Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för TGOK-orienteringen

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: TGOK-orienteringen
Arrangörsorganisation: Tjällmo-Godegårds OK
Datum: måndag 22 april 2019

D21

4 960 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
50Josefine HöögHagaby GoIF Örebro10:14
51Sarah PerssonOK Denseln10:16
52Frida KarlssonLinköpings OK10:18
53Stina PerssonÖstersunds OK10:20
54Emma PetterssonOK Roxen10:22
55Märta MollénSävedalens AIK10:24
56Josefine DahlstedtTjalve IF Norrköping10:26
57Ida DalhammerOK Roxen10:28
58Klara LjunggrenLinköpings OK10:30
59Amanda TellsénOK Roxen10:32
60Kajsa HammarströmLinköpings OK10:34
61Maria MagnussonSävedalens AIK10:36
62Yuliia KravchukOK Denseln10:38
63Lisa MalmströmTjalve IF Norrköping10:40
64Emma HelmerssonOK Roxen10:42
65Kristyna HlubuckovaLinköpings OK10:44
66Elin GunnarssonFinspångs SOK10:46
67Fanny AsketunOK Roxen10:48
68Emma KantarpÄrla IF10:50
69Stina NeroLinköpings OK10:52
70Hanna NilssonOK Denseln10:54

H21

5 620 m, 40 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
40August MollénOK Denseln10:03
1Henrik TengvallBoxholm-Mjölby OL10:05
2Hans BrolundOK Denseln10:07
3Johan AllardLinköpings OK10:09
4Per LindmanFinspångs SOK10:11
5Martin SmelikLinköpings OK10:13
6Per BrolundOK Denseln10:15
7Erik BacktemanLinköpings OK10:17
8Pavlo UshkvarokOK Denseln10:19
9Albert MollénTjalve IF Norrköping10:21
10Dan LarssonOK Tisaren10:23
11Erik MalmbergLinköpings OK10:25
12Simon LundinOK Kolmården10:27
13Jan SjödinOK Tisaren10:29
14Pontus LindblomOK Roxen10:31
15Victor BergstrandLinköpings OK10:33
16Robbin KantarpÄrla IF10:35
17Stanislav PolianytsiaOK Denseln10:37
18Rickard BörjessonMalungs OK Skogsmårdarna10:39
19Sven EngströmLinköpings OK10:41
20William PommerStora Tuna OK10:43
21Peter WilhelmsonTjalve IF Norrköping10:45
22Maxime BonneauLinköpings OK10:47
23Emil KaleredOK Denseln10:49
24Jerker LysellRehns BK10:51
25Filip KarlssonIF Hagen10:53
26Kristian AlgersSkogspojkarnas OK10:55
27Magnus PerssonOK Tisaren10:57
28Johan SköldLinköpings OK10:59
29Marcus HardtMotala AIF OL11:01
30Peter AronssonLinköpings OK11:03
31Mikael PihelOK Tisaren11:05
32Oskar LindEksjö SOK11:07
33Olof LjunggrenLinköpings OK11:09
34Albin LillieströmMalungs OK Skogsmårdarna11:11
35Emil RankkaOK Roxen11:13
36Johan PerssonHagaby GoIF Örebro11:15
37Valter PetterssonOK Tisaren11:17
38Joakim GustafssonFinspångs SOK11:19
39Peter ErikssonLinköpings OK11:21

D20

4 210 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Linnea HanssonOK Roxen10:00
Frida SahlmanLinköpings OK10:02
Victoria AsketunOK Roxen10:04
Tove EkströmLinköpings OK10:06
Julia RajanIFK Lidingö SOK10:08

H20

4 960 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Hugo DalhammerOK Roxen10:04
Jonathan JylltorpLinköpings OK10:06
Albin AlsiöIF Hagen10:10
Hugo EkingeOK Motala10:12

D18

3 820 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jonna AlfredssonOK Roxen10:45
Lovisa TunessonSkogspojkarnas OK10:47
Karolina RönnbäckOK Eken10:49
Amelie RajanIFK Lidingö SOK10:51
Lovisa NilssonAttunda OK10:53
Hanna KromnérSkogspojkarnas OK10:55

