Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Sverigepremiären, medel

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Sverigepremiären, medel
Arrangörsorganisation: OK Pan-Kristianstad
Datum: lördag 2 mars 2019

Öppen 7

3 030 m, 83 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
38850404Pia-Maria BondessonFrosta OK09:58:42
9509216Erika BlixtOK Hammaren09:59:18
12218Kenneth KajsajunttiOK Skogsfalken10:00:00
8271197Jesper SjöblomSödertälje-Nykvarn OF10:00:00
1965090Magnus NilssonHärlövs IF10:00:18
433435Maria AuseliusBredaryds SOK10:00:19
9670715Helena ÅhlinHelsingborgs SOK10:01:11
272083871Emma LundgrenFalköpings AIK OK10:01:14
151964112Wessberg JanHärlövs IF10:03:11
988150Jessica ElmerssonOK Bävern10:03:25
2625422Emma AuseliusBredaryds SOK10:03:39
222062775Kristina LindOK Skärmen10:04:14
1401327Liselotte JohanssonOK Löftan10:04:38
448844Jonathan AnderssonLiTHe Vilse10:05:30
141970629Wessberg KerstinHärlövs IF10:06:32
928764Mikael NilssonFrosta OK10:07:12
354818Zacharias ÅkerlundStigmännen Karlshamns OK10:07:38
11825Ann-Sophie NilssonStigmännen Karlshamns OK10:07:54
9690412Ola NilssonAlvesta SOK10:09:27
15356Lars-Erik HallbergFK Boken10:11:11
1416641Hasse AxelssonStigmännen Karlshamns OK10:11:39
7460810Stig NydahlStigmännen Karlshamns OK10:13:35
2093390Inge ÅkessonStigmännen Karlshamns OK10:13:43
9641214Camilla AdlertegOK Enen10:14:09
21450892Semona NilssonOK Orion10:14:13
921130817Johan PerssonEj klubbansluten10:17:59
7030101Ronny FhermHästveda OK10:18:16
7730101Charlie FhermHästveda OK10:18:17
622123821Bo CederlöfEj klubbansluten10:18:35
18930249Torgny LundHästveda OK10:19:11
9512564Siri WahlströmMalmö OK10:20:17
17451Sara RosengrenOK Gränsen10:20:25
7000126Olle RingRonneby OK10:21:56
6980414Jonna JungåkerSundsvalls OK10:23:12
530322Per Inge ErikssonStigmännen Karlshamns OK10:26:10
504756Dan LindFK Åsen10:26:16
642139720Karin CederlöfEj klubbansluten10:26:20
4025480Matts AnderssonHässleholms OK10:28:22
353168Christer KajsajunttiOK Skogsfalken10:28:27
661001Morgan BjelkHästveda OK10:28:31
58444627Eva HagwallLunds OK10:28:46
9201445Katarina NorrbyOK Södertörn10:28:48
402869Peter HagströmFalkenbergs OK10:30:25
60451024Jenny OlssonStigsökarna10:31:39
37402823Ingela AnderssonOK Orion10:31:57
1770419Rikard FlinkFjärås AIK10:34:05
421404Kjell VilhelmssonAndrarums IF10:34:31
2050912Kjell MånssonRonneby OK10:35:01
521030600Kajsa AnderssonOK Orion10:35:29
63691121Tomas KarlssonKexholms SK10:37:13
51450443Henrik WeidenSkåneslättens OL10:37:34
2101761Carina JönssonFK Åsen10:38:10
81351519Birgitta OlssonÖrkelljunga FK10:39:12
7936056Jonas OlssonÖrkelljunga FK10:39:20
600524Ove LernåKalmar OK10:40:14
728030504Mattias RentnerEj klubbansluten10:40:36
340605Thomas VinbladLunds OK10:42:22
102344231Madeleine CarlssonOK Norrvirdarna10:43:11
9526996Peter HeldFK Åsen10:44:19
670955Susanne KarlssonHärlövs IF10:45:24
260946Björn EdénVäxjö AIS10:45:28
405600Anette BjelkHästveda OK10:45:57
309191Lennart MånssonRingsjö OK10:46:30
7661124Jonny JohanssonOK Njudung10:46:33
1057591031Lars ErikssonMarkbygdens OK10:55:13
9030317Elsa EricssonLunds OK10:55:24
9821120Marie SvenssonFK Åsen10:56:17
939140827Jennie RunessonOK Vivill10:56:29
5727165Maria HåkanssonVäxjö OK10:57:18
1032800735Magnus LundsgaardOK Kontinent10:58:57
41480Jan HanssonLunds OK11:03:09
7201380Marie Ståhl NordströmHjärnarps OL11:08:53
1131240461Monica KollbergEksjö SOK11:09:13
626862Daniel JönssonAttunda OK11:11:13
1252101551Josefin SällbergFK Åsen11:11:31
991100Jenny VinbladLunds OK11:13:16
2078185Ingrid AlinderSjövalla FK11:14:46
118354599Matilda WigrenEj klubbansluten11:15:48
1302050748Elin NybergLunds OK11:17:32
500918Helen NilssonHärlövs IF11:19:09
439870718Gustaf SchejaFrosta OK11:21:50
1331086036Joel WallnerAttunda OK11:33:31
12924042Ingela KlintbergEksjö SOK11:38:52

Annonser