Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för DM, sprintstafett, Skåne

TävlingsinformationVisa startlista per organisationDölj laguppställningarSkriv ut

Tävlingens namn: DM, sprintstafett, Skåne
Arrangörsorganisation: OK Pan-Kristianstad
Datum: lördag 19 oktober 2019

DH21

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
36OK Gynge 214:00
3696802081. Carina Gustafsson
3698404032. Henrik Andersson
365292203. Linnea Gustafsson
364051604. Christin Olsson
37Malmö OK 114:00
379009301. Åsa Axén
3782021812. Jonathan Gunnarsson
3780413373. Love Persson
3721195404. Sara Bengtsson
38Lunds OK 114:00
3880061571. Petra Eklund
3881102282. Allan Hedberg
3897905273. Henrik Eklund
3899209124. Christina-A-M Rönngren
39Andrarums IF 114:00
3980203261. Elin Nilsson
397724242. Brian Ahlm
3990206103. Erik Thoresson
3991409074. Clara Ehrnborn
40Andrarums IF 214:00
4097903011. Maria Mickelåker
4081828342. Heide Persson
4082304793. Johan Mickelåker
4081912684. Ingela Thoresson
41Skåneslättens OL 114:00
4190212281. Embla Cinthio
4170802212. Atle Kulstad
4191017273. Johan Sander
4191656224. Alva Nystedt
42OK Gynge 114:00
4297904171. Anette Nilsson
4272102882. Caspar Pegard
4296010243. Sverker Eriksson
4270022004. Anneli Wihlborg
43Härlövs IF 114:00
4381026001. Caroline Lindelöw
4386529012. Jonny Svensson
4386195623. Isak Hagberg/Kalmar OK
4310106264. Alma Leijon

DH20

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
44Lunds OK 114:10
4490208271. Carl Ås
4410205102. Elin Hugosson
4490208273. Carl Ås
4410205104. Elin Hugosson
45FK Göingarna 114:10
4581001001. Wilmer Selin
4571385632. Johanna Nilsson
4581001003. Wilmer Selin
4571385634. Johanna Nilsson
47FK Boken 114:10
4780009441. Simon Harden
4780009492. Rebecca Harden
4780009443. Simon Harden
4780009494. Rebecca Harden
48Skåneslättens OL 114:10
4890305251. Albin Weiden
4890104192. Lovisa Weiden
483. Albin Weiden
484. Lovisa Weiden
49Malmö OK 114:10
4980207281. Adam Lindblom
4990207282. Agnes Lindblom
4980207283. Adam Lindblom
4990207284. Agnes Lindblom

DH16

12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
269Helsingborgs SOK 214:00
26980409041. David Persson
26977706082. Saga Palmertz
26980409043. David Persson
26977706084. Saga Palmertz
270Eslövs FK 114:00
27070121041. Edvin Vensryd
27082401032. Lea Palm
27070121043. Edvin Vensryd
27082401034. Lea Palm
271Härlövs IF 214:00
27170604261. Alfred Leijon
27170305272. Linnea Leijon
27170604263. Alfred Leijon
27170305274. Linnea Leijon
272Malmö OK 114:00
2724503911. Måns Levinsson
27221260442. Julia De Almeida
2724503913. Måns Levinsson
27221260444. Julia De Almeida
273FK Boken 114:00
27380308161. Erik Johansson
27381707042. Emmy Palm
27380308163. Erik Johansson
27381707044. Emmy Palm
274Helsingborgs SOK 114:00
27420665321. Victor Ericsson
27490402132. Elsa Wiberg
27420665323. Victor Ericsson
27490402134. Elsa Wiberg
275OK Tyringe 114:00
275157571. William Tengstrand Nugent
27520853682. Alice Persson
275157573. William Tengstrand Nugent
27520853684. Alice Persson
276FK Åsen 114:00
2765047581. Erik Olsson
2764524052. Ida Meijer
2765047583. Erik Olsson
2764524054. Ida Meijer
277FK Göingarna 114:00
27780309011. Edvin Selin
27783838302. Alice Olvegård
27780309013. Edvin Selin
27783838304. Alice Olvegård
278Härlövs IF 114:00
27870069971. Melwin Ivarsson
27886206032. Luna Henning
27870069973. Melwin Ivarsson
27886206034. Luna Henning
279Lunds OK 114:00
27983338751. Lucas Treldal
27990605212. Lina Ås
27983338753. Lucas Treldal
27990605214. Lina Ås
280OK Tyringe 214:00
28010218061. Gabriel Steffert
28012230002. Joanna Persson
28010218063. Gabriel Steffert
28012230004. Joanna Persson