H18

4 210 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Joel ErnstssonFinspångs SOK10:35
Erik JohnssonOK Kolmården10:37
Nils GrimbeckSävedalens AIK10:39

D16

3 410 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Fanny ÖstlundOK Kolmården10:47
Alice JohanssonFinspångs SOK10:51
Ida HjortOK Roxen10:55
Alva SvenskTjällmo-Godegårds OK10:57
Amanda SjödinOK Tisaren10:59
Linnea LundOK Kolmården11:03
Kerstin LjungemyrOK Kolmården11:07
Moa Algers OmholtSkogspojkarnas OK11:09

H16

3 410 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Pontus ÖstemarFinspångs SOK10:05
Rasmus PåledalOK Roxen10:07
Emil LarssonOK Tisaren10:09
Daniel JonssonTjällmo-Godegårds OK10:11
Mattias JosefssonOK Roxen10:13
Carl HedegårdOK Kolmården10:15
Johan ÅrbrinkLinköpings OK10:19
William SvartlingOK Motala10:21
Ludvig KarlqvistTjällmo-Godegårds OK10:25
Rasmus KarlssonOK Denseln10:27
Oliver HöögOK Motala10:29
Albin KjellbergBjörkfors GOIF10:31
Emil SöderbergTjällmo-Godegårds OK10:33
Sverre RöjgårdOK Kolmården10:35
Karl HjärtsjöTjällmo-Godegårds OK10:37
Valter FredrikssonTjalve IF Norrköping10:39
Noel HelmerssonOK Tisaren10:41
Hugo PerssonOK Denseln10:43

D16 Kort

2 800 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Linn JohnssonMatteus SI10:08
Inez NilssonLinköpings OK10:12
Lova FrodinOK Roxen10:16

D14

2 800 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Moa GöhlFinspångs SOK11:14
Ellen TrofastTjällmo-Godegårds OK11:16
Malva ÖsterbergOK Eken11:18
Stella RosengrenTjalve IF Norrköping11:20
Moa PihlströmOK Roxen11:22
Yrsa RöjgårdOK Kolmården11:24
Mindra LangerOK Roxen11:26
Annie LundOK Kolmården11:28
Vilma NilssonAttunda OK11:30
Sigrid LjunggrenLinköpings OK11:32
Sofia TunessonSkogspojkarnas OK11:34
Stina SöderqvistLinköpings OK11:38

H14

2 800 m, 22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
August EkingeOK Motala10:20
Vincent DahmTjalve IF Norrköping10:22
Viktor AbrahamssonTjällmo-Godegårds OK10:26
Rasmus VibergOK Roxen10:28
Otto NilssonLinköpings OK10:30
Arvid SvenssonBjörkfors GOIF10:32
Wilmer KempeOK Denseln10:36
Melker WaldfeltFinspångs SOK10:38
Noah KorallMotala AIF OL10:40
Hugo BraamOK Denseln10:42
Robin WilhelmsonTjalve IF Norrköping10:44
Ludvig ErikssonLinköpings OK10:48
Robin HelmerssonOK Tisaren10:50
Ted JohnssonMatteus SI10:52
Ian JohanssonLinköpings OK10:54
Ludvig EronnLinköpings OK10:56
Jacob PåledalOK Roxen10:58
Arvid Algers OmholtSkogspojkarnas OK11:00
Elis BönnerBjörkfors GOIF11:02
Axel TrofastTullinge SK11:04
Filip HöögOK Motala11:06
Theo ÅrbrinkLinköpings OK11:08

D14 Kort

2 190 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ida SelimOK Roxen11:30
Moa KleistBoxholm-Mjölby OL11:34
Karolina JohanssonHammarkinds OK11:36
Line NidebornOK Roxen11:38

H14 Kort

2 190 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Filip FlisMotala AIF OL10:44

