssonOK Vivill10:49
Alice HultinOK Löftan10:50
Tove JohanssonOK Alehof10:51
Moa ErlandssonVimmerby OK10:52
Olivia LönkvistOK Vivill10:53
Marie Helene HansenSarpsborg OL10:54
Elise JosefssonOK Pan-Kristianstad10:55

H20

2 900 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Njaal Ellegaard MelbyVang OL11:58
Hugo LillieströmOK Roxen11:59
Erik LundStenungsunds OK12:00
Oscar NilssonAlvesta SOK12:01
Simon BjörnehällOK Gränsen12:02
Johan GrahnIK Uven12:03
Isac EricssonVäxjö OK12:04
Tim JohanssonFK Friskus-Varberg12:05
Erik ErikssonOK Älgen12:06
Johan HjelmérSjövalla FK12:07

D18

2 340 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jennifer DavidsonGöteborg-Majorna OK11:05
Bella PalmqvistOK Njudung11:06
Elsa NilssonDomnarvets GOIF11:07
Tyra DernfalkVästerbergslagens OL11:08
Emmy LindgrenLinköpings OK11:09
Vendela LönkvistOK Vivill11:10
Elin NilssonAndrarums IF11:11
Moa SahlstedtSol Tranås11:12
Alma HjertbergHestra IF11:13
Ella StenilsOK Hällen11:14
Marie Lindløv JensenOK Moss11:15
Adine Blakkestad IngesenFredrikstad SK11:16
Linnea Wedberg-KilnäsSjövalla FK11:17
Matilda JohannessonFrölunda OL11:18
Alma SandVästerbergslagens OL11:19
Tova LarssonLerums SOK11:20
Alma GustafssonSOK Aneby11:21
Emma NilssonAlvesta SOK11:22
Tove RingiOK Kåre11:23
Marion NustadLillehammer OK11:24
Celine YtternesKolbotn o Skimt OL11:25
Beata PetterssonGotlands Bro OK11:26
Sofia JanssonHjobygdens OK11:27
Emely WeihartHestra IF11:28

H18

2 720 m, 44 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ole Henrik WoxholthAsker SK10:06
Rasmus Johansson FjordsideSävedalens AIK10:07
Felix BäckstädeVisborgs OK10:08
Felix FinsrudAsker SK10:09
Mattis PerssonEksjö SOK10:10
Olle BergstedtMarkbygdens OK10:11
Jesper CarlssonIK Uven10:12
Adrian SkobeKalmar OK10:13
Elias ThörnbladTrollhättans SOK10:14
Fabian AnderssonRonneby OK10:15
Jesper JohanssonOK Löftan10:16
Gabriel HåkanssonRonneby OK10:17
Hugo MandingerTrollhättans SOK10:18
Felix DrejmoOK Landehof10:19
Mattias LevinSvaide Roma SOK10:20
Erik HanssonKarlskrona SOK10:21
Ludvig CarlbomUlricehamns OK10:22
Nils GrimbeckSävedalens AIK10:23
Martin BirkelundAsker SK10:24
Edvin BorneFrölunda OL10:25
Sondre YtterbøAsker SK10:26
Hannes RosendahlIF Marin Väst10:27
Erik JohanssonOK Alehof10:28
Adrian VartiaOK Löftan10:29
Emil SundströmOK Orinto10:30
Arvid BlomsterRonneby OK10:31
Emil AxelssonLerums SOK10:32
Wilmer HolmqvistSjövalla FK10:33
Eilev KvaaleAsker SK10:34
Tim DalheimerIK Vikings OK10:35
Jakob GunnarssonLerums SOK10:36
David JohanssonFK Friskus-Varberg10:37
Oleksii ZhelobkovKarlskrona SOK10:38
Thobias BrodinIFK Mora OK10:39
Edvin StrandbergKalmar OK10:40
Carl JosefssonSävedalens AIK10:41
Zacharias ÅkerlundStigmännen Karlshamns OK10:42
Gustav TräffNAIS Orienteringsklubb10:43
Simon GiselssonRonneby OK10:44
Christopher LadimOK Moss10:45
Marcus RagnarssonMarkbygdens OK10:46
Gabriel ÖhgrenSävedalens AIK10:47
Olaf Halsaa DolvenAsker SK10:48
Gustav BohmanOK Orinto10:49

D16

2 370 m, 64 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
201Filippa KindeSävedalens AIK10:57
202Thilda SeldénIF Rigor10:58
203Tuva-Cajsa SpikLeksands OK10:59
204Ida WaernqvistNAIS Orienteringsklubb11:00
205Alma AppelgrenTrollhättans SOK11:01
206Elin KjellmanLinköpings OK11:02
207Siri LarsenTolered-Utby Ol-klubb11:03
208Johanne Rognerud BøeFossum IF11:04
209Louise OlssonMölndal Outdoor IF11:05
210Rebecka WestlundKils OK11:06
211Alma WallmanVästerbergslagens OL11:07
212Vera CarlssonOK Hällen11:08
213Emilia JohnssonOK Kåre11:09
214Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK11:10
215Emma WesterlundNyköpings OK11:11
216Netta Bar-NathanLillomarka OL11:12
217Emilia KraftIK Uven11:13
218Mira EnellVäxjö OK11:14
219Ingrid MobråthenBotne SK Orientering11:15
220Alva Marika NiklassonKolbotn o Skimt OL11:16
221Julia KarlssonOK Skogsfalken11:17
222Hedda SpangbergKonnerud IL11:18
223Elin RahmOK Norrvirdarna11:19
224Alva SvärdhagenLidköpings VSK11:20
225Malin KindbomIF Hagen11:21
226Anine KjørholtPorsgrunn OL11:22
227Elvira LjungbergOK Skogsfalken11:23
228Frida JardingNyköpings OK11:24
229Hanna WallinSvaide Roma SOK11:25
230Linn RistoOK Linné11:26
231Klara NordströmKils OK11:27
232Andrea LundellIF Hallby SOK11:28
233Emma EngehultNotodden OL11:29
234Selma Tørudbakken JendalFossum IF11:30
235Tiril KihleKonnerud IL11:31
236Elsa AspMölndal Outdoor IF11:32
237Lovisa Göstas KällmanSöders-Tyresö11:33
238Emilie JohansenSandefjord OK11:34
239Elsa GörasLeksands OK11:35
240Konstanse MoholthKongsberg OL11:36
241Maja BergqvistKorsnäs IF OK11:37
242Astrid ErikssonUlricehamns OK11:38
243Hanna RehnKolbotn o Skimt OL11:39
244Emma SvidénSöders-Tyresö11:40
245Frida MouchardIF Hallby SOK11:41
246Rebecka PihlströmOK Landehof11:42
247Kajsa IvarssonVästerbergslagens OL11:43
248Thea NordinKorsnäs IF OK11:44
249Elsa LinderOK Hällen11:45
250Selma HøivoldKongsberg OL11:46
251Une HoltermannPorsgrunn OL11:47
252Ella SöderbergOK Skogsfalken11:48
253Filippa SöderbergKalmar OK11:49
254Thea Nordin AbajiEksjö SOK11:50
255Inez NilssonLinköpings OK11:51
256Tilda BorgströmAvesta OK11:52
257Vendela SöderqvistOK Kåre11:53
258Helene Bjørkvold JendalFossum IF11:54
259Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK11:55
260Emma IsidorssonOK Vivill11:56
261Lerke HjelsethOL Tønsberg og Omegn11:57
262Mille JægtvikKonnerud IL11:58
263Emma EliassonFK Friskus-Varberg11:59
264Martine SkjelsvikLillehammer OK12:00

H16

2 730 m, 70 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
301Lucas TreldalLunds OK11:06
302Erlend LangeggenKongsberg OL11:07
303Lucas ChavdaSöders-Tyresö11:08
304Simen Aure SkogedalAsker SK11:09
305Erik FredrikssonStora Tuna OK11:10
306Hallgeir BrevikStokke IL11:11
307Axel LindgrenNyköpings OK11:12
308Anton UllerKils OK11:13
309Jonathan EylertsenHalden SK11:14
310Anton KastrupSävedalens AIK11:15
311Gaute LindaasElverum OK11:16
312Linus AhlénIF Hagen11:17
313Tobias MathisenPorsgrunn OL11:18
314Jacob GrahnIK Uven11:19
315Gaute BerganNydalens SK11:20
316Hugo LarssonKarlskrona SOK11:21
317Hugo AuseliusBredaryds SOK11:22
318Anton JosefssonOK Gisle11:23
319Edvin SahlinOK Löftan11:24
320Anton TörnqvistKarlskrona SOK11:25
321Rasmus ErikssonTolered-Utby Ol-klubb11:26
322Kasper LagerströmNyköpings OK11:27
323Jakob MobergOK Löftan11:28
324Mats LindaasElverum OK11:29
325Simen VågeAsker SK11:30
326Johan LundStenungsunds OK11:31
327Olav MelheimIF Sturla11:32
328Isak HenningssonOK Gisle11:33
329Emil JägstedtHalmstad OK11:34
330Gustaf KullbergBjörkfors GOIF11:35
331Johan EgerKongsberg OL11:36
332Gustav Andresen SkotteFossum IF11:37
333Kasper Bakken UlsethNydalens SK11:38
334Axel BechtelFK Friskus-Varberg11:39
335Sven SjöqvistOK Måsen11:40
336Oscar HultgrenOK Njudung11:41
337Hugo UnossonKalmar OK11:42
338Erik JohanssonFK Boken11:43
339David AlménVänersborgs SK11:44
340Kristian Fredriksen AasAsker SK11:45
341Tage KinellIFK Göteborg Orientering11:46
342Jørgen GlorvigenElverum OK11:47
343Sigurd Saxe SandvikHalden SK11:48
344Daniel NystuenIF Sturla11:49
345Martin AusenPorsgrunn OL11:50
346Arvid ÖhrvallOK Skogshjortarna11:51
347Liam JohanssonIF Hagen11:52
348Willy FjällborgStenungsunds OK11:53
349Adam SkoglundUlricehamns OK11:54
350Birk Felland SaetnanFossum IF11:55
351Linus BenjaminssonLidköpings VSK11:56
352Atle Nikolai WølloKongsberg OL11:57
353Gustaf JohanssonOK Njudung11:58
354Ivo Cousins ClarhällSöders-Tyresö11:59
355Simon Karlsson HolmerIFK Mora OK12:00
356Jonas OlandersLerums SOK12:01
357Albin GenbergUlricehamns OK12:02
358Peder HaugaardHalden SK12:03
359Henrik NorgrenStora Tuna OK12:04
360Jacob JohanssonLidköpings VSK12:05
361Lukas KlausenIF Sturla12:06
362Sander Tonjer FingarsenElverum OK12:07
363Andreas HolmqvistNyköpings OK12:08
364Anders RosenvoldPorsgrunn OL12:09
365Henry NicholsonFrölunda OL12:10
366Erik GullbrandIF Hagen12:11
367Linus NorénOK Njudung12:12
368Mikkel BerglundRingerike OL12:13
369Conny BerggrenKarlskrona SOK12:14
370Filip HåkanssonOK Orion12:15

D15

2 340 m, 84 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Linn EneljungIFK Göteborg Orientering11:32
Elin BryggarKorsnäs IF OK11:33
Marta TörnströmFK Friskus-Varberg11:34
Emma NorinSöders-Tyresö11:35
Filippa FagerströmIFK Göteborg Orientering11:36
Marte Sofie SkroveRingerike OL11:37
Asta TörnkvistAnderstorps OK11:38
Anette Jauhojärvi MarkussenAsker SK11:39
Wilma PetterssonOK Kullingshof11:40
Maria GrovanOL Tønsberg og Omegn11:41
Ragnhild Blom-HagenFossum IF11:42
Maja InghammarHestra IF11:43
Elina ReinholdssonOK Alehof11:44
Selma HansenLillomarka OL11:45
Olga RindeskogVästerbergslagens OL11:46
Eline EricssonFalkenbergs OK11:47
Frida DahlbergIK Uven11:48
Henriette BergLøten o-lag11:49
Maja LindénVäxjö OK11:50
Hanna ÖbergGamleby OK11:51
Emma DåsnesVang OL11:52
Ellen ArneborgUlricehamns OK11:53
Klara BäckstädeVisborgs OK11:54
Katja GustafssonNyköpings OK11:55
Lovisa MasesStora Tuna OK11:56
Lisa SwartzOK Orion11:57
Linnea AxelssonÅmåls OK11:58
Matilda FagerlindMarkbygdens OK11:59
Linn JohnssonMatteus SI12:00
Natalie GardelinGotlands Bro OK12:01
Matilda WallströmSävedalens AIK12:02
Mina Akiko JohnsenIF Sturla12:03
Hanna WahlqvistVästerbergslagens OL12:04
Lovisa AnderssonHjobygdens OK12:05
Agnes WallinKorsnäs IF OK12:06
Marie Lien BackstrømHalden SK12:07
Ida BengtssonOK Alehof12:08
Lova BerzeliusOK Skogshjortarna12:09
Emelie ForslundKristinehamns OK12:10
Maja NordinUlricehamns OK12:11
Sigrid MøretrøKolbotn o Skimt OL12:12
Elsa LarssonBurseryds IF12:13
Maja KarmstigFK Friskus-Varberg12:14
Sunniva Alm-KristiansenVang OL12:15
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF12:16
Ida SvahnSöders-Tyresö12:17
Linn AnderssonOK Tyr12:18
Emilie P. VoldLillomarka OL12:19
Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL12:20
Alice Eriksson BjörlingDomnarvets GOIF12:21
Amanda AxelsonEiker OL12:22
Elsa WibergHelsingborgs SOK12:23
Mathea GløersenOL Tønsberg og Omegn12:24
Maja BäcklundRonneby OK12:25
Ellen FunkeLeksands OK12:26
Alice NordqvistIF Rigor12:27
Ellen TollOK Njudung12:28
Kristina BohmanOK Orinto12:29
Alicia BergkvistVästerbergslagens OL12:30
Marie KvarmeIF Sturla12:31
Anne FrøislandVang OL12:32
Alma SvennerudKarlskrona SOK12:33
Nelly De Groot BoersmaRydboholms SK12:34
Kathinka Zahl HagenFossum IF12:35
Julia WesthMullsjö SOK12:36
Ebba ThernOK Skogshjortarna12:37
Klara ErssonOK Kåre12:38
Anna Simonsson-SøndenåStigmännen Karlshamns OK12:39
Linnea Solvang StaggTrollhättans SOK12:40
Agnes KamforsOK Kullingshof12:41
Stina AnderssonAnderstorps OK12:42
Saga MattssonDalaportens OL12:43
Julie WoldOK Moss12:44
Emma EmilssonOK Skogsfalken12:45
Martina NiklassonVäxjö OK12:46
Maja GraadIF Rigor12:47
Tilda HagelbergEksjö SOK12:48
Meja AleniusNyköpings OK12:49
June Rogstad BekkevoldLøten o-lag12:50
Ingvild GustafssonKongsberg OL12:51
Emma H OlsenHalden SK12:52
Ingunn FossgardLillomarka OL12:53
Anja NilssonDomnarvets GOIF12:54
Gina BrevikØstmarka OK12:55

