Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Sverigepremiären, natt

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Sverigepremiären, natt
Arrangörsorganisation: OK Pan-Kristianstad
Datum: fredag 1 mars 2019

D21

7 440 m, 37 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
5402078011Sara SjökvistJärla Orientering20:10
541909400Johanna LönnkvistTullinge SK20:10
5427906300Annie LennartssonSkåneslättens OL20:10
5438095062Emma BjessmoIFK Lidingö SOK20:10
5448210893Susen LöschÄrla IF20:10
5459101827Marie OlaussenFredrikstad SK20:10
5468645196Aleksandra HornikPaimion Rasti20:10
5478624676Linnea ClaesdotterIFK Lidingö SOK20:10
5489950303Niina HulkkonenIFK Lidingö SOK20:10
5499691103Marie VuittonOK Södertörn20:10
5507100300Anna BondesonLunds OK20:10
551502028Kajsa NilssonHalden SK20:10
5528140496Carina PolzerLinköpings OK20:10
5538290996Anika GassnerLinköpings OK20:10
5548250695Carolina DelgadoMalungs OK Skogsmårdarna20:10
5558098013Vilma BlennowFalköpings AIK OK20:10
5569012206Anna NärhiIFK Göteborg Orientering20:10
5579890118Magdalena CermakovaMalungs OK Skogsmårdarna20:10
558549943Lizzie InghamHalden SK20:10
5599091909Louise BorgHalmstad OK20:10
5607187288Filipa RodriguesJärla Orientering20:10
5611404081Mathilde Nørgård KrachtFarumTisvilde OK20:10
5628130590Anna BachmanIFK Lidingö SOK20:10
5638089831Alva OlssonLinköpings OK20:10
564940122Tove LagerbergOK Södertörn20:10
5658006157Petra EklundLunds OK20:10
5668908110Catherine TaylorOK Södertörn20:10
5678194908Karin HåkanssonOK Gränsen20:10
568780000Stina NordinSundsvalls OK20:10
5698132134Anna WehlinLinköpings OK20:10
5709982611Kirsi NurmiIFK Göteborg Orientering20:10
5717971101Karin HagwallLunds OK20:10
572529220Linnea GustafssonOK Gynge20:10
5738639901Lisa AnderssonÄrla IF20:10
5748199000Julia DavidssonÄrla IF20:10
5758663175Kristyna HlubuckovaLinköpings OK20:10
5768029200Elin MånssonIFK Göteborg Orientering20:10