D12

2 190 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
151Nora PeterssonNAIS Orienteringsklubb10:00
153Lovisa PihelOK Tisaren10:04
154Elsa KorallMotala AIF OL10:06
155Frida SöderqvistLinköpings OK10:08
156Emma EngströmFinspångs SOK10:10
157Johanna KleistBoxholm-Mjölby OL10:12
159Ebba SkullmanLinköpings OK10:16
161Maja SjödinOK Tisaren10:20
162Wilma FahlstedtSkogspojkarnas OK10:22
163Stina WallinOK Roxen10:24
164Tuva AnderssonNAIS Orienteringsklubb10:26
166Ebba HjärtsjöTjällmo-Godegårds OK10:30
167Tilda MalmströmTjalve IF Norrköping10:32
168Irma FrisellBoxholm-Mjölby OL10:34
170Jennifer NyströmOK Roxen10:38

H12

2 190 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
101Timbastian BranderTjalve IF Norrköping10:48
102Oskar KarlqvistTjällmo-Godegårds OK10:50
103Joel FrodinOK Roxen10:52
105Edvin ÅttingLinköpings OK10:56
107Malte AnderssonMatteus SI11:00
109Linus SöderbergLinköpings OK11:04
108Edwin OtterborgLinköpings OK11:06
111Emil ÖstemarFinspångs SOK11:08
112Oscar SvenskTjällmo-Godegårds OK11:10
113Axel JarlNAIS Orienteringsklubb11:12
114Nils JohnssonMatteus SI11:14
115Arvid TrofastTjällmo-Godegårds OK11:16
116Isak LarssonOK Tisaren11:18
117Love OtterströmLinköpings OK11:20
118Philip SjödinOK Tisaren11:22
120Arvid KarlssonTjällmo-Godegårds OK11:26

D12 Kort

2 170 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elin RydbergLinköpings OK10:01

H12 Kort

2 170 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Alve AdolfssonLinköpings OK10:39
Axel GustafssonOK Tylöskog10:43

D10

2 170 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Malin GöhlFinspångs SOK10:11
Tilde SöderbergLinköpings OK10:15
Elvira SvenskTjällmo-Godegårds OK10:19
Anna EnbergLinköpings OK10:23
Lova BraamOK Denseln10:27
Linnéa PåledalOK Roxen10:31

H10

2 170 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Rasmus WilhelmsonTjalve IF Norrköping10:47
Frode AsplundLinköpings OK10:49
Lukas KantarpÄrla IF10:51
Lukas LarssonOK Roxen10:55
Felix NidebornOK Roxen10:59
Ville AnderssonMatteus SI11:01

D35

4 210 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anna KempeOK Denseln10:13
Malin EklöfMatteus SI10:15

D40

4 210 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jennie KleistBoxholm-Mjölby OL10:44
Anna-Stina PåledalOK Roxen10:46
Eva GöhlFinspångs SOK10:48
Linda NyströmOK Roxen10:50
Anna KorallMotala AIF OL10:52

H40

4 960 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Bertil EronnLinköpings OK10:58
Tommy AnderssonNAIS Orienteringsklubb11:00
Peter FahlstedtSkogspojkarnas OK11:02
Jonas ViklundMatteus SI11:04
Stefan NidebornOK Roxen11:06
Johan KällsandLinköpings OK11:08
Erik ÖsterbergOK Eken11:10
Jonas PeterssonNAIS Orienteringsklubb11:12
Markus HenrikssonLinköpings OK11:14
Marcus AnderssonMatteus SI11:16
Albin TengvallBoxholm-Mjölby OL11:18
Joakim KjellbergBjörkfors GOIF11:20

D45

3 850 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Annika AsketunOK Roxen10:00
Nina AhlanderOK Denseln10:02
Mia EronnLinköpings OK10:04
Lena NilssonAttunda OK10:06
Gith TellsénOK Roxen10:08
Annika IvarssonLinköpings OK10:10
Malin PerssonOK Denseln10:12
Kristina LjunggrenLinköpings OK10:14