H15

2 580 m, 103 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Eric LuthmanDegerfors OK11:13
Alfred BjørnerødOK Moss11:14
Gustav CarlssonOK Landehof11:15
Isak AnderssonLunds OK11:16
Alvin RösehagVänersborgs SK11:17
David PerlanderFrölunda OL11:18
Joel GolsäterKorsnäs IF OK11:19
Filip IngemarssonHestra IF11:20
Karl GranforsOK Landehof11:21
Albin SjöblomOK Kåre11:22
Tobias JohanssonOK Löftan11:23
Erik BillströmOK Orinto11:24
Jakob AspIFK Göteborg Orientering11:25
Axel BjörkmanSjövalla FK11:26
Albin JägstedtHalmstad OK11:27
Vilmer NybergAsker SK11:28
Simon LjungkvistOK Alehof11:29
Måns EliassonIK Hakarpspojkarna11:30
Benjamin GjoneSandefjord OK11:31
Melker ÅkessonOK Landehof11:32
Herman Lien BackstrømHalden SK11:33
Johan SaméusFrölunda OL11:34
Alfons EnellSol Tranås11:35
Isak ThörnbladOK Flundrehof11:36
Sindre Vie StrislandFossum IF11:37
Simon SahlinSjövalla FK11:38
Albin AppelgrenTrollhättans SOK11:39
Elmer WaldfeltFinspångs SOK11:40
Johan Wall JungbjerGöteborgs SK11:41
Mathias NyhaugAsker SK11:42
Oskar EricssonRonneby OK11:43
Axel WågbergNAIS Orienteringsklubb11:44
Martin Nøkleby MellingRingerike OL11:45
Rasmus LindblomGustavsbergs OK11:46
Tarje EspelinAsker SK11:47
Alfred JohanssonOK Alehof11:48
Jakob CarlssonStora Tuna OK11:49
Elias ThunbergOK Vivill11:50
Alfred HallqvistUlricehamns OK11:51
Philip RomørenFossum IF11:52
Linus VernströmRonneby OK11:53
Erik RexfeltFalkenbergs OK11:54
Olle ThimbergSöders-Tyresö11:55
Halvor LøkenKongsberg OL11:56
Ville LundgrenKalmar OK11:57
Edvard PetterssonGotlands Bro OK11:58
Gunnar FovaeusSävedalens AIK11:59
Leo AlvolinOK Kåre12:00
Martin Johannessen LinneboAsker SK12:01
Hugo NorbergIK Stern12:02
Linus Carlsson KokinskyIFK Göteborg Orientering12:03
Hannes EssungerSjövalla FK12:04
Oscar NymanOK Gipen12:05
Adrian BergqvistOK Alehof12:06
Martin KaiserIF Sturla12:07
Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss12:08
Olle KarlssonIK Hakarpspojkarna12:09
Elias NordbergGöteborg-Majorna OK12:10
William RönnborgIK Uven12:11
David PerssonHelsingborgs SOK12:12
Ludvig HedströmOK Skogshjortarna12:13
Alvin OllanderOK Landehof12:14
Børge Nilsen BergFossum IF12:15
Victor BeischerIK Uven12:16
Albin LiljenvallTolered-Utby Ol-klubb12:17
Johan ÅrbrinkLinköpings OK12:18
Jonathan FlodmanGotlands Bro OK12:19
Mattias HedinSöders-Tyresö12:20
Eric JohanssonOK Kåre12:21
Arne BerganKongsberg OL12:22
Jakob RastadAsker SK12:23
Ebbe HolmqvistSjövalla FK12:24
Melker LarssonOK Orion12:25
Love JonestrandFK Finn12:26
Hannes SvenssonRonneby OK12:27
Benjamin ReulOK Orinto12:28
Filip BrolingBredaryds SOK12:29
Anders SkoglundSol Tranås12:30
Edvin TolestamIF Rigor12:31
Emil WernerOK Landehof12:32
Daniel LindDalaportens OL12:33
Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL12:34
Mikael BirkelundAsker SK12:35
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL12:36
Joel HolmbergUlricehamns OK12:37
Jakob IngelströmOK Gynge12:38
Gustav AnderssonOK Löftan12:39
Eirik Vie StrislandFossum IF12:40
Simon BååthSävedalens AIK12:41
John KinnanderMatteus SI12:42
Emanuel ZitkaUlricehamns OK12:43
Isak DalinLeksands OK12:44
Jonatan WickströmOK Tor12:45
Sondre LadimOK Moss12:46
Lucas BoströmOK Alehof12:47
Albin SamuelssonOK Vivill12:48
Peder BryggenHalden SK12:49
Martin HanssonIF Rigor12:50
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL12:51
Sebastian ÅkärbjärIFK Mora OK12:52
Joel RingströmOK Landehof12:53
Emil Ruud FossheimAsker SK12:54
Filip CarlqvistFK Friskus-Varberg12:55

D14

2 210 m, 82 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
501Hilda PeterssonVäxjö OK09:57
502Sandra Johansson SeguraGöteborg-Majorna OK09:58
503Nelly MårtenssonGarphyttans IF09:59
504Audrey HanssonFrölunda OL10:00
505Estrid Loré SundbladSvaide Roma SOK10:01
506Hedvig Nyberg-HansenFossum IF10:02
507Emelie PerssonIK Ymer10:03
508Alva ForsmanLinköpings OK10:04
509Elsa KaipeOK Kåre10:05
510Lovisa LundinAlfta-Ösa OK10:06
511Amanda RådströmOK Enen10:07
512Ane Kristine EidKongsberg OL10:08
513Anja BergerDomnarvets GOIF10:09
514Sara MartiniAsker SK10:10
515Ida KarlssonOK Gränsen10:11
516Silje RingstadTolered-Utby Ol-klubb10:12
517Tova DuellHestra IF10:13
518Nora Cedeberg LöwgrenStora Tuna OK10:14
519Felicia AhlstrandFK Friskus-Varberg10:15
520Sofie Karlsson HolmerIFK Mora OK10:16
521Karin Halsaa DolvenAsker SK10:17
522Julia Hagelberg NordahlOK Kåre10:18
523Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL10:19
524Irma BergDomnarvets GOIF10:20
525Milla ForkéusOK Tyr10:21
526Maren HenriksenVang OL10:22
527Emelie SvärdIF Thor10:23
528Emma OlinIK Hakarpspojkarna10:24
529Ida JosefssonOK Gisle10:25
530Josefine ÖhrvallOK Skogshjortarna10:26
531Ida AnderssonOK Löftan10:27
532Enni LundbergOK Kåre10:28
533Alva ErssonIFK Mora OK10:29
534Nora Christine HansenAsker SK10:30
535Stina NalbinMullsjö SOK10:31
536Ingeborg EikåsSandefjord OK10:32
537Elsa BrandtDomnarvets GOIF10:33
538Elsa SödervallIK Gandvik10:34
539Stina DernfalkVästerbergslagens OL10:35
540Stina Lyckemalm DahlénIK Uven10:36
541Moa HolstenHestra IF10:37
542Sigrid LjunggrenLinköpings OK10:38
543Maren Aure SkogedalAsker SK10:39
544Tuva HøyerFossum IF10:40
545Lovisa DjerfVästerbergslagens OL10:41
546Julia NordvallDomnarvets GOIF10:42
547Mira NordinKorsnäs IF OK10:43
548Anja MickelsonAvesta OK10:44
549Signe ÖhgrenKarlsbyhedens OK10:45
550Frida MelinOK Rodhen10:46
551Vilma JohanssonOK Hällen10:47
552Louise SköldOK Klyftamo10:48
553Emilie Agathe RehnKolbotn o Skimt OL10:49
554Sara OhlinOK Tranan10:50
555Hanna NilssonHestra IF10:51
556Sigrid ForsmanLinköpings OK10:52
557Vega EnellVäxjö OK10:53
558Sigrid HaugeSarpsborg OL10:54
559Moa BergqvistKorsnäs IF OK10:55
560Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering10:56
561Martha WisløffAsker SK10:57
562Moa BirkebækStora Tuna OK10:58
563Emmy NilssonHalmstad OK10:59
564Elsa HedinOK Linné11:00
565Anna GenbergUlricehamns OK11:01
566Signe HoloFossum IF11:02
567Hedda BorgströmAvesta OK11:03
568Sanna HörnellDomnarvets GOIF11:04
569Linnea EkstrandHaninge SOK11:05
570Maja TorseinFrölunda OL11:06
571Ragnhild Øfsthus GravirAsker SK11:07
572Gunde TumelionisFossum IF11:08
573Alva OláRånäs OK11:09
574Klara NilssonHestra IF11:10
575Felicia EliassonDalaportens OL11:11
576Linda SahlinNässjö OK11:12
577Alma PetterssonGotlands Bro OK11:13
578Julia ForsgrenOK Tyr11:14
579Tindra MolinFalköpings AIK OK11:15
580Matilda LekbergSävedalens AIK11:16
581Matilda PetterssonDomnarvets GOIF11:17
582Meja LundinSvaide Roma SOK11:18

H14

2 220 m, 100 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
701Wilhelm TengrothOK Måsen09:57
702Emil SeldénIF Rigor09:58
703Emil GrönroosOK Alehof09:59
704August GörasLeksands OK10:00
705Arvid HöglundFK Herkules10:01
706Anton KarlssonFK Finn10:02
707Aron MolanderOK Gränsen10:03
708Jonathan WoodhouseLillomarka OL10:04
709Åke FalkenströmSkogsluffarnas OK10:05
710Sindre MathisenOL Tønsberg og Omegn10:06
711Tom WeihartHestra IF10:07
712Hampus AbrahamssonKarlskrona SOK10:08
713Edvin ÅttingLinköpings OK10:09
714Carl-Johan StåhlSävedalens AIK10:10
715Elias MosebekkHalden SK10:11
717Oliver JohanssonBredareds IF10:13
718Brage EikåsSandefjord OK10:14
719Simon CorneliussonOK Löftan10:15
720Lukas KlangUlricehamns OK10:16
721Malte ThelanderHaninge SOK10:17
722Oscar NystrandOK Klyftamo10:18
723Victor HörnquistAnderstorps OK10:19
724Albin KarlsmoIK Uven10:20
725Esben Bogsjö JensenHelsingborgs SOK10:21
726Vebjørn BlindheimLillomarka OL10:22
727Einar SörqvistMarkbygdens OK10:23
728Olle GahnshagOK Kåre10:24
729Emil LindbladSävedalens AIK10:25
730Hugo AtterbrandOK Kåre10:26
731Elias AndenæsAsker SK10:27
732Edvin OckbornTrollhättans SOK10:28
733Håkon BogasonLillomarka OL10:29
734Caspar PegardOK Gynge10:30
735Felix OhrgrenAnderstorps OK10:31
736Helmer JöhnemarkStora Tuna OK10:32
737Kristoffer Børke SætabergetVang OL10:33
738Arvid RothLinköpings OK10:34
739Nils Arvid WedmanVästerbergslagens OL10:35
740Erik SlättOK Alehof10:36
741Eskil BrændenLillomarka OL10:37
742Alvin EdbäckOK Kåre10:38
743Erik ZagarLarvik OK10:39
744Martin G. DybvikStokke IL10:40
745Nils ThorssonRyda SK10:41
746Fredrik WestlundKils OK10:42
747Axel ErikssonStora Tuna OK10:43
748Noah SvenssonOK Vilse 8710:44
749Alexander AnderssonTidaholm SOK Sisu10:45
750Gabriel GjoneSandefjord OK10:46
751Simon WesthMullsjö SOK10:47
752Rasmus HedarOK Tor10:48
753Martin EkFrölunda OL10:49
754Leon Jørve IngjerdLillomarka OL10:50
755Olof OlssonOK Kåre10:51
756Albin PaulssonOK Löftan10:52
757Nils Anders NiklassonKolbotn o Skimt OL10:53
758Harry LiderfeltTolered-Utby Ol-klubb10:54
759Elias DahlqvistOK Gränsen10:55
760Kasper VemdalMullsjö SOK10:56
761Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL10:57
762Sebastian Bøhn- BryntesenHalden SK10:58
763Sverre Norheim-MartinsenIF Sturla10:59
764Noel BengtssonOK Skogshjortarna11:00
765Hannes PerssonFK Herkules11:01
766Alwin EinarssonKungälvs OK11:02
767Albin BoellIFK Göteborg Orientering11:03
768Elias HällstenStora Tuna OK11:04
769Peter LindvallHaninge SOK11:05
770Noah MulariOK Vilse 8711:06
771Jakob Bogsjö JensenHelsingborgs SOK11:07
772Henrik Repstad StoremyrPorsgrunn OL11:08
773Adam GranhageSjövalla FK11:09
774Wille SöderqvistOK Kåre11:10
775Malcolm SvenssonAnderstorps OK11:11
776Isak SkoglundUlricehamns OK11:12
777Torbjørn LundebyLillomarka OL11:13
778Hjalmar HögsellKristinehamns OK11:14
779Alfred AronsenLillomarka OL11:15
780Axel RudmarkLerums SOK11:16
781Melvin AnderssonTolered-Utby Ol-klubb11:17
782Olle DalinOK Kåre11:18
783Max NymanOK Gipen11:19
784Otto LarssonOK Tranan11:20
785Casper KarlssonOK Tor11:21
786Rasmus BerglundRingerike OL11:22
787Elias ThoresenHalden SK11:23
788Hugo MartinssonFK Finn11:24
789Ludvig EronnLinköpings OK11:25
790Levin LummanderLerums SOK11:26
791Isak JohanssonOK Gisle11:27
792Rasmus WidelundOK Kåre11:28
793Wilhelm VictorzonMullsjö SOK11:29
794Rasmus EastwoodLillomarka OL11:30
795Olle MalmströmLinköpings OK11:31
796Erik EksbergRydboholms SK11:32
797Albin Lundvik-BarkeliusDalaportens OL11:33
798Karl ForsgrenVästerbergslagens OL11:34
799Johan ErikssonTrollhättans SOK11:35
800Oskar BlomOK Löftan11:36
801Alvin JohanssonOK Njudung11:37

D13

2 080 m, 96 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Havanna FilanderGotlands Bro OK11:18
Ulrika PerssonGotlands Bro OK11:19
Lisa GunnarssonLerums SOK11:20
Hanna BäcklundRonneby OK11:21
Rebecka ÅkärbjärIFK Mora OK11:22
Ida WestfältGotlands Bro OK11:23
Emy HjertströmFK Friskus-Varberg11:24
Malva ArvidssonBrattås CK11:25
Lovisa KroksmyrVäxjö OK11:26
Selma CronaTolered-Utby Ol-klubb11:27
Anna-Lisa KinellIFK Göteborg Orientering11:28
Lina UllerKils OK11:29
Silje Ruud FossheimAsker SK11:30
Freya LednerGöteborg-Majorna OK11:31
Tilda SundkvistOK Gränsen11:32
Elli MickelåkerSvaide Roma SOK11:33
Thea LewisOK Vilse 8711:34
Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL11:35
Sara Storm-AnderssonOK Tyr11:36
Lina AhlstedtÅmåls OK11:37
Ester SimonenStora Tuna OK11:38
Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL11:39
Anna BenattiSkåneslättens OL11:40
Rebecca AhlbergOK Skogsvargarna11:41
Wilma ReinholdssonOK Alehof11:42
Agnes AnderssonAnderstorps OK11:43
Maren Sofie FremstadLarvik OK11:44
Nelly RindeskogVästerbergslagens OL11:45
Alma BerzeliusOK Skogshjortarna11:46
Sigrid Schmitt GranHalden SK11:47
Linnea JunevikLeksands OK11:48
Klara BerglundKarlsbyhedens OK11:49
Ella BergelindFK Herkules11:50
Signe HördegårdhIFK Göteborg Orientering11:51
Saga KällstrandÅmåls OK11:52
Annika van RaaijHedrum OL11:53
Nellie EliassonDalaportens OL11:54
Malin HållHJS-Vansbro OK11:55
Agnes AlexanderssonKristinehamns OK11:56
Hanna SpangbergKonnerud IL11:57
Celia DaviesAsker SK11:58
Jenny SeverinssonFalkenbergs OK11:59
Minna GruvefeldtIFK Göteborg Orientering12:00
Una NastadAsker SK12:01
Greta BladlundKarlsbyhedens OK12:02
Miranda WallströmSävedalens AIK12:03
Elin BlomqvistMarkbygdens OK12:04
Lova KronmarKarlskrona SOK12:05
Hanna SchälinOK Alehof12:06
Marika MäkeläHaninge SOK12:07
Alice OlssonMölndal Outdoor IF12:08
Ragne KlavenesSandefjord OK12:09
Amanda CliffordsonTolered-Utby Ol-klubb12:10
Lovisa EliassonFK Friskus-Varberg12:11
Jenny NorrmanGöteborg-Majorna OK12:12
Saga PalmertzHelsingborgs SOK12:13
Elin SaleskogRonneby OK12:14
Helena ErikssonUlricehamns OK12:15
Lina WidelundOK Kåre12:16
Alva HagelbergEksjö SOK12:17
Moa GlanshedHaninge SOK12:18
Wilma KroksmyrVäxjö OK12:19
Stina SöderqvistLinköpings OK12:20
Signe KullanderSävedalens AIK12:21
Lova ElvingFK Finn12:22
Stina ThernOK Skogshjortarna12:24
Ella LaineDegerfors OK12:25
Tuva EspelinAsker SK12:26
Klara Wedberg-KilnäsSjövalla FK12:27
Siri KleinOK Vilse 8712:28
Evanna JohanssonOK Njudung12:29
Iselin HøivoldBuskerud o-krets12:30
Julia AbajiEksjö SOK12:31
Jorunn Robsarve MalmrosGotlands Bro OK12:32
Clara LövgärdOK Alehof12:33
Freja NilssonGöteborg-Majorna OK12:34
Elin JohanssonBurseryds IF12:35
Alice JohanssonFK Boken12:36
Minna PalmIK Hakarpspojkarna12:37
Amanda ThorTolered-Utby Ol-klubb12:38
Cajsa AleniusNyköpings OK12:39
Nanna TorénHestra IF12:40
Emilia LindDalaportens OL12:41
Ebba RanbroHelsingborgs SOK12:42
Klara EberlénOK Skogshjortarna12:43
Elsa MoqvistLerums SOK12:44
Irma WesthMullsjö SOK12:45
Ellen ThorssonRyda SK12:46
Johanne StorhaugKonnerud IL12:47
Elsa WilhelmssonOK Skogsvargarna12:48
Mina HobbelstadEiker OL12:49
Stella AlbrektssonGöteborg-Majorna OK12:50
Åse KjerkreitHalden SK12:52
Pernille ZagarLarvik OK12:53
Astrid Juli YtterbøAsker SK12:54
Tove Wedberg-KilnäsSjövalla FK12:55