H21

11 000 m, 161 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1718301196Filip WadstenMalungs OK Skogsmårdarna20:30
172927777John BörjessonMalungs OK Skogsmårdarna20:30
173950920Oskar LundqvistMalungs OK Skogsmårdarna20:30
1748120594Ludvig ÅhlundMalungs OK Skogsmårdarna20:30
1751009758Johan BäckmanMalungs OK Skogsmårdarna20:30
1768667610Håvard HagaNydalens SK20:30
1777770007Lukas LilandNydalens SK20:30
1789850212William LindMalungs OK Skogsmårdarna20:30
1798645081Eskil KinnebergIFK Göteborg Orientering20:30
1808644878Daniel HájekMalungs OK Skogsmårdarna20:30
181981027Adam LiljaOK Enen20:30
182930613Viktor RunnbyGöteborg-Majorna OK20:30
183770831Jonas PilbladIFK Göteborg Orientering20:30
184682340Martin SmelikLinköpings OK20:30
1858060729Fredrik BakkmanIFK Göteborg Orientering20:30
1868097116Albin LillieströmMalungs OK Skogsmårdarna20:30
1878656587Tomas KubelkaMalungs OK Skogsmårdarna20:30
1888080298Fredrik JohanssonOK Nackhe20:30
189870320Ola NybergMalungs OK Skogsmårdarna20:30
190900813Anders HedbergGöteborg-Majorna OK20:30
1918645087Anders NordbergNydalens SK20:30
1927211107Tapio HaarlaaHelsingin Suunnistajat20:30
1937496620Simon JakobssonFrol IL20:30
1948642053Beat RothNydalens SK20:30
1959102195Veli KangasHelsingin Suunnistajat20:30
196886968Toni SaariPaimion Rasti20:30
197886969Samuel HeinonenPaimion Rasti20:30
1989020311Johan HögstrandIFK Göteborg Orientering20:30
1998407084Kjell Arild KarlsenFredrikstad SK20:30
2007207446Andreas HallIFK Lidingö SOK20:30
201970502Lucas SundbladEksjö SOK20:30
202891026Johan TörnrothHestra IF20:30
203950831Henrik HåkanssonGöteborg-Majorna OK20:30
2041402803Niels Christian HellerudHalden SK20:30
2052059055Anton NilssonJärla Orientering20:30
2061312500Per Melander OftenNydalens SK20:30
207650315Per ÅgrenOK Enen20:30
2089670708Patrik SteenOK Enen20:30
2099901120Johan RunessonTampereen Pyrintö20:30
2108484111Philip PerssonGöteborg-Majorna OK20:30
2119970311Oliver MalmkvistJönköpings OK20:30
2121398535Håvard LucasenFredrikstad SK20:30
2139507119Rasmus SteenOK Enen20:30
2147772810Markus HolterHalden SK20:30
215800130Andreas JohanssonGöteborg-Majorna OK20:30
2169415740Stian SundsvikFrol IL20:30
2178201021Mats NordbrødenHalden SK20:30
218991021Jonas MerzGöteborg-Majorna OK20:30
2198020290Daniel MartinssonGöteborg-Majorna OK20:30
22018027Filip NilssonGotlands Bro OK20:30
221528825Mikael KristenssonSkåneslättens OL20:30
2228000627Magnus GlänneforsTullinge SK20:30
223615009Daniel NilssonSkåneslättens OL20:30
2248110163Gabriel BengtssonStigmännen Karlshamns OK20:30
2251404046Erlend BrendstuenHalden SK20:30
226930608Jonas LundgrenLinköpings OK20:30
2278260786Emil FolinoKarlskrona SOK20:30
228870229Mikael EliassonGöteborg-Majorna OK20:30
2298260379Jonas BengtssonHelsingborgs SOK20:30
2309961212Moltas ViebkeMalmö OK20:30
2319806190Elias Bäcklund EkvallHalden SK20:30
232940833Joel KristianssonSkåneslättens OL20:30
2338250494Paul SirumFrol IL20:30
2342135588Andreas SølbergIFK Göteborg Orientering20:30
235952413Kevin StåhlGöteborg-Majorna OK20:30
2368271197Jesper SjöblomSödertälje-Nykvarn OF20:30
237701214Magnus HomannOK Orinto20:30
238626746Jens WängdahlIFK Göteborg Orientering20:30
239811222Erik EngstrandIFK Göteborg Orientering20:30
2408120797Simon HectorSnättringe SK20:30
241930904Erik SköldLinköpings OK20:30
242952219Martin LarssonHestra IF20:30
2438009810Filip GrahnHestra IF20:30
2441603775Maxime BonneauLinköpings OK20:30
2458040495Emil AnderssonTullinge SK20:30
2468123735Viktor SilvemarkÄrla IF20:30
247681660Peeter PihlMS Parma20:30
248950895Jens RönnolsJärla Orientering20:30
249950722Björn CederbergIFK Lidingö SOK20:30
2508109952Johan AllardLinköpings OK20:30
2512104001Lukas WittenbecherLunds OK20:30
252880826Petter ErikssonÄrla IF20:30
253930226Erik MalmbergLinköpings OK20:30
2548314158Oskar CervinHelsingborgs SOK20:30
2558011211Simon ImarkTullinge SK20:30
2568090301Oscar VångellÄrla IF20:30
2579120483Markus AdolfssonTullinge SK20:30
2589771215Henrik AnderssonHässleholms OK20:30
259760417Mathias PerssonHelsingborgs SOK20:30
2608130399Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK20:30
2618078854Emil AnderssonÄrla IF20:30
262910630John OskarssonHelsingborgs SOK20:30
2631396259Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK20:30
2648645082Jon Aukrust OsmoenNydalens SK20:30
2658638361Timo MähönenIFK Lidingö SOK20:30
2668220781Jakob LööfMalungs OK Skogsmårdarna20:30
2678003367Eirik Kamstrup HovindNydalens SK20:30
2687205417Victor BergstrandLinköpings OK20:30
2698620305Robbin KantarpÄrla IF20:30
2708620973Andreas MikkelsenSøllerød OK20:30
2719440144Fredrik NystedtSkåneslättens OL20:30
2728289927Sebastian MånssonHagaby GoIF Örebro20:30
2737205400Oskar HöglundMotala AIF OL20:30
2748270476Christian JohanssonHelsingborgs SOK20:30
2759900720Rickard BörjessonMalungs OK Skogsmårdarna20:30
2768109300Felix AlnervikHelsingborgs SOK20:30
2778010318Erik AlnervikHelsingborgs SOK20:30
2789133379Mattias OlofssonOK Enen20:30
279931022Tintin KarlbergTullinge SK20:30
2807529082Simon HedlundÄrla IF20:30
2819890227Halvor Eid NielsenÄrla IF20:30
2828199222Martin JanssonSödertälje-Nykvarn OF20:30
2838071992Henrik JonssonÄrla IF20:30
2848194903Daniel HåkanssonOK Gränsen20:30
2859005064Rickard IngessonLunds OK20:30
2868631096Fredric JohanssonSnättringe SK20:30
2879860224David BejbomJärla Orientering20:30
2887130998Håvard Sandstad EidsmoIFK Göteborg Orientering20:30
2898089071Anton MarmelidHelsingborgs SOK20:30
290910217Niklas OlssonLinköpings OK20:30
2918199123Arvid VågIFK Göteborg Orientering20:30
292930807Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK20:30
293907719Karl WalheimÄrla IF20:30
2948202113Patrik JohanssonHelsingborgs SOK20:30
2959881337Viktor WassénHalden SK20:30
296916767Mattias KarlssonFredrikstad SK20:30
2977811731Emil RankkaOK Roxen20:30
298681952Jonas JernPaimion Rasti20:30
2991009732Vili NiemiPaimion Rasti20:30
3001009756Ari-Pekka JoensuuPaimion Rasti20:30
301880119Mattias NilssonÄrla IF20:30
3029900802Vetle Ruud BråtenIFK Göteborg Orientering20:30
303Lasse SuonpääPaimion Rasti20:30
3048301293Loic CapbernPaimion Rasti20:30
305681971Daniel StenlundPaimion Rasti20:30
3069930407Jere SipponenPaimion Rasti20:30
3078645200Bartosz PawlakPaimion Rasti20:30
3088629809Ludvig HallabroHässleholms OK20:30
3098140692Sverre Turter SandvoldNydalens SK20:30
310880301Linus BohmanMalungs OK Skogsmårdarna20:30
3118004830Joel Börjesson ErikssonStorviks IF20:30
3129180386Espen FiskumFredrikstad SK20:30
3139062727Andreas HöyeFredrikstad SK20:30
3141420056Hans Petter MathisenFredrikstad SK20:30
3157171777Henrik EijsinkNydalens SK20:30
3162058214Arvid LinderOK Hällen20:30
317503668Pasi IkonenPaimion Rasti20:30
3188393103Sven EngströmLinköpings OK20:30
3199101417Simon SchusterIFK Lidingö SOK20:30
320682298Håvard WedegeFredrikstad SK20:30
3218040801Isak JonssonNydalens SK20:30
3228667856Søren Thrane ØdumIFK Göteborg Orientering20:30
3237077757Anders VisterNydalens SK20:30
3248001414Victor ImarkTullinge SK20:30
3258270499Sebastian DalandIFK Göteborg Orientering20:30
3268080689Viktor LarssonÄrla IF20:30
3278645252Joshua DudleyIFK Göteborg Orientering20:30
838503516Hector HainesIFK Lidingö SOK20:30
839890211Ulf Forseth IndgaardFrol IL20:30
840950331Fredrik EdénIFK Göteborg Orientering20:30
8419412210Jonas GustafssonAndrarums IF20:30

D21 Kort

4 970 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
812950530Moa SvenssonNässjö OK20:00
813930129Elin SvenssonNässjö OK20:00
814910215Frida KarlssonLinköpings OK20:00
815960117Magdalena Van de VoordeTullinge SK20:00
8162053700Hanna HugossonSundsvalls OK20:00
817970407Helena HagströmFalkenbergs OK20:00
8182104044Veronika NesverovaLunds OK20:00
8198009251Emma KantarpÄrla IF20:00
820262379Sara SöderblomÄtrans IF20:00
8218000708Hanna Modig TjärnströmLinköpings OK20:00
822877877Frida JunegardTullinge SK20:00

H21 Kort

6 920 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
823451915Mattis HallbergGöteborg-Majorna OK20:50
8249943129Oscar WestHalmstad OK20:50
825864508111Anders CarlssonIFK Göteborg Orientering20:50
8269000810Jacob EnbergHalmstad OK20:50
8279988175Rasmus LundbergOK Bävern20:50
828920605Johan HagströmFalkenbergs OK20:50
8298140397Andreas Duc JørgensenFarumTisvilde OK20:50
8309920329Erik ToomingasSundsvalls OK20:50
8318042298Henrik HamreforsVästerås SOK20:50
832433787Johan NöjdFK Göingarna20:50
833259372Lars Sandstad SkjesetFrol IL20:50
8349850515Johan PerssonHagaby GoIF Örebro20:50
8359806020Johan HagströmerOK Hällen20:50

