Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Sverigepremiären, medel

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Sverigepremiären, medel
Arrangörsorganisation: OK Pan-Kristianstad
Datum: lördag 2 mars 2019

D21

4 500 m, 85 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8000708Hanna Modig TjärnströmLinköpings OK10:00
9101827Marie OlaussenFredrikstad SK10:01
8089831Alva OlssonLinköpings OK10:02
7791202Veronika PalmertzHelsingborgs SOK10:03
8098013Vilma BlennowFalköpings AIK OK10:04
8100517Julia DahlHelsingborgs SOK10:05
8645196Aleksandra HornikPaimion Rasti10:06
980715Ebba EnvallIK Hakarpspojkarna10:07
8636150Inga DambePaimion Rasti10:08
750915Emma AnderssonSävedalens AIK10:09
506656Emma OlssonTorsås OK10:10
920216Sara LundstenSundsvalls OK10:11
920809Maja PetterssonKarlskrona SOK10:12
940122Tove LagerbergOK Södertörn10:13
8641461Silje Ekroll JahrenNydalens SK10:14
824019Cecilia KronaHelsingborgs SOK10:15
930129Elin SvenssonNässjö OK10:16
8009251Emma KantarpÄrla IF10:17
8311029Camilla NilssonOK Torfinn10:18
8199000Julia DavidssonÄrla IF10:19
262379Sara SöderblomÄtrans IF10:20
780000Stina NordinSundsvalls OK10:21
7830412Johanna Matsdotter AhlgrenLunds OK10:22
860521Frida AnderssonFalkenbergs OK10:23
9101163Ewa GwózdzOK Orion10:24
302229Mia KajsajunttiOK Skogsfalken10:25
596596Julia Modig TjärnströmLinköpings OK10:26
860212Carin StenbergHelsingborgs SOK10:27
9691103Marie VuittonOK Södertörn10:28
7205401Susanna ForsellMotala AIF OL10:29
2078011Sara SjökvistJärla Orientering10:30
1485800Stina GranefeltOK Tyr10:31
1006354Lisa RisbyOK Kåre10:32
2062190Linda RanbroHelsingborgs SOK10:33
920406Anna ArvidssonKalmar OK10:34
971211Julia HedOK Skogsfalken10:35
980409Amanda RangertIK Hakarpspojkarna10:36
8194908Karin HåkanssonOK Gränsen10:37
2104044Veronika NesverovaLunds OK10:38
8414059Jessica NilssonOK Milan10:39
910215Frida KarlssonLinköpings OK10:40
970407Helena HagströmFalkenbergs OK10:41
900607Emelie OlssonÖrkelljunga FK10:42
950530Moa SvenssonNässjö OK10:43
7187288Filipa RodriguesJärla Orientering10:44
427019Emma EkbergTolered-Utby Ol-klubb10:45
7906300Annie LennartssonSkåneslättens OL10:46
8230588Kine Hallan SteiwerHalden SK10:47
8663175Kristyna HlubuckovaLinköpings OK10:48
861119Karna ThorssonOK Linné10:49
900608Benita MånssonHagaby GoIF Örebro10:50
1478371Tone LyeNydalens SK10:51
43142Kadri KalvoSundsvalls OK10:52
981011Klara LjunggrenLinköpings OK10:53
8210893Susen LöschÄrla IF10:54
8290996Anika GassnerLinköpings OK10:55
8639901Lisa AnderssonÄrla IF10:56
931015Stina BergSävedalens AIK10:57
8132134Anna WehlinLinköpings OK10:58
8006157Petra EklundLunds OK10:59
8140496Carina PolzerLinköpings OK11:00
900628Lovisa NilssonSävedalens AIK11:01
890423Malin Leijon LindOK Kolmården11:02
7971101Karin HagwallLunds OK11:03
549943Lizzie InghamHalden SK11:04
900220Anna ForsbergGöteborg-Majorna OK11:05
8000991Anastasia DzianisavaSävedalens AIK11:06
8483848Louise LundgrenVäxjö OK11:07
2103940Ina WesterlundPaimion Rasti11:08
8310790Lisa FolinoKarlskrona SOK11:09
870618Josefine SvenssonIFK Göteborg Orientering11:10
8003009Siri UlvestadNydalens SK11:11
8908110Catherine TaylorOK Södertörn11:12
1401699Salla LaitinenPaimion Rasti11:13
8190893Amilia BjörklundSävedalens AIK11:14
17708Lina NeckénOK Älme11:15
529220Linnea GustafssonOK Gynge11:16
7890202Matilda OlssonSkåneslättens OL11:17
940605Laura AngeloAttunda OK11:18
9091909Louise BorgHalmstad OK11:19
8020909Maria MagnussonSävedalens AIK11:20
950626Julia SmedenmarkRonneby OK11:21
618941Frida Jönsson HellstadiusLinköpings OK11:22
1404081Mathilde Nørgård KrachtFarumTisvilde OK11:23
960996Andrea SvenssonOK Tisaren11:24

Annonser