H13

1 910 m, 99 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
William HärströmFalköpings AIK OK11:16
Edvin LennartsonUlricehamns OK11:17
Edvin JohanssonOK Kåre11:18
Oskar KarlssonBredaryds SOK11:19
Arvid MårildGöteborgs SK11:20
Hugo TofténSOK Träff11:21
Ludvig HedinNyköpings OK11:22
Isak ÖhgrenSävedalens AIK11:23
Rasmus ÖbergOK Hällen11:24
Axel NilssonTolered-Utby Ol-klubb11:25
Julian IgedeOK Stigen11:26
Carl ÖbergGamleby OK11:27
Arvid HermanssonKungälvs OK11:28
Olle WallmanVästerbergslagens OL11:29
Samuel RingströmOK Landehof11:30
Isac ElingforsVäxjö OK11:31
Marcus LammFrölunda OL11:32
Samuel DahlbergIK Trenne Ullared11:33
Leon RybergFalkenbergs OK11:34
Linus NileviHaninge SOK11:35
Jens WoldIF Sturla11:36
Walter HällåsOK Löftan11:37
Theo ÅrbrinkLinköpings OK11:38
Pontus HedbergKarlsbyhedens OK11:39
Albin SkottÅmåls OK11:40
Wilhelm KarmetunOK Njudung11:41
Erik NorinSöders-Tyresö11:42
Albin WraneHestra IF11:43
Edwin SundlingOK Njudung11:44
Martin Hendry HalvorsenStokke IL11:45
Jacob ErikssonTolered-Utby Ol-klubb11:46
Filip GummessonNybro OK11:47
Elliot NorbergIK Stern11:48
William OksvoldOK Kåre11:49
Simon TolestamIF Rigor11:50
Oskar WardOK Vivill11:51
Hugo EkströmOK Tyr11:52
Erik WihlborgOK Gynge11:53
Linus AugustssonGöteborgs SK11:54
Robin NilssonOK Vilse 8711:55
Gustav HedlundLerums SOK11:56
Simon GrahnIK Uven11:57
Martin BryggenHalden SK11:58
Albin SvenssonFK Herkules11:59
Felix FrykfeldtIK Hakarpspojkarna12:00
Birk BreimoOK Moss12:01
Noa TorstensvikFK Friskus-Varberg12:02
Sixten WågbergNAIS Orienteringsklubb12:03
Ludvig ErikssonLinköpings OK12:04
Karl Aderstedt AlthoffKungälvs OK12:05
Mathias BirkelundAsker SK12:06
Anton HedströmSöders-Tyresö12:07
Oscar KjellmanLinköpings OK12:08
Niclas GunnerødStokke IL12:09
Max ÖsterbergGustavsbergs OK12:10
Lukas BlissingOK Vilse 8712:11
Petter GranathOK Kåre12:12
August GrahnBredaryds SOK12:13
Sebastian RøkebergEiker OL12:14
Anton JonssonOK Tyr12:15
Eskil SöderlundUlricehamns OK12:16
Ted JohnssonMatteus SI12:17
Adam SamuelssonFalköpings AIK OK12:18
Axel Björnberg FärdigNyköpings OK12:19
Viggo WulffOK Gränsen12:20
Fredrik Fet AndersenKonnerud IL12:21
Erik NyströmTolered-Utby Ol-klubb12:22
Ludwig RosénGöteborg-Majorna OK12:23
Ossian ÖstergrenAlvesta SOK12:24
Jakob OmelchenkoKarlskrona SOK12:25
Sverre Karenus SandvikHalden SK12:26
Isak TörnströmFK Friskus-Varberg12:27
Malte SöderlundKarlsbyhedens OK12:28
Matti JohanssonOK Njudung12:29
Oskar HopeModum O-lag12:30
Liam HogedalVänersborgs SK12:31
Nov Bar-NathanLillomarka OL12:32
Joel HolgersonOK Landehof12:33
Hampus GlanshedHaninge SOK12:34
Olle AnderssonGöteborgs SK12:36
Gustav FagerlindMarkbygdens OK12:37
Simon ThörnbladOK Flundrehof12:38
Noah TörngrenTolered-Utby Ol-klubb12:39
Henrik KaiserIF Sturla12:40
Hjalmar FolkestadAnderstorps OK12:41
Simon BerglundKarlsbyhedens OK12:42
Erik ArneborgUlricehamns OK12:43
Johan OlarsLeksands OK12:44
Ola LeireGöteborg-Majorna OK12:45
Simon HanssonIF Rigor12:46
Valter RoothVäxjö OK12:47
Eskil LeonTrollhättans SOK12:48
Oscar AnderssonOK Tyr12:49
Elias LauriFK Herkules12:50
Mikkel RastadAsker SK12:51
Melker WaldfeltFinspångs SOK12:52
Nils OdlindOK Kåre12:53
Felix JohanssonOK Alehof12:54
Arild ErikmatsSävedalens AIK12:55

D12

1 940 m, 101 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elin AxelssonLerums SOK10:00
Edit TreptowAnderstorps OK10:01
Elin NobornIFK Göteborg Orientering10:02
Ella PetterssonOK Kullingshof10:03
Susanna ErlingsonFalkenbergs OK10:04
Sofia JonssonLidköpings VSK10:05
Emma PerssonHalmstad OK10:06
Lova JohanssonFK Friskus-Varberg10:07
Elsa IvarssonVästerbergslagens OL10:08
Linnea NuudiFK Herkules10:09
Frida ÖhrvallOK Skogshjortarna10:10
Sagali HassiusHaninge SOK10:11
Elvina BergdahlOK Orinto10:12
Jennie LidénOK Landehof10:13
Tilde SvederDomnarvets GOIF10:14
Miriam GustafssonNyköpings OK10:15
Hanna AronssonRyda SK10:16
Agnes ErlandssonVimmerby OK10:17
Hilda LindénVäxjö OK10:18
Alma JöhnemarkStora Tuna OK10:19
Alice ReintzGotlands Bro OK10:20
Marta MagnussonOK Skogshjortarna10:21
Ida HäggqvistKils OK10:22
Julia LönnHalmstad OK10:23
Alma SvenssonAnderstorps OK10:24
Ellen RubendahlFrölunda OL10:25
Maja ThimbergSöders-Tyresö10:26
Tyra ElgesjöDomnarvets GOIF10:27
Maja MasesStora Tuna OK10:28
Cathrine SognNotodden OL10:29
Julia HallqvistIF Rigor10:30
Ebba JönssonGöteborg-Majorna OK10:31
Kajsa LarssonBurseryds IF10:32
Emma WisslerFK Herkules10:33
Signe EskilssonIK Hakarpspojkarna10:34
Elsa GolsäterKorsnäs IF OK10:35
Linn EnbomVänersborgs SK10:36
Ebba KopkaIFK Göteborg Orientering10:37
Maja NordelöfMölndal Outdoor IF10:38
Lovisa SamuelssonTibro OK10:39
Edith HolmstrandOK Landehof10:40
Frida KällbergOK Skogsvargarna10:41
Matilda SöderbergOK Skogsfalken10:42
Alva HaraldssonIF Hallby SOK10:43
Elin AnderssonOK Löftan10:44
Linnea NilssonOK Landehof10:45
Miranda NiklassonVäxjö OK10:46
Ella AnderssonAnderstorps OK10:47
Alva BodforssTolered-Utby Ol-klubb10:48
Vilma LöfgrenOK Skogshjortarna10:49
Daniella GjoneSandefjord OK10:50
Erle Elise WoldOK Moss10:51
Tilde FalkStora Tuna OK10:52
Stina ElghIK Hakarpspojkarna10:53
Maja ÖjerskogFrölunda OL10:54
Ingrid AnderssonFK Herkules10:55
Frida SkoglundUlricehamns OK10:56
Ella HagstrandBurseryds IF10:57
Alma KjellénHelsingborgs SOK10:58
Felicia BerggrenHalmstad OK10:59
Elisa SvenssonFalkenbergs OK11:00
Amanda GustavssonVäxjö OK11:01
Elin TheanderHaninge SOK11:02
Nellie NilssonHalmstad OK11:03
Lola NymanOK Gipen11:04
Tilde Hertz-JensenFalkenbergs OK11:05
Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL11:06
Lily WinsnesFK Herkules11:07
Emma Aune JakobsenOK Moss11:08
Felice GardelinGotlands Bro OK11:09
Hedda RoosIFK Göteborg Orientering11:10
Alice HultLidköpings VSK11:11
Märta SvennerudKarlskrona SOK11:12
Alice CarlqvistFK Friskus-Varberg11:13
Anna JohannessonFrölunda OL11:14
Hedda LjungbergTolered-Utby Ol-klubb11:15
Elin LidénOK Landehof11:16
Minna WingstedtHalden SK11:17
Arek MilevaTidaholm SOK Sisu11:18
Andrea EnbomVänersborgs SK11:19
Ida Kristine BueOL Tønsberg og Omegn11:20
Hanna HolmerFrölunda OL11:21
Selma Aure SkogedalAsker SK11:22
Ida AnderssonVänersborgs SK11:23
Josefine HorndahlIF Rigor11:24
Sofia ÖhlundIK Hakarpspojkarna11:25
Julia VildinFK Herkules11:26
Ebba SkullmanLinköpings OK11:27
Signe Eriksson BjörlingDomnarvets GOIF11:28
Elin ClaessonOK Landehof11:29
Moa VemdalMullsjö SOK11:30
Emelina HolmqvistSjövalla FK11:31
Signe NygårdOK Skogshjortarna11:32
Emma LindgrenNAIS Orienteringsklubb11:33
Emilia MellegårdLidköpings VSK11:34
Mira WallinFalkenbergs OK11:35
Linnea StéenHelsingborgs SOK11:36
Greta DelinRyda SK11:37
Lova NydénBredaryds SOK11:38
Embla SternöTolered-Utby Ol-klubb11:39
Elin JohanssonIFK Göteborg Orientering11:40

H12

1 930 m, 99 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Emil WalleniusFrölunda OL09:59
Rasmus SternerOK Gränsen10:00
Simen Dalen EriksenAsker SK10:01
Lukas GudmundssonOK Landehof10:02
Alvin RosénOK Skogshjortarna10:03
Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL10:04
Erik RothamelTolered-Utby Ol-klubb10:05
Albert KylmäHelsingborgs SOK10:06
Neo CederqvistVisborgs OK10:07
Carl DavidssonSävedalens AIK10:08
Gustav AspIFK Göteborg Orientering10:09
Gustav HilmanssonKalmar OK10:10
Arvid EricssonRonneby OK10:11
Olle BrandinOK Kåre10:12
Truls VoelkerlingIK Uven10:13
Elliott RehnGränna-Bygdens OK10:14
Sebastian AlinIFK Mora OK10:15
Eric ÅhlÅmåls OK10:16
Lukas RandåkerSjövalla FK10:17
Elliot BurvallOK Orinto10:18
Calle WärnOK Skogshjortarna10:19
Alfons JohansenOK Vilse 8710:20
Arvid JosefssonOK Vivill10:21
Axel JohanssonTolered-Utby Ol-klubb10:22
Adam AderlindOK Norrvirdarna10:23
Gustav StåhlSävedalens AIK10:24
Erik SaméusFrölunda OL10:25
Brage Fuglseth OlsenAsker SK10:26
Jens G DybvikStokke IL10:27
Elvis ÅbergTolered-Utby Ol-klubb10:28
Noah HedenblomSjövalla FK10:29
Dante WallinSävedalens AIK10:30
Olle NordinUlricehamns OK10:31
Linus HanssonAlfta-Ösa OK10:32
Aston GustafssonSvaide Roma SOK10:33
Love ErikssonIK Uven10:34
Sofus Mestad HansenLillomarka OL10:35
Alvin LönkvistOK Vivill10:36
Albert SvenssonFK Finn10:37
Elliot JägstedtHalmstad OK10:38
Alvar AlexanderssonIF Rigor10:39
Filip ValentinGöteborg-Majorna OK10:40
Joakim GustafssonGotlands Bro OK10:41
Samuel JakobssonOK Skogshjortarna10:42
Einar BeckmanSjövalla FK10:43
Nils KylbergSävedalens AIK10:44
Henning FalkenströmSkogsluffarnas OK10:45
Elias HedHultsfreds OK10:46
Anton WincklerOK Orinto10:47
Rasmus EngehultNotodden OL10:48
Frans SummersonOK Norrvirdarna10:49
Martin EkdahlTolered-Utby Ol-klubb10:50
Henning SöderhjelmOK Stigen10:51
Ville SwensonFrölunda OL10:52
Olof LevinSvaide Roma SOK10:53
Gustav NilssonAlvesta SOK10:54
Andy GranforsIF Rigor10:55
Charlie EmterbyOK Vivill10:56
Eskil Pehrsen-LundeSarpsborg OL10:57
Nils AndreassonIFK Göteborg Orientering10:58
Magnus SigurdssonStokke IL10:59
Joel GrenholmOK Kåre11:00
Selmer MånssonKalmar OK11:01
Ludvig Eggöy MarkhesterSnättringe SK11:02
Marcus WindvikSandefjord OK11:03
Eskil SoelbergAndrarums IF11:04
Erik JohanssonIK Uven11:05
Jonatan BarthOK Orinto11:06
Noel BerggrenOK Landehof11:07
Måns SandahlIK Hakarpspojkarna11:08
Emil SkeppSävedalens AIK11:09
Oliver EdvardssonHjobygdens OK11:10
Alfred TherstolSävedalens AIK11:11
Joar BlomqvistBredareds IF11:12
Elias AnderssonOK Klyftamo11:13
Silas Mestad HansenLillomarka OL11:14
Jacob RuderfeltIF Rigor11:15
Elias JosefssonVästvärmlands OK11:16
Ask Felland SætnanFossum IF11:17
Anton AnderssonTolered-Utby Ol-klubb11:18
Theo RistoOK Linné11:19
Ted NömmIFK Göteborg Orientering11:20
Viktor HedströmOK Skogshjortarna11:21
Axel SlättOK Alehof11:22
Linus KarlsmoIK Uven11:23
Eskil WincklerOK Orinto11:24
Alvar NivertFK Herkules11:25
Max VetterSävedalens AIK11:26
Ole Magnus StoremyrPorsgrunn OL11:27
Jacob HolmbergUlricehamns OK11:28
Edvard GustavssonOK Klyftamo11:29
Elias SamuelssonOK Vivill11:30
Walter SöderqvistOK Kåre11:31
William KraftIK Uven11:32
William JosefssonOK Kullingshof11:33
Fredrik Texmo GrønnSarpsborg OL11:34
Malte LjungkvistOK Alehof11:35
John MikaelssonBurseryds IF11:36
Emil AugustssonGöteborgs SK11:37