D20

5 650 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
577565432Irmalinn NilssonHärlövs IF20:00
5782075388Alma HaagOK Gränsen20:00
5799112000Frida SahlmanLinköpings OK20:00
580433611Tindra HjortFalköpings AIK OK20:00
581808182Johanna WilhelmssonKarlskrona SOK20:00
5829201726Fanny SundbladEksjö SOK20:00
583535455Ellen KallerbäckOK Orion20:00
5849904200Elin WihlborgOK Gynge20:00
5851444619Ebba JensenSkåneslättens OL20:00
586640055Elvira WildheimFK Friskus-Varberg20:00
5879000523Malva SteenOK Enen20:00
5881401395Jenny WegebroSundsvalls OK20:00
5898300830Agnes KrachtFarumTisvilde OK20:00
5908444001Frida VikströmSundsvalls OK20:00
5919001018Ella SjöbergTullinge SK20:00
5928080808Alice HultinOK Löftan20:00
593500531Hanna LagerbergOK Södertörn20:00
5949536839Lovisa RingHalmstad OK20:00
5959092000Linn LindblomMalmö OK20:00
5968000511Johanna NilssonKungälvs OK20:00
5977482280Hedda Raadal BjørloHalden SK20:00
5982025188Ebba GanslandtIFK Lidingö SOK20:00
5999800731Ella AnderssonOK Södertörn20:00
6009000914Lisa BörnstedtKungälvs OK20:00

H20

7 440 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
3288240899Emil PetterssonKarlskrona SOK20:50
329717478Axel HalvarssonGöteborg-Majorna OK20:50
3307205946Daniel HellbergLunds OK20:50
3318137836Albin AlsiöIF Hagen20:50
3322081943Erik LundStenungsunds OK20:50
3331000524Simon BjörnehällOK Gränsen20:50
3348050899Andreas JonssonOK Orion20:50
3357100028Simon FreylandEksjö SOK20:50
3369000420Tim JohanssonFK Friskus-Varberg20:50
3379990407Gabriel SturessonLerums SOK20:50
3389130699Lasse August HelwegAllerød OK20:50
3398050619Lasse Fugmann ThamdrupFarumTisvilde OK20:50
340649447Simon HardenFK Boken20:50
3418090080Olle GrywenzOK Linné20:50
3428119991August MollénOK Denseln20:50
343770212Gunnar EngströmLinköpings OK20:50
3448224219Ville MannonenHelsingin Suunnistajat20:50
3458000515Zac HuddIFK Lidingö SOK20:50
3469000723Gustav OlssonOK Orion20:50

D18

4 970 m, 23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
6019010419Lovisa WeidenSkåneslättens OL20:10
6028020425Sofia PalmFK Boken20:10
6038120102Martina RizziEksjö SOK20:10
6048010708Ellen BlennowFalköpings AIK OK20:10
605510716Julia GunnarssonMalungs OK Skogsmårdarna20:10
6061060302Klara AnderssonOK Orion20:10
6079102591Tilda AnderssonTullinge SK20:10
608961860Hilda AxelssonFK Göingarna20:10
6098110701Sarina ZülligEksjö SOK20:10
6109020220Ebba LindOK Skärmen20:10
6118111221Anna GröllEksjö SOK20:10
6129201445Katarina NorrbyOK Södertörn20:10
6138020326Elin NilssonAndrarums IF20:10
6149020925Sanna HedbergOK Södertörn20:10
6158130602Annick MeisterOK Södertörn20:10
6168020728Agnes LindblomMalmö OK20:10
6179010218Tilde BacklundOK Södertörn20:10
6189020829Hanna RingRonneby OK20:10
6199020523Lisa OlssonTorsås OK20:10
6208021010Clara SamuelssonOK Vivill20:10
621445111Lovisa LagerHalmstad OK20:10
6228189102Moa AlsiöIF Hagen20:10
6231020510Elin HugossonLunds OK20:10

H18

6 920 m, 40 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
3478450121Nils KörleOK Landehof20:20
3488020828Rasmus Johansson FjordsideSävedalens AIK20:20
3498020302Isak OlssonOK Orion20:20
3508645255Runar Saur ModahlFredrikstad SK20:20
3519010729Pontus ErikssonHjärnarps OL20:20
3528455455Lukas NovakEksjö SOK20:20
3539020130Jakob GunnarssonLerums SOK20:20
3547071723Jakob WilhelmssonKarlskrona SOK20:20
3558021109Aron ÖstangårdGamleby OK20:20
3568448722Fabian ValleriusGamleby OK20:20
3572037700Jonatan AuneHalden SK20:20
3581020503Fabian AnderssonRonneby OK20:20
3598000881Jacob MobergHelsingborgs SOK20:20
3608010829Linus LundbergOK Bävern20:20
3611234888Simon NordbergGöteborg-Majorna OK20:20
3629010111Carl JosefssonSävedalens AIK20:20
3639020623Axel LundgrenSundsvalls OK20:20
3647021219Arvid KronmarKarlskrona SOK20:20
3652101805Edvin StrandbergKalmar OK20:20
3661021212Viktor Jellvert BörjesonGöteborg-Majorna OK20:20
3678010821Simon GiselssonRonneby OK20:20
3689020827Carl ÅsLunds OK20:20
3699020121Arvid LundqvistHalmstad OK20:20
3709085619Hugo EricssonVäxjö OK20:20
3712088520Adrian SkobeKalmar OK20:20
3729020315Nils GrimbeckSävedalens AIK20:20
3739020812Simon FogelströmTorsås OK20:20
3748020522Albin PerssonHalmstad OK20:20
3758010222Ludvig ZaarVäxjö OK20:20
3761020703Hannes LindahlSundsvalls OK20:20
3779016916Hugo JakobssonEksjö SOK20:20
3788010621Emanuel HerberthsonLinköpings OK20:20
3798291102Mattis NilssonNAIS Orienteringsklubb20:20
3809020225Gabriel ÖhgrenSävedalens AIK20:20
3817208228Sondre OttesenFredrikstad SK20:20
3821423493Tobias AlstadFrol IL20:20
3838021021Isak HagbergKalmar OK20:20
3849201058Topias ArolaPaimion Rasti20:20
385503663Klaus HaanpääPaimion Rasti20:20
842838408Mattis PerssonEksjö SOK20:20

D16

4 520 m, 26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
6248030512Eleonora AlinderSjövalla FK20:20
625880044Emmy PalmFK Boken20:20
6268041225Linnea RydlundHässleholms OK20:20
627433609Emia HjortFalköpings AIK OK20:20
6288031002Moa WallenborgLunds OK20:20
6297030731Selma LarssonLunds OK20:20
6302087152Alice OlvegårdFK Göingarna20:20
6318030329Ida EskilssonIK Hakarpspojkarna20:20
6329040610Viola HolmströmHärlövs IF20:20
6339030714Vilmalee SuwanOK Vilse 8720:20
6348031101Thea BökmanHelsingborgs SOK20:20
6359030303Sabina AumoKungälvs OK20:20
6368040817Alma SvennerudKarlskrona SOK20:20
6379439474Elsa SonessonFalköpings AIK OK20:20
6389010404Enni LindskogOK Älme20:20
6397204901Thilda SeldénIF Rigor20:20
6409165622Alva NystedtSkåneslättens OL20:20
6412085368Alice PerssonOK Tyringe20:20
6428040629Hanna ÖbergGamleby OK20:20
6439101418Klara PerssonHalmstad OK20:20
6448237648Hanna AlsiöIF Hagen20:20
6452107323Alicia SchandlOK Södertörn20:20
6468040501Lisa SwartzOK Orion20:20
6479040605Emmy GranstedtIK Hakarpspojkarna20:20
6488040601Tove ValleriusGamleby OK20:20
6491426461Filippa SöderbergKalmar OK20:20