H45

4 420 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Martin JarelandLinköpings OK10:01
Henrik GöhlFinspångs SOK10:03
Pontus JohnssonMatteus SI10:05
Sven-Johan PrytzTjalve IF Norrköping10:07
Anders KnutssonLinköpings OK10:09
Johan FrodinOK Roxen10:11
Åke LjunggrenLinköpings OK10:13
Örjan SandellOK Roxen10:15
Fredrik KorallMotala AIF OL10:17
Per KempeOK Denseln10:19
Jesper WaldfeltFinspångs SOK10:21
Joakim SpångbergIK Hakarpspojkarna10:23
Christian EnbergLinköpings OK10:25
Stefan NyströmOK Roxen10:27
Per MagnussonLinköpings OK10:29
Matz HöögOK Motala10:31
Johan DahmTjalve IF Norrköping10:33
Patrik KleistBoxholm-Mjölby OL10:35
Mats AdolfssonLinköpings OK10:37
Kjell SvenssonStjärnorps SK10:39

D50

3 430 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Helena HolmOK Roxen10:12
Lotta BorgLinköpings OK10:14
Susanne PetterssonOK Roxen10:16
Anna KullbergLinköpings OK10:18
Maria LillieströmOK Roxen10:20
Ebba HedegårdOK Kolmården10:22
Anna Sofie BarkLinköpings OK10:24
Lena MalmströmTjalve IF Norrköping10:26
Lena StrömbäckLinköpings OK10:28
Lena LindmanFinspångs SOK10:30
Gitte EngströmLinköpings OK10:32
Barbara LeuenbergerFinspångs SOK10:34

H50

3 850 m, 29 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Fredrik UrbergHammarkinds OK10:18
Johan OtterströmLinköpings OK10:20
Anders LillieströmOK Roxen10:22
Torbjörn AnderssonOK Motala10:24
Christer BroströmOK Denseln10:26
Olle LindmanFinspångs SOK10:28
Lars KarlssonValbo AIF10:30
Ola SvärmOK Roxen10:32
Per JohanssonMotala AIF OL10:34
Henrik LjungemyrOK Kolmården10:36
Johan ÅttingLinköpings OK10:38
Magnus HedegårdOK Kolmården10:40
Magnus SahlmanLinköpings OK10:42
Thomas PerssonOK Denseln10:44
Fredrik JönssonMotala AIF OL10:46
Jan AsketunOK Roxen10:48
Hans AxOK Eken10:50
Anders JoelssonMatteus SI10:52
Anders EkingeOK Motala10:54
Jonas PetterssonOK Tisaren10:56
Jörgen HjortOK Roxen10:58
Peter LundOK Kolmården11:00
Magnus RajanIFK Lidingö SOK11:02
Henrik PetterssonOK Roxen11:04
Lars DanielsonMatteus SI11:06
Lars WistedtBoxholm-Mjölby OL11:08
Anders JohanssonNAIS Orienteringsklubb11:10
Johan PetterssonOK Motala11:12
Patrik NilssonLinköpings OK11:14

D55

3 430 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gunnel SundbergFinspångs SOK10:00
Anna-Birgitta GustafssonOK Tylöskog10:02
Ingrid RoosMotala AIF OL10:04
Catherine BonneauEsprit Raid10:06

H55

3 850 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jonas KarlssonOK Tylöskog11:12
Thomas RimhagenLinköpings OK11:14
Conny BruhnBoxholm-Mjölby OL11:16
Peter BrämersonTibro OK11:18
Anders BruhnMotala AIF OL11:20
Anders BergLinköpings OK11:22
Stefan ThellsénOK Roxen11:24
Rikard BorgLinköpings OK11:26
Paul BonneauEsprit Raid11:28
Jörgen SköldLinköpings OK11:30
Bo GustafssonOK Tylöskog11:32

D60

3 030 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lena RosanderFinspångs SOK10:30
Ann-Sofie SvenssonLinköpings OK10:32
Mona ÅkermanValbo AIF10:34
Berit EklöfMatteus SI10:36
Catharina ForsÉNOK Denseln10:38
Barbro IsakssonOK Tisaren10:40
Lena FröbergTjalve IF Norrköping10:42
Carina FaxénLinköpings OK10:44