D11

1 850 m, 75 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Maja Alenvik-dahlOK Alehof11:36
Agnes CorteseFalkenbergs OK11:37
Linnéa GrönroosOK Alehof11:38
Irene Johansson SeguraGöteborg-Majorna OK11:39
Elin JonssonSjövalla FK11:40
Ida IvarssonOK Skogshjortarna11:42
Alivia EngströmKristinehamns OK11:43
Ella Hertz-JensenFalkenbergs OK11:45
Felicia WraneHestra IF11:46
Agnes BogeOK Alehof11:47
Elsa ArvidssonSjövalla FK11:48
Wilma RosénGöteborg-Majorna OK11:49
Alice LarssonBredareds IF11:50
Cornelia RosendahlMarkbygdens OK11:51
Wilma SandeliusFK Herkules11:52
Elin KarlssonOK Landehof11:53
Tess AnderssonFK Herkules11:54
Evelina BjörkmanKungälvs OK11:55
Elsa ForsengLjungskile FK11:56
Idrunn Van AgthovenMariestads FK11:58
Alva InelindKils OK11:59
Anna EngströmSjövalla FK12:00
Agnes ÅbergTolered-Utby Ol-klubb12:01
Agnes PerssonHelsingborgs SOK12:02
Evelina LindgrenLidköpings VSK12:03
Ebba LövgärdOK Alehof12:04
Elsa ÖstmanFalkenbergs OK12:05
Lisa JohnssonFK Finn12:06
Tyra ÖforsSvaide Roma SOK12:07
Elly EinarssonKungälvs OK12:08
Alice BohlinIFK Göteborg Orientering12:09
Saga PetterssonHjobygdens OK12:10
Vera HöglundSjövalla FK12:11
Elsa IngemarssonHestra IF12:12
Frida SöderqvistLinköpings OK12:13
Alice MalmborgBurseryds IF12:14
Agnes PaulssonOK Löftan12:15
Elvira JacobssonOK Gynge12:16
Tyra SvenssonFalkenbergs OK12:17
Caroline Sundby JakobsenOK Moss12:18
Isabell KnutssonOK Kullingshof12:19
Elsa BremerMariestads FK12:20
Elvira KarmstigFK Friskus-Varberg12:21
Elin NilssonKarlskrona SOK12:22
Ebba GranhageSjövalla FK12:23
Wilma JonssonOK Tyr12:24
Evelina GomérIK Hakarpspojkarna12:25
Alice KällstrandÅmåls OK12:26
Olivia SvenssonFK Åsen12:27
Emmy EllbringFK Finn12:28
Tea BremerMariestads FK12:30
Emilia SöderlundSjövalla FK12:31
Vera FolkestadAnderstorps OK12:32
Elin ZachrissonKungälvs OK12:33
Frida AhlOK Norrvirdarna12:34
Cornelia BerglundLidköpings VSK12:35
Idun Haag LundinSjövalla FK12:36
Cornelia HällåsOK Löftan12:37
Matilda BjörneldKalmar OK12:38
Nikki WeihartHestra IF12:39
Fifi PegardOK Gynge12:40
Siri RehnGränna-Bygdens OK12:41
Alva Lindh SporreVisborgs OK12:42
Ebba EberlénOK Skogshjortarna12:43
Elin AlmgrenSöders-Tyresö12:44
Saga WildheimMölndal Outdoor IF12:45
Junia TorstensvikFK Friskus-Varberg12:46
Linnea UnborgAlfta-Ösa OK12:47
Felicia PerssonHelsingborgs SOK12:48
Ella AnderssonOK Löftan12:50
Tuva MolinFalköpings AIK OK12:51
Olivia LindgrenFalkenbergs OK12:52
Emma WikströmHästveda OK12:53
Elina KarlssonFK Herkules12:54
Alice FagerströmIFK Göteborg Orientering12:55

H11

1 630 m, 77 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Fredrik SignebøenHalden SK11:37
Samuel BernhardtFalkenbergs OK11:38
Noah OlssonStigsökarna11:39
Casper AronsenLillomarka OL11:40
Otto BondesonIK Uven11:41
Albin PerssonKarlskrona SOK11:42
Vilmer AntonssonFK Friskus-Varberg11:43
Nils AnderssonOK Stigen11:44
Max LorentzsonSjövalla FK11:45
Sture HögsellKristinehamns OK11:46
Teo PalmérUlricehamns OK11:47
Melker MalmEds SK11:48
Lukas NyströmGotlands Bro OK11:49
Aksel Johan SandvikHalden SK11:50
Hugo TolestamIF Rigor11:51
Albin TörngrenTolered-Utby Ol-klubb11:52
Elias LindströmRonneby OK11:53
Hugo CorneliussonOK Löftan11:54
Albin SchröderOK Skogshjortarna11:55
Martin LindvallHaninge SOK11:56
Adam JohanssonOK Nackhe11:57
Erlend ØpstadAsker SK11:58
Joel NilssonSjövalla FK11:59
Eric EkströmIK Uven12:00
Carl SjögrenTidaholm SOK Sisu12:01
Elias KronmarKarlskrona SOK12:02
Filip ThorTolered-Utby Ol-klubb12:03
Arvid ErikssonÅmåls OK12:04
Elias PalmertzHelsingborgs SOK12:05
Lukas AnderssonOK Stigen12:06
Theo LarssonOK Tranan12:08
Gustav RexOK Landehof12:09
Jonathan BäckmanIFK Göteborg Orientering12:10
Olof TholénOK Skogshjortarna12:11
Karl KullbergBjörkfors GOIF12:12
Wilhelm EkFjärås AIK12:13
Daniel Wong LarssonTrollhättans SOK12:14
Kasper HellerströmFK Friskus-Varberg12:15
Bruno FovaeusSävedalens AIK12:16
Malte AnderssonMatteus SI12:17
Henrik MathisenOL Tønsberg og Omegn12:18
Selmer LøkenOK Moss12:19
Linus ClaessonUlricehamns OK12:20
Nils LydmarkSjövalla FK12:21
Gabriel HogedalVänersborgs SK12:22
Jarvis HanssonFrölunda OL12:23
Hjalmar IngelsboOK Tranan12:24
Sebastian LundgrenFK Friskus-Varberg12:25
Hugo OlssonMölndal Outdoor IF12:26
Linus WeihardSävedalens AIK12:28
Arvid LanneKungälvs OK12:29
William LännhultEds SK12:30
Jonas LeireGöteborg-Majorna OK12:31
Melker OckbornTrollhättans SOK12:32
Anton DahlbergIK Uven12:33
Artur StjernlöfIFK Göteborg Orientering12:34
Christoffer SvenssonOK Vivill12:35
Melker SundströmHestra IF12:36
Mikael BergOK Enen12:37
Hugo SamuelssonFalköpings AIK OK12:38
Sebastian JonssonLidköpings VSK12:39
Elias BengtssonOK Tranan12:40
Albin EmilssonOK Skogsfalken12:41
Albin ThunbergOK Vivill12:42
Arvid BjörnstamOK Skogshjortarna12:43
Erik Petersson MarkusOK Norrvirdarna12:44
Axel LindqvistIK Uven12:45
Noel GalianisMölndal Outdoor IF12:46
Jonatan LennemyrKils OK12:47
Ludvig OverlandIF Rigor12:48
Lukas KarlssonOK Nackhe12:49
Anton KarlssonUlricehamns OK12:50
Nils JohnssonMatteus SI12:51
Gustav HellminVisborgs OK12:52
Herman PetterssonSävedalens AIK12:53
Vilgot ÅhlundVänersborgs SK12:54
Maximilian MellqvistSjövalla FK12:55

D10

1 900 m, 97 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Eleonor LöfgrenIK Ymer09:54
Elsa PeterssonVäxjö OK09:55
Vera IngulfSävedalens AIK09:56
Bianca GiobbiOK Alehof09:57
Selma JönssonIK Uven09:58
Stella BrageOK Landehof09:59
Molly FinndinTolered-Utby Ol-klubb10:00
Elsa BråhnBurseryds IF10:01
Maja NyströmLidköpings VSK10:02
Meja PetterssonOK Kullingshof10:03
Hedvig GrahnIFK Göteborg Orientering10:04
Felicia Ahlstedt NeumannKils OK10:05
Hedvig AugustssonGöteborgs SK10:06
Linnéa RexOK Landehof10:07
Molly GraadIF Rigor10:08
Gry EmterbyOK Vivill10:09
Stina AnderssonOK Löftan10:10
Vera WesthMullsjö SOK10:11
Astrid HellerströmFK Friskus-Varberg10:12
Selma LeonTrollhättans SOK10:13
Madeleine BergqvistOK Alehof10:14
Alva SvenssonFK Finn10:15
Elsie HördegårdhIFK Göteborg Orientering10:16
Tuva HejdströmVisborgs OK10:17
Alice Dahlén FälldinIK Uven10:18
Linnea LundstedtSjövalla FK10:19
Jonna Jodal GöthforsGöteborg-Majorna OK10:20
Cajsa LindqvistOK Gisle10:21
Hanna LiljaOK Älgen10:22
Tilda AlmqvistLidköpings VSK10:23
Ebba ForsengLjungskile FK10:24
Angelika LjungmanSävedalens AIK10:25
Tilde BrickarpSol Tranås10:26
Nelly CarlssonStigmännen Karlshamns OK10:27
Elsa HolstHjobygdens OK10:29
Elin SundbergLjungskile FK10:30
Anja HartleyHaninge SOK10:31
Ingrid AndreassonIFK Göteborg Orientering10:32
Maja KylmäHelsingborgs SOK10:33
Lova BergdahlOK Orinto10:34
Amanda FyhrSOK Aneby10:35
Ellen NordlundOK Vivill10:36
Lovisa LexellFK Finn10:37
Ellen KarlssonOK Skogshjortarna10:38
Vera BergquistSjövalla FK10:39
Amanda SidebyGöteborg-Majorna OK10:40
Ellen HederströmLerums SOK10:41
Maja EliassonFK Friskus-Varberg10:42
Alice HejdströmVisborgs OK10:43
Signe JohanssonOK Gynge10:44
Elsa WisslerFK Herkules10:45
Elvira ÅhlundVänersborgs SK10:46
Klara JeppssonOK Kullingshof10:47
Moa WallströmSävedalens AIK10:48
Sara LönnHalmstad OK10:49
Tuva LundsrudOK Moss10:50
Lina PerssonSOK Aneby10:51
Ebba MagnussonEmmaboda Verda OK10:52
Stina NilssonBredaryds SOK10:53
Ellen AlexanderssonKristinehamns OK10:54
Thea NilssonOK Vivill10:55
Ellen HedHultsfreds OK10:56
Meja HåkanssonRonneby OK10:57
Lisa InghammarHestra IF10:58
Ida KopkaIFK Göteborg Orientering10:59
Stina GradTibro OK11:00
Signe RanbroHelsingborgs SOK11:01
Cornelia WestlundEmmaboda Verda OK11:02
Ebba BogeOK Alehof11:03
Lovisa StavenrotOK Vivill11:04
Elise HaugeSarpsborg OL11:05
Ebba SahlstedtSöders-Tyresö11:06
Edith BrolingBredaryds SOK11:07
Tyra HäggqvistKils OK11:08
Jonna ÅhlÅmåls OK11:09
Hilma KnopfHalmstad OK11:10
Nadia FlorczykHaninge SOK11:11
Alice LagerströmRonneby OK11:12
Elin EdvardssonIK Ymer11:13
Hilda NivertFK Herkules11:14
Elsa PerssonGöteborg-Majorna OK11:15
Astrid TreptowAnderstorps OK11:16
Cornelia MellbergOK Kullingshof11:17
Meja StridOK Landehof11:18
Agnes MalmEds SK11:19
Vera WildheimMölndal Outdoor IF11:20
Ebba ÅbergHestra IF11:21
Ebba SundlingOK Njudung11:22
Karolin GraffnerOK Löftan11:23
Emma SvenssonOK Vivill11:24
Astrid LindgrenLidköpings VSK11:25
Moa JohanssonOK Gisle11:26
Alma EreltOK Norrvirdarna11:27
Celia HöglundFK Herkules11:28
Karin EkdahlTolered-Utby Ol-klubb11:29
Ella RuderfeltIF Rigor11:30
Elsa AxelssonOK Norrvirdarna11:31