H16

5 430 m, 44 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
3868130416Filip HåkanssonOK Orion20:50
3878240164Lukas LarssonOK Skogshjortarna20:50
3887003069Emil JägstedtHalmstad OK20:50
3899030525Albin WeidenSkåneslättens OL20:50
3909001224Albin HjellströmIK Hakarpspojkarna20:50
3919030906Ivar HelmerssonHässleholms OK20:50
3921504169Adrian SjödinIK Hakarpspojkarna20:50
3939030217Casper SkeppSävedalens AIK20:50
3949130829Agust KronkvistÖrkelljunga FK20:50
3959990402William SturessonLerums SOK20:50
3968030322Erik AlbinssonHjärnarps OL20:50
397439618Olle KallerbäckVäxjö OK20:50
3988050627Isak EskilssonIK Hakarpspojkarna20:50
3998050810Hugo LarssonKarlskrona SOK20:50
4008000712Alfred AhltinMalmö OK20:50
4018030901Edvin SelinFK Göingarna20:50
4022078137Hampus PerssonOK Enen20:50
4032057275Erik JohanssonFK Boken20:50
4048031205Loke HedbergLunds OK20:50
4058040527Isak AnderssonLunds OK20:50
4061551124Marcus EkmanTäby OK20:50
4078629807Tage KinellIFK Göteborg Orientering20:50
4088444002Oskar VikströmSundsvalls OK20:50
4098039596David AlménVänersborgs SK20:50
410812368Hannes SvenssonRonneby OK20:50
4118333875Lucas TreldalLunds OK20:50
4122107596David PerssonHelsingborgs SOK20:50
4139040709Jonathan RundqvistOK Nackhe20:50
4147202475David OlanderLunds OK20:50
4151040903David MorénHjärnarps OL20:50
4168040827Tobias JohanssonOK Löftan20:50
4178298500Anton KastrupSävedalens AIK20:50
4189030214Alfred ErdeliusIF Rigor20:50
4199031206Jakob MobergOK Löftan20:50
4209031012Klas LjungqvistLunds OK20:50
421444049Simon BååthSävedalens AIK20:50
422660555Olle KarlssonIK Hakarpspojkarna20:50
4232066532Victor EricssonHelsingborgs SOK20:50
4248625624Oscar David Brom JensenFarumTisvilde OK20:50
4258030414Hugo UnossonKalmar OK20:50
4268061104Tobias OllozFarumTisvilde OK20:50
4278040312Linus VernströmRonneby OK20:50
4281408224Filip NielsenFarumTisvilde OK20:50
4299192398Sivert PoppeFredrikstad SK20:50

D14

3 550 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
6502104231Linn BjörneldKalmar OK20:10
6518194905Tilda SundkvistOK Gränsen20:10
6522063886Alice JohanssonFK Boken20:10
6537060113Lova KronmarKarlskrona SOK20:10
6542088577Matilda PerssonOK Enen20:10
6558050913Tuva SelinFK Göingarna20:10
6562075318Frida LindénEksjö SOK20:10
6572095371Amanda RådströmOK Enen20:10
658Wilma JönssonÖrkelljunga FK20:10
6598051216Ella PetterssonSävedalens AIK20:10
6608200505Johanna OttossonÖrkelljunga FK20:10
6611175971Ebba RanbroHelsingborgs SOK20:10
6628050326Tuva ÖstangårdGamleby OK20:10
6631050824Emma ZettervallKarlskrona SOK20:10
6647783709Tova RangertIK Hakarpspojkarna20:10
665262578Hillevi LarssonOK Enen20:10
6668194906Ida KarlssonOK Gränsen20:10
6679060606Minna PalmIK Hakarpspojkarna20:10

H14

3 760 m, 35 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
4307060207Kasper FagerKarlskrona SOK20:40
4312107131Edvin AlexanderssonIF Rigor20:40
4322089123William SteffertOK Tyringe20:40
4339060424Isak TörnströmFK Friskus-Varberg20:40
4348050900Linus AlinderSjövalla FK20:40
4358050410Noah KrikströmHjärnarps OL20:40
4368051120Casper TuressonHärlövs IF20:40
4378050909Fabian AlinderSjövalla FK20:40
4382058258Vidar NettelmarkSurahammars SOK20:40
439448907Oscar HallqvistVänersborgs SK20:40
4408100100Wilmer SelinFK Göingarna20:40
4412089160Erik LundquistOK Ravinen20:40
4428008008Viktor AhltinMalmö OK20:40
4439051030Elia KämpeÖrkelljunga FK20:40
4448060515Hjalmar AxelssonFK Göingarna20:40
4458001001Svante SelinFK Göingarna20:40
4461061008Liam HogedalVänersborgs SK20:40
4479050509Gustav LundqvistHalmstad OK20:40
4489201460Emil SeldénIF Rigor20:40
4499060112Wille VernströmRonneby OK20:40
4509143404Oskar BlomOK Löftan20:40
4518160406Carl ÖbergGamleby OK20:40
4529060214Eddie KarlssonOK Vilse 8720:40
4537050910Joel WallnerAttunda OK20:40
4547193430Olle FlorénIF Rigor20:40
4559050126Adam SjööarvOK Nackhe20:40
4568051225Arvid AlbinssonHjärnarps OL20:40
457426971Gustav Kjær HemmingsenFarumTisvilde OK20:40
4588151022Oliver HåkanssonOK Orion20:40
4599021605Alfred KjellénHelsingborgs SOK20:40
4608060308Jens FochsenWaxholms OK20:40
4618050321Simon CorneliussonOK Löftan20:40
4628262490Nils SwartzOK Orion20:40
4638297890Viggo WulffOK Gränsen20:40
843421411Hugo ThoressonAndrarums IF20:40

D12

2 840 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
6682109207Märta SvennerudKarlskrona SOK20:00
6698070828Signe EskilssonIK Hakarpspojkarna20:00
6702075447Emma LindénEksjö SOK20:00
6718070718Liv LundsgaardOK Kontinent20:00
672445115Emma PerssonHalmstad OK20:00
6738080318Felicia PerssonHelsingborgs SOK20:00
6742801206Mathea YngveOK Kontinent20:00

