Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Sverigepremiären, medel

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Sverigepremiären, medel
Arrangörsorganisation: OK Pan-Kristianstad
Datum: lördag 2 mars 2019

D16

3 520 m, 53 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
521416645Lovisa WahlbomLunds OK09:59
5315241Anna Simonsson-SøndenåStigmännen Karlshamns OK10:01
18031101Thea BökmanHelsingborgs SOK10:03
29101418Klara PerssonHalmstad OK10:05
31426461Filippa SöderbergKalmar OK10:07
48040817Alma SvennerudKarlskrona SOK10:09
52126044Julia De AlmeidaMalmö OK10:11
6451439Maja KarmstigFK Friskus-Varberg10:13
71040611Anna SvenssonIF Rigor10:15
87030527Linnea LeijonHärlövs IF10:17
99030303Sabina AumoKungälvs OK10:19
102059968Hanna StalebrantGamleby OK10:21
118041225Linnea RydlundHässleholms OK10:23
129564765Olivia LarssonLunds OK10:25
131987406Elin RahmOK Norrvirdarna10:27
149030714Vilmalee SuwanOK Vilse 8710:29
158030329Ida EskilssonIK Hakarpspojkarna10:31
168040501Lisa SwartzOK Orion10:33
177031006Thea Nordin AbajiEksjö SOK10:35
181202004Alva SvenssonFK Åsen10:37
199439474Elsa SonessonFalköpings AIK OK10:39
202085368Alice PerssonOK Tyringe10:41
212093602Meja BergerAnkarsrums OK10:43
229040605Emmy GranstedtIK Hakarpspojkarna10:45
238237648Hanna AlsiöIF Hagen10:47
24433609Emia HjortFalköpings AIK OK10:49
258040601Tove ValleriusGamleby OK10:51
268030518Olivia LundstedtSjövalla FK10:53
277206307Cecilia UhlemannOK Snab10:55
281030414Amanda GranqvistOK Ravinen10:57
298031002Moa WallenborgLunds OK10:59
302121990Lisa ThunellIFK Lidingö SOK11:01
318040629Hanna ÖbergGamleby OK11:03
328240103Lea PalmEslövs FK11:05
33600927Tilda PalmIK Hakarpspojkarna11:07
349619427Ellen TollOK Njudung11:09
359040610Viola HolmströmHärlövs IF11:11
369030110Ella SöderbergOK Skogsfalken11:13
377030731Selma LarssonLunds OK11:15
382107125Frida MouchardIF Hallby SOK11:17
399040125Marta TörnströmFK Friskus-Varberg11:19
401040122Matilda CederbergVänersborgs SK11:21
417204901Thilda SeldénIF Rigor11:23
428030512Eleonora AlinderSjövalla FK11:25
431040802Stella RangertIK Hakarpspojkarna11:27
449030520Emma EliassonFK Friskus-Varberg11:29
458042004Elina ReinholdssonOK Alehof11:31
462087152Alice OlvegårdFK Göingarna11:33
479040213Elsa WibergHelsingborgs SOK11:35
48880044Emmy PalmFK Boken11:37
498633602Dicte Højbjerg AndersenFarumTisvilde OK11:39
502107323Alicia SchandlOK Södertörn11:41
51640421Emma EmilssonOK Skogsfalken11:43

Annonser