H10

1 820 m, 174 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Arvid HägerstrandKungälvs OK09:59
Anton BäckLerums SOK10:00
Emil Alenvik - DahlOK Alehof10:01
Mio KlassonUlricehamns OK10:02
Melvin KallinOK Orinto10:03
Nils EnanderBredareds IF10:04
Eric UnemanOK Alehof10:05
Gustaf HeijkenskjöldOK Klyftamo10:06
Robin GullqvistVästvärmlands OK10:07
Erik LevinOK Skogsvargarna10:08
Wilmer NordgrenSävedalens AIK10:09
Arvid GustavssonVäxjö OK10:10
Hjalmar HäggAnderstorps OK10:11
Jonatan LundgrenFK Friskus-Varberg10:12
Oskar HellstrandIF Rigor10:13
Joel Bronebakk JohanssonHalden SK10:14
Oskar SöderbergOK Skogsfalken10:15
Olle RoosIFK Göteborg Orientering10:16
Vilgot VikströmTolered-Utby Ol-klubb10:17
Jakob AnderssonOK Löftan10:18
Gabriel LaineDegerfors OK10:19
Axel PerssonFK Herkules10:21
Alfred EdmanLerums SOK10:22
Arild NorbergIF Marin Väst10:23
Nils TholénOK Skogshjortarna10:24
Emil LibérthHaninge SOK10:25
Gustav Eggöy MarkhesterSnättringe SK10:26
Sixten ThunbergOK Vivill10:27
Ossian OláRånäs OK10:28
Sindre Van AgthovenMariestads FK10:29
Jakob RingströmOK Landehof10:30
Jesper RandåkerSjövalla FK10:31
Axel VallendinIF Hagen10:32
Jakob FjellnerMatteus SI10:33
Axel PerssonGöteborg-Majorna OK10:34
Eskil NygårdOK Skogshjortarna10:35
Emil ForsgrenOK Tyr10:36
Johannes BlomqvistBredareds IF10:37
Mikkel BergmanIK Uven10:38
Johannes AnderssonVänersborgs SK10:39
Einar GranatMarkbygdens OK10:40
Oskar WallinFalkenbergs OK10:41
Leon CarlssonFK Friskus-Varberg10:42
Noah GrundbergSävedalens AIK10:43
Joar AnderssonVäxjö OK10:44
Erik AhlOK Norrvirdarna10:45
Alvin HogedalOK Alehof10:46
Melker SamorLerums SOK10:47
Pontus CliffordsonTolered-Utby Ol-klubb10:48
Emil BjörksvedGotlands Bro OK10:49
Robin AhlmAndrarums IF10:50
Vilmer HagelbergEksjö SOK10:51
Gustav WikströmVisborgs OK10:52
Emil OlinIK Hakarpspojkarna10:53
Malte AnderssonTrollhättans SOK10:54
Kasper AhlinOK Skogshjortarna10:55
Ralf GustavssonOK Löftan10:56
Hannes AndreenIF Rigor10:57
Erik ZettervallKarlskrona SOK10:58
Svante WiklundIFK Göteborg Orientering10:59
Ulrik OlssonTolered-Utby Ol-klubb11:00
Theodor LauriJärla Orientering11:01
Felix WeihardSävedalens AIK11:02
Isac SehlstedtFalkenbergs OK11:03
Olle SaleskogRonneby OK11:04
Anton SoelbergAndrarums IF11:05
Gustaf GradTibro OK11:06
Ivar ViklundMatteus SI11:07
River LarssonUlricehamns OK11:08
Wilmer AxenborgGöteborg-Majorna OK11:09
Folke FranssonFK Friskus-Varberg11:10
Algot NordlundOK Vivill11:11
Nicolas IgedeOK Stigen11:12
Theo KronmarkerMullsjö SOK11:13
Algot SjöstrandSnättringe SK11:14
Olle BlomqvistMarkbygdens OK11:15
Emil ZetterlundLerums SOK11:16
Olof KarlssonFK Herkules11:17
Arvid MelanderLerums SOK11:18
Thure SundbäckSävedalens AIK11:19
Gustav AgnvallIK Uven11:20
Ivar SkårmanFrölunda OL11:21
Linus Mestad HansenLillomarka OL11:22
Filip BarthOK Orinto11:23
Herman EngIFK Göteborg Orientering11:24
Emil SternerOK Gränsen11:25
Anton KroksmyrVäxjö OK11:26
Ivar HolmstrandOK Landehof11:27
Mathias Bredland EidKongsberg OL11:28
Henning AndreassonOK Skogshjortarna11:29
Gabriel SlättOK Alehof11:30
Martin Svensson EikenesSvaide Roma SOK11:31
William JohanssonOK Skogsvargarna11:32
Arvid LiljaGöteborg-Majorna OK11:33
Oskar LindqvistOK Gisle11:34
Svante GustafssonGotlands Bro OK11:35
Alvar HedenblomSjövalla FK11:36
Theo LundinAlfta-Ösa OK11:37
Albert AxelssonOK Norrvirdarna11:38
Ville AnderssonMatteus SI11:39
Malte BergHaninge SOK11:40
Hugo BäcklundRonneby OK11:41
Sixten ÅbergTolered-Utby Ol-klubb11:42
Gustav KarlssonUlricehamns OK11:43
Oscar WärnOK Skogshjortarna11:44
Adam UllbergSvaide Roma SOK11:45
Anders Rostveit ElmiOK Moss11:46
Ludvig LindenauOK Alehof11:47
Filip StåhlSävedalens AIK11:48
Mio HammöBredaryds SOK11:49
Simon SamuelssonTibro OK11:50
Marcus UnborgAlfta-Ösa OK11:51
Simon SkottÅmåls OK11:52
Joel BjörkmanKungälvs OK11:54
Robin SommanssonIK Uven11:55
Casper EngstrandIFK Göteborg Orientering11:56
Eskil Rosengren LundqvistSjövalla FK11:57
Hugo WadsöOK Nackhe11:58
Edward SjödinOK Klyftamo11:59
Hugo HolgersonOK Landehof12:00
Vilgot ÅbergTolered-Utby Ol-klubb12:01
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK12:02
Viktor HorndahlIF Rigor12:03
Nils FridGöteborg-Majorna OK12:04
Anton JacobssonOK Gynge12:05
Gustaf IngelsboOK Tranan12:06
Johannes HolmbergUlricehamns OK12:07
Leonel StåhlgrenOK Skogshjortarna12:08
Arvid RosanderSOK Aneby12:09
Trym BreimoOK Moss12:10
Felix SandahlIK Hakarpspojkarna12:11
August HärwellAndrarums IF12:12
David GustafssonGöteborg-Majorna OK12:13
Jakob Bredland EidKongsberg OL12:14
Jakob SundbergLjungskile FK12:15
Wilhelm HedendahlKungälvs OK12:16
Emil ÖbergOK Hällen12:17
Arvid TreptowAnderstorps OK12:18
Aksel FingarsenElverum OK12:19
Anton NilssonTolered-Utby Ol-klubb12:20
Albin StamfjordFalkenbergs OK12:21
Linus LindénVäxjö OK12:22
Arvid KleinOK Vilse 8712:23
Olle JohanssonIFK Göteborg Orientering12:24
Vincent SamuelssonTibro OK12:25
Olle SchybergOK Skogsfalken12:26
Hjalmar JohanssonOK Alehof12:27
Ludvig BurvallOK Orinto12:28
Oskar RanbroHelsingborgs SOK12:29
Felix EhlersSjövalla FK12:30
Elis MarmanderFK Friskus-Varberg12:31
Oliver Borrego OlssonSävedalens AIK12:32
Ville WingstedtHalden SK12:33
Oscar AhlstedtÅmåls OK12:34
Henry NordströmKils OK12:35
Viggo OlssonMölndal Outdoor IF12:36
Oskar AnderssonOK Nackhe12:37
Olof HertinIK Hakarpspojkarna12:38
Hjalmar AntonssonFK Friskus-Varberg12:39
Hilding MartinssonLerums SOK12:40
Svante FlorénIF Rigor12:41
Folke SöderlundUlricehamns OK12:42
Gustav JohanssonOK Skogsvargarna12:44
Samuel AlegriaTolered-Utby Ol-klubb12:45
Ivar DalengVänersborgs SK12:46
Sven TholénOK Skogshjortarna12:47
Axel LydmarkSjövalla FK12:48
Viktor WretbäckSOK Aneby12:49
Almer HanningOK Löftan12:50
Lowe EkströmOK Tyr12:51
Daniel SöderbergHaninge SOK12:52
Alexander JohanssonOK Gipen12:53
Emil JohanssonIFK Göteborg Orientering12:54
Anton ArvidssonBrattås CK12:55

D35

2 360 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Linda HallbergBredareds IF11:11
Sandra WallinFalkenbergs OK11:12
Boel SundbergLjungskile FK11:13
Jenny GreenHalmstad OK11:14
Jenny GullqvistVästvärmlands OK11:15
Desiré RexOK Landehof11:16
Lina SamorLerums SOK11:17
Emelie SvalinVänersborgs SK11:18
Anni HogedalOK Alehof11:19
Anna KarlssonBredaryds SOK11:20
Linda JinnemoHjärnarps OL11:21
Ching-Pei ChenTrollhättans SK11:22
Helen KarlssonOK Gränsen11:23
Maria LönnHalmstad OK11:24

H35

2 850 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Stefan RoosIFK Göteborg Orientering11:36
Johan SundbergLjungskile FK11:37
Kristian ErikssonMarkbygdens OK11:38
Daniel SundqvistOK Orinto11:39
Jacob VikströmTolered-Utby Ol-klubb11:40
Henrik RothHjärnarps OL11:41
Carl LundinAlfta-Ösa OK11:42
Henrik TengvallBoxholm-Mjölby OL11:43
Martin HogedalOK Alehof11:44
Martin HedHultsfreds OK11:45
Jesper ThuressonHalmstad Garnisons IF11:46
Jakob Lindfors BoijOK Skogsvargarna11:47
Audun FingarsenElverum OK11:48
Erik MarmanderFK Friskus-Varberg11:49
Henrik AnderssonOK Gynge11:50
David AnderssonOK Stigen11:51
Per SternerOK Gränsen11:52
Oscar SchybergOK Skogsfalken11:53
Erik JakobsenOK Moss11:54

D40

2 460 m, 52 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anna BerlinKungälvs OK09:59
Emma RingströmOK Landehof10:00
Linda SternöTolered-Utby Ol-klubb10:01
Maria NordströmKils OK10:02
Jeanette PerssonOK Löftan10:03
Maria MickelåkerAndrarums IF10:04
Jennie GustavssonVäxjö OK10:05
Sara WulffOK Gränsen10:06
Katarina EnbomVänersborgs SK10:07
Marion BüchliOLG Suhr10:08
Linda HedenblomSjövalla FK10:09
Michaela KällstrandÅmåls OK10:11
Carin CarlssonFK Friskus-Varberg10:12
Annica Clevnert LeireGöteborg-Majorna OK10:13
Kajsa NiemiEmmaboda Verda OK10:14
Helena SandahlIK Hakarpspojkarna10:15
Karin BergquistSjövalla FK10:16
Sara JägstedtHalmstad OK10:17
Kristina ÅhlundVänersborgs SK10:18
Ulla EinarssonKungälvs OK10:19
Cecilia ThorTolered-Utby Ol-klubb10:20
Elin SvenssonSnättringe SK10:21
Sara LindgrenLidköpings VSK10:22
Hanna SamuelssonFalköpings AIK OK10:23
Linda RandåkerSjövalla FK10:24
Ingrid BronebakkHalden SK10:25
Jenny JohanssonOK Gisle10:26
Lina PalmérUlricehamns OK10:27
Linda SidebyGöteborg-Majorna OK10:28
Elisabeth HagelbergEksjö SOK10:29
Cecilia ThelinTolered-Utby Ol-klubb10:30
Susanna CaleklintKarlskrona SOK10:31
Linda RanbroHelsingborgs SOK10:32
Hanna PerssonGöteborg-Majorna OK10:33
Line-Susanne SkavhellenBotne SK Orientering10:34
Eva GustafssonVäxjö OK10:35
Kristin FranssonFK Friskus-Varberg10:36
Jenny JohnssonLidköpings VSK10:37
Malin JonssonOK Tyr10:38
Jessica ÅbergTolered-Utby Ol-klubb10:39
Caroline AnderssonTrollhättans SOK10:40
Anna NordelöfMölndal Outdoor IF10:41
Hedvig Engström JakobssonOK Skogshjortarna10:42
Maria HolmstrandOK Landehof10:43
Therese DahlströmOK Alehof10:44
Maria HöglundSjövalla FK10:45
Anja WingstedtHalden SK10:46
Jenny JohanssonIFK Göteborg Orientering10:47
Åsa CliffordsonTolered-Utby Ol-klubb10:48
Sarah LindströmRonneby OK10:49
Maria LarssonBurseryds IF10:50
Line Bar NathanLillomarka OL11:42

H40

2 760 m, 69 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Richard DahlOK Alehof09:57
Per GrönroosOK Alehof09:58
Johan UnemanOK Alehof09:59
Fredrik ElingforsVäxjö OK10:00
Anders LundeVarteig OL10:01
Jonas BergdahlOK Orinto10:02
Linus LännhultEds SK10:03
Godfried Van AgthovenMariestads FK10:04
Sven GranforsOK Landehof10:05
Peter OlssonTolered-Utby Ol-klubb10:06
Daniel GrahnIFK Göteborg Orientering10:07
Stefan CaleklintKarlskrona SOK10:08
Patrik CorneliussonOK Löftan10:09
Christian JohnssonFK Finn10:10
Bertil EronnLinköpings OK10:11
Fredrik StamfjordFalkenbergs OK10:12
Mattias BerglundLidköpings VSK10:13
Robert EnbomVänersborgs SK10:14
Magnus UnborgAlfta-Ösa OK10:15
Niklas ÅbergTolered-Utby Ol-klubb10:16
Per RoothVäxjö OK10:17
Glen NivertFK Herkules10:18
Magnus BertilssonOK Skogshjortarna10:19
Øyvind LøkenOK Moss10:20
Karl NilssonOK Orinto10:21
Per ÖbergOK Hällen10:22
Henrik KroksmyrVäxjö OK10:23
Magnus ÅbergTolered-Utby Ol-klubb10:24
Claes AnderssonFalkenbergs OK10:25
Martin Hammö WennerholmBredaryds SOK10:26
Max LarssonOK Tranan10:27
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL10:28
Christian NielsenIFK Göteborg Orientering10:29
Björn CarlssonOK Hällen10:30
Jonas ViklundMatteus SI10:31
Patrick EricsonMullsjö SOK10:32
Peter GalianisMölndal Outdoor IF10:33
Marcus AnderssonMatteus SI10:34
Urban RingströmRydboholms SK10:35
Andreas PerssonGöteborg-Majorna OK10:36
Michael ForslundKristinehamns OK10:37
Peter JohanssonVäxjö OK10:38
David HellerströmFK Friskus-Varberg10:39
Mattias RehnGränna-Bygdens OK10:40
Anders SöderstenOK Enen10:41
Johan HördegårdhIFK Göteborg Orientering10:42
Joakim JacobssonOK Gynge10:43
Henrik OlssonOK Skogshjortarna10:44
Tobias GustavssonVäxjö OK10:45
Viktor ThorssonRyda SK10:46
Albin TengvallBoxholm-Mjölby OL10:47
Frans SvenssonFK Finn10:48
Patrik CarlbomUlricehamns OK10:49
Jakob EngIFK Göteborg Orientering10:50
Mattias HolmstrandOK Landehof10:51
Gustav JonssonOK Skogshjortarna10:52
Andréas PalmertzHelsingborgs SOK10:53
Tobias HolmqvistSjövalla FK10:54
Pär SöderhjelmOK Stigen10:55
Peter AugustssonGöteborgs SK10:56
Albin AnderssonVäxjö OK10:57
Emil AndreassonOK Skogshjortarna10:58
Mikael GummessonNybro OK10:59
Tomas TorstensvikFK Friskus-Varberg11:00
Magnus HolmskauTrøsken IL11:01
Magnus LindblomGustavsbergs OK11:02
Magnus FärdigNyköpings OK11:03
Mikael MellegårdLidköpings VSK11:04
Ingvar LiljaGöteborg-Majorna OK11:05

D45

2 260 m, 50 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Tove EneljungIFK Göteborg Orientering10:59
Helena BlomqvistMarkbygdens OK11:00
Angelica BrandqvistTibro OK11:01
Yvonne WeihardSävedalens AIK11:02
Karolina WildheimMölndal Outdoor IF11:03
Malin JohanssonFK Friskus-Varberg11:04
Siv WiersdalenPorsgrunn OL11:05
Terese LarssonOK Tranan11:06
Malin SvenssonOK Orion11:07
Åsa CarlströmIK Hakarpspojkarna11:08
May Ingela HopeModum O-lag11:09
Karin ThörnbladOK Flundrehof11:10
Lotta RosénGöteborg-Majorna OK11:11
Pernilla HedinTolered-Utby Ol-klubb11:12
Karin ÅkesdotterIFK Göteborg Orientering11:13
Karin AlthoffKungälvs OK11:14
Cathrine DavidsonGöteborg-Majorna OK11:15
Catrin MolanderOK Gränsen11:16
Karin Rahm BjörneldKalmar OK11:17
Josefina BerglundFK Boken11:18
Anna UllerKils OK11:19
Ellen Aure SkogedalAsker SK11:20
Kristina LjunggrenLinköpings OK11:21
Annika BechtelFK Friskus-Varberg11:22
Gisela LindFK Herkules11:23
Elisabet Lindblom LarssonOK Enen11:24
Madeleine JohanssonOK Skogshjortarna11:25
Pia HjertströmFK Friskus-Varberg11:26
Bodil NordenströmFossum IF11:27
Lotta EkbergÖrkelljunga FK11:28
Katrin SkeppSävedalens AIK11:29
Suzanne QvistAndrarums IF11:30
Hanne WoldOK Moss11:31
Jessica AugustssonGöteborgs SK11:32
Maria LednerGöteborg-Majorna OK11:33
Liselott RothLinköpings OK11:34
Anne SkoglundSol Tranås11:35
Mari KraftIK Uven11:36
Maria AuseliusBredaryds SOK11:37
Anna KullbergBjörkfors GOIF11:38
Susanne GranGamleby OK11:39
Tina LindgrenLinköpings OK11:40
Anna MattssonOK Norrvirdarna11:41
Pia JohanssonOK Landehof11:43
Marina AxelssonMarkbygdens OK11:44
Annika HagstrandBurseryds IF11:45
Marie-Louise LarssonLerums SOK11:46
Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK11:47
Louise GöthforsGöteborg-Majorna OK11:48
Karin NorlanderOK Nackhe11:49

