Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Påskorienteringen

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Påskorienteringen
Arrangörsorganisation: Kjula IF
Datum: fredag 19 april 2019

D21

7 400 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Karolin OhlssonJärla Orientering11:03
Jeanette Jönsson HellstadiusSödertälje-Nykvarn OF11:05
Sanna SkoogKils OK11:07
Sandra Karlsson BierfeldtÄrla IF11:09
Johanna LarssonKöping-Kolsva OK11:11
Elisabeth AhlgrenLinköpings OK11:13
Julia DavidssonÄrla IF11:15
Alva OlssonLinköpings OK11:17
Malin WelénKöping-Kolsva OK11:19
Matilda ErikssonOK Kåre11:21
Lisa AnderssonÄrla IF11:23
Jonna ForsVästerås SOK11:25
Frida Jönsson HellstadiusLinköpings OK11:27
Karolina HøjsgaardDomnarvets GOIF11:29
Martina WelénKöping-Kolsva OK11:31
Kristin WillamoSödertälje-Nykvarn OF11:33
Stina GranefeltOK Tyr11:35
Johanna ÖbergOK Hällen11:37
Anna WehlinLinköpings OK11:39
Susen LöschÄrla IF11:41

H21

10 580 m, 37 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Martin SmelikLinköpings OK11:08
Mykyta ZviahinOK Tisaren11:10
Janne SelkäläKöping-Kolsva OK11:12
Peter ErikssonLinköpings OK11:14
Viacheslav MatiashOK Tisaren11:16
Erik MalmbergLinköpings OK11:18
Rudolfs ZernisÄrla IF11:20
Andreas UllerKils OK11:22
Sven-Anders MelinSödertälje-Nykvarn OF11:24
Anton LifRehns BK11:26
Magnus NordströmOK Älvsjö-Örby11:28
Didrik HallNyköpings OK11:30
Emil AnderssonÄrla IF11:32
Erik FernlundOK Tisaren11:34
Vít KoštejnÄrla IF11:36
Daniel AttåsOK Tisaren11:38
Johan NordlundMalungs OK Skogsmårdarna11:40
Olof LethagenCentrum OK11:42
Niklas GustafssonOK Tisaren11:44
Simon JakobssonFrol IL11:46
Vladislav DevyatovSnättringe SK11:48
Karl WalheimÄrla IF11:50
Marcus EkKöping-Kolsva OK11:52
Petter ErikssonÄrla IF11:54
Christoffer SchönningJärfälla OK11:56
Jonas VikströmKöping-Kolsva OK11:58
Per EklöfOK Milan12:00
Ludvig ErikssonKils OK12:02
Lars DragerydÄrla IF12:04
Oskar LindEksjö SOK12:06
Anders ÖsterlundVästerås SOK12:08
Henrik JonssonÄrla IF12:10
Per-Åke OlssonOK Ravinen12:12
Robbin KantarpÄrla IF12:14
Anton SjökvistStora Tuna OK12:16
Henrik WickströmVästerås SOK12:18
Carl-Johan HögbergOK Linné12:20

D21 Kort

4 910 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Malin SundebyCentrum OK11:00
Hanna GustafssonOK Kåre11:02
Lina FredrikssonKorsnäs IF OK11:04
Malin JacobsonOK Tor11:06
Karin ElghKöping-Kolsva OK11:08
Annica SundebyTumba-Mälarhöjden OK11:10

H21 Kort

6 980 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Fredrik JohanssonLinköpings OK11:01
Henrik LidhageIK Ymer11:03
Magnus FranssonÄrla IF11:05
Oskar JacobsonOK Milan11:07
Rickard BörjessonMalungs OK Skogsmårdarna11:09
Jonathan AhlsénSödertälje-Nykvarn OF11:11
Henning HallNyköpings OK11:13
Oscar VagmanOK Klemmingen11:15

D20

5 350 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
415Maria JanssonOK Linné11:01
416Linnéa GustafssonOK Hällen11:03
418Anna HallménOK Tisaren11:07
419Julia RajanIFK Lidingö SOK11:09
420Ronja HuggStora Tuna OK11:11
421Ellinor ÖstervallTumba-Mälarhöjden OK11:13

H20

6 980 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
791Ondrej HlavacÄrla IF11:52
792Jakob IngströmIK Hakarpspojkarna11:54
793Henrik WillamoSödertälje-Nykvarn OF11:56
794Ludvig EkNyköpings OK11:58
795Christoffer AhlsénSödertälje-Nykvarn OF12:00
796Mattias KallhaugeSnättringe SK12:02
797Hannes SvahnOK Ravinen12:04

D18

4 910 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
451Therese NilssonOK Österåker11:40
452Klara JohanssonVästvärmlands OK11:42
453Malin BierfeldtÄrla IF11:44
454Sofia IversAttunda OK11:46
455Signe NilssonNyköpings OK11:48
456Ebba AdebrantTumba-Mälarhöjden OK11:50
457Hanna LundbergOK Renen11:52
458Tale StrandKongsberg OL11:54
459Alice EkNyköpings OK11:56
460Wilma LarssonOK Tor11:58
461Ida LarssonVästerås SOK12:00
462Emmie LindbäckOK Renen12:02
463Sofie FranzénAlmby IK12:04
464Amelie RajanIFK Lidingö SOK12:06

H18

6 420 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
710Anton AugustssonFagersta OK11:19
711Markus ÖsterlundVästerås SOK11:21
712Philip CarlssonNyköpings OK11:23
713Lars SandstadFreidig11:25
714Isak WestringJärfälla OK11:27
715Joel Aristondo MagnussonOK Tor11:29
716Albin FalkNyköpings OK11:31
717Filip BäckArboga OK11:33
718Erik JonssonSträngnäs-Malmby OL11:35
719Christopher AnderssonVingåkers OK11:37
720Ludvig HolmqvistOK Tor11:39
721Martin BygdénSödertälje-Nykvarn OF11:41
722Casper HedarOK Tor11:43
723Isak AnängenNyköpings OK11:45
724Jakob SjöbergGävle OK11:47