H12

2 840 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
4642123427Nils PerssonOK Tyringe20:10
4657081005William RönnFK Friskus-Varberg20:10
4662109306Alvar AlexanderssonIF Rigor20:10
4678080120Hannes HolmbergOK Gränsen20:10
4688194910Rasmus SternerOK Gränsen20:10
4691200706Ville LindskogOK Älme20:10
4702126055Vilmer AntonssonFK Friskus-Varberg20:10
4718070216Kurt SjöbergHelsingborgs SOK20:10
4728071106Petter FochsenWaxholms OK20:10
4732075320Lukas HultOK Gränsen20:10

D35

5 650 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
5397820523Jessica KarlssonKristinehamns OK20:00

H35

7 440 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1669830202Johnny HålsjöGöteborg-Majorna OK20:40
167830000Henrik EliassonIFK Göteborg Orientering20:40
168830808Rikard PentonenIFK Göteborg Orientering20:40
1691428830Rikard HultOK Gränsen20:40
170970413Jesper LagerbergOK Södertörn20:40

D40

4 970 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
533450006Karin SundhFjärås AIK20:20
53426690Camilla SelinFK Göingarna20:20
5359790301Maria MickelåkerAndrarums IF20:20
5368060811Anna KorallMotala AIF OL20:20
5377501114Jenny LindblomMalmö OK20:20
5388652930Ann HyvönenSkattkärrs SOK20:20

H40

6 920 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
153910427Magnus NordbrødenHalden SK20:40
154780709Rasmus GrönlundLunds OK20:40
1557501081Henrik LindblomMalmö OK20:40
1567770726Jakob FagerKarlskrona SOK20:40
1577000137Filip SjöforsOK Älme20:40
1582059006Per-Martin BjöremarkFjärås AIK20:40
1598030975Bertil EronnLinköpings OK20:40
1608645160Mads JensenViking Orientering20:40
1618000037Jonas NorénHelsingborgs SOK20:40
1621197408Jon LindskogOK Älme20:40
1638310778Patrik CorneliussonOK Löftan20:40
1649790819Anders SjööarvOK Nackhe20:40
165790823Per Erik JönssonHässleholms OK20:40
8377201377Fredrik StåhlHjärnarps OL20:40

D45

4 410 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
519452133Elisabet Lindblo LarssonOK Enen20:20
5208021031Jenny HåkanssonOK Orion20:20
5219741007Maria HelmerssonHässleholms OK20:20
5221240373Kajsa BenattiSkåneslättens OL20:20
523720224Jessica BjörckOK Älme20:20
5249101274Jeannette AumoKungälvs OK20:20
5252801090Ulrika OdénFjärås AIK20:20
5269990619Anna LjungqvistLunds OK20:20
527700413Sara ElfvingRonneby OK20:20
5281720423Lotta MorénHjärnarps OL20:20
5292077929Catarina HardenFK Boken20:20
5308000626Marie AlbinssonHjärnarps OL20:20
5319519295Lotta EnbergHalmstad OK20:20
532700228Marina AxelssonMarkbygdens OK20:20

H45

6 260 m, 39 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1148080570Magnus RydlundHässleholms OK20:00
1152095482Mikael AnderssonHagaby GoIF Örebro20:00
1161233321Mattias KovacicFrosta OK20:00
1172104243Olle BjörneldKalmar OK20:00
1182059125Tobias HaagOK Gränsen20:00
1197142856Magnus HedmanKungälvs OK20:00
1209997105Nils HelmerssonHässleholms OK20:00
1217003071Mattias JägstedtHalmstad OK20:00
12225603Tony LarssonIstrums SK20:00
1232059133Robert EneljungIFK Göteborg Orientering20:00
1248081012Ulf ÅkessonHärlövs IF20:00
1252063327David EkstrandHässleholms OK20:00
1268030771Janne NäätänenSundsvalls OK20:00
127727374Fredrik KarlssonGöteborg-Majorna OK20:00
12816277Anders SelinFK Göingarna20:00
1298182834Heide PerssonAndrarums IF20:00
1308171171Thomas NilssonEslövs FK20:00
1311399774Daniel KämpeÖrkelljunga FK20:00
1329710404Jussi AumoKungälvs OK20:00
1331710923Tomas FridénOK Gränsen20:00
1342088543Viktor SkobeKalmar OK20:00
1357004140Mats RanbroHelsingborgs SOK20:00
1369721231Michael NilssonAndrarums IF20:00
137730619Torgny LindströmRonneby OK20:00
1388070171Johan HanssonOK Löftan20:00
1399720710Emil ErdeliusIF Rigor20:00
1408409307Jens SörvikLunds OK20:00
1412075406Niklas FlorénIF Rigor20:00
142452366Christer ÖbergGamleby OK20:00
1438312020Mikael LundqvistHalmstad OK20:00
1449740304Christian EnbergLinköpings OK20:00
1458629806Stefan KinellIFK Göteborg Orientering20:00
1469991220Sören SturessonLerums SOK20:00
147426701Pontus GustavssonLunds OK20:00
1489741203Håkan AnderssonHalmstad OK20:00
1497690327Johan JensenSkåneslättens OL20:00
1509700604Fabian LjungqvistLunds OK20:00
1519710110Jens ArvidssonIF Rigor20:00
1529720129Björn NilssonTumba-Mälarhöjden OK20:00

D50

3 890 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
51129500Petra KorallMotala AIF OL20:40
5129680208Carina GustafssonOK Gynge20:40
513680124Anette GranstedtIK Hakarpspojkarna20:40
51412577Annika JosefssonKarlskrona SOK20:40
5152058314Elin Nørgård KrachtFarumTisvilde OK20:40
516660628Suzy LarssonOK Skogshjortarna20:40
5171201174Maria SibilevaKarlskrona SOK20:40
5188131823Åsa AlsiöIF Hagen20:40

H50

5 650 m, 30 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8425781Lasse Karlsson-LodIstrums SK20:50
852057274Dan JohanssonFK Boken20:50
868231268Magnus TenghagenHärlövs IF20:50
879102233Raul HindovLunds OK20:50
88451954Mikael ÖhgrenSävedalens AIK20:50
898090331Magnus WallenborgLunds OK20:50
907205414Per JohanssonMotala AIF OL20:50
91680127Mats EkmanTäby OK20:50
929670922Ola JönssonOK Vilse 8720:50
932083837Staffan AhltinMalmö OK20:50
948160269Magnus TrofastBredaryds SOK20:50
95672425Håkan AxelssonFK Göingarna20:50
96247845Gert WildheimFK Friskus-Varberg20:50
979102605Per WikströmHästveda OK20:50
988171167Anders JohanssonNAIS Orienteringsklubb20:50
998635839Tim Falck WeberFarumTisvilde OK20:50
1008196805Torbjörn OttossonÖrkelljunga FK20:50
1018080566Bengt JohanssonFK Friskus-Varberg20:50
102887787Steen StausholmFarumTisvilde OK20:50
1031690819Lennart MorénHjärnarps OL20:50
1049800110Jonas HultinOK Löftan20:50
105690610Fredrik HugossonLunds OK20:50
1067205411Fredrik JönssonMotala AIF OL20:50
1072104374Tony GustavsenIstrums SK20:50
1088121068Mats HolmbergOK Gränsen20:50
109651103Håkan LindbergOK Djerf20:50
110679999Per-Anders AxelssonMarkbygdens OK20:50
1111690327Björn ZettervallKarlskrona SOK20:50
112351882Mattias LindahlSundsvalls OK20:50
113992703Kjetil BjørloHalden SK20:50