H45

2 560 m, 111 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Robert EneljungIFK Göteborg Orientering11:03
Peter AspIFK Göteborg Orientering11:04
Ulf JohanssonOK Gisle11:05
Knut Jostein SaetnanFossum IF11:06
Jörgen ÅhlÅmåls OK11:07
Tommy AnderssonVänersborgs SK11:08
Daniel ValentinGöteborg-Majorna OK11:09
Gary LarssonOK Skogshjortarna11:10
Lars BerglundRingerike OL11:11
Fredrik LeonTrollhättans SOK11:12
Henrik OlssonMölndal Outdoor IF11:13
Torgny LindströmRonneby OK11:14
Tomas FridénOK Gränsen11:15
Mikael SvenssonFK Herkules11:16
Hans JensenFalkenbergs OK11:17
Jimmy BondesonIK Uven11:18
Leif LindgrenLinköpings OK11:19
Henrik AnderssonOK Löftan11:20
Rikard BodforssTolered-Utby Ol-klubb11:21
Erik SkoglundSol Tranås11:22
Klas KarlssonIK Hakarpspojkarna11:23
Kenneth DybvikStokke IL11:24
Olle BjörneldKalmar OK11:25
Conny ErixonOK Kullingshof11:26
Petter ThorTolered-Utby Ol-klubb11:27
Matthias Kalle DalheimerIK Vikings OK11:28
Johan ÅhlundVänersborgs SK11:29
Håkon WoldIF Sturla11:30
Anders BillströmOK Orinto11:31
Erik LauriFK Herkules11:32
Peter LekbergSävedalens AIK11:33
Christian HåkanssonRonneby OK11:34
Niklas GranhageSjövalla FK11:35
Martin JarelandLinköpings OK11:36
Per HolmbergUlricehamns OK11:37
Jerker AnderssonOK Tyr11:38
Morten BreimoOK Moss11:39
Thomas KarlssonOK Landehof11:40
Jonas K JohanssonOK Skogsfalken11:41
Ola NiklassonTolered-Utby Ol-klubb11:42
Pontus JohnssonMatteus SI11:43
Martin BobergIF Rigor11:44
Patrik AnderssonAnderstorps OK11:45
Kastrup PontusFK Herkules11:46
Steinar EastwoodLillomarka OL11:47
Mats GruvefeldtIFK Göteborg Orientering11:48
Patrik GustavssonLinköpings OK11:49
Ronnie BohmanOK Orinto11:50
Jonas AxelssonLerums SOK11:51
Gabriel ThörnbladOK Flundrehof11:52
Anders IvarssonFK Friskus-Varberg11:53
Anders Anno PerssonHelsingborgs SOK11:54
Marcus HanssonFrölunda OL11:55
Martin WildheimMölndal Outdoor IF11:56
Olle SchälinOK Alehof11:57
Knut Ivar JohansenSandefjord OK11:58
Jonas LarssonKristinehamns OK11:59
Stefan NordinUlricehamns OK12:00
Ola JodalGöteborg-Majorna OK12:01
Per SöderbergSjövalla FK12:02
Eelco van RaaijHedrum OL12:03
Styrbjörn TörngrenTolered-Utby Ol-klubb12:04
Sven BogeOK Alehof12:05
Jonas HolstHjobygdens OK12:06
Peter OláRånäs OK12:07
Marcus PherssonOK Linné12:08
William RexOK Landehof12:09
Mikael AleniusNyköpings OK12:10
Magnus FalkenströmSkogsluffarnas OK12:11
Mattias JägstedtHalmstad OK12:12
Magnus WihlborgOK Gynge12:13
Benny WallinFalkenbergs OK12:14
Darren SummersonOK Norrvirdarna12:15
Stefan KinellIFK Göteborg Orientering12:16
Johan HanssonOK Löftan12:17
Sverre WisløffAsker SK12:18
Ulf JonareLinköpings OK12:19
Ingemar EricssonRonneby OK12:20
Tore SandvikHalden SK12:21
Patrik IngelströmOK Gynge12:22
Per Olav AndersenVang OL12:23
Heide PerssonAndrarums IF12:24
Anders LövgärdOK Alehof12:25
Daniel GudmundssonOK Landehof12:26
Martin LarssonIFK Göteborg Orientering12:28
Robert SvenssonAnderstorps OK12:29
Gustaf ÖjerskogFrölunda OL12:30
Anders EkdahlTolered-Utby Ol-klubb12:31
Håkan RundqvistOK Nackhe12:32
Pål Martin EidKongsberg OL12:33
Håkan JonssonKristinehamns OK12:34
Jesper WaldfeltFinspångs SOK12:35
Thomas WesterlundHerrljunga SK Skid o OL12:36
Tobias HedströmTenhults SOK12:37
Markus OlinIK Hakarpspojkarna12:38
Anders GenbergUlricehamns OK12:39
Niclas KinnanderMatteus SI12:40
Per ErlandssonVimmerby OK12:41
Mats JohanssonOK Hällen12:43
Andreas NiemiEmmaboda Verda OK12:44
Per Arne JohanssonOK Gisle12:45
Herman RosénGöteborg-Majorna OK12:46
Joakim KarmetunOK Njudung12:47
Jan SamuelssonFalköpings AIK OK12:48
Jonas RothénTolered-Utby Ol-klubb12:49
Stefan JohanssonKungälvs OK12:50
Martin JohanssonFalkenbergs OK12:51
Åke LjunggrenLinköpings OK12:52
John-Patrik TreptowAnderstorps OK12:53
Mats GustafssonNyköpings OK12:54
Joel GöranssonLidköpings VSK12:55

D50

2 160 m, 30 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Tuuli SaariFK Herkules11:55
Sarah StutzOLG Suhr11:56
Carina GustafssonOK Gynge11:57
Annika JohanssonOK Alehof11:58
Anna-Karin LövgrenAvesta OK11:59
Monika HjellströmGränna-Bygdens OK12:00
Maria KjellmanLinköpings OK12:01
Anna ErikssonOK Älgen12:02
Elisabeth WilhelmssonOK Skogsvargarna12:04
Pamela ÅstenKolbotn o Skimt OL12:05
Marie HedarOK Tor12:06
Anneli KarlssonFK Finn12:07
Katarina BorneFrölunda OL12:08
Erica HållHJS-Vansbro OK12:09
Camilla ÖhgrenSävedalens AIK12:10
Maria StrömbergAvesta OK12:11
Anneli KarlsmoIK Uven12:12
Heléne SvenssonKristinehamns OK12:13
Maria LillieströmOK Roxen12:14
Ulrika RibbholmOK Njudung12:15
Malin LammFrölunda OL12:16
Wenche LindløvSarpsborg OL12:17
Erika AspMölndal Outdoor IF12:18
Ann-Kristin JanssonHjobygdens OK12:19
Gun RosendahlIF Marin Väst12:20
Agnetha Le ClaireFK Herkules12:21
Ingela ThoressonAndrarums IF12:22
Ulrika GustafssonIK Vista12:23
Annika JosefssonKarlskrona SOK12:24
Karin FreylandSOK Aneby12:25

H50

2 810 m, 67 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lars-Gunnar WalleniusFrölunda OL09:59
Mikael NilssonFK Friskus-Varberg10:00
Lars HagelbergEksjö SOK10:01
Espen SvaeSarpsborg OL10:02
Geir Inge FolkestadAnderstorps OK10:03
Terje BlindheimLillomarka OL10:04
Martin EricssonFalkenbergs OK10:05
Trond MøretrøKolbotn o Skimt OL10:06
Thomas KaiserIF Sturla10:07
Richard TorseinFrölunda OL10:08
Jörgen DalénSala OK10:09
Roger CarlssonOK Tranan10:10
Joakim KopkaIFK Göteborg Orientering10:11
Pär MoqvistLerums SOK10:12
Johan ÅttingLinköpings OK10:13
Jonas KylmäHelsingborgs SOK10:14
Kalle WraneSävedalens AIK10:15
Per Olav GulbrandsenLarvik OK10:16
Lars BjörkingOK Skogshjortarna10:17
Pär JohannessonFrölunda OL10:18
Martin MandingerTrollhättans SOK10:19
Per-Anders AxelssonMarkbygdens OK10:20
Manne FreylandSOK Aneby10:21
Anders WestlundKils OK10:22
Mats RönnborgIK Uven10:23
Hans-Olof PerssonOK Alehof10:24
Dan JohanssonFK Boken10:25
Lars ArneborgUlricehamns OK10:26
Nichlas WallströmSävedalens AIK10:27
Patrik SteenOK Enen10:28
Mikael ÖrnOK Bävern10:29
Magnus Wall JungbjerGöteborgs SK10:30
Mats LiljaOK Älgen10:31
Jonas HultinOK Löftan10:32
Jonas OlssonOK Roxen10:33
Fredrik CarlqvistFK Friskus-Varberg10:34
Crister SwensonFrölunda OL10:35
Thomas KullanderSävedalens AIK10:36
Jan GradinAndrarums IF10:38
Ulf KokinskyIFK Göteborg Orientering10:39
Christer LindellLinköpings OK10:40
Håkan KarlssonFK Finn10:41
Håkan ErikssonTolered-Utby Ol-klubb10:42
Tony GullqvistVästvärmlands OK10:43
Rune EngehultNotodden OL10:44
Gunnar JönssonGöteborg-Majorna OK10:45
Lars-Ola LarssonOK Orion10:46
Roar MathisenOL Tønsberg og Omegn10:47
Nils GustavssonLidköpings VSK10:48
Pär JohanssonOK Alehof10:49
Ola NilssonAlvesta SOK10:50
Anders LillieströmOK Roxen10:51
Mattias BååthSävedalens AIK10:52
Stefan KarlssonTidaholm SOK Sisu10:53
Henrik ÖsterbergGustavsbergs OK10:54
Lars-Åke KullbergBjörkfors GOIF10:55
Anders AspMölndal Outdoor IF10:56
Dan-Olof JohanssonOK Alehof10:57
Knut GjoneSandefjord OK10:58
Johan AnderssonHultsfreds OK10:59
Patrik NilssonLinköpings OK11:00
Peter SahlinNässjö OK11:01
Per-Olof ClaéssonTenhults SOK11:02
Johan BlomgrenSOK Aneby11:03
Stefan ErikssonOK Älgen11:04
Gunnar HedinSöders-Tyresö11:05
Fredrik MouchardIF Hallby SOK11:06

D55

1 950 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Laila B HöglundFK Herkules10:00
Annika SvenssonSolna OK10:01
Annika Repo WallmanOK Skogsvargarna10:02
Helena JohanssonOK Gisle10:03
Helen CarlbomIFK Göteborg Orientering10:04
Lena ArnoldssonMullsjö SOK10:05
Lena PeterssonOK Alehof10:06
Lena SwartzOK Orion10:07
Ing-Marie SamuelssonIK Trenne Ullared10:08
Maria Wallin JohanssonOK Skogshjortarna10:09
Camilla AdlertegOK Enen10:10

H55

2 450 m, 26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Stefan UnossonKalmar OK11:35
Martin WidmerOLG Suhr11:36
Bjørn BendiktsenKonnerud IL11:37
Lars KarlssonOK Gränsen11:38
Øystein HoloFossum IF11:39
Andres LaasOK Skogshjortarna11:40
Sven TolestamIF Rigor11:41
Roy JohanssonOK Skogsvargarna11:42
Jan Richard EriksenAsker SK11:43
Kjell RistoOK Linné11:44
Arne FossheimAsker SK11:45
Mats JönssonKorsnäs IF OK11:46
Øystein JensenSarpsborg OL11:47
Per SanderGöteborg-Majorna OK11:48
Thomas ReichelSävedalens AIK11:49
Gunnar MarkinhuhtaGöteborgs SK11:50
Jens LindströmTibro OK11:51
Mats SöderbergKalmar OK11:52
Mats G AnderssonIFK Göteborg Orientering11:53
Lars OlssonFK Göingarna11:54
Øyvind Johannessen LinneboAsker SK11:55
Peter LaudonBoxholm-Mjölby OL11:56
Sven-Erik DahlbergIK Trenne Ullared11:57
Magnus PedersenOK Skogshjortarna11:58
Bengt NiklassonKolbotn o Skimt OL11:59
Magnus JoelssonSOK 6812:00

D60

1 870 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Leila LjunggrenMarkbygdens OK10:18
Vanja JinnemoHjärnarps OL10:19
Marianne ThorssonIK Trenne Ullared10:20
Kristina TellqvistIK Dran10:21
Kerstin Haugen LundStenungsunds OK10:22
Marianne KlassonUlricehamns OK10:23
Ann SvärmOK Gisle10:24
Lena LarssonSala OK10:25
Elisabeth BybergerSolna OK10:26
Anna-Carin MolinFalköpings AIK OK10:27
Anna-Lena SvenssonLidköpings VSK10:28
Maria AnderssonBredaryds SOK10:29
Ann Warma LaasOK Skogshjortarna10:30

H60

2 270 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Mikael JohanssonOK Gisle11:13
Ulf PalmérUlricehamns OK11:14
Lasse JohanssonEds SK11:15
Karl MollénOK Denseln11:16
Jens KaminskyGöteborg-Majorna OK11:17
Torbjörn ErikssonSnättringe SK11:18
Hans GarmerGöteborg-Majorna OK11:19
Clas BörjessonIK Uven11:20
Arne LundStenungsunds OK11:21
Magnus AnderssonUlricehamns OK11:22
Per-Olof LarssonHestra IF11:23
Torbjörn AlmgrenGöteborgs SK11:24
Magnus UppströmFK Herkules11:25
Jörgen IvarssonGöteborg-Majorna OK11:26
Håkan SjunnestrandSolna OK11:27
Kent NeroMullsjö SOK11:28
Sven SundströmBredareds IF11:29

D65

1 850 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Maja-Stina GustavssonOK Roxen10:38
Kerstin KarlssonTidaholm SOK Sisu10:39
Åsa StåhlHjärnarps OL10:40
Eva PetterssonVäxjö OK10:41
Britt-Marie AnderssonOK Amne10:42
Kerstin HjalmarssonEmmaboda Verda OK10:43
Gunilla HogedalVänersborgs SK10:44
Siv LarssonEmmaboda Verda OK10:45
Anne KaillIK Omega10:46
Lena SöderbergOK Skogsfalken10:47
Agneta GranströmSOK Aneby10:48
Solveig HedenblomSjövalla FK10:49
Inger JohanssonOK Klyftamo10:50

H65

1 910 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Kjell KaminskyIF Hagen10:46
Arne AnderssonBredaryds SOK10:47
Stefan GunnarssonKristinehamns OK10:48
Janne ErikssonEds SK10:49
Göran LarssonSala OK10:50
Per FredrikssonOK Skogshjortarna10:51
Bengt JonassonGöteborg-Majorna OK10:52
Ingvar AnderssonOK Amne10:53
Arvid GalborgenEds SK10:54
Kent KardellLjungskile FK10:55
Pelle SkullmanLinköpings OK10:56
Sven Erik MolanderTolered-Utby Ol-klubb10:57
Lars HogedalVänersborgs SK10:58
Ulf PetersonKungälvs OK10:59
Björn PetterssonUlricehamns OK11:00
Bent GalborgenIndre Østfold OK11:01

D70

1 540 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lena BarkestamIK Hakarpspojkarna11:05
Inga GustavssonIK Uven11:06
Inger LindblomOK Orinto11:07
Gun-Britt FranssonEmmaboda Verda OK11:08
Ulla LindheIK Stern11:09
Margareta BrynhildsenStokke IL11:10
Kajsa TofténHjobygdens OK11:11
Evy GabrieliiBredareds IF11:12
Ingrid TengelandIK Gandvik11:13
Kristina JohanssonMullsjö SOK11:14
Monica PåhlstorpEmmaboda Verda OK11:15

H70

1 730 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Per GustavssonOK Roxen09:59
Kjell-Åke NilssonUlricehamns OK10:00
Sölve AnderssonBredaryds SOK10:01
Sven-Olof LarssonEmmaboda Verda OK10:02
Stellan AhnströmForserums SOK10:03
Bengt StåhlHjärnarps OL10:04
Hans CarlssonIFK Göteborg Orientering10:05
Stig JohanssonHelsingborgs SOK10:06
Ronny RagnarssonMarkbygdens OK10:07
Jan BojlingSolna OK10:08
Sonny AnderssonIK Hakarpspojkarna10:09
Lennart AnderssonGöteborgs SK10:10
Lennart GustavssonIK Uven10:11
Jörgen FranssonEmmaboda Verda OK10:12
Sven Erik JönssonOK Tyringe10:13
Bo TuressonIFK Sävsjö10:14
Ulf KjellinOK Hedströmmen10:15
Thomas ÅbergTolered-Utby Ol-klubb10:16
Roland BomanUlricehamns OK10:17
Lars-Åke SjökvistVärend GN OL10:18
Ronny HjalmarssonEmmaboda Verda OK10:19

D75

1 390 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Marianne GrahnGöteborgs SK10:58
Gunnel BörjessonIK Uven10:59

H75

1 590 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Per LjungbergOK Alehof10:22
Kalle JohanssonOK Skogshjortarna10:23
Bert LuvöFK Herkules10:24
Kenneth IvehagFrämmestads IK10:25
Gösta MalmerIF Marin Väst10:26
Gunnar AnderssonIK Vista10:27
Rolf GabrielssonFalköpings AIK OK10:28
Åke EckerbomIFK Sävsjö10:29
Gunnar BrystHjobygdens OK10:30
Bo LeuchoviusGöteborg-Majorna OK10:31
Per-Olof JohanssonOK Klyftamo10:32
Ingemar LindblomOK Orinto10:33
Dag LorénOK Frisene10:34
Stig KarlsmoIK Hakarpspojkarna10:35
Torbjörn TirénHellas Orientering10:36
Lasse OlssonIK Trenne Ullared10:37
Kay SvenssonOK P410:38
Henrik HvoslefIK Stern10:39
Herluf JensenSvendborg OK10:40
Sören AnderssonIK Dran10:41