D17-20 Kort

4 490 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Heidi ForsOK Grip11:32

H17-20 Kort

5 430 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Tord StrandKongsberg OL11:14

D16

4 490 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Frida JardingNyköpings OK10:58
Sofie BodinAlmby IK11:00
Lina HolmqvistOK Tor11:02
Emma EngehultNotodden OL11:04
Maja AhlströmVästerås SOK11:06
Caroline GuttkeNyköpings OK11:08
Saga MattssonDalaportens OL11:10
Julia BergKFUM Örebro OK11:12
Ella TuressonOK Renen11:14
Emma WesterlundNyköpings OK11:16
Elisabeth LarssonOK Södertörn11:18
Hanna HermannVästerås SOK11:20
Amanda SjödinOK Tisaren11:22
Tindra JonssonSkarpnäcks OL11:24
Jonna SandbergKöping-Kolsva OK11:26

H16

5 430 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Linus NilssonOK Österåker12:07
Elis IversAttunda OK12:09
Emil LarssonOK Tisaren12:11
Carl HedegårdOK Kolmården12:13
Eric BäckArboga OK12:15
Edvin HellstenNyköpings OK12:17
Sixten SlagbrandVästerås SOK12:19
Hugo ÖrnKFUM Örebro OK12:21
Viktor FröbergOK Tor12:23
John KinnanderMatteus SI12:25
Noel HelmerssonOK Tisaren12:27
Odin EkNyköpings OK12:29
Lucas AhlströmVästerås SOK12:31
Alexander AhlsénSödertälje-Nykvarn OF12:33

D16 Kort

3 920 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Frida GustavssonOK Tor11:07

H16 Kort

3 920 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Isak SöderblomNyköpings OK11:02

D14

3 920 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Klara JunegardTullinge SK11:15
Emma HasselströmOK Renen11:17
Filippa GuttkeNyköpings OK11:19
Lovisa HallenekSträngnäs-Malmby OL11:21
Alexandra StålSödertälje-Nykvarn OF11:23
Julia AnderssonOK Tor11:25
Ebba WestringJärfälla OK11:27
Moa GlanshedHaninge SOK11:29
Vilja ÅkerlundSkellefteå OK11:31
Nora NordlundOK Kåre11:33
Amanda BäckArboga OK11:35
Stina BygdénSödertälje-Nykvarn OF11:37
Elsa JohanssonOK Måsen11:39
Ella JacobsonOK Tor11:41
Lovis HellstenNyköpings OK11:43
Ellen ThorsénSurahammars SOK11:45
Elvira BjörnbergVästerås SOK11:47
Saga RydbergUmeå OK11:49
Johanna BergKFUM Örebro OK11:51

H14

3 920 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elis WiklundVästerås SOK12:01
Rasmus HedarOK Tor12:03
Emil ClashammarNyköpings OK12:05
Folke KåbergOK Ravinen12:07
Eric HasselströmOK Renen12:09
Ruben HårdSkogsluffarnas OK12:11
Olof ArevångTullinge SK12:13
Rasmus VibergOK Roxen12:15
Tim LundbergOK Renen12:17
Nils JohanssonVästvärmlands OK12:19
Edvin HalldinKFUM Örebro OK12:21
Edvard PelanderOK Djerf12:23
Jonathan AnderssonVingåkers OK12:25
Simon AdebrantTumba-Mälarhöjden OK12:27

D14 Kort

3 010 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elsa VernerOK Tor11:28
Tova LindbäckOK Renen11:30
Ida WesterlundNyköpings OK11:32

H14 Kort

3 010 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Arvid FröbergOK Tor11:26

D12

3 010 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Emma LindgrenNAIS Orienteringsklubb10:58
Astrid JacobsonOK Tor11:00
Minna TuressonOK Renen11:02
Mira KarlströmOK Tyr11:04
Nike RinaldoOK Tor11:06
Lovisa BjörnbergVästerås SOK11:08
Hanna LundströmSträngnäs-Malmby OL11:10
Emilia AnderssonOK Tor11:12
Alicia HermannVästerås SOK11:14
Linnea SandTullinge SK11:16
Lovisa ThybeckLindebygdens OK11:18
Sanna KallinKFUM Örebro OK11:20
Klara BjällhageOK Tor11:22

H12

3 010 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Isak LarssonOK Tisaren11:37
Teodor JonssonSkarpnäcks OL11:39
Malte GranefeltOK Tyr11:41
Ted NilssonKFUM Örebro OK11:43
Jonathan IhrsénSträngnäs-Malmby OL11:45
Emil LindgrenOK Tor11:47
Linus HallenekSträngnäs-Malmby OL11:49
Hilding GindemoÄrla IF11:51
Philip SjödinOK Tisaren11:53
Ted LagerströmAttunda OK11:55
Arvid HellbergSundbybergs IK11:57
Sixten WallinSträngnäs-Malmby OL11:59
Rasmus EngehultNotodden OL12:01
Isak WinnerstamEskilstuna OL12:03
Jon StrandKongsberg OL12:05
Isak StinessenDalaportens OL12:07
Noah TyskOK Kåre12:09
Jakob SandbergKöping-Kolsva OK12:11
Matheus BengtssonSträngnäs-Malmby OL12:13
Axel ThybeckLindebygdens OK12:15

D12 Kort

2 290 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ines MolinSödertälje-Nykvarn OF11:01

D10

2 290 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Nora AhlströmIFK Enskede11:38
Josefin SandbergKöping-Kolsva OK11:40
Sofia HalldinKFUM Örebro OK11:42
Lova JonssonSkarpnäcks OL11:44
Solveig SoldaggOK Klemmingen11:46
Alva NilssonKFUM Örebro OK11:48
Frida HerbstVästerås SOK11:50

H10

2 290 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Felix AhlströmIFK Enskede11:03
Melker VernerOK Tor11:05
Simon AhlströmIFK Enskede11:07
Sebastian LejonedNyköpings OK11:09
Birger KarlströmOK Tyr11:11
Jeremiah BengtssonSträngnäs-Malmby OL11:13
Emil WinnerstamEskilstuna OL11:15
Gösta WallinSträngnäs-Malmby OL11:17
Gilbert KarlströmOK Tyr11:19
Elliot TyskOK Kåre11:21
Sigge RinaldoOK Tor11:23
Olle GranefeltOK Tyr11:25
Melker ClashammarNyköpings OK11:27
Lukas KantarpÄrla IF11:29