D55

3 630 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
4969630308Britt-Marie StenssonHelsingborgs SOK20:10
4979620620Lena SwartzOK Orion20:10
49819537Eva PedersenOK Skogshjortarna20:10
4998468864Kristina SpångbergLunds OK20:10
5008010228Ingela AnderssonLunds OK20:10
5018014145Ingrid JohanssonLaholms IF OK20:10
502611026Annette Falck LarssonVänersborgs SK20:10
50317893Sari HåkanssonOK Gränsen20:10
504620228Britt-Marie BengtssonFK Åsen20:10
505409781Annika SvenssonSolna OK20:10
506601224Tina HagårdRävetofta OK20:10
5078640550Annette BondeBallerup OK20:10
5089600221Ingrid KensbyOK Tyr20:10
5097205403Ingrid RoosMotala AIF OL20:10
510920414Pia VångellLinköpings OK20:10
844441010Ann-Brith StrömbergOK Skogshjortarna20:10

H55

5 150 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
67630504Bo GranstedtIK Hakarpspojkarna20:10
68647201Göran HellgrenOK Södertörn20:10
69640831Tomas NilssonHässleholms OK20:10
70640527Magnus BlennowFalköpings AIK OK20:10
7138305Arne SääfGudhems IF20:10
72362392Lars ErikssonHjärnarps OL20:10
73600328Nils-Olof LarssonVänersborgs SK20:10
74630912Bengt OlssonEslövs FK20:10
759612000Pedro LundqvistLinköpings OK20:10
76610827Andres LaasOK Skogshjortarna20:10
77620325Johnny NimvikFK Åsen20:10
788240962Pesho HedbergLunds OK20:10
79640124Kjell EinarssonOK Skogshjortarna20:10
809600207Mats KensbyOK Tyr20:10
818335338Jörgen SköldLinköpings OK20:10
821190761Torben SchorlemmerBallerup OK20:10
839610407Mats JönssonKorsnäs IF OK20:10

D60

3 580 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
4842081945Kerstin Haugen LundStenungsunds OK20:20
4852041843Jane JohanssonIstrums SK20:20
486451996Ann ÖhlinStigmännen Karlshamns OK20:20
4878461030Lotta LinseforsLunds OK20:20
4889551116Inger WesterbergIF Hagen20:20
489590620Maria HalvarssonFjärås AIK20:20
490353006Annette OlofssonOK Skogshjortarna20:20
4912078259Lotta ValentinGustavsbergs OK20:20
4921958103Ann Warma LaasOK Skogshjortarna20:20
4938210458Eva EmanuelssonHelsingborgs SOK20:20
494591103Christina SegerslättSkåneslättens OL20:20
4951571127Ann-Christin Nero ForsmanRonneby OK20:20

H60

4 410 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
567560703Ulf PalmérUlricehamns OK20:40
57216784Torkil HansenViking Orientering20:40
5814395Jan LundgrenLinköpings OK20:40
592081968Arne LundStenungsunds OK20:40
60570615Torbjörn HalvarssonFjärås AIK20:40
611551209Karl MollénOK Denseln20:40
622058862Bernt AnderssonIF Rigor20:40
639500500Jens KaminskyGöteborg-Majorna OK20:40
648220257Sven-Åke EmanuelssonHelsingborgs SOK20:40
65560619Håkan ForsmanRonneby OK20:40
66405521Pelle OlofssonOK Skogshjortarna20:40
836560531Bo SalomonsonKalmar OK20:40

D65

3 580 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
4819500520Margareta SvenssonOK Vilse 8720:00
4827500209Åsa StåhlHjärnarps OL20:00
4838656153Lisbeth DamsgaardHjärnarps OL20:00

H65

3 890 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
389525487Kalle LindqvistVäxjö OK20:00
39205255Anders PerssonOK Vilse 8720:00
407202754Hans-Åge MortensenViking Orientering20:00
41520907Olle BohmanHjärnarps OL20:00
427520401Kenneth FagerKarlskrona SOK20:00
432109249Kent TörnqvistKarlskrona SOK20:00
44205254Bo JohanssonOK Vilse 8720:00
458460264Leif CarlssonSOK Viljan20:00
4629686Lars JohanssonMalmö OK20:00
479510225Christer NordströmOK Älvsjö-Örby20:00
482078159Matz LarssonGustavsbergs OK20:00
492801213Kent IvarssonOK Skogshjortarna20:00
50895424Magnus HaraldssonGustavsbergs OK20:00
511951607Bernhard GrenaboHjobygdens OK20:00
521401301Jorma KarvonenTarpian Suunta20:00
539199191Sven-Inge SvenssonHässleholms OK20:00
541490611Bertil KarlssonHjobygdens OK20:00
551541223Stefan GunnarssonKristinehamns OK20:00

D70

3 130 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
47819571Bigge BengtssonStigmännen Karlshamns OK20:10
4797451125Britt Forsell PirozziSkåneslättens OL20:10
4802078297Margareta HaraldssonGustavsbergs OK20:10

H70

3 630 m, 26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1210711Lars-Gunnar BengtssonStigmännen Karlshamns OK20:40
1327905Leif KarlssonFrosta OK20:40
1427900Janne LindholmFrosta OK20:40
159101537Arne GustafssonMalmö OK20:40
16671202Leif SandgrenFrosta OK20:40
179189469Hans SvensonSOK Viljan20:40
187471006Bengt StåhlHjärnarps OL20:40
198001962Roland OffrellFrosta OK20:40
201401365Leif MalmHärlövs IF20:40
219481206Lars PerssonOK Kompassen20:40
22426900Nils KarlssonVäxjö AIS20:40
23542247Sune AnderssonHalmstad OK20:40
2417161Bill SchölinTockarps IK20:40
2519204Jan BojlingSolna OK20:40
268657111Karsten RichardtKøge OK20:40
277480502Åke PerssonHjärnarps OL20:40
288450626Jan-Olof WåhlbergIBM Club Sweden20:40
292141481Kaare HanssonMalmö OK20:40
308657150Ronald Mc GrailHjärnarps OL20:40
3129814Stellan AhnströmForserums SOK20:40
328100081Kenth SundgrenSkåneslättens OL20:40
33421326Anders HedinMotala AIF OL20:40
34511010Håkan NilssonMalmö OK20:40
35581124Nils-Erik BondessonFrosta OK20:40
368000667Roland NilssonSOK Viljan20:40
379490705Kent R NilssonAndrarums IF20:40