H60

3 430 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Bengt SchwartzOK Kolmården10:38
Göran ValfridssonBoxholm-Mjölby OL10:40
Tommy ErikssonTjalve IF Norrköping10:42
Mats AnderssonFinspångs SOK10:44
Christer FranssonMotala AIF OL10:46
Björn Erik OhlssonFinspångs SOK10:48
Per FröbergTjalve IF Norrköping10:50
Tommy PatrikssonMatteus SI10:52
Karl MollénOK Denseln10:54
Carl-Gustav NöjdOK Kolmården10:56
Leif EfraimssonMotala AIF OL10:58
Mats RosanderFinspångs SOK11:00

D65

2 650 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gerd HagströmTjalve IF Norrköping10:00
Catharina JohanssonOK Kolmården10:02
Carin AnderssonOK Denseln10:04
Kerstin SvenskOK Hällen10:06
Berit MartinssonFinspångs SOK10:08
Lena JohanssonSkogspojkarnas OK10:10
Britt-Marie AldénOK Kolmården10:12
Ulla KjellLinköpings OK10:14
Lena PerssonGamleby OK10:16

H65

3 290 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Evert JohanssonOK Tisaren10:01
Torgny JohanssonBjörkfors GOIF10:03
Pelle SkullmanLinköpings OK10:05
Erik HallgrenFinspångs SOK10:07
Stephan SvenssonLinköpings OK10:09
Kjell ErikssonStjärnorps SK10:11
Tomas OlaussonAskersunds OK10:13
Per-Åke TengvallBoxholm-Mjölby OL10:15
Ingemar PerssonGamleby OK10:17
Anders KjellLinköpings OK10:19
Göran BlombergTjalve IF Norrköping10:21
Håkan TengvallBoxholm-Mjölby OL10:23
Per ErikssonLinköpings OK10:25
Leif JonssonGustavsbergs OK10:27
Leif HasselströmMotala AIF OL10:29

D70

2 650 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Annie GunnarstorpOK Motala10:20
Kerstin BlomOK Kolmården10:22
Vivianne HolgerssonOK Måsen10:24
Ulla LindellOK Hällen10:26
Eva LindgrenLinköpings OK10:28

H70

3 290 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jan-Larry HolmbergOK Motala10:33
Hans HolgerssonOK Måsen10:35
Rune RingsgårdOK Roxen10:37
Peter HagströmTjalve IF Norrköping10:39
Gustaf OlssonLinköpings OK10:41
Claes MartinssonFinspångs SOK10:43
Roger DanielssonLinköpings OK10:45
Anders MonteliusBoxholm-Mjölby OL10:47
Ove JohanssonOK Kolmården10:49
Jerry MartinssonOK Motala10:51
Hans PerssonMatteus SI10:53
Christer JohanssonOK Motala10:55
Jan PetterssonOK Roxen10:57
Gunnar HejdenbergMotala AIF OL10:59
Runar AldénOK Kolmården11:01

D75

2 050 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ann-Cathrine SundqvistOK Motala10:31
Britt PetterssonOK Roxen10:33
Britten PerssonFinspångs SOK10:35
Kerstin BengtssonMotala AIF OL10:37
Monica LindgrenLinköpings OK10:39
Sonja HanssonTjalve IF Norrköping10:41
Carina LindmanFinspångs SOK10:43

H75

3 030 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Sune LindellOK Hällen10:48
Gösta LindmanFinspångs SOK10:50
Nils SjödinTjalve IF Norrköping10:52
Alf MattssonOK Kolmården10:54
Nils-Göran KempeOK Denseln10:56
Roland AlsénOK Roxen10:58
Uno BergOK Motala11:00
Johnny WallingeOK Kolmården11:02
Lars PerssonFinspångs SOK11:04
Rolf-Inge KarlssonBoxholm-Mjölby OL11:06
Bengt KarlssonLinköpings AIK11:08
Ulf WaldenfjordLinköpings OK11:10
Arne AnderssonOK Motala11:12
Kjell HolmströmBjörkfors GOIF11:14