D35

6 330 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Nayara GillsparrOK Österåker11:00
Kristin JacobsonKFUM Örebro OK11:02
Christina AlnebergSträngnäs-Malmby OL11:04
Emma KantarpÄrla IF11:06
Eva ElfvingDomnarvets GOIF11:08

H35

7 490 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Martin AhlströmIFK Enskede11:04
Bart Van WijngaardenOK Klemmingen11:06
Martin ÅkerlundSkellefteå OK11:08

D40

4 910 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elin AhlströmIFK Enskede11:13
Diana SoldaggOK Klemmingen11:15
Cecilia RydbergUmeå OK11:17
Kari StrandKongsberg OL11:19
Annika BengtssonSöders-Tyresö11:21
Elin Sundkvist BergKFUM Örebro OK11:23
Elin TyskOK Kåre11:25
Åsa WesterbergKFUM Örebro OK11:27
Linda StinessenDalaportens OL11:29
Sofia CarlssonLindebygdens OK11:31
Linda RinaldoOK Tor11:33
Charlotte WahlströmKFUM Örebro OK11:35
Åsa GindemoÄrla IF11:37
Katarina LissStora Sundby GoIF11:39

H40

7 490 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Per VernerOK Tor11:14
Torbjörn GillsparrOK Österåker11:16
Johan RydbergUmeå OK11:18
Erik HellstenNyköpings OK11:20
Arvid RinaldoOK Tor11:22
Greger TyskOK Kåre11:24
Johan HerbstVästerås SOK11:26
Anders FröbergOK Tor11:28
Björn WinnerstamEskilstuna OL11:30
Marcus NilssonÄrla IF11:32
Jens MolinSödertälje-Nykvarn OF11:34
Marcus ArnoldssonVästerås SOK11:36
Albin ArleboKFUM Örebro OK11:38

D45

4 400 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jeanette EnckellSödertälje-Nykvarn OF11:02
Kati RemesOK Renen11:04
Marika Nylund EkNyköpings OK11:06
Maria HållströmGävle OK11:08
Anna NygårdVästerås SOK11:10
Monica AnderssonVingåkers OK11:12
Malin HalldinKFUM Örebro OK11:14
Anna Maja SvenssonSöders-Tyresö11:16
Anette LarssonOK Tor11:18
Malena AhlströmVästerås SOK11:20
Nina IversAttunda OK11:22
Lena TuressonOK Renen11:24
Anna-Märta JohanssonVästvärmlands OK11:26
Helen MagnussonOK Tor11:28
Charlotta ÖstervallTumba-Mälarhöjden OK11:30
Annika IvarssonLinköpings OK11:32
Kristin HellbergSundbybergs IK11:34
Annika BygdénSödertälje-Nykvarn OF11:36

H45

6 330 m, 26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Henrik MorastHaninge SOK12:06
Mårten WaldenfjordJärfälla OK12:08
Fredrik MorastHaninge SOK12:10
Claes TuressonOK Renen12:12
Dan LarssonOK Tisaren12:14
Ulf HallménHagaby GoIF Örebro12:16
Tommy JohanssonVästvärmlands OK12:18
Jakob BergKFUM Örebro OK12:20
Johan AhlströmVästerås SOK12:22
Jörgen GranefeltOK Tyr12:24
Henrik AnängenNyköpings OK12:26
Mickael GöranssonHagaby GoIF Örebro12:28
Fredrik LundströmOK Renen12:30
Jan SjödinOK Tisaren12:32
Carl Johan ArevångTullinge SK12:34
Lars BygdénSödertälje-Nykvarn OF12:36
Mikael GuttkeNyköpings OK12:38
Donald McCarthyÄrla IF12:40
Roger HaapaniemiOK Tor12:42
Håkan MelinMälarö SOK12:44
Pontus HalldinKFUM Örebro OK12:46
Martin HasselströmOK Renen12:48
Niclas KinnanderMatteus SI12:50
Magnus AnderssonSundbybergs IK12:52
Magnus ÖhlingOK Tor12:54
Magnus PerssonOK Tisaren12:56

D50

4 120 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Charlotta AskeljungOK Klemmingen12:14
Anette SjöbergGävle OK12:16
Catarina LarssonVästerås SOK12:18
Sofia HeldtSödertälje-Nykvarn OF12:20
Ebba HedegårdOK Kolmården12:22
Annika OhlssonÄrla IF12:24
Karin ErikssonVästerbergslagens OL12:26
Yvonne FranzénAlmby IK12:28
Maria WallströmNyköpings OK12:30
Katarina OlssonOK Tor12:32
Charlotta GibergHellas Orientering12:34
Kristina ForsOK Grip12:36
Eva-Lena NilssonNyköpings OK12:38
Agneta LindbäckOK Renen12:40
Marie HedarOK Tor12:42
Berit WetterArboga OK12:44
Moni WinsnesSödertälje-Nykvarn OF12:46
Karin SteneboAttunda OK12:48
Monica GustafssonEskilstuna OL12:50
Inger GunnarssonVästerås SOK12:52
Lena PetterssonOK Tjärnen12:54