DH14

11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
502Örkelljunga FK 114:00
50280093231. Otto Nyberg
50280609072. Wilma Jönsson
50280093233. Otto Nyberg
50280609074. Wilma Jönsson
503Lunds OK 114:00
5031. N.N.
5032. N.N.
5033. N.N.
5034. N.N.
504FK Boken 114:00
50420638861. Alice Johansson
50411812052. Emelia Carlström
50420638863. Alice Johansson
50411812054. Emelia Carlström
505Skåneslättens OL 114:00
50510501281. Edvin Sander
50510608112. Anna Benatti
50510501283. Edvin Sander
50510608114. Anna Benatti
506Helsingborgs SOK 214:00
50621355711. Alex Söderstjerna
50614161912. Sofia Edman
50621355713. Alex Söderstjerna
50614161914. Sofia Edman
507Örkelljunga FK 214:00
50795836311. Axel Nilsson
50782005052. Johanna Ottosson
50795836313. Axel Nilsson
50782005054. Johanna Ottosson
508FK Göingarna 114:00
50880010011. Svante Selin
50880509132. Tuva Selin
50880010013. Svante Selin
50880509134. Tuva Selin
509Helsingborgs SOK 114:00
50910612271. Elias Persson
50911759712. Ebba Ranbro
50910612273. Elias Persson
50911759714. Ebba Ranbro
510Skåneslättens OL 214:00
5101. Valter Sander
51090638682. Aprilia Cinthio
5103. Valter Sander
5104. Aprilia Cinthio
511OK Pan-Kristianstad 114:00
5117503001. Isak Eng
51110608032. Ellen Andersson
5117503003. Isak Eng
51110608034. Ellen Andersson
512Skåneslättens OL 314:00
51214181571. Hannes Dahlberg
51220518062. Rebecka Lindulf
51214181573. Hannes Dahlberg
51220518064. Rebecka Lindulf

DH12

15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
514Helsingborgs SOK 414:10
51470806281. Elias Palmertz
51490908312. Signe Davidson
51470806283. Elias Palmertz
51490908314. Signe Davidson
515Ystads OK 114:10
515120371. Fabian Tillander
515120282. Olivia Tillander
515120373. Fabian Tillander
515120284. Olivia Tillander
516FK Åsen 114:10
51621041371. Frida Emilsson
51610812182. Olivia Svensson
51621041373. Frida Emilsson
51610812184. Olivia Svensson
517Malmö OK 114:10
51721260361. Aron De Almeida
51710701282. Emilia Cederquist
51721260363. Aron De Almeida
51710701284. Emilia Cederquist
518OK Tyringe 114:10
51821234271. Nils Persson
51822606402. Emilia Mattsson
51821234273. Nils Persson
51822606404. Emilia Mattsson
519Helsingborgs SOK 514:10
51914283831. Teodor Edman
51917847372. Signe Ranbro
51914283833. Teodor Edman
51917847374. Signe Ranbro
520Helsingborgs SOK 214:10
52080360551. Elis Olsson
52011968052. Linnea Stéen
52080360553. Elis Olsson
52011968054. Linnea Stéen
521OK Kontinent 114:10
52180707181. Liv Lundsgaard
52128012062. Mathea Yngve
52180707183. Liv Lundsgaard
52128012064. Mathea Yngve
522OK Älme 114:10
52212007061. Ville Lindskog
52270702192. Linnéa Sandström
52212007063. Ville Lindskog
52270702194. Linnéa Sandström
523Helsingborgs SOK 314:10
52390705241. Benjamin Davidson
52321197652. Agnes Persson
52390705243. Benjamin Davidson
52321197654. Agnes Persson
524Örkelljunga FK 114:10
52480812311. Wiggo Jönsson
52483593122. Alma Giese
52480812313. Wiggo Jönsson
52483593124. Alma Giese
525OK Gynge 114:10
52590901261. Ebba Nilsson
52583313782. Elvira Jacobsson
52590901263. Ebba Nilsson
52583313784. Elvira Jacobsson
526Helsingborgs SOK 114:10
52680702161. Kurt Sjöberg
52680803182. Felicia Persson
52680702163. Kurt Sjöberg
52680803184. Felicia Persson
527Lunds OK 114:10
52720853831. Alfred Olsson
5273310062. Hedda Åberg
52720853833. Alfred Olsson
5273310064. Hedda Åberg
551Skåneslättens OL 114:10
5512044331. Valter Sander
55121071302. Linnea Lindulf
5512044333. Valter Sander
55121071304. Linnea Lindulf