D75

3 130 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
4742083903Birgitta StenströmVänersborgs SK20:00
475444055Gull SvenssonÖrkelljunga FK20:00
4767201252Ulla LindheIK Stern20:00
4779434343Britt RangertIK Ymer20:00

H75

3 630 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2501513Dag LorénOK Frisene20:20
311800Göran AnderssonStigmännen Karlshamns OK20:20
415219Åke EkstrandHärlövs IF20:20
58330304Arvo HyvönenSkattkärrs SOK20:20
6258531Bo SvenssonÖrkelljunga FK20:20
71440331Kalle JohanssonOK Skogshjortarna20:20
87201243Henrik HvoslefIK Stern20:20
9505535Ronny AnderssonOK Skogshjortarna20:20
10355805Lars JohanssonOK Skogshjortarna20:20
11910018Bertil OttossonFK Göingarna20:20

H80

2 890 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
17205413Stig BengtssonMotala AIF OL20:00

Öppen 3

2 550 m, 62 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
6981081114Erik Petersson MarkusOK Norrvirdarna20:01:47
8691541217Britt GunnarssonKristinehamns OK20:02:10
6901790521Mats FridénOK Gränsen20:04:57
712402876Anna HagströmFalkenbergs OK20:06:08
711950222Jakob NilssonFalkenbergs OK20:07:24
716402869Peter HagströmFalkenbergs OK20:07:25
8489641214Camilla AdlertegOK Enen20:10:28
8918060907Wilma JönssonÖrkelljunga FK20:12:00
6788081231Wiggo JönssonÖrkelljunga FK20:12:26
6801399773Caroline JönssonÖrkelljunga FK20:12:28
6798080907Magnus JönssonÖrkelljunga FK20:13:06
7222060866Gabriel EkströmHalmstad OK20:14:31
84625596Conny BerggrenVäxjö AIS20:15:15
84725598Ebba EdénVäxjö AIS20:15:16
6932083802Otto LindforsOK Norrvirdarna20:16:17
7077770608Saga PalmertzHelsingborgs SOK20:16:36
7059040213Elsa WibergHelsingborgs SOK20:16:37
6951110602Erik AhlOK Norrvirdarna20:16:57
6948646071Frida AhlOK Norrvirdarna20:17:00
84525585Eva TollsternVäxjö AIS20:17:51
7178101115Ann-Katrin AlmquistFK Göingarna20:17:53
850408719Filip GrimsholmHalmstad OK20:18:25
697256330Gudrun NilssonAndrarums IF20:20:51
6871850913Johannes AxelssonOK Norrvirdarna20:21:26
6911100106Elsa AxelssonOK Norrvirdarna20:21:29
6921108051Albert AxelssonOK Norrvirdarna20:21:30
7181081218Olivia SvenssonFK Åsen20:22:12
7192104137Frida EmilssonFK Åsen20:22:13
7041453214Anja SvenssonGamleby OK20:22:55
7132112445Tyra StalebrantGamleby OK20:23:23
8752093602Meja BergerAnkarsrums OK20:24:00
684448823Claes OlvegårdFK Göingarna20:24:05
8787030527Linnea LeijonHärlövs IF20:24:17
6898101506Thomas BomanOK Tyr20:24:43
6962060893Agneta BomanOK Tyr20:24:52
708446166Annette SeldénIF Rigor20:24:57
681670211Noah KorallMotala AIF OL20:27:36
7091691008Mikael NilssonFK Friskus-Varberg20:28:34
7141090122Tyra FlinkFjärås AIK20:30:15
8491211220Alva BjöremarkFjärås AIK20:30:17
7151770419Rikard FlinkFjärås AIK20:30:18
6881090418Wilhelm BjöremarkFjärås AIK20:30:23
89444542Ola SamuelssonOK Vivill20:30:43
675450810Frida OdénFjärås AIK20:30:48
6831990122Vide FlinkFjärås AIK20:30:49
8978250204Ulla NilssonSOK Viljan20:32:54
7067080628Elias PalmertzHelsingborgs SOK20:33:27
7011061227Elias PerssonHelsingborgs SOK20:33:29
6768070625Lova JohanssonFK Friskus-Varberg20:33:33
6779061025Lovisa EliassonFK Friskus-Varberg20:33:33
7002139935Anders PerssonHelsingborgs SOK20:35:17
6992119765Agnes PerssonHelsingborgs SOK20:35:19
8981196805Linnea StéenHelsingborgs SOK20:36:47
6867791202Veronika PalmertzHelsingborgs SOK20:36:48
7202089076Klas BogsjöHelsingborgs SOK20:40:13
7211200205Alma KjellénHelsingborgs SOK20:40:15
7101395510Anja Toft MadsenSøllerød OK20:40:18
7027781229Linda CorneliussonOK Löftan20:40:33
7038080225Hugo CorneliussonOK Löftan20:40:42
9058118189Alinda RundqvistOK Nackhe20:40:43
9069730518Karin RundqvistOK Nackhe20:40:44
6852089489Anne-Li AugustssonOK Tyringe20:44:46

Öppen 5

3 300 m, 39 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
738342627Gert IvarssonOK Skogshjortarna20:00:33
7242089309Patrik LanderOK Enen20:01:00
7272089472Gabriel SteffertOK Tyringe20:01:00
7298001712Lukas HagbergKalmar OK20:01:00
7357640349Fredrik MouchardIF Hallby SOK20:01:00
8741965090Magnus NilssonHärlövs IF20:01:56
7252083939Henrik NettelmarkSurahammars SOK20:06:04
728446075Linda HammarquistStigmännen Karlshamns OK20:06:48
7442126084Magnus PedersenOK Skogshjortarna20:07:22
7459830810Andreas NilssonMotala AIF OL20:08:14
7262059136Tove EneljungIFK Göteborg Orientering20:08:28
7309808808Line LundsgaardOK Kontinent20:12:43
7397908140Susanna CaleklintKarlskrona SOK20:13:10
7362107125Frida MouchardIF Hallby SOK20:17:46
7378239697Ramona Åkermarck-MähönenIFK Lidingö SOK20:18:22
886504758Julia SjögrenFK Åsen20:21:42
879452414Dennis AxelssonFK Åsen20:21:44
890504759Maja StrandFK Åsen20:21:46
8881223343Anna SchandlOK Södertörn20:22:57
8871401348Richard SchandlOK Södertörn20:23:01
8569991004Jon MobergFK Göingarna20:23:51
7239030520Emma EliassonFK Friskus-Varberg20:26:49
7429040125Marta TörnströmFK Friskus-Varberg20:26:50
741451439Maja KarmstigFK Friskus-Varberg20:26:52
7331060308Samuel RasmussenOK Kontinent20:28:08
7311973040Peter RasmussenOK Kontinent20:28:09
743245899Helena LindmanOK Gränsen20:30:34
7322135531Christine SvendsenLunds OK20:30:45
8557020144Tora JungLunds OK20:30:50
8547020145Tobias NordLunds OK20:30:53
8577610710Stefan WinbergFrosta OK20:33:43
8598106243Jonathan AnderssonAndrarums IF20:33:54
9007010603Nora AronengHestra IF20:36:09
8529990104Håkan RundqvistOK Nackhe20:40:23
8518040820Albin SeverinssonOK Nackhe20:40:24
7349024207Edvin SahlinOK Löftan20:41:15
8531980316Elena KurashovaFK Åsen20:43:48
8581080909Sonia KurashovaFK Åsen20:43:50
7402066517Pär EricssonHelsingborgs SOK20:50:22