H50

6 330 m, 28 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Magnus FredrikssonKorsnäs IF OK11:13
Johan WallinSträngnäs-Malmby OL11:15
Ulrik EnglundTumba-Mälarhöjden OK11:17
Magnus LarssonVästerås SOK11:19
Henrik OlssonOK Tor11:21
Odd StrandKongsberg OL11:23
Nils EklöwOK Södertörn11:25
Peter BäckArboga OK11:27
Rickard EkmanOK Roslagen11:29
Rune EngehultNotodden OL11:31
Christer LinderborgKöping-Kolsva OK11:33
Peter ForsOK Grip11:35
Tomas JonssonVandrarringen11:37
Joakim AhlströmVästerås SOK11:39
Johan IvarssonFreidig11:41
Fredrik ÅslundKatrineholms OK11:43
Peter LundbergOK Renen11:45
Christer AlmHagaby GoIF Örebro11:47
Per EkNyköpings OK11:49
Magnus RajanIFK Lidingö SOK11:51
Esa MyllyvainioVallentuna-Össeby OL11:53
Ulrik IversAttunda OK11:55
Håkan OlofssonÄrla IF11:57
Ola KåbergOK Ravinen11:59
Mats GunnemyrSöders-Tyresö12:01
Anders BrinkmanVandrarringen12:03
Tommy FröjdVästerås SOK12:05
Johan WestringJärfälla OK12:07

D55

4 120 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Mia GustafssonOK Kåre11:01
Barbro KarlssonKatrineholms OK11:03
Anna-Maria BackrydLindebygdens OK11:05
Anne BodinAlmby IK11:07
Carina JohanssonTumba-Mälarhöjden OK11:09
Marie LarssonKöping-Kolsva OK11:11
Kristina BergstrandSöders-Tyresö11:13
Mona BierfeldtÄrla IF11:15
Anita Seger-WehlinSkogspojkarnas OK11:17
Annika BrodinLindebygdens OK11:19
Eva SvanbergJärfälla OK11:21
Marie BjörklundEskilstuna OL11:23
Marie MalmborgSöders-Tyresö11:25
Annika LarssonArboga OK11:27

H55

5 350 m, 39 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Sven UndelandSödertälje-Nykvarn OF11:30
Håkan SvenssonAlmby IK11:32
Stig ThunellIFK Lidingö SOK11:34
Erik BengtssonSala OK11:36
Per CarlssonNyköpings OK11:38
Johan HammarströmOK Måsen11:40
Mats JönssonKorsnäs IF OK11:42
Per KallhaugeSnättringe SK11:44
Stefan BjurstedtSurahammars SOK11:46
Anders WinaldHellas Orientering11:48
Leif MörkforsJärfälla OK11:50
Mats HeldtSödertälje-Nykvarn OF11:52
Christer ÖstlundSträngnäs-Malmby OL11:54
Per SkyllbergOK Klemmingen11:56
Ulf MagnussonLeksands OK11:58
Jan NettelbjerJärfälla OK12:00
Henrik HallorLindebygdens OK12:02
Joakim ErikssonSödertälje-Nykvarn OF12:04
Ingvar SvenssonAlmby IK12:06
Kalle ÖstgrenOK Kåre12:08
Ronny NordgrenSundbybergs IK12:10
Mats HallNyköpings OK12:12
Jan-Åke Stolt KarlssonOK Milan12:14
Staffan ZillingOK Södertörn12:16
Patrik AhlgrenTäby OK12:18
Mats WindstedtFredrikshofs IF Skid & OK12:20
Mats BäckströmOK Enen12:22
Karri LindellOK Måsen12:24
Jan ViklundVästerås SOK12:26
Fredrik NilssonKFUM Örebro OK12:28
Peter KraftSala OK12:30
Per ErikssonVästerbergslagens OL12:32
Patrik ThybeckLindebygdens OK12:34
Michael WehlinSkogspojkarnas OK12:36
Dan NilssonNyköpings OK12:38
Piero SannicolòTullinge SK12:40
Henry VestergårdAlmby IK12:42
Lars ÖhrmanStockholms OK12:44
Niklas LöwegrenStora Tuna OK12:46

D60

3 400 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jannike WålbergOK Kåre12:26
Katarina SjöholmMullsjö SOK12:28
Kristina HammarfalkÖstersunds OK12:30
Anna-Karin OhlssonTullinge SK12:32
Barbro IsakssonOK Tisaren12:34
Susanne HolmbergOK Södertörn12:36
Mari-Louise LundgrenStora Tuna OK12:38
EvaLena EricsonSödertälje-Nykvarn OF12:40
Lena LarssonSala OK12:42
Gudrun PerssonHallstahammars OK12:44

H60

4 910 m, 25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Göran KarlströmOK Tyr12:09
Bengt SchwartzOK Kolmården12:11
Lars-Åke AnderssonArboga OK12:13
Stefan NybergAvesta OK12:15
Stefan GustafssonOK Hällen12:17
Gunnar SvanbergJärfälla OK12:19
Ove ErikssonNyköpings OK12:21
Ulf MalmborgSkogsluffarnas OK12:23
Göran OhlssonTullinge SK12:25
Mats LandquistKöping-Kolsva OK12:27
Gunnar LangsSkarpnäcks OL12:29
Ingemar MånssonRonneby OK12:31
Göran IvarezOK Södertörn12:33
Lage JonssonLindebygdens OK12:35
Anders LöfgrenJärfälla OK12:37
Roland NotstamArboga OK12:39
Jörgen KarlssonAttunda OK12:41
Stefan PerssonSödertälje-Nykvarn OF12:43
Ulf BurmanGustavsbergs OK12:45
Håkan GustafsonEskilstuna OL12:47
Tapani MattusIFK Lidingö SOK12:49
Stefan MyrefeltSkarpnäcks OL12:51
Werner KöhlerTullinge SK12:53
Bengt BivrinIdefjordens SK12:55
Peter LundbergJärfälla OK12:57

D65

3 400 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Marit NilssonKils OK10:58
Anneli LindqvistGustavsbergs OK11:00
Ann-Britt GöranssonAlmby IK11:02
Annette RagvaldVingåkers OK11:04
Helen TörnrosTumba-Mälarhöjden OK11:06
Kerstin SvenskOK Hällen11:08
Lena JakobssonVästerås SOK11:10
Titti BergendahlOK Måsen11:12
Inger OnsbringEskilstuna OL11:14
Mona ForsbergNyköpings OK11:16
Ingegerd LusenskySträngnäs-Malmby OL11:18
Gerd Uppsäll-LarssonHagaby GoIF Örebro11:20
Catharina EkmanVästerås SOK11:22
Annika NorströmHallstahammars OK11:24
Lena JansonArboga OK11:26
Marianne LissEskilstuna OL11:28
Mona HullAlmby IK11:30
Anna-Karin JohanssonVandrarringen11:32