DH35

13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
528Helsingborgs SOK 214:25
52880000371. Jonas Norén
52820621902. Linda Ranbro
52880000373. Jonas Norén
52820621904. Linda Ranbro
529Malmö OK 114:25
52991017211. Fredrik Kryh Öberg
52998303042. Hanna Kryh Öberg
52991017213. Fredrik Kryh Öberg
52998303044. Hanna Kryh Öberg
530Malmö OK 314:25
53017777001. Johan Cederquist
53010105262. Maria Cederquist
53017777003. Johan Cederquist
53010105264. Maria Cederquist
531Malmö OK 214:25
53175010811. Henrik Lindblom
53175011142. Jenny Lindblom
53175010813. Henrik Lindblom
53175011144. Jenny Lindblom
532Helsingborgs SOK 114:25
53280078791. Andréas Palmertz
5328203062. Lotta Lewis-Jonsson
53280078793. Andréas Palmertz
5328203064. Lotta Lewis-Jonsson
533OK Kompassen 114:25
5337801311. Henrik Olofsson
5336789002. Carolina Nilsson
5337801313. Henrik Olofsson
5336789004. Carolina Nilsson
534Malmö OK 414:25
53497708261. Linus Malmsten
53499933332. Evelina Ekelund
53497708263. Linus Malmsten
53499933334. Evelina Ekelund
535Eslövs FK 114:25
5354361601. Mårten Mellby
5354510142. Hanna Mellby
5354361603. Mårten Mellby
5354510144. Hanna Mellby
536FK Åsen 114:25
536159061. Magnus Emilsson
53698211202. Marie Svensson
536159063. Magnus Emilsson
53698211204. Marie Svensson
537FK Boken 114:25
53771021601. Håkan Palm
53720780132. Frida Palm
53771021603. Håkan Palm
53720780134. Frida Palm
538FK Göingarna 114:25
53881011151. Mikael Persson
53884460712. Ann-Katrin Almquist
53881011153. Mikael Persson
53884460714. Ann-Katrin Almquist
539Lunds OK 114:25
5396906101. Fredrik Hugosson
53997812132. Anna Hellner
5396906103. Fredrik Hugosson
53997812134. Anna Hellner
540Skåneslättens OL 114:25
54077102201. Ola Markholm
54021235422. Caroline Lindulf
54077102203. Ola Markholm
54021235424. Caroline Lindulf