Inskolning

1 680 m, 115 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Sixten BernloBredareds IF09:45:54
Louise WernklevBredareds IF09:47:38
Oskar WernklevBredareds IF09:47:41
Ellen ReutgardBredareds IF09:49:06
Alfred LennartssonUlricehamns OK09:49:21
Alvina ErikssonBredareds IF09:49:25
Einar ThörnqvistBredareds IF09:49:56
Astrid BråhnBurseryds IF09:52:26
Svea NilssonIK Ymer09:52:31
Kasper StrandBredareds IF09:52:33
Miranda WesterbergGöteborg-Majorna OK09:53:59
Lukas RåbergOK Landehof09:55:27
Linnea SkoglundBredareds IF09:57:21
Amanda HeinerudBredareds IF09:57:25
Agnes SmidsBredareds IF09:57:27
Viktor BjörkOK Orinto09:57:57
Milou EdlundElfsborg SOK10:00:20
Ella EdlundElfsborg SOK10:00:47
Stina EliassonFK Friskus-Varberg10:00:59
Ludwig PetterssonHjobygdens OK10:05:44
Edith FjärdingOK Löftan10:08:49
Milia AlmgrenBorås GIF10:09:23
Malte AlmgrenBorås GIF10:09:25
Alice ManskogMarkbygdens OK10:09:48
Pelle ManskogMarkbygdens OK10:10:01
Alma SchröderOK Skogshjortarna10:10:07
Gillis JunforsOK Skogshjortarna10:10:43
Emil OlssonKlubblös10:12:16
Lucas BodinIF Hallby SOK10:12:22
Nils CederlundUlricehamns ok10:12:58
Theo AugustssonKinnaströms SK10:13:34
Tilda UnemanOK Alehof10:14:08
Esperanza BalaguéFalköpings AIK OK10:14:18
Melker KarlssonFalköpings AIK OK10:14:20
Oskar KarlssonFalköpings AIK OK10:14:29
Annie NordlundOK Vivill10:16:42
Fredrik Sundby JakobsenOK Moss10:18:37
Oliver AugustssonKinnaströms SK10:19:23
Felicia AugsustssonKinnaströms SK10:19:27
Veronica AnderssonFjärås AIK10:19:36
William Douglas HillgaarSandefjord OK10:20:40
Ivar KylbergSävedalens AIK10:23:04
Melker JohanssonOK Skärmen10:24:34
Astrid LundgrenFK Friskus-Varberg10:25:10
Vidar PusaFrölunda OL10:25:51
Lova HogedalOK Alehof10:29:52
Vera StrelénOK Alehof10:29:53
Gustav ThorssonRyda SK10:31:27
Olivia ThorssonRyda SK10:31:30
Billy SköldOK Gisle10:32:30
Gustav RiiseBredareds IF10:35:00
Ebba WadsöOK Nackhe10:36:10
Fritiof HärwellAndrarums IF10:37:29
Elsa ÖjerhedBorås GIF10:37:53
Eivind KjernsmoAsker SK10:38:54
Fred LarssonBurseryds IF10:41:01
Hilma SidebyGöteborg-Majorna OK10:42:25
Agnes LejonLaholms IF OK10:43:01
Hilda HanssonOK Orinto10:43:09
Arvid HanssonOK Orinto10:43:29
Lisa EliassonFK Friskus-Varberg10:43:34
Emma CronqvistOK Landehof10:43:45
Ida SvenningOK Orinto10:47:35
Anton ThorssonRyda SK10:49:22
Olle EngstrandIFK Göteborg Orientering10:49:28
Alice BouvinOK Löftan10:51:58
Mira LundsrudOK Moss10:52:33
Elsa EngstrandIFK Göteborg Orientering10:52:49
Svante NilssonBredaryds SOK10:56:08
Gabriel KällstrandÅmåls OK11:00:02
Elias SöderbergOK Skogsfalken11:04:35
Maja MobergTolered-Utby Ol-klubb11:08:27
Ebba MobergTolered-Utby Ol-klubb11:08:29
Ada DahlénOK Orinto11:08:35
Assar LöwegrenIFK Göteborg Orientering11:11:40
Elin TörnelandOK Gipen11:11:52
Hampus TörnelandOK Gipen11:11:54
Johanna HörnquistAnderstorps OK11:12:51
Elias LöfstrandRydboholms SK11:15:54
Adam FyhrRydboholms SK11:16:07
Arthur SjödinOK Klyftamo11:16:22
Ellen friskKlubblös11:20:32
Olivia EngbergKlubblös11:20:37
ELSA FriskKlubblös11:20:42
Ruben HolmquistGöteborg-Majorna OK11:22:24
Daniel WålanderSjövalla FK11:22:31
Maria WålanderSjövalla FK11:22:34
Elizabeth KempGöteborg-Majorna OK11:25:50
Aldor AndersenOK Nackhe11:27:45
Alma SedvallSOK Aneby11:29:10
Ella CarlssonHestra IF11:32:59
Alva CarlssonHestra IF11:33:01
Malva FlorinTenhults SOK11:33:37
Katerina DobsicekOK Orinto11:35:32
Ebbe AndreassonOK Skogshjortarna11:35:38
Klara AnderssonFalköpings AIK OK11:38:57
Pontus PerbringUlricehamns OK11:40:35
Adam NorlanderOK Nackhe11:41:04
Doris PilbladIFK Göteborg Orientering11:41:39
Maja EngIFK Göteborg Orientering11:41:40
oskar FrickTrollhättans SK11:41:48
Elmer MartinssonLerums SOK11:44:36
Rut HomstrandOK Landehof11:45:49
Alice Eggöy MarkhesterSnättringe SK11:46:08
Ellen ErikssonSOK Aneby12:01:24
Ninna IvermarkSjövalla FK12:03:27
Edvard DalengVänersborgs SK12:04:14
Olivia BirkestadKlubblös12:04:23
Saga HoldarKlubblös12:04:25
Freja ClaessonKlubblös12:04:31
Ture ChristenssonKlubblös12:08:28
Ellie RosénHestra IF12:08:42
Erwin fromKlubblös12:14:18
Oliver Martin AndersenSandefjord OK
Malte MalmAnderstorps OK

U1

1 540 m, 163 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lillia JohanssonKlubbslös09:37:58
Vilda JohanssonKlubbslös09:38:03
Oskar StenborgLerums SOK09:39:47
Alma AderlindOK Norrvirdarna09:40:04
Alice RiiseBredareds IF09:45:29
Sigrid HallbergBredareds IF09:49:22
Robin LönnHalmstad OK09:50:05
Elvira EdmanLerums SOK09:52:00
Malte JosefssonBurseryds IF09:52:11
Klara BråhnBurseryds IF09:52:17
Olof EnanderBredareds IF09:52:23
Stella SjöholmOK Norrvirdarna09:55:12
Linus SvenssonOK Vilse 8709:55:22
Oliver SvenssonOK Vilse 8709:55:23
Nova SiliFK Friskus-Varberg09:57:14
Oskar TollOK Njudung09:57:32
Wille EnocssonBurseryds IF09:59:10
Charlie KlassonUlricehamns OK10:00:02
Tilda BäckLerums SOK10:01:25
Bertil SörmanHjobygdens OK10:03:04
Ingrid NordströmKils OK10:05:26
Kajsa ManskogMarkbygdens OK10:10:03
Judith GranatMarkbygdens OK10:10:05
August SwedblomMarkbygdens OK10:10:27
Carl JohanssonMarkbygdens OK10:10:28
Nils LindbergOK Skogsvargarna10:11:44
Jonathan RexOK Landehof10:11:54
Wilma ThelinTolered-Utby Ol-klubb10:13:07
Clara JahnFalkenbergs OK10:13:12
Gustav OlssonOK Skogsvargarna10:13:18
Isac BardIF Hallby SOK10:13:36
Arvid GredegårdIF Hallby SOK10:13:36
Leon BardIF Hallby SOK10:13:39
Alvida SvenssonUlricehamns ok10:13:56
Valter SvenssonUlricehamns ok10:13:58
Milton CederlundUlricehamns OK10:14:06
Astrid ZetterlundLerums SOK10:14:42
Hedda AnderssonHjobygdens OK10:16:23
Ellie AnderssonHjobygdens OK10:16:38
Ebba JohanssonTolered-Utby Ol-klubb10:16:53
Lilly WingrenMarkbygdens OK10:16:57
Hugo HanssonGöteborg-Majorna OK10:17:04
Märta DrottzFjärås AIK10:17:17
Edith WingrenMarkbygdens OK10:17:38
Ida WannhedenOK Landehof10:17:39
Otto AxelssonBurseryds IF10:17:52
Hilde HolmerFrölunda OL10:17:58
Tage LjunggrenSOK Aneby10:18:11
Melinda BergOK Enen10:19:16
Artur BrattbergSjövalla FK10:19:46
Emilia HederströmLerums SOK10:22:57
Ingrid WretbäckSOK Aneby10:23:22
Johanna FolkessonSOK Aneby10:23:53
Britta MalmborgBurseryds IF10:23:57
Arvid SamuelssonOK Skärmen10:24:06
Ellie SamuelssonOK Skärmen10:24:13
Lowe ThuressonFalkenbergs OK10:25:27
Isak Jodal GöthforsGöteborg-Majorna OK10:26:22
Endre GjerdalenAsker SK10:26:28
Matilda HaraldssonOK Kullingshof10:27:04
Knut EdensvärdOK Kullingshof10:27:05
Alexander JarnelidOK Kullingshof10:27:09
Algot EdensvärdOK Kullingshof10:27:10
MiO LeeOK Kullingshof10:27:16
Alice CarlssonStigmännen Karlshamns OK10:28:04
Gunnar HäggmarkMarkbygdens OK10:29:20
Kasper SalomonssonOK Gisle10:30:42
Sofia ForslundKristinehamns OK10:31:52
Alice WolmhagLerums SOK10:31:59
Meja WolmhagLerums SOK10:32:00
Waldemar LarssonHestra IF10:32:40
Arvid RosénIK Uven10:33:47
Oskar BerggrenIFK Sävsjö10:34:47
Olle HolstHjobygdens OK10:35:24
Viktor BerggrenIFK Sävsjö10:35:33
Alice HjelmbergSOK Aneby10:37:10
Alva RudlingOK Landehof10:38:45
Juni FeldmanisGöteborgs SK10:42:01
Hilda AnderssonOK Stigen10:42:46
Arvid GripGöteborg-Majorna OK10:43:41
Hjalmar HärwellAndrarums IF10:43:51
Veronica Holtedahl SimonsenSandefjord OK10:43:56
Olle LiljaOK Stigen10:44:23
Viktoria JohanssonOK Gipen10:44:40
Emma LagerströmRonneby OK10:44:42
Alvin HelmströmFjärås AIK10:45:38
Lovis BoijOK Skogsvargarna10:46:17
Adelia BurvallOK Orinto10:46:43
Albert NorbergIF Marin Väst10:47:19
Isak SvenssonOK Alehof10:47:56
Ebbe LönnälvOK Stigen10:50:04
Adrian RosénOK Skogshjortarna10:51:52
Hanna RosénOK Skogshjortarna10:51:54
Milton BerggrenOK Skogshjortarna10:53:47
Sofia NygrenOK Skogsvargarna10:54:13
Mattis CarlströmIK Hakarpspojkarna10:55:54
Tuva PerssonSOK Aneby10:59:23
Daniel LeireGöteborg-Majorna OK10:59:26
Elin HedegärdRydboholms SK10:59:36
Arthur JohanssonOK Kullingshof10:59:55
Sixten JohanssonKullingshof ok10:59:57
Simon LindOK Orinto11:00:49
Filip LindOK Orinto11:00:51
Hampus LöfgrenIK Uven11:01:31
August LennartsonUlricehamns ok11:01:49
Axel HultJönköpings OK11:02:15
Carl HultJönköpings OK11:02:20
Maja LindblomIK Uven11:02:58
Amanda JonssonLidköpings VSK11:06:19
Louie BojénGöteborg-Majorna OK11:07:10
Erik LidénOK Landehof11:08:49
Christoffer Larsson LidrotFalkenbergs OK11:10:17
Kerstin JohanssonOK Orinto11:12:05
Hedda SjöstrandSnättringe SK11:13:15
Jonathan BrolinSjövalla FK11:15:14
Agnes JönssonKlubblös11:22:27
Emelia JönssonKlubblös11:22:29
Jonas EhlersSjövalla FK11:22:36
Hugo IvarssonOK Skogshjortarna11:22:50
Tage EkbergGöteborg-Majorna OK11:24:57
Dexter HanssonFrölunda OL11:25:24
Axel HofflanderGöteborg-Majorna OK11:26:21
Bojan WallentinLerums SOK11:26:22
Lo JohnelsFrölunda OL11:26:38
Anton UtterBjörkehov11:28:49
Melker NordelöfMölndal Outdoor IF11:28:55
Elliot BlissingOK Vilse 8711:29:26
Filip JohanssonOK Nackhe11:29:53
Isak JohanssonOK Nackhe11:29:54
Melker AndréIF Marin Väst11:30:12
gösta BodinKlubblös11:30:15
Irma Gunnarsson LiedmanTolered-Utby Ol-klubb11:30:57
Molly NordelöfMölndal Outdoor IF11:31:10
Egon PalmérUlricehamns OK11:32:26
Gustav LemjanOK Moss11:33:13
Melina BerggrenHalmstad OK11:33:48
Albin PeterssonOK Alehof11:37:55
Nils FrickTrollhättans SK11:41:51
Jacob EllbringFK Finn11:41:53
Ida KjellmanLinköpings OK11:43:39
Ellie EverdingIK Ymer11:43:57
Inez EverdingIK Ymer11:44:00
Leia LindenauOK Alehof11:45:44
Elton PetterssonSävedalens AIK11:48:01
Aron Rostveit ElmiOK Moss11:48:59
Aisha Rostveit ElmiOK Moss11:49:02
Maja FridGöteborg-Majorna OK11:50:50
Sixten FagerlindMarkbygdens OK11:54:17
Siri JohanssonOK Nackhe11:56:10
Ingrid ErikssonSOK Aneby12:01:28
Samuel BäckmanIFK Göteborg Orientering12:09:34
Tilda GustafssonGöteborg-Majorna OK12:10:08
Jakob AnderssonOK Alehof12:17:16
Alice MarmanderFK Friskus-Varberg12:19:26
Sofia KilanderBottnaryds IF12:20:48
Solan LøkenOK Moss12:22:49
Ludvig AxenborgGöteborg-Majorna OK
Alex KarlssonOK Nackhe
Harry KnopfHalmstad OK
Vincent LanghamerMölndal Outdoor IF
Otto NilssonGöteborg-Majorna OK
Astrid NordenstamTolered-Utby Ol-klubb
Egon NordgrenSävedalens AIK