H65

4 400 m, 34 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Peder WickströmArboga OK11:48
Per-Åke HullAlmby IK11:50
Peter RasmussenNyköpings OK11:52
Per MolinSödertälje-Nykvarn OF11:54
Matts BjörkeSöders-Tyresö11:56
Per ErikssonLinköpings OK11:58
Robert LarssonHagaby GoIF Örebro12:00
Rolf MathisenEskilstuna OL12:02
Erik HallgrenFinspångs SOK12:04
Karl-Erik JohanssonOK Södertörn12:06
Lars JakobssonVästerås SOK12:08
Sven Erik SundinSelånger SOK12:10
Christer NordströmOK Älvsjö-Örby12:12
Anders LillstrandSödertälje-Nykvarn OF12:14
Göran LarssonSala OK12:16
Staffan TörnrosTumba-Mälarhöjden OK12:18
Ingemar GardSöders-Tyresö12:20
Sven-Olov WiklundArboga OK12:22
Karl ZensOK Tor12:24
Leif WadmanKöping-Kolsva OK12:26
Hans RagvaldVingåkers OK12:28
Jan LindgrenOK Södertörn12:30
Thomas SjöholmMullsjö SOK12:32
Nils-Olof BodinAlmby IK12:34
Kenneth WålbergOK Kåre12:36
Bengt HanssonSäterbygdens OK12:38
Sven-Inge NylundJärfälla OK12:40
Ola LindholmKöping-Kolsva OK12:42
Thom SandvikAvesta OK12:44
Per Erik FogelVästerås SOK12:46
Per ÖhlundGustavsbergs OK12:48
Tommy LjungkvistÄrla IF12:50
Lars-Gunnar LarssonOK Södertörn12:52
Mikael TarandiIFK Lidingö SOK12:54

D70

2 880 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anna BlomgrenTullinge SK11:35
Ulla LindellOK Hällen11:37
Sonja JedarÅkers IF11:39
Margareta LöfqvistVästerås SOK11:41
Inga JohanssonNyköpings OK11:43
Anita JohanssonOK Tor11:45
Barbro MelvingerOK Enen11:47
Birgitta NylundJärfälla OK11:49

H70

4 120 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Åke WansölinSöders-Tyresö11:33
Stig LandstorpOK Tor11:35
Lars StrinnholmÖstersunds OK11:37
Kenneth JohanssonEskilstuna OL11:39
Hans GustavssonNyköpings OK11:41
Tommy WåhlinVästerås SOK11:43
Olle ArmanNyköpings OK11:45
Anders ClaessonIFK Mora OK11:47
Bo WinanderJärfälla OK11:49
Östen ErikssonAvesta OK11:51
Bo SegerEskilstuna OL11:53
Tomas NorlénSödertälje-Nykvarn OF11:55
Karl Henry AnderssonVingåkers OK11:57
Hans AurellGävle OK11:59
Alf LindbergKöping-Kolsva OK12:01
Göran ForsbergNyköpings OK12:03
Jan BrolundSödertälje-Nykvarn OF12:05
Ulf KjellinOK Hedströmmen12:07
Anders HasselboOK Måsen12:09
Kurt Håkan AnderssonOK Tor12:11

H75

3 400 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Nils SjödinTjalve IF Norrköping11:36
Erik RundströmOK Tjärnen11:38
Lennart OlssonIK Standard11:40
Olle JohanssonIFK Hedemora OK11:42
Kuno ÖsterlundVästerås SOK11:44
Arne KarlssonOK Tor11:46
Karl-Gustav KlemetsKöping-Kolsva OK11:48
Ingemar JonssonHallstahammars OK11:50
Jerry HolmEskilstuna OL11:52
Karl JohanssonIFK Hedemora OK11:54
Per HaepplingVästerås SOK11:56
Ulf SvedestamEskilstuna OL11:58
Bengt JönssonÅkers IF12:00
Jan LarssonTullinge SK12:02
Stig TörnkvistKöping-Kolsva OK12:04
Bengt MattiassonSödertälje-Nykvarn OF12:06
Ragnar ErikssonOK Hedströmmen12:08
Göran JohanssonSnättringe SK12:10
Lars JohanssonOK Tor12:12
Roland AlsénOK Roxen12:14
Rolf SkoglundSödertälje-Nykvarn OF12:16
Lars-Erik RaskVästerås SOK12:18
Jan JohanssonIFK Hedemora OK12:20
Kjell AnderssonEskilstuna OL12:22

D80

2 240 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Dagny AnderssonOK Tjärnen11:13
Solveig DillmanOK Älvsjö-Örby11:15
Edda NilssonStockholmspolisens IF OF11:17
Britt ErikssonHammarby IF OF11:19

H80

2 880 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Nils JohanssonOK Tjärnen11:01
Sune AhlinKöping-Kolsva OK11:03
John VallinOK Hedströmmen11:05
Sune LindellOK Hällen11:07
Kjell MjöbergHallstahammars OK11:09
Bo LöwegrenVästerås SOK11:11
Rune CarlssonSundbybergs IK11:13
Bo KarlssonKöping-Kolsva OK11:15
Sten BergstrandSkogsluffarnas OK11:17
Sture NilssonStockholmspolisens IF OF11:19
Lennart ErikssonOK Enen11:21
Lars PerssonVäsby OK11:23

H85

2 240 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lennart StenbergOK Älvsjö-Örby11:00
Alf LundkvistOK Tor11:02
Stig LundinEskilstuna OL11:04

Inskolning

1 460 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Simon TarandiIFK Lidingö SOK10:45:56
Klara ThybeckLindebygdens OK10:57:22
Vilner NyzellEskilstuna OL10:57:52
Alva LindgrenNAIS Orienteringsklubb10:58:11
Markus KantarpÄrla IF10:58:44
Elis LarssonAlmby IK11:02:11
Oscar AxelssonSödertälje-Nykvarn OF11:03:55
Rut BlombergIK Standard11:21:28
Elsa ErikssonKlubblös11:21:39
Svea ErikssonKlubblös11:21:40
Ida BlombergIK Standard11:21:44
Gustav SundinKlubblos11:24:06
Elize PetterssonOK Tor11:29:52
Julia WadtedtKlubblös11:44:43
Elvin NyzellEskilstuna OL11:45:42
Oliver WickströmVästerås SOK12:05:46

