Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Sverigepremiären, medel

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Sverigepremiären, medel
Arrangörsorganisation: OK Pan-Kristianstad
Datum: lördag 2 mars 2019

H21

5 980 m, 120 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
880213Pelle EngstrandStora Tuna OK09:58
890211Ulf Forseth IndgaardFrol IL09:59
720927Andreas NikolaussonVisborgs OK10:00
409586Povel LarssonOK Skogsfalken10:01
8089071Anton MarmelidHelsingborgs SOK10:02
886622Patrik LindebergSkåneslättens OL10:03
7211107Tapio HaarlaaHelsingin Suunnistajat10:04
2058214Arvid LinderOK Hällen10:05
891026Johan TörnrothHestra IF10:06
7529082Simon HedlundÄrla IF10:07
15534Viktor HermanssonOK Stigen10:08
8010497Loke AgmarkenHalmstad OK10:09
820513Anders AxlingSundsvalls OK10:10
7772810Markus HolterHalden SK10:11
8150120Erik AnderssonOK Orion10:12
9415740Stian SundsvikFrol IL10:13
970502Lucas SundbladEksjö SOK10:14
8030771Janne NäätänenSundsvalls OK10:15
8010318Erik AlnervikHelsingborgs SOK10:16
8086061Erik SchultzLunds OK10:17
8270476Christian JohanssonHelsingborgs SOK10:18
2059055Anton NilssonJärla Orientering10:19
880119Mattias NilssonÄrla IF10:20
2104001Lukas WittenbecherLunds OK10:21
8250494Paul SirumFrol IL10:22
9133379Mattias OlofssonOK Enen10:23
9881337Viktor WassénHalden SK10:24
8643971Sergey FedatsenkaSävedalens AIK10:25
8202113Patrik JohanssonHelsingborgs SOK10:26
681849Carl Emil Schøier KovstedFarumTisvilde OK10:27
8109300Felix AlnervikHelsingborgs SOK10:28
9860706Viktor HenmyrOK Vilse 8710:29
9806020Johan HagströmerOK Hällen10:30
1402803Niels Christian HellerudHalden SK10:31
710918Simon ChristofersonVäxjö OK10:32
9007063Rasmus ElmelidOK Orion10:33
7860711Mikael EnbergÖrkelljunga FK10:34
8110163Gabriel BengtssonStigmännen Karlshamns OK10:35
433787Johan NöjdFK Göingarna10:36
9005064Rickard IngessonLunds OK10:37
950895Jens RönnolsJärla Orientering10:38
1420056Hans Petter MathisenFredrikstad SK10:39
8042298Henrik HamreforsVästerås SOK10:40
9860224David BejbomJärla Orientering10:41
7900816Joel Käll KarlssonLinköpings OK10:42
8383407Lukas LundgrenVäxjö OK10:43
7496620Simon JakobssonFrol IL10:44
7205417Victor BergstrandLinköpings OK10:45
9507119Rasmus SteenOK Enen10:46
8620973Andreas MikkelsenSøllerød OK10:47
8631096Fredric JohanssonSnättringe SK10:48
1398535Håvard LucasenFredrikstad SK10:49
9102195Veli KangasHelsingin Suunnistajat10:50
9988175Rasmus LundbergOK Bävern10:51
8109952Johan AllardLinköpings OK10:52
9943129Oscar WestHalmstad OK10:53
682340Martin SmelikLinköpings OK10:54
881128Halvor Eid NielsenÄrla IF10:55
404331Simon PreutzOK Torfinn10:56
7788877Nils Wallentin TärkHalmstad OK10:57
7004140Mats RanbroHelsingborgs SOK10:58
682298Håvard WedegeFredrikstad SK10:59
880826Petter ErikssonÄrla IF11:00
970702Rasmus ArfwedsonGöteborg-Majorna OK11:01
940833Joel KristianssonSkåneslättens OL11:02
7207293Andréas PalmertzHelsingborgs SOK11:03
961017Martin DjerfIK Hakarpspojkarna11:04
8009810Filip GrahnHestra IF11:05
1404046Erlend BrendstuenHalden SK11:06
7003117Zsolt LenkeiIFK Mora OK11:07
8646093Jonas Falck WeberFarumTisvilde OK11:08
1603775Maxime BonneauLinköpings OK11:09
880301Linus BohmanMalungs OK Skogsmårdarna11:10
7811731Emil RankkaOK Roxen11:11
9180386Espen FiskumFredrikstad SK11:12
9920329Erik ToomingasSundsvalls OK11:13
18027Filip NilssonGotlands Bro OK11:14
8393103Sven EngströmLinköpings OK11:15
259372Lars Sandstad SkjesetFrol IL11:16
8140397Andreas Duc JørgensenFarumTisvilde OK11:17
8638928Karl WalheimÄrla IF11:18
920605Johan HagströmFalkenbergs OK11:19
910630John OskarssonHelsingborgs SOK11:20
711267Jens Knud MaarupAllerød OK11:21
8087072Patrik JohanssonKexholms SK11:22
930226Erik MalmbergLinköpings OK11:23
924412Viktor SilvemarkÄrla IF11:24
9970311Oliver MalmkvistJönköpings OK11:25
264152Pontus LarssonOK Skogsfalken11:26
8071992Henrik JonssonÄrla IF11:27
942310Fredrik WennermarkSävedalens AIK11:28
910217Niklas OlssonLinköpings OK11:29
9806190Elias Bäcklund EkvallHalden SK11:30
8078854Emil AnderssonÄrla IF11:31
2088642Martin LundStenungsunds OK11:32
8123735Lars DragerydÄrla IF11:33
882011Martin HederskogIFK Umeå11:34
8314158Oskar CervinHelsingborgs SOK11:35
9961212Moltas ViebkeMalmö OK11:36
8096908Pontus PeterssonOK Orion11:37
8080298Fredrik JohanssonOK Nackhe11:38
890100Emil HjalmarssonSkåneslättens OL11:39
9850515Johan PerssonHagaby GoIF Örebro11:40
8000037Jonas NorénHelsingborgs SOK11:41
916767Mattias KarlssonFredrikstad SK11:42
8090301Oscar VångellÄrla IF11:43
8194903Daniel HåkanssonOK Gränsen11:44
952219Martin LarssonHestra IF11:45
1940513Adam GranstedtIK Hakarpspojkarna11:46
891103Marcus RovinaOK Skogsfalken11:47
981027Adam LiljaOK Enen11:48
930904Erik SköldLinköpings OK11:49
8080689Viktor LarssonÄrla IF11:50
8199222Martin JanssonSödertälje-Nykvarn OF11:51
960305David SvenssonSkåneslättens OL11:52
8004830Joel Börjesson ErikssonStorviks IF11:53
911103Anton ÖsterbladKarlskrona SOK11:54
830808Rikard PentonenIFK Göteborg Orientering11:55
504030Aleksander BernaciakOK Orion11:56
760417Mathias PerssonHelsingborgs SOK11:57

Annonser