H80

2 650 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Sven JonssonOK Roxen10:32
Stig BengtssonMotala AIF OL10:34
Arne WallbergOK Eken10:36
Otto HolmdahlLinköpings OK10:38
Holger PerssonOK Eken10:40

Inskolning

1 480 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Vira Beerry LinderKlubblös09:43:32
Elsa LiljaOK Densen09:48:29
Ebba GisingOK Skogsfalken09:52:12
Isabella BraamOK Denseln09:59:09
Arvid BobergOK Roxen10:01:02
Hugo HultmanSkogspojkarnas OK10:03:08
Knut AsplundLinköpings OK10:10:07
Otto NilssonMotala AIF OL10:11:05
Simon SöderbergLinköpings OK10:15:04
Elvin SandellOK Roxen10:23:02
Sebastian KleistBoxholm-Mjölby OL10:27:17
Elin AlfredssonOK Roxen10:27:54
Markus KantarpÄrla IF10:32:45
Alice ÅneklintTGok10:38:50
Albert KardellStjärnorps SK10:39:21
Ylva-Li JarlNAIS Orienteringsklubb10:49:14
Moa BahlmannKlubblös11:02:04

U1

1 480 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elis KorallMotala AIF OL09:38:22
Simon ÅttingLinköpings OK09:40:53
Svante LindbergIFK Göteborg Orientering09:47:22
Joel LindbergIFK Göteborg Orientering09:47:23
Alvin KorallMotala AIF OL10:06:39
Grete WistedtBoxholm-Mjölby OL10:06:59
Silas MeyerMatteus SI10:26:42
Axel WallinOK Roxen10:26:54
Oliver VibergOK Roxen10:31:53
Moa KjellbergerIFK Göteborg Orientering10:39:16
Emil AnderssonOK Roxen10:50:41
Felicia OtterborgLinköpings OK11:06:09

U2

2 170 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Vera LindbergIFK Göteborg Orientering09:44:27
Klara AbrahamssonTjällmo-Godegårds OK09:50:29
Tove FahlstedtSkogspojkarnas OK09:51:44
Elin StrömvallTjällmo-Godegårds OK09:52:17
Alfred PihelOK Tisaren09:54:09
Nils ÅneklintTjällmo-Godegårds OK09:54:13
Jakob BjernhagenTjällmo-Godegårds OK09:55:52
Elliott LovattTjällmo-Godegårds OK09:57:23
Ylva JohanssonTjällmo-Godegårds OK09:59:16
Freja BoqvistTjällmo-Godegårds OK10:01:16
Wilma HultmanSkogspojkarnas OK10:03:29
Ammy ÖstemarFinspångs SOK10:05:02
Hanna GillTjällmo-Godegårds OK10:06:55
Emanuel GillTjällmo-Godegårds OK10:08:13
Felix AnderssonNAIS Orienteringsklubb10:20:35
Gustav SöderströmOK Kolmården10:35:36
Noel KjellbergerIFK Göteborg Orientering10:38:48
Oskar PihelOK Tisaren10:57:43
Freddy Lidebjer BrolundOK Denseln11:01:19
Alvar KempeOK Denseln11:20:19

Öppen 1

2 140 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Brigitte AlsénOK Roxen10:30:50
Johan RosengrenTjalve IF Norrköping10:58:41
Lukas RosengrenTjalve IF Norrköping10:58:44
Emma BahlmanKlubblös11:02:33
Wilma AlmTjällmo-Godegårds OK11:09:01
Alva AlmTjällmo-Godegårds OK11:09:04