U1

1 780 m, 32 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Julia BlomqvistÄrla IF10:42:47
Ronya BlomqvistÄrla IF10:43:00
Viktor HellbergSundbybergs IK10:43:10
Leo BlomqvistÄrla IF10:43:12
Gösta BlomqvistÄrla IF10:43:14
Adam LindgrenOK Tor10:43:57
Felix HerbstVästerås SOK10:45:24
Selma ElghKöping-Kolsva OK10:47:04
Isack Elijak SchroerVingåkers OK10:50:32
Simon SchroerVingåkers OK10:51:20
Jasmin MarjamäkiÅkers IF10:52:00
Maja SolbergÅkers IF10:52:14
Frida PetterssonÅkers IF10:52:17
Stella PetterssonÅkers IF10:52:18
Astrid Jalkebo HärsingKjula IF10:54:34
Edvin Jalkebo HärsingKjula IF10:54:37
Alfred JalkeboKjula IF10:54:41
Alva ÅkerlundOK Tor11:00:57
Vilgot ÅkerlundSkellefteå OK11:00:59
Julia ÅkerlundOK Tor11:01:00
Theodor LönnOK Tjärnen11:01:50
Tyra LönnOK Tjärnen11:02:37
Erik ArleboKFUM Örebro OK11:08:16
Olle JacobsonOK Tor11:08:16
Casper Persson BierfeldtÄrla IF11:09:03
Adrian ÖbergOK Klemmingen11:14:22
Lukas TarandiIFK Lidingö SOK11:18:28
Erik JohanssonOK Måsen11:23:09
Oliver VibergOK Roxen11:54:18
Eric BlombergIK Standard12:05:32
Ylva Blomberg KarlssonIK Standard12:05:33
Isabelle Blomberg KarlssonIK Standard12:13:03

U2

2 240 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ludvig WesterbergKlubblos10:44:38
Hugo RydbergUmeå OK10:48:34
Viktor KallinKFUM Örebro OK10:51:14
Ezana ArkebomSala OK10:55:31
Noah AlnebergSträngnäs-Malmby OL11:01:10
Felix AnderssonNAIS Orienteringsklubb11:08:00
olle WeiseKlubblos11:08:02
Nora BringertKatrineholms OK11:10:16
Edwin KalmanÅkers IF11:20:51
Måns DahlbergAlmby IK11:38:19
Jonathon AlnebergSträngnäs-Malmby OL11:39:25
Mia LagerströmAttunda OK11:40:31
Andre ÖhlingOK Tor11:46:01
Emma EnckellSödertälje-Nykvarn OF12:00:41
Olle StinessenDalaportens OL12:06:36

Öppen 1

2 290 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Petra HermannVästerås SOK11:00:14
Lovisa Eriksson WibergStora Sundby GoIF11:02:55
Vidar ÅkerlundSkellefteå OK11:03:16
Jan-Erik KraftHallstahammars OK11:46:44
Cecilia MagnussonStora Tuna OK11:50:08
Brigitte AlsénOK Roxen11:59:46
Amanda WestbergKlubblös12:31:17

Öppen 2

3 600 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jennifer SandTullinge SK11:08:52
Kerstin SundbergVästerås SOK11:51:18
Emilie ÖsterbergSurahammars SOK11:52:57

Öppen 3

3 010 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Göran R WallénIFK Lidingö SOK10:42:58
Melvin JohanssonOK Hällen10:54:44
Albin JohanssonOK Hällen10:54:47
Anna Skårstedt JohanssonOK Hällen10:54:48
Liz PorteousVästerås SOK11:01:09
Pia WiklundVästerås SOK11:05:19
Tuva AnderssonNAIS Orienteringsklubb11:06:04
Linda SlagbrandVästerås SOK11:07:29
Anna GuttkeNyköpings OK11:08:09
Anders HolmqvistOK Tor11:09:52
Olof ThorssellOK Måsen11:14:59
Annica AhlgrenTäby OK11:21:23
Fredrik LundströmSträngnäs-Malmby OL11:22:00
Josefin BengtssonSala OK11:28:43
Ludvig NordSnättringe SK11:37:06
Gusrav RasmussenNyköpings OK11:38:59
Esmee BergerOK Linné11:40:26
Anna BergOK Grip11:54:54
Natascha MarxmeierIFK Lidingö SOK11:57:55
Jenny HallenekSträngnäs-Malmby OL12:00:46
Moa PetterssonOK Tjärnen12:04:19
Julia Velkova ÖbergOK Klemmingen12:07:49
Marita LindholmKöping-Kolsva OK12:08:01
Katarina LjungkvistÄrla IF12:35:45

Öppen 4

3 980 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Eva FredrikssonKorsnäs IF OK10:45:58
Anna ClashammarNyköpings OK11:04:52
Cevin KarlssonEskilstuna OL11:16:37
Agnes JyrkåsEskilstuna OL11:16:38
Maud KarlssonEskilstuna OL11:16:41
Alexander AhlgrenKlubblös11:39:40
May IngridsdotterIdefjordens SK11:46:25
Josefin OhlssonKlubblösa11:52:52
Fredrik NorbergKlubblös11:52:54
Susanne BlombergIK Standard12:46:19