DH45

19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
281Örkelljunga FK 214:20
28181375551. Daniel Kämpe
28180740082. Lotta Ekberg
28181375553. Daniel Kämpe
28180740084. Lotta Ekberg
282Härlövs IF 214:20
28296707241. Niklas Nilsson
28210305272. Malin Leijon
28296707243. Nikllas Nilsson
28210305274. Malin Leijon
283Malmö OK 114:20
28370140741. Bengt-Arne Claesson
28321260662. Ida Danielson De Almeida
28370140743. Bengt-Arne Claesson
28321260664. Ida Danielson De Almeida
284Eslövs FK 114:20
28481012701. Tomas Vensryd
2846105102. Anne Udd
28481012703. Tomas Vensryd
2846105104. Anne Udd
285Hässleholms OK 114:20
28580805701. Magnus Rydlund
28583012702. Carina Rydlund
28580805703. Magnus Rydlund
28583012704. Carina Rydlund
286FK Boken 114:20
28620572741. Dan Johansson
28620638322. Josefina Berglund
28620572743. Dan Johansson
28620638324. Josefina Berglund
287Hjärnarps OL 214:20
28716908191. Lennart Morén
28717204232. Lotta Morén
28716908193. Lennart Morén
28717204234. Lotta Morén
288Lunds OK 314:20
28891022331. Raul Hindov
28880111632. Ingela Andersson
28891022333. Raul Hindov
28880111634. Ingela Andersson
289Skåneslättens OL 314:20
28994401441. Fredrik Nystedt
28912403732. Kajsa Benatti
28994401443. Fredrik Nystedt
28912403734. Kajsa Benatti
290Skåneslättens OL 214:20
29082710021. Magnus Thuresson
2903536942. Marika Husby
29082710023. Magnus Thuresson
2903536944. Marika Husby
291Lunds OK 214:20
29196705061. Anders Ericsson
29199906192. Anna Ljungqvist
29196705063. Anders Ericsson
29199906194. Anna Ljungqvist
292Härlövs IF 114:20
29282003461. Håkan Caesar
29219730132. Marie Nilsson
29282003463. Håkan Caesar
29219730134. Marie Nilson
293Helsingborgs SOK 114:20
29324206791. Anders Anno Persson
29397205312. Marie Wiberg
29324206793. Anders Anno Persson
29397205314. Marie Wiberg
294Eslövs FK 214:20
294190861. Stefan Adolfsson
294285772. Ingela Adolfsson
294190863. Stefan Adolfsson
294285774. Ingela Adolfsson
295Malmö OK 214:20
2954503931. Anders Levinsson
295175132. Ingela Levinsson
2954503933. Anders Levinsson
295175134. Ingela Levinsson
296Örkelljunga FK 114:20
29681968051. Torbjörn Ottosson
29684791762. Marie Olsson
29681968053. Torbjörn Ottosson
29684791764. Marie Olsson
297Skåneslättens OL 114:20
29776903271. Johan Jensen
29770122622. Kerstin Jensen
29776903273. Johan Jensen
29770122624. Kerstin Jensen
298Hjärnarps OL 114:20
29897311241. Conny Rask
29880006262. Marie Albinsson
29897311243. Conny Rask
29880006264. Marie Albinsson
299Lunds OK 114:20
29997006041. Fabian Ljungqvist
29997303052. Anna Ås
29997006043. Fabian Ljungqvist
29997303054. Anna Ås

DH55

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
541Lunds OK 114:20
54182409621. Pesho Hedberg
54184688642. Kristina Spångberg
54182409623. Pesho Hedberg
54184688644. Kristina Spångberg
542Lunds OK 314:20
5421. N.N.
5422. N.N.
5423. N.N.
5424. N.N.
543FK Åsen 114:20
5436203251. Johnny Nimvik
5436202282. Britt-Marie Bengtsson
5436203253. Johnny Nimvik
5436202284. Britt-Marie Bengtsson
544Eslövs FK 114:20
5446309121. Bengt Olsson
5443066922. Kerstin Olsson
5446309123. Bengt Olsson
5443066924. Kerstin Olsson
545Lunds OK 214:20
54591271721. Ingemar Svensson
5452. N.N.
54591271723. N.N.
5454. N.N.
546Skåneslättens OL 114:20
54680119391. Sten Segerslätt
54681103592. Christina Segerslätt
54680119393. Sten Segerslätt
54681103594. Christina Segerslätt

DH65

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
547Hjärnarps OL 114:10
54786571501. Ronald Mc Grail
54786561532. Lisbeth Damsgaard
54786571503. Ronald Mc Grail
54786561534. Lisbeth Damsgaard
548Skåneslättens OL 114:10
54896643111. Sven-Erik Forsell
54874511252. Britt Forsell Pirozzi
54896643113. Sven-Erik Forsell
54874511254. Britt Forsell Pirozzi
549Helsingborgs SOK 114:10
54914130151. Rolf Gustafsson
54914130162. Maj-Britt Gustafsson
54914130153. Rolf Gustafsson
54914130164. Maj-Britt Gustafsson
550Rävetofta OK 114:10
55072013751. Willie Olsson
55081116392. Maj-Britt Byström
55072013753. Willie Olsson
55081116394. Maj-Britt Byström

Annonser