Öppen 3

2 760 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lars Åke SvenskOK Hällen09:54:48
Anna-Lena KarlssonLinköpings OK09:59:49
Maria JarelandLinköpings OK10:05:29
Jannika JosefssonOK Roxen10:07:32
Oskar RydbergLinköings ok10:10:17
Lars-Åke HolmLinköpings OK10:13:56
Maja-Stina GustavssonOK Roxen10:16:03
Per GustavssonOK Roxen10:22:14
Gunnar BarkSkellefteå AIK Friidrott10:23:34
Caroline BarkLinköpings OK10:26:17
Linnea BarkKlubblös10:26:19
Anna WirenLinköpings skidklubb10:28:18
Isabella TrobeckOK Denseln10:34:05
Ann-Sofi KromnérSkogspojkarnas OK10:38:44
Sara HillbomFinspångs SOK10:46:52
Elisabeth TångringBoxholm-Mjölby OL10:48:18
Åsa HanssonTullinge SK10:48:44
Inger FlisMotala AIF OL10:49:36
Hanna KeiserOK Densen11:03:39

Öppen 5

3 660 m, 25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Roland LindqvistOK Linné09:35:40
Magdalena SjödinOK Tisaren09:48:17
Richard PaakkonenOK Roxen09:50:52
Ingela ÅrbrinkLinköpings OK09:56:14
Anders RörbyMotala AIF OL10:01:14
Louise DalhammerOK Roxen10:05:19
Martin ÖstemarFinspångs SOK10:10:40
Monika AlgotssonOK Tylöskog10:23:12
Axel GrimbeckSävedalens AIK10:23:59
Ann GrimbeckSävedalens AIK10:24:11
Moa KarlssonSundsvalls OK10:24:26
Tyra KarlssonSundsvalls OK10:24:27
Martin WallinOK Roxen10:25:16
Helena KarlssonSundsvalls OK10:28:24
Rickard KarlssonSundsvalls OK10:33:19
Oskar SöderströmOK Kolmården10:35:29
Håkan LindgrenOK Kolmården10:35:32
Gert KromnérSkogspojkarnas OK10:38:34
Andreas NilssonMotala AIF OL10:42:52
Pontus BranderTjalve IF Norrköping10:46:50
Mikael AsplundLinköpings OK10:49:23
Johan EklöwOK Motala10:49:41
Karoline LindOK Eken10:53:27
Sara MeyerMatteus SI11:03:37
Per MalmlövOK Skogsfalken11:04:24

Öppen 7

3 030 m, 59 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lars JohanssonOK Motala09:29:33
Erik HanssonOK Roxen09:45:34
Torsten BråmåOK Roxen09:48:33
Emma LiljaBoxholm-Mjölby OL09:55:14
Niklas  AhlanderOK Densen09:57:48
Bo MagnussonKFUM Örebro OK09:58:25
Ole PedersenLinköpings OK10:01:09
Jan LindgrenBoxholm-Mjölby OL10:03:14
Siri BerglundLinköpings OK10:03:51
Bo LundqvistLinköpings OK10:04:34
Gabriella LundqvistLinköpings OK10:05:06
Christer JohanssonKlubblös10:06:05
Jörgen SvenssonLinköpings OK10:07:38
Hannes CarlssonHammarkinds OK10:07:49
Sara SöderqvistLinköpings OK10:10:13
Torgny FaxénLinköpings OK10:11:38
Marianne HörbergOK Roxen10:13:24
Mattias BerglundLinköpings OK10:15:15
Alexandra EklundOK Roxen10:17:56
Monika LundqvistSkogspojkarnas OK10:18:00
Lennart LundhOK Tisaren10:19:02
Karin OlofssonLinköpings OK10:19:09
Lena FornanderSkogspojkarnas OK10:20:09
Erik FredrikssonTjalve IF Norrköping10:22:30
Pernilla HörwingOK Roxen10:22:48
Anders EnströmOK Eken10:24:02
Therese EnengeHestra IF10:24:32
Anna AlgotsonMotala AIF OL10:25:44
Carin RosanderFinspångs SOK10:27:23
Per ZeijlonLinköpings OK10:27:39
Åke AlgotssonOK Tylöskog10:27:57
Helena LindbergIFK Göteborg Orientering10:27:58
Dan JosefssonOK Roxen10:28:32
Peter GrimbeckSävedalens AIK10:29:16
Jasinta RajanIFK Lidingö SOK10:29:37
Ingeborg NilssonOK Denseln10:30:12
Torleif MartinKlubblös10:30:16
Lars PaulssonKlubblös10:32:58
Anna BirkestålKöping-Kolsva OK10:36:26
Görgen  JonssonKlubblös10:38:54
Pär ForsströmStjärnorps SK10:39:12
Peter FagerströmMatteus SI10:39:28
Gabriella JarlNorrköpings AIS10:42:42
Maria LangerOK Roxen10:43:30
Johanna  GustavssonKlubblös10:47:09
Peter GustafssonOK Älme10:47:10
Patrik GustavssonLinköpings OK10:48:26
Malin Rydell KleistBoxholm-Mjölby OL10:48:35
Lisa KorallMotala AIF OL10:49:06
Henrik TrofastTullinge SK10:49:16
Fredrik KempeOK Denseln10:53:14
Magnus EngströmFinspångs SOK10:54:56
Mats R JohanssonMotala AIF OL10:56:40
Helene ÖhlundTjalve IF Norrköping10:58:55
Annika DavidssonVästerås SOK10:59:17
Linnea NilssonKlubblös11:00:22
Henrik SöderqvistLinköpings OK11:01:23
Malin AxFinspångs SOK11:02:18
Christian KjellbergerIFK Göteborg Orientering11:14:35