Öppen 5

3 920 m, 43 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Tatiana KarlströmOK Tyr10:43:48
Anna KnappVästerås SOK10:45:02
Anna WesterlundNyköpings OK10:46:10
Kajsa VernerOK Tor10:47:17
Anna VieroVandrarringen10:52:53
Tommy LundbergEskilstuna OL10:52:57
Vilma JohanssonOK Hällen10:54:28
Josef ArkebomSala OK10:55:49
Vanja PetterssonÅkers IF10:56:00
Jan GustavssonOK Tor10:56:43
Göran  HildenborgNyköpings OK11:02:49
Marcus WibergStora Sundby GoIF11:02:58
Yvonne TovenKöping-Kolsva OK11:03:01
Julia LarssonOK Tjärnen11:03:09
Emilia LönnOK Tjärnen11:03:10
Michael LarssonSurahammars SOK11:03:21
Magdalena SjödinOK Tisaren11:04:00
Jennie ÖsterbergSurahammars SOK11:04:08
Beatrice ÖsterbergSurahammars SOK11:04:09
Stina BjörnbergVästerås SOK11:04:29
Fredrik HallenekSträngnäs-Malmby OL11:04:54
Christian WarghKlubblös11:06:10
Ann Hermansson AlmHagaby GoIF Örebro11:08:18
Kristina JärvallNyköpings OK11:11:07
Catharina AnderssonOK Tor11:13:28
Linda NordströmOK Älvsjö-Örby11:17:05
Karin ProforsKöping-Kolsva OK11:17:32
Inger LethagenVästerås SOK11:18:13
Mikael ÅhlundAlmby IK11:23:37
Annika HallNyköpings OK11:25:05
Kristina BäckArboga OK11:25:10
Thomas LindgrenOK Tor11:28:35
Stefan IhrsenSträngnäs-Malmby OL11:28:48
Anna Martinsson-KarlssonAttunda OK11:32:05
Erika JedarOK Tor11:36:14
Lena NilssonOK Österåker11:41:48
Mia EngehultNotodden OL12:01:00
Ingalill KåbergOK Ravinen12:02:51
Pia HammarSträngnäs-Malmby OL12:14:51
Monika PerssonOK Södertörn12:19:33
Marie HalvorsenOK Södertörn12:21:51
Fredrik GummusKlubblös12:31:12
Tomas LjungkvistÄrla IF12:34:11

Öppen 6

5 430 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Eva Maria AsplundÄrla IF10:42:07
Viktor ZackrissonKjula IF10:44:08
Yngve JohanssonHagaby GoIF Örebro10:49:16
Tomas BorgSundbybergs IK10:51:18
Per HermannVästerås SOK10:53:50
Per HållströmGävle OK10:59:10
Tony AugustssonFagersta OK11:13:31
Felix LarssonArboga OK11:21:11
Eef van DangenFrol IL11:25:14
David WinnerstamOK Klemmingen11:37:41
Magnus FredrikssonNyköpings OK11:47:36
Magnus HedegårdOK Kolmården12:05:10
Robert NordlanderKjula IF12:06:54
Erik MelénÄrla IF12:42:13

Öppen 7

2 880 m, 82 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Juhani LehtolaKlubblös10:43:20
Ingvar LarssonGustavsbergs OK10:43:54
lars  kullinKlubblös10:44:57
Arne AlmströmSödertälje-Nykvarn OF10:45:35
Leif ThorssonOK Grip10:45:45
Jouko TaskinenVästerås SOK10:46:55
Anna NorrbomSala OK10:48:46
Jasinta RajanIFK Lidingö SOK10:49:49
Karin AlmströmSödertälje-Nykvarn OF10:50:04
Patrik JohanssonOK Måsen10:51:05
Tanja-Birgit SöderströmSala OK10:55:33
Ove EkKöping-Kolsva OK10:55:42
Lars Åke SvenskOK Hällen10:55:54
Helena EkmanOK Tor10:56:02
Pirkko HammarströmOK Måsen10:58:28
Lukas WibergStora Sundby GoIF11:00:18
Stefan VikströmOK Tor11:02:57
Vivianne HolgerssonOK Måsen11:03:05
Mats KåbergKöping-Kolsva OK11:03:06
Lisbeth LarssonOK Tjärnen11:03:18
Hans HolgerssonOK Måsen11:04:04
Klas ErikssonOK Grip11:05:36
Lena KarlssonOK Måsen11:05:45
Monica CarlssonNyköpings OK11:06:14
Stefan JärvallNyköpings OK11:08:39
Ida ErikssonOK Grip11:08:54
Lennart TägströmDomnarvets GOIF11:09:00
Margareta JönssonÅkers IF11:09:49
Daniel ClaessonKlubblös11:09:55
Sofia Karlsson BierfeldtÄrla IF11:10:48
Agneta HasselkvistOK Milan11:11:30
Monica AndreassonOK Tor11:12:36
Lars AndreassonOK Tor11:12:40
Valter FallAlmby IK11:13:49
Sören LindgrenVandrarringen11:14:52
Sven JacobsonOK Milan11:16:34
Lennart LundquistOK Nalle11:17:12
Lennart GustafssonOK Tisaren11:17:38
Jesper AnderssonVingåkers OK11:17:51
Anders JohanssonNyköpings OK11:18:34
Jan-Eric LethagenVästerås SOK11:18:47
Toni AnderssonVästerås SOK11:21:34
Tina JunegardTullinge SK11:24:01
Ronnie DahlgrenGustavsbergs OK11:24:37
Björn EkholmVästerås SOK11:24:59
Kjell BlombergIK Standard11:25:52
Ritva KärkkäinenAvesta OK11:27:46
Carin RosénGustavsbergs OK11:28:27
Jan FlodinOK Nalle11:28:55
Mikael AnderssonOK Tor11:29:00
Gunilla SchönningJärfälla OK11:30:27
Magnus HerberthsonLinköpings OK11:33:48
Arne WesterlundNyköpings OK11:35:07
Albert NordSnättringe SK11:36:43
Görel SvedestamEskilstuna OL11:38:03
Helene NilssonIF Start11:38:22
Emma KlemetsKöping-Kolsva OK11:38:26
Hanna RasmussenNyköpings OK11:38:57
Helena AdebrantTumba-Mälarhöjden OK11:39:28
Pelle HöökKöping-Kolsva OK11:41:40
Helena GrennbergOK Linné11:41:53
Hampus GlanshedHaninge SOK11:42:09
Catrine StoltOK Milan11:44:03
Karin LindgrenOK Tor11:46:13
Emma HerbstVästerås SOK11:47:32
Filip MagnussonStora Tuna IK SK11:50:18
Lisa HeldtSödertälje-Nykvarn OF11:50:25
Ann-Louise Notstam HjorthArboga OK11:50:58
Nathalie AnderssonSträngnäs-Malmby OL11:53:21
Kari EnckellSödertälje-Nykvarn OF11:54:04
Helén ErikssonOK Tor11:55:08
Peter ÖsterbergSurahammars SOK11:56:57
Christer ArevångOK Måsen11:57:18
Madeleine CasselIFK Lidingö SOK11:59:01
Tommy HallménVingåkers OK11:59:32
Magnus JedarÅkers IF12:00:00
Bill KantarpÄrla IF12:04:15
Håkan SvahnOK Ravinen12:05:02
Joakim SandbergKöping-Kolsva OK12:09:04
Ulf AleniusIFK Lidingö SOK12:12:47
Ingvar HalldinOK Tylöskog12:17:13
Rebecca WinsnesSödertälje-Nykvarn OF12:47:59