Öppen 7

3 250 m, 44 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
868444610Nicklas KallerbäckEmmaboda Verda OK20:00:27
770500918Helen NilssonHärlövs IF20:00:35
86218590Ulf LundbergKalmar OK20:00:43
7517205364Noora NeuvonenMS Parma20:01:00
7697204937Elsa AnkeloMS Parma20:01:00
7681030527Malin LeijonHärlövs IF20:02:27
8731973013Marie NilssonHärlövs IF20:02:28
8721581107Monika NilssonOK Alehof20:03:21
7629600722Lennart StenssonHelsingborgs SOK20:03:25
860262759Anders YngveOK Kontinent20:03:45
861355950Arne AnderssonOK Torfinn20:04:16
7608010209Jonas BergenfurSkattkärrs SOK20:06:23
7492115403Johan GerdevågHagaby GoIF Örebro20:08:16
8708040720Mickael GöranssonAlmby IK20:10:38
8718442363Nellie RydlundHässleholms OK20:10:42
7552075211Mona LindénEksjö SOK20:12:37
757448844Jonathan AnderssonLiTHe Vilse20:12:40
765990500Nils EklöwOK Södertörn20:12:59
7647502040Stefan CaleklintKarlskrona SOK20:13:14
766439469Håkan SonessonFalköpings AIK OK20:13:19
7737790316Fredrik EkströmHalmstad OK20:14:29
883203947Mats HolmVäxjö OK20:15:40
7727840125Therese EkströmHalmstad OK20:18:20
759590116Ingemar NilssonAndrarums IF20:21:12
8858070040Staffan OlssonStigsökarna20:22:48
767870317Maria ArvidssonKalmar OK20:27:12
746920406Anna ArvidssonKalmar OK20:27:15
758600524Ove LernåKalmar OK20:27:17
8849690415Torgny HolmströmHärlövs IF20:28:56
771551414Ebba LindmanIK Hakarpspojkarna20:30:38
893980414Jonna JungåkerSundsvalls OK20:31:52
7487710531Malin JohanssonFK Friskus-Varberg20:33:36
75443493Fredrik UllmanSkåneslättens OL20:35:04
7539740218Magnus EliassonFK Friskus-Varberg20:36:36
7569990314Hanna KjellinSundsvalls OK20:38:17
90416249Therese HolmströmOK Ravinen20:40:46
9032093292Anna LundquistOK Ravinen20:40:48
902355860Tuva HolmströmOK Ravinen20:40:49
76317892Håkan HåkanssonOK Gränsen20:41:05
7479030322Ulf TörnströmFK Friskus-Varberg20:41:29
907800707Emelie SvalinVänersborgs SK20:42:49
9088060199Felix AxelssonMarkbygdens OK20:47:13
7528652511Tessa SalmiaMS Parma20:53:03
7508644840Emma KatajamäkiMS Parma20:53:57

Öppen 8

5 540 m, 27 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7847710426Alf-Erik RagnarssonHjärnarps OL20:00:46
7782075270Jonny LindénEksjö SOK20:01:38
8632123455Ulrik EnglundTumba-Mälarhöjden OK20:03:18
780989893Sarah MagnussonLinköpings OK20:04:29
775741028Magnus Nilsson-EhrnbornAndrarums IF20:10:58
7749140907Clara EhrnbornAndrarums IF20:10:59
7769439473Alva SonessonFalköpings AIK OK20:12:35
889417397Per WesterlundSkogsluffarnas OK20:16:04
7872089359Hans-Christian HöieSkogsluffarnas OK20:17:23
7859821120Marie SvenssonFK Åsen20:21:07
8771990428Elinor DelinFK Åsen20:21:08
876204908Roland StrandFK Åsen20:21:10
788516516Björn NilssonHärlövs IF20:24:24
7861810306Lena FlinkFjärås AIK20:24:59
8818636160Emmi JokelaIFK Göteborg Orientering20:30:08
865362362Peter BlomqvistEj klubbansluten20:30:11
7838408408Hans PerssonAndrarums IF20:30:41
7772800756Adam OdénFjärås AIK20:32:31
7821981614David AndréGöteborg-Majorna OK20:33:48
899860212Carin StenbergHelsingborgs SOK20:34:30
896881128Erik MelénÄrla IF20:34:36
7819660611Philip HjellströmGränna-Bygdens OK20:35:27
9017651216Stefan AronengHestra IF20:35:29
8829000501Jonathan JylltorpLinköpings OK20:35:34
89538389Lars DragerydÄrla IF20:36:07
779797246Patrik GunnarssonBig Foot Orienteers20:44:28
864971000Simon BernerssonOK Enen20:50:40

Öppen 9

6 440 m, 26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8807721002Magnus ThuressonSkåneslättens OL19:00:00
8068230588Kine Hallan SteiwerHalden SK20:01:00
8071009739Sami HämäläinenMS Parma20:01:00
8101396394Jannina GustafssonMS Parma20:01:00
805882011Martin HederskogIFK Umeå20:02:29
8027807110André BjärbyFrosta OK20:03:01
8011401393Tone LyeNydalens SK20:04:46
8038641461Silje Ekroll JahrenNydalens SK20:05:32
8048003009Siri UlvestadNydalens SK20:06:25
7929102193Eero LapilaMS Parma20:08:26
811246759Veli-Matti HanhelaMS Parma20:08:30
791671024Olli MattilaMS Parma20:13:27
7968270427Helena KarlssonIFK Lidingö SOK20:15:02
8667102160Håkan PalmFK Boken20:15:09
7978660077Yury TambasovMS Parma20:36:27
7998422224Artem PopovMS Parma20:37:27
7958629756Jonas HubacekMS Parma20:38:04
800681951Henri KalveMS Parma20:38:46
867800430David BengtssonFK Åsen20:45:20
798525251Samuli SalmenojaMS Parma20:48:46
789553313Elisa MäkinenMS Parma20:51:51
808553319Tiia IstolahtiMS Parma20:53:07
7938657345Oskari LepistöMS Parma20:53:47
7909102136Samuli RouskuMS Parma20:54:14
7948636168Aaro RuoholaMS Parma21:05:15
8098636182Eero HeinonenMS Parma21:07:53

Annonser