Öppen 8

4 420 m, 49 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
David PetterssonTjällmo-Godegårds OK09:31:14
Lars SonnertSol Tranås09:38:21
Ulrik KarlssonMotala AIF OL09:40:45
Andreas GisingOK skogsfalken09:48:09
Filip StrömbäckLinköpings OK09:52:30
Albin Olausson AlgotsonMotala AIF OL09:53:08
Joakim FornanderOK Roxen09:53:12
Erik MelénÄrla IF09:56:04
Torbjörn CarlssonBoxholm-Mjölby OL09:59:11
Axel KullbergLinköpings OK09:59:24
Robert WingrenKlublös10:00:03
Olle HanssonOK Roxen10:00:35
Erik SahlmanLinköpings OK10:04:25
Anders DalhammerOK Roxen10:05:16
Fabian WennerbergOK Klyftamo10:07:52
Lars HembergGamleby OK10:08:20
Anna MalmlövOK Skogsfalken10:09:09
Ola CarlssonOK Motala10:11:16
Jenny ÖstlundOK Kolmården10:12:05
Fredrik PetersonLinköpings OK10:15:11
Fredrik GustafssonLinköpings OK10:24:16
Henric FröbergTjalve IF Norrköping10:24:35
Thomas LiljaOK Denseln10:24:56
Mark UbbinkSävedalens AIK10:26:15
Jonas JohnssonOK Kolmården10:27:29
Hans PetterssonLinköpings skidklubb10:28:16
Andreas BergLinköpings OK10:28:55
Jimmy PetterssonIFK Göteborg Orientering10:29:30
Daniel NilssonNyköpings OK10:29:50
Erik ErnstssonFinspångs SOK10:29:53
Sören Nilsson PåledalOK Roxen10:32:03
Lina KromnérSkogspojkarnas OK10:35:13
Lotta FrisellBoxholm-Mjölby OL10:35:44
Johan LarssonOK Roxen10:37:31
Claes OtterborgLinköpings OK10:42:01
Anders JohanssonFinspångs SOK10:44:38
Tomas ReibringNyköpings OK10:45:17
Mikael LangerOK Roxen10:47:38
Jan JohanssonLinköpings OK10:48:07
Jenny RöjgårdOK Kolmården10:49:38
Karl-Johan BönnerBjörkfors GOIF10:52:26
Simon NybergNAIS Orienteringsklubb10:55:23
Börje AnderssonLinköpings OK10:58:37
Kristian SamuelssonBjörkfors GOIF11:00:16
Erik AnderssonOK Denseln11:00:43
Mikael DavidssonVästerås SOK11:00:48
Simon KärrströmKlubblös11:03:14
Clas KärrströmÖstgöta Helikopter SK & IF11:04:19
Lena PerssonOK Skogsfalken11:05:16

Annonser