Öppen 8

4 420 m, 63 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elisabeth HedlöfRånäs OK10:42:27
Thomas JohanssonRånäs OK10:42:39
Bo RenellOK Tor10:43:08
Albert RenellOK Tor10:43:27
Arvid BergOK Klemmingen10:45:06
Mikael TorstenssonOK Hällen10:48:23
Mattias PalmRånäs OK10:50:37
Göran PolhedeÄrla IF10:52:28
Klas BringertKatrineholms OK10:52:29
Mats JohanssonOK Hällen10:53:44
Niklas BjällhageOK Tor10:55:57
Lars KarlssonAlmby IK10:59:56
Daniel BjörnbergVästerås SOK11:01:43
Christian BjörkmanÅkers IF11:02:08
Sofia KihlmanSträngnäs-Malmby OL11:03:11
Malin LeanderssonOK Tyr11:03:13
Göran KimellGotlands Bro OK11:03:54
Sara MagnussonOK Måsen11:05:48
Tommy AnderssonNAIS Orienteringsklubb11:06:05
Carina SundbüeSträngnäs-Malmby OL11:06:08
Rasmus MöllerArboga OK11:09:35
Tilda ÖstbergStora Tuna OK11:10:04
Julius BjällhageOK Tor11:10:32
Heinrich Josef WöbelOK Kolmården11:10:40
Niclas LarssonKöping-Kolsva OK11:11:00
Anders MagnussonNyköpings OK11:11:23
Sandra BurénKöping-Kolsva OK11:11:32
Lennart MyrehedVandrarringen11:14:20
Åsa Rimsjö SandTullinge SK11:16:42
Jörgen EkblomOK Grip11:17:17
Dan ÖsterlundVästerås SOK11:18:06
Joel LarssonKöping-Kolsva OK11:21:32
Susanne StålSödertälje-Nykvarn OF11:21:37
Hans LibergOK Milan11:22:44
Elna ForsbergIK Hakarpspojkarna11:22:46
Bjorn SundinKlubblos11:24:21
Linn WistrandOK Hällen11:24:41
Håkan LibergOK Milan11:28:21
Martin RidderstedtÄrla IF11:35:11
Johan KarlsonOK Tor11:35:49
Gabriella WennblomHagaby GoIF Örebro11:36:30
Henrik NordSnättringe SK11:36:58
Alva RasmussenNyköpings OK11:38:11
Håkan EnmarkSkogsluffarnas OK11:38:17
Mats BirkestålKöping-Kolsva OK11:38:42
Peter AskeljungOK Klemmingen11:39:01
Erik JanssonOK Linné11:40:13
Daniel ForsströmKöping-Kolsva OK11:41:37
Tomas GlanshedHaninge SOK11:42:02
Benneth SundqvistKöping-Kolsva OK11:44:48
Filip ÖrnKFUM Örebro OK11:46:05
Stefan WestlinOK Måsen11:46:22
Johanna NordströmKFUM Örebro OK11:48:56
Robert ÖstlundSäterbygdens OK11:50:11
Jonas ÖrnKFUM Örebro OK11:52:05
Jan  KarlssonHalmstad OK11:55:20
Kristin Löfgren JohansenIFK Mora OK12:05:49
Niclas ClashammarNyköpings OK12:13:57
Thomas TörnkvistKöping-Kolsva OK12:14:09
Daud MalmströmEskilstuna OL12:14:49
Joakim DahlbergAlmby IK12:17:01
Anna LöwegrenKatrineholms OK12:27:46
Niclas AhlströmVästerås SOK12:27:58

Öppen 9

7 490 m, 26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Kari TalltjärnVästerås SOK10:43:50
Susanne PerssonÄrla IF10:47:15
Ola TovenKöping-Kolsva OK10:54:02
Gustaf Onsbring GustafsonEskilstuna OL10:57:45
Björn RosendahlÄrla IF11:00:12
Andreas MagnussonOK Måsen11:06:20
Martin NorrbomSala OK11:06:41
Per ÖgrenBergnäsets AIK11:10:02
Erik SjöqvistOK Måsen11:14:46
Johan HydénKamrat och IF KIF11:23:26
Alfred AskeljungOK Klemmingen11:23:56
Andreas MogrenOK Milan11:24:28
Emeli PetterssonTullinge SK11:26:50
Henrik ErikssonCentrum OK11:27:18
Martin HammarbergMalungs OK Skogsmårdarna11:30:24
Niclas NilssonOK Österåker11:30:30
Michael WennblomHagaby GoIF Örebro11:33:55
Anders KallinKFUM Örebro OK11:42:17
Hans-Christian HöieSkogsluffarnas OK11:44:25
Jan-Erik AnderssonSträngnäs-Malmby OL11:53:13
Hans Olof AmblieIFK Lidingö SOK11:54:17
Anders OhlssonKlubblös11:58:40
Lovisa Onsbring GustafsonÄrla IF12:15:01
Lena WesterlundOK Djerf12:15:59
Thomas ErikssonTumba-Mälarhöjden OK12:35:27
Viktor SilvemarkÄrla IF12:38:28

Annonser