U2

1 640 m, 249 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Vidar NilssonOK Orinto09:30:31
Tim AhlströmEmmaboda Verda OK09:31:39
Frida AnderssonVisborgs OK09:33:54
Siri EngströmVisborgs OK09:33:58
Märta StrelénOK Alehof09:34:00
Max Marttinen LientolaHaninge SOK09:34:36
Manfred HolmgrenHaninge SOK09:35:06
Axel HolmgrenHaninge SOK09:35:09
Nea Marttinen LientolaHaninge SOK09:35:54
Josef NygrenVisborgs OK09:35:56
Oscar BromanVisborgs OK09:36:03
Vera HolmbergHaninge SOK09:36:50
Felicia SvenssonHaninge SOK09:37:11
Max EidertEmmaboda Verda OK09:37:12
Mio EidertEmmaboda Verda OK09:37:13
Maya EidertEmmaboda Verda OK09:37:52
Lea WasbergHaninge SOK09:38:20
Ella WasbergHaninge SOK09:39:19
David Rondahl ÅströmVisborgs OK09:41:10
Alma Westervall RunnbergTolered-Utby Ol-klubb09:41:26
Alicia LindgrenFalkenbergs OK09:41:29
Frida DellhedenTolered-Utby Ol-klubb09:41:37
Ellen NybomSvaide Roma SOK09:41:38
Vera EngelbrektssonSvaide Roma SOK09:41:40
Samuel BacklundHaninge SOK09:42:25
Axel GustafssonDegerfors OK09:43:08
Lovisa Slotte HuldenBredareds IF09:46:01
Nils KvistBredareds IF09:48:20
Melvin ReutgardBredareds IF09:48:22
Emelie MagnussonLidköpings VSK09:48:51
Linus MagnussonLidköpings VSK09:48:51
Arvid LennartssonUlricehamns OK09:49:19
Ellen LowryFK Herkules09:49:39
Jesaja BergerFK Herkules09:50:00
Rasmus WindeFK Herkules09:50:23
Oliver Petersson MarkusOK Norrvirdarna09:50:24
Majken GeorgiiFK Herkules09:50:39
Ester GeorgiiFK Herkules09:50:41
Signe BergerFK Herkules09:52:05
Agnes WesterbergGöteborg-Majorna OK09:53:05
John WesterbergGöteborg-Majorna OK09:53:12
Leon SjöholmOK Norrvirdarna09:53:36
Frans OlssonTolered-Utby Ol-klubb09:55:47
Wilda EnglundOK Gisle09:56:57
Axel TollOK Njudung09:57:20
Joel RåbergOK Landehof09:58:18
Nike BergstrandHestra IF09:58:51
Maja NylundBredaryds SOK09:59:17
Viktor ForsbergBredaryds SOK09:59:20
Joni Nexelius-HallbergOK Orinto09:59:44
Jonathan RingströmRydboholms SK09:59:59
Victor KarlssonOK Gränsen10:01:31
Alvar SirénHjobygdens OK10:01:55
Ella LindstrandOK Vivill10:02:29
Märta SörmanHjobygdens OK10:02:34
Lilly RoothVäxjö OK10:03:15
Linus FridénOK Gränsen10:04:56
Eric FridénOK Gränsen10:04:57
Alfons JenefeldtSjövalla FK10:06:23
Alice PetterssonBorås GIF10:07:59
Loke JagetegFalkenbergs OK10:08:16
Didrik Rønning BøeSandefjord OK10:08:30
Oliver LagerSandefjord OK10:08:32
Astrid GrahnBredaryds SOK10:09:37
Annie SchröderOK Skogshjortarna10:09:59
Alfred GustafssonIK Omega10:10:18
Milton RybergFalkenbergs OK10:10:35
Katarina PendingFalkenbergs OK10:10:37
Olivia PendingFalkenbergs OK10:10:38
Gaute Fuglseth OlsenAsker SK10:11:17
Aleksander AndenæsAsker SK10:11:18
Linn JunforsOK Skogshjortarna10:11:27
William PusaFrölunda OL10:11:31
Tova PerssonBottnaryds IF10:11:32
Maja SamuelssonIF Hallby SOK10:12:03
Nelli RedebrattOK Kullingshof10:12:38
Carl-Philip JahnFalkenbergs OK10:13:30
Mattias ThordsonTolered-Utby Ol-klubb10:13:47
Alma DavidssonGöteborg-Majorna OK10:13:50
Alexia PalmOK Orinto10:14:09
August PalmOK Orinto10:14:11
Ella Stridqvist LönnstadGöteborg-Majorna OK10:15:53
Kasper FlorczykHaninge SOK10:15:55
Simon JohanssonOK Gynge10:16:51
Elliot BodinIF Hallby SOK10:16:59
Emil EreltOK Norrvirdarna10:17:11
Nellie WictorinSOK Aneby10:17:27
Therese AnderssonSOK Aneby10:17:35
Alfred LarssonOK Gisle10:17:43
Amalie BirkelundAsker SK10:18:01
Sally PilbladIFK Göteborg Orientering10:18:27
Lisa WillhammarSOK 6810:18:57
Stina AxelssonBurseryds IF10:19:10
Elina RosanderSOK Aneby10:19:53
Valdemar EhnSjövalla FK10:22:39
Sixten LagerFalköpings AIK OK10:23:09
Moa HolmbergGöteborg-Majorna OK10:24:37
Emma JohanssonOK Skärmen10:25:14
Selma SamuelssonOK Vivill10:25:34
Tyra HolmbergGöteborg-Majorna OK10:25:55
Eirik NastadAsker SK10:26:08
Valdemar HaraldssonOK Kullingshof10:26:20
Melvin SönnerSol Tranås10:27:01
Othilie Kvilhaug SkavhellenBotne SK Orientering10:27:34
Linn Hermann StrømSandefjord OK10:27:39
Anton HedlundHestra IF10:27:49
Sigrid EdensvärdOK Kullingshof10:28:19
Saga LeeOK Kullingshof10:28:20
William OlsmoTolered-Utby Ol-klubb10:29:51
Mattis LindströmRonneby OK10:30:24
Theodor MossljungTolered-Utby Ol-klubb10:31:25
Jonathan ThorssonRyda SK10:31:38
Kerstin JohanssonOK Skogshjortarna10:32:13
Frida JohanssonOK Skogshjortarna10:32:14
Konrad SköldOK Gisle10:32:20
Emil RosénIK Uven10:32:57
Alva LeeOK Kullingshof10:34:18
Linnéa HaraldssonOK Kullingshof10:34:19
Isabella SvärdOK Landehof10:34:52
Hillevi AnundbyOK Landehof10:34:53
Alinda RundqvistOK Nackhe10:35:56
Anton LundgrenSjövalla FK10:38:41
Elis ThorssonRyda SK10:38:49
Simon FlintaFK Herkules10:39:08
Arvid RudllingOK Landehof10:39:12
Nathalie HolstBottnaryds IF10:40:22
Albin PerbringUlricehamns ok10:40:25
Emma KinnanderMatteus SI10:40:51
Mimmi LaxingTolered-Utby Ol-klubb10:41:20
Emil InghammarHestra IF10:41:46
Fanny FeldmanisGöteborgs SK10:42:35
Rut MårildGöteborgs SK10:42:45
Edgar AlexanderssonIK Uven10:42:52
Nea AlexanderssonHestra IF10:43:43
Isak AlexanderssonHestra IF10:43:49
Alexander LiljaOK Stigen10:44:19
Erik LiljaOK Stigen10:44:21
Olivia SundströmSOK Aneby10:44:33
Theodor BjörklundVisborgs OK10:44:57
Olivia CronquistOK Landehof10:45:26
Alva BergquistSjövalla FK10:45:44
Sara SjöblomOK Klyftamo10:46:22
Sofia NystrandOK Klyftamo10:46:24
Freja HesselSjövalla FK10:47:17
Frida AnderssonIK Uven10:47:27
Emma AnderssonIK Uven10:47:42
Anna EricssonKlubblös10:47:43
Sara SvenssonOK Alehof10:47:57
Olle LönnälvOK Stigen10:48:04
Max CliffordsonTolered-Utby Ol-klubb10:48:13
Viola AggeforsOK Stigen10:51:33
Ture AggeforsOK Stigen10:52:16
Ylva SöderhjelmOK Stigen10:52:47
Milliam BerggrenOK Skogshjortarna10:54:19
Alfons MickelåkerAndrarums IF10:55:19
Emma JohanssonOK Gisle10:56:50
Alma AnderssonFK Herkules10:57:35
Alva MellegårdLidköpings VSK10:58:17
David EkholmTibro OK10:58:36
Ina JohanssonIFK Göteborg Orientering10:59:08
Albin KonradssonGöteborg-Majorna OK10:59:25
Ivar GrahnGöteborgs SK10:59:34
Astrid GrahnIFK Göteborg Orientering10:59:35
Tyra GrahnGöteborgs SK10:59:35
Robin NileviHaninge SOK10:59:42
Felix AndreenIF Rigor11:00:00
Saga EnglundOK Gisle11:00:17
Helene ØpstadAsker SK11:00:46
Linnea LöfgrenStångenäs AIS11:02:32
Theo AleniusNyköpings OK11:04:13
Noel PihlgrenUlricehamns OK11:04:29
Liv PihlgrenUlricehamns OK11:04:30
Olle LaasOK Skogshjortarna11:07:38
Siri ElingforsVäxjö OK11:08:11
Rasmus WannhedenOK Landehof11:10:43
Emma WulffOK Gränsen11:11:22
Ida AmbjörnssonFK Herkules11:12:02
Emil CarlénFrölunda OL11:14:05
Sofia CarlénFrölunda OL11:14:07
Einar HäggTolered-Utby Ol-klubb11:14:19
Ella RosénGöteborg-Majorna OK11:15:35
Moa GripLerums SOK11:15:51
Felix LarssonOK Tranan11:16:03
Elsa MalmAnderstorps OK11:17:49
Jenny ErikssonStigsökarna11:21:01
Amanda MelanderLerums SOK11:21:41
Olle WindevallSjövalla FK11:23:50
Selma MikaelssonBurseryds IF11:24:30
Fanny MikaelssonBurseryds IF11:26:01
Solveig WallentinLerums SOK11:26:18
Elías SigursteinssonGöteborg-Majorna OK11:26:44
Nathalie DaghKlubblös11:29:23
Mirjam BergströmKluublös11:29:27
Algot MalmEds SK11:29:39
Hilmer AndrénIF Marin Väst11:29:41
Arvid LiedmanTolered-Utby Ol-klubb11:31:32
Felicia DagKlubblös11:32:01
Cornelia BergströmKlubblös11:32:02
Ruben BodinKlubblös11:32:13
Molly ÖstbergKlubblös11:33:31
Viktor SaloGöteborgs SK11:33:41
Minna AnderssonFK Herkules11:33:54
Nils NygrenStenungsunds OK11:34:51
Viggo Kjellberg NilsenIFK Göteborg Orientering11:35:29
Vera Kjellberg NilsenIFK Göteborg Orientering11:35:30
Jakub DobsicekOK Orinto11:35:35
David ErikssonTolered-Utby Ol-klubb11:37:12
Alva JohanssonFalkenbergs OK11:38:37
Casper AnderssonOK Nackhe11:38:42
Elis RobertsGöteborg-Majorna11:42:03
Sonja RobertsGöteborg-Majorna11:42:10
Hjalmar ÅbergTolered-Utby Ol-klubb11:42:48
Leo ArabäckUlricehamns OK11:48:18
Lowe PalmertzHelsingborgs SOK11:48:54
Herman SchybergOK Skogsfalken11:50:20
Viggo LewisOK Vilse 8711:54:07
Liv PalmertzHelsingborgs SOK11:54:44
Axel GustafssonNyköpings OK11:54:57
Filip BengtssonOK Tranan11:58:41
Oscar Wong LarssonTrollhättans SOK12:01:45
Nils BirkestadOK Orinto12:03:40
Selma BirkestadOK Orinto12:03:47
Ingrid BirkestadOK Orinto12:04:16
Titti SjöstrandSnättringe SK12:08:43
oskar zitkaUlricehamns ok12:11:38
Elias ZitkaUlricehamns ok12:11:49
Anna HallOK Skogsvargarna12:12:04
Gabriel AnderssonOK Alehof12:15:32
Elvira EkstrandSjövalla FK12:17:09
Love VikströmTolered-Utby Ol-klubb12:17:24
Axel StamfjordFalkenbergs OK12:21:13
Sam AnderssonGöteborgs SK12:24:04
Arvid OverlandIF Rigor12:49:29
Lovisa BerglundLidköpings VSK
Johannes DahlbergIK Trenne Ullared
Ellen EkFjärås AIK
Lilly EkFjärås AIK
Elias EkelundSävedalens AIK
Vide FinndinTolered-Utby Ol-klubb
Fredrik Hovinbøle HagenAsker SK
Vilhelmina IgedeOK Stigen
Felicia LanghamerMölndal Outdoor IF
Lina LevinOK Skogsvargarna
Matilda LowryFK Herkules
Joni Nexelius HallbergOK Orinto
Noah RingströmRydboholms SK
Johanna ThorTolered-Utby Ol-klubb
Elof TreptowAnderstorps OK
Simon WallmanOK Skogsvargarna

Öppen motion 1

1 610 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Stefan PihlSOK 6809:52:25
Malin PetterssonHjobygdens OK10:07:23
Jill LagerströmOK Skogsvargarna10:08:05
Hanna PalmOK Orinto10:14:44
Mikael PalmOK Orinto10:14:46
Anna JonssonTolered-Utby Ol-klubb10:27:34
Elsa JonssonTolered-Utby Ol-klubb10:27:38
Jan BogsjöHelsingborgs SOK10:41:23
Elvin BogsjöHelsingborgs SOK10:41:25
Andre BogsjöKlubblös10:41:28
Vilhelmina AxenborgMölndal Outdoor IF10:44:09
Monica KällbergOK Skogsvargarna10:45:11
Ragnhild ThorssonRyda SK10:50:02
Sara GustavssonTibro OK10:53:41
Sixten SvedahlBorås GIF11:06:40
Anna LidbeckKlubblös11:23:36
Berit LarssonTrollhättans SK12:01:15
Fredrik PetterssonHjobygdens OK12:04:03
Ulrica StrömbergFjärås AIK12:13:04
Rebecka AnderssonOK Alehof12:15:32

Öppen motion 3

1 960 m, 100 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Maria UnborgAlfta-Ösa OK09:34:53
Alva JunkellFK Herkules09:40:03
Måns PerssonVisborgs OK09:43:38
Rasmus GunnarssonVisborgs OK09:43:39
Ulrika BernloBredareds IF09:46:13
Maria DelinFK Åsen09:46:30
Julia ErikssonBredareds IF09:47:55
Linnea ErikssonBredareds IF09:47:57
Veronica DahlbomHelsingborgs SOK09:48:03
Therese RiiseBredareds IF09:53:49
Edwin SpjutBurseryds IF10:00:35
Pilawan Meo ChangpuBurseryds IF10:00:58
Wille RådströmOK Enen10:02:18
Gustav LindqvistOK Gisle10:02:43
Karina SalomonssonKinnaströms SK10:03:18
Lena OlssonKinnaströms SK10:03:19
Sara AnderssonVänersborgs SK10:03:39
Frdrik WulffOK Gränsen10:03:51
Martina BengtssonFK Friskus-Varberg10:04:12
Linnea EkmarkHjobygdens OK10:08:07
Patric StrelénOK Alehof10:08:15
Alice AnderssonOK Skogshjortarna10:11:57
Johanna LindénVäxjö OK10:12:10
Emma EreltOK Norrvirdarna10:12:51
Susanna LindellLinköpings OK10:14:58
Jesper AugustssonKinnaströms SK10:15:49
Lena AxelssonÅmåls OK10:16:04
Rolf BååthHestra IF10:16:35
Lina StillemarkIF Hallby SOK10:17:40
Renate SundbyOK Moss10:19:33
Katarina LjunggrenSOK Aneby10:19:43
Fredrik RiiseBredareds IF10:20:48
Karin JosefssonOK Gisle10:23:47
Frida KjellmanLidköpings VSK10:25:08
Per WretbäckSOK Aneby10:25:30
Ivar LejonLaholms IF OK10:25:38
Sören AnderssonOK Tyr10:26:28
Sigrid LarssonHestra IF10:28:40
Jessica SandinKlubblös10:29:11
Johan MobergUtby IK10:30:29
Mikael BernloBredareds IF10:30:43
Sara SjöholmOK Norrvirdarna10:31:30
Agnes NilssonDomnarvets GOIF10:32:36
Jorild MossljungTolered-Utby Ol-klubb10:35:10
Birgitta ErikssonIK Uven10:37:35
Katarina NiklassonIFK Göteborg Orientering10:40:40
Anna WernklevBredareds IF10:41:37
Mikael AndersenOK Nackhe10:44:02
Britta ErikssonÅmåls OK10:44:12
Tobias ErikssonÅmåls OK10:44:18
Svante MårildGöteborgs SK10:46:18
Rikard JeppssonOK Kullingshof10:46:25
Jennie SaleskogRonneby